RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Víťa 10 Saxbo 14.06.2015 18.06.2015 19:23
Jáchym Bulíř 0
Emča Bulířová 4 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:46
Martin Černý 47 Litošice - ŽB Klasika 18.06.2017 20.06.2017 15:52
Máťa Černý 3 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 14:40
Tonda Černý 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:33
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13.05.2017 23.05.2017 20:46
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21.06.2015 03.07.2015 23:33
Bára Halamová 24 ŽB Čechy 4.6. 04.06.2017 04.06.2017 20:02
Michal Hodek 182 Český pohár štafet - Vojice 17.09.2017 17.09.2017 19:03
Vašek Janáč 5 11.10.2014 20.10.2014 18:18
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14.04.2017 14.04.2017 13:59
Kuba Makovský 220 ČPŠ Vojice H21 1.úsek 17.09.2017 18.09.2017 16:25
Honzík Melišík 20 Žebříček B - Písek klasika 10.09.2017 12.09.2017 19:57
Martin Melišík 39 ŽB Čechy krátká 10.09.2017 15.09.2017 08:38
Radka Melišíková 17 Rumcajsovy míle E3 krátká D45 13.08.2017 14.08.2017 05:57
Ondra Měšťan 93 ČPŠ Vojice 17.09.2017 17.09.2017 22:24
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25.05.2014 27.05.2014 17:25
Jonáš Pop 1 Nočák - Žákovské soustředění 29.04.2017 29.04.2017 23:54
Jana Popová 5 ČPŠ Bílá Voda neděle 21.05.2017 26.05.2017 14:57
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21.05.2017 21.05.2017 21:30
Kuba Ransdorf 60 MČR ve sprintu 07.05.2017 10.05.2017 13:23
Hanka Rosendorfová 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:59
Lenka Rosendorfová 17 ČPŠ málem jsem přišla VO JICEn 17.09.2017 20.09.2017 20:56
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:39
Gabča Šimůnková 206 ŽB Čechy Kluky u Písku - krátká D21A 10.09.2017 12.09.2017 11:44
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07.05.2016 08.05.2016 16:21
Jája Slotová 5 HSH Vysočina E3 D21C 16.07.2017 18.07.2017 14:01
Kuba Smolka 3 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 14:15
Bára Smolková 0
Dominik Sork 11 OŽ Malíkovice / KT / H12 28.05.2017 01.06.2017 20:16
Hana Tihonová 32 Český pohár štafet - D21 - 2.úsek - Vojice 17.09.2017 17.09.2017 21:57
Šimon Tofel 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 14:09
Šimon Tůma 7 5. PŽ - Mníšek 08.05.2017 09.05.2017 20:52
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28.05.2017 01.06.2017 23:35
Kuba Vlášek 214 ČPŠ-Vojice 17.09.2017 19.09.2017 14:21

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Lenka Rosendorfová ČPŠ málem jsem přišla VO JICEn 17.09.2017 Závody 20.09.2017 20:56
Lenka Rosendorfová ŽA sprint Bělehrad 16.09.2017 Závody 20.09.2017 20:20
Lenka Rosendorfová ČPŠ Milano 16.09.2017 Závody 20.09.2017 20:09
Kuba Vlášek ČPŠ-Vojice 17.09.2017 Závody 19.09.2017 14:21
Kuba Vlášek ŽA-Lázně Bělohrad 16.09.2017 Závody 19.09.2017 14:02
Kuba Makovský ČP Lazně Bělohrad H21E sprint 16.09.2017 Závody 18.09.2017 17:08
Kuba Makovský ČPŠ Miletín H21 1.úsek 16.09.2017 Závody 18.09.2017 16:53
Kuba Makovský ČPŠ Vojice H21 1.úsek 17.09.2017 Závody 18.09.2017 16:25
Ondra Měšťan ČPŠ Vojice 17.09.2017 Závody 17.09.2017 22:24
Ondra Měšťan ŽA sprint Lázně Bělohrad 16.09.2017 Závody 17.09.2017 22:17

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Lenka Rosendorfová ČPŠ málem jsem přišla VO JICEn 5 Lenka Rosendorfová 22.09.2017 20:27
Lenka Rosendorfová ŽA sprint Bělehrad 2 Lenka Rosendorfová 21.09.2017 22:30
Lenka Rosendorfová ČPŠ Milano 4 Lenka Rosendorfová 21.09.2017 09:38
Kuba Vlášek ŽA-Lázně Bělohrad 1 Michal Hodek 21.09.2017 01:55
Ondra Měšťan ŽA sprint Lázně Bělohrad 2 Michal Hodek 21.09.2017 01:55
Ondra Měšťan ČPŠ Vojice 1 Gabča Šimůnková 20.09.2017 15:55
Ondra Měšťan ČPŠ Miletín 2 Gabča Šimůnková 20.09.2017 15:50
Kuba Makovský ČPŠ Miletín H21 1.úsek 1 Hana Tihonová 19.09.2017 14:21
Kuba Makovský ČP Lazně Bělohrad H21E sprint 2 Kuba Makovský 19.09.2017 13:24
Hana Tihonová Český pohár štafet - D21 - 2.úsek - Vojice 1 Gabča Šimůnková 18.09.2017 01:19
Michal Hodek Český pohár štafet - Miletínské Lázně 2 Michal Hodek 17.09.2017 23:56
Gabča Šimůnková ŽB Čechy Kluky u Písku - klasika D21A 2 Gabča Šimůnková 13.09.2017 13:53
Honzík Melišík Žebříček B - Písek klasika 1 Kuba Vlášek 13.09.2017 13:46
Honzík Melišík Žebříček B - Písek, klasická H12 1 Kuba Vlášek 13.09.2017 13:43
Kuba Makovský ŽB Kluky u Písku - H21A middle 2 Kuba Makovský 13.09.2017 10:55
Ondra Měšťan ŽA Pustá Polom 2 Gabča Šimůnková 12.09.2017 15:41
Ondra Měšťan ŽA Pustá Polom 2 Gabča Šimůnková 12.09.2017 15:37
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2017 - paměťák 2 Gabča Šimůnková 05.09.2017 02:15
