RSS

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Usuarios

Nombre Mapas Último mapa Fecha Actualizado
Víťa 10 Saxbo 2015-06-14 2015-06-18 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 2018-04-08 2018-04-11 20:04
Jáchym Bulíř 6 Přebor Tretry na krátké 2019-08-28 2019-08-29 09:32
Emča Bulířová 15 Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 2019-04-20 2019-04-20 20:28
Žofka Bulířová 0
Emča Černá 25 TSM trojutkání štafety - Studený vrch 2020-06-21 2020-06-23 10:03
Martin Černý 57 Oblastnak JC 2018-08-26 2018-08-26 22:14
Máťa Černý 29 Bedřichov - klasika 2020-06-14 2020-06-20 00:07
Tonda Černý 43 Prdol no. 6 - Slovanka klasika 2020-06-07 2020-06-08 18:24
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 2017-05-13 2017-05-23 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 2018-11-04 2018-11-04 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 2015-06-21 2015-07-03 23:33
David Elleder 53 PrDoL Bedřichov klasika 2020-06-14 2020-06-14 19:08
Honzík Elleder 4 o liga ládví 2020-05-21 2020-05-22 15:23
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 2018-10-20 2018-10-20 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 1999-10-02 2019-05-18 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2019 - E3 2019-07-14 2019-09-20 21:46
Vašek Janáč 5 2014-10-11 2014-10-20 18:18
Kamil Klíma 0
Matěj Kuchař 7 2019-09-15 2019-09-15 19:02
Ondra Kuchař 22 pž kytín 2019-11-03 2019-11-07 19:10
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 1999-10-02 2019-05-18 21:30
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 2017-04-14 2017-04-14 13:59
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 2019-09-08 2019-09-12 16:55
Kuba Makovský 317 Šimůnkovic nedělní mapáč 2020-02-16 2020-02-17 12:18
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 2019-04-19 2019-04-19 19:43
Honzík Melišík 79 Vrstevnicovka B 2019-08-27 2019-08-27 18:44
Martin Melišík 67 Slovanka Klasika 2020-06-07 2020-06-08 19:34
Radka Melišíková 104 Bedrichov klasika 140620 2020-06-14 2020-06-14 17:10
Ondra Měšťan 146 PrDoL Slovanka klasika 2020-06-07 2020-06-07 17:42
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 2019-05-19 2019-05-19 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 2019-08-25 2019-08-25 20:43
Anna Pangrácová 0
Marie Pangrácová 11 O-liga 4 Ládví 2020-05-21 2020-05-23 14:26
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 2014-05-25 2014-05-27 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 2018-04-30 2018-05-02 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 2019-04-20 2019-04-20 20:45
Verča Popová 3 Štafety 2019-09-14 2019-09-17 17:41
Kuba Ransdorf 70 Veprikov middle 2019-08-28 2019-08-29 09:09
Hanka Rosendorfová 7 Kombotech C 2019-08-26 2019-08-26 21:21
Lenka Rosendorfová 18 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 2019-04-20 2019-04-20 20:34
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 2017-04-30 2017-04-30 13:39
Gabča Šimůnková 341 Trénink Sedm Chlebů 2020-06-29 2020-06-30 12:40
Míša Šimůnková 19 Veřejný závod Hostěraz 2020-06-14 2020-06-15 15:20
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 2016-05-07 2016-05-08 16:21
Kuba Smolka 29 Červená hlína- porovnávací long 2020-04-26 2020-04-26 20:23
Bára Smolková 11 LS kombotech 2018-08-23 2018-08-26 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 2018-04-08 2018-04-11 19:48
Hana Tihonová 75 trénink - Krátká na Juliáně 2020-04-05 2020-04-07 00:10
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 2018-03-04 2018-03-08 17:30
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 2019-06-23 2019-06-23 17:45
Šimon Tůma 18 Mariánské Lázně-krátká 2019-06-15 2019-06-20 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 2017-05-28 2017-06-01 23:35
Kuba Vlášek 356 Prdol-Slovanka 2020-06-07 2020-06-09 00:15
Matyáš Zlesák 1 Vel. soustř. LINIE+ 2019-04-18 2019-04-18 22:31

Últimos mapas 10 | 20 | 50 | all

Nombre Mapa Fecha Categoría Actualizado
Gabča Šimůnková Trénink Sedm Chlebů 2020-06-29 Tréninky 2020-06-30 12:40
Emča Černá TSM trojutkání štafety - Studený vrch 2020-06-21 Tréninky 2020-06-23 10:03
Emča Černá Trojutkání TSM Studený vrch D16 2020-06-20 Závody 2020-06-20 19:16
Máťa Černý Bedřichov - klasika 2020-06-14 Tréninky 2020-06-20 00:07
Máťa Černý Alšovice - krátká 2020-06-13 Tréninky 2020-06-19 23:44
Míša Šimůnková Veřejný závod Hostěraz 2020-06-14 Závody 2020-06-15 15:20
David Elleder PrDoL Bedřichov klasika 2020-06-14 Závody 2020-06-14 19:08
Emča Černá PRDOL Bedřichov D16 2020-06-14 Závody 2020-06-14 18:41
Radka Melišíková Bedrichov klasika 140620 2020-06-14 Závody 2020-06-14 17:10
Radka Melišíková Zelezny Brod middle 130620 2020-06-13 Závody 2020-06-14 17:01

Last commented maps 10 | 20 | 50 | all

Nombre Mapa Comments Last comment by Actualizado
Emča Černá TSM trojutkání štafety - Studený vrch 1 Gabča 2020-06-23 12:36
Emča Černá Trojutkání TSM Studený vrch D16 1 Kuba Vlášek 2020-06-21 01:28
Máťa Černý Alšovice - krátká 1 Kuba Vlášek 2020-06-20 02:42
Máťa Černý Bedřichov - klasika 1 Kuba Vlášek 2020-06-20 02:25
Emča Černá PRDOL Bedřichov D16 1 Gabča Šimůnková 2020-06-15 19:14
David Elleder PrDoL Bedřichov klasika 1 Gabča Šimůnková 2020-06-15 18:56
Máťa Černý prdol Slovanka - Klasika 1 Gabča 2020-06-12 16:24
Máťa Černý prdol Slovanka - krátká 1 Gabča 2020-06-12 15:53
Martin Melišík Slovanka Klasika 1 Gabča 2020-06-09 03:47
Martin Melišík Slovanka middle 1 Gabča 2020-06-09 03:38