RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Víťa 10 Saxbo 14.06.2015 18.06.2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 20:04
Jáchym Bulíř 6 Přebor Tretry na krátké 28.08.2019 29.08.2019 09:32
Emča Bulířová 15 Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 20.04.2019 20.04.2019 20:28
Žofka Bulířová 0
Emča Černá 25 TSM trojutkání štafety - Studený vrch 21.06.2020 23.06.2020 10:03
Martin Černý 57 Oblastnak JC 26.08.2018 26.08.2018 22:14
Máťa Černý 29 Bedřichov - klasika 14.06.2020 20.06.2020 00:07
Tonda Černý 43 Prdol no. 6 - Slovanka klasika 07.06.2020 08.06.2020 18:24
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13.05.2017 23.05.2017 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 04.11.2018 04.11.2018 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21.06.2015 03.07.2015 23:33
David Elleder 53 PrDoL Bedřichov klasika 14.06.2020 14.06.2020 19:08
Honzík Elleder 4 o liga ládví 21.05.2020 22.05.2020 15:23
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 20.10.2018 20.10.2018 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02.10.1999 18.05.2019 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2019 - E3 14.07.2019 20.09.2019 21:46
Vašek Janáč 5 11.10.2014 20.10.2014 18:18
Kamil Klíma 0
Matěj Kuchař 7 15.09.2019 15.09.2019 19:02
Ondra Kuchař 22 pž kytín 03.11.2019 07.11.2019 19:10
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02.10.1999 18.05.2019 21:30
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14.04.2017 14.04.2017 13:59
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 08.09.2019 12.09.2019 16:55
Kuba Makovský 317 Šimůnkovic nedělní mapáč 16.02.2020 17.02.2020 12:18
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:43
Honzík Melišík 79 Vrstevnicovka B 27.08.2019 27.08.2019 18:44
Martin Melišík 67 Slovanka Klasika 07.06.2020 08.06.2020 19:34
Radka Melišíková 104 Bedrichov klasika 140620 14.06.2020 14.06.2020 17:10
Ondra Měšťan 146 PrDoL Slovanka klasika 07.06.2020 07.06.2020 17:42
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 19.05.2019 19.05.2019 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 25.08.2019 25.08.2019 20:43
Anna Pangrácová 0
Marie Pangrácová 11 O-liga 4 Ládví 21.05.2020 23.05.2020 14:26
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25.05.2014 27.05.2014 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30.04.2018 02.05.2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20.04.2019 20.04.2019 20:45
Verča Popová 3 Štafety 14.09.2019 17.09.2019 17:41
Kuba Ransdorf 70 Veprikov middle 28.08.2019 29.08.2019 09:09
Hanka Rosendorfová 7 Kombotech C 26.08.2019 26.08.2019 21:21
Lenka Rosendorfová 18 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 20.04.2019 20:34
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:39
Gabča Šimůnková 341 Trénink Sedm Chlebů 29.06.2020 30.06.2020 12:40
Míša Šimůnková 19 Veřejný závod Hostěraz 14.06.2020 15.06.2020 15:20
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07.05.2016 08.05.2016 16:21
Kuba Smolka 29 Červená hlína- porovnávací long 26.04.2020 26.04.2020 20:23
Bára Smolková 11 LS kombotech 23.08.2018 26.08.2018 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 19:48
Hana Tihonová 75 trénink - Krátká na Juliáně 05.04.2020 07.04.2020 00:10
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 04.03.2018 08.03.2018 17:30
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23.06.2019 23.06.2019 17:45
Šimon Tůma 18 Mariánské Lázně-krátká 15.06.2019 20.06.2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28.05.2017 01.06.2017 23:35
Kuba Vlášek 356 Prdol-Slovanka 07.06.2020 09.06.2020 00:15
Matyáš Zlesák 1 Vel. soustř. LINIE+ 18.04.2019 18.04.2019 22:31

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Gabča Šimůnková Trénink Sedm Chlebů 29.06.2020 Tréninky 30.06.2020 12:40
Emča Černá TSM trojutkání štafety - Studený vrch 21.06.2020 Tréninky 23.06.2020 10:03
