RSS feed

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Пользователи

Имя Карты Последняя карта Дата Загружено
Víťa 10 Saxbo 14/06/2015 18/06/2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08/04/2018 11/04/2018 20:04
Jáchym Bulíř 6 Přebor Tretry na krátké 28/08/2019 29/08/2019 09:32
Emča Bulířová 15 Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 20/04/2019 20/04/2019 20:28
Žofka Bulířová 0
Emča Černá 25 TSM trojutkání štafety - Studený vrch 21/06/2020 23/06/2020 10:03
Martin Černý 57 Oblastnak JC 26/08/2018 26/08/2018 22:14
Máťa Černý 29 Bedřichov - klasika 14/06/2020 20/06/2020 00:07
Tonda Černý 43 Prdol no. 6 - Slovanka klasika 07/06/2020 08/06/2020 18:24
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13/05/2017 23/05/2017 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 04/11/2018 04/11/2018 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21/06/2015 03/07/2015 23:33
David Elleder 53 PrDoL Bedřichov klasika 14/06/2020 14/06/2020 19:08
Honzík Elleder 4 o liga ládví 21/05/2020 22/05/2020 15:23
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 20/10/2018 20/10/2018 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02/10/1999 18/05/2019 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2019 - E3 14/07/2019 20/09/2019 21:46
Vašek Janáč 5 11/10/2014 20/10/2014 18:18
Kamil Klíma 0
Matěj Kuchař 7 15/09/2019 15/09/2019 19:02
Ondra Kuchař 22 pž kytín 03/11/2019 07/11/2019 19:10
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02/10/1999 18/05/2019 21:30
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14/04/2017 14/04/2017 13:59
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 08/09/2019 12/09/2019 16:55
Kuba Makovský 317 Šimůnkovic nedělní mapáč 16/02/2020 17/02/2020 12:18
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19/04/2019 19/04/2019 19:43
Honzík Melišík 79 Vrstevnicovka B 27/08/2019 27/08/2019 18:44
Martin Melišík 67 Slovanka Klasika 07/06/2020 08/06/2020 19:34
Radka Melišíková 104 Bedrichov klasika 140620 14/06/2020 14/06/2020 17:10
Ondra Měšťan 146 PrDoL Slovanka klasika 07/06/2020 07/06/2020 17:42
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 19/05/2019 19/05/2019 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 25/08/2019 25/08/2019 20:43
Anna Pangrácová 0
Marie Pangrácová 11 O-liga 4 Ládví 21/05/2020 23/05/2020 14:26
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25/05/2014 27/05/2014 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30/04/2018 02/05/2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20/04/2019 20/04/2019 20:45
Verča Popová 3 Štafety 14/09/2019 17/09/2019 17:41
Kuba Ransdorf 70 Veprikov middle 28/08/2019 29/08/2019 09:09
Hanka Rosendorfová 7 Kombotech C 26/08/2019 26/08/2019 21:21
Lenka Rosendorfová 18 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20/04/2019 20/04/2019 20:34
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30/04/2017 30/04/2017 13:39
Gabča Šimůnková 341 Trénink Sedm Chlebů 29/06/2020 30/06/2020 12:40
Míša Šimůnková 19 Veřejný závod Hostěraz 14/06/2020 15/06/2020 15:20
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07/05/2016 08/05/2016 16:21
Kuba Smolka 29 Červená hlína- porovnávací long 26/04/2020 26/04/2020 20:23
Bára Smolková 11 LS kombotech 23/08/2018 26/08/2018 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 08/04/2018 11/04/2018 19:48
Hana Tihonová 75 trénink - Krátká na Juliáně 05/04/2020 07/04/2020 00:10
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 04/03/2018 08/03/2018 17:30
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23/06/2019 23/06/2019 17:45
Šimon Tůma 18 Mariánské Lázně-krátká 15/06/2019 20/06/2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28/05/2017 01/06/2017 23:35
Kuba Vlášek 356 Prdol-Slovanka 07/06/2020 09/06/2020 00:15
Matyáš Zlesák 1 Vel. soustř. LINIE+ 18/04/2019 18/04/2019 22:31

Последние карты 10 | 20 | 50 | Все

Имя Карта Дата Категория Загружено
Gabča Šimůnková Trénink Sedm Chlebů 29/06/2020 Tréninky 30/06/2020 12:40
Emča Černá TSM trojutkání štafety - Studený vrch 21/06/2020 Tréninky 23/06/2020 10:03
Emča Černá Trojutkání TSM Studený vrch D16 20/06/2020 Závody 20/06/2020 19:16
Máťa Černý Bedřichov - klasika 14/06/2020 Tréninky 20/06/2020 00:07
Máťa Černý Alšovice - krátká 13/06/2020 Tréninky 19/06/2020 23:44
Míša Šimůnková Veřejný závod Hostěraz 14/06/2020 Závody 15/06/2020 15:20
David Elleder PrDoL Bedřichov klasika 14/06/2020 Závody 14/06/2020 19:08
Emča Černá PRDOL Bedřichov D16 14/06/2020 Závody 14/06/2020 18:41
Radka Melišíková Bedrichov klasika 140620 14/06/2020 Závody 14/06/2020 17:10
Radka Melišíková Zelezny Brod middle 130620 13/06/2020 Závody 14/06/2020 17:01

Последние коменнтарии к картам 10 | 20 | 50 | Все

Имя Карта Комментарии Последний комментарий сделал Загружено
Emča Černá TSM trojutkání štafety - Studený vrch 1 Gabča 23/06/2020 12:36
Emča Černá Trojutkání TSM Studený vrch D16 1 Kuba Vlášek 21/06/2020 01:28
Máťa Černý Alšovice - krátká 1 Kuba Vlášek 20/06/2020 02:42
Máťa Černý Bedřichov - klasika 1 Kuba Vlášek 20/06/2020 02:25
Emča Černá PRDOL Bedřichov D16 1 Gabča Šimůnková 15/06/2020 19:14
David Elleder PrDoL Bedřichov klasika 1 Gabča Šimůnková 15/06/2020 18:56
Máťa Černý prdol Slovanka - Klasika 1 Gabča 12/06/2020 16:24
Máťa Černý prdol Slovanka - krátká 1 Gabča 12/06/2020 15:53
Martin Melišík Slovanka Klasika 1 Gabča 09/06/2020 03:47
Martin Melišík Slovanka middle 1 Gabča 09/06/2020 03:38