Terka Měšťanová |
MČR klasika Neslovice Q |
1 |
Gabča |
18-06-2023 02:19 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika Neslovice F |
1 |
Gabča |
18-06-2023 02:04 |
Terka Měšťanová |
ŽA Říčany |
1 |
Gabča |
28-04-2023 14:59 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ Ládví |
1 |
Gabča |
28-04-2023 14:52 |
Terka Měšťanová |
ŽA Petrohrad |
1 |
Gabča |
28-04-2023 14:45 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika-finále A |
1 |
Gabča |
24-09-2022 10:10 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika-kvalifikace |
1 |
Gabča |
24-09-2022 00:26 |
Terka Měšťanová |
ŽA Rusava-klasika |
1 |
Gabča |
13-09-2022 19:26 |
Terka Měšťanová |
ŽA Rusava-middle |
1 |
Gabča |
13-09-2022 19:09 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-long |
1 |
Gabča |
01-08-2022 18:59 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-seznamovák |
1 |
Kuba V. |
20-07-2022 23:12 |
Terka Měšťanová |
ŽB Čechy KT |
3 |
Kuba V. |
20-06-2022 13:55 |
Terka Měšťanová |
ŽB Čechy- klasika |
3 |
Kuba V. |
20-06-2022 13:40 |
Terka Měšťanová |
MČR krátká-B finále |
1 |
Gabča |
06-06-2022 00:01 |
Terka Měšťanová |
MČR krátká kvalifikace |
1 |
Gabča |
05-06-2022 23:39 |
Terka Měšťanová |
OŽ Břízky |
1 |
Gabča Šimůnková |
31-05-2022 14:07 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ neděle 24.4. |
1 |
Gabča |
27-05-2022 00:03 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ sobota 23.4. |
1 |
Gabča |
26-05-2022 23:59 |
Terka Měšťanová |
ŽB Chyňava-klasika |
1 |
Gabča |
26-05-2022 23:54 |
Terka Měšťanová |
ŽB Chyňava-middle |
1 |
Gabča |
26-05-2022 23:44 |
Šimon Vyhnis |
ŽB Žlábek(klasika) |
1 |
Gabča |
26-05-2022 23:33 |
Šimon Vyhnis |
ŽB Žlábek (middle) |
1 |
Gabča |
25-05-2022 01:07 |
Šimon Vyhnis |
PŽ Lužná (klasika) |
1 |
Kuba Vlášek |
02-05-2022 13:40 |
Šimon Vyhnis |
Oblastní mistrovství KT Lučná |
1 |
Kuba Vlášek |
02-05-2022 13:33 |
Matěj Kuchař |
Oblast Sprint |
2 |
Gabča |
04-04-2022 16:33 |
Šimon Vyhnis |
Nedělní trénink Šárka |
1 |
Gabča |
02-03-2022 10:47 |
Šimon Vyhnis |
Nedělní trénink Mukařov |
1 |
Gabča |
21-02-2022 13:24 |
Ondra Kuchař |
MČR NOB |
1 |
Gabča |
10-11-2021 12:23 |
Ondra Kuchař |
ŽB Plzeň |
1 |
Gabča |
10-11-2021 12:15 |
Martin Hejna |
Litvínov SP |
2 |
Martin Hejna |
01-11-2021 10:22 |
Martin Hejna |
ŽB Plzeň KT |
1 |
Gabča |
31-10-2021 18:16 |
Martin Hejna |
Plzeň NOB KL |
2 |
Gabča |
31-10-2021 17:21 |
David Elleder |
NOB model |
1 |
Gabča |
16-10-2021 01:37 |
Emča Černá |
model nob |
1 |
Gabča |
16-10-2021 01:27 |
Emča Černá |
MČR družstev |
1 |
Gabča |
16-10-2021 00:45 |
Martin Hejna |
OŽ Popov u Jáchymova KT |
1 |
Gabča |
06-10-2021 20:56 |
Emča Černá |
ČPŠ sobota |
1 |
Gabča |
03-10-2021 00:12 |
Martin Hejna |
PP E2 |
1 |
Ondra Měšťan |
05-09-2021 18:24 |
Martin Hejna |
Hostomice KT |
2 |
CST8902 |
30-06-2021 13:44 |
Martin Hejna |
Hostomice KL |
1 |
Gabča |
28-06-2021 01:27 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Paseky - klasika |
2 |
Gabča |
23-06-2021 12:28 |
Emča Černá |
ŽA zkrácená klasika D18 |
1 |
Gabča |
22-06-2021 13:18 |
Martin Hejna |
Paseky ŽB klasika |
1 |
Gabča |
22-06-2021 13:06 |
Martin Hejna |
Paseky ŽB krátká |
1 |
Gabča |
22-06-2021 12:43 |
Gabča Šimůnková |
ČP zkrácená klasika - Vojtíškov |
2 |
Gabča Šimůnková |
15-06-2021 13:37 |
Martin Hejna |
Oblastní žebříček |
2 |
martin |
14-06-2021 18:42 |
Martin Hejna |
Mníšek pod Brdy |
1 |
Gabča |
14-06-2021 18:08 |
Emča Černá |
OŽ Nový Bor D21L |
1 |
Gabča |
08-06-2021 02:12 |
Emča Černá |
OŽ Ortel D18 |
1 |
Gabča |
08-06-2021 01:50 |
Emča Černá |
Měřený trénink TJN Dlouhá |
1 |
Gabča |
08-06-2021 01:42 |
David Elleder |
ŽA Čeřínek |
1 |
Gabča |
10-05-2021 14:55 |
Emča Černá |
TSM Vrstevnicovka |
1 |
Gabča |
04-05-2021 17:25 |
David Elleder |
Opakovaný starty |
1 |
Gabča |
27-04-2021 19:54 |
David Elleder |
Směry Podbořanské rybníčky |
1 |
Gabča |
27-04-2021 19:49 |
Martin Melišík |
BOR CUP pt. 1 |
2 |
Martin |
19-04-2021 15:14 |
David Elleder |
middle Bzdinka |
1 |
Kuba Vlášek |
18-04-2021 20:36 |
David Elleder |
PSP 2 - Starý Spořilov |
1 |
Gabča |
11-04-2021 02:42 |
David Elleder |
kombotech Klánovice |
1 |
Gabča |
06-04-2021 12:38 |
David Elleder |
štafety Hostivař |
1 |
Gabča |
06-04-2021 12:28 |
David Elleder |
Sprintový úseky - 3.úsek |
1 |
Gabča |
02-03-2021 17:23 |
David Elleder |
one man relay |
1 |
Gabča |
02-03-2021 17:15 |
David Elleder |
LOB Štiřín |
1 |
evaleva |
17-02-2021 17:31 |
David Elleder |
F1 Kejkol |
1 |
Gabča |
28-01-2021 22:41 |
Martin Melišík |
JRD kombo+middle |
1 |
Gabča |
28-01-2021 22:33 |
Martin Melišík |
F1 - Kejkol |
1 |
Gabča |
28-01-2021 22:12 |
Emča Černá |
2. Bor cup |
1 |
Gabča |
18-01-2021 15:16 |
David Elleder |
Hašlerka T3 |
1 |
Gabča |
04-01-2021 15:00 |
David Elleder |
middle na Maliníku |
1 |
Gabča |
04-01-2021 14:57 |
Emča Černá |
Long Řitka |
1 |
Gabča |
16-12-2020 15:07 |
Emča Černá |
F1 Studeňák |
1 |
Gabča |
05-12-2020 23:45 |
David Elleder |
F1 Valy |
1 |
Gabča |
03-12-2020 11:11 |
Emča Černá |
Vrstevnicovka - Valy |
1 |
Gabča |
03-12-2020 10:32 |
David Elleder |
middle na Bramberku |
1 |
Gabča |
23-11-2020 00:17 |
Emča Černá |
middle skály |
1 |
Gabča |
19-11-2020 19:53 |
Emča Černá |
Kombotech |
1 |
Gabča |
17-11-2020 14:53 |
Bára Smolková |
F1 Keltská noc |
1 |
Gabča |
15-11-2020 11:54 |
Míša Šimůnková |
Žákovské utkání Plzeň |
2 |
Gabča |
09-11-2020 14:11 |
Míša Šimůnková |
O-liga Krčák, trať C |
1 |
Radim |
08-11-2020 13:51 |
David Elleder |
utkání oblastních výběrů žactva |
2 |
Radim |
19-10-2020 00:02 |
Martin Melišík |
MČR Krátká |
2 |
Radim |
18-10-2020 23:52 |
David Elleder |
PraŽácká klasika |
1 |
Gabča |
02-10-2020 23:36 |
David Elleder |
pž middle |
1 |
Gabča |
02-10-2020 23:21 |
David Elleder |
mčr klasika |
1 |
Gabča |
22-09-2020 17:36 |
David Elleder |
ož Klasika Houpačka |
1 |
Radim |
14-09-2020 18:03 |
David Elleder |
ož Jevany |
2 |
Radim |
14-09-2020 17:43 |
Patrik Cichra |
TIS2020 |
1 |
Gabča |
02-09-2020 12:30 |
David Elleder |
Rumcajsovi míle E2 |
1 |
Gabča |
01-08-2020 17:43 |
David Elleder |
Rumcajsovi míle E1 |
1 |
Gabča |
01-08-2020 17:30 |
Hana Tihonová |
Rumcajs - E1 - D21B - krátká |
2 |
Hana Tihonová |
27-07-2020 01:02 |
Radka Melišíková |
Rumile E2 D45A |
2 |
Kuba Vlášek |
22-07-2020 14:00 |
Marie Pangrácová |
Rumcajsovy míle E3 |
2 |
Marie |
22-07-2020 00:45 |
Radka Melišíková |
Rumile E3 D45A |
2 |
Gabča |
21-07-2020 20:33 |
Radka Melišíková |
Rumile E1 D45A |
1 |
Gabča |
20-07-2020 12:38 |
Martin Melišík |
Hejkal o-cup |
2 |
Martin M. |
12-07-2020 22:54 |
Emča Černá |
TSM trojutkání štafety - Studený vrch |
1 |
Gabča |
23-06-2020 12:36 |
Emča Černá |
Trojutkání TSM Studený vrch D16 |
1 |
Kuba Vlášek |
21-06-2020 01:28 |
Emča Černá |
PRDOL Bedřichov D16 |
1 |
Gabča Šimůnková |
15-06-2020 19:14 |
David Elleder |
PrDoL Bedřichov klasika |
1 |
Gabča Šimůnková |
15-06-2020 18:56 |
Máťa Černý |
prdol Slovanka - Klasika |
1 |
Gabča |
12-06-2020 16:24 |
Máťa Černý |
prdol Slovanka - krátká |
1 |
Gabča |
12-06-2020 15:53 |
Martin Melišík |
Slovanka Klasika |
1 |
Gabča |
09-06-2020 03:47 |
Martin Melišík |
Slovanka middle |
1 |
Gabča |
09-06-2020 03:38 |
Emča Černá |
PRDOL Slovanka long |
3 |
Kuba Vlášek |
09-06-2020 02:01 |
Ondra Měšťan |
PrDoL Slovanka klasika |
2 |
Ondra Měšťan |
08-06-2020 17:29 |
Emča Černá |
PRDOL Slovanka middle |
1 |
Gabča |
08-06-2020 13:13 |
Radka Melišíková |
Slovanka klasika 070620 |
3 |
Radka Melisikova |
08-06-2020 08:38 |
David Elleder |
PRDOL E6 H16 |
1 |
Kuba Vlášek |
08-06-2020 01:03 |
Emča Černá |
Salesiova výšina 2020 |
1 |
Gabča |
04-06-2020 01:23 |
Martin Melišík |
Middle Mehelník |
1 |
Gabča |
26-05-2020 11:44 |
Emča Černá |
PRDOL E4_D16 |
3 |
Radim |
25-05-2020 11:58 |
David Elleder |
PRDOL E3 H16 |
2 |
Gabča |
24-05-2020 20:21 |
Marie Pangrácová |
O-liga 4 Ládví |
2 |
Marie |
23-05-2020 21:23 |
Marie Pangrácová |
EPO Klánovice |
1 |
Gabča Šimůnková |
23-05-2020 18:33 |