Emča Černá Trojutkání TSM Studený vrch D16 20.06.2020 Závody 20.06.2020 19:16
Máťa Černý Bedřichov - klasika 14.06.2020 Tréninky 20.06.2020 00:07
Máťa Černý Alšovice - krátká 13.06.2020 Tréninky 19.06.2020 23:44
Míša Šimůnková Veřejný závod Hostěraz 14.06.2020 Závody 15.06.2020 15:20
David Elleder PrDoL Bedřichov klasika 14.06.2020 Závody 14.06.2020 19:08
Emča Černá PRDOL Bedřichov D16 14.06.2020 Závody 14.06.2020 18:41
Radka Melišíková Bedrichov klasika 140620 14.06.2020 Závody 14.06.2020 17:10
Radka Melišíková Zelezny Brod middle 130620 13.06.2020 Závody 14.06.2020 17:01
Emča Černá PRDOL Alšovice D16 13.06.2020 Tréninky 13.06.2020 20:12
Máťa Černý prdol Slovanka - Klasika 07.06.2020 Tréninky 11.06.2020 12:36
Máťa Černý prdol Slovanka - krátká 06.06.2020 Tréninky 11.06.2020 12:31
Kuba Vlášek Prdol-Slovanka 07.06.2020 Závody 09.06.2020 00:15
Kuba Vlášek Prdol-Slovanka 06.06.2020 Závody 08.06.2020 23:51
Kuba Vlášek Prdol-Mehelník 24.05.2020 Závody 08.06.2020 23:32
Kuba Vlášek Prdol-Mehelník 23.05.2020 Závody 08.06.2020 22:20
Kuba Vlášek Prdol-Kozelská rokle 17.05.2020 Závody 08.06.2020 21:55
Kuba Vlášek Prdol-Kozelská rokle 16.05.2020 Závody 08.06.2020 21:44
Martin Melišík Slovanka middle 06.06.2020 Závody 08.06.2020 19:48
Martin Melišík Slovanka Klasika 07.06.2020 Závody 08.06.2020 19:34
Tonda Černý Prdol no. 6 - Slovanka klasika 07.06.2020 Tréninky 08.06.2020 18:24
Tonda Černý prdol no.5 - Slovanka middle 06.06.2020 Tréninky 08.06.2020 17:49
Emča Černá PRDOL Slovanka long 07.06.2020 Závody 08.06.2020 09:08
Emča Černá PRDOL Slovanka middle 06.06.2020 Tréninky 08.06.2020 08:50
David Elleder PRDOL E6 H16 06.06.2020 Závody 08.06.2020 07:42
Kuba Vlášek Lipica Open-E5 11.03.2020 Závody 07.06.2020 22:58
Kuba Vlášek Lipica Open-E4 10.03.2020 Závody 07.06.2020 22:29
Kuba Vlášek Lipica Open-E3 09.03.2020 Závody 07.06.2020 22:14
Kuba Vlášek Lipica Open-E2 08.03.2020 Závody 07.06.2020 22:02
Kuba Vlášek Lipica Open-E1 07.03.2020 Závody 07.06.2020 21:54
David Elleder PRDOL E6 H16 07.06.2020 Závody 07.06.2020 19:03
Ondra Měšťan PrDoL Slovanka klasika 07.06.2020 Závody 07.06.2020 17:42
Ondra Měšťan PrDoL Slovanka krátká 06.06.2020 Závody 07.06.2020 17:31
Radka Melišíková Slovanka klasika 070620 07.06.2020 Závody 07.06.2020 17:10
Radka Melišíková Slovanka middle 060620 06.06.2020 Závody 07.06.2020 16:53
Gabča Šimůnková Dorostenecká liga Slovanka - middle 06.06.2020 Tréninky 06.06.2020 21:14
Emča Černá Salesiova výšina 2020 31.05.2020 Závody 31.05.2020 18:59
Martin Melišík Klasika Mehelník 24.05.2020 Závody 25.05.2020 09:34
Martin Melišík Middle Mehelník 23.05.2020 Závody 25.05.2020 09:22
Emča Černá PRDOL E4_D16 24.05.2020 Závody 24.05.2020 20:59
Tonda Černý Mehelník - Klasika 24.05.2020 Závody 24.05.2020 20:30
David Elleder PRDOL E4 H16 24.05.2020 Závody 24.05.2020 17:51
David Elleder PRDOL E3 H16 23.05.2020 Závody 24.05.2020 17:48
Emča Černá PRDOL E3_D16 23.05.2020 Tréninky 23.05.2020 19:03
Marie Pangrácová O-liga 4 Ládví 21.05.2020 Tréninky 23.05.2020 14:26
Marie Pangrácová EPO Klánovice 19.05.2020 Tréninky 23.05.2020 14:11
Honzík Elleder o liga ládví 21.05.2020 Tréninky 22.05.2020 15:23
David Elleder O-liga ládví 21.05.2020 Tréninky 21.05.2020 19:30
Martin Melišík Kozelská rokle middle 16.05.2020 Závody 17.05.2020 21:11

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Emča Černá TSM trojutkání štafety - Studený vrch 1 Gabča 23.06.2020 12:36
Emča Černá Trojutkání TSM Studený vrch D16 1 Kuba Vlášek 21.06.2020 01:28
Máťa Černý Alšovice - krátká 1 Kuba Vlášek 20.06.2020 02:42
Máťa Černý Bedřichov - klasika 1 Kuba Vlášek 20.06.2020 02:25
Emča Černá PRDOL Bedřichov D16 1 Gabča Šimůnková 15.06.2020 19:14
David Elleder PrDoL Bedřichov klasika 1 Gabča Šimůnková 15.06.2020 18:56
Máťa Černý prdol Slovanka - Klasika 1 Gabča 12.06.2020 16:24
Máťa Černý prdol Slovanka - krátká 1 Gabča 12.06.2020 15:53
Martin Melišík Slovanka Klasika 1 Gabča 09.06.2020 03:47
Martin Melišík Slovanka middle 1 Gabča 09.06.2020 03:38