TK Norsko-seznamovák (09.07.2022)
Kategorie: Tréninky
Skutečná délka: 4.91 km
Čas: 71:48
Prům. tepy: 119
Max. tepy: 158
Chyba hned na K1-chtěla jsem jít po té pěšince vedle hustníku, ale stočila jsem se od ní, tak jsem dál běžela na křižovatku a po větší cestě, ale přeběhla jsem odbočku. K4- špatný odběh už od začátku. Chtěla jsem jít přes ty velké kameny, ale úplně jsem se tam stočila. K7-zase jsem se stočila totálně jinam, ale aspoň jsem jí pak dohledala od pěšinky. K8-to ani nevím, co bylo, prostě jsem byla už úplně mimo. Na K9 a K10 problémy u dohledávky
Skrýt komentáře (1)
Kuba V.: Jak moc používáš buzolu při realizaci postupů? Z těch tvých postupů (nejen tady, ale i jinde) mi přijde, že moc ne, což zvlášť v tomhle terénu vede ke směrovým chybám (protože tam je méně jasných objektů, které by tě srovnaly).

Skoro u všech tvých větších chyb mi přijde, že začaly tak, že ses vydala někam směrově špatně, což mi implikuje jako špatný/nedostatečný používání buzoly. Zkus se na to více soustředit a víc rovnat mapu, kontrolovat směr kam běžíš, klidně nastavovat (alespoň hrubý) azimuty na všech postupech, které jsou na směr a pak běžet s důrazem na buzolu.
Napiš komentář
Ulož
 
TK Norsko-seznamovák (09.07.2022) TK Norsko-seznamovák (09.07.2022)