RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Víťa 10 Saxbo 14.06.2015 18.06.2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 20:04
Jáchym Bulíř 3 OM Konojedy H12 14.04.2018 19.04.2018 21:25
Emča Bulířová 13 LS koridory 01.09.2018 01.09.2018 15:00
Žofka Bulířová 0
Martin Černý 57 Oblastnak JC 26.08.2018 26.08.2018 22:14
Máťa Černý 17 Červená hlína 04.11.2018 05.11.2018 20:17
Tonda Černý 13 LS dlouhé postupy 28.08.2018 28.08.2018 15:53
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13.05.2017 23.05.2017 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 04.11.2018 04.11.2018 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21.06.2015 03.07.2015 23:33
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 20.10.2018 20.10.2018 22:57
Michal Hodek 186 Letní soustředění 2018 - Koridor 01.09.2018 02.09.2018 20:55
Vašek Janáč 5 11.10.2014 20.10.2014 18:18
Matěj Kuchař 1 Middle VS Sklárna 2018 30.03.2018 03.04.2018 17:03
Ondra Kuchař 2 Middle VS Sklárna 2018 30.03.2018 03.04.2018 17:04
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14.04.2017 14.04.2017 13:59
Jája Makovská 28 PŽ Krňany D21K 23.09.2018 24.09.2018 15:09
Kuba Makovský 269 PŽ Krňany H21L 23.09.2018 24.09.2018 22:47
Honzík Melišík 49 ČPohárstafety300918 30.09.2018 07.10.2018 17:50
Martin Melišík 54 MČR krátká A finále 24.06.2018 25.06.2018 20:02
Radka Melišíková 41 Vancouver Lynn Valley 9km medium 181022 21.10.2018 30.10.2018 17:52
Ondra Měšťan 121 5 Days of Italy E4 - klasika 29.06.2018 15.07.2018 13:55
Terka Měšťanová 2 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 20:02
Filip Motyčka 0
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25.05.2014 27.05.2014 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30.04.2018 02.05.2018 10:35
Jana Popová 7 LS koridory 01.09.2018 01.09.2018 20:18
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21.05.2017 21.05.2017 21:30
Kuba Ransdorf 67 Ondřejovo PŽ v Ondřejově 02.06.2018 04.06.2018 12:04
Hanka Rosendorfová 5 OM D14 14.04.2018 17.04.2018 17:49
Lenka Rosendorfová 17 ČPŠ málem jsem přišla VO JICEn 17.09.2017 20.09.2017 20:56
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:39
Gabča Šimůnková 265 HROB 2018 - neděle, DD 04.11.2018 13.11.2018 19:35
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07.05.2016 08.05.2016 16:21
Kuba Smolka 9 oblastní žebříek 21.10.2018 21.10.2018 21:59
Bára Smolková 11 LS kombotech 23.08.2018 26.08.2018 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 19:48
Hana Tihonová 63 oblastní žebříček JČ - krátká - D21 26.08.2018 26.08.2018 23:10
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 04.03.2018 08.03.2018 17:30
Šimon Tůma 8 VS Sklárna vrstevnice a kameny 30.03.2018 30.03.2018 13:54
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28.05.2017 01.06.2017 23:35
Kuba Vlášek 272 PŽ-Všenory 04.11.2018 27.11.2018 18:28

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Kuba Vlášek PŽ-Všenory 04.11.2018 Závody 27.11.2018 18:28
Kuba Vlášek Noční Bohnický Orienťák 01.11.2018 Závody 27.11.2018 18:14
Kuba Vlášek PŽ-Mladá Boleslav 07.10.2018 Závody 03.12.2018 19:20
Kuba Vlášek Valdštejn Open 06.10.2018 Závody 27.11.2018 17:52
Kuba Vlášek Petřín Open 05.10.2018 Závody 27.11.2018 17:44
Kuba Vlášek PŽ-Nový Knín 22.09.2018 Závody 27.11.2018 17:32
Kuba Vlášek MČRKlasika-Kladky 16.09.2018 Závody 27.11.2018 17:25
Kuba Vlášek MČRKlasika-Kladky 15.09.2018 Závody 27.11.2018 17:13
Kuba Vlášek LS-Kombotech 26.08.2018 Tréninky 27.11.2018 17:02
Gabča Šimůnková HROB 2018 - neděle, DD 04.11.2018 Závody 13.11.2018 19:35