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2017 - odbočovák 2 Gabča Šimůnková 05.09.2017 02:14
Kuba Vlášek LS-Paměťák 4 Gabča Šimůnková 05.09.2017 02:13
Kuba Vlášek LS-Odbočovák 1 Michal Hodek 04.09.2017 22:39
Kuba Vlášek LS-Middle 2 Kuba Vlášek 04.09.2017 22:36
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2017 - směry 1 Michal Hodek 04.09.2017 22:36
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2017 - midlík 2 Gabča Šimůnková 04.09.2017 14:57
Michal Hodek Letní soustředění 2017 - Směry 1 Kuba Vlášek 04.09.2017 01:09
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2017 - seznamovák 1 Michal Hodek 03.09.2017 23:07
Hana Tihonová Rumcajsovy míle E3 - D21A - krátká 1 Gabča Šimůnková 17.08.2017 02:03
Hana Tihonová Rumcajsovy míle E1 - D21A - krátká 6 Hana Tihonová 16.08.2017 18:26
Gabča Šimůnková Rumcajsovy míle 2017 - E3 2 Gabča Šimůnková 16.08.2017 16:10
Martin Melišík Advanta cup E3 1 Kuba Vlášek 11.08.2017 14:50
Martin Melišík Advanta cup E1 2 Kuba Vlášek 11.08.2017 14:47
Kuba Vlášek Advanta cup-E1 1 Kuba Ransdorf 08.08.2017 01:04
Hana Tihonová Cena střední Moravy E2 - D21A - klasika 2 Fanda 07.08.2017 01:39
Gabča Šimůnková Bohemia 2017 - E3 2 Gabča Šimůnková 07.08.2017 00:27
Gabča Šimůnková Bohemia 2017 - E1 1 Michal Hodek 07.08.2017 00:22
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup 2017 E3 5 Gabča Šimůnková 20.07.2017 23:49
Jája Slotová HSH Vysočina E3 D21C 1 Michal Hodek 18.07.2017 23:50
Jája Slotová HSH Vysočina E2 D21C 1 Michal Hodek 18.07.2017 23:50
Jája Slotová HSH Vysočina E1 D21C 1 Michal Hodek 18.07.2017 23:50
Michal Hodek Vysočina cup 2017 - E1 2 Michal Hodek 18.07.2017 23:50
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup 2017 E1 3 Gabča Šimůnková 18.07.2017 00:17
Kuba Makovský Botas E2 H21E 2 Kuba Vlášek 17.07.2017 23:31
Michal Hodek Oblastní žebříček JE - Slovanka 1 Hana Tihonová 27.06.2017 11:23
Lenka Rosendorfová ŽB Řitka (2) 2 Lenka Rosendorfová 27.06.2017 10:07
Lenka Rosendorfová ŽB Řitka 2 Lenka Rosendorfová 27.06.2017 10:05
Hana Tihonová žebříček JE - dlouhá krátká na Slovance 2 Hana Tihonová 26.06.2017 21:07
Ondra Měšťan ŽB Litošice 3 Kuba Vlášek 19.06.2017 17:46
Michal Hodek Žebříček B - Litošice 1 Kuba Makovský 19.06.2017 17:19
Michal Hodek Žebříček B - Litošice 1 Kuba Vlášek 19.06.2017 01:23
Martin Melišík ŽB Litošice krátká 1 Kuba Vlášek 19.06.2017 01:21
Martin Melišík ŽB Litošice klasika 1 Kuba Vlášek 19.06.2017 01:18
Martin Melišík MČR KRÁTKÁ kvalifikace 1 Kuba Vlášek 19.06.2017 01:14
Hana Tihonová MČR krátká - finále - D21C - Lipnice 2 Hana Tihonová 14.06.2017 13:15
Kuba Vlášek MČRKrátká-Lipnice nad Sázavou 2 Kuba Vlášek 14.06.2017 00:23
Kuba Vlášek MČRKrátká-Lipnice nad Sázavou 1 Michal Hodek 14.06.2017 00:14
Kuba Makovský MČR KT Lipnice n. Sázavou F H21C 1 Michal Hodek 14.06.2017 00:12
Ondra Měšťan MČR krátká finále 2 Michal Hodek 14.06.2017 00:11
Ondra Měšťan MČR krátká kvalifikace 3 Michal Hodek 14.06.2017 00:10
Kuba Vlášek ŽA-Řitka 1 Michal Hodek 13.06.2017 23:59
Hana Tihonová MČR krátká - semifinále - D21C - Lipnice 2 Hana Tihonová 12.06.2017 00:53
Ondra Měšťan ŽA Řitka 2 Ondra Měšťan 12.06.2017 00:14
Martin Melišík ŽB Řitka krátká 2 Martin Melišík 05.06.2017 23:34
Gabča Šimůnková ŽA Řitka - krátká 4 Gabča Šimůnková 05.06.2017 23:13
Kuba Makovský ČP Řitka H21E middle 1 Michal Hodek 05.06.2017 19:08
Gabča Šimůnková ŽA Řitka - klasika 1 Michal Hodek 05.06.2017 19:06
Hana Tihonová Žebříček A+B D21A klasika - Řitka 4 Michal Hodek 05.06.2017 19:03
Hana Tihonová Žebříček A+B D21A krátká - Řitka 1 Michal Hodek 05.06.2017 19:00
Martin Melišík ŽB Řitka klasika 2 Kuba Vlášek 05.06.2017 01:29
Bára Halamová PPŽ Troja 1 Kuba Vlášek 05.06.2017 01:25
Michal Hodek Pražský pohár žactva - Troja 2 Michal Hodek 04.06.2017 23:20
Radka Melišíková ŽB - Řitka, krátká D45B 2 Radka 04.06.2017 22:54
Honzík Melišík ŽB - Řitka krátká H14B 1 Gabča Šimůnková 04.06.2017 22:39
Bára Halamová ŽB Čechy 4.6. 2 Gabča Šimůnková 04.06.2017 22:16
Bára Halamová ŽB Čechy 3.6. 1 Gabča Šimůnková 04.06.2017 22:09
Dominik Sork OŽ Dobříš / KL / H12 2 Kuba Vlášek 03.06.2017 00:54
Monika Úlehlová OŽ Malíkovice / KT /D45 1 Michal Hodek 02.06.2017 22:50
Monika Úlehlová OŽ Dobříš / KL / D45L 1 Michal Hodek 02.06.2017 22:48
Kuba Makovský 24h OL 5. LEN 1 Michal Hodek 02.06.2017 22:41
Martin Melišík ČPŠ Bílá Voda 3 Gabča Šimůnková 01.06.2017 01:02
Honzík Melišík Malíkovice, oblast krátká 1 Gabča Šimůnková 31.05.2017 13:58
Martin Melišík ČPŠ Bílá Voda Neděle 1 Gabča Šimůnková 31.05.2017 13:34
Kuba Makovský 24h OL 3. LD 2 Kuba Makovský 30.05.2017 20:26
