RSS feed

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Utilizadores

Nome Mapas Último mapa Data Actualizado
Víťa 10 Saxbo 14-06-2015 18-06-2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08-04-2018 11-04-2018 20:04
Jáchym Bulíř 6 Přebor Tretry na krátké 28-08-2019 29-08-2019 09:32
Emča Bulířová 15 Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 20-04-2019 20-04-2019 20:28
Žofka Bulířová 0
Emča Černá 25 TSM trojutkání štafety - Studený vrch 21-06-2020 23-06-2020 10:03
Martin Černý 57 Oblastnak JC 26-08-2018 26-08-2018 22:14
Máťa Černý 29 Bedřichov - klasika 14-06-2020 20-06-2020 00:07
Tonda Černý 43 Prdol no. 6 - Slovanka klasika 07-06-2020 08-06-2020 18:24
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13-05-2017 23-05-2017 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 04-11-2018 04-11-2018 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21-06-2015 03-07-2015 23:33
David Elleder 53 PrDoL Bedřichov klasika 14-06-2020 14-06-2020 19:08
Honzík Elleder 4 o liga ládví 21-05-2020 22-05-2020 15:23
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 20-10-2018 20-10-2018 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02-10-1999 18-05-2019 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2019 - E3 14-07-2019 20-09-2019 21:46
Vašek Janáč 5 11-10-2014 20-10-2014 18:18
Kamil Klíma 0
Matěj Kuchař 7 15-09-2019 15-09-2019 19:02
Ondra Kuchař 22 pž kytín 03-11-2019 07-11-2019 19:10
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02-10-1999 18-05-2019 21:30
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14-04-2017 14-04-2017 13:59
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 08-09-2019 12-09-2019 16:55
Kuba Makovský 317 Šimůnkovic nedělní mapáč 16-02-2020 17-02-2020 12:18
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19-04-2019 19-04-2019 19:43
Honzík Melišík 79 Vrstevnicovka B 27-08-2019 27-08-2019 18:44
Martin Melišík 67 Slovanka Klasika 07-06-2020 08-06-2020 19:34
Radka Melišíková 104 Bedrichov klasika 140620 14-06-2020 14-06-2020 17:10
Ondra Měšťan 146 PrDoL Slovanka klasika 07-06-2020 07-06-2020 17:42
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 19-05-2019 19-05-2019 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 25-08-2019 25-08-2019 20:43
Anna Pangrácová 0
Marie Pangrácová 11 O-liga 4 Ládví 21-05-2020 23-05-2020 14:26
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25-05-2014 27-05-2014 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30-04-2018 02-05-2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20-04-2019 20-04-2019 20:45
Verča Popová 3 Štafety 14-09-2019 17-09-2019 17:41
Kuba Ransdorf 70 Veprikov middle 28-08-2019 29-08-2019 09:09
Hanka Rosendorfová 7 Kombotech C 26-08-2019 26-08-2019 21:21
Lenka Rosendorfová 18 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20-04-2019 20-04-2019 20:34
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30-04-2017 30-04-2017 13:39
Gabča Šimůnková 341 Trénink Sedm Chlebů 29-06-2020 30-06-2020 12:40
Míša Šimůnková 19 Veřejný závod Hostěraz 14-06-2020 15-06-2020 15:20
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07-05-2016 08-05-2016 16:21
Kuba Smolka 29 Červená hlína- porovnávací long 26-04-2020 26-04-2020 20:23
Bára Smolková 11 LS kombotech 23-08-2018 26-08-2018 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 08-04-2018 11-04-2018 19:48
Hana Tihonová 75 trénink - Krátká na Juliáně 05-04-2020 07-04-2020 00:10
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 04-03-2018 08-03-2018 17:30
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23-06-2019 23-06-2019 17:45
Šimon Tůma 18 Mariánské Lázně-krátká 15-06-2019 20-06-2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28-05-2017 01-06-2017 23:35
Kuba Vlášek 356 Prdol-Slovanka 07-06-2020 09-06-2020 00:15
Matyáš Zlesák 1 Vel. soustř. LINIE+ 18-04-2019 18-04-2019 22:31

Últimos mapas 10 | 20 | 50 | todos

Nome Mapa Data Categoria Actualizado
Gabča Šimůnková Trénink Sedm Chlebů 29-06-2020 Tréninky 30-06-2020 12:40
Emča Černá TSM trojutkání štafety - Studený vrch 21-06-2020 Tréninky 23-06-2020 10:03
Emča Černá Trojutkání TSM Studený vrch D16 20-06-2020 Závody 20-06-2020 19:16
Máťa Černý Bedřichov - klasika 14-06-2020 Tréninky 20-06-2020 00:07
Máťa Černý Alšovice - krátká 13-06-2020 Tréninky 19-06-2020 23:44
Míša Šimůnková Veřejný závod Hostěraz 14-06-2020 Závody 15-06-2020 15:20
David Elleder PrDoL Bedřichov klasika 14-06-2020 Závody 14-06-2020 19:08
Emča Černá PRDOL Bedřichov D16 14-06-2020 Závody 14-06-2020 18:41
Radka Melišíková Bedrichov klasika 140620 14-06-2020 Závody 14-06-2020 17:10
Radka Melišíková Zelezny Brod middle 130620 13-06-2020 Závody 14-06-2020 17:01

Últimos mapas comentados 10 | 20 | 50 | todos

Nome Mapa Comentários Último comentário por Actualizado
Emča Černá TSM trojutkání štafety - Studený vrch 1 Gabča 23-06-2020 12:36
Emča Černá Trojutkání TSM Studený vrch D16 1 Kuba Vlášek 21-06-2020 01:28
Máťa Černý Alšovice - krátká 1 Kuba Vlášek 20-06-2020 02:42
Máťa Černý Bedřichov - klasika 1 Kuba Vlášek 20-06-2020 02:25
Emča Černá PRDOL Bedřichov D16 1 Gabča Šimůnková 15-06-2020 19:14
David Elleder PrDoL Bedřichov klasika 1 Gabča Šimůnková 15-06-2020 18:56
Máťa Černý prdol Slovanka - Klasika 1 Gabča 12-06-2020 16:24
Máťa Černý prdol Slovanka - krátká 1 Gabča 12-06-2020 15:53
Martin Melišík Slovanka Klasika 1 Gabča 09-06-2020 03:47
Martin Melišík Slovanka middle 1 Gabča 09-06-2020 03:38