RSS feed

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Utente

Nome Mappe Ultima mappa Data Aggiorna
Víťa 10 Saxbo 2015-06-14 2015-06-18 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 2018-04-08 2018-04-11 20:04
Jáchym Bulíř 3 OM Konojedy H12 2018-04-14 2018-04-19 21:25
Emča Bulířová 10 Liščí díry 2018-04-17 2018-04-17 22:22
Žofka Bulířová 0
Martin Černý 52 Acka - klasika 2018-05-06 2018-05-06 22:37
Máťa Černý 15 cirkumzenitál 2018-06-02 2018-06-04 20:03
Tonda Černý 12 Pelechovka 22.4 2018-04-22 2018-04-24 16:14
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 2017-05-13 2017-05-23 20:46
Tonda Cvrček 1 PŽ Malíkovice 2018 2018-04-08 2018-04-08 17:58
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 2015-06-21 2015-07-03 23:33
Bára Halamová 28 Klasika 8.4.2018 2018-04-08 2018-04-08 17:31
Michal Hodek 185 Večerník Praha 2017 2017-12-17 2017-12-18 20:28
Vašek Janáč 5 2014-10-11 2014-10-20 18:18
Matěj Kuchař 1 Middle VS Sklárna 2018 2018-03-30 2018-04-03 17:03
Ondra Kuchař 2 Middle VS Sklárna 2018 2018-03-30 2018-04-03 17:04
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 2017-04-14 2017-04-14 13:59
Kuba Makovský 247 ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká H21A 2018-06-10 2018-06-12 05:19
Honzík Melišík 39 Třemošná H14 Štafety 270518 2018-05-27 2018-06-02 17:35
Martin Melišík 53 ČPŠ Třemošná neděle 2018-05-27 2018-05-27 20:50
Radka Melišíková 30 ŽB Hluboká u Rabštejna D45, krátká 2018-06-10 2018-06-24 09:19
Ondra Měšťan 115 ŽA klasika Hrabová 2018-06-10 2018-06-14 22:56
Terka Měšťanová 2 2. PŽ 2018-04-08 2018-04-11 20:02
Filip Motyčka 0
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 2014-05-25 2014-05-27 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 2018-04-30 2018-05-02 10:35
Jana Popová 5 ČPŠ Bílá Voda neděle 2017-05-21 2017-05-26 14:57
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 2017-05-21 2017-05-21 21:30
Kuba Ransdorf 67 Ondřejovo PŽ v Ondřejově 2018-06-02 2018-06-04 12:04
Hanka Rosendorfová 5 OM D14 2018-04-14 2018-04-17 17:49
Lenka Rosendorfová 17 ČPŠ málem jsem přišla VO JICEn 2017-09-17 2017-09-20 20:56
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 2017-04-30 2017-04-30 13:39
Gabča Šimůnková 227 ČP Hrabová - klasika D21A 2018-06-10 2018-06-12 13:06
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 2016-05-07 2016-05-08 16:21
Jája Slotová 18 ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká trať T 2018-06-10 2018-06-11 15:24
Kuba Smolka 6 PŽ Pelechovka 2018-04-22 2018-04-27 23:11
Bára Smolková 6 sprint Plzeň 2018-05-26 2018-05-27 19:01
Dominik Sork 14 2. PŽ 2018-04-08 2018-04-11 19:48
Hana Tihonová 50 PŽ krátká - D21L - Ondřejov 2018-06-02 2018-06-03 23:45
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 2018-03-04 2018-03-08 17:30
Šimon Tůma 8 VS Sklárna vrstevnice a kameny 2018-03-30 2018-03-30 13:54
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 2017-05-28 2017-06-01 23:35
Kuba Vlášek 253 ŽB-Čechy západ-Hluboká u Rabštejna 2018-06-10 2018-06-16 16:33

Ultime mappe 10 | 20 | 50 | tutti

Nome Mappa Data Categoria Aggiorna
Radka Melišíková ŽB Hluboká u Rabštejna D45, krátká 2018-06-10 Závody 2018-06-24 09:19
Radka Melišíková ŽB Hluboká u Rabštejna D45 klasika 2018-06-09 Závody 2018-06-24 09:19
Kuba Vlášek ŽB-Čechy západ-Hluboká u Rabštejna 2018-06-10 Závody 2018-06-16 16:33
Kuba Vlášek ŽB-Čechy západ-Hluboká u Rabštejna 2018-06-09 Závody 2018-06-16 16:22
Ondra Měšťan ŽA klasika Hrabová 2018-06-10 Závody 2018-06-14 22:56
Ondra Měšťan ŽA krátká Hrabová 2018-06-09 Závody 2018-06-20 14:32
Gabča Šimůnková ČP Hrabová - klasika D21A 2018-06-10 Závody 2018-06-12 13:06
Gabča Šimůnková ČP Hrabová - krátká D21E 2018-06-09 Závody 2018-06-12 13:07
Kuba Makovský ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká H21A 2018-06-10 Závody 2018-06-12 05:19
Kuba Makovský ŽB Hluboká u Rabštejna - klasika H21A 2018-06-09 Závody 2018-06-12 18:19

L'ultimo commento della carta 10 | 20 | 50 | tutti

Nome Mappa Commenti Ultimo commento di Aggiorna
Kuba Makovský ŽB Hluboká u Rabštejna - klasika H21A 2 Kuba 2018-06-18 17:44
Ondra Měšťan ŽA krátká Hrabová 2 Gabča Šimůnková 2018-06-17 11:29
Ondra Měšťan ŽA klasika Hrabová 1 Kuba Vlášek 2018-06-15 14:29
Gabča Šimůnková ČP Hrabová - krátká D21E 2 Gabča 2018-06-12 21:59
Jája Slotová ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká trať T 1 Fanda 2018-06-12 20:01
Máťa Černý cirkumzenitál 1 Kuba Ransdorf 2018-06-08 01:15
Gabča Šimůnková PŽ Ondřejov krátká 3 Gabča 2018-06-05 02:22
Jája Slotová OblŽ Nová Ves 1 Kuba Vlášek 2018-06-05 00:38
Hana Tihonová PŽ krátká - D21L - Ondřejov 1 Gabča Šimůnková 2018-06-04 19:58
Honzík Melišík Třemošná Štafety H14 260518 1 Gabča Šimůnková 2018-06-02 21:51