Kuba Vlášek PŽ-Malíkovice 2 Kuba Vlášek 30.05.2017 01:52
Honzík Melišík Mistr. oblasti krátká, Dobříš 1 Michal Hodek 30.05.2017 00:34
Michal Hodek Oblastní žebříček - Malíkovice 3 Michal Hodek 30.05.2017 00:32
Gabča Šimůnková PŽ Malíkovice 3 Gabča Šimůnková 29.05.2017 15:02
Lenka Rosendorfová INOV-8 CUP- žebříček A 7 Lenka Rosendorfová 25.05.2017 18:28
Lenka Rosendorfová Český pohár štafet (B) 4 Lenka Rosendorfová 25.05.2017 09:24
Kuba Vlášek ŽA-Javorník 2 Kuba Vlášek 24.05.2017 12:05
Gabča Šimůnková ČPŠ Bílá Voda neděle 2 Gabča Šimůnková 24.05.2017 01:02
Gabča Šimůnková ČPŠ Bílá Voda sobota 2 Gabča Šimůnková 24.05.2017 01:00
Honzík Melišík Jeseníky, štafeta H12, 2, úsek 1 Michal Hodek 24.05.2017 00:34
Kuba Vlášek ČPŠ-Bílá Voda 1 Michal Hodek 24.05.2017 00:31
Gabča Šimůnková ŽA sprint Javorník 1 Michal Hodek 24.05.2017 00:16
Ondra Měšťan ŽA sprint 1 Michal Hodek 24.05.2017 00:10
Jana Popová ŽA sprint Javorník 1 Michal Hodek 24.05.2017 00:01
Jana Popová ŽB Čechy krátká 1 Michal Hodek 23.05.2017 23:52
Jana Popová ŽB Čechy klasika 1 Michal Hodek 23.05.2017 23:50
Lenka Rosendorfová Žebříček B- Čechy 3 Michal Hodek 23.05.2017 23:46
Lenka Rosendorfová Český pohár štafet (B) Bílá Voda 2 Lenka Rosendorfová 22.05.2017 09:27
Ondra Měšťan ŽB Křižany 4 Gabča Šimůnková 21.05.2017 23:58
Ondra Měšťan ČPŠ Bílá Voda 1 Gabča Šimůnková 21.05.2017 23:56
Lenka Rosendorfová Žebříček B- Čechy 5 Kuba Vlášek 21.05.2017 23:51
Ondra Měšťan OŽ Mníšek pod Brdy 1 Kuba Vlášek 21.05.2017 23:45
Gabča Šimůnková ŽB Čechy Křižany - krátká 2 Gabča Šimůnková 19.05.2017 12:16
Gabča Šimůnková PPŽ Vinoř - T5 2 Gabča Šimůnková 19.05.2017 01:08
Gabča Šimůnková ŽB Čechy Křižany - klasika 1 Michal Hodek 18.05.2017 23:38
Honzík Melišík ŽB Liberec kratká 2 Michal Hodek 18.05.2017 23:31
Dominik Sork ŽB Čechy Křižany / KT / H12 2 Michal Hodek 18.05.2017 23:30
Monika Úlehlová Česko-polské dny E2 / KT / D45 1 Michal Hodek 18.05.2017 23:25
Honzík Melišík ŽB - Liberec, klasika 2 Michal Hodek 18.05.2017 23:21
Martin Melišík Žebříček B-Čechy Křižany 2 Michal Hodek 18.05.2017 23:17
Monika Úlehlová ŽB Čechy Křižany / KT / D45 1 Michal Hodek 18.05.2017 23:11
Dominik Sork ŽB Čechy Křižany / KL / H12 2 Michal Hodek 18.05.2017 23:09
Monika Úlehlová ŽB Čechy Křižany / KL / D45 2 Michal Hodek 18.05.2017 23:09
Kuba Vlášek ŽB-Křižany 1 Michal Hodek 18.05.2017 23:06
Kuba Vlášek ŽB-Křižany 1 Michal Hodek 18.05.2017 23:04
Martin Černý Béčka Ještěd - Krátká 1 Michal Hodek 18.05.2017 23:02
Martin Melišík Žebříček B-Čechy Křižany krátká 2 Kuba Vlášek 18.05.2017 00:16
Bára Halamová ŽB Čechy 1 Gabča Šimůnková 17.05.2017 14:13
Bára Halamová ŽB Čechy 2 Gabča Šimůnková 17.05.2017 14:08
Monika Úlehlová OŽ Mníšek / KL / D45 1 Kuba Ransdorf 16.05.2017 23:48
Dominik Sork OŽ Mníšek / KL / H12 1 Kuba Ransdorf 16.05.2017 23:43
Monika Úlehlová Česko-polské dny E3 / KT / D45 1 Kuba Ransdorf 16.05.2017 02:13
Honzík Melišík PŽ 5-Mníšek pod Brdy 1 Kuba Ransdorf 16.05.2017 00:25
Michal Hodek Žebříček B - Křižany 1 Kuba Vlášek 14.05.2017 22:34
Kuba Ransdorf MČR ve sprintu 2 Kuba Ransdorf 12.05.2017 09:36
Martin Černý Pražský žebříček Klasika 2 Martin 11.05.2017 15:58
Šimon Tůma 5. PŽ - Mníšek 1 Hana Tihonová 11.05.2017 12:53
Gabča Šimůnková PŽ klasika - Mníšek pod Brdy 3 Hana Tihonová 11.05.2017 12:36
Hana Tihonová PŽ Mníšek pod Brdy klasika D21L 2 Hana Tihonová 11.05.2017 12:26
Ondra Měšťan MČR sprint 5 Kuba Vlášek 10.05.2017 23:47
Martin Melišík PŽ - Mníšek pod Brdy 3 Kuba Vlášek 10.05.2017 23:40
Gabča Šimůnková MČR sprint Brno 2 Gabča Šimůnková 10.05.2017 23:30
Kuba Vlášek PŽ-Mňíšek 2 Kuba Vlášek 10.05.2017 23:30
Kuba Vlášek MČRSprint-Brno 2 Kuba Vlášek 10.05.2017 23:28
Martin Melišík MČR Sprint 1 Michal Hodek 10.05.2017 23:17
Lenka Rosendorfová Velikonoce2017 kombotech 2 Lenka Rosendorfová 29.04.2017 21:56
Lenka Rosendorfová Velikonoce 2017 - nočák 2 Lenka Rosendorfová 29.04.2017 21:55
Bára Halamová Saxbo 2017 sobota 4 Bára Halamová 27.04.2017 13:14
Monika Úlehlová 0Ž / Týnec nad Sázavou / KT / D45 2 Monika Úlehlová 26.04.2017 15:20
Monika Úlehlová Velikonoce ve skalách E2 2 Monika Úlehlová 23.04.2017 23:50
Gabča Šimůnková OM krátká - Týnec nad Sázavou 2 Gabča Šimůnková 23.04.2017 23:21
Bára Halamová velikonoční kombotech 2 Michal Hodek 23.04.2017 22:57
Hana Tihonová OŽ přebor na krátké trati - Týnec nad Sázavou 2 Michal Hodek 23.04.2017 22:54
Kuba Makovský PŽ Týnec n. Sázavou H21L 1 Michal Hodek 23.04.2017 22:48
Radka Melišíková Velikonoce ve skalách 17 - E2 3 Michal Hodek 23.04.2017 22:41
Kuba Vlášek OM-Krátká-Týnec nad Sázavou 2 Michal Hodek 23.04.2017 22:39
Bára Halamová velikonoční nočák 1 Gabča Šimůnková 23.04.2017 16:20
