Terka Měšťanová |
MČR klasika Neslovice Q |
1 |
Gabča |
2023-06-18 02:19 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika Neslovice F |
1 |
Gabča |
2023-06-18 02:04 |
Terka Měšťanová |
ŽA Říčany |
1 |
Gabča |
2023-04-28 14:59 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ Ládví |
1 |
Gabča |
2023-04-28 14:52 |
Terka Měšťanová |
ŽA Petrohrad |
1 |
Gabča |
2023-04-28 14:45 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika-finále A |
1 |
Gabča |
2022-09-24 10:10 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika-kvalifikace |
1 |
Gabča |
2022-09-24 00:26 |
Terka Měšťanová |
ŽA Rusava-klasika |
1 |
Gabča |
2022-09-13 19:26 |
Terka Měšťanová |
ŽA Rusava-middle |
1 |
Gabča |
2022-09-13 19:09 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-long |
1 |
Gabča |
2022-08-01 18:59 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-seznamovák |
1 |
Kuba V. |
2022-07-20 23:12 |
Terka Měšťanová |
ŽB Čechy KT |
3 |
Kuba V. |
2022-06-20 13:55 |
Terka Měšťanová |
ŽB Čechy- klasika |
3 |
Kuba V. |
2022-06-20 13:40 |
Terka Měšťanová |
MČR krátká-B finále |
1 |
Gabča |
2022-06-06 00:01 |
Terka Měšťanová |
MČR krátká kvalifikace |
1 |
Gabča |
2022-06-05 23:39 |
Terka Měšťanová |
OŽ Břízky |
1 |
Gabča Šimůnková |
2022-05-31 14:07 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ neděle 24.4. |
1 |
Gabča |
2022-05-27 00:03 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ sobota 23.4. |
1 |
Gabča |
2022-05-26 23:59 |
Terka Měšťanová |
ŽB Chyňava-klasika |
1 |
Gabča |
2022-05-26 23:54 |
Terka Měšťanová |
ŽB Chyňava-middle |
1 |
Gabča |
2022-05-26 23:44 |
Šimon Vyhnis |
ŽB Žlábek(klasika) |
1 |
Gabča |
2022-05-26 23:33 |
Šimon Vyhnis |
ŽB Žlábek (middle) |
1 |
Gabča |
2022-05-25 01:07 |
Šimon Vyhnis |
PŽ Lužná (klasika) |
1 |
Kuba Vlášek |
2022-05-02 13:40 |
Šimon Vyhnis |
Oblastní mistrovství KT Lučná |
1 |
Kuba Vlášek |
2022-05-02 13:33 |
Matěj Kuchař |
Oblast Sprint |
2 |
Gabča |
2022-04-04 16:33 |
Šimon Vyhnis |
Nedělní trénink Šárka |
1 |
Gabča |
2022-03-02 10:47 |
Šimon Vyhnis |
Nedělní trénink Mukařov |
1 |
Gabča |
2022-02-21 13:24 |
Ondra Kuchař |
MČR NOB |
1 |
Gabča |
2021-11-10 12:23 |
Ondra Kuchař |
ŽB Plzeň |
1 |
Gabča |
2021-11-10 12:15 |
Martin Hejna |
Litvínov SP |
2 |
Martin Hejna |
2021-11-01 10:22 |
Martin Hejna |
ŽB Plzeň KT |
1 |
Gabča |
2021-10-31 18:16 |
Martin Hejna |
Plzeň NOB KL |
2 |
Gabča |
2021-10-31 17:21 |
David Elleder |
NOB model |
1 |
Gabča |
2021-10-16 01:37 |
Emča Černá |
model nob |
1 |
Gabča |
2021-10-16 01:27 |
Emča Černá |
MČR družstev |
1 |
Gabča |
2021-10-16 00:45 |
Martin Hejna |
OŽ Popov u Jáchymova KT |
1 |
Gabča |
2021-10-06 20:56 |
Emča Černá |
ČPŠ sobota |
1 |
Gabča |
2021-10-03 00:12 |
Martin Hejna |
PP E2 |
1 |
Ondra Měšťan |
2021-09-05 18:24 |
Martin Hejna |
Hostomice KT |
2 |
CST8902 |
2021-06-30 13:44 |
Martin Hejna |
Hostomice KL |
1 |
Gabča |
2021-06-28 01:27 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Paseky - klasika |
2 |
Gabča |
2021-06-23 12:28 |
Emča Černá |
ŽA zkrácená klasika D18 |
1 |
Gabča |
2021-06-22 13:18 |
Martin Hejna |
Paseky ŽB klasika |
1 |
Gabča |
2021-06-22 13:06 |
Martin Hejna |
Paseky ŽB krátká |
1 |
Gabča |
2021-06-22 12:43 |
Gabča Šimůnková |
ČP zkrácená klasika - Vojtíškov |
2 |
Gabča Šimůnková |
2021-06-15 13:37 |
Martin Hejna |
Oblastní žebříček |
2 |
martin |
2021-06-14 18:42 |
Martin Hejna |
Mníšek pod Brdy |
1 |
Gabča |
2021-06-14 18:08 |
Emča Černá |
OŽ Nový Bor D21L |
1 |
Gabča |
2021-06-08 02:12 |
Emča Černá |
OŽ Ortel D18 |
1 |
Gabča |
2021-06-08 01:50 |
Emča Černá |
Měřený trénink TJN Dlouhá |
1 |
Gabča |
2021-06-08 01:42 |
David Elleder |
ŽA Čeřínek |
1 |
Gabča |
2021-05-10 14:55 |
Emča Černá |
TSM Vrstevnicovka |
1 |
Gabča |
2021-05-04 17:25 |
David Elleder |
Opakovaný starty |
1 |
Gabča |
2021-04-27 19:54 |
David Elleder |
Směry Podbořanské rybníčky |
1 |
Gabča |
2021-04-27 19:49 |
Martin Melišík |
BOR CUP pt. 1 |
2 |
Martin |
2021-04-19 15:14 |
David Elleder |
middle Bzdinka |
1 |
Kuba Vlášek |
2021-04-18 20:36 |
David Elleder |
PSP 2 - Starý Spořilov |
1 |
Gabča |
2021-04-11 02:42 |
David Elleder |
kombotech Klánovice |
1 |
Gabča |
2021-04-06 12:38 |
David Elleder |
štafety Hostivař |
1 |
Gabča |
2021-04-06 12:28 |
David Elleder |
Sprintový úseky - 3.úsek |
1 |
Gabča |
2021-03-02 17:23 |
David Elleder |
one man relay |
1 |
Gabča |
2021-03-02 17:15 |
David Elleder |
LOB Štiřín |
1 |
evaleva |
2021-02-17 17:31 |
David Elleder |
F1 Kejkol |
1 |
Gabča |
2021-01-28 22:41 |
Martin Melišík |
JRD kombo+middle |
1 |
Gabča |
2021-01-28 22:33 |
Martin Melišík |
F1 - Kejkol |
1 |
Gabča |
2021-01-28 22:12 |
Emča Černá |
2. Bor cup |
1 |
Gabča |
2021-01-18 15:16 |
David Elleder |
Hašlerka T3 |
1 |
Gabča |
2021-01-04 15:00 |
David Elleder |
middle na Maliníku |
1 |
Gabča |
2021-01-04 14:57 |
Emča Černá |
Long Řitka |
1 |
Gabča |
2020-12-16 15:07 |
Emča Černá |
F1 Studeňák |
1 |
Gabča |
2020-12-05 23:45 |
David Elleder |
F1 Valy |
1 |
Gabča |
2020-12-03 11:11 |
Emča Černá |
Vrstevnicovka - Valy |
1 |
Gabča |
2020-12-03 10:32 |
David Elleder |
middle na Bramberku |
1 |
Gabča |
2020-11-23 00:17 |
Emča Černá |
middle skály |
1 |
Gabča |
2020-11-19 19:53 |
Emča Černá |
Kombotech |
1 |
Gabča |
2020-11-17 14:53 |
Bára Smolková |
F1 Keltská noc |
1 |
Gabča |
2020-11-15 11:54 |
Míša Šimůnková |
Žákovské utkání Plzeň |
2 |
Gabča |
2020-11-09 14:11 |
Míša Šimůnková |
O-liga Krčák, trať C |
1 |
Radim |
2020-11-08 13:51 |
David Elleder |
utkání oblastních výběrů žactva |
2 |
Radim |
2020-10-19 00:02 |
Martin Melišík |
MČR Krátká |
2 |
Radim |
2020-10-18 23:52 |
David Elleder |
PraŽácká klasika |
1 |
Gabča |
2020-10-02 23:36 |
David Elleder |
pž middle |
1 |
Gabča |
2020-10-02 23:21 |
David Elleder |
mčr klasika |
1 |
Gabča |
2020-09-22 17:36 |
David Elleder |
ož Klasika Houpačka |
1 |
Radim |
2020-09-14 18:03 |
David Elleder |
ož Jevany |
2 |
Radim |
2020-09-14 17:43 |
Patrik Cichra |
TIS2020 |
1 |
Gabča |
2020-09-02 12:30 |
David Elleder |
Rumcajsovi míle E2 |
1 |
Gabča |
2020-08-01 17:43 |
David Elleder |
Rumcajsovi míle E1 |
1 |
Gabča |
2020-08-01 17:30 |
Hana Tihonová |
Rumcajs - E1 - D21B - krátká |
2 |
Hana Tihonová |
2020-07-27 01:02 |
Radka Melišíková |
Rumile E2 D45A |
2 |
Kuba Vlášek |
2020-07-22 14:00 |
Marie Pangrácová |
Rumcajsovy míle E3 |
2 |
Marie |
2020-07-22 00:45 |
Radka Melišíková |
Rumile E3 D45A |
2 |
Gabča |
2020-07-21 20:33 |
Radka Melišíková |
Rumile E1 D45A |
1 |
Gabča |
2020-07-20 12:38 |
Martin Melišík |
Hejkal o-cup |
2 |
Martin M. |
2020-07-12 22:54 |
Emča Černá |
TSM trojutkání štafety - Studený vrch |
1 |
Gabča |
2020-06-23 12:36 |
Emča Černá |
Trojutkání TSM Studený vrch D16 |
1 |
Kuba Vlášek |
2020-06-21 01:28 |
Emča Černá |
PRDOL Bedřichov D16 |
1 |
Gabča Šimůnková |
2020-06-15 19:14 |
David Elleder |
PrDoL Bedřichov klasika |
1 |
Gabča Šimůnková |
2020-06-15 18:56 |
Máťa Černý |
prdol Slovanka - Klasika |
1 |
Gabča |
2020-06-12 16:24 |
Máťa Černý |
prdol Slovanka - krátká |
1 |
Gabča |
2020-06-12 15:53 |
Martin Melišík |
Slovanka Klasika |
1 |
Gabča |
2020-06-09 03:47 |
Martin Melišík |
Slovanka middle |
1 |
Gabča |
2020-06-09 03:38 |
Emča Černá |
PRDOL Slovanka long |
3 |
Kuba Vlášek |
2020-06-09 02:01 |
Ondra Měšťan |
PrDoL Slovanka klasika |
2 |
Ondra Měšťan |
2020-06-08 17:29 |
Emča Černá |
PRDOL Slovanka middle |
1 |
Gabča |
2020-06-08 13:13 |
Radka Melišíková |
Slovanka klasika 070620 |
3 |
Radka Melisikova |
2020-06-08 08:38 |
David Elleder |
PRDOL E6 H16 |
1 |
Kuba Vlášek |
2020-06-08 01:03 |
Emča Černá |
Salesiova výšina 2020 |
1 |
Gabča |
2020-06-04 01:23 |
Martin Melišík |
Middle Mehelník |
1 |
Gabča |
2020-05-26 11:44 |
Emča Černá |
PRDOL E4_D16 |
3 |
Radim |
2020-05-25 11:58 |
David Elleder |
PRDOL E3 H16 |
2 |
Gabča |
2020-05-24 20:21 |
Marie Pangrácová |
O-liga 4 Ládví |
2 |
Marie |
2020-05-23 21:23 |
Marie Pangrácová |
EPO Klánovice |
1 |
Gabča Šimůnková |
2020-05-23 18:33 |
Martin Melišík |
Kozelská rokle middle |
1 |
Gabča |
2020-05-18 01:34 |
Martin Melišík |
Klasika Kozelská rokle |
1 |
Gabča |
2020-05-18 01:14 |
Emča Černá |
PRDOL2020 - Long |
1 |
Gabča |
2020-05-18 01:00 |
David Elleder |
klasika kozelská rokle H16 |
1 |
Gabča |
2020-05-18 00:34 |
Emča Černá |
TSM middle |
2 |
Gabča |
2020-05-17 00:42 |
David Elleder |
middle skleněný vrch H16 |
1 |
Kuba Vlášek |
2020-05-17 00:24 |
Emča Černá |
Sedm chlebů D16 |
2 |
Emča Černá |
2020-05-14 23:52 |
Ondra Měšťan |
HROB Polubný |
1 |
Gabča |
