MČR krátká kvalifikace (10.06.2017)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Lipnice nad Sázavou
Pořadatel: OSN, JHB
Země: ČR
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 4.65 km
Čas: 32:47
Jedním slovem - tragédie. V úvodu jen drobnější chyby na dohledávkách, první velká chyba přišla při postupu na 5. Nějak se mi nepodařilo identifikovat, co je cesta a co dům, a prostě jsem odbočil úplně jinam. Chtěl jsem potom běžet přímo, ale kamenný sráz mě zastavil a donutil mě přehodnotit plány. Kolem 6 se mi (nejspíš) podařilo proběhnout, a když jsem se snažil dohledat kontrolu od kraje té zarostlé paseky, nedokázal jsem to. Myslím si, že byl nakreslený blíž než ve skutečnosti byl, ale nevím to jistě, ale určitě ví, že jsem tam nechal 4 minuty. Dalších pár postupů jsem se snažil běžet co nejrycheji a nemapoval jsem tak moc, což se mi vymstilo u 11, kde jsem naběhl moc vpravo a navíc jsem si myslel, že musím ještě víc doprava. Další chyba byla na světě :-) . Zbytek trati jsem se zase snažil něco málo dohