RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Víťa 1 Saxbo 14.06.2015 18.06.2015 19:23
Klárka Bublíková 3 PraŽácká klasika D14 27.09.2020 27.09.2020 17:59
Jáchym Bulíř 5 Přebor Tretry na krátké 28.08.2019 29.08.2019 09:32
Emča Bulířová 13 VT Úpice - offroad klasika 05.08.2020 05.08.2020 20:28
Emča Černá 28 F1 Studeňák 02.12.2020 03.12.2020 14:10
Martin Černý 48 Oblastnak JC 26.08.2018 26.08.2018 22:14
Máťa Černý 12 prdol Slovanka - Klasika 07.06.2020 11.06.2020 12:36
Tonda Černý 16 Prdol no. 6 - Slovanka klasika 07.06.2020 08.06.2020 18:24
Patrik Cichra 1 TIS2020 16.08.2020 01.09.2020 22:55
Iveta Cichrová 0
Tonda Cvrček 0
David Elleder 103 F1 Valy 01.12.2020 01.12.2020 20:48
Honzík Elleder 6 pž houpačka 13.09.2020 13.09.2020 18:33
Bára Halamová 21 PŽ 20.10. 20.10.2018 20.10.2018 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02.10.1999 18.05.2019 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2020 - E3 12.07.2020 13.07.2020 22:27
Kamil Klíma 0
Matěj Kuchař 8 VT-Middle 07.08.2020 08.08.2020 13:52
Ondra Kuchař 22 pž kytín 03.11.2019 07.11.2019 19:10
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02.10.1999 18.05.2019 21:30
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 08.09.2019 12.09.2019 16:55
Kuba Makovský 317 Šimůnkovic nedělní mapáč 16.02.2020 17.02.2020 12:18
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:43
Honzík Melišík 72 Vrstevnicovka B 27.08.2019 27.08.2019 18:44
Martin Melišík 66 Houpačka 19.11.2020 19.11.2020 17:35
Radka Melišíková 124 Řepčice 08.11.2020 08.11.2020 15:02
Ondra Měšťan 152 LS2020 middle 28.08.2020 28.08.2020 22:00
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 19.05.2019 19.05.2019 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 25.08.2019 25.08.2019 20:43
Anna Pangrácová 0
Marie Pangrácová 13 O-liga 16 30.09.2020 30.09.2020 22:44
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30.04.2018 02.05.2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20.04.2019 20.04.2019 20:45
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21.05.2017 21.05.2017 21:30
Kuba Ransdorf 54 EFOL sprint 07.08.2019 11.08.2019 11:40
Hanka Rosendorfová 8 LS Slovanka klasika 23.08.2020 23.08.2020 19:33
Lenka Rosendorfová 17 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 20.04.2019 20:34
Gabča Šimůnková 359 F1 Studený vrch 02.12.2020 03.12.2020 09:59
Míša Šimůnková 26 Trénink Tupadly 08.11.2020 08.11.2020 18:04
Kuba Smolka 23 Červená hlína- porovnávací long 26.04.2020 26.04.2020 20:23
Bára Smolková 12 F1 Keltská noc 05.11.2020 15.11.2020 10:43
Dominik Sork 12 VT Turnov - vrstevnicovka 14.07.2020 14.07.2020 20:09
Štěpán Tejkl 1 PraŽácká klasika 27.09.2020 27.09.2020 17:52
Hana Tihonová 63 Rumcajs - E3 - D21B - zkrácená 19.07.2020 22.07.2020 23:51
Šimon Tofel 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 14:09
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23.06.2019 23.06.2019 17:45
Šimon Tůma 16 Mariánské Lázně-krátká 15.06.2019 20.06.2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28.05.2017 01.06.2017 23:35
Kuba Vlášek 354 Prdol-Slovanka 07.06.2020 09.06.2020 00:15

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Emča Černá F1 Studeňák 02.12.2020 Tréninky 03.12.2020 14:10
Gabča Šimůnková F1 Studený vrch 02.12.2020 Tréninky 03.12.2020 09:59
David Elleder F1 Valy 01.12.2020 Tréninky 01.12.2020 20:48
Emča Černá Vrstevnicovka - Valy 29.11.2020 Tréninky 29.11.2020 18:15
David Elleder mapáč Bzdinka 28.11.2020 Tréninky 28.11.2020 15:06
David Elleder middle na Bramberku 22.11.2020 Tréninky 22.11.2020 19:32
David Elleder Švýcárna 21.11.2020 Tréninky 22.11.2020 19:11
Martin Melišík Houpačka 19.11.2020 Tréninky 19.11.2020 17:35
Gabča Šimůnková Mapáč Říčany 15.11.2020 Tréninky 18.11.2020 19:00
Emča Černá middle skály 17.11.2020 Tréninky 17.11.2020 16:08
David Elleder trénink klánovice 17.11.2020 Tréninky 17.11.2020 14:41
Emča Černá Kombotech 15.11.2020 Tréninky 15.11.2020 16:06
David Elleder trénink Říčany 15.11.2020 Tréninky 15.11.2020 14:19
Míša Šimůnková Trénink Tupadly 08.11.2020 Tréninky 08.11.2020 18:04
Martin Melišík KAM Řepčice 08.11.2020 Tréninky 08.11.2020 16:23
Radka Melišíková Řepčice 08.11.2020 Tréninky 08.11.2020 15:02
David Elleder O liga Homolka 06.11.2020 Tréninky 07.11.2020 09:02
Bára Smolková F1 Keltská noc 05.11.2020 Tréninky 15.11.2020 10:43
Míša Šimůnková O-liga Valy 31.10.2020 Tréninky 31.10.2020 21:12
Gabča Šimůnková O-liga Valy 31.10.2020 Tréninky 31.10.2020 19:05
Gabča Šimůnková O-liga Krčák, trať AU 21.10.2020 Tréninky 21.10.2020 18:19
Míša Šimůnková O-liga Krčák, trať C 21.10.2020 Tréninky 21.10.2020 18:05
Míša Šimůnková Žákovské utkání Plzeň 11.10.2020 Závody 21.10.2020 17:53
David Elleder O-liga Hrádek 20.10.2020 Tréninky 20.10.2020 20:10
Martin Melišík SAXBO 17.10.2020 Tréninky 19.10.2020 10:52
Martin Melišík Saské mistrovství middle 10.10.2020 Závody 13.10.2020 10:50
Martin Melišík MČR Krátká 03.10.2020 Závody 13.10.2020 10:43
David Elleder utkání oblastních výběrů žactva 11.10.2020 Závody 12.10.2020 17:29
Gabča Šimůnková MČR krátká 03.10.2020 Závody 04.10.2020 22:36
Radka Melišíková Veteraniáda sprint D45 Kynžvart 04.10.2020 Závody 04.10.2020 18:36
Radka Melišíková PZ Písek D45 03.10.2020 Závody 03.10.2020 20:32
Ondra Měšťan Nočák Karlov - jen pro modelové účely 19.08.2020 Tréninky 01.10.2020 23:50
David Elleder mapáč čertovy hlavy 30.09.2020 Tréninky 01.10.2020 16:44
David Elleder pražácký soustředění nočák za světla 26.09.2020 Tréninky 01.10.2020 16:33
David Elleder pž middle 26.09.2020 Závody 01.10.2020 16:29
David Elleder OMR Klanovice 23.09.2020 Tréninky 01.10.2020 16:24
Marie Pangrácová O-liga 16 30.09.2020 Tréninky 30.09.2020 22:44
Gabča Šimůnková MČR štafet 26.09.2020 Závody 30.09.2020 13:23
Radka Melišíková Veteraniáda Křížánky D45 28.09.2020 Závody 28.09.2020 16:49
Klárka Bublíková PraŽácká klasika D14 27.09.2020 Tréninky 27.09.2020 17:59
Míša Šimůnková PraŽácká klasika D12 27.09.2020 Tréninky 27.09.2020 17:55
Štěpán Tejkl PraŽácká klasika 27.09.2020 Závody 27.09.2020 17:52
David Elleder PraŽácká klasika 27.09.2020 Tréninky 27.09.2020 17:45
Gabča Šimůnková MČR klasika 19.09.2020 Závody 25.09.2020 15:05
David Elleder mčr klasika 19.09.2020 Závody 20.09.2020 07:56
David Elleder žákovské ob štafety 16.09.2020 Tréninky 17.09.2020 16:32
Míša Šimůnková PŽ Houpačka 13.09.2020 Závody 15.09.2020 21:02
Míša Šimůnková PŽ Aldašín 12.09.2020 Závody 15.09.2020 20:17
Radka Melišíková PZ Drasov klasika D45L 13.09.2020 Závody 14.09.2020 09:07
Honzík Elleder pž houpačka 13.09.2020 Závody 13.09.2020 18:33

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
David Elleder F1 Valy 1 Gabča 03.12.2020 11:11
Emča Černá Vrstevnicovka - Valy 1 Gabča 03.12.2020 10:32
David Elleder middle na Bramberku 1 Gabča 23.11.2020 00:17
Emča Černá middle skály 1 Gabča 19.11.2020 19:53
Emča Černá Kombotech 1 Gabča 17.11.2020 14:53
Bára Smolková F1 Keltská noc 1 Gabča 15.11.2020 11:54
Míša Šimůnková Žákovské utkání Plzeň 2 Gabča 09.11.2020 14:11
Míša Šimůnková O-liga Krčák, trať C 1 Radim 08.11.2020 13:51
David Elleder utkání oblastních výběrů žactva 2 Radim 19.10.2020 00:02
Martin Melišík MČR Krátká 2 Radim 18.10.2020 23:52