Gabča Šimůnková HROB 2018 - sobota, DD 03.11.2018 Závody 13.11.2018 19:15
Kuba Vlášek Rumcajsovy míle-E3 12.08.2018 Závody 06.11.2018 17:54
Kuba Vlášek Rumcajsovy míle-E2 11.08.2018 Závody 06.11.2018 17:33
Kuba Vlášek Rumcajsovy míle-E1 11.08.2018 Závody 06.11.2018 17:23
Kuba Vlášek 5Days Italy-E5 30.06.2018 Závody 06.11.2018 17:02
Kuba Vlášek 5Days Italy-E4 29.06.2018 Závody 06.11.2018 16:40
Kuba Vlášek 5Days Italy-E3 28.06.2018 Závody 06.11.2018 16:28
Kuba Vlášek 5Days Italy-E2 27.06.2018 Závody 06.11.2018 16:21
Kuba Vlášek 5Days Italy-E1 26.06.2018 Závody 06.11.2018 16:14
Máťa Černý Červená hlína 04.11.2018 Závody 05.11.2018 20:17
Tonda Cvrček Poslední PŽ - Všenory 04.11.2018 Závody 04.11.2018 18:09
Radka Melišíková Vancouver Lynn Valley 9km medium 181022 21.10.2018 Závody 30.10.2018 17:52
Kuba Smolka oblastní žebříek 21.10.2018 Závody 21.10.2018 21:59
Kuba Smolka oblastní žebříček 20.10.2018 Závody 21.10.2018 21:45
Gabča Šimůnková PŽ Lojovice - klasika D21L 21.10.2018 Závody 21.10.2018 19:05
Gabča Šimůnková PŽ Lojovice - krátká D21L 20.10.2018 Závody 21.10.2018 18:57
Bára Halamová PŽ 20.10. 20.10.2018 Závody 20.10.2018 22:57
Bára Halamová 100x100 kroků ke 100 letům republiky 17.10.2018 Tréninky 20.10.2018 22:50
Gabča Šimůnková MČR štafet Krajníčko 13.10.2018 Závody 17.10.2018 16:02
Gabča Šimůnková Valdštejn OPEN při SP 06.10.2018 Závody 16.10.2018 17:56
Kuba Smolka MČR družstva 14.10.2018 Závody 15.10.2018 22:00
Radka Melišíková MČR štafety Krajníčko, DH225.3 14.10.2018 Závody 14.10.2018 18:50
Radka Melišíková MČR štafety Krajníčko D135,1 13.10.2018 Závody 14.10.2018 18:41
Honzík Melišík ČPohárstafety300918 30.09.2018 Závody 07.10.2018 17:50
Honzík Melišík ČPohárZlín290918 29.09.2018 Závody 07.10.2018 17:31
Radka Melišíková Zlín štafety MIX.2 30.09.2018 Závody 07.10.2018 16:11
Radka Melišíková Zlin stafety MIX,2 29.09.2018 Závody 07.10.2018 16:04
Gabča Šimůnková ČPŠ Zlín - neděle 30.09.2018 Závody 05.10.2018 22:18
Gabča Šimůnková ČPŠ Zlín - sobota 29.09.2018 Závody 05.10.2018 22:08
Gabča Šimůnková MČR sprintových štafet - MIX 28.09.2018 Závody 05.10.2018 21:57
Kuba Makovský PŽ Krňany H21L 23.09.2018 Závody 24.09.2018 22:47
Kuba Makovský PŽ Nový Knín H21L 22.09.2018 Závody 24.09.2018 17:02
Jája Makovská PŽ Krňany D21K 23.09.2018 Závody 24.09.2018 15:09
Gabča Šimůnková MČR klasika finále D21B 16.09.2018 Závody 17.09.2018 17:02
Gabča Šimůnková MČR klasika semifinále D21A 15.09.2018 Závody 17.09.2018 16:47
Gabča Šimůnková SCM Úpice - lesní sprint 24.08.2018 Tréninky 17.09.2018 16:37
Jája Makovská T4 Open při MČR 16.09.2018 Závody 17.09.2018 16:36
Jája Makovská T4 OPEN při MČR 15.09.2018 Závody 17.09.2018 16:28
Gabča Šimůnková SCM Úpice - nočák na Závoře 22.08.2018 Tréninky 17.09.2018 16:26
Gabča Šimůnková SCM Úpice - dvoučlenné štafety 3. úsek 22.08.2018 Tréninky 17.09.2018 16:21

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Radka Melišíková Vancouver Lynn Valley 9km medium 181022 1 Kuba Vlášek 06.11.2018 17:36
Máťa Černý Červená hlína 1 Gabča 05.11.2018 23:13
Kuba Smolka oblastní žebříček 1 Gabča Šimůnková 26.10.2018 13:03
Kuba Smolka oblastní žebříek 1 Kuba Ransdorf 22.10.2018 00:18
Bára Halamová PŽ 20.10. 1 Gabča 21.10.2018 19:23
Kuba Smolka MČR družstva 1 Gabča 16.10.2018 13:19
Kuba Makovský PŽ Krňany H21L 2 Kuba Makovský 25.09.2018 12:13
Kuba Makovský PŽ Nový Knín H21L 2 Basa 25.09.2018 11:26
Honzík Melišík ŽebříčekBRadvanecH14 1 Kuba Vlášek 14.09.2018 00:31
Honzík Melišík ŽebříčekBRadvanecH14 1 Kuba Vlášek 13.09.2018 23:48