2020-05-10 23:30 |
David Elleder |
vrabec velka |
1 |
Kuba Vlášek |
2020-05-05 14:23 |
David Elleder |
tréninkový závod klasika |
1 |
Gabča |
2020-05-04 14:59 |
Emča Černá |
Skály (původně kombotech) |
1 |
Gabča |
2020-04-30 12:35 |
Kuba Smolka |
Červená hlína- porovnávací long |
1 |
Gabča |
2020-04-26 22:59 |
Kuba Smolka |
Skalka- long bez cest |
1 |
Gabča |
2020-04-26 22:44 |
David Elleder |
Holý vrch middle |
1 |
Gabča |
2020-04-26 22:22 |
David Elleder |
skalka middle |
1 |
Gabča Šimůnková |
2020-04-20 01:09 |
David Elleder |
Mnichovice middle |
1 |
Gabča Šimůnková |
2020-04-20 01:03 |
David Elleder |
Červená Hlína Klasika |
2 |
Gabča Šimůnková |
2020-04-20 00:57 |
Emča Černá |
Portugalsko - kochací |
2 |
Emča Černá |
2020-03-03 15:59 |
David Elleder |
Nedělní trénink Kamenice |
1 |
Gabča Šimůnková |
2020-03-03 00:00 |
Marie Pangrácová |
Mapový trénink |
2 |
Marie |
2020-02-06 23:51 |
Marie Pangrácová |
Mapový trénink |
2 |
Marie Pangrácová |
2020-01-27 10:22 |
Marie Pangrácová |
Pražská zimní liga |
1 |
Kuba |
2020-01-05 20:45 |
David Elleder |
PŽ Nedamov |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-10-19 16:16 |
David Elleder |
PŽ Hradešín |
2 |
Kuba Ransdorf |
2019-10-19 16:09 |
Ondra Kuchař |
Pž Nedamov |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-10-16 02:57 |
Ondra Kuchař |
PŽ Hradešín |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-10-16 02:13 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika B finále |
3 |
Gabča |
2019-09-30 10:39 |
Gabča Šimůnková |
MČR na klasice - finále D21B |
2 |
Gabča |
2019-09-29 22:51 |
Kuba Makovský |
MČR klása - kvalda H21B |
2 |
Kuba Makovský |
2019-09-27 18:07 |
Ondra Měšťan |
ŽA Lukoveček klasika |
2 |
Ondra Měšťan |
2019-09-19 00:14 |
Radka Melišíková |
Stafety Cesky Dub D135.1 |
5 |
Gabča Šimůnková |
2019-09-18 19:01 |
Míša Šimůnková |
ČP sprint Český Dub |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-09-18 00:21 |
Míša Šimůnková |
ČPŠ Český Dub |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-09-18 00:14 |
Ondra Kuchař |
Štafety Sobota |
2 |
Kuba Ransdorf |
2019-09-18 00:11 |
Ondra Kuchař |
Sprint Dub H14C |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-09-18 00:05 |
Ondra Kuchař |
Štafety Nědělě |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-09-17 23:59 |
Míša Šimůnková |
ČPŠ Horní Polubný |
1 |
Kuba Vlášek |
2019-09-17 01:02 |
Gabča Šimůnková |
ČP Lukoveček klasika W21E |
1 |
Kuba Makovský |
2019-09-11 16:01 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup E1 |
1 |
Radim |
2019-07-22 19:28 |
Emča Černá |
MČR krátká - D16C kvalifikace |
2 |
Emča Černá |
2019-06-27 11:56 |
Linda Tomášková |
MCR kratka Trutnov D16C finale |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-06-27 00:07 |
Linda Tomášková |
MCR kratka Trutnov D16C kvalifikace |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-06-26 23:54 |
Honzík Melišík |
MČR krátká trat T3 neděle |
1 |
Kuba Vlášek |
2019-06-24 19:08 |
Hana Tihonová |
ŽB Mariánské lázně - klasika - D21A |
1 |
Kuba Makovský |
2019-06-21 16:38 |
Hana Tihonová |
ŽB Mariánské lázně - krátká - D21A |
3 |
Gabča Šimůnková |
2019-06-21 12:29 |
Linda Tomášková |
ZB Marianky D16B kratka |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-06-20 17:00 |
Linda Tomášková |
ZB Marianky D16B klasika |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-06-20 16:51 |
Šimon Tůma |
doksy-krátká |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-06-20 16:44 |
Šimon Tůma |
doksy-klasika |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-06-20 16:40 |
Honzík Melišík |
Mariánky H14 sobota |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-06-18 02:15 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Mariánské Lázně |
2 |
Michal Hodek |
2019-06-17 14:23 |
David Elleder |
ŽB Mariánky klasika |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-06-17 01:59 |
Honzík Melišík |
Mariánky H14 neděle |
1 |
Kuba Vlášek |
2019-06-17 01:15 |
Radka Melišíková |
ZB Marianky D45B kratka |
1 |
Kuba Vlášek |
2019-06-17 01:10 |
Ondra Kuchař |
PPŽ4 |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-06-10 18:10 |
David Elleder |
PPŽ4 |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-06-06 23:18 |
Kuba Smolka |
Skalka u Doks- klasika |
1 |
Kuba Vlášek |
2019-06-06 22:57 |
Martin Melišík |
ŽA Klasika |
1 |
Kuba Vlášek |
2019-06-06 16:20 |
Martin Melišík |
ŽA Krátka |
1 |
Kuba Vlášek |
2019-06-06 16:16 |
Gabča Šimůnková |
ČP Skalka u Doks - krátká D21E |
2 |
Gabča |
2019-06-06 01:33 |
David Elleder |
ŽB Doksy krátká trať |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-06-03 21:35 |
David Elleder |
ŽB doksy |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-06-03 21:27 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Skalka u Doks |
2 |
Michal Hodek |
2019-06-03 19:05 |
Linda Tomášková |
ZB Doksy D16B kratka |
2 |
Gabča Šimůnková |
2019-06-03 17:08 |
Linda Tomášková |
ZB Doksy D16B klasika |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-06-03 16:53 |
Honzík Melišík |
Doksy ŽB H14B neděle |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-06-03 11:55 |
Honzík Melišík |
Doksy ŽB H14B |
2 |
Gabča |
2019-06-03 01:34 |
Radka Melišíková |
Mnichovice klasika Linda D16 |
1 |
Gabča |
2019-05-31 00:48 |
Radka Melišíková |
Mnichovice klasika Kaja D14 |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-05-29 17:33 |
Honzík Melišík |
Mnichovice MO H14 |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-05-29 15:55 |
David Elleder |
OM klasika |
2 |
Kuba Ransdorf |
2019-05-29 15:47 |
Ondra Kuchař |
OM na klasice |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-05-29 15:41 |
Honzík Melišík |
Šumperk ČPŠ H14 |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-05-17 02:33 |
Kuba Smolka |
šumperk štafety 2.0- 1. úsek |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-05-17 02:28 |
Kuba Smolka |
Šumperk štafety- 1. úsek |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-05-17 02:22 |
David Elleder |
PPŽ1 šárka |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-05-17 02:17 |
David Elleder |
štafety šumperk |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-05-17 02:12 |
David Elleder |
sprint šumperk |
1 |
Gabča |
2019-05-15 15:01 |
Radka Melišíková |
Stafety Sumperk D105 1 usek nedele |
2 |
Radka Melišíková |
2019-05-13 08:56 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemešná - neděle |
1 |
Gabča |
2019-05-13 03:21 |
Honzík Melišík |
Šumperk ŽA H14sprint |
1 |
Gabča |
2019-05-13 03:06 |
Radka Melišíková |
Vsechony Emma D10 |
1 |
Radka Melisikova |
2019-05-09 09:13 |
Honzík Melišík |
Všenory OM Krátká H14 |
2 |
Kuba Ransdorf |
2019-05-08 23:29 |
Martin Melišík |
Velikonoce - klasika |
1 |
Gabča |
2019-05-04 00:54 |
Tonda Černý |
Velikonoce - Klasika |
1 |
Gabča |
2019-05-04 00:45 |
Honzík Melišík |
Čelákovice H14 Sprint |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-05-02 00:59 |
Kuba Smolka |
|
2 |
Kuba Vlášek |
2019-05-02 00:16 |
Radka Melišíková |
Celakovice Tomik H10 |
2 |
Ilona R. |
2019-05-01 21:42 |
David Elleder |
sprint čelákovice |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-05-01 19:13 |
Honzík Melišík |
Chynava PŽ H14 |
3 |
Kuba Ransdorf |
2019-05-01 19:07 |
Radka Melišíková |
Celakovice Honzik H10 |
1 |
Gabča |
2019-05-01 19:03 |
Radka Melišíková |
Celakovice Evicka D12 |
1 |
Radka Melišíková |
2019-05-01 18:44 |
Emča Černá |
MO JE Bramberk - D16 |
1 |
Gabča |
2019-05-01 01:34 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2019 - middle |
2 |
Gabča |
2019-04-27 23:39 |
Matěj Kuchař |
klasika |
1 |
Gabča |
2019-04-27 23:03 |
Emča Černá |
Velikonoce ve skalách E3 - D16 |
1 |
Gabča |
2019-04-26 20:58 |
Emča Černá |
Velikonoce ve skalách E2 - D16 |
1 |
Gabča |
2019-04-26 18:03 |
David Elleder |
krátká trať-Velikonoce |
1 |
Gabča |
2019-04-24 12:53 |
Šimon Tůma |
Velikonoce směry B |
1 |
Michal Hodek |
2019-04-24 00:44 |
Kuba Vlášek |
VS-Směry |
2 |
Kuba Vlášek |
2019-04-24 00:43 |
Ondra Měšťan |
Velikonoce směry A |
1 |
Michal Hodek |
2019-04-24 00:41 |
Emča Bulířová |
Velikonoce směry B |
1 |
Michal Hodek |
2019-04-24 00:39 |
Matěj Kuchař |
Velikonoce směry B |
1 |
Michal Hodek |
2019-04-24 00:37 |
Honzík Melišík |
skokovy smery |
1 |
Michal Hodek |
2019-04-24 00:27 |
Emča Černá |
Velikonoce ve skalách E1 - D16 |
1 |
Gabča |
2019-04-21 16:57 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Boháňka |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-04-16 00:58 |
