RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Víťa 10 Saxbo 14.06.2015 18.06.2015 19:23
Jáchym Bulíř 0
Emča Bulířová 5 Soustředění USK open - Testovací trať - Bet 28.09.2017 29.09.2017 12:36
Martin Černý 47 Litošice - ŽB Klasika 18.06.2017 20.06.2017 15:52
Máťa Černý 3 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 14:40
Tonda Černý 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:33
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13.05.2017 23.05.2017 20:46
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21.06.2015 03.07.2015 23:33
Bára Halamová 24 ŽB Čechy 4.6. 04.06.2017 04.06.2017 20:02
Michal Hodek 184 Oblastní žebříček - Stochov 01.10.2017 01.10.2017 16:29
Vašek Janáč 5 11.10.2014 20.10.2014 18:18
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14.04.2017 14.04.2017 13:59
Kuba Makovský 225 PŽ Velká Černoc H21L 05.11.2017 06.11.2017 17:11
Honzík Melišík 22 MČR klubů DH14 - Červená Voda 08.10.2017 11.10.2017 20:08
Martin Melišík 39 ŽB Čechy krátká 10.09.2017 15.09.2017 08:38
Radka Melišíková 19 MČR štafet MIX - Červená Voda 08.10.2017 10.10.2017 21:36
Ondra Měšťan 96 OŽ Velká Černoc 05.11.2017 08.11.2017 15:56
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25.05.2014 27.05.2014 17:25
Jonáš Pop 1 Nočák - Žákovské soustředění 29.04.2017 29.04.2017 23:54
Jana Popová 5 ČPŠ Bílá Voda neděle 21.05.2017 26.05.2017 14:57
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21.05.2017 21.05.2017 21:30
Kuba Ransdorf 60 MČR ve sprintu 07.05.2017 10.05.2017 13:23
Hanka Rosendorfová 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:59
Lenka Rosendorfová 17 ČPŠ málem jsem přišla VO JICEn 17.09.2017 20.09.2017 20:56
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:39
Gabča Šimůnková 211 Nočná bohnický orienťák 2017 01.11.2017 04.11.2017 15:39
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07.05.2016 08.05.2016 16:21
Jája Slotová 6 PŽ Velká Černoc D21K 05.11.2017 08.11.2017 16:22
Kuba Smolka 3 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 14:15
Bára Smolková 0
Dominik Sork 11 OŽ Malíkovice / KT / H12 28.05.2017 01.06.2017 20:16
Hana Tihonová 35 PŽ Velká Černoc - D21L - krátká 05.11.2017 05.11.2017 21:09
Šimon Tofel 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 14:09
Šimon Tůma 7 5. PŽ - Mníšek 08.05.2017 09.05.2017 20:52
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28.05.2017 01.06.2017 23:35
Kuba Vlášek 221 PŽ-Velká Černoc 05.11.2017 05.11.2017 17:14

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Jája Slotová PŽ Velká Černoc D21K 05.11.2017 Závody 08.11.2017 16:22
Ondra Měšťan OŽ Velká Černoc 05.11.2017 Závody 08.11.2017 15:56
Kuba Makovský PŽ Velká Černoc H21L 05.11.2017 Závody 06.11.2017 17:11
Hana Tihonová PŽ Velká Černoc - D21L - krátká 05.11.2017 Závody 05.11.2017 21:09
Kuba Vlášek PŽ-Velká Černoc 05.11.2017 Závody 05.11.2017 17:14
Hana Tihonová PŽ Vařetice KAM NE Neděle - D21L - krátká 22.10.2017 Závody 04.11.2017 22:54
Hana Tihonová PŽ Vařetice KAM NE sobota - D21L - krátká 21.10.2017 Závody 04.11.2017 22:45
Gabča Šimůnková Nočná bohnický orienťák 2017 01.11.2017 Tréninky 04.11.2017 15:39
Kuba Vlášek Noční bohnický orienťák 01.11.2017 Tréninky 04.11.2017 13:24
Kuba Vlášek PŽ-Vavřetice 22.10.2017 Závody 29.10.2017 12:02

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Ondra Měšťan OŽ Velká Černoc 3 Kuba Vlášek 09.11.2017 18:25
Kuba Vlášek PŽ-Velká Černoc 2 Kuba Vlášek 07.11.2017 22:55
Hana Tihonová PŽ Velká Černoc - D21L - krátká 5 Hana Tihonová 07.11.2017 22:29
Kuba Makovský OblŽ Nová Ves N.N. H21L 3 Kuba Makovský 18.10.2017 11:32
Gabča Šimůnková MČR klasika 2017 - finále 1 Michal Hodek 26.09.2017 01:34
Ondra Měšťan MČR klasika finále B 2 Michal Hodek 26.09.2017 01:27
Ondra Měšťan MČR klasika kvalifikace 1 Kuba Vlášek 25.09.2017 20:40
Lenka Rosendorfová ČPŠ málem jsem přišla VO JICEn 5 Lenka Rosendorfová 22.09.2017 20:27
Lenka Rosendorfová ŽA sprint Bělehrad 2 Lenka Rosendorfová 21.09.2017 22:30
Lenka Rosendorfová ČPŠ Milano 4 Lenka Rosendorfová 21.09.2017 09:38
Kuba Vlášek ŽA-Lázně Bělohrad 1 Michal Hodek 21.09.2017 01:55
Ondra Měšťan ŽA sprint Lázně Bělohrad 2 Michal Hodek 21.09.2017 01:55
Ondra Měšťan ČPŠ Vojice 1 Gabča Šimůnková 20.09.2017 15:55
Ondra Měšťan ČPŠ Miletín 2 Gabča Šimůnková 20.09.2017 15:50
Kuba Makovský ČPŠ Miletín H21 1.úsek 1 Hana Tihonová 19.09.2017 14:21
Kuba Makovský ČP Lazně Bělohrad H21E sprint 2 Kuba Makovský 19.09.2017 13:24
Hana Tihonová Český pohár štafet - D21 - 2.úsek - Vojice 1 Gabča Šimůnková 18.09.2017 01:19
Michal Hodek Český pohár štafet - Miletínské Lázně 2 Michal Hodek 17.09.2017 23:56
Gabča Šimůnková ŽB Čechy Kluky u Písku - klasika D21A 2 Gabča Šimůnková 13.09.2017 13:53
Honzík Melišík Žebříček B - Písek klasika 1 Kuba Vlášek 13.09.2017 13:46