Ondra Měšťan OM krátká 5 Kuba Makovský 23.04.2017 11:25
Honzík Melišík PŽ 4 2 Honzi Melišík 23.04.2017 09:42
Monika Úlehlová 0Ž Kozmice / KT / D45 1 Kuba Ransdorf 23.04.2017 01:22
Radka Melišíková Velikonoce ve skalách 17 - E3 1 Kuba Vlášek 23.04.2017 01:00
Radka Melišíková PŽ 4 1 Kuba Vlášek 23.04.2017 00:24
Michal Hodek Velikonoční soustředění 2017 - Pomlázkáč 1 Gabča Šimůnková 19.04.2017 23:41
Gabča Šimůnková Velikonoční soustředění - pomlázkáč 5 Gabča Šimůnková 19.04.2017 18:08
Kuba Vlášek VS-Kombotech 2 Kuba Vlášek 19.04.2017 18:00
Kuba Vlášek ČPŠ-Rantířov 2 Kuba Vlášek 19.04.2017 17:56
Kuba Vlášek PŽ-Kozmice 2 Kuba Vlášek 19.04.2017 17:54
Kuba Makovský Velikonoce2017 kombotech 2 Kuba Makovský 19.04.2017 16:50
Kuba Makovský Velikonoce 2017 - middle Slovanka 2 Kuba Makovský 19.04.2017 16:45
Hana Tihonová Velikonoční soustředění - krátká DH21 2 Hana Tihonová 19.04.2017 11:36
Hana Tihonová Velikonoční soustředění - Klasika B 2 Hana Tihonová 19.04.2017 11:34
Hana Tihonová Velikonoční soustředění - pomlázkáč 2 Hana Tihonová 19.04.2017 11:34
Hana Tihonová Velikonoční soustředění - kombotech 2 Hana Tihonová 19.04.2017 11:31
Gabča Šimůnková Český pohár štafet - Rantířov 2 Gabča Šimůnková 19.04.2017 08:55
Gabča Šimůnková Velikonoční soustředění - middle Slovanka 2 Gabča Šimůnková 19.04.2017 08:44
Kuba Vlášek VS-Vyřazovák-finále 1 Michal Hodek 19.04.2017 02:18
Kuba Vlášek VS-Vyřazovák-čtvrtfinále 1 Michal Hodek 19.04.2017 02:16
Kuba Vlášek VS-Krátká 1 Michal Hodek 19.04.2017 02:15
Gabča Šimůnková Velikonoční soustředění - kombotech 1 Michal Hodek 19.04.2017 02:10
Kuba Vlášek VS-Roznášení pomlázkáče 1 Michal Hodek 19.04.2017 02:02
Kuba Vlášek VS-Klasika 1 Michal Hodek 19.04.2017 02:01
Martin Melišík Velikonoce 2017 postupy 1 Michal Hodek 19.04.2017 01:53
Kuba Makovský Velikonoce2017 postupy 1 Michal Hodek 19.04.2017 01:51
Ondra Měšťan Velikonoce2017 kombotech 1 Michal Hodek 19.04.2017 01:48
Martin Melišík Velikonoce2017 kombotech 1 Michal Hodek 19.04.2017 01:46
Honza Longin Velikonoce2017 kombotech 1 Michal Hodek 19.04.2017 01:46
Ondra Měšťan ČPŠ Rantířov 2 Michal Hodek 19.04.2017 01:39
Bára Halamová Český pohár štafet 3 Michal Hodek 19.04.2017 01:34
Martin Melišík ČPŠ Rantířov 2 Michal Hodek 19.04.2017 01:28
Gabča Šimůnková PŽ - Kozmice 1 Michal Hodek 19.04.2017 01:27
Kuba Makovský PŽ Kozmice H21L 2 Kuba Makovský 18.04.2017 22:49
Ondra Měšťan OM ve sprintu 1 Kuba Vlášek 08.04.2017 23:36
Ondra Měšťan Oblastní žebříček 8.4. 2 Kuba Vlášek 08.04.2017 23:36
Honza Longin PŽ Kozmice 3 Gabča Šimůnková 08.04.2017 23:34
Gabča Šimůnková PŽ - Přední Kopanina 2 Gabča Šimůnková 06.04.2017 23:09
Bára Halamová nedělní trénink-Vepříkov 2 Michal Hodek 06.04.2017 22:44
Ondra Měšťan SCM nočák II 2 Michal Hodek 06.04.2017 22:40
Kuba Vlášek OM.Sprint-Mšeno 1 Michal Hodek 06.04.2017 22:36
Hana Tihonová PŽ 2 - Přední kopanina - krátká 1 Michal Hodek 06.04.2017 22:27
Kuba Ransdorf 1 PŽ - Bára Smolková 1 Kuba Makovský 05.04.2017 13:29
Kuba Makovský PŽ Mšeno 1 Kuba Vlášek 03.04.2017 21:31
Kuba Ransdorf 2. PŽ - Máťa Černý 1 Gabča Šimůnková 03.04.2017 02:03
Kuba Ransdorf 2. PŽ - Honza Melišík 1 1 Gabča Šimůnková 03.04.2017 01:53
Martin Melišík 2. Pž Sprint 1 Gabča Šimůnková 03.04.2017 01:44
Bára Halamová nedělní trénink Halouny 1 Kuba Vlášek 03.04.2017 01:23
Bára Halamová Sprint Mšeno 1 Kuba Vlášek 03.04.2017 01:18
Martin Melišík Pž Juliána 2 Martin Melišík 02.04.2017 21:56
Kuba Ransdorf 2. PŽ - Kuba Ransdorf 1 Kuba Ransdorf 02.04.2017 19:44
Ondra Měšťan SCM krátké dlouhé postupy 2 Ondra Měšťan 01.04.2017 01:00
Ondra Měšťan SCM kombotech 1 Michal Hodek 01.04.2017 00:52
Ondra Měšťan SCM nočák 1 Michal Hodek 01.04.2017 00:49
Kuba Ransdorf Přebor Tretry na krátké trati - Hanka Rosendorfová 1 Kuba Ransdorf 27.03.2017 11:15
Hana Tihonová Nedělní trénink - přebor Tretry na krátké trati - dlouhá 8 Hana Tihonová 27.03.2017 01:45
Martin Černý Nedělní trénink 2 27.03.2017 01:23
Gabča Šimůnková Nedělní trénink - Leškovice 3 Gabča Šimůnková 27.03.2017 00:37
Kuba Vlášek Nedělní trénink-Leškovice 1 Kuba Ransdorf 26.03.2017 22:49
Gabča Šimůnková Nedělní trénink Halouny 5 Gabča Šimůnková 21.03.2017 22:22
Kuba Vlášek ČPŠ-Újezd u Přelouče 1 Michal Hodek 20.03.2017 22:33
Kuba Makovský ČPŠ Újezd u Přelouče 1.úsek H21 1 Michal Hodek 20.03.2017 22:28
Martin Černý Český pohár štafet - Újezd u Přelouče 3 Michal Hodek 20.03.2017 22:15
Michal Hodek Nedělní trénink - Halouny 2 Michal Hodek 20.03.2017 22:13
Hana Tihonová Český pohár štafet D21 - Újezd u Přelouče 3 Gabča Šimůnková 20.03.2017 21:10
Ondra Měšťan Nedělní trénink 19.3. 1 Michal Hodek 20.03.2017 01:20
