RSS akis

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Kullanicilar

Ad Haritalar Son harita Tarih Güncelleme
Víťa 10 Saxbo 14/06/2015 18/06/2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08/04/2018 11/04/2018 20:04
Jáchym Bulíř 6 Přebor Tretry na krátké 28/08/2019 29/08/2019 09:32
Emča Bulířová 15 Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 20/04/2019 20/04/2019 20:28
Žofka Bulířová 0
Emča Černá 11 MČR krátká - D16A finále 23/06/2019 26/06/2019 13:20
Martin Černý 57 Oblastnak JC 26/08/2018 26/08/2018 22:14
Máťa Černý 24 vrstevnicovka 19/04/2019 19/04/2019 19:19
Tonda Černý 36 ČPŠ Český dub 15/09/2019 17/09/2019 21:19
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13/05/2017 23/05/2017 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 04/11/2018 04/11/2018 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21/06/2015 03/07/2015 23:33
David Elleder 30 ŽB Těptín krátká trať 08/09/2019 09/09/2019 16:50
Honzík Elleder 1 DH12 Kaňk s cestama 02/10/1999 18/05/2019 21:34
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 20/10/2018 20/10/2018 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02/10/1999 18/05/2019 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2019 - E3 14/07/2019 20/09/2019 21:46
Vašek Janáč 5 11/10/2014 20/10/2014 18:18
Matěj Kuchař 7 15/09/2019 15/09/2019 19:02
Ondra Kuchař 18 Štafety Nědělě 15/09/2019 15/09/2019 20:07
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02/10/1999 18/05/2019 21:30
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14/04/2017 14/04/2017 13:59
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 08/09/2019 12/09/2019 16:55
Kuba Makovský 314 ŽB Těptín H21B 08/09/2019 12/09/2019 15:53
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19/04/2019 19/04/2019 19:43
Honzík Melišík 79 Vrstevnicovka B 27/08/2019 27/08/2019 18:44
Martin Melišík 61 ŽA Krátka 02/06/2019 05/06/2019 21:30
Radka Melišíková 89 Stafety Cesky Dub D135.1 15/09/2019 15/09/2019 20:00
Ondra Měšťan 136 ČPŠ Český Dub 15/09/2019 17/09/2019 21:38
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 19/05/2019 19/05/2019 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 25/08/2019 25/08/2019 20:43
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25/05/2014 27/05/2014 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30/04/2018 02/05/2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20/04/2019 20/04/2019 20:45
Verča Popová 3 Štafety 14/09/2019 17/09/2019 17:41
Kuba Ransdorf 70 Veprikov middle 28/08/2019 29/08/2019 09:09
Hanka Rosendorfová 7 Kombotech C 26/08/2019 26/08/2019 21:21
Lenka Rosendorfová 18 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20/04/2019 20/04/2019 20:34
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30/04/2017 30/04/2017 13:39
Gabča Šimůnková 322 ČPŠ Český Dub 15/09/2019 15/09/2019 23:05
Míša Šimůnková 9 ČPŠ Český Dub 15/09/2019 15/09/2019 20:06
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07/05/2016 08/05/2016 16:21
Kuba Smolka 26 LS azimuťák 25/08/2019 25/08/2019 13:36
Bára Smolková 11 LS kombotech 23/08/2018 26/08/2018 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 08/04/2018 11/04/2018 19:48
Hana Tihonová 74 Bohemia E5 - D21A - long 28/07/2019 31/07/2019 22:59
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 04/03/2018 08/03/2018 17:30
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23/06/2019 23/06/2019 17:45
Šimon Tůma 18 Mariánské Lázně-krátká 15/06/2019 20/06/2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28/05/2017 01/06/2017 23:35
Kuba Vlášek 327 ŽB-Těptín 08/09/2019 09/09/2019 21:12
Matyáš Zlesák 1 Vel. soustř. LINIE+ 18/04/2019 18/04/2019 22:31

Son haritalar 10 | 20 | 50 | hepsi

Ad Harita Tarih Kategori Güncelleme
Ondra Měšťan ČPŠ Český Dub 15/09/2019 Závody 17/09/2019 21:38
Ondra Měšťan ŽA sprint Český Dub 14/09/2019 Závody 17/09/2019 21:31
Ondra Měšťan ČPŠ Horní Polubný 14/09/2019 Závody 17/09/2019 21:25
Tonda Černý ČPŠ Český dub 15/09/2019 Závody 17/09/2019 21:19
Tonda Černý sprint český dub 14/09/2019 Závody 17/09/2019 21:11
Ondra Měšťan ŽA Lukoveček krátká 08/09/2019 Závody 17/09/2019 21:05
Tonda Černý ČPŠ Kořenov 14/09/2019 Závody 17/09/2019 21:01
Ondra Měšťan ŽA Lukoveček klasika 07/09/2019 Závody 17/09/2019 20:53
Verča Popová Štafety 14/09/2019 Závody 17/09/2019 17:41
Gabča Šimůnková ČPŠ Český Dub 15/09/2019 Závody 15/09/2019 23:05

Son yorum yapilan haritalar 10 | 20 | 50 | hepsi

Ad Harita Yorumlar Son yorum yapan Güncelleme
Ondra Měšťan ŽA Lukoveček klasika 2 Ondra Měšťan 19/09/2019 00:14
Radka Melišíková Stafety Cesky Dub D135.1 5 Gabča Šimůnková 18/09/2019 19:01
Tonda Černý ČPŠ Český dub 1 Gabča Šimůnková 18/09/2019 13:49
Tonda Černý ČPŠ Kořenov 1 Gabča Šimůnková 18/09/2019 01:00
Míša Šimůnková ČP sprint Český Dub 1 Kuba Ransdorf 18/09/2019 00:21
Míša Šimůnková ČPŠ Český Dub 1 Kuba Ransdorf 18/09/2019 00:14
Ondra Kuchař Štafety Sobota 2 Kuba Ransdorf 18/09/2019 00:11
Ondra Kuchař Sprint Dub H14C 1 Kuba Ransdorf 18/09/2019 00:05
Ondra Kuchař Štafety Nědělě 1 Kuba Ransdorf 17/09/2019 23:59
Míša Šimůnková ČPŠ Horní Polubný 1 Kuba Vlášek 17/09/2019 01:02