RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Víťa 1 Saxbo 14.06.2015 18.06.2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 20:04
Jáchym Bulíř 5 Přebor Tretry na krátké 28.08.2019 29.08.2019 09:32
Emča Bulířová 13 VT Úpice - offroad klasika 05.08.2020 05.08.2020 20:28
Emča Černá 24 TSM trojutkání štafety - Studený vrch 21.06.2020 23.06.2020 10:03
Martin Černý 48 Oblastnak JC 26.08.2018 26.08.2018 22:14
Máťa Černý 12 prdol Slovanka - Klasika 07.06.2020 11.06.2020 12:36
Tonda Černý 16 Prdol no. 6 - Slovanka klasika 07.06.2020 08.06.2020 18:24
Patrik Cichra 1 TIS2020 16.08.2020 01.09.2020 22:55
Iveta Cichrová 0
Tonda Cvrček 0
David Elleder 88 mčr klasika 19.09.2020 20.09.2020 07:56
Honzík Elleder 6 pž houpačka 13.09.2020 13.09.2020 18:33
Bára Halamová 21 PŽ 20.10. 20.10.2018 20.10.2018 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02.10.1999 18.05.2019 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2020 - E3 12.07.2020 13.07.2020 22:27
Kamil Klíma 0
Matěj Kuchař 8 VT-Middle 07.08.2020 08.08.2020 13:52
Ondra Kuchař 22 pž kytín 03.11.2019 07.11.2019 19:10
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02.10.1999 18.05.2019 21:30
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 08.09.2019 12.09.2019 16:55
Kuba Makovský 317 Šimůnkovic nedělní mapáč 16.02.2020 17.02.2020 12:18
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:43
Honzík Melišík 72 Vrstevnicovka B 27.08.2019 27.08.2019 18:44
Martin Melišík 61 VT Úpice - směry 04.08.2020 04.08.2020 16:11
Radka Melišíková 120 PZ Drasov klasika D45L 13.09.2020 14.09.2020 09:07
Ondra Měšťan 151 LS2020 middle 28.08.2020 28.08.2020 22:00
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 19.05.2019 19.05.2019 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 25.08.2019 25.08.2019 20:43
Anna Pangrácová 0
Marie Pangrácová 12 Rumcajsovy míle E3 19.07.2020 20.07.2020 12:01
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30.04.2018 02.05.2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20.04.2019 20.04.2019 20:45
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21.05.2017 21.05.2017 21:30
Kuba Ransdorf 54 EFOL sprint 07.08.2019 11.08.2019 11:40
Hanka Rosendorfová 8 LS Slovanka klasika 23.08.2020 23.08.2020 19:33
Lenka Rosendorfová 17 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 20.04.2019 20:34
Gabča Šimůnková 352 MČR sprint 06.09.2020 10.09.2020 15:58
Míša Šimůnková 21 PŽ Houpačka 13.09.2020 15.09.2020 21:02
Kuba Smolka 23 Červená hlína- porovnávací long 26.04.2020 26.04.2020 20:23
Bára Smolková 11 LS kombotech 23.08.2018 26.08.2018 20:13
Dominik Sork 12 VT Turnov - vrstevnicovka 14.07.2020 14.07.2020 20:09
Hana Tihonová 63 Rumcajs - E3 - D21B - zkrácená 19.07.2020 22.07.2020 23:51
Šimon Tofel 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 14:09
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23.06.2019 23.06.2019 17:45
Šimon Tůma 16 Mariánské Lázně-krátká 15.06.2019 20.06.2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28.05.2017 01.06.2017 23:35
Kuba Vlášek 354 Prdol-Slovanka 07.06.2020 09.06.2020 00:15

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
David Elleder mčr klasika 19.09.2020 Závody 20.09.2020 07:56
David Elleder žákovské ob štafety 16.09.2020 Tréninky 17.09.2020 16:32
Míša Šimůnková PŽ Houpačka 13.09.2020 Závody 15.09.2020 21:02
Míša Šimůnková PŽ Aldašín 12.09.2020 Závody 15.09.2020 20:17
Radka Melišíková PZ Drasov klasika D45L 13.09.2020 Závody 14.09.2020 09:07