Gabča Šimůnková ČPŠ Újezd u Přelouče 1 Michal Hodek 20.03.2017 01:19
Kuba Vlášek Trénink Aldašín (s TSM/SCM JO) 2 Kuba Vlášek 10.03.2017 00:01
Kuba Vlášek PZL-Praga Magica 2 Kuba Vlášek 09.03.2017 23:59
Bára Halamová Ondrův nedělní trénink 2 Bára Halamová 26.02.2017 17:46
Kuba Makovský Večerník Praha 2 KubaM 21.12.2016 12:29
Kuba Vlášek Noční bohnický orienťák 2 Kuba Vlášek 19.12.2016 22:34
Kuba Vlášek Večerník 2016 1 Michal Hodek 19.12.2016 22:32
Kuba Vlášek Večerník 2015 1 Michal Hodek 19.12.2016 22:27
Michal Hodek Mikulášův kufr 2016 2 Michal Hodek 03.12.2016 18:40
Bára Halamová Mikulášův kufr 2016 1 Gabča Šimůnková 02.12.2016 23:08
Bára Halamová Derby 2016 6 Bára Halamová 29.11.2016 11:10
Gabča Šimůnková MČR HROB 2016 - neděle DD20 3 Michal Hodek 09.11.2016 09:54
Michal Hodek Oblastní žebříček - Kaňk 1. část 2 Michal Hodek 06.11.2016 00:41
Gabča Šimůnková PŽ Ládví 3 Michal Hodek 25.10.2016 01:40
Michal Hodek Oblastní žebříček - Ládví 2 Michal Hodek 24.10.2016 23:44
Gabča Šimůnková PŽ Nechánice 1 Michal Hodek 24.10.2016 23:19
Gabča Šimůnková MČR družstev 5 Gabča Šimůnková 13.10.2016 01:24
Gabča Šimůnková MČR štafet 2 Gabča Šimůnková 12.10.2016 23:57
Hana Tihonová MČR družstev 2016 - 4.úsek 1 Michal Hodek 12.10.2016 22:41
Hana Tihonová MČR štafet D21 - 2.úsek 1 Michal Hodek 12.10.2016 22:34
Kuba Makovský MČR družstva Prysk - dospělí 5.úsek 1 Michal Hodek 12.10.2016 22:29
Gabča Šimůnková MČR klasika 2016 - finále D20A 3 Michal Hodek 08.10.2016 00:55
Gabča Šimůnková MČR klasika 2016 - semifinále D20B 2 Gabča Šimůnková 08.10.2016 00:42
Ondra Měšťan MČR klasika semifinále 1 Michal Hodek 08.10.2016 00:31
Kuba Vlášek ŽA-Brno 2 Kuba Vlášek 29.09.2016 18:02
Kuba Vlášek ČPŠ-Košíkov 2 Kuba Vlášek 29.09.2016 18:01
Gabča Šimůnková PŽ klasika - Mšec 3 Michal Hodek 29.09.2016 12:15
Gabča Šimůnková ŽA sprint Brno - Nový Lískovec 3 Michal Hodek 29.09.2016 12:14
Gabča Šimůnková ČPŠ Košíkov neděle 3 Michal Hodek 29.09.2016 12:12
Kuba Makovský PŽ Mšec H21L 1 Michal Hodek 29.09.2016 00:44
Martin Melišík ČP Štafet 2 2 Michal Hodek 29.09.2016 00:14
Ondra Měšťan Sprint ŽA 2 Ondra Měšťan 23.09.2016 00:44
Kuba Makovský ČP Nový Lískovec H21E 1 Michal Hodek 23.09.2016 00:26
Ondra Měšťan ČPŠ Košíkov II 1 Michal Hodek 23.09.2016 00:22
Ondra Měšťan ČPŠ Košíkov I 1 Michal Hodek 23.09.2016 00:16
Gabča Šimůnková ŽA Hrabětice krátká 3 Gabča Šimůnková 14.09.2016 23:23
Gabča Šimůnková ŽA Hrabětice klasika 2 Gabča Šimůnková 14.09.2016 23:17
Kuba Makovský ČP Hrabětice H21E 1 Michal Hodek 14.09.2016 22:58
Kuba Makovský ČP Hrabětice H21E (1) 1 Michal Hodek 14.09.2016 22:55
Kuba Vlášek ŽA-Hrabětice 2 Kuba Vlášek 13.09.2016 09:11
Kuba Vlášek ŽA-Hrabětice 1 Michal Hodek 13.09.2016 01:28
Kuba Vlášek JŽ-Fojtka 1 Michal Hodek 13.09.2016 01:11
Ondra Měšťan Žebříček B - krátká 1 Michal Hodek 13.09.2016 01:08
Ondra Měšťan Žebříček B - klasika 1 Michal Hodek 13.09.2016 01:01
Gabča Šimůnková PŽ sprint - Vokovice 3 Michal Hodek 05.09.2016 23:26
Martin Melišík PŽ Vokovice 1 Michal Hodek 05.09.2016 22:27
Gabča Šimůnková Chrastavský pohárek - krátká 1 Michal Hodek 05.09.2016 22:19
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2016 - middle finále 5 Gabča Šimůnková 31.08.2016 09:47
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: KOB Maputo 4 Kuba Vlášek 31.08.2016 01:20
Kuba Vlášek LS-Middle semifinále 4 Kuba Vlášek 31.08.2016 01:18
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: Metalurg Severodvinsk 3 Kuba Vlášek 31.08.2016 01:13
Kuba Vlášek LS-Middle finále 2 Kuba Vlášek 31.08.2016 01:11
Kuba Vlášek LS-Porosty 2 Kuba Vlášek 31.08.2016 01:10
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2016 - starty F 3 Michal Hodek 31.08.2016 00:33
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: SK Togo Lomé 1 Michal Hodek 31.08.2016 00:25
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2016 - middle semifinále 2 Gabča Šimůnková 30.08.2016 23:33
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2016 - štafety přes cestu rozběh 1 Michal Hodek 30.08.2016 23:22
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2016 - porosty 2 Gabča Šimůnková 30.08.2016 23:21
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2016 - starty C 1 Michal Hodek 30.08.2016 23:21
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2016 - potoky 1 Michal Hodek 30.08.2016 23:17
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup 2016 E2 2 Gabča 12.07.2016 15:24
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup 2016 E3 1 Michal Hodek 11.07.2016 23:24
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup 2016 E1 1 Michal Hodek 11.07.2016 23:14