Emča Černá |
OM štafet Košátky - D18 |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-04-16 00:42 |
Emča Černá |
ŽA krátká - D16A |
2 |
Gabča Šimůnková |
2019-04-16 00:36 |
Gabča Šimůnková |
OM štafety JčO - Dobrá Voda u ČB |
2 |
Gabča Šimůnková |
2019-04-12 17:29 |
Jája Makovská |
OblŽ JO Stráž pod Ralskem D21K |
1 |
Kuba Vlášek |
2019-04-12 17:28 |
Jája Makovská |
OM Grébovka D21L |
1 |
Kuba Vlášek |
2019-04-12 17:26 |
Honzík Melišík |
PŽ Týnec nad Sázavou H14 |
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-04-08 18:00 |
Gabča Šimůnková |
Jarní pohár ČPŠ |
2 |
Gabča |
2019-03-28 00:06 |
Honzík Melišík |
PŽ Travčice H14 |
2 |
Radka Melisikova |
2019-03-25 09:16 |
Kuba Smolka |
|
1 |
Kuba Ransdorf |
2019-03-24 23:56 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E3 - W21E |
3 |
Gabča Šimůnková |
2019-03-16 18:56 |
Jája Makovská |
Lipica Open E2 open |
1 |
Kuba Vlášek |
2019-03-16 18:20 |
Kuba Smolka |
Lipica open- E1 |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-03-15 00:31 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Aldašín |
2 |
Gabča Šimůnková |
2019-02-26 00:08 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - B1 |
1 |
Kuba Vlášek |
2019-02-20 18:01 |
Martin Melišík |
Dobříš - vrstevnice |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-02-18 19:54 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - A2 |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-02-13 13:41 |
Kuba Smolka |
nočák |
1 |
Gabča Šimůnková |
2019-02-10 21:30 |
Kuba Smolka |
vrstenicovka |
1 |
Kuba Vlášek |
2019-02-10 21:06 |
Kuba Makovský |
PZL Mosty |
1 |
Fanda |
2019-02-02 22:37 |
Jája Makovská |
Opět na Kozla |
1 |
Fanda |
2019-02-02 22:34 |
Honzík Melišík |
Nedělní trénink |
3 |
Radka Melišíková |
2019-01-17 08:01 |
Radka Melišíková |
Vancouver Lynn Valley 9km medium 181022 |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-11-06 17:36 |
Bára Halamová |
PŽ 20.10. |
1 |
Gabča |
2018-10-21 19:23 |
Kuba Makovský |
PŽ Krňany H21L |
2 |
Kuba Makovský |
2018-09-25 12:13 |
Kuba Makovský |
PŽ Nový Knín H21L |
2 |
Basa |
2018-09-25 11:26 |
Honzík Melišík |
ŽebříčekBRadvanecH14 |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-09-14 00:31 |
Honzík Melišík |
ŽebříčekBRadvanecH14 |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-09-13 23:48 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2018 - Koridor |
3 |
Gabča Šimůnková |
2018-09-03 23:40 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění - úvodní krátká Kuby R. |
2 |
Gabča |
2018-09-03 12:34 |
Hana Tihonová |
Mistovství JČ oblasti na klasice - D21 |
1 |
Radim |
2018-08-27 13:01 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy Míle D45 E3 |
2 |
Radka Melisikova |
2018-08-16 10:22 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy Míle D45 E2 |
2 |
Radka Melisikova |
2018-08-14 09:46 |
Bára Smolková |
itálie 3.etapa |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-08-08 22:15 |
Bára Smolková |
itálie 2.etapa |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-08-08 21:31 |
Kuba Makovský |
H21L - klása z Bedřichova |
2 |
Kuba Makovský |
2018-08-08 08:56 |
Honzík Melišík |
5Days ofItaly3.etapa |
1 |
Gabča Šimůnková |
2018-07-31 16:02 |
Honzík Melišík |
5DaysofItaly1.etapa |
1 |
Gabča Šimůnková |
2018-07-31 15:54 |
Gabča Šimůnková |
5 days of Italy 2018 - 3. etapa |
1 |
Radim |
2018-07-09 12:20 |
Kuba Makovský |
ŽB Hluboká u Rabštejna - klasika H21A |
2 |
Kuba |
2018-06-18 17:44 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Hrabová |
2 |
Gabča Šimůnková |
2018-06-17 11:29 |
Ondra Měšťan |
ŽA klasika Hrabová |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-06-15 14:29 |
Gabča Šimůnková |
ČP Hrabová - krátká D21E |
2 |
Gabča |
2018-06-12 21:59 |
Jája Makovská |
ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká trať T |
1 |
Fanda |
2018-06-12 20:01 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Ondřejov krátká |
3 |
Gabča |
2018-06-05 02:22 |
Jája Makovská |
OblŽ Nová Ves |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-06-05 00:38 |
Hana Tihonová |
PŽ krátká - D21L - Ondřejov |
1 |
Gabča Šimůnková |
2018-06-04 19:58 |
Honzík Melišík |
Třemošná Štafety H14 260518 |
1 |
Gabča Šimůnková |
2018-06-02 21:51 |
Honzík Melišík |
Třemošná H14 Štafety 270518 |
1 |
Gabča Šimůnková |
2018-06-02 21:42 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Třemošná neděle |
2 |
Gabča |
2018-05-29 22:21 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Plzeň |
2 |
Ondra Měšťan |
2018-05-29 21:18 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Třemošná sobota |
1 |
Gabča Šimůnková |
2018-05-29 18:11 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Třemošná - neděle 2.úsek H21 |
1 |
Kuba Ransdorf |
2018-05-29 15:55 |
Hana Tihonová |
ČP štafet Třemošná D21 3.úsek neděle |
2 |
Hana Tihonová |
2018-05-29 13:37 |
Kuba Makovský |
ČP Plzeň H21E |
1 |
Fanda |
2018-05-29 00:25 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemošná neděle |
2 |
Gabča |
2018-05-28 00:41 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemošná sobota |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-05-27 23:55 |
Bára Smolková |
sprint Plzeň |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-05-27 23:50 |
Kuba Ransdorf |
ŽA Tábor DISK vol. 2 |
5 |
Gabča |
2018-05-24 21:48 |
Bára Smolková |
ŽA krátká u Tábora |
2 |
Gabča |
2018-05-24 21:44 |
Bára Smolková |
MČR ve sprintu |
2 |
Gabča |
2018-05-24 21:38 |
Hana Tihonová |
MČR + ŽA sprint - D21A - Tábor |
2 |
Hana Tihonová |
2018-05-22 16:20 |
Ondra Měšťan |
MČR sprint Tábor |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-05-21 00:43 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Tábor |
2 |
Kuba Vlášek |
2018-05-21 00:40 |
Martin Melišík |
ŽA Lštěň |
2 |
Martin M. |
2018-05-15 17:32 |
Honzík Melišík |
PŽ Kytín H14 |
1 |
Kuba Ransdorf |
2018-05-15 17:29 |
Martin Melišík |
ŽA Lštěň klasika |
2 |
Gabča |
2018-05-15 00:52 |
Martin Melišík |
PŽ Kytín |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-05-15 00:00 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Hostomice |
2 |
Gabča Šimůnková |
2018-05-11 23:00 |
Kuba Makovský |
ŽA Hostomice - klasika H21A |
3 |
Kuba Vlášek |
2018-05-10 17:33 |
Bára Smolková |
ŽA Hostomice krátká |
2 |
Gabča Šimůnková |
2018-05-08 23:24 |
Bára Smolková |
ŽA Hostomice klasika |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-05-08 22:35 |
Honzík Melišík |
ŽB Lštěn H14B |
1 |
Kuba Ransdorf |
2018-05-08 13:01 |
Martin Melišík |
PŽ Slaný |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-04-24 00:41 |
Martin Černý |
1 PZ Luzna |
2 |
Martin |
2018-04-19 16:43 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Jičín |
4 |
Gabča Šimůnková |
2018-04-18 17:25 |
Emča Bulířová |
Liščí díry |
1 |
Kuba Ransdorf |
2018-04-18 00:49 |
Martin Černý |
Sprint Jicin |
2 |
Já |
2018-04-16 15:57 |
Kuba Ransdorf |
ČP, ŽA Jičín H21C |
1 |
Kuba Makovský |
2018-04-16 15:55 |
Martin Melišík |
Inov-8 Cup Jičín |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-04-15 22:32 |
Ondra Měšťan |
OŽ Doksy |
1 |
Gabča Šimůnková |
2018-04-14 22:01 |
Jája Makovská |
OblŽ JO Doksy |
1 |
Fanda |
2018-04-12 00:34 |
Kuba Makovský |
OblŽ JO Doksy H21L |
1 |
Fanda |
2018-04-12 00:32 |
Bára Halamová |
Klasika 8.4.2018 |
3 |
Gabča Šimůnková |
2018-04-09 09:52 |
Martin Melišík |
PŽ Doksy |
1 |
Kuba Vlášek |
2018-04-08 22:41 |
Bára Halamová |
Velikonoční azimuťák |
1 |
Gabča Šimůnková |
2018-04-07 00:37 |
Kuba Makovský |
Jarní pohár - klása H21E z hromaďáku |
1 |
Hana Tihonová |
2018-03-26 19:30 |
Honzík Melišík |
OB Rakovník H14, neděle |
1 |
Kuba Ransdorf |
2018-03-25 20:39 |
Ondra Měšťan |
SCM sprinty ve dvojicích |
2 |
Gabča |
2018-03-14 23:55 |
Ondra Měšťan |
SCM sprint II |
2 |
Ondra Měšťan |
2018-03-14 23:39 |
Honzík Melišík |
Jevany Velká |
3 |
Kuba Ransdorf |
2018-03-04 23:04 |
Kuba Vlášek |
NT-Struhařov |
5 |
Kuba Vlášek |
2018-03-04 21:45 |
Kuba Smolka |
Nedělní trénink Jevany |
2 |
Gabča |
2018-03-01 00:52 |
Kuba Ransdorf |
Nedělní trénink Jevany Klárka Bublíková |
1 |
Kuba Ransdorf |
2018-02-25 19:12 |
Tonda Černý |
Nedělní trénink Klánovice |
3 |
Kuba Vlášek |
2018-02-19 08:06 |
Máťa Černý |
Nedělní trénink Klánovice |
2 |
Kuba Ransdorf |
2018-02-18 22:53 |
Kuba Makovský |
PZL Nad údolím Kocáby |
2 |
Kuba Makovský |
2018-01-10 11:27 |
Jája Makovská |
PZL Nad údolím Kocáby |
1 |
Fanda |
2018-01-09 23:47 |
Kuba Vlášek |