Martin Melišík |
Kozelská rokle middle |
1 |
Gabča |
18-05-2020 01:34 |
Martin Melišík |
Klasika Kozelská rokle |
1 |
Gabča |
18-05-2020 01:14 |
Emča Černá |
PRDOL2020 - Long |
1 |
Gabča |
18-05-2020 01:00 |
David Elleder |
klasika kozelská rokle H16 |
1 |
Gabča |
18-05-2020 00:34 |
Emča Černá |
TSM middle |
2 |
Gabča |
17-05-2020 00:42 |
David Elleder |
middle skleněný vrch H16 |
1 |
Kuba Vlášek |
17-05-2020 00:24 |
Emča Černá |
Sedm chlebů D16 |
2 |
Emča Černá |
14-05-2020 23:52 |
Ondra Měšťan |
HROB Polubný |
1 |
Gabča |
10-05-2020 23:30 |
David Elleder |
vrabec velka |
1 |
Kuba Vlášek |
05-05-2020 14:23 |
David Elleder |
tréninkový závod klasika |
1 |
Gabča |
04-05-2020 14:59 |
Emča Černá |
Skály (původně kombotech) |
1 |
Gabča |
30-04-2020 12:35 |
Kuba Smolka |
Červená hlína- porovnávací long |
1 |
Gabča |
26-04-2020 22:59 |
Kuba Smolka |
Skalka- long bez cest |
1 |
Gabča |
26-04-2020 22:44 |
David Elleder |
Holý vrch middle |
1 |
Gabča |
26-04-2020 22:22 |
David Elleder |
skalka middle |
1 |
Gabča Šimůnková |
20-04-2020 01:09 |
David Elleder |
Mnichovice middle |
1 |
Gabča Šimůnková |
20-04-2020 01:03 |
David Elleder |
Červená Hlína Klasika |
2 |
Gabča Šimůnková |
20-04-2020 00:57 |
Emča Černá |
Portugalsko - kochací |
2 |
Emča Černá |
03-03-2020 15:59 |
David Elleder |
Nedělní trénink Kamenice |
1 |
Gabča Šimůnková |
03-03-2020 00:00 |
Marie Pangrácová |
Mapový trénink |
2 |
Marie |
06-02-2020 23:51 |
Marie Pangrácová |
Mapový trénink |
2 |
Marie Pangrácová |
27-01-2020 10:22 |
Marie Pangrácová |
Pražská zimní liga |
1 |
Kuba |
05-01-2020 20:45 |
David Elleder |
PŽ Nedamov |
1 |
Kuba Ransdorf |
19-10-2019 16:16 |
David Elleder |
PŽ Hradešín |
2 |
Kuba Ransdorf |
19-10-2019 16:09 |
Ondra Kuchař |
Pž Nedamov |
1 |
Gabča Šimůnková |
16-10-2019 02:57 |
Ondra Kuchař |
PŽ Hradešín |
1 |
Gabča Šimůnková |
16-10-2019 02:13 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika B finále |
3 |
Gabča |
30-09-2019 10:39 |
Gabča Šimůnková |
MČR na klasice - finále D21B |
2 |
Gabča |
29-09-2019 22:51 |
Kuba Makovský |
MČR klása - kvalda H21B |
2 |
Kuba Makovský |
27-09-2019 18:07 |
Ondra Měšťan |
ŽA Lukoveček klasika |
2 |
Ondra Měšťan |
19-09-2019 00:14 |
Radka Melišíková |
Stafety Cesky Dub D135.1 |
5 |
Gabča Šimůnková |
18-09-2019 19:01 |
Míša Šimůnková |
ČP sprint Český Dub |
1 |
Kuba Ransdorf |
18-09-2019 00:21 |
Míša Šimůnková |
ČPŠ Český Dub |
1 |
Kuba Ransdorf |
18-09-2019 00:14 |
Ondra Kuchař |
Štafety Sobota |
2 |
Kuba Ransdorf |
18-09-2019 00:11 |
Ondra Kuchař |
Sprint Dub H14C |
1 |
Kuba Ransdorf |
18-09-2019 00:05 |
Ondra Kuchař |
Štafety Nědělě |
1 |
Kuba Ransdorf |
17-09-2019 23:59 |
Míša Šimůnková |
ČPŠ Horní Polubný |
1 |
Kuba Vlášek |
17-09-2019 01:02 |
Gabča Šimůnková |
ČP Lukoveček klasika W21E |
1 |
Kuba Makovský |
11-09-2019 16:01 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup E1 |
1 |
Radim |
22-07-2019 19:28 |
Emča Černá |
MČR krátká - D16C kvalifikace |
2 |
Emča Černá |
27-06-2019 11:56 |
Linda Tomášková |
MCR kratka Trutnov D16C finale |
1 |
Gabča Šimůnková |
27-06-2019 00:07 |
Linda Tomášková |
MCR kratka Trutnov D16C kvalifikace |
1 |
Gabča Šimůnková |
26-06-2019 23:54 |
Honzík Melišík |
MČR krátká trat T3 neděle |
1 |
Kuba Vlášek |
24-06-2019 19:08 |
Hana Tihonová |
ŽB Mariánské lázně - klasika - D21A |
1 |
Kuba Makovský |
21-06-2019 16:38 |
Hana Tihonová |
ŽB Mariánské lázně - krátká - D21A |
3 |
Gabča Šimůnková |
21-06-2019 12:29 |
Linda Tomášková |
ZB Marianky D16B kratka |
1 |
Gabča Šimůnková |
20-06-2019 17:00 |
Linda Tomášková |
ZB Marianky D16B klasika |
1 |
Gabča Šimůnková |
20-06-2019 16:51 |
Šimon Tůma |
doksy-krátká |
1 |
Gabča Šimůnková |
20-06-2019 16:44 |
Šimon Tůma |
doksy-klasika |
1 |
Gabča Šimůnková |
20-06-2019 16:40 |
Honzík Melišík |
Mariánky H14 sobota |
1 |
Kuba Ransdorf |
18-06-2019 02:15 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Mariánské Lázně |
2 |
Michal Hodek |
17-06-2019 14:23 |
David Elleder |
ŽB Mariánky klasika |
1 |
Kuba Ransdorf |
17-06-2019 01:59 |
Honzík Melišík |
Mariánky H14 neděle |
1 |
Kuba Vlášek |
17-06-2019 01:15 |
Radka Melišíková |
ZB Marianky D45B kratka |
1 |
Kuba Vlášek |
17-06-2019 01:10 |
Ondra Kuchař |
PPŽ4 |
1 |
Kuba Ransdorf |
10-06-2019 18:10 |
David Elleder |
PPŽ4 |
1 |
Kuba Ransdorf |
06-06-2019 23:18 |
Kuba Smolka |
Skalka u Doks- klasika |
1 |
Kuba Vlášek |
06-06-2019 22:57 |
Martin Melišík |
ŽA Klasika |
1 |
Kuba Vlášek |
06-06-2019 16:20 |
Martin Melišík |
ŽA Krátka |
1 |
Kuba Vlášek |
06-06-2019 16:16 |
Gabča Šimůnková |
ČP Skalka u Doks - krátká D21E |
2 |
Gabča |
06-06-2019 01:33 |
David Elleder |
ŽB Doksy krátká trať |
1 |
Kuba Ransdorf |
03-06-2019 21:35 |
David Elleder |
ŽB doksy |
1 |
Kuba Ransdorf |
03-06-2019 21:27 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Skalka u Doks |
2 |
Michal Hodek |
03-06-2019 19:05 |
Linda Tomášková |
ZB Doksy D16B kratka |
2 |
Gabča Šimůnková |
03-06-2019 17:08 |
Linda Tomášková |
ZB Doksy D16B klasika |
1 |
Gabča Šimůnková |
03-06-2019 16:53 |
Honzík Melišík |
Doksy ŽB H14B neděle |
1 |
Kuba Ransdorf |
03-06-2019 11:55 |
Honzík Melišík |
Doksy ŽB H14B |
2 |
Gabča |
03-06-2019 01:34 |
Radka Melišíková |
Mnichovice klasika Linda D16 |
1 |
Gabča |
31-05-2019 00:48 |
Radka Melišíková |
Mnichovice klasika Kaja D14 |
1 |
Kuba Ransdorf |
29-05-2019 17:33 |
Honzík Melišík |
Mnichovice MO H14 |
1 |
Kuba Ransdorf |
29-05-2019 15:55 |
David Elleder |
OM klasika |
2 |
Kuba Ransdorf |
29-05-2019 15:47 |
Ondra Kuchař |
OM na klasice |
1 |
Kuba Ransdorf |
29-05-2019 15:41 |
Honzík Melišík |
Šumperk ČPŠ H14 |
1 |
Kuba Ransdorf |
17-05-2019 02:33 |
Kuba Smolka |
šumperk štafety 2.0- 1. úsek |
1 |
Kuba Ransdorf |
17-05-2019 02:28 |
Kuba Smolka |
Šumperk štafety- 1. úsek |
1 |
Kuba Ransdorf |
17-05-2019 02:22 |
David Elleder |
PPŽ1 šárka |
1 |
Kuba Ransdorf |
17-05-2019 02:17 |
David Elleder |
štafety šumperk |
1 |
Kuba Ransdorf |
17-05-2019 02:12 |
David Elleder |
sprint šumperk |
1 |
Gabča |
15-05-2019 15:01 |
Radka Melišíková |
Stafety Sumperk D105 1 usek nedele |
2 |
Radka Melišíková |
13-05-2019 08:56 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemešná - neděle |
1 |
Gabča |
13-05-2019 03:21 |
Honzík Melišík |
Šumperk ŽA H14sprint |
1 |
Gabča |
13-05-2019 03:06 |
Radka Melišíková |
Vsechony Emma D10 |
1 |
Radka Melisikova |
09-05-2019 09:13 |
Honzík Melišík |
Všenory OM Krátká H14 |
2 |
Kuba Ransdorf |
08-05-2019 23:29 |
Martin Melišík |
Velikonoce - klasika |
1 |
Gabča |
04-05-2019 00:54 |
Tonda Černý |
Velikonoce - Klasika |
1 |
Gabča |
04-05-2019 00:45 |
Honzík Melišík |
Čelákovice H14 Sprint |
1 |
Kuba Ransdorf |
02-05-2019 00:59 |
Kuba Smolka |
|
2 |
Kuba Vlášek |
02-05-2019 00:16 |
Radka Melišíková |
Celakovice Tomik H10 |
2 |
Ilona R. |
01-05-2019 21:42 |
David Elleder |
sprint čelákovice |
1 |
Kuba Ransdorf |
01-05-2019 19:13 |
Honzík Melišík |
Chynava PŽ H14 |
3 |
Kuba Ransdorf |
01-05-2019 19:07 |
Radka Melišíková |
Celakovice Honzik H10 |
1 |
Gabča |
01-05-2019 19:03 |
Radka Melišíková |
Celakovice Evicka D12 |
1 |
Radka Melišíková |
01-05-2019 18:44 |
Emča Černá |
MO JE Bramberk - D16 |
1 |
Gabča |
01-05-2019 01:34 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2019 - middle |
2 |
Gabča |
27-04-2019 23:39 |
Matěj Kuchař |
klasika |
1 |
Gabča |
27-04-2019 23:03 |
Emča Černá |
Velikonoce ve skalách E3 - D16 |
1 |
Gabča |
26-04-2019 20:58 |
Emča Černá |
Velikonoce ve skalách E2 - D16 |
1 |
Gabča |
26-04-2019 18:03 |
David Elleder |
krátká trať-Velikonoce |
1 |
Gabča |
24-04-2019 12:53 |
Šimon Tůma |
Velikonoce směry B |
1 |
Michal Hodek |
24-04-2019 00:44 |
Kuba Vlášek |
VS-Směry |
2 |
Kuba Vlášek |
24-04-2019 00:43 |
Ondra Měšťan |
Velikonoce směry A |
1 |
Michal Hodek |
24-04-2019 00:41 |
Emča Bulířová |
Velikonoce směry B |
1 |
Michal Hodek |
24-04-2019 00:39 |
Matěj Kuchař |
Velikonoce směry B |
1 |
Michal Hodek |
24-04-2019 00:37 |
Honzík Melišík |
skokovy smery |
