RSS feed

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Utente

Nome Mappe Ultima mappa Data Aggiorna
Víťa 10 Saxbo 2015-06-14 2015-06-18 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 2018-04-08 2018-04-11 20:04
Jáchym Bulíř 5 vrstevnicovka Velikonoce 2019-04-19 2019-04-19 19:48
Emča Bulířová 15 Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 2019-04-20 2019-04-20 20:28
Žofka Bulířová 0
Emča Černá 11 MČR krátká - D16A finále 2019-06-23 2019-06-26 13:20
Martin Černý 57 Oblastnak JC 2018-08-26 2018-08-26 22:14
Máťa Černý 24 vrstevnicovka 2019-04-19 2019-04-19 19:19
Tonda Černý 33 krátká B - Doksy 2019-06-02 2019-06-06 20:35
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 2017-05-13 2017-05-23 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 2018-11-04 2018-11-04 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 2015-06-21 2015-07-03 23:33
David Elleder 22 ŽB Mariánky klasika 2019-06-16 2019-06-16 20:37
Honzík Elleder 1 DH12 Kaňk s cestama 1999-10-02 2019-05-18 21:34
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 2018-10-20 2018-10-20 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 1999-10-02 2019-05-18 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2019 - E3 2019-07-14 2019-07-14 21:56
Vašek Janáč 5 2014-10-11 2014-10-20 18:18
Matěj Kuchař 6 klasika 2019-04-21 2019-04-27 11:28
Ondra Kuchař 14 PPŽ 5 2019-06-12 2019-06-12 21:31
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 1999-10-02 2019-05-18 21:30
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 2017-04-14 2017-04-14 13:59
Jája Makovská 46 Middle D21L Nový Bor 2019-05-26 2019-05-28 13:29
Kuba Makovský 297 22. Thüringer 24-Stunden OL #9 DN10 2019-06-02 2019-06-06 19:05
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 2019-04-19 2019-04-19 19:43
Honzík Melišík 73 MČR krátká trat T3 neděle 2019-06-23 2019-06-24 16:14
Martin Melišík 61 ŽA Krátka 2019-06-02 2019-06-05 21:30
Radka Melišíková 76 MCR kratka Trutnov D45 A finale 2019-06-23 2019-06-23 17:39
Ondra Měšťan 127 ŽA Skalka krátká 2019-06-02 2019-06-08 17:16
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 2019-05-19 2019-05-19 18:26
Filip Motyčka 1 Kaňk DH12 2019-05-18 2019-05-18 21:20
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 2014-05-25 2014-05-27 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 2018-04-30 2018-05-02 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 2019-04-20 2019-04-20 20:45
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 2017-05-21 2017-05-21 21:30
Kuba Ransdorf 68 ŽA Boháňka 2019-04-14 2019-04-14 18:02
Hanka Rosendorfová 6 vrstevnicovka 2019-04-19 2019-04-19 19:03
Lenka Rosendorfová 18 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 2019-04-20 2019-04-20 20:34
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 2017-04-30 2017-04-30 13:39
Gabča Šimůnková 311 HSH Vysočina cup E3 2019-07-14 2019-07-15 21:21
Míša Šimůnková 2 ZB Doksy D12 kratka 2019-06-02 2019-06-02 19:51
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 2016-05-07 2016-05-08 16:21
Kuba Smolka 25 Skalka u Doks- krátká 2019-06-02 2019-06-06 18:47
Bára Smolková 11 LS kombotech 2018-08-23 2018-08-26 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 2018-04-08 2018-04-11 19:48
Hana Tihonová 71 H.S.H. - E1 - D21E - middle 2019-07-12 2019-07-17 23:42
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 2018-03-04 2018-03-08 17:30
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 2019-06-23 2019-06-23 17:45
Šimon Tůma 18 Mariánské Lázně-krátká 2019-06-15 2019-06-20 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 2017-05-28 2017-06-01 23:35
Kuba Vlášek 311 MČRSprint-Čáslav 2019-05-18 2019-05-25 16:37
Matyáš Zlesák 1 Vel. soustř. LINIE+ 2019-04-18 2019-04-18 22:31

Ultime mappe 10 | 20 | 50 | tutti

Nome Mappa Data Categoria Aggiorna
Hana Tihonová TATRY 5 days - E5 - D21B - long 2019-07-07 Závody 2019-07-18 00:19
Hana Tihonová TATRY 5 days - E4 - D21B - sprint 2019-07-06 Závody 2019-07-18 00:14
Hana Tihonová TATRY 5 days - E3 - D21B - middle 2019-07-06 Závody 2019-07-18 00:09
Hana Tihonová TATRY 5 days - E2 - D21B - middle 2019-07-05 Závody 2019-07-18 00:04
Hana Tihonová TATRY 5 days - E1 - D21B - long downhill 2019-07-04 Závody 2019-07-17 23:59
Hana Tihonová H.S.H. - E1 - D21E - middle 2019-07-12 Závody 2019-07-17 23:42
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup E3 2019-07-14 Závody 2019-07-15 21:21
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup E2 2019-07-13 Závody 2019-07-15 21:09
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup E1 2019-07-12 Závody 2019-07-15 20:47
Michal Hodek Vysočina cup 2019 - E3 2019-07-14 Závody 2019-07-14 21:56

L'ultimo commento della carta 10 | 20 | 50 | tutti

Nome Mappa Commenti Ultimo commento di Aggiorna
Emča Černá MČR krátká - D16C kvalifikace 2 Emča Černá 2019-06-27 11:56
Linda Tomášková MCR kratka Trutnov D16C finale 1 Gabča Šimůnková 2019-06-27 00:07
Linda Tomášková MCR kratka Trutnov D16C kvalifikace 1 Gabča Šimůnková 2019-06-26 23:54
Honzík Melišík MČR krátká trat T3 neděle 1 Kuba Vlášek 2019-06-24 19:08
Honzík Melišík MČR krátká trat T3 sobota 1 Kuba Vlášek 2019-06-24 19:05
Hana Tihonová ŽB Mariánské lázně - klasika - D21A 1 Kuba Makovský 2019-06-21 16:38
Hana Tihonová ŽB Mariánské lázně - krátká - D21A 3 Gabča Šimůnková 2019-06-21 12:29
Linda Tomášková ZB Marianky D16B kratka 1 Gabča Šimůnková 2019-06-20 17:00
Linda Tomášková ZB Marianky D16B klasika 1 Gabča Šimůnková 2019-06-20 16:51
Šimon Tůma doksy-krátká 1 Gabča Šimůnková 2019-06-20 16:44