PZL-Tour de Šárka |
1 |
Fanda |
2017-12-09 22:13 |
Ondra Měšťan |
OŽ Velká Černoc |
3 |
Kuba Vlášek |
2017-11-09 18:25 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Velká Černoc |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-11-07 22:55 |
Hana Tihonová |
PŽ Velká Černoc - D21L - krátká |
5 |
Hana Tihonová |
2017-11-07 22:29 |
Kuba Makovský |
OblŽ Nová Ves N.N. H21L |
3 |
Kuba Makovský |
2017-10-18 11:32 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2017 - finále |
1 |
Michal Hodek |
2017-09-26 01:34 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika finále B |
2 |
Michal Hodek |
2017-09-26 01:27 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika kvalifikace |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-09-25 20:40 |
Lenka Rosendorfová |
ČPŠ málem jsem přišla VO JICEn |
5 |
Lenka Rosendorfová |
2017-09-22 20:27 |
Lenka Rosendorfová |
ŽA sprint Bělehrad |
2 |
Lenka Rosendorfová |
2017-09-21 22:30 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Lázně Bělohrad |
1 |
Michal Hodek |
2017-09-21 01:55 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Lázně Bělohrad |
2 |
Michal Hodek |
2017-09-21 01:55 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Vojice |
1 |
Gabča Šimůnková |
2017-09-20 15:55 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Miletín |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-09-20 15:50 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Miletín H21 1.úsek |
1 |
Hana Tihonová |
2017-09-19 14:21 |
Kuba Makovský |
ČP Lazně Bělohrad H21E sprint |
2 |
Kuba Makovský |
2017-09-19 13:24 |
Hana Tihonová |
Český pohár štafet - D21 - 2.úsek - Vojice |
1 |
Gabča Šimůnková |
2017-09-18 01:19 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Miletínské Lázně |
2 |
Michal Hodek |
2017-09-17 23:56 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Kluky u Písku - klasika D21A |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-09-13 13:53 |
Honzík Melišík |
Žebříček B - Písek klasika |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-09-13 13:46 |
Honzík Melišík |
Žebříček B - Písek, klasická H12 |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-09-13 13:43 |
Kuba Makovský |
ŽB Kluky u Písku - H21A middle |
2 |
Kuba Makovský |
2017-09-13 10:55 |
Ondra Měšťan |
ŽA Pustá Polom |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-09-12 15:41 |
Ondra Měšťan |
ŽA Pustá Polom |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-09-12 15:37 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - paměťák |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-09-05 02:15 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - odbočovák |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-09-05 02:14 |
Kuba Vlášek |
LS-Paměťák |
4 |
Gabča Šimůnková |
2017-09-05 02:13 |
Kuba Vlášek |
LS-Odbočovák |
1 |
Michal Hodek |
2017-09-04 22:39 |
Kuba Vlášek |
LS-Middle |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-09-04 22:36 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - směry |
1 |
Michal Hodek |
2017-09-04 22:36 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - midlík |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-09-04 14:57 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2017 - Směry |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-09-04 01:09 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - seznamovák |
1 |
Michal Hodek |
2017-09-03 23:07 |
Hana Tihonová |
Rumcajsovy míle E3 - D21A - krátká |
1 |
Gabča Šimůnková |
2017-08-17 02:03 |
Hana Tihonová |
Rumcajsovy míle E1 - D21A - krátká |
6 |
Hana Tihonová |
2017-08-16 18:26 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle 2017 - E3 |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-08-16 16:10 |
Martin Melišík |
Advanta cup E3 |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-08-11 14:50 |
Martin Melišík |
Advanta cup E1 |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-08-11 14:47 |
Kuba Vlášek |
Advanta cup-E1 |
1 |
Kuba Ransdorf |
2017-08-08 01:04 |
Hana Tihonová |
Cena střední Moravy E2 - D21A - klasika |
2 |
Fanda |
2017-08-07 01:39 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E3 |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-08-07 00:27 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E1 |
1 |
Michal Hodek |
2017-08-07 00:22 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2017 E3 |
5 |
Gabča Šimůnková |
2017-07-20 23:49 |
Jája Makovská |
HSH Vysočina E3 D21C |
1 |
Michal Hodek |
2017-07-18 23:50 |
Jája Makovská |
HSH Vysočina E2 D21C |
1 |
Michal Hodek |
2017-07-18 23:50 |
Jája Makovská |
HSH Vysočina E1 D21C |
1 |
Michal Hodek |
2017-07-18 23:50 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2017 - E1 |
2 |
Michal Hodek |
2017-07-18 23:50 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2017 E1 |
3 |
Gabča Šimůnková |
2017-07-18 00:17 |
Kuba Makovský |
Botas E2 H21E |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-07-17 23:31 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Slovanka |
1 |
Hana Tihonová |
2017-06-27 11:23 |
Lenka Rosendorfová |
ŽB Řitka (2) |
2 |
Lenka Rosendorfová |
2017-06-27 10:07 |
Lenka Rosendorfová |
ŽB Řitka |
2 |
Lenka Rosendorfová |
2017-06-27 10:05 |
Hana Tihonová |
žebříček JE - dlouhá krátká na Slovance |
2 |
Hana Tihonová |
2017-06-26 21:07 |
Ondra Měšťan |
ŽB Litošice |
3 |
Kuba Vlášek |
2017-06-19 17:46 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Litošice |
1 |
Kuba Makovský |
2017-06-19 17:19 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Litošice |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-06-19 01:23 |
Martin Melišík |
ŽB Litošice krátká |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-06-19 01:21 |
Martin Melišík |
MČR KRÁTKÁ kvalifikace |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-06-19 01:14 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Lipnice nad Sázavou |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-06-14 00:23 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Lipnice nad Sázavou |
1 |
Michal Hodek |
2017-06-14 00:14 |
Kuba Makovský |
MČR KT Lipnice n. Sázavou F H21C |
1 |
Michal Hodek |
2017-06-14 00:12 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká finále |
2 |
Michal Hodek |
2017-06-14 00:11 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká kvalifikace |
3 |
Michal Hodek |
2017-06-14 00:10 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Řitka |
1 |
Michal Hodek |
2017-06-13 23:59 |
Ondra Měšťan |
ŽA Řitka |
2 |
Ondra Měšťan |
2017-06-12 00:14 |
Martin Melišík |
ŽB Řitka krátká |
2 |
Martin Melišík |
2017-06-05 23:34 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Řitka - krátká |
4 |
Gabča Šimůnková |
2017-06-05 23:13 |
Kuba Makovský |
ČP Řitka H21E middle |
1 |
Michal Hodek |
2017-06-05 19:08 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Řitka - klasika |
1 |
Michal Hodek |
2017-06-05 19:06 |
Martin Melišík |
ŽB Řitka klasika |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-06-05 01:29 |
Bára Halamová |
PPŽ Troja |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-06-05 01:25 |
Michal Hodek |
Pražský pohár žactva - Troja |
2 |
Michal Hodek |
2017-06-04 23:20 |
Radka Melišíková |
ŽB - Řitka, krátká D45B |
2 |
Radka |
2017-06-04 22:54 |
Honzík Melišík |
ŽB - Řitka krátká H14B |
1 |
Gabča Šimůnková |
2017-06-04 22:39 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy 4.6. |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-06-04 22:16 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy 3.6. |
1 |
Gabča Šimůnková |
2017-06-04 22:09 |
Dominik Sork |
OŽ Dobříš / KL / H12 |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-06-03 00:54 |
Monika Úlehlová |
OŽ Malíkovice / KT /D45 |
1 |
Michal Hodek |
2017-06-02 22:50 |
Monika Úlehlová |
OŽ Dobříš / KL / D45L |
1 |
Michal Hodek |
2017-06-02 22:48 |
Kuba Makovský |
24h OL 5. LEN |
1 |
Michal Hodek |
2017-06-02 22:41 |
Martin Melišík |
ČPŠ Bílá Voda |
3 |
Gabča Šimůnková |
2017-06-01 01:02 |
Honzík Melišík |
Malíkovice, oblast krátká |
1 |
Gabča Šimůnková |
2017-05-31 13:58 |
Martin Melišík |
ČPŠ Bílá Voda Neděle |
1 |
Gabča Šimůnková |
2017-05-31 13:34 |
Kuba Makovský |
24h OL 3. LD |
2 |
Kuba Makovský |
2017-05-30 20:26 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Malíkovice |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-05-30 01:52 |
Honzík Melišík |
