MČR družstev (10.10.2021)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Venušiny Misky 2021K
Disciplína: štafety
Úsek: 6.
Skutečná délka: 5.81 km
Čas: 42:26
Prům. tepy: 188
Max. tepy: 202
TRAGÉDIE: Už od K1 nesoustředěná a rozhozená z ostatních... Anička startovala hned za mnou, tak jsem ji chtěla co nejrychleji utéct a nedávala jsem pak takový pozor na mapu (no blbost) nevím, proč jsem nenaběhla na severnější průsek (Anička šla teda naštěstí za mnou). Dohledávka byla v louce docela blbá, kámen, ke kterému jsem naběhla jako první, jsem viděla už ze začátku, ale nechtěla jsem k němu běžet, to jsem se nechala stáhnout až když k němu uhla Anička, když tam nic nebylo pochopily jsem že to je vážně ten bližší. (chtěla jsem se původně držet podle hustníku, ale ten byl takový rozlezlý, že jsem to podle něj nechápala). Aničce jsem utekla, ale doběhla mě Áďa. Jenže s tou jsme se navzájem pořád předháněly a snažily se utéct jedna druhé (achjoo takže koncentrace na mapu zase o 50% menší). K5 - "mám to oběhnout?? Ne, Áďa mi utíká do hustníku, nesmim ji ztratit." Chtěla jsem jít směrem na jižní cestu s pasekou, ha úplně vedle. Na cestě jsme se hledly a nechápaly kde jsme. K6 - dohnala nás Anička... vedu balík, až k vrcholu se dvěma kameny vím, potom nabíháme všechny 3 na Aničky farstu, ta nám utíká a my se zase hledáme. Říkala jsem si, že to musí být dál, ale když to Áďa otočila zpátky, tak půjdu přece za ní, co kdyby to našla dřív a taky mi pak utekla (no zase úplná blbost). U vršku jsem se ubezpečila, že jsme moc blízko a šla přes val na kontrolu. Zbytek dobrý... nejspíš tím, že jsem šla konečně sama a nesoustředila se kde a kam běhají ostatní.
Skrýt komentáře (1)
Gabča: Ajajaj... takže na tom bude potřeba dost zapracovat - aktivně si v tý hlavě zakazovat tady tyhle "půjdu za ní, ta půjde určitě dobře" a radši si říct spíš "Emo, podívej se na tu mapu, srovnej si to, naplánuj si to sama". Když se tam člověk takhle nahání s pár soupeřkama, ještě v takové nepřehledné části jako byly ty bukové nálety, tak je fakt důležitý jít si to na sebe. Vim, že mně se to lehko říká, když jsem tam byla sice v neděli v podobný situaci, ale nebojovala jsem o žádnou top5 nebo 6... Bude potřeba se v takových stresových situacích naučit uklidnit, donutit se řešit ty problémy s chladnou hlavou. Třeba ta K6 - kdyby sis ve chvíli, co jste naběhly na Aničky farstu, jen rychle projela v hlavě, že okolo těch dvou kamenů jste šly před chvílí se třeba i podívala do směru, odkud jsi přiběhla, tak bys je zřejmě viděla a došlo by ti to hned, že jsi ještě moc brzo. Nenechat se stahovat ostatními taky souvisí se sebedůvěrou - když si prostě věřím, že to je ještě dál, tak jdu dál.

Ještě k těm chybám: K1 bych si zjednodušila na to, že je to jakoby na "hřbítku"/ohybu kopce. Ten první kámen, kam jste šly, je pořád v západním svahu toho kopce. Kór když tam byl divnej ten hustník, tak by ti to pomohlo. Plán na K5 byl super po tý jižní pěšině, tam to bylo skluzný, rychlý a mapově jasný, okolo tvý kontroly jsem tam takhle šla - škoda, že ses nechala stáhnout, tam bys bývala klidně tý Ádě mohla i cuknout.
Napiš komentář
Ulož
 
MČR družstev (10.10.2021) MČR družstev (10.10.2021)