RSS voog

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Kasutajad

Nimi Kaardid Viimane kaart Kuupäev Uuendatud
Víťa 10 Saxbo 2015-06-14 2015-06-18 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 2018-04-08 2018-04-11 20:04
Jáchym Bulíř 6 Přebor Tretry na krátké 2019-08-28 2019-08-29 09:32
Emča Bulířová 15 Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 2019-04-20 2019-04-20 20:28
Žofka Bulířová 0
Emča Černá 12 Portugalsko - kochací 2020-02-19 2020-02-27 20:50
Martin Černý 57 Oblastnak JC 2018-08-26 2018-08-26 22:14
Máťa Černý 25 Nedělní trénink Adašín 2020-02-16 2020-02-16 19:26
Tonda Černý 38 nedělní trénink Aldašín 2020-02-16 2020-02-16 18:56
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 2017-05-13 2017-05-23 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 2018-11-04 2018-11-04 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 2015-06-21 2015-07-03 23:33
David Elleder 34 Nedělní trénink Kamenice 2020-03-01 2020-03-02 11:04
Honzík Elleder 1 DH12 Kaňk s cestama 1999-10-02 2019-05-18 21:34
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 2018-10-20 2018-10-20 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 1999-10-02 2019-05-18 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2019 - E3 2019-07-14 2019-09-20 21:46
Vašek Janáč 5 2014-10-11 2014-10-20 18:18
Kamil Klíma 0
Matěj Kuchař 7 2019-09-15 2019-09-15 19:02
Ondra Kuchař 22 pž kytín 2019-11-03 2019-11-07 19:10
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 1999-10-02 2019-05-18 21:30
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 2017-04-14 2017-04-14 13:59
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 2019-09-08 2019-09-12 16:55
Kuba Makovský 317 Šimůnkovic nedělní mapáč 2020-02-16 2020-02-17 12:18
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 2019-04-19 2019-04-19 19:43
Honzík Melišík 79 Vrstevnicovka B 2019-08-27 2019-08-27 18:44
Martin Melišík 61 ŽA Krátka 2019-06-02 2019-06-05 21:30
Radka Melišíková 98 PZ Kytin D45L 2019-11-03 2019-11-05 17:58
Ondra Měšťan 140 MČR družstva 2019-10-06 2019-10-07 18:07
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 2019-05-19 2019-05-19 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 2019-08-25 2019-08-25 20:43
Anna Pangrácová 0
Marie Pangrácová 9 Únor v Ůvalech 2020-02-09 2020-02-09 19:28
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 2014-05-25 2014-05-27 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 2018-04-30 2018-05-02 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 2019-04-20 2019-04-20 20:45
Verča Popová 3 Štafety 2019-09-14 2019-09-17 17:41
Kuba Ransdorf 70 Veprikov middle 2019-08-28 2019-08-29 09:09
Hanka Rosendorfová 7 Kombotech C 2019-08-26 2019-08-26 21:21
Lenka Rosendorfová 18 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 2019-04-20 2019-04-20 20:34
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 2017-04-30 2017-04-30 13:39
Gabča Šimůnková 335 Lipica open E5 2020-03-11 2020-03-14 00:14
Míša Šimůnková 16 Nedělní trénink Šárka 2020-01-26 2020-01-27 16:02
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 2016-05-07 2016-05-08 16:21
Kuba Smolka 27 mapáč-Aldašín 2020-02-16 2020-02-16 19:29
Bára Smolková 11 LS kombotech 2018-08-23 2018-08-26 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 2018-04-08 2018-04-11 19:48
Hana Tihonová 74 Bohemia E5 - D21A - long 2019-07-28 2019-07-31 22:59
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 2018-03-04 2018-03-08 17:30
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 2019-06-23 2019-06-23 17:45
Šimon Tůma 18 Mariánské Lázně-krátká 2019-06-15 2019-06-20 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 2017-05-28 2017-06-01 23:35
Kuba Vlášek 337 PŽ-Kostelec nad Černými lesy 2019-10-20 2020-02-19 14:01
Matyáš Zlesák 1 Vel. soustř. LINIE+ 2019-04-18 2019-04-18 22:31

Hiljutised kaardid 10 | 20 | 50 | kõik

Nimi Kaart Kuupäev Kategooria Uuendatud
Gabča Šimůnková Lipica open E5 2020-03-11 Závody 2020-03-14 00:14
Gabča Šimůnková Lipica open E4 2020-03-10 Závody 2020-03-14 00:01
Gabča Šimůnková Lipica open E3 2020-03-09 Závody 2020-03-13 23:42
Gabča Šimůnková Lipica open E2 2020-03-08 Závody 2020-03-13 23:32
Gabča Šimůnková Lipica open E1 2020-03-07 Závody 2020-03-13 23:16
David Elleder Nedělní trénink Kamenice 2020-03-01 Tréninky 2020-03-02 11:04
Emča Černá Portugalsko - kochací 2020-02-19 Tréninky 2020-02-27 20:50
Kuba Vlášek PŽ-Kostelec nad Černými lesy 2019-10-20 Závody 2020-02-19 14:01
Kuba Vlášek PŽ-Olešná u Rakovníka 2019-10-19 Závody 2020-02-19 13:54
Kuba Vlášek MČRDružstva-Tis u Blatna 2019-10-06 Závody 2020-02-19 13:35

Viimased kommenteeritud kaardid 10 | 20 | 50 | kõik

Nimi Kaart Kommentaarid Viimane kommenteerija: Uuendatud
Emča Černá Portugalsko - kochací 2 Emča Černá 2020-03-03 15:59
David Elleder Nedělní trénink Kamenice 1 Gabča Šimůnková 2020-03-03 00:00
Tonda Černý nedělní trénink Aldašín 1 Kuba Makovský 2020-02-17 16:50
Marie Pangrácová Mapový trénink 2 Marie 2020-02-06 23:51
Marie Pangrácová Mapový trénink 2 Marie Pangrácová 2020-01-27 10:22
Marie Pangrácová Pražská zimní liga 1 Kuba 2020-01-05 20:45
Tonda Černý Na borech - krátká H21L 1 Gabča 2019-10-19 23:12
David Elleder PŽ Nedamov 1 Kuba Ransdorf 2019-10-19 16:16
David Elleder PŽ Hradešín 2 Kuba Ransdorf 2019-10-19 16:09
Ondra Kuchař Pž Nedamov 1 Gabča Šimůnková 2019-10-16 02:57