Mistr. oblasti krátká, Dobříš |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-30 00:34 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Malíkovice |
3 |
Michal Hodek |
2017-05-30 00:32 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Malíkovice |
3 |
Gabča Šimůnková |
2017-05-29 15:02 |
Lenka Rosendorfová |
INOV-8 CUP- žebříček A |
7 |
Lenka Rosendorfová |
2017-05-25 18:28 |
Lenka Rosendorfová |
Český pohár štafet (B) |
4 |
Lenka Rosendorfová |
2017-05-25 09:24 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Javorník |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-05-24 12:05 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Bílá Voda neděle |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-05-24 01:02 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Bílá Voda sobota |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-05-24 01:00 |
Honzík Melišík |
Jeseníky, štafeta H12, 2, úsek |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-24 00:34 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Bílá Voda |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-24 00:31 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Javorník |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-24 00:16 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-24 00:10 |
Jana Popová |
ŽA sprint Javorník |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-24 00:01 |
Jana Popová |
ŽB Čechy krátká |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-23 23:52 |
Jana Popová |
ŽB Čechy klasika |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-23 23:50 |
Lenka Rosendorfová |
Žebříček B- Čechy |
3 |
Michal Hodek |
2017-05-23 23:46 |
Lenka Rosendorfová |
Český pohár štafet (B) Bílá Voda |
2 |
Lenka Rosendorfová |
2017-05-22 09:27 |
Ondra Měšťan |
ŽB Křižany |
4 |
Gabča Šimůnková |
2017-05-21 23:58 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Bílá Voda |
1 |
Gabča Šimůnková |
2017-05-21 23:56 |
Lenka Rosendorfová |
Žebříček B- Čechy |
5 |
Kuba Vlášek |
2017-05-21 23:51 |
Ondra Měšťan |
OŽ Mníšek pod Brdy |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-05-21 23:45 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Křižany - krátká |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-05-19 12:16 |
Gabča Šimůnková |
PPŽ Vinoř - T5 |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-05-19 01:08 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Křižany - klasika |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-18 23:38 |
Honzík Melišík |
ŽB Liberec kratká |
2 |
Michal Hodek |
2017-05-18 23:31 |
Dominik Sork |
ŽB Čechy Křižany / KT / H12 |
2 |
Michal Hodek |
2017-05-18 23:30 |
Monika Úlehlová |
Česko-polské dny E2 / KT / D45 |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-18 23:25 |
Honzík Melišík |
ŽB - Liberec, klasika |
2 |
Michal Hodek |
2017-05-18 23:21 |
Martin Melišík |
Žebříček B-Čechy Křižany |
2 |
Michal Hodek |
2017-05-18 23:17 |
Monika Úlehlová |
ŽB Čechy Křižany / KT / D45 |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-18 23:11 |
Dominik Sork |
ŽB Čechy Křižany / KL / H12 |
2 |
Michal Hodek |
2017-05-18 23:09 |
Monika Úlehlová |
ŽB Čechy Křižany / KL / D45 |
2 |
Michal Hodek |
2017-05-18 23:09 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Křižany |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-18 23:06 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Křižany |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-18 23:04 |
Martin Melišík |
Žebříček B-Čechy Křižany krátká |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-05-18 00:16 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy |
1 |
Gabča Šimůnková |
2017-05-17 14:13 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-05-17 14:08 |
Monika Úlehlová |
OŽ Mníšek / KL / D45 |
1 |
Kuba Ransdorf |
2017-05-16 23:48 |
Dominik Sork |
OŽ Mníšek / KL / H12 |
1 |
Kuba Ransdorf |
2017-05-16 23:43 |
Monika Úlehlová |
Česko-polské dny E3 / KT / D45 |
1 |
Kuba Ransdorf |
2017-05-16 02:13 |
Honzík Melišík |
PŽ 5-Mníšek pod Brdy |
1 |
Kuba Ransdorf |
2017-05-16 00:25 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Křižany |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-05-14 22:34 |
Kuba Ransdorf |
MČR ve sprintu |
2 |
Kuba Ransdorf |
2017-05-12 09:36 |
Šimon Tůma |
5. PŽ - Mníšek |
1 |
Hana Tihonová |
2017-05-11 12:53 |
Gabča Šimůnková |
PŽ klasika - Mníšek pod Brdy |
3 |
Hana Tihonová |
2017-05-11 12:36 |
Hana Tihonová |
PŽ Mníšek pod Brdy klasika D21L |
2 |
Hana Tihonová |
2017-05-11 12:26 |
Ondra Měšťan |
MČR sprint |
5 |
Kuba Vlášek |
2017-05-10 23:47 |
Martin Melišík |
PŽ - Mníšek pod Brdy |
3 |
Kuba Vlášek |
2017-05-10 23:40 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint Brno |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-05-10 23:30 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Mňíšek |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-05-10 23:30 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Brno |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-05-10 23:28 |
Martin Melišík |
MČR Sprint |
1 |
Michal Hodek |
2017-05-10 23:17 |
Lenka Rosendorfová |
Velikonoce2017 kombotech |
2 |
Lenka Rosendorfová |
2017-04-29 21:56 |
Lenka Rosendorfová |
Velikonoce 2017 - nočák |
2 |
Lenka Rosendorfová |
2017-04-29 21:55 |
Bára Halamová |
Saxbo 2017 sobota |
4 |
Bára Halamová |
2017-04-27 13:14 |
Monika Úlehlová |
0Ž / Týnec nad Sázavou / KT / D45 |
2 |
Monika Úlehlová |
2017-04-26 15:20 |
Monika Úlehlová |
Velikonoce ve skalách E2 |
2 |
Monika Úlehlová |
2017-04-23 23:50 |
Gabča Šimůnková |
OM krátká - Týnec nad Sázavou |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-04-23 23:21 |
Bára Halamová |
velikonoční kombotech |
2 |
Michal Hodek |
2017-04-23 22:57 |
Hana Tihonová |
OŽ přebor na krátké trati - Týnec nad Sázavou |
2 |
Michal Hodek |
2017-04-23 22:54 |
Kuba Makovský |
PŽ Týnec n. Sázavou H21L |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-23 22:48 |
Radka Melišíková |
Velikonoce ve skalách 17 - E2 |
3 |
Michal Hodek |
2017-04-23 22:41 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Týnec nad Sázavou |
2 |
Michal Hodek |
2017-04-23 22:39 |
Bára Halamová |
velikonoční nočák |
1 |
Gabča Šimůnková |
2017-04-23 16:20 |
Ondra Měšťan |
OM krátká |
5 |
Kuba Makovský |
2017-04-23 11:25 |
Honzík Melišík |
PŽ 4 |
2 |
Honzi Melišík |
2017-04-23 09:42 |
Monika Úlehlová |
0Ž Kozmice / KT / D45 |
1 |
Kuba Ransdorf |
2017-04-23 01:22 |
Radka Melišíková |
Velikonoce ve skalách 17 - E3 |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-04-23 01:00 |
Radka Melišíková |
PŽ 4 |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-04-23 00:24 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2017 - Pomlázkáč |
1 |
Gabča Šimůnková |
2017-04-19 23:41 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - pomlázkáč |
5 |
Gabča Šimůnková |
2017-04-19 18:08 |
Kuba Vlášek |
VS-Kombotech |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-04-19 18:00 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Rantířov |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-04-19 17:56 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Kozmice |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-04-19 17:54 |
Kuba Makovský |
Velikonoce2017 kombotech |
2 |
Kuba Makovský |
2017-04-19 16:50 |
Kuba Makovský |
Velikonoce 2017 - middle Slovanka |
2 |
Kuba Makovský |
2017-04-19 16:45 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - krátká DH21 |
2 |
Hana Tihonová |
2017-04-19 11:36 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - Klasika B |
2 |
Hana Tihonová |
2017-04-19 11:34 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - pomlázkáč |
2 |
Hana Tihonová |
2017-04-19 11:34 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - kombotech |
2 |
Hana Tihonová |
2017-04-19 11:31 |
Gabča Šimůnková |
Český pohár štafet - Rantířov |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-04-19 08:55 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - middle Slovanka |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-04-19 08:44 |
Kuba Vlášek |
VS-Vyřazovák-finále |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-19 02:18 |
Kuba Vlášek |
VS-Vyřazovák-čtvrtfinále |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-19 02:16 |
Kuba Vlášek |
VS-Krátká |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-19 02:15 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - kombotech |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-19 02:10 |
