model nob (13.10.2021)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: Studený vrch
Skutečná délka: 6.36 km
Čas: 47:11
Prům. tepy: 170
Max. tepy: 186
K1 - na směr, to teda úplně přesné nebylo, na světlině jsem se srovnala. K5 - 1. odbočky jsem si nevšimla, proto jsem běžela až k té druhé. Ale na to, jít to na směr od té 1. jsem si stejně moc nevěřila (asi zbytečně). K8 - zase možná až zbytečně na jistotu??? + teda špatný odběh. K11 směr! Buzola teda ukazovala víc doleva, ale běžela jsem zrovna po nějakém průseku a jistě věděa, že naběhnu víc vpravo, tak jsem to ani moc neřešila :// . K15 - konec - uhnutí ze směru. Celkově z toho mám ale docela dobrý pocit, šla jsem rychle a konečně se v noci nebojím.
Skrýt komentáře (1)
Gabča: Na nočáku se obecně můžou vyplatit trochu defenzivnější postupy než ve dne (a chodí je podle mě víceméně všichni v dorosteneckých kategoriích). Víc obíhat, využívat fakt jasný záchytný body, nepouštět se zbytečně do nějakých delších postupů hustníkem (v noci se v něm drží směr ještě hůř a kontrolu ještě ke všemu bez reflexu, můžeš minout hodně jednoduše).

Postup na K5 by nemusel při dobré realizaci být zas tak uplně špatný, zvlášť když po cestě běháš rychle. V rámci jasných záchytných bodů na postupu ještě nebylo blbý jít to jako David - trochu zprava od čáry, nejdřív velký hustník vpravo, pak na tu velkou paseku za cestou a od ní na kontrolu. Jít na směr od první cesty by určitě taky šlo, ale chtělo by si to pak dát pozor, abys šla úmyslně malinko vpravo a neodběhla tim pádem moc doleva, kde bys úplně minula ty hustníky a mohla se taky zastavit až někde nad tou oplocenkou. K8 mi nepřijde jako zbytečně na jistotu, spíš trochu střelba naslepo s tím, jak to bude okolo té oplocenky vypadat. Taky to tam mohlo být hoodně pomalý a pak by se ti mohlo vyplatit prolézt od té horní oplocenky, kde je toho hustníku míň. Myslím, že tady tě ale mohl něco stát spíš ten začátek a špatný odběh. Takové směry jako K11, zvlášť když víš, kde se objevíš - tady tě jasně zastaví ten hustník ještě ke všemu, bych neviděla tak tragicky. Myslím, že rozhodující bude v sobotu spíš udělat co nejmíň chyb v dohledávkách a taky v postupech - neodběhnout někam zásadně špatně a někde se nezamotat, držení směru atd.
Napiš komentář
Ulož
 
model nob (13.10.2021) model nob (13.10.2021)