RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Víťa 10 Saxbo 14.06.2015 18.06.2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 20:04
Jáchym Bulíř 6 Přebor Tretry na krátké 28.08.2019 29.08.2019 09:32
Emča Bulířová 15 Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 20.04.2019 20.04.2019 20:28
Žofka Bulířová 0
Emča Černá 11 MČR krátká - D16A finále 23.06.2019 26.06.2019 13:20
Martin Černý 57 Oblastnak JC 26.08.2018 26.08.2018 22:14
Máťa Černý 25 Nedělní trénink Adašín 16.02.2020 16.02.2020 19:26
Tonda Černý 38 nedělní trénink Aldašín 16.02.2020 16.02.2020 18:56
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13.05.2017 23.05.2017 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 04.11.2018 04.11.2018 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21.06.2015 03.07.2015 23:33
David Elleder 33 PŽ Nedamov 13.10.2019 19.10.2019 08:48
Honzík Elleder 1 DH12 Kaňk s cestama 02.10.1999 18.05.2019 21:34
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 20.10.2018 20.10.2018 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02.10.1999 18.05.2019 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2019 - E3 14.07.2019 20.09.2019 21:46
Vašek Janáč 5 11.10.2014 20.10.2014 18:18
Kamil Klíma 0
Matěj Kuchař 7 15.09.2019 15.09.2019 19:02
Ondra Kuchař 22 pž kytín 03.11.2019 07.11.2019 19:10
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02.10.1999 18.05.2019 21:30
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14.04.2017 14.04.2017 13:59
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 08.09.2019 12.09.2019 16:55
Kuba Makovský 317 Šimůnkovic nedělní mapáč 16.02.2020 17.02.2020 12:18
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:43
Honzík Melišík 79 Vrstevnicovka B 27.08.2019 27.08.2019 18:44
Martin Melišík 61 ŽA Krátka 02.06.2019 05.06.2019 21:30
Radka Melišíková 98 PZ Kytin D45L 03.11.2019 05.11.2019 17:58
Ondra Měšťan 140 MČR družstva 06.10.2019 07.10.2019 18:07
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 19.05.2019 19.05.2019 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 25.08.2019 25.08.2019 20:43
Anna Pangrácová 0
Marie Pangrácová 9 Únor v Ůvalech 09.02.2020 09.02.2020 19:28
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25.05.2014 27.05.2014 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30.04.2018 02.05.2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20.04.2019 20.04.2019 20:45
Verča Popová 3 Štafety 14.09.2019 17.09.2019 17:41
Kuba Ransdorf 70 Veprikov middle 28.08.2019 29.08.2019 09:09
Hanka Rosendorfová 7 Kombotech C 26.08.2019 26.08.2019 21:21
Lenka Rosendorfová 18 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 20.04.2019 20:34
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:39
Gabča Šimůnková 330 F1 Voznice 29.01.2020 30.01.2020 13:18
Míša Šimůnková 16 Nedělní trénink Šárka 26.01.2020 27.01.2020 16:02
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07.05.2016 08.05.2016 16:21
Kuba Smolka 27 mapáč-Aldašín 16.02.2020 16.02.2020 19:29
Bára Smolková 11 LS kombotech 23.08.2018 26.08.2018 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 19:48
Hana Tihonová 74 Bohemia E5 - D21A - long 28.07.2019 31.07.2019 22:59
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 04.03.2018 08.03.2018 17:30
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23.06.2019 23.06.2019 17:45
Šimon Tůma 18 Mariánské Lázně-krátká 15.06.2019 20.06.2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28.05.2017 01.06.2017 23:35
Kuba Vlášek 337 PŽ-Kostelec nad Černými lesy 20.10.2019 19.02.2020 14:01
Matyáš Zlesák 1 Vel. soustř. LINIE+ 18.04.2019 18.04.2019 22:31

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Kuba Vlášek PŽ-Kostelec nad Černými lesy 20.10.2019 Závody 19.02.2020 14:01
Kuba Vlášek PŽ-Olešná u Rakovníka 19.10.2019 Závody 19.02.2020 13:54
Kuba Vlášek MČRDružstva-Tis u Blatna 06.10.2019 Závody 19.02.2020 13:35
Kuba Vlášek MČRŠtafety-Tis u Blatna 05.10.2019 Závody 19.02.2020 13:19
Kuba Makovský Šimůnkovic nedělní mapáč 16.02.2020 Tréninky 17.02.2020 12:18
Kuba Vlášek VZ-Staré Splavy 28.09.2019 Závody 16.02.2020 21:48
Kuba Vlášek OŽ-Staré Splavy 28.09.2019 Závody 16.02.2020 21:44
Kuba Vlášek MČRKlasika-Hraničná 22.09.2019 Závody 16.02.2020 21:29
Kuba Vlášek MČRKlasika-Hraničná 21.09.2019 Závody 16.02.2020 21:21
Kuba Vlášek ŽA-Český Dub 14.09.2019 Závody 16.02.2020 19:45

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Tonda Černý nedělní trénink Aldašín 1 Kuba Makovský 17.02.2020 16:50
Marie Pangrácová Mapový trénink 2 Marie 06.02.2020 23:51
Marie Pangrácová Mapový trénink 2 Marie Pangrácová 27.01.2020 10:22
Marie Pangrácová Pražská zimní liga 1 Kuba 05.01.2020 20:45
Tonda Černý Na borech - krátká H21L 1 Gabča 19.10.2019 23:12
David Elleder PŽ Nedamov 1 Kuba Ransdorf 19.10.2019 16:16
David Elleder PŽ Hradešín 2 Kuba Ransdorf 19.10.2019 16:09
Ondra Kuchař Pž Nedamov 1 Gabča Šimůnková 16.10.2019 02:57
Ondra Kuchař PŽ Hradešín 1 Gabča Šimůnková 16.10.2019 02:13
Ondra Měšťan MČR klasika B finále 3 Gabča 30.09.2019 10:39