1 |
Michal Hodek |
24-04-2019 00:27 |
Emča Černá |
Velikonoce ve skalách E1 - D16 |
1 |
Gabča |
21-04-2019 16:57 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Boháňka |
1 |
Gabča Šimůnková |
16-04-2019 00:58 |
Emča Černá |
OM štafet Košátky - D18 |
1 |
Gabča Šimůnková |
16-04-2019 00:42 |
Emča Černá |
ŽA krátká - D16A |
2 |
Gabča Šimůnková |
16-04-2019 00:36 |
Gabča Šimůnková |
OM štafety JčO - Dobrá Voda u ČB |
2 |
Gabča Šimůnková |
12-04-2019 17:29 |
Jája Makovská |
OblŽ JO Stráž pod Ralskem D21K |
1 |
Kuba Vlášek |
12-04-2019 17:28 |
Jája Makovská |
OM Grébovka D21L |
1 |
Kuba Vlášek |
12-04-2019 17:26 |
Honzík Melišík |
PŽ Týnec nad Sázavou H14 |
1 |
Kuba Ransdorf |
08-04-2019 18:00 |
Gabča Šimůnková |
Jarní pohár ČPŠ |
2 |
Gabča |
28-03-2019 00:06 |
Honzík Melišík |
PŽ Travčice H14 |
2 |
Radka Melisikova |
25-03-2019 09:16 |
Kuba Smolka |
|
1 |
Kuba Ransdorf |
24-03-2019 23:56 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E3 - W21E |
3 |
Gabča Šimůnková |
16-03-2019 18:56 |
Jája Makovská |
Lipica Open E2 open |
1 |
Kuba Vlášek |
16-03-2019 18:20 |
Kuba Smolka |
Lipica open- E1 |
1 |
Gabča Šimůnková |
15-03-2019 00:31 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Aldašín |
2 |
Gabča Šimůnková |
26-02-2019 00:08 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - B1 |
1 |
Kuba Vlášek |
20-02-2019 18:01 |
Martin Melišík |
Dobříš - vrstevnice |
1 |
Gabča Šimůnková |
18-02-2019 19:54 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - A2 |
1 |
Gabča Šimůnková |
13-02-2019 13:41 |
Kuba Smolka |
nočák |
1 |
Gabča Šimůnková |
10-02-2019 21:30 |
Kuba Smolka |
vrstenicovka |
1 |
Kuba Vlášek |
10-02-2019 21:06 |
Kuba Makovský |
PZL Mosty |
1 |
Fanda |
02-02-2019 22:37 |
Jája Makovská |
Opět na Kozla |
1 |
Fanda |
02-02-2019 22:34 |
Honzík Melišík |
Nedělní trénink |
3 |
Radka Melišíková |
17-01-2019 08:01 |
Radka Melišíková |
Vancouver Lynn Valley 9km medium 181022 |
1 |
Kuba Vlášek |
06-11-2018 17:36 |
Bára Halamová |
PŽ 20.10. |
1 |
Gabča |
21-10-2018 19:23 |
Kuba Makovský |
PŽ Krňany H21L |
2 |
Kuba Makovský |
25-09-2018 12:13 |
Kuba Makovský |
PŽ Nový Knín H21L |
2 |
Basa |
25-09-2018 11:26 |
Honzík Melišík |
ŽebříčekBRadvanecH14 |
1 |
Kuba Vlášek |
14-09-2018 00:31 |
Honzík Melišík |
ŽebříčekBRadvanecH14 |
1 |
Kuba Vlášek |
13-09-2018 23:48 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2018 - Koridor |
3 |
Gabča Šimůnková |
03-09-2018 23:40 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění - úvodní krátká Kuby R. |
2 |
Gabča |
03-09-2018 12:34 |
Hana Tihonová |
Mistovství JČ oblasti na klasice - D21 |
1 |
Radim |
27-08-2018 13:01 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy Míle D45 E3 |
2 |
Radka Melisikova |
16-08-2018 10:22 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy Míle D45 E2 |
2 |
Radka Melisikova |
14-08-2018 09:46 |
Bára Smolková |
itálie 3.etapa |
1 |
Kuba Vlášek |
08-08-2018 22:15 |
Bára Smolková |
itálie 2.etapa |
1 |
Kuba Vlášek |
08-08-2018 21:31 |
Kuba Makovský |
H21L - klása z Bedřichova |
2 |
Kuba Makovský |
08-08-2018 08:56 |
Honzík Melišík |
5Days ofItaly3.etapa |
1 |
Gabča Šimůnková |
31-07-2018 16:02 |
Honzík Melišík |
5DaysofItaly1.etapa |
1 |
Gabča Šimůnková |
31-07-2018 15:54 |
Gabča Šimůnková |
5 days of Italy 2018 - 3. etapa |
1 |
Radim |
09-07-2018 12:20 |
Kuba Makovský |
ŽB Hluboká u Rabštejna - klasika H21A |
2 |
Kuba |
18-06-2018 17:44 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Hrabová |
2 |
Gabča Šimůnková |
17-06-2018 11:29 |
Ondra Měšťan |
ŽA klasika Hrabová |
1 |
Kuba Vlášek |
15-06-2018 14:29 |
Gabča Šimůnková |
ČP Hrabová - krátká D21E |
2 |
Gabča |
12-06-2018 21:59 |
Jája Makovská |
ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká trať T |
1 |
Fanda |
12-06-2018 20:01 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Ondřejov krátká |
3 |
Gabča |
05-06-2018 02:22 |
Jája Makovská |
OblŽ Nová Ves |
1 |
Kuba Vlášek |
05-06-2018 00:38 |
Hana Tihonová |
PŽ krátká - D21L - Ondřejov |
1 |
Gabča Šimůnková |
04-06-2018 19:58 |
Honzík Melišík |
Třemošná Štafety H14 260518 |
1 |
Gabča Šimůnková |
02-06-2018 21:51 |
Honzík Melišík |
Třemošná H14 Štafety 270518 |
1 |
Gabča Šimůnková |
02-06-2018 21:42 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Třemošná neděle |
2 |
Gabča |
29-05-2018 22:21 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Plzeň |
2 |
Ondra Měšťan |
29-05-2018 21:18 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Třemošná sobota |
1 |
Gabča Šimůnková |
29-05-2018 18:11 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Třemošná - neděle 2.úsek H21 |
1 |
Kuba Ransdorf |
29-05-2018 15:55 |
Hana Tihonová |
ČP štafet Třemošná D21 3.úsek neděle |
2 |
Hana Tihonová |
29-05-2018 13:37 |
Kuba Makovský |
ČP Plzeň H21E |
1 |
Fanda |
29-05-2018 00:25 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemošná neděle |
2 |
Gabča |
28-05-2018 00:41 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemošná sobota |
1 |
Kuba Vlášek |
27-05-2018 23:55 |
Bára Smolková |
sprint Plzeň |
1 |
Kuba Vlášek |
27-05-2018 23:50 |
Kuba Ransdorf |
ŽA Tábor DISK vol. 2 |
5 |
Gabča |
24-05-2018 21:48 |
Bára Smolková |
ŽA krátká u Tábora |
2 |
Gabča |
24-05-2018 21:44 |
Bára Smolková |
MČR ve sprintu |
2 |
Gabča |
24-05-2018 21:38 |
Hana Tihonová |
MČR + ŽA sprint - D21A - Tábor |
2 |
Hana Tihonová |
22-05-2018 16:20 |
Ondra Měšťan |
MČR sprint Tábor |
1 |
Kuba Vlášek |
21-05-2018 00:43 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Tábor |
2 |
Kuba Vlášek |
21-05-2018 00:40 |
Martin Melišík |
ŽA Lštěň |
2 |
Martin M. |
15-05-2018 17:32 |
Honzík Melišík |
PŽ Kytín H14 |
1 |
Kuba Ransdorf |
15-05-2018 17:29 |
Martin Melišík |
ŽA Lštěň klasika |
2 |
Gabča |
15-05-2018 00:52 |
Martin Melišík |
PŽ Kytín |
1 |
Kuba Vlášek |
15-05-2018 00:00 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Hostomice |
2 |
Gabča Šimůnková |
11-05-2018 23:00 |
Kuba Makovský |
ŽA Hostomice - klasika H21A |
3 |
Kuba Vlášek |
10-05-2018 17:33 |
Bára Smolková |
ŽA Hostomice krátká |
2 |
Gabča Šimůnková |
08-05-2018 23:24 |
Bára Smolková |
ŽA Hostomice klasika |
1 |
Kuba Vlášek |
08-05-2018 22:35 |
Honzík Melišík |
ŽB Lštěn H14B |
1 |
Kuba Ransdorf |
08-05-2018 13:01 |
Martin Melišík |
PŽ Slaný |
1 |
Kuba Vlášek |
24-04-2018 00:41 |
Martin Černý |
1 PZ Luzna |
2 |
Martin |
19-04-2018 16:43 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Jičín |
4 |
Gabča Šimůnková |
18-04-2018 17:25 |
Emča Bulířová |
Liščí díry |
1 |
Kuba Ransdorf |
18-04-2018 00:49 |
Martin Černý |
Sprint Jicin |
2 |
Já |
16-04-2018 15:57 |
Kuba Ransdorf |
ČP, ŽA Jičín H21C |
1 |
Kuba Makovský |
16-04-2018 15:55 |
Martin Melišík |
Inov-8 Cup Jičín |
1 |
Kuba Vlášek |
15-04-2018 22:32 |
Ondra Měšťan |
OŽ Doksy |
1 |
Gabča Šimůnková |
14-04-2018 22:01 |
Jája Makovská |
OblŽ JO Doksy |
1 |
Fanda |
12-04-2018 00:34 |
Kuba Makovský |
OblŽ JO Doksy H21L |
1 |
Fanda |
12-04-2018 00:32 |
Bára Halamová |
Klasika 8.4.2018 |
3 |
Gabča Šimůnková |
09-04-2018 09:52 |
Martin Melišík |
PŽ Doksy |
1 |
Kuba Vlášek |
08-04-2018 22:41 |
Bára Halamová |
Velikonoční azimuťák |
1 |
Gabča Šimůnková |
07-04-2018 00:37 |
Kuba Makovský |
Jarní pohár - klása H21E z hromaďáku |
1 |
Hana Tihonová |
26-03-2018 19:30 |
Honzík Melišík |
OB Rakovník H14, neděle |
1 |
Kuba Ransdorf |
25-03-2018 20:39 |
Ondra Měšťan |
SCM sprinty ve dvojicích |
2 |
Gabča |
14-03-2018 23:55 |
Ondra Měšťan |
SCM sprint II |
2 |
Ondra Měšťan |
14-03-2018 23:39 |
Honzík Melišík |
Jevany Velká |
3 |
Kuba Ransdorf |
04-03-2018 23:04 |
Kuba Vlášek |
NT-Struhařov |
5 |
Kuba Vlášek |
04-03-2018 21:45 |
Kuba Smolka |
Nedělní trénink Jevany |
2 |
Gabča |
01-03-2018 00:52 |
Kuba Ransdorf |
Nedělní trénink Jevany Klárka Bublíková |
1 |
Kuba Ransdorf |
25-02-2018 19:12 |
Tonda Černý |
Nedělní trénink Klánovice |
3 |
Kuba Vlášek |
19-02-2018 08:06 |
Máťa Černý |
Nedělní trénink Klánovice |
2 |
Kuba Ransdorf |
18-02-2018 22:53 |
