RSS feed

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Felhasználó

Név Térképek Utolsó térkép Dátum Frissítve
Víťa 1 Saxbo 2015-06-14 2015-06-18 19:23
Klárka Bublíková 3 PraŽácká klasika D14 2020-09-27 2020-09-27 17:59
Jáchym Bulíř 5 Přebor Tretry na krátké 2019-08-28 2019-08-29 09:32
Emča Bulířová 13 VT Úpice - offroad klasika 2020-08-05 2020-08-05 20:28
Emča Černá 27 Vrstevnicovka - Valy 2020-11-29 2020-11-29 18:15
Martin Černý 48 Oblastnak JC 2018-08-26 2018-08-26 22:14
Máťa Černý 12 prdol Slovanka - Klasika 2020-06-07 2020-06-11 12:36
Tonda Černý 16 Prdol no. 6 - Slovanka klasika 2020-06-07 2020-06-08 18:24
Patrik Cichra 1 TIS2020 2020-08-16 2020-09-01 22:55
Iveta Cichrová 0
Tonda Cvrček 0
David Elleder 102 mapáč Bzdinka 2020-11-28 2020-11-28 15:06
Honzík Elleder 6 pž houpačka 2020-09-13 2020-09-13 18:33
Bára Halamová 21 PŽ 20.10. 2018-10-20 2018-10-20 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 1999-10-02 2019-05-18 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2020 - E3 2020-07-12 2020-07-13 22:27
Kamil Klíma 0
Matěj Kuchař 8 VT-Middle 2020-08-07 2020-08-08 13:52
Ondra Kuchař 22 pž kytín 2019-11-03 2019-11-07 19:10
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 1999-10-02 2019-05-18 21:30
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 2019-09-08 2019-09-12 16:55
Kuba Makovský 317 Šimůnkovic nedělní mapáč 2020-02-16 2020-02-17 12:18
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 2019-04-19 2019-04-19 19:43
Honzík Melišík 72 Vrstevnicovka B 2019-08-27 2019-08-27 18:44
Martin Melišík 66 Houpačka 2020-11-19 2020-11-19 17:35
Radka Melišíková 124 Řepčice 2020-11-08 2020-11-08 15:02
Ondra Měšťan 152 LS2020 middle 2020-08-28 2020-08-28 22:00
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 2019-05-19 2019-05-19 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 2019-08-25 2019-08-25 20:43
Anna Pangrácová 0
Marie Pangrácová 13 O-liga 16 2020-09-30 2020-09-30 22:44
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 2018-04-30 2018-05-02 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 2019-04-20 2019-04-20 20:45
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 2017-05-21 2017-05-21 21:30
Kuba Ransdorf 54 EFOL sprint 2019-08-07 2019-08-11 11:40
Hanka Rosendorfová 8 LS Slovanka klasika 2020-08-23 2020-08-23 19:33
Lenka Rosendorfová 17 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 2019-04-20 2019-04-20 20:34
Gabča Šimůnková 358 Mapáč Říčany 2020-11-15 2020-11-18 19:00
Míša Šimůnková 26 Trénink Tupadly 2020-11-08 2020-11-08 18:04
Kuba Smolka 23 Červená hlína- porovnávací long 2020-04-26 2020-04-26 20:23
Bára Smolková 12 F1 Keltská noc 2020-11-05 2020-11-15 10:43
Dominik Sork 12 VT Turnov - vrstevnicovka 2020-07-14 2020-07-14 20:09
Štěpán Tejkl 1 PraŽácká klasika 2020-09-27 2020-09-27 17:52
Hana Tihonová 63 Rumcajs - E3 - D21B - zkrácená 2020-07-19 2020-07-22 23:51
Šimon Tofel 2 Middle - Žákovské soustředění 2017-04-30 2017-04-30 14:09
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 2019-06-23 2019-06-23 17:45
Šimon Tůma 16 Mariánské Lázně-krátká 2019-06-15 2019-06-20 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 2017-05-28 2017-06-01 23:35
Kuba Vlášek 354 Prdol-Slovanka 2020-06-07 2020-06-09 00:15

Utolsó térképek 10 | 20 | 50 | mindenki

Név Térkép Dátum Típus Frissítve
Emča Černá Vrstevnicovka - Valy 2020-11-29 Tréninky 2020-11-29 18:15
David Elleder mapáč Bzdinka 2020-11-28 Tréninky 2020-11-28 15:06
David Elleder middle na Bramberku 2020-11-22 Tréninky 2020-11-22 19:32
David Elleder Švýcárna 2020-11-21 Tréninky 2020-11-22 19:11
Martin Melišík Houpačka 2020-11-19 Tréninky 2020-11-19 17:35
Gabča Šimůnková Mapáč Říčany 2020-11-15 Tréninky 2020-11-18 19:00
Emča Černá middle skály 2020-11-17 Tréninky 2020-11-17 16:08
David Elleder trénink klánovice 2020-11-17 Tréninky 2020-11-17 14:41
Emča Černá Kombotech 2020-11-15 Tréninky 2020-11-15 16:06
David Elleder trénink Říčany 2020-11-15 Tréninky 2020-11-15 14:19

Utoljára kommentált térképek 10 | 20 | 50 | mindenki

Név Térkép Hozzászólások Utolsó hozzászóló Frissítve
David Elleder middle na Bramberku 1 Gabča 2020-11-23 00:17
Emča Černá middle skály 1 Gabča 2020-11-19 19:53
Emča Černá Kombotech 1 Gabča 2020-11-17 14:53
Bára Smolková F1 Keltská noc 1 Gabča 2020-11-15 11:54
Míša Šimůnková Žákovské utkání Plzeň 2 Gabča 2020-11-09 14:11
Míša Šimůnková O-liga Krčák, trať C 1 Radim 2020-11-08 13:51
David Elleder utkání oblastních výběrů žactva 2 Radim 2020-10-19 00:02
Martin Melišík MČR Krátká 2 Radim 2020-10-18 23:52
David Elleder PraŽácká klasika 1 Gabča 2020-10-02 23:36
David Elleder pž middle 1 Gabča 2020-10-02 23:21