Kuba Vlášek |
VS-Roznášení pomlázkáče |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-19 02:02 |
Kuba Vlášek |
VS-Klasika |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-19 02:01 |
Martin Melišík |
Velikonoce 2017 postupy |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-19 01:53 |
Kuba Makovský |
Velikonoce2017 postupy |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-19 01:51 |
Ondra Měšťan |
Velikonoce2017 kombotech |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-19 01:48 |
Martin Melišík |
Velikonoce2017 kombotech |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-19 01:46 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Rantířov |
2 |
Michal Hodek |
2017-04-19 01:39 |
Martin Melišík |
ČPŠ Rantířov |
2 |
Michal Hodek |
2017-04-19 01:28 |
Gabča Šimůnková |
PŽ - Kozmice |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-19 01:27 |
Kuba Makovský |
PŽ Kozmice H21L |
2 |
Kuba Makovský |
2017-04-18 22:49 |
Ondra Měšťan |
OM ve sprintu |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-04-08 23:36 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček 8.4. |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-04-08 23:36 |
Gabča Šimůnková |
PŽ - Přední Kopanina |
2 |
Gabča Šimůnková |
2017-04-06 23:09 |
Bára Halamová |
nedělní trénink-Vepříkov |
2 |
Michal Hodek |
2017-04-06 22:44 |
Ondra Měšťan |
SCM nočák II |
2 |
Michal Hodek |
2017-04-06 22:40 |
Kuba Vlášek |
OM.Sprint-Mšeno |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-06 22:36 |
Hana Tihonová |
PŽ 2 - Přední kopanina - krátká |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-06 22:27 |
Kuba Ransdorf |
1 PŽ - Bára Smolková |
1 |
Kuba Makovský |
2017-04-05 13:29 |
Kuba Makovský |
PŽ Mšeno |
1 |
Kuba Vlášek |
2017-04-03 21:31 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Máťa Černý |
1 |
Gabča Šimůnková |
2017-04-03 02:03 |
Martin Melišík |
Pž Juliána |
2 |
Martin Melišík |
2017-04-02 21:56 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Kuba Ransdorf |
1 |
Kuba Ransdorf |
2017-04-02 19:44 |
Ondra Měšťan |
SCM krátké dlouhé postupy |
2 |
Ondra Měšťan |
2017-04-01 01:00 |
Ondra Měšťan |
SCM kombotech |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-01 00:52 |
Ondra Měšťan |
SCM nočák |
1 |
Michal Hodek |
2017-04-01 00:49 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Hanka Rosendorfová |
1 |
Kuba Ransdorf |
2017-03-27 11:15 |
Hana Tihonová |
Nedělní trénink - přebor Tretry na krátké trati - dlouhá |
8 |
Hana Tihonová |
2017-03-27 01:45 |
Martin Černý |
Nedělní trénink |
2 |
Já |
2017-03-27 01:23 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink - Leškovice |
3 |
Gabča Šimůnková |
2017-03-27 00:37 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Leškovice |
1 |
Kuba Ransdorf |
2017-03-26 22:49 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Halouny |
5 |
Gabča Šimůnková |
2017-03-21 22:22 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Újezd u Přelouče |
1 |
Michal Hodek |
2017-03-20 22:33 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Újezd u Přelouče 1.úsek H21 |
1 |
Michal Hodek |
2017-03-20 22:28 |
Martin Černý |
Český pohár štafet - Újezd u Přelouče |
3 |
Michal Hodek |
2017-03-20 22:15 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Halouny |
2 |
Michal Hodek |
2017-03-20 22:13 |
Hana Tihonová |
Český pohár štafet D21 - Újezd u Přelouče |
3 |
Gabča Šimůnková |
2017-03-20 21:10 |
Ondra Měšťan |
Nedělní trénink 19.3. |
1 |
Michal Hodek |
2017-03-20 01:20 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Újezd u Přelouče |
1 |
Michal Hodek |
2017-03-20 01:19 |
Kuba Vlášek |
Trénink Aldašín (s TSM/SCM JO) |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-03-10 00:01 |
Kuba Vlášek |
PZL-Praga Magica |
2 |
Kuba Vlášek |
2017-03-09 23:59 |
Kuba Makovský |
Večerník Praha |
2 |
KubaM |
2016-12-21 12:29 |
Kuba Vlášek |
Noční bohnický orienťák |
2 |
Kuba Vlášek |
2016-12-19 22:34 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2016 |
1 |
Michal Hodek |
2016-12-19 22:32 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2015 |
1 |
Michal Hodek |
2016-12-19 22:27 |
Michal Hodek |
Mikulášův kufr 2016 |
2 |
Michal Hodek |
2016-12-03 18:40 |
Gabča Šimůnková |
MČR HROB 2016 - neděle DD20 |
3 |
Michal Hodek |
2016-11-09 09:54 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Kaňk 1. část |
2 |
Michal Hodek |
2016-11-06 00:41 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Ládví |
3 |
Michal Hodek |
2016-10-25 01:40 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Ládví |
2 |
Michal Hodek |
2016-10-24 23:44 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Nechánice |
1 |
Michal Hodek |
2016-10-24 23:19 |
Gabča Šimůnková |
MČR družstev |
5 |
Gabča Šimůnková |
2016-10-13 01:24 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet |
2 |
Gabča Šimůnková |
2016-10-12 23:57 |
Kuba Makovský |
MČR družstva Prysk - dospělí 5.úsek |
1 |
Michal Hodek |
2016-10-12 22:29 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2016 - finále D20A |
3 |
Michal Hodek |
2016-10-08 00:55 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2016 - semifinále D20B |
2 |
Gabča Šimůnková |
2016-10-08 00:42 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika semifinále |
1 |
Michal Hodek |
2016-10-08 00:31 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Brno |
2 |
Kuba Vlášek |
2016-09-29 18:02 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Košíkov |
2 |
Kuba Vlášek |
2016-09-29 18:01 |
Gabča Šimůnková |
PŽ klasika - Mšec |
3 |
Michal Hodek |
2016-09-29 12:15 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Brno - Nový Lískovec |
3 |
Michal Hodek |
2016-09-29 12:14 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Košíkov neděle |
3 |
Michal Hodek |
2016-09-29 12:12 |
Kuba Makovský |
PŽ Mšec H21L |
1 |
Michal Hodek |
2016-09-29 00:44 |
Martin Melišík |
ČP Štafet 2 |
2 |
Michal Hodek |
2016-09-29 00:14 |
Ondra Měšťan |
Sprint ŽA |
2 |
Ondra Měšťan |
2016-09-23 00:44 |
Kuba Makovský |
ČP Nový Lískovec H21E |
1 |
Michal Hodek |
2016-09-23 00:26 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Košíkov II |
1 |
Michal Hodek |
2016-09-23 00:22 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Košíkov I |
1 |
Michal Hodek |
2016-09-23 00:16 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Hrabětice krátká |
3 |
Gabča Šimůnková |
2016-09-14 23:23 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Hrabětice klasika |
2 |
Gabča Šimůnková |
2016-09-14 23:17 |
Kuba Makovský |
ČP Hrabětice H21E |
1 |
Michal Hodek |
2016-09-14 22:58 |
Kuba Makovský |
ČP Hrabětice H21E (1) |
1 |
Michal Hodek |
2016-09-14 22:55 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Hrabětice |
1 |
Michal Hodek |
2016-09-13 01:28 |
Kuba Vlášek |
JŽ-Fojtka |
1 |
Michal Hodek |
2016-09-13 01:11 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B - krátká |
1 |
Michal Hodek |
2016-09-13 01:08 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B - klasika |
1 |
Michal Hodek |
2016-09-13 01:01 |
Gabča Šimůnková |
PŽ sprint - Vokovice |
3 |
Michal Hodek |
2016-09-05 23:26 |
Gabča Šimůnková |
Chrastavský pohárek - krátká |
1 |
Michal Hodek |
2016-09-05 22:19 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - middle finále |
5 |
Gabča Šimůnková |
2016-08-31 09:47 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: KOB Maputo |
4 |
Kuba Vlášek |
2016-08-31 01:20 |
Kuba Vlášek |
LS-Middle semifinále |
4 |
Kuba Vlášek |
2016-08-31 01:18 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: Metalurg Severodvinsk |
3 |
Kuba Vlášek |
2016-08-31 01:13 |
Kuba Vlášek |
LS-Middle finále |
2 |
Kuba Vlášek |
2016-08-31 01:11 |
Kuba Vlášek |
LS-Porosty |
2 |
Kuba Vlášek |
2016-08-31 01:10 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty F |
3 |
Michal Hodek |
2016-08-31 00:33 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: SK Togo Lomé |
1 |
Michal Hodek |
2016-08-31 00:25 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - middle semifinále |
2 |
Gabča Šimůnková |
2016-08-30 23:33 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - štafety přes cestu rozběh |
1 |
Michal Hodek |
2016-08-30 23:22 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - porosty |
2 |
Gabča Šimůnková |
2016-08-30 23:21 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty C |
1 |
Michal Hodek |
2016-08-30 23:21 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - potoky |