Honzík Elleder pž houpačka 13.09.2020 Závody 13.09.2020 18:33
David Elleder ož Klasika Houpačka 13.09.2020 Závody 13.09.2020 15:44
David Elleder ož Jevany 12.09.2020 Závody 12.09.2020 16:58
David Elleder o-běh Folimankou 10.09.2020 Tréninky 11.09.2020 19:53
Gabča Šimůnková MČR sprint 06.09.2020 Závody 10.09.2020 15:58

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
David Elleder mčr klasika 1 Gabča 22.09.2020 17:36
David Elleder ož Klasika Houpačka 1 Radim 14.09.2020 18:03
David Elleder ož Jevany 2 Radim 14.09.2020 17:43
Patrik Cichra TIS2020 1 Gabča 02.09.2020 12:30
David Elleder Rumcajsovi míle E2 1 Gabča 01.08.2020 17:43
David Elleder Rumcajsovi míle E1 1 Gabča 01.08.2020 17:30
Hana Tihonová Rumcajs - E1 - D21B - krátká 2 Hana Tihonová 27.07.2020 01:02
Radka Melišíková Rumile E2 D45A 2 Kuba Vlášek 22.07.2020 14:00
Marie Pangrácová Rumcajsovy míle E3 2 Marie 22.07.2020 00:45
Radka Melišíková Rumile E3 D45A 2 Gabča 21.07.2020 20:33
Radka Melišíková Rumile E1 D45A 1 Gabča 20.07.2020 12:38
Martin Melišík Hejkal o-cup 2 Martin M. 12.07.2020 22:54
Emča Černá TSM trojutkání štafety - Studený vrch 1 Gabča 23.06.2020 12:36
Emča Černá Trojutkání TSM Studený vrch D16 1 Kuba Vlášek 21.06.2020 01:28
Emča Černá PRDOL Bedřichov D16 1 Gabča Šimůnková 15.06.2020 19:14
David Elleder PrDoL Bedřichov klasika 1 Gabča Šimůnková 15.06.2020 18:56
Máťa Černý prdol Slovanka - Klasika 1 Gabča 12.06.2020 16:24
Máťa Černý prdol Slovanka - krátká 1 Gabča 12.06.2020 15:53
Martin Melišík Slovanka Klasika 1 Gabča 09.06.2020 03:47
Martin Melišík Slovanka middle 1 Gabča 09.06.2020 03:38
Tonda Černý Prdol no. 6 - Slovanka klasika 2 Gabča 09.06.2020 03:31
Emča Černá PRDOL Slovanka long 3 Kuba Vlášek 09.06.2020 02:01
Ondra Měšťan PrDoL Slovanka klasika 2 Ondra Měšťan 08.06.2020 17:29
Emča Černá PRDOL Slovanka middle 1 Gabča 08.06.2020 13:13
Radka Melišíková Slovanka klasika 070620 3 Radka Melisikova 08.06.2020 08:38
David Elleder PRDOL E6 H16 1 Kuba Vlášek 08.06.2020 01:03
Emča Černá Salesiova výšina 2020 1 Gabča 04.06.2020 01:23
Martin Melišík Middle Mehelník 1 Gabča 26.05.2020 11:44
Emča Černá PRDOL E4_D16 3 Radim 25.05.2020 11:58
David Elleder PRDOL E3 H16 2 Gabča 24.05.2020 20:21
Marie Pangrácová O-liga 4 Ládví 2 Marie 23.05.2020 21:23
Marie Pangrácová EPO Klánovice 1 Gabča Šimůnková 23.05.2020 18:33
Martin Melišík Kozelská rokle middle 1 Gabča 18.05.2020 01:34
Martin Melišík Klasika Kozelská rokle 1 Gabča 18.05.2020 01:14
Emča Černá PRDOL2020 - Long 1 Gabča 18.05.2020 01:00
David Elleder klasika kozelská rokle H16 1 Gabča 18.05.2020 00:34
Emča Černá TSM middle 2 Gabča 17.05.2020 00:42
David Elleder middle skleněný vrch H16 1 Kuba Vlášek 17.05.2020 00:24
Emča Černá Sedm chlebů D16 2 Emča Černá 14.05.2020 23:52
Ondra Měšťan HROB Polubný 1 Gabča 10.05.2020 23:30
David Elleder vrabec velka 1 Kuba Vlášek 05.05.2020 14:23
David Elleder tréninkový závod klasika 1 Gabča 04.05.2020 14:59
Emča Černá Skály (původně kombotech) 1 Gabča 30.04.2020 12:35
Kuba Smolka Červená hlína- porovnávací long 1 Gabča 26.04.2020 22:59
Kuba Smolka Skalka- long bez cest 1 Gabča 26.04.2020 22:44
David Elleder Holý vrch middle 1 Gabča 26.04.2020 22:22
David Elleder skalka middle 1 Gabča Šimůnková 20.04.2020 01:09
David Elleder Mnichovice middle 1 Gabča Šimůnková 20.04.2020 01:03
David Elleder Červená Hlína Klasika 2 Gabča Šimůnková 20.04.2020 00:57
Emča Černá Portugalsko - kochací 2 Emča Černá 03.03.2020 15:59