Rumcajsovi míle E1 (18.07.2020)
Kategorie: Závody
Disciplína: middle
Skutečná délka: 2.41 km
Čas: 22:45
na pětku jsem se nesoustředil a odběhl od oplocenky jiným směrem. Z K6 jsem běžel na čtyřku místo na sedmičku, jinak dobrý.
Skrýt komentáře (1)
Gabča: Za prvé jedna technická: na stránce archivu není neomezeně hodně místa a když sem budeš nahrávat takhle obrovské obrázky těch map, tak ho zabíráš zbytečně moc a brzo dojde, pak se často přistupuje k mazání právě těhle velkých map... a navíc se ty mapy ani nedají pořádně prohlížet, protože se na obrazovku počítače vejde snad ani ne čtvrtina toho obrázku. Když ti vyskočí při nahrávání to okýnko s Image size, dej pozor, aby velikost obrázku byla někde v rozmezí cca 800-1500 pixelů, pak to bude normálně velké, většinou stačí dát tam velikost 50%. K nahrání těch map ze soustředění v Turnově jsi mohl použít ty obrázky, co jsme vám posílali, ty by tak velké nebyly.

Jinak k závodu: Přijde mi, že se ti tady to chvilkový nesoustředění stává docela často :) Hlavně to běhání na jiný kontroly. Zkus si na to dávat větší pozor, vždycky když ti při závodě utečou myšlenky jinam, než by měly, tak si to zkus uvědomit a říct si (v hlavě, ne nahlas :D) něco jako "A dost, teď mám závod, myslím na závod" a třeba na chvíli přibrzdi, podívej se pořádně do mapy, srovnej se a zase vyraž. Prostě snažit se rozpoznat chyby ještě dřív, než nastanou a snažit se jim zabránit nebo je zmenšit ;)Napiš komentář
Ulož
 
Rumcajsovi míle E1 (18.07.2020) Rumcajsovi míle E1 (18.07.2020)