1 |
Michal Hodek |
2016-08-30 23:17 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2016 E2 |
2 |
Gabča |
2016-07-12 15:24 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2016 E3 |
1 |
Michal Hodek |
2016-07-11 23:24 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2016 E1 |
1 |
Michal Hodek |
2016-07-11 23:14 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká kvalifikace |
1 |
Gabča |
2016-06-29 15:11 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
1 |
Kuba Vlášek |
2016-06-20 01:02 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
1 |
Kuba Vlášek |
2016-06-20 00:54 |
Ondra Měšťan |
Český pohár štafet |
1 |
Kuba Vlášek |
2016-06-08 22:52 |
Ondra Měšťan |
Český pohár štafet |
1 |
Kuba Makovský |
2016-06-06 19:02 |
Ondra Měšťan |
Sprint ŽA |
1 |
Gabča |
2016-06-06 18:27 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Černá Voda krátká |
3 |
Michal Hodek |
2016-05-31 01:13 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Černá Voda |
2 |
Michal Hodek |
2016-05-31 01:10 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Černá Voda |
3 |
Michal Hodek |
2016-05-31 01:10 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Černá Voda klasika |
1 |
Michal Hodek |
2016-05-31 01:06 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Černá Voda |
2 |
Kuba Vlášek |
2016-05-31 01:01 |
Kuba Makovský |
ČP Černá Voda H21A |
1 |
Michal Hodek |
2016-05-31 00:50 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Halouny - krátká D21B |
3 |
Michal Hodek |
2016-05-31 00:47 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Halouny - klasika D21B |
1 |
Michal Hodek |
2016-05-31 00:44 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
1 |
Michal Hodek |
2016-05-31 00:41 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Halouny |
2 |
Michal Hodek |
2016-05-31 00:36 |
Ondra Měšťan |
3. PPŽ |
1 |
Kuba Vlášek |
2016-05-26 20:07 |
Martin Melišík |
Saxbo 2016 krátká |
2 |
Martin M |
2016-05-24 22:57 |
Martin Melišík |
Saxbo 2016 klasika |
1 |
Gabča |
2016-05-23 21:03 |
Bára Halamová |
Saxbo 21.5. |
1 |
Gabča |
2016-05-22 00:28 |
Martin Melišík |
Soustředění výběru Prahy |
1 |
Gabča |
2016-05-13 23:26 |
Gabča Šimůnková |
Krajské kolo přeboru škol 2016 |
2 |
Gabča |
2016-05-11 21:45 |
Gabča Šimůnková |
MČR Sprint 2016 |
4 |
Michal Hodek |
2016-05-10 00:43 |
Ondra Měšťan |
MČR ve sprintu |
4 |
Michal Hodek |
2016-05-10 00:28 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Uherský Brod |
1 |
Michal Hodek |
2016-05-10 00:18 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Trutnov |
3 |
Michal Hodek |
2016-05-06 01:03 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Trutnov |
2 |
Kuba Vlášek |
2016-05-06 01:01 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Trutnov |
4 |
Gabča |
2016-05-06 01:01 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Trutnov |
4 |
Gabča |
2016-05-06 00:55 |
Kuba Makovský |
ČP Trutnov H21A |
1 |
Michal Hodek |
2016-05-06 00:15 |
Lenka Rosendorfová |
žebříček B- Trutnov |
2 |
Lenka Rosendorfová |
2016-05-04 20:03 |
Kuba Makovský |
ČP Trutnov H21E |
1 |
Martin |
2016-05-02 20:37 |
Martin Melišík |
Lepší kvalita |
1 |
Gabča Šimůnková |
2016-05-01 23:54 |
Martin Černý |
Áčka - Turnov |
2 |
Martin |
2016-05-01 23:20 |
Martin Melišík |
B-Trutnov |
1 |
Gabča Šimůnková |
2016-05-01 23:04 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
3 |
Martin |
2016-05-01 22:52 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
1 |
Gabča Šimůnková |
2016-05-01 21:58 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Brno |
5 |
Gabča Šimůnková |
2016-04-26 02:25 |
Gabča Šimůnková |
OM krátká Jíloviště D21L |
3 |
Michal Hodek |
2016-04-26 00:47 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Jíloviště |
2 |
Kuba Vlášek |
2016-04-25 00:57 |
Ondra Měšťan |
Oblastní mistrovství |
1 |
Kuba Ransdorf |
2016-04-24 21:18 |
Gabča Šimůnková |
MČR NOB 2016 |
3 |
Michal Hodek |
2016-04-19 13:18 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Jabloneček |
2 |
Kuba Vlášek |
2016-04-19 01:04 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Jabloneček |
1 |
Michal Hodek |
2016-04-19 00:27 |
Bára Halamová |
krátká 10.4. |
2 |
Gabča Šimůnková |
2016-04-18 16:32 |
Bára Halamová |
sprint v Benátkách |
1 |
Gabča |
2016-04-18 00:49 |
Lenka Rosendorfová |
Mistrovství oblasti ve sprintu |
2 |
Lenka Rosendorfová |
2016-04-16 00:17 |
Martin Melišík |
Stará Huť, krátká |
1 |
Kuba Ransdorf |
2016-04-13 16:31 |
Kuba Makovský |
PŽ Benátky H21L |
2 |
Kuba Makovský |
2016-04-12 11:34 |
Lenka Rosendorfová |
Oblastní žebříček (Stará Huť) |
1 |
Michal Hodek |
2016-04-12 01:36 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Ježibaba |
5 |
Michal Hodek |
2016-04-12 01:33 |
Martin Černý |
Žebříček - Stará Huť |
5 |
Gabča Šimůnková |
2016-04-11 22:53 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Benátky nad Jizerou |
2 |
Michal Hodek |
2016-04-11 22:06 |
Gabča Šimůnková |
OM sprint Benátky - D21L |
6 |
Kuba Vlášek |
2016-04-10 21:06 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
1 |
Michal Hodek |
2016-04-10 20:26 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Benátky nad Jizerou |
1 |
Michal Hodek |
2016-04-10 20:23 |
Ondra Měšťan |
Oblastní mistrovství |
1 |
Michal Hodek |
2016-04-10 20:02 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - plánování postupů |
3 |
Michal Hodek |
2016-04-08 23:46 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
3 |
Ondra Měšťan |
2016-04-08 23:41 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - okruh B |
2 |
Gabča |
2016-04-08 22:26 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
2 |
Michal Hodek |
2016-04-08 22:05 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
1 |
Michal Hodek |
2016-04-08 22:03 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
1 |
Michal Hodek |
2016-04-08 22:02 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Pomlázkáč |
1 |
Martin |
2016-04-03 17:23 |
Kuba Vlášek |
VS-Krátká |
1 |
Michal Hodek |
2016-04-03 00:13 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E5 |
4 |
Michal Hodek |
2016-03-20 13:39 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E2 |
2 |
Michal Hodek |
2016-03-20 13:37 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E4 |
2 |
Gabča Šimůnková |
2016-03-19 19:18 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E4 |
1 |
Gabča Šimůnková |
2016-03-19 19:14 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E5 |
2 |
Gabča Šimůnková |
2016-03-19 19:05 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E3 |
2 |
Gabča Šimůnková |
2016-03-19 18:56 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E1 |
2 |
Gabča Šimůnková |
2016-03-19 18:54 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E2 |
1 |
Michal Hodek |
2016-03-19 18:21 |
Gabča Šimůnková |
HULK cup 2015 |
2 |
Gabča Šimůnková |
2015-11-16 22:23 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2015 Potštejn - neděle |
2 |
Gabča Šimůnková |
2015-11-15 20:28 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2015 Potštejn - sobota |
1 |
Michal Hodek |
2015-11-15 17:36 |
Kuba Makovský |
MČR Hrob HH |
1 |
Michal Hodek |
2015-11-15 17:27 |
Kuba Makovský |
MČR Hrob HH |
1 |
Michal Hodek |
2015-11-15 17:24 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Horní Bezděkov - D21L |
1 |
KubaM |
2015-10-30 16:50 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Řevnice |
2 |
Kuba Vlášek |
2015-10-15 01:14 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Řevnice |
1 |
Michal Hodek |
2015-10-15 01:00 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Klepáčov |
1 |
Michal Hodek |
2015-10-15 00:57 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2015 - finále B |
2 |
Gabča Šimůnková |
2015-10-04 20:39 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2015 - semifinále |
1 |
Michal Hodek |
2015-10-04 20:27 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Krňany |
3 |
Michal Hodek |
2015-10-04 20:19 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Libušín |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-27 21:37 |
Kuba Makovský |
PŽ Krňany |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-27 21:35 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Telč |
3 |
Michal Hodek |