Ondra Měšťan MČR krátká kvalifikace 1 Gabča 29.06.2016 15:11
Ondra Měšťan Žebříček B 1 Kuba Vlášek 20.06.2016 01:02
Ondra Měšťan Žebříček B 1 Kuba Vlášek 20.06.2016 00:54
Ondra Měšťan Český pohár štafet 1 Kuba Vlášek 08.06.2016 22:52
Ondra Měšťan Český pohár štafet 1 Kuba Makovský 06.06.2016 19:02
Ondra Měšťan Sprint ŽA 1 Gabča 06.06.2016 18:27
Martin Černý ŽA Černá Voda KL 1 Gabča 01.06.2016 23:18
Gabča Šimůnková ŽA Černá Voda krátká 3 Michal Hodek 31.05.2016 01:13
Michal Hodek Žebříček A - Černá Voda 2 Michal Hodek 31.05.2016 01:10
Kuba Vlášek ŽA-Černá Voda 3 Michal Hodek 31.05.2016 01:10
Gabča Šimůnková ŽA Černá Voda klasika 1 Michal Hodek 31.05.2016 01:06
Kuba Vlášek ŽA-Černá Voda 2 Kuba Vlášek 31.05.2016 01:01
Kuba Makovský ČP Černá Voda H21A 1 Michal Hodek 31.05.2016 00:50
Gabča Šimůnková ŽB Čechy Halouny - krátká D21B 3 Michal Hodek 31.05.2016 00:47
Gabča Šimůnková ŽB Čechy Halouny - klasika D21B 1 Michal Hodek 31.05.2016 00:44
Ondra Měšťan Žebříček B 1 Michal Hodek 31.05.2016 00:41
Kuba Ransdorf Žebříček B - Řevnice 1 Michal Hodek 31.05.2016 00:39
Kuba Vlášek ŽB-Halouny 2 Michal Hodek 31.05.2016 00:36
Ondra Měšťan 3. PPŽ 1 Kuba Vlášek 26.05.2016 20:07
Martin Melišík Saxbo 2016 krátká 2 Martin M 24.05.2016 22:57
Martin Melišík Saxbo 2016 klasika 1 Gabča 23.05.2016 21:03
Bára Halamová Saxbo 21.5. 1 Gabča 22.05.2016 00:28
Martin Melišík Soustředění výběru Prahy 1 Gabča 13.05.2016 23:26
Michal Hodek World Orienteering Day 2016 - Vítkov 1 Kuba Ransdorf 12.05.2016 00:52
Gabča Šimůnková Krajské kolo přeboru škol 2016 2 Gabča 11.05.2016 21:45
Jára Sladkovský Mistrovství republiky ve sprintu 6 Gabča 10.05.2016 00:50
Gabča Šimůnková MČR Sprint 2016 4 Michal Hodek 10.05.2016 00:43
Ondra Měšťan MČR ve sprintu 4 Michal Hodek 10.05.2016 00:28
Kuba Vlášek MČRSprint-Uherský Brod 1 Michal Hodek 10.05.2016 00:18
Kuba Vlášek ŽA-Trutnov 3 Michal Hodek 06.05.2016 01:03
Kuba Vlášek ŽA-Trutnov 2 Kuba Vlášek 06.05.2016 01:01
Gabča Šimůnková ŽA Trutnov 4 Gabča 06.05.2016 01:01
Gabča Šimůnková ŽA Trutnov 4 Gabča 06.05.2016 00:55
Kuba Ransdorf ŽB - krátká - Trutnov 1 Michal Hodek 06.05.2016 00:29
Kuba Makovský ČP Trutnov H21A 1 Michal Hodek 06.05.2016 00:15
Lenka Rosendorfová žebříček B- Trutnov 2 Lenka Rosendorfová 04.05.2016 20:03
Kuba Ransdorf Klasika Sulice PŽ 4 Kuba Ransdorf 03.05.2016 23:39
Kuba Makovský ČP Trutnov H21E 1 Martin 02.05.2016 20:37
Martin Melišík Lepší kvalita 1 Gabča Šimůnková 01.05.2016 23:54
Martin Černý Áčka - Turnov 2 Martin 01.05.2016 23:20
Martin Melišík B-Trutnov 1 Gabča Šimůnková 01.05.2016 23:04
Ondra Měšťan Žebříček B 3 Martin 01.05.2016 22:52
Martin Melišík B-Trutnov 1 Gabča Šimůnková 01.05.2016 22:32
Ondra Měšťan Žebříček B 1 Gabča Šimůnková 01.05.2016 21:58
Gabča Šimůnková ČPŠ Brno 5 Gabča Šimůnková 26.04.2016 02:25
Gabča Šimůnková OM krátká Jíloviště D21L 3 Michal Hodek 26.04.2016 00:47
Kuba Vlášek OM-Krátká-Jíloviště 2 Kuba Vlášek 25.04.2016 00:57
Martin Melišík PŽ Cukrak 2 Kuba Ransdorf 25.04.2016 00:43
Ondra Měšťan Oblastní mistrovství 1 Kuba Ransdorf 24.04.2016 21:18
Gabča Šimůnková MČR NOB 2016 3 Michal Hodek 19.04.2016 13:18
Kuba Vlášek ČPŠ-Jabloneček 2 Kuba Vlášek 19.04.2016 01:04
Gabča Šimůnková ČPŠ Jabloneček 1 Michal Hodek 19.04.2016 00:27
Kuba Ransdorf ČPŠ - Jabloneček 4 Michal Hodek 19.04.2016 00:16
Bára Halamová krátká 10.4. 2 Gabča Šimůnková 18.04.2016 16:32
Bára Halamová sprint v Benátkách 1 Gabča 18.04.2016 00:49
Lenka Rosendorfová Mistrovství oblasti ve sprintu 2 Lenka Rosendorfová 16.04.2016 00:17
Martin Melišík MO v nočním OB 2 Michal Hodek 13.04.2016 21:40
Martin Melišík Stará Huť, krátká 1 Kuba Ransdorf 13.04.2016 16:31
Kuba Makovský PŽ Benátky H21L 2 Kuba Makovský 12.04.2016 11:34
Lenka Rosendorfová Oblastní žebříček (Stará Huť) 1 Michal Hodek 12.04.2016 01:36
Gabča Šimůnková PŽ Ježibaba 5 Michal Hodek 12.04.2016 01:33
Martin Černý Žebříček - Stará Huť 5 Gabča Šimůnková 11.04.2016 22:53
Michal Hodek Oblastní žebříček - Benátky nad Jizerou 2 Michal Hodek 11.04.2016 22:06
Gabča Šimůnková OM sprint Benátky - D21L 6 Kuba Vlášek 10.04.2016 21:06
Kuba Ransdorf OM ve sprintu - Emča D12 4 Kuba Ransdorf 10.04.2016 20:55
Ondra Měšťan Oblastní žebříček 1 Michal Hodek 10.04.2016 20:26
Kuba Vlášek OM-Sprint-Benátky nad Jizerou 1 Michal Hodek 10.04.2016 20:23
Honza Longin Sprint v Benátkách 1 Michal Hodek 10.04.2016 20:19
Honza Longin PŽ - Rakovník (krátká) 1 Michal Hodek 10.04.2016 20:17
Kuba Ransdorf OM ve sprintu H18 4 Michal Hodek 10.04.2016 20:12
Ondra Měšťan Oblastní mistrovství 1 Michal Hodek 10.04.2016 20:02
Gabča Šimůnková Velikonoce 2016 - plánování postupů 3 Michal Hodek 08.04.2016 23:46