Kuba Makovský |
PZL Nad údolím Kocáby |
2 |
Kuba Makovský |
10-01-2018 11:27 |
Jája Makovská |
PZL Nad údolím Kocáby |
1 |
Fanda |
09-01-2018 23:47 |
Kuba Vlášek |
PZL-Tour de Šárka |
1 |
Fanda |
09-12-2017 22:13 |
Ondra Měšťan |
OŽ Velká Černoc |
3 |
Kuba Vlášek |
09-11-2017 18:25 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Velká Černoc |
2 |
Kuba Vlášek |
07-11-2017 22:55 |
Hana Tihonová |
PŽ Velká Černoc - D21L - krátká |
5 |
Hana Tihonová |
07-11-2017 22:29 |
Kuba Makovský |
OblŽ Nová Ves N.N. H21L |
3 |
Kuba Makovský |
18-10-2017 11:32 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2017 - finále |
1 |
Michal Hodek |
26-09-2017 01:34 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika finále B |
2 |
Michal Hodek |
26-09-2017 01:27 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika kvalifikace |
1 |
Kuba Vlášek |
25-09-2017 20:40 |
Lenka Rosendorfová |
ČPŠ málem jsem přišla VO JICEn |
5 |
Lenka Rosendorfová |
22-09-2017 20:27 |
Lenka Rosendorfová |
ŽA sprint Bělehrad |
2 |
Lenka Rosendorfová |
21-09-2017 22:30 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Lázně Bělohrad |
1 |
Michal Hodek |
21-09-2017 01:55 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Lázně Bělohrad |
2 |
Michal Hodek |
21-09-2017 01:55 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Vojice |
1 |
Gabča Šimůnková |
20-09-2017 15:55 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Miletín |
2 |
Gabča Šimůnková |
20-09-2017 15:50 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Miletín H21 1.úsek |
1 |
Hana Tihonová |
19-09-2017 14:21 |
Kuba Makovský |
ČP Lazně Bělohrad H21E sprint |
2 |
Kuba Makovský |
19-09-2017 13:24 |
Hana Tihonová |
Český pohár štafet - D21 - 2.úsek - Vojice |
1 |
Gabča Šimůnková |
18-09-2017 01:19 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Miletínské Lázně |
2 |
Michal Hodek |
17-09-2017 23:56 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Kluky u Písku - klasika D21A |
2 |
Gabča Šimůnková |
13-09-2017 13:53 |
Honzík Melišík |
Žebříček B - Písek klasika |
1 |
Kuba Vlášek |
13-09-2017 13:46 |
Honzík Melišík |
Žebříček B - Písek, klasická H12 |
1 |
Kuba Vlášek |
13-09-2017 13:43 |
Kuba Makovský |
ŽB Kluky u Písku - H21A middle |
2 |
Kuba Makovský |
13-09-2017 10:55 |
Ondra Měšťan |
ŽA Pustá Polom |
2 |
Gabča Šimůnková |
12-09-2017 15:41 |
Ondra Měšťan |
ŽA Pustá Polom |
2 |
Gabča Šimůnková |
12-09-2017 15:37 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - paměťák |
2 |
Gabča Šimůnková |
05-09-2017 02:15 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - odbočovák |
2 |
Gabča Šimůnková |
05-09-2017 02:14 |
Kuba Vlášek |
LS-Paměťák |
4 |
Gabča Šimůnková |
05-09-2017 02:13 |
Kuba Vlášek |
LS-Odbočovák |
1 |
Michal Hodek |
04-09-2017 22:39 |
Kuba Vlášek |
LS-Middle |
2 |
Kuba Vlášek |
04-09-2017 22:36 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - směry |
1 |
Michal Hodek |
04-09-2017 22:36 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - midlík |
2 |
Gabča Šimůnková |
04-09-2017 14:57 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2017 - Směry |
1 |
Kuba Vlášek |
04-09-2017 01:09 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - seznamovák |
1 |
Michal Hodek |
03-09-2017 23:07 |
Hana Tihonová |
Rumcajsovy míle E3 - D21A - krátká |
1 |
Gabča Šimůnková |
17-08-2017 02:03 |
Hana Tihonová |
Rumcajsovy míle E1 - D21A - krátká |
6 |
Hana Tihonová |
16-08-2017 18:26 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle 2017 - E3 |
2 |
Gabča Šimůnková |
16-08-2017 16:10 |
Martin Melišík |
Advanta cup E3 |
1 |
Kuba Vlášek |
11-08-2017 14:50 |
Martin Melišík |
Advanta cup E1 |
2 |
Kuba Vlášek |
11-08-2017 14:47 |
Kuba Vlášek |
Advanta cup-E1 |
1 |
Kuba Ransdorf |
08-08-2017 01:04 |
Hana Tihonová |
Cena střední Moravy E2 - D21A - klasika |
2 |
Fanda |
07-08-2017 01:39 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E3 |
2 |
Gabča Šimůnková |
07-08-2017 00:27 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E1 |
1 |
Michal Hodek |
07-08-2017 00:22 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2017 E3 |
5 |
Gabča Šimůnková |
20-07-2017 23:49 |
Jája Makovská |
HSH Vysočina E3 D21C |
1 |
Michal Hodek |
18-07-2017 23:50 |
Jája Makovská |
HSH Vysočina E2 D21C |
1 |
Michal Hodek |
18-07-2017 23:50 |
Jája Makovská |
HSH Vysočina E1 D21C |
1 |
Michal Hodek |
18-07-2017 23:50 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2017 - E1 |
2 |
Michal Hodek |
18-07-2017 23:50 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2017 E1 |
3 |
Gabča Šimůnková |
18-07-2017 00:17 |
Kuba Makovský |
Botas E2 H21E |
2 |
Kuba Vlášek |
17-07-2017 23:31 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Slovanka |
1 |
Hana Tihonová |
27-06-2017 11:23 |
Lenka Rosendorfová |
ŽB Řitka (2) |
2 |
Lenka Rosendorfová |
27-06-2017 10:07 |
Lenka Rosendorfová |
ŽB Řitka |
2 |
Lenka Rosendorfová |
27-06-2017 10:05 |
Hana Tihonová |
žebříček JE - dlouhá krátká na Slovance |
2 |
Hana Tihonová |
26-06-2017 21:07 |
Ondra Měšťan |
ŽB Litošice |
3 |
Kuba Vlášek |
19-06-2017 17:46 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Litošice |
1 |
Kuba Makovský |
19-06-2017 17:19 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Litošice |
1 |
Kuba Vlášek |
19-06-2017 01:23 |
Martin Melišík |
ŽB Litošice krátká |
1 |
Kuba Vlášek |
19-06-2017 01:21 |
Martin Melišík |
MČR KRÁTKÁ kvalifikace |
1 |
Kuba Vlášek |
19-06-2017 01:14 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Lipnice nad Sázavou |
2 |
Kuba Vlášek |
14-06-2017 00:23 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Lipnice nad Sázavou |
1 |
Michal Hodek |
14-06-2017 00:14 |
Kuba Makovský |
MČR KT Lipnice n. Sázavou F H21C |
1 |
Michal Hodek |
14-06-2017 00:12 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká finále |
2 |
Michal Hodek |
14-06-2017 00:11 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká kvalifikace |
3 |
Michal Hodek |
14-06-2017 00:10 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Řitka |
1 |
Michal Hodek |
13-06-2017 23:59 |
Ondra Měšťan |
ŽA Řitka |
2 |
Ondra Měšťan |
12-06-2017 00:14 |
Martin Melišík |
ŽB Řitka krátká |
2 |
Martin Melišík |
05-06-2017 23:34 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Řitka - krátká |
4 |
Gabča Šimůnková |
05-06-2017 23:13 |
Kuba Makovský |
ČP Řitka H21E middle |
1 |
Michal Hodek |
05-06-2017 19:08 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Řitka - klasika |
1 |
Michal Hodek |
05-06-2017 19:06 |
Martin Melišík |
ŽB Řitka klasika |
2 |
Kuba Vlášek |
05-06-2017 01:29 |
Bára Halamová |
PPŽ Troja |
1 |
Kuba Vlášek |
05-06-2017 01:25 |
Michal Hodek |
Pražský pohár žactva - Troja |
2 |
Michal Hodek |
04-06-2017 23:20 |
Radka Melišíková |
ŽB - Řitka, krátká D45B |
2 |
Radka |
04-06-2017 22:54 |
Honzík Melišík |
ŽB - Řitka krátká H14B |
1 |
Gabča Šimůnková |
04-06-2017 22:39 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy 4.6. |
2 |
Gabča Šimůnková |
04-06-2017 22:16 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy 3.6. |
1 |
Gabča Šimůnková |
04-06-2017 22:09 |
Dominik Sork |
OŽ Dobříš / KL / H12 |
2 |
Kuba Vlášek |
03-06-2017 00:54 |
Monika Úlehlová |
OŽ Malíkovice / KT /D45 |
1 |
Michal Hodek |
02-06-2017 22:50 |
Monika Úlehlová |
OŽ Dobříš / KL / D45L |
1 |
Michal Hodek |
02-06-2017 22:48 |
Kuba Makovský |
24h OL 5. LEN |
1 |
Michal Hodek |
02-06-2017 22:41 |
Martin Melišík |
ČPŠ Bílá Voda |
3 |
Gabča Šimůnková |
01-06-2017 01:02 |
Honzík Melišík |
Malíkovice, oblast krátká |
1 |
Gabča Šimůnková |
31-05-2017 13:58 |
Martin Melišík |
ČPŠ Bílá Voda Neděle |
1 |
Gabča Šimůnková |
31-05-2017 13:34 |
Kuba Makovský |
24h OL 3. LD |
2 |
Kuba Makovský |
30-05-2017 20:26 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Malíkovice |
2 |
Kuba Vlášek |
30-05-2017 01:52 |
Honzík Melišík |
Mistr. oblasti krátká, Dobříš |
1 |
Michal Hodek |
30-05-2017 00:34 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Malíkovice |
