Plzeň NOB KL (16.10.2021)
Kategorie: Závody
Skutečná délka: 15.6 km
Čas: 164:51
Prům. tepy: 127
Max. tepy: 166
Bylo to hlavně dlouhý. Asi od 19. kontroly jsem se už vlekl. Bloudění zase nebylo až tolik. Snažil jsem se to hodně obíhat po cestách. Na K15 jsem to obíhal, protože jsem si moc nebyl jistej, že jsem na správný cestě. Na K24 jž jsem to motal, Z K25 jsem chtěl běžet na jih na cestu, ale běžel jsem úplně jiným směrem. Za hustníkem na cestě už jsem ale věděl kde jsem. Oni ty cyklo-traily (značený jako malý pěšiny), v těch jamách ne vždy byly úplně zřetelný. Jak kde. Světlo mi postupně přestávalo svítit a já si toho včas nevšiml. Baterky jsem měnil před K27, měl jsem měnit dřív. Určitě před K24. Jinak zajímavá zkušenost a pěknej terén.
Skrýt komentáře (2)
Martin Hejna : Highlightem byla uzlová K7,14,21 s občerstvovačkou. Týpek tam měl stoleček s pitím a s lucerničkou, a stejně to bylo v tý jámě tak schovaný, že to nikdy nešlo z dálky vidět.
Gabča: No, kudos za odvahu, já bych na tvém místě (ne tak dlouhé OB zkušenosti atd.) do takového závodu teda nešla :D Strategie obíhat na nočáku po cestách je rozhodně dobrá, to jo. A taky je dobrý pečlivý uplatnění jednoho ze základních pravidel pro volbu postupů (platného samozřejmě nejen pro nočáky): že by sis měl vybírat postup od konce, podle toho, od čeho nejlépe najdeš kontrolu. Např. u K22 bych si to klidně oběhla po té pěšině, z ní by se kontrola hledala o hodně lépe, nebo na K11 - běžet prostě podél plotu až k rohu, kde jsi stejně nakonec byl, a od něj, nebo na K9 - podél vedení k tomu sloupu na úrovni kontroly a od něj. Na nočáku se fakt vyplatí běhat o hodně víc defenzivně než ve dne.
Napiš komentář
Ulož
 
Plzeň NOB KL (16.10.2021) Plzeň NOB KL (16.10.2021)