Ondra Měšťan Žebříček B 3 Ondra Měšťan 08.04.2016 23:41
Gabča Šimůnková Velikonoce 2016 - okruh B 2 Gabča 08.04.2016 22:26
Ondra Měšťan Oblastní žebříček 2 Michal Hodek 08.04.2016 22:05
Ondra Měšťan Oblastní žebříček 1 Michal Hodek 08.04.2016 22:03
Ondra Měšťan Oblastní žebříček 1 Michal Hodek 08.04.2016 22:02
Michal Hodek Velikonoční soustředění 2016 - Pomlázkáč 1 Martin 03.04.2016 17:23
Kuba Vlášek VS-Krátká 1 Michal Hodek 03.04.2016 00:13
Michal Hodek Lipica open 2016 - E5 4 Michal Hodek 20.03.2016 13:39
Michal Hodek Lipica open 2016 - E2 2 Michal Hodek 20.03.2016 13:37
Gabča Šimůnková Lipica open W21A E4 2 Gabča Šimůnková 19.03.2016 19:18
Michal Hodek Lipica open 2016 - E4 1 Gabča Šimůnková 19.03.2016 19:14
Gabča Šimůnková Lipica open W21A E5 2 Gabča Šimůnková 19.03.2016 19:05
Gabča Šimůnková Lipica open W21A E3 2 Gabča Šimůnková 19.03.2016 18:56
Gabča Šimůnková Lipica open W21A E1 2 Gabča Šimůnková 19.03.2016 18:54
Gabča Šimůnková Lipica open W21A E2 1 Michal Hodek 19.03.2016 18:21
Gabča Šimůnková HULK cup 2015 2 Gabča Šimůnková 16.11.2015 22:23
Gabča Šimůnková HROB 2015 Potštejn - neděle 2 Gabča Šimůnková 15.11.2015 20:28
Gabča Šimůnková HROB 2015 Potštejn - sobota 1 Michal Hodek 15.11.2015 17:36
Kuba Makovský MČR Hrob HH 1 Michal Hodek 15.11.2015 17:27
Kuba Makovský MČR Hrob HH 1 Michal Hodek 15.11.2015 17:24
Gabča Šimůnková PŽ Horní Bezděkov - D21L 1 KubaM 30.10.2015 16:50
Kuba Vlášek PŽ-Řevnice 2 Kuba Vlášek 15.10.2015 01:14
Kuba Vlášek PŽ-Řevnice 1 Michal Hodek 15.10.2015 01:00
Kuba Vlášek MČRKlasika-Klepáčov 1 Michal Hodek 15.10.2015 00:57
Gabča Šimůnková MČR klasika 2015 - finále B 2 Gabča Šimůnková 04.10.2015 20:39
Gabča Šimůnková MČR klasika 2015 - semifinále 1 Michal Hodek 04.10.2015 20:27
Kuba Vlášek PŽ-Krňany 3 Michal Hodek 04.10.2015 20:19
Kuba Vlášek PŽ-Libušín 1 Michal Hodek 27.09.2015 21:37
Kuba Makovský PŽ Krňany 1 Michal Hodek 27.09.2015 21:35
Gabča Šimůnková ŽA sprint Telč 3 Michal Hodek 27.09.2015 21:32
Gabča Šimůnková PŽ Libušín 1 Michal Hodek 22.09.2015 00:31
Gabča Šimůnková ČPŠ Řásná sobota - D21 1 Michal Hodek 22.09.2015 00:29
Honza Longin 2. PODZIMNÍ PŽ 1 Michal Hodek 22.09.2015 00:24
Kuba Vlášek ČPŠ-Řásná 1 Michal Hodek 22.09.2015 00:23
Kuba Vlášek ŽA-Telč 1 Michal Hodek 22.09.2015 00:21
Kuba Vlášek ČPŠ-Řásná 1 Michal Hodek 22.09.2015 00:21
Kuba Vlášek ŽB-Maršovy_Chody 1 Michal Hodek 22.09.2015 00:18
Kuba Vlášek ŽB-Maršovy_Chody 1 Michal Hodek 22.09.2015 00:16
Honza Longin Telč - sprint 12.9. 2015 1 Michal Hodek 22.09.2015 00:15
Honza Longin štafety 12.9 2015 1 Michal Hodek 22.09.2015 00:11
Honza Longin Poslední B 2015 (krátká) 2 Michal Hodek 22.09.2015 00:09
Honza Longin Poslední B 2015 (klasika) 1 Michal Hodek 22.09.2015 00:08
Gabča Šimůnková ŽA Maršovy Chody - krátká 1 Michal Hodek 22.09.2015 00:01
Gabča Šimůnková ŽA Maršovy Chody - klasika 1 Michal Hodek 22.09.2015 00:01
Honza Longin štafety 13.9. 2015 1 KubaM 17.09.2015 18:15
Kuba Ransdorf ŽA,ŽB Částkov - krátká 1 Michal Hodek 10.09.2015 00:33
Kuba Ransdorf ŽA,ŽB Částkov - klasika 1 Michal Hodek 10.09.2015 00:30
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2015 - Kombotech 1 Michal Hodek 03.09.2015 23:53
Kuba Ransdorf Sprint Doksy TAP 2 Kuba R. 03.09.2015 23:48
Gabča Šimůnková Letní soustředění 2015 - "Velmi výživná klasika Kuby Vláška" 1 Michal Hodek 03.09.2015 23:47
Gabča Šimůnková Advanta cup 2015 E4 1 Michal Hodek 03.09.2015 23:42
Gabča Šimůnková Advanta cup 2015 E2 1 Michal Hodek 03.09.2015 23:40
Gabča Šimůnková Advanta cup 2015 E1 1 Michal Hodek 03.09.2015 23:39
Dorka Dědková MČR krátká- kvalifikace 2 Dorka Dědková 24.06.2015 16:11
Gabča Šimůnková MČR krátká 2015 - semifinále 1 Michal Hodek 23.06.2015 22:36
Dorka Dědková ŽA Kobylí hlava krátká 1 Michal Hodek 23.06.2015 22:27
Dorka Dědková ŽA Kobylí hlava klasika 1 Michal Hodek 23.06.2015 22:24
Kuba Makovský MČR KT F H21B 1 Michal Hodek 23.06.2015 22:18
Dorka Dědková ČPŠ Kroučová neděle 1 Gabča 11.06.2015 23:14
Gabča Šimůnková ŽA sprint Žatec 2 Gabča 04.06.2015 18:09
Kuba Vlášek ČPŠ-Kroučová 2 Kuba Vlášek 04.06.2015 09:07
Gabča Šimůnková ČPŠ Kroučová neděle 1 Michal Hodek 04.06.2015 01:37
Gabča Šimůnková ČPŠ Kroučová sobota 1 Michal Hodek 04.06.2015 01:31
Michal Hodek Oblastní žebříček JE - Rýnovice 2 Michal Hodek 28.04.2015 22:29
Kuba Makovský Lipica Open 2015 E5 - M21E 1 Michal Hodek 16.03.2015 22:04
Kuba Makovský Lipica trénink 3 1 Michal Hodek 16.03.2015 22:00
Kuba Makovský Lipica Open 2015 E4 - M21E 1 Michal Hodek 16.03.2015 21:53
Gabča Šimůnková Lipica Open E2 3 Gabča 16.03.2015 21:52
Gabča Šimůnková Lipica open E1 2 Gabča 16.03.2015 21:45