3 |
Michal Hodek |
30-05-2017 00:32 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Malíkovice |
3 |
Gabča Šimůnková |
29-05-2017 15:02 |
Lenka Rosendorfová |
INOV-8 CUP- žebříček A |
7 |
Lenka Rosendorfová |
25-05-2017 18:28 |
Lenka Rosendorfová |
Český pohár štafet (B) |
4 |
Lenka Rosendorfová |
25-05-2017 09:24 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Javorník |
2 |
Kuba Vlášek |
24-05-2017 12:05 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Bílá Voda neděle |
2 |
Gabča Šimůnková |
24-05-2017 01:02 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Bílá Voda sobota |
2 |
Gabča Šimůnková |
24-05-2017 01:00 |
Honzík Melišík |
Jeseníky, štafeta H12, 2, úsek |
1 |
Michal Hodek |
24-05-2017 00:34 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Bílá Voda |
1 |
Michal Hodek |
24-05-2017 00:31 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Javorník |
1 |
Michal Hodek |
24-05-2017 00:16 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint |
1 |
Michal Hodek |
24-05-2017 00:10 |
Jana Popová |
ŽA sprint Javorník |
1 |
Michal Hodek |
24-05-2017 00:01 |
Jana Popová |
ŽB Čechy krátká |
1 |
Michal Hodek |
23-05-2017 23:52 |
Jana Popová |
ŽB Čechy klasika |
1 |
Michal Hodek |
23-05-2017 23:50 |
Lenka Rosendorfová |
Žebříček B- Čechy |
3 |
Michal Hodek |
23-05-2017 23:46 |
Lenka Rosendorfová |
Český pohár štafet (B) Bílá Voda |
2 |
Lenka Rosendorfová |
22-05-2017 09:27 |
Ondra Měšťan |
ŽB Křižany |
4 |
Gabča Šimůnková |
21-05-2017 23:58 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Bílá Voda |
1 |
Gabča Šimůnková |
21-05-2017 23:56 |
Lenka Rosendorfová |
Žebříček B- Čechy |
5 |
Kuba Vlášek |
21-05-2017 23:51 |
Ondra Měšťan |
OŽ Mníšek pod Brdy |
1 |
Kuba Vlášek |
21-05-2017 23:45 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Křižany - krátká |
2 |
Gabča Šimůnková |
19-05-2017 12:16 |
Gabča Šimůnková |
PPŽ Vinoř - T5 |
2 |
Gabča Šimůnková |
19-05-2017 01:08 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Křižany - klasika |
1 |
Michal Hodek |
18-05-2017 23:38 |
Honzík Melišík |
ŽB Liberec kratká |
2 |
Michal Hodek |
18-05-2017 23:31 |
Dominik Sork |
ŽB Čechy Křižany / KT / H12 |
2 |
Michal Hodek |
18-05-2017 23:30 |
Monika Úlehlová |
Česko-polské dny E2 / KT / D45 |
1 |
Michal Hodek |
18-05-2017 23:25 |
Honzík Melišík |
ŽB - Liberec, klasika |
2 |
Michal Hodek |
18-05-2017 23:21 |
Martin Melišík |
Žebříček B-Čechy Křižany |
2 |
Michal Hodek |
18-05-2017 23:17 |
Monika Úlehlová |
ŽB Čechy Křižany / KT / D45 |
1 |
Michal Hodek |
18-05-2017 23:11 |
Dominik Sork |
ŽB Čechy Křižany / KL / H12 |
2 |
Michal Hodek |
18-05-2017 23:09 |
Monika Úlehlová |
ŽB Čechy Křižany / KL / D45 |
2 |
Michal Hodek |
18-05-2017 23:09 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Křižany |
1 |
Michal Hodek |
18-05-2017 23:06 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Křižany |
1 |
Michal Hodek |
18-05-2017 23:04 |
Martin Melišík |
Žebříček B-Čechy Křižany krátká |
2 |
Kuba Vlášek |
18-05-2017 00:16 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy |
1 |
Gabča Šimůnková |
17-05-2017 14:13 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy |
2 |
Gabča Šimůnková |
17-05-2017 14:08 |
Monika Úlehlová |
OŽ Mníšek / KL / D45 |
1 |
Kuba Ransdorf |
16-05-2017 23:48 |
Dominik Sork |
OŽ Mníšek / KL / H12 |
1 |
Kuba Ransdorf |
16-05-2017 23:43 |
Monika Úlehlová |
Česko-polské dny E3 / KT / D45 |
1 |
Kuba Ransdorf |
16-05-2017 02:13 |
Honzík Melišík |
PŽ 5-Mníšek pod Brdy |
1 |
Kuba Ransdorf |
16-05-2017 00:25 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Křižany |
1 |
Kuba Vlášek |
14-05-2017 22:34 |
Kuba Ransdorf |
MČR ve sprintu |
2 |
Kuba Ransdorf |
12-05-2017 09:36 |
Šimon Tůma |
5. PŽ - Mníšek |
1 |
Hana Tihonová |
11-05-2017 12:53 |
Gabča Šimůnková |
PŽ klasika - Mníšek pod Brdy |
3 |
Hana Tihonová |
11-05-2017 12:36 |
Hana Tihonová |
PŽ Mníšek pod Brdy klasika D21L |
2 |
Hana Tihonová |
11-05-2017 12:26 |
Ondra Měšťan |
MČR sprint |
5 |
Kuba Vlášek |
10-05-2017 23:47 |
Martin Melišík |
PŽ - Mníšek pod Brdy |
3 |
Kuba Vlášek |
10-05-2017 23:40 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint Brno |
2 |
Gabča Šimůnková |
10-05-2017 23:30 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Mňíšek |
2 |
Kuba Vlášek |
10-05-2017 23:30 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Brno |
2 |
Kuba Vlášek |
10-05-2017 23:28 |
Martin Melišík |
MČR Sprint |
1 |
Michal Hodek |
10-05-2017 23:17 |
Lenka Rosendorfová |
Velikonoce2017 kombotech |
2 |
Lenka Rosendorfová |
29-04-2017 21:56 |
Lenka Rosendorfová |
Velikonoce 2017 - nočák |
2 |
Lenka Rosendorfová |
29-04-2017 21:55 |
Bára Halamová |
Saxbo 2017 sobota |
4 |
Bára Halamová |
27-04-2017 13:14 |
Monika Úlehlová |
0Ž / Týnec nad Sázavou / KT / D45 |
2 |
Monika Úlehlová |
26-04-2017 15:20 |
Monika Úlehlová |
Velikonoce ve skalách E2 |
2 |
Monika Úlehlová |
23-04-2017 23:50 |
Gabča Šimůnková |
OM krátká - Týnec nad Sázavou |
2 |
Gabča Šimůnková |
23-04-2017 23:21 |
Bára Halamová |
velikonoční kombotech |
2 |
Michal Hodek |
23-04-2017 22:57 |
Hana Tihonová |
OŽ přebor na krátké trati - Týnec nad Sázavou |
2 |
Michal Hodek |
23-04-2017 22:54 |
Kuba Makovský |
PŽ Týnec n. Sázavou H21L |
1 |
Michal Hodek |
23-04-2017 22:48 |
Radka Melišíková |
Velikonoce ve skalách 17 - E2 |
3 |
Michal Hodek |
23-04-2017 22:41 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Týnec nad Sázavou |
2 |
Michal Hodek |
23-04-2017 22:39 |
Bára Halamová |
velikonoční nočák |
1 |
Gabča Šimůnková |
23-04-2017 16:20 |
Ondra Měšťan |
OM krátká |
5 |
Kuba Makovský |
23-04-2017 11:25 |
Honzík Melišík |
PŽ 4 |
2 |
Honzi Melišík |
23-04-2017 09:42 |
Monika Úlehlová |
0Ž Kozmice / KT / D45 |
1 |
Kuba Ransdorf |
23-04-2017 01:22 |
Radka Melišíková |
Velikonoce ve skalách 17 - E3 |
1 |
Kuba Vlášek |
23-04-2017 01:00 |
Radka Melišíková |
PŽ 4 |
1 |
Kuba Vlášek |
23-04-2017 00:24 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2017 - Pomlázkáč |
1 |
Gabča Šimůnková |
19-04-2017 23:41 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - pomlázkáč |
5 |
Gabča Šimůnková |
19-04-2017 18:08 |
Kuba Vlášek |
VS-Kombotech |
2 |
Kuba Vlášek |
19-04-2017 18:00 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Rantířov |
2 |
Kuba Vlášek |
19-04-2017 17:56 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Kozmice |
2 |
Kuba Vlášek |
19-04-2017 17:54 |
Kuba Makovský |
Velikonoce2017 kombotech |
2 |
Kuba Makovský |
19-04-2017 16:50 |
Kuba Makovský |
Velikonoce 2017 - middle Slovanka |
2 |
Kuba Makovský |
19-04-2017 16:45 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - krátká DH21 |
2 |
Hana Tihonová |
19-04-2017 11:36 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - Klasika B |
2 |
Hana Tihonová |
19-04-2017 11:34 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - pomlázkáč |
2 |
Hana Tihonová |
19-04-2017 11:34 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - kombotech |
2 |
Hana Tihonová |
19-04-2017 11:31 |
Gabča Šimůnková |
Český pohár štafet - Rantířov |
2 |
Gabča Šimůnková |
19-04-2017 08:55 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - middle Slovanka |
2 |
Gabča Šimůnková |
19-04-2017 08:44 |
Kuba Vlášek |
VS-Vyřazovák-finále |
1 |
Michal Hodek |
19-04-2017 02:18 |
Kuba Vlášek |
VS-Vyřazovák-čtvrtfinále |
1 |
Michal Hodek |
19-04-2017 02:16 |
Kuba Vlášek |
VS-Krátká |
1 |
Michal Hodek |
19-04-2017 02:15 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - kombotech |
1 |
Michal Hodek |
19-04-2017 02:10 |
Kuba Vlášek |
VS-Roznášení pomlázkáče |
1 |
Michal Hodek |
19-04-2017 02:02 |
Kuba Vlášek |
VS-Klasika |
1 |
Michal Hodek |
19-04-2017 02:01 |
Martin Melišík |
Velikonoce 2017 postupy |
1 |
Michal Hodek |
19-04-2017 01:53 |
Kuba Makovský |
Velikonoce2017 postupy |
1 |
Michal Hodek |
19-04-2017 01:51 |
Ondra Měšťan |
Velikonoce2017 kombotech |
1 |
Michal Hodek |
19-04-2017 01:48 |
Martin Melišík |