2015-09-27 21:32 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Libušín |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-22 00:31 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Řásná sobota - D21 |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-22 00:29 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Řásná |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-22 00:23 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Telč |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-22 00:21 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Řásná |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-22 00:21 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Maršovy_Chody |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-22 00:18 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Maršovy_Chody |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-22 00:16 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Maršovy Chody - krátká |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-22 00:01 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Maršovy Chody - klasika |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-22 00:01 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2015 - Kombotech |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-03 23:53 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2015 - "Velmi výživná klasika Kuby Vláška" |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-03 23:47 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E4 |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-03 23:42 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E2 |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-03 23:40 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E1 |
1 |
Michal Hodek |
2015-09-03 23:39 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2015 - semifinále |
1 |
Michal Hodek |
2015-06-23 22:36 |
Kuba Makovský |
MČR KT F H21B |
1 |
Michal Hodek |
2015-06-23 22:18 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Žatec |
2 |
Gabča |
2015-06-04 18:09 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Kroučová |
2 |
Kuba Vlášek |
2015-06-04 09:07 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Kroučová neděle |
1 |
Michal Hodek |
2015-06-04 01:37 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Kroučová sobota |
1 |
Michal Hodek |
2015-06-04 01:31 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Rýnovice |
2 |
Michal Hodek |
2015-04-28 22:29 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E5 - M21E |
1 |
Michal Hodek |
2015-03-16 22:04 |
Kuba Makovský |
Lipica trénink 3 |
1 |
Michal Hodek |
2015-03-16 22:00 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E4 - M21E |
1 |
Michal Hodek |
2015-03-16 21:53 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E2 |
3 |
Gabča |
2015-03-16 21:52 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E1 |
2 |
Gabča |
2015-03-16 21:45 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E5 |
3 |
Michal Hodek |
2015-03-16 21:43 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E3 |
3 |
Gabča |
2015-03-16 21:41 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E4 |
3 |
Michal Hodek |
2015-03-16 21:41 |
Kuba Vlášek |
JŽ-Šemanovice |
2 |
Kuba Vlášek |
2014-10-06 00:00 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Holičky-Finále |
2 |
Kuba Vlášek |
2014-10-05 23:57 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Šemanovice |
1 |
Michal Hodek |
2014-10-05 21:44 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
1 |
Michal Hodek |
2014-10-05 21:29 |
Martin Černý |
Český pohár štafet - MIX |
1 |
Gabča |
2014-09-16 06:15 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Proseč |
1 |
Gabča |
2014-09-09 01:09 |
Kuba Vlášek |
Sedmihoří E3 |
1 |
Michal Hodek |
2014-08-28 23:10 |
Kuba Vlášek |
LS-Nakresli si sám |
1 |
Michal Hodek |
2014-08-28 23:08 |
Kuba Vlášek |
LS-Klasika |
1 |
Michal Hodek |
2014-08-28 23:07 |
Martin Černý |
"Nakresli si svoji mapu" |
2 |
Martin |
2014-08-22 11:57 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2014 - E1 |
2 |
Gabča Šimůnková |
2014-07-25 20:14 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2014 - E3 |
1 |
Michal Hodek |
2014-07-25 00:02 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2014 - E2 |
1 |
Michal Hodek |
2014-07-24 23:56 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká finále |
2 |
Gabča Šimůnková |
2014-06-27 20:06 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Teplice_n_Met.-Finále |
1 |
Michal Hodek |
2014-06-26 22:39 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Teplice_n_Met.-Kvalifikace |
1 |
Michal Hodek |
2014-06-26 22:37 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Mníšek |
1 |
Michal Hodek |
2014-06-26 22:33 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká semifinále |
2 |
Gabča Šimůnková |
2014-06-24 17:59 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
2 |
KubaM |
2014-06-15 22:16 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
1 |
KubaM |
2014-06-10 17:42 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Odranec |
1 |
Michal Hodek |
2014-06-09 21:11 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Odranec |
1 |
Michal Hodek |
2014-06-09 21:08 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
1 |
Michal Hodek |
2014-06-09 21:05 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
2 |
Ondra Měšťan |
2014-06-09 18:40 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
1 |
Gabča Šimůnková |
2014-06-08 23:50 |
Ondra Měšťan |
Mistrovství oblasti na klasice |
1 |
Michal Hodek |
2014-06-02 22:23 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
1 |
Michal Hodek |
2014-06-02 22:21 |
Kuba Vlášek |
OM-Klasika-Janov |
1 |
Michal Hodek |
2014-06-02 22:20 |
Kuba Vlášek |
VZ-Janov |
1 |
Michal Hodek |
2014-06-02 22:17 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Janov |
1 |
Michal Hodek |
2014-06-02 22:16 |
Gabča Šimůnková |
Český pohár štafet |
2 |
Gabča Šimůnková |
2014-05-29 23:00 |
Gabča Šimůnková |
Žebříček A sprint |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-29 00:37 |
Gabča Šimůnková |
Český pohár štafet |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-29 00:36 |
Ondra Měšťan |
Vyzývací pohár III |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-29 00:26 |
Ondra Měšťan |
Vyzývací pohár II |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-29 00:25 |
Ondra Měšťan |
Vyzývací pohár I |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-29 00:23 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Mikuleč |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-26 23:07 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Mikuleč |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-26 23:05 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Česká Třebová |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-26 23:04 |
Kuba Makovský |
5. ČPŠ Mikuleč |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-26 22:53 |
Kuba Makovský |
ŽA Rokytá - krátká |
2 |
Kuba Makovský |
2014-05-21 19:04 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Landštejn |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-20 00:47 |
Gabča Šimůnková |
Žebříček A |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-20 00:45 |
Gabča Šimůnková |
Žebříček A |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-20 00:42 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Rokytá |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-20 00:39 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Rokytá |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-20 00:36 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint 2014 |
2 |
Gabča Šimůnková |
2014-05-12 22:31 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy |
3 |
Michal Hodek |
2014-05-12 22:27 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-12 22:21 |
Gabča Šimůnková |
Pražský žebříček |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-02 11:17 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Háje |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-01 23:22 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Želízy |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-01 23:20 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
1 |
Michal Hodek |
2014-05-01 23:14 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
1 |
Michal Hodek |
2014-04-27 23:05 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Želízy |
2 |
Michal Hodek |
2014-04-27 13:24 |
Gabča Šimůnková |
Mistrovství Prahy na krátké |
3 |
Gabča Šimůnková |
2014-04-27 00:10 |