Gabča Šimůnková Lipica Open E5 3 Michal Hodek 16.03.2015 21:43
Gabča Šimůnková Lipica Open E3 3 Gabča 16.03.2015 21:41
Gabča Šimůnková Lipica Open E4 3 Michal Hodek 16.03.2015 21:41
Dorka Dědková Sedmihoří E2 3 Dorka Dědková 16.01.2015 16:30
Dorka Dědková HROB- neděle 2 Kuba Vlášek 13.12.2014 19:02
Dorka Dědková HROB 2014 - sobota 2 Gabča 13.12.2014 18:22
Kuba Vlášek JŽ-Šemanovice 2 Kuba Vlášek 06.10.2014 00:00
Kuba Vlášek MČRKlasika-Holičky-Finále 2 Kuba Vlášek 05.10.2014 23:57
Kuba Vlášek PŽ-Šemanovice 1 Michal Hodek 05.10.2014 21:44
Ondra Měšťan Pražský žebříček 1 Michal Hodek 05.10.2014 21:29
Martin Černý Český pohár štafet - MIX 1 Gabča 16.09.2014 06:15
Kuba Vlášek ŽB-Proseč 1 Gabča 09.09.2014 01:09
Kuba Vlášek Sedmihoří E3 1 Michal Hodek 28.08.2014 23:10
Kuba Vlášek LS-Nakresli si sám 1 Michal Hodek 28.08.2014 23:08
Kuba Vlášek LS-Klasika 1 Michal Hodek 28.08.2014 23:07
Martin Černý "Nakresli si svoji mapu" 2 Martin 22.08.2014 11:57
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup 2014 - E1 2 Gabča Šimůnková 25.07.2014 20:14
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup 2014 - E3 1 Michal Hodek 25.07.2014 00:02
Gabča Šimůnková HSH Vysočina cup 2014 - E2 1 Michal Hodek 24.07.2014 23:56
Gabča Šimůnková MČR krátká finále 2 Gabča Šimůnková 27.06.2014 20:06
Kuba Vlášek MČRKrátká-Teplice_n_Met.-Finále 1 Michal Hodek 26.06.2014 22:39
Kuba Vlášek MČRKrátká-Teplice_n_Met.-Kvalifikace 1 Michal Hodek 26.06.2014 22:37
Gabča Šimůnková ŽB Čechy Mníšek 1 Michal Hodek 26.06.2014 22:33
Vašek Janáč ŽB čechy, Fojtka 1 Michal Hodek 26.06.2014 22:31
Gabča Šimůnková MČR krátká semifinále 2 Gabča Šimůnková 24.06.2014 17:59
Ondra Měšťan PPŽ 2 KubaM 15.06.2014 22:16
Ondra Měšťan Žebříček B 1 KubaM 10.06.2014 17:42
Kuba Vlášek ŽA-Odranec 1 Michal Hodek 09.06.2014 21:11
Kuba Vlášek ŽA-Odranec 1 Michal Hodek 09.06.2014 21:08
Ondra Měšťan Žebříček B 1 Michal Hodek 09.06.2014 21:05
Ondra Měšťan PPŽ 2 Ondra Měšťan 09.06.2014 18:40
Ondra Měšťan PPŽ 1 Gabča Šimůnková 08.06.2014 23:50
Dorka Dědková PŽ Janov-krátká 2 Dorka Dědková 03.06.2014 23:29
Dorka Dědková Janov- lesní sprint 2 Dorka Dědková 03.06.2014 23:26
Ondra Měšťan Mistrovství oblasti na klasice 1 Michal Hodek 02.06.2014 22:23
Ondra Měšťan Pražský žebříček 1 Michal Hodek 02.06.2014 22:21
Kuba Vlášek OM-Klasika-Janov 1 Michal Hodek 02.06.2014 22:20
Kuba Vlášek VZ-Janov 1 Michal Hodek 02.06.2014 22:17
Kuba Vlášek PŽ-Janov 1 Michal Hodek 02.06.2014 22:16
Dorka Dědková 3.ŽPPŽ 2014 2 Michal Hodek 02.06.2014 22:13
Dorka Dědková Vzyývací pohár 2014-štafety 1 1 Dorka Dědková 30.05.2014 22:18
Gabča Šimůnková Český pohár štafet 2 Gabča Šimůnková 29.05.2014 23:00
Gabča Šimůnková Žebříček A sprint 1 Michal Hodek 29.05.2014 00:37
Gabča Šimůnková Český pohár štafet 1 Michal Hodek 29.05.2014 00:36
Terka Poláková 5.ČPČ Mikuleč 2 Michal Hodek 29.05.2014 00:33
Terka Poláková 4. ČPŠ Mikuleč 1 Michal Hodek 29.05.2014 00:29
Ondra Měšťan Vyzývací pohár III 1 Michal Hodek 29.05.2014 00:26
Ondra Měšťan Vyzývací pohár II 1 Michal Hodek 29.05.2014 00:25
Ondra Měšťan Vyzývací pohár I 1 Michal Hodek 29.05.2014 00:23
Kuba Vlášek ČPŠ-Mikuleč 1 Michal Hodek 26.05.2014 23:07
Kuba Vlášek ČPŠ-Mikuleč 1 Michal Hodek 26.05.2014 23:05
Kuba Vlášek ŽA-Česká Třebová 1 Michal Hodek 26.05.2014 23:04
Kuba Makovský 5. ČPŠ Mikuleč 1 Michal Hodek 26.05.2014 22:53
Dorka Dědková 2.žppž 2014 1 Dorka Dědková 22.05.2014 17:53
Kuba Makovský ŽA Rokytá - krátká 2 Kuba Makovský 21.05.2014 19:04
Kuba Vlášek ŽB-Landštejn 1 Michal Hodek 20.05.2014 00:47
Gabča Šimůnková Žebříček A 1 Michal Hodek 20.05.2014 00:45
Gabča Šimůnková Žebříček A 1 Michal Hodek 20.05.2014 00:42
Kuba Vlášek ŽA-Rokytá 1 Michal Hodek 20.05.2014 00:39
Kuba Vlášek ŽA-Rokytá 1 Michal Hodek 20.05.2014 00:36
Honza Longin 2.B 1 Michal Hodek 20.05.2014 00:32
Honza Longin 1.B 1 Gabča 19.05.2014 01:21
Gabča Šimůnková MČR sprint 2014 2 Gabča Šimůnková 12.05.2014 22:31
Gabča Šimůnková ŽB Čechy 3 Michal Hodek 12.05.2014 22:27
Dorka Dědková SCM soustředění-kombotech 1 Michal Hodek 12.05.2014 22:25
Gabča Šimůnková ŽB Čechy 1 Michal Hodek 12.05.2014 22:21
Gabča Šimůnková Pražský žebříček 1 Michal Hodek 02.05.2014 11:17
Kuba Vlášek PŽ-Háje 1 Michal Hodek 01.05.2014 23:22
Kuba Vlášek OM-Krátká-Želízy 1 Michal Hodek 01.05.2014 23:20
Ondra Měšťan Pražský žebříček 1 Michal Hodek 01.05.2014 23:14
Honza Longin Přebor na krátké trati 2 Martin Černý 01.05.2014 19:27
Ondra Měšťan Pražský žebříček 1 Michal Hodek 27.04.2014 23:05
Michal Hodek Oblastní žebříček - Želízy 2 Michal Hodek 27.04.2014 13:24
Gabča Šimůnková Mistrovství Prahy na krátké 3 Gabča Šimůnková 27.04.2014 00:10