Velikonoce2017 kombotech |
1 |
Michal Hodek |
19-04-2017 01:46 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Rantířov |
2 |
Michal Hodek |
19-04-2017 01:39 |
Martin Melišík |
ČPŠ Rantířov |
2 |
Michal Hodek |
19-04-2017 01:28 |
Gabča Šimůnková |
PŽ - Kozmice |
1 |
Michal Hodek |
19-04-2017 01:27 |
Kuba Makovský |
PŽ Kozmice H21L |
2 |
Kuba Makovský |
18-04-2017 22:49 |
Ondra Měšťan |
OM ve sprintu |
1 |
Kuba Vlášek |
08-04-2017 23:36 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček 8.4. |
2 |
Kuba Vlášek |
08-04-2017 23:36 |
Gabča Šimůnková |
PŽ - Přední Kopanina |
2 |
Gabča Šimůnková |
06-04-2017 23:09 |
Bára Halamová |
nedělní trénink-Vepříkov |
2 |
Michal Hodek |
06-04-2017 22:44 |
Ondra Měšťan |
SCM nočák II |
2 |
Michal Hodek |
06-04-2017 22:40 |
Kuba Vlášek |
OM.Sprint-Mšeno |
1 |
Michal Hodek |
06-04-2017 22:36 |
Hana Tihonová |
PŽ 2 - Přední kopanina - krátká |
1 |
Michal Hodek |
06-04-2017 22:27 |
Kuba Ransdorf |
1 PŽ - Bára Smolková |
1 |
Kuba Makovský |
05-04-2017 13:29 |
Kuba Makovský |
PŽ Mšeno |
1 |
Kuba Vlášek |
03-04-2017 21:31 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Máťa Černý |
1 |
Gabča Šimůnková |
03-04-2017 02:03 |
Martin Melišík |
Pž Juliána |
2 |
Martin Melišík |
02-04-2017 21:56 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Kuba Ransdorf |
1 |
Kuba Ransdorf |
02-04-2017 19:44 |
Ondra Měšťan |
SCM krátké dlouhé postupy |
2 |
Ondra Měšťan |
01-04-2017 01:00 |
Ondra Měšťan |
SCM kombotech |
1 |
Michal Hodek |
01-04-2017 00:52 |
Ondra Měšťan |
SCM nočák |
1 |
Michal Hodek |
01-04-2017 00:49 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Hanka Rosendorfová |
1 |
Kuba Ransdorf |
27-03-2017 11:15 |
Hana Tihonová |
Nedělní trénink - přebor Tretry na krátké trati - dlouhá |
8 |
Hana Tihonová |
27-03-2017 01:45 |
Martin Černý |
Nedělní trénink |
2 |
Já |
27-03-2017 01:23 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink - Leškovice |
3 |
Gabča Šimůnková |
27-03-2017 00:37 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Leškovice |
1 |
Kuba Ransdorf |
26-03-2017 22:49 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Halouny |
5 |
Gabča Šimůnková |
21-03-2017 22:22 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Újezd u Přelouče |
1 |
Michal Hodek |
20-03-2017 22:33 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Újezd u Přelouče 1.úsek H21 |
1 |
Michal Hodek |
20-03-2017 22:28 |
Martin Černý |
Český pohár štafet - Újezd u Přelouče |
3 |
Michal Hodek |
20-03-2017 22:15 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Halouny |
2 |
Michal Hodek |
20-03-2017 22:13 |
Hana Tihonová |
Český pohár štafet D21 - Újezd u Přelouče |
3 |
Gabča Šimůnková |
20-03-2017 21:10 |
Ondra Měšťan |
Nedělní trénink 19.3. |
1 |
Michal Hodek |
20-03-2017 01:20 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Újezd u Přelouče |
1 |
Michal Hodek |
20-03-2017 01:19 |
Kuba Vlášek |
Trénink Aldašín (s TSM/SCM JO) |
2 |
Kuba Vlášek |
10-03-2017 00:01 |
Kuba Vlášek |
PZL-Praga Magica |
2 |
Kuba Vlášek |
09-03-2017 23:59 |
Kuba Makovský |
Večerník Praha |
2 |
KubaM |
21-12-2016 12:29 |
Kuba Vlášek |
Noční bohnický orienťák |
2 |
Kuba Vlášek |
19-12-2016 22:34 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2016 |
1 |
Michal Hodek |
19-12-2016 22:32 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2015 |
1 |
Michal Hodek |
19-12-2016 22:27 |
Michal Hodek |
Mikulášův kufr 2016 |
2 |
Michal Hodek |
03-12-2016 18:40 |
Gabča Šimůnková |
MČR HROB 2016 - neděle DD20 |
3 |
Michal Hodek |
09-11-2016 09:54 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Kaňk 1. část |
2 |
Michal Hodek |
06-11-2016 00:41 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Ládví |
3 |
Michal Hodek |
25-10-2016 01:40 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Ládví |
2 |
Michal Hodek |
24-10-2016 23:44 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Nechánice |
1 |
Michal Hodek |
24-10-2016 23:19 |
Gabča Šimůnková |
MČR družstev |
5 |
Gabča Šimůnková |
13-10-2016 01:24 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet |
2 |
Gabča Šimůnková |
12-10-2016 23:57 |
Kuba Makovský |
MČR družstva Prysk - dospělí 5.úsek |
1 |
Michal Hodek |
12-10-2016 22:29 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2016 - finále D20A |
3 |
Michal Hodek |
08-10-2016 00:55 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2016 - semifinále D20B |
2 |
Gabča Šimůnková |
08-10-2016 00:42 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika semifinále |
1 |
Michal Hodek |
08-10-2016 00:31 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Brno |
2 |
Kuba Vlášek |
29-09-2016 18:02 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Košíkov |
2 |
Kuba Vlášek |
29-09-2016 18:01 |
Gabča Šimůnková |
PŽ klasika - Mšec |
3 |
Michal Hodek |
29-09-2016 12:15 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Brno - Nový Lískovec |
3 |
Michal Hodek |
29-09-2016 12:14 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Košíkov neděle |
3 |
Michal Hodek |
29-09-2016 12:12 |
Kuba Makovský |
PŽ Mšec H21L |
1 |
Michal Hodek |
29-09-2016 00:44 |
Martin Melišík |
ČP Štafet 2 |
2 |
Michal Hodek |
29-09-2016 00:14 |
Ondra Měšťan |
Sprint ŽA |
2 |
Ondra Měšťan |
23-09-2016 00:44 |
Kuba Makovský |
ČP Nový Lískovec H21E |
1 |
Michal Hodek |
23-09-2016 00:26 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Košíkov II |
1 |
Michal Hodek |
23-09-2016 00:22 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Košíkov I |
1 |
Michal Hodek |
23-09-2016 00:16 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Hrabětice krátká |
3 |
Gabča Šimůnková |
14-09-2016 23:23 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Hrabětice klasika |
2 |
Gabča Šimůnková |
14-09-2016 23:17 |
Kuba Makovský |
ČP Hrabětice H21E |
1 |
Michal Hodek |
14-09-2016 22:58 |
Kuba Makovský |
ČP Hrabětice H21E (1) |
1 |
Michal Hodek |
14-09-2016 22:55 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Hrabětice |
1 |
Michal Hodek |
13-09-2016 01:28 |
Kuba Vlášek |
JŽ-Fojtka |
1 |
Michal Hodek |
13-09-2016 01:11 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B - krátká |
1 |
Michal Hodek |
13-09-2016 01:08 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B - klasika |
1 |
Michal Hodek |
13-09-2016 01:01 |
Gabča Šimůnková |
PŽ sprint - Vokovice |
3 |
Michal Hodek |
05-09-2016 23:26 |
Gabča Šimůnková |
Chrastavský pohárek - krátká |
1 |
Michal Hodek |
05-09-2016 22:19 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - middle finále |
5 |
Gabča Šimůnková |
31-08-2016 09:47 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: KOB Maputo |
4 |
Kuba Vlášek |
31-08-2016 01:20 |
Kuba Vlášek |
LS-Middle semifinále |
4 |
Kuba Vlášek |
31-08-2016 01:18 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: Metalurg Severodvinsk |
3 |
Kuba Vlášek |
31-08-2016 01:13 |
Kuba Vlášek |
LS-Middle finále |
2 |
Kuba Vlášek |
31-08-2016 01:11 |
Kuba Vlášek |
LS-Porosty |
2 |
Kuba Vlášek |
31-08-2016 01:10 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty F |
3 |
Michal Hodek |
31-08-2016 00:33 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: SK Togo Lomé |
1 |
Michal Hodek |
31-08-2016 00:25 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - middle semifinále |
2 |
Gabča Šimůnková |
30-08-2016 23:33 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - štafety přes cestu rozběh |
1 |
Michal Hodek |
30-08-2016 23:22 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - porosty |
2 |
Gabča Šimůnková |
30-08-2016 23:21 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty C |
1 |
Michal Hodek |
30-08-2016 23:21 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - potoky |
1 |
Michal Hodek |
30-08-2016 23:17 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2016 E2 |
2 |
Gabča |
12-07-2016 15:24 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2016 E3 |
1 |
Michal Hodek |
