MČR klasika Neslovice Q (10.06.2023)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Herzán
Disciplína: long
Skutečná délka: 8.42 km
Čas: 85:01
Prům. tepy: 142
Max. tepy: 182
Tak tohle byla opravdu zábava :\. Po cestě na K1 trochu váhání (všichni běželi jinam než já) a zasekání se v bordelu, ale vlastně podle plánu. Na K2 jsem seběhla víc doprava (původně jsem chtěla jít přes ten bílý les), ale na cestu jsem se dostala i tak a po ní už to šlo. K3 a K4 v pohodě, podle plánu. Na K5 jsem šla taky podle plánu, ale měla jsem dost dilema, jestli to nejít zezdola. Ta moje varianta byla úplně v pohodě, akorát ten průsek na konci by zvládl proběhnout možná tak někdo měřící půl metru, já jsem se tam plazila pod ostružinama. Na K6 se mi nepovedl konec postupu. Na začátku jsem hezky běžela bílým pruhem lesa přesně, jak jsem chtěla, ale pak jsem měla od větvení cesty a průseku trochu špatný směr, a hned z toho byla několikaminutová chyba. K7 (skoro) dobrý, jen jsem jí trochu přeběhla. U K8 jsem taky mohla mít trochu lepší směr, ale vzhledem k tomu, co přijde teď, to bylo úplně jedno. No, a teď už přichází můj oblíbený postup a příčina mého psychického zhroucení :). Skoro celý postup na K9 úplně v pohodě, ale pak jsem přeběhla odbočující průsek. Někde v tom hustníku mi to došlo, ale říkala jsem si ,,nevadí, prostě dojdu nahoru na tu cestu a odbočím z ní". Jenže jsem si nehlídala směr a pořádně nevnímala vrstevnice, takže následovalo luxusní bloudění a 26minutová ztráta na postupu :). Na K10 jsem rozhodně nechtěla jít takhle blbě dolů a zas nahoru, ale snad empatický čtenář pochopí, že už jsem byla fakt zoufalá a úplně mimo.
Skrýt komentáře (1)
Gabča: No.. to je solidní zásek. Ale holt se někdy stane i když si člověk myslí, že takovýhle chyby už přeci nedělá, znám z vlastní zkušenosti... Je dobrý vzít si z toho nějaký poučení - já bych si vzala poučení koukat na vrstevnice! Vždycky- Ale zvlášť když máš ten les celý takový nijaký - bordel, nepřehledný porosty, zarostlý cesty. To že nahoru na K9 půjdu údolím je vlastně v té dohledávce mnohem důležitější než to, že tam vůbec je nějakej průsek. Údolí spíš nepřehlédnu. Druhý poučení je řešení krize - v klidu. Udělám chybu na postupu a přeběhnu průsek, takže změním postup, ok, ale v tu chvíli musím mít v hlavě červenou kontrolku - teď si musím dávat ještě větší pozor! Tohle jsem si nepřipravila, dohledávka z jiné strany atd.

S vrstevnicemi vidím možná trošku pojítko i s chybou na K6 - nevím, jak to tam přesně vypadalo, ale představuju si, že by ti v dohledávce mohlo pomoct, že kontrola je na straně toho hřbítku.
Napiš komentář
Ulož
 
MČR klasika Neslovice Q (10.06.2023) MČR klasika Neslovice Q (10.06.2023)