RSS feed

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Utente

Nome Mappe Ultima mappa Data Aggiorna
Víťa 1 Saxbo 2015-06-14 2015-06-18 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 2018-04-08 2018-04-11 20:04
Jáchym Bulíř 5 Přebor Tretry na krátké 2019-08-28 2019-08-29 09:32
Emča Bulířová 13 VT Úpice - offroad klasika 2020-08-05 2020-08-05 20:28
Emča Černá 24 TSM trojutkání štafety - Studený vrch 2020-06-21 2020-06-23 10:03
Martin Černý 48 Oblastnak JC 2018-08-26 2018-08-26 22:14
Máťa Černý 12 prdol Slovanka - Klasika 2020-06-07 2020-06-11 12:36
Tonda Černý 16 Prdol no. 6 - Slovanka klasika 2020-06-07 2020-06-08 18:24
Patrik Cichra 1 TIS2020 2020-08-16 2020-09-01 22:55
Iveta Cichrová 0
Tonda Cvrček 0
David Elleder 88 mčr klasika 2020-09-19 2020-09-20 07:56
Honzík Elleder 6 pž houpačka 2020-09-13 2020-09-13 18:33
Bára Halamová 21 PŽ 20.10. 2018-10-20 2018-10-20 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 1999-10-02 2019-05-18 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2020 - E3 2020-07-12 2020-07-13 22:27
Kamil Klíma 0
Matěj Kuchař 8 VT-Middle 2020-08-07 2020-08-08 13:52
Ondra Kuchař 22 pž kytín 2019-11-03 2019-11-07 19:10
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 1999-10-02 2019-05-18 21:30
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 2019-09-08 2019-09-12 16:55
Kuba Makovský 317 Šimůnkovic nedělní mapáč 2020-02-16 2020-02-17 12:18
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 2019-04-19 2019-04-19 19:43
Honzík Melišík 72 Vrstevnicovka B 2019-08-27 2019-08-27 18:44
Martin Melišík 61 VT Úpice - směry 2020-08-04 2020-08-04 16:11
Radka Melišíková 120 PZ Drasov klasika D45L 2020-09-13 2020-09-14 09:07
Ondra Měšťan 151 LS2020 middle 2020-08-28 2020-08-28 22:00
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 2019-05-19 2019-05-19 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 2019-08-25 2019-08-25 20:43
Anna Pangrácová 0
Marie Pangrácová 12 Rumcajsovy míle E3 2020-07-19 2020-07-20 12:01
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 2018-04-30 2018-05-02 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 2019-04-20 2019-04-20 20:45
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 2017-05-21 2017-05-21 21:30
Kuba Ransdorf 54 EFOL sprint 2019-08-07 2019-08-11 11:40
Hanka Rosendorfová 8 LS Slovanka klasika 2020-08-23 2020-08-23 19:33
Lenka Rosendorfová 17 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 2019-04-20 2019-04-20 20:34
Gabča Šimůnková 352 MČR sprint 2020-09-06 2020-09-10 15:58
Míša Šimůnková 21 PŽ Houpačka 2020-09-13 2020-09-15 21:02
Kuba Smolka 23 Červená hlína- porovnávací long 2020-04-26 2020-04-26 20:23
Bára Smolková 11 LS kombotech 2018-08-23 2018-08-26 20:13
Dominik Sork 12 VT Turnov - vrstevnicovka 2020-07-14 2020-07-14 20:09
Hana Tihonová 63 Rumcajs - E3 - D21B - zkrácená 2020-07-19 2020-07-22 23:51
Šimon Tofel 2 Middle - Žákovské soustředění 2017-04-30 2017-04-30 14:09
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 2019-06-23 2019-06-23 17:45
Šimon Tůma 16 Mariánské Lázně-krátká 2019-06-15 2019-06-20 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 2017-05-28 2017-06-01 23:35
Kuba Vlášek 354 Prdol-Slovanka 2020-06-07 2020-06-09 00:15

Ultime mappe 10 | 20 | 50 | tutti

Nome Mappa Data Categoria Aggiorna
David Elleder mčr klasika 2020-09-19 Závody 2020-09-20 07:56
David Elleder žákovské ob štafety 2020-09-16 Tréninky 2020-09-17 16:32
Míša Šimůnková PŽ Houpačka 2020-09-13 Závody 2020-09-15 21:02
Míša Šimůnková PŽ Aldašín 2020-09-12 Závody 2020-09-15 20:17
Radka Melišíková PZ Drasov klasika D45L 2020-09-13 Závody 2020-09-14 09:07
Honzík Elleder pž houpačka 2020-09-13 Závody 2020-09-13 18:33
David Elleder ož Klasika Houpačka 2020-09-13 Závody 2020-09-13 15:44
David Elleder ož Jevany 2020-09-12 Závody 2020-09-12 16:58
David Elleder o-běh Folimankou 2020-09-10 Tréninky 2020-09-11 19:53
Gabča Šimůnková MČR sprint 2020-09-06 Závody 2020-09-10 15:58

L'ultimo commento della carta 10 | 20 | 50 | tutti

Nome Mappa Commenti Ultimo commento di Aggiorna
David Elleder mčr klasika 1 Gabča 2020-09-22 17:36
David Elleder ož Klasika Houpačka 1 Radim 2020-09-14 18:03
David Elleder ož Jevany 2 Radim 2020-09-14 17:43
Patrik Cichra TIS2020 1 Gabča 2020-09-02 12:30
David Elleder Rumcajsovi míle E2 1 Gabča 2020-08-01 17:43
David Elleder Rumcajsovi míle E1 1 Gabča 2020-08-01 17:30
Hana Tihonová Rumcajs - E1 - D21B - krátká 2 Hana Tihonová 2020-07-27 01:02
Radka Melišíková Rumile E2 D45A 2 Kuba Vlášek 2020-07-22 14:00
Marie Pangrácová Rumcajsovy míle E3 2 Marie 2020-07-22 00:45
Radka Melišíková Rumile E3 D45A 2 Gabča 2020-07-21 20:33