11-07-2016 23:24 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2016 E1 |
1 |
Michal Hodek |
11-07-2016 23:14 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká kvalifikace |
1 |
Gabča |
29-06-2016 15:11 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
1 |
Kuba Vlášek |
20-06-2016 01:02 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
1 |
Kuba Vlášek |
20-06-2016 00:54 |
Ondra Měšťan |
Český pohár štafet |
1 |
Kuba Vlášek |
08-06-2016 22:52 |
Ondra Měšťan |
Český pohár štafet |
1 |
Kuba Makovský |
06-06-2016 19:02 |
Ondra Měšťan |
Sprint ŽA |
1 |
Gabča |
06-06-2016 18:27 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Černá Voda krátká |
3 |
Michal Hodek |
31-05-2016 01:13 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Černá Voda |
2 |
Michal Hodek |
31-05-2016 01:10 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Černá Voda |
3 |
Michal Hodek |
31-05-2016 01:10 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Černá Voda klasika |
1 |
Michal Hodek |
31-05-2016 01:06 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Černá Voda |
2 |
Kuba Vlášek |
31-05-2016 01:01 |
Kuba Makovský |
ČP Černá Voda H21A |
1 |
Michal Hodek |
31-05-2016 00:50 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Halouny - krátká D21B |
3 |
Michal Hodek |
31-05-2016 00:47 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Halouny - klasika D21B |
1 |
Michal Hodek |
31-05-2016 00:44 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
1 |
Michal Hodek |
31-05-2016 00:41 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Halouny |
2 |
Michal Hodek |
31-05-2016 00:36 |
Ondra Měšťan |
3. PPŽ |
1 |
Kuba Vlášek |
26-05-2016 20:07 |
Martin Melišík |
Saxbo 2016 krátká |
2 |
Martin M |
24-05-2016 22:57 |
Martin Melišík |
Saxbo 2016 klasika |
1 |
Gabča |
23-05-2016 21:03 |
Bára Halamová |
Saxbo 21.5. |
1 |
Gabča |
22-05-2016 00:28 |
Martin Melišík |
Soustředění výběru Prahy |
1 |
Gabča |
13-05-2016 23:26 |
Gabča Šimůnková |
Krajské kolo přeboru škol 2016 |
2 |
Gabča |
11-05-2016 21:45 |
Gabča Šimůnková |
MČR Sprint 2016 |
4 |
Michal Hodek |
10-05-2016 00:43 |
Ondra Měšťan |
MČR ve sprintu |
4 |
Michal Hodek |
10-05-2016 00:28 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Uherský Brod |
1 |
Michal Hodek |
10-05-2016 00:18 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Trutnov |
3 |
Michal Hodek |
06-05-2016 01:03 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Trutnov |
2 |
Kuba Vlášek |
06-05-2016 01:01 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Trutnov |
4 |
Gabča |
06-05-2016 01:01 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Trutnov |
4 |
Gabča |
06-05-2016 00:55 |
Kuba Makovský |
ČP Trutnov H21A |
1 |
Michal Hodek |
06-05-2016 00:15 |
Lenka Rosendorfová |
žebříček B- Trutnov |
2 |
Lenka Rosendorfová |
04-05-2016 20:03 |
Kuba Makovský |
ČP Trutnov H21E |
1 |
Martin |
02-05-2016 20:37 |
Martin Melišík |
Lepší kvalita |
1 |
Gabča Šimůnková |
01-05-2016 23:54 |
Martin Černý |
Áčka - Turnov |
2 |
Martin |
01-05-2016 23:20 |
Martin Melišík |
B-Trutnov |
1 |
Gabča Šimůnková |
01-05-2016 23:04 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
3 |
Martin |
01-05-2016 22:52 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
1 |
Gabča Šimůnková |
01-05-2016 21:58 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Brno |
5 |
Gabča Šimůnková |
26-04-2016 02:25 |
Gabča Šimůnková |
OM krátká Jíloviště D21L |
3 |
Michal Hodek |
26-04-2016 00:47 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Jíloviště |
2 |
Kuba Vlášek |
25-04-2016 00:57 |
Ondra Měšťan |
Oblastní mistrovství |
1 |
Kuba Ransdorf |
24-04-2016 21:18 |
Gabča Šimůnková |
MČR NOB 2016 |
3 |
Michal Hodek |
19-04-2016 13:18 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Jabloneček |
2 |
Kuba Vlášek |
19-04-2016 01:04 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Jabloneček |
1 |
Michal Hodek |
19-04-2016 00:27 |
Bára Halamová |
krátká 10.4. |
2 |
Gabča Šimůnková |
18-04-2016 16:32 |
Bára Halamová |
sprint v Benátkách |
1 |
Gabča |
18-04-2016 00:49 |
Lenka Rosendorfová |
Mistrovství oblasti ve sprintu |
2 |
Lenka Rosendorfová |
16-04-2016 00:17 |
Martin Melišík |
Stará Huť, krátká |
1 |
Kuba Ransdorf |
13-04-2016 16:31 |
Kuba Makovský |
PŽ Benátky H21L |
2 |
Kuba Makovský |
12-04-2016 11:34 |
Lenka Rosendorfová |
Oblastní žebříček (Stará Huť) |
1 |
Michal Hodek |
12-04-2016 01:36 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Ježibaba |
5 |
Michal Hodek |
12-04-2016 01:33 |
Martin Černý |
Žebříček - Stará Huť |
5 |
Gabča Šimůnková |
11-04-2016 22:53 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Benátky nad Jizerou |
2 |
Michal Hodek |
11-04-2016 22:06 |
Gabča Šimůnková |
OM sprint Benátky - D21L |
6 |
Kuba Vlášek |
10-04-2016 21:06 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
1 |
Michal Hodek |
10-04-2016 20:26 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Benátky nad Jizerou |
1 |
Michal Hodek |
10-04-2016 20:23 |
Ondra Měšťan |
Oblastní mistrovství |
1 |
Michal Hodek |
10-04-2016 20:02 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - plánování postupů |
3 |
Michal Hodek |
08-04-2016 23:46 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
3 |
Ondra Měšťan |
08-04-2016 23:41 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - okruh B |
2 |
Gabča |
08-04-2016 22:26 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
2 |
Michal Hodek |
08-04-2016 22:05 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
1 |
Michal Hodek |
08-04-2016 22:03 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
1 |
Michal Hodek |
08-04-2016 22:02 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Pomlázkáč |
1 |
Martin |
03-04-2016 17:23 |
Kuba Vlášek |
VS-Krátká |
1 |
Michal Hodek |
03-04-2016 00:13 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E5 |
4 |
Michal Hodek |
20-03-2016 13:39 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E2 |
2 |
Michal Hodek |
20-03-2016 13:37 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E4 |
2 |
Gabča Šimůnková |
19-03-2016 19:18 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E4 |
1 |
Gabča Šimůnková |
19-03-2016 19:14 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E5 |
2 |
Gabča Šimůnková |
19-03-2016 19:05 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E3 |
2 |
Gabča Šimůnková |
19-03-2016 18:56 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E1 |
2 |
Gabča Šimůnková |
19-03-2016 18:54 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E2 |
1 |
Michal Hodek |
19-03-2016 18:21 |
Gabča Šimůnková |
HULK cup 2015 |
2 |
Gabča Šimůnková |
16-11-2015 22:23 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2015 Potštejn - neděle |
2 |
Gabča Šimůnková |
15-11-2015 20:28 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2015 Potštejn - sobota |
1 |
Michal Hodek |
15-11-2015 17:36 |
Kuba Makovský |
MČR Hrob HH |
1 |
Michal Hodek |
15-11-2015 17:27 |
Kuba Makovský |
MČR Hrob HH |
1 |
Michal Hodek |
15-11-2015 17:24 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Horní Bezděkov - D21L |
1 |
KubaM |
30-10-2015 16:50 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Řevnice |
2 |
Kuba Vlášek |
15-10-2015 01:14 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Řevnice |
1 |
Michal Hodek |
15-10-2015 01:00 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Klepáčov |
1 |
Michal Hodek |
15-10-2015 00:57 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2015 - finále B |
2 |
Gabča Šimůnková |
04-10-2015 20:39 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2015 - semifinále |
1 |
Michal Hodek |
04-10-2015 20:27 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Krňany |
3 |
Michal Hodek |
04-10-2015 20:19 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Libušín |
1 |
Michal Hodek |
27-09-2015 21:37 |
Kuba Makovský |
PŽ Krňany |
1 |
Michal Hodek |
27-09-2015 21:35 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Telč |
