RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Víťa 10 Saxbo 14.06.2015 18.06.2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 20:04
Jáchym Bulíř 3 OM Konojedy H12 14.04.2018 19.04.2018 21:25
Emča Bulířová 13 LS koridory 01.09.2018 01.09.2018 15:00
Žofka Bulířová 0
Martin Černý 57 Oblastnak JC 26.08.2018 26.08.2018 22:14
Máťa Černý 16 Klasika letní soustředění 27.08.2018 27.08.2018 21:30
Tonda Černý 13 LS dlouhé postupy 28.08.2018 28.08.2018 15:53
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13.05.2017 23.05.2017 20:46
Tonda Cvrček 1 PŽ Malíkovice 2018 08.04.2018 08.04.2018 17:58
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21.06.2015 03.07.2015 23:33
Bára Halamová 28 Klasika 8.4.2018 08.04.2018 08.04.2018 17:31
Michal Hodek 186 Letní soustředění 2018 - Koridor 01.09.2018 02.09.2018 20:55
Vašek Janáč 5 11.10.2014 20.10.2014 18:18
Matěj Kuchař 1 Middle VS Sklárna 2018 30.03.2018 03.04.2018 17:03
Ondra Kuchař 2 Middle VS Sklárna 2018 30.03.2018 03.04.2018 17:04
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14.04.2017 14.04.2017 13:59
Jája Makovská 28 PŽ Krňany D21K 23.09.2018 24.09.2018 15:09
Kuba Makovský 269 PŽ Krňany H21L 23.09.2018 24.09.2018 22:47
Honzík Melišík 49 ČPohárstafety300918 30.09.2018 07.10.2018 17:50
Martin Melišík 54 MČR krátká A finále 24.06.2018 25.06.2018 20:02
Radka Melišíková 40 MČR štafety Krajníčko, DH225.3 14.10.2018 14.10.2018 18:50
Ondra Měšťan 121 5 Days of Italy E4 - klasika 29.06.2018 15.07.2018 13:55
Terka Měšťanová 2 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 20:02
Filip Motyčka 0
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25.05.2014 27.05.2014 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30.04.2018 02.05.2018 10:35
Jana Popová 7 LS koridory 01.09.2018 01.09.2018 20:18
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21.05.2017 21.05.2017 21:30
Kuba Ransdorf 67 Ondřejovo PŽ v Ondřejově 02.06.2018 04.06.2018 12:04
Hanka Rosendorfová 5 OM D14 14.04.2018 17.04.2018 17:49
Lenka Rosendorfová 17 ČPŠ málem jsem přišla VO JICEn 17.09.2017 20.09.2017 20:56
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:39
Gabča Šimůnková 261 MČR štafet Krajníčko 13.10.2018 17.10.2018 16:02
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07.05.2016 08.05.2016 16:21
Kuba Smolka 7 MČR družstva 14.10.2018 15.10.2018 22:00
Bára Smolková 11 LS kombotech 23.08.2018 26.08.2018 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 19:48
Hana Tihonová 63 oblastní žebříček JČ - krátká - D21 26.08.2018 26.08.2018 23:10
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 04.03.2018 08.03.2018 17:30
Šimon Tůma 8 VS Sklárna vrstevnice a kameny 30.03.2018 30.03.2018 13:54
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28.05.2017 01.06.2017 23:35
Kuba Vlášek 255 MČRKrátká-Chlebské 24.06.2018 25.06.2018 16:04

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Gabča Šimůnková MČR štafet Krajníčko 13.10.2018 Závody 17.10.2018 16:02
Gabča Šimůnková Valdštejn OPEN při SP 06.10.2018 Závody 16.10.2018 17:56
Kuba Smolka MČR družstva 14.10.2018 Závody 15.10.2018 22:00
Radka Melišíková MČR štafety Krajníčko, DH225.3 14.10.2018 Závody 14.10.2018 18:50
Radka Melišíková MČR štafety Krajníčko D135,1 13.10.2018 Závody 14.10.2018 18:41
Honzík Melišík ČPohárstafety300918 30.09.2018 Závody 07.10.2018 17:50
Honzík Melišík ČPohárZlín290918 29.09.2018 Závody 07.10.2018 17:31
Radka Melišíková Zlín štafety MIX.2 30.09.2018 Závody 07.10.2018 16:11
Radka Melišíková Zlin stafety MIX,2 29.09.2018 Závody 07.10.2018 16:04
Gabča Šimůnková ČPŠ Zlín - neděle 30.09.2018 Závody 05.10.2018 22:18

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Kuba Smolka MČR družstva 1 Gabča 16.10.2018 13:19
Kuba Makovský PŽ Krňany H21L 2 Kuba Makovský 25.09.2018 12:13
Kuba Makovský PŽ Nový Knín H21L 2 Basa 25.09.2018 11:26
Honzík Melišík ŽebříčekBRadvanecH14 1 Kuba Vlášek 14.09.2018 00:31
Honzík Melišík ŽebříčekBRadvanecH14 1 Kuba Vlášek 13.09.2018 23:48
Michal Hodek Letní soustředění 2018 - Koridor 3 Gabča Šimůnková 03.09.2018 23:40
Gabča Šimůnková Letní soustředění - úvodní krátká Kuby R. 2 Gabča 03.09.2018 12:34
Hana Tihonová Mistovství JČ oblasti na klasice - D21 1 Radim 27.08.2018 13:01
Hana Tihonová Rumcajsovy míle E2 - D21A 1 Fanda 21.08.2018 20:17
Radka Melišíková Rumcajsovy Míle D45 E3 2 Radka Melisikova 16.08.2018 10:22
Radka Melišíková Rumcajsovy Míle D45 E2 2 Radka Melisikova 14.08.2018 09:46
Bára Smolková itálie 3.etapa 1 Kuba Vlášek 08.08.2018 22:15
Bára Smolková itálie 2.etapa 1 Kuba Vlášek 08.08.2018 21:31
Kuba Makovský H21L - klása z Bedřichova 2 Kuba Makovský 08.08.2018 08:56
Honzík Melišík 5Days ofItaly3.etapa 1 Gabča Šimůnková 31.07.2018 16:02
Honzík Melišík 5DaysofItaly1.etapa 1 Gabča Šimůnková 31.07.2018 15:54
Gabča Šimůnková 5 days of Italy 2018 - 3. etapa 1 Radim 09.07.2018 12:20
Kuba Makovský ŽB Hluboká u Rabštejna - klasika H21A 2 Kuba 18.06.2018 17:44
Ondra Měšťan ŽA krátká Hrabová 2 Gabča Šimůnková 17.06.2018 11:29
Ondra Měšťan ŽA klasika Hrabová 1 Kuba Vlášek 15.06.2018 14:29