3 |
Michal Hodek |
27-09-2015 21:32 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Libušín |
1 |
Michal Hodek |
22-09-2015 00:31 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Řásná sobota - D21 |
1 |
Michal Hodek |
22-09-2015 00:29 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Řásná |
1 |
Michal Hodek |
22-09-2015 00:23 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Telč |
1 |
Michal Hodek |
22-09-2015 00:21 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Řásná |
1 |
Michal Hodek |
22-09-2015 00:21 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Maršovy_Chody |
1 |
Michal Hodek |
22-09-2015 00:18 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Maršovy_Chody |
1 |
Michal Hodek |
22-09-2015 00:16 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Maršovy Chody - krátká |
1 |
Michal Hodek |
22-09-2015 00:01 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Maršovy Chody - klasika |
1 |
Michal Hodek |
22-09-2015 00:01 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2015 - Kombotech |
1 |
Michal Hodek |
03-09-2015 23:53 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2015 - "Velmi výživná klasika Kuby Vláška" |
1 |
Michal Hodek |
03-09-2015 23:47 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E4 |
1 |
Michal Hodek |
03-09-2015 23:42 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E2 |
1 |
Michal Hodek |
03-09-2015 23:40 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E1 |
1 |
Michal Hodek |
03-09-2015 23:39 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2015 - semifinále |
1 |
Michal Hodek |
23-06-2015 22:36 |
Kuba Makovský |
MČR KT F H21B |
1 |
Michal Hodek |
23-06-2015 22:18 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Žatec |
2 |
Gabča |
04-06-2015 18:09 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Kroučová |
2 |
Kuba Vlášek |
04-06-2015 09:07 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Kroučová neděle |
1 |
Michal Hodek |
04-06-2015 01:37 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Kroučová sobota |
1 |
Michal Hodek |
04-06-2015 01:31 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Rýnovice |
2 |
Michal Hodek |
28-04-2015 22:29 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E5 - M21E |
1 |
Michal Hodek |
16-03-2015 22:04 |
Kuba Makovský |
Lipica trénink 3 |
1 |
Michal Hodek |
16-03-2015 22:00 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E4 - M21E |
1 |
Michal Hodek |
16-03-2015 21:53 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E2 |
3 |
Gabča |
16-03-2015 21:52 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E1 |
2 |
Gabča |
16-03-2015 21:45 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E5 |
3 |
Michal Hodek |
16-03-2015 21:43 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E3 |
3 |
Gabča |
16-03-2015 21:41 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E4 |
3 |
Michal Hodek |
16-03-2015 21:41 |
Kuba Vlášek |
JŽ-Šemanovice |
2 |
Kuba Vlášek |
06-10-2014 00:00 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Holičky-Finále |
2 |
Kuba Vlášek |
05-10-2014 23:57 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Šemanovice |
1 |
Michal Hodek |
05-10-2014 21:44 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
1 |
Michal Hodek |
05-10-2014 21:29 |
Martin Černý |
Český pohár štafet - MIX |
1 |
Gabča |
16-09-2014 06:15 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Proseč |
1 |
Gabča |
09-09-2014 01:09 |
Kuba Vlášek |
Sedmihoří E3 |
1 |
Michal Hodek |
28-08-2014 23:10 |
Kuba Vlášek |
LS-Nakresli si sám |
1 |
Michal Hodek |
28-08-2014 23:08 |
Kuba Vlášek |
LS-Klasika |
1 |
Michal Hodek |
28-08-2014 23:07 |
Martin Černý |
"Nakresli si svoji mapu" |
2 |
Martin |
22-08-2014 11:57 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2014 - E1 |
2 |
Gabča Šimůnková |
25-07-2014 20:14 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2014 - E3 |
1 |
Michal Hodek |
25-07-2014 00:02 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2014 - E2 |
1 |
Michal Hodek |
24-07-2014 23:56 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká finále |
2 |
Gabča Šimůnková |
27-06-2014 20:06 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Teplice_n_Met.-Finále |
1 |
Michal Hodek |
26-06-2014 22:39 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Teplice_n_Met.-Kvalifikace |
1 |
Michal Hodek |
26-06-2014 22:37 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Mníšek |
1 |
Michal Hodek |
26-06-2014 22:33 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká semifinále |
2 |
Gabča Šimůnková |
24-06-2014 17:59 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
2 |
KubaM |
15-06-2014 22:16 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
1 |
KubaM |
10-06-2014 17:42 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Odranec |
1 |
Michal Hodek |
09-06-2014 21:11 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Odranec |
1 |
Michal Hodek |
09-06-2014 21:08 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
1 |
Michal Hodek |
09-06-2014 21:05 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
2 |
Ondra Měšťan |
09-06-2014 18:40 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
1 |
Gabča Šimůnková |
08-06-2014 23:50 |
Ondra Měšťan |
Mistrovství oblasti na klasice |
1 |
Michal Hodek |
02-06-2014 22:23 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
1 |
Michal Hodek |
02-06-2014 22:21 |
Kuba Vlášek |
OM-Klasika-Janov |
1 |
Michal Hodek |
02-06-2014 22:20 |
Kuba Vlášek |
VZ-Janov |
1 |
Michal Hodek |
02-06-2014 22:17 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Janov |
1 |
Michal Hodek |
02-06-2014 22:16 |
Gabča Šimůnková |
Český pohár štafet |
2 |
Gabča Šimůnková |
29-05-2014 23:00 |
Gabča Šimůnková |
Žebříček A sprint |
1 |
Michal Hodek |
29-05-2014 00:37 |
Gabča Šimůnková |
Český pohár štafet |
1 |
Michal Hodek |
29-05-2014 00:36 |
Ondra Měšťan |
Vyzývací pohár III |
1 |
Michal Hodek |
29-05-2014 00:26 |
Ondra Měšťan |
Vyzývací pohár II |
1 |
Michal Hodek |
29-05-2014 00:25 |
Ondra Měšťan |
Vyzývací pohár I |
1 |
Michal Hodek |
29-05-2014 00:23 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Mikuleč |
1 |
Michal Hodek |
26-05-2014 23:07 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Mikuleč |
1 |
Michal Hodek |
26-05-2014 23:05 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Česká Třebová |
1 |
Michal Hodek |
26-05-2014 23:04 |
Kuba Makovský |
5. ČPŠ Mikuleč |
1 |
Michal Hodek |
26-05-2014 22:53 |
Kuba Makovský |
ŽA Rokytá - krátká |
2 |
Kuba Makovský |
21-05-2014 19:04 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Landštejn |
1 |
Michal Hodek |
20-05-2014 00:47 |
Gabča Šimůnková |
Žebříček A |
1 |
Michal Hodek |
20-05-2014 00:45 |
Gabča Šimůnková |
Žebříček A |
1 |
Michal Hodek |
20-05-2014 00:42 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Rokytá |
1 |
Michal Hodek |
20-05-2014 00:39 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Rokytá |
1 |
Michal Hodek |
20-05-2014 00:36 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint 2014 |
2 |
Gabča Šimůnková |
12-05-2014 22:31 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy |
3 |
Michal Hodek |
12-05-2014 22:27 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy |
1 |
Michal Hodek |
12-05-2014 22:21 |
Gabča Šimůnková |
Pražský žebříček |
1 |
Michal Hodek |
02-05-2014 11:17 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Háje |
1 |
Michal Hodek |
01-05-2014 23:22 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Želízy |
1 |
Michal Hodek |
01-05-2014 23:20 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
1 |
Michal Hodek |
01-05-2014 23:14 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
1 |
Michal Hodek |
27-04-2014 23:05 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Želízy |
2 |
Michal Hodek |
27-04-2014 13:24 |
Gabča Šimůnková |
Mistrovství Prahy na krátké |
3 |
Gabča Šimůnková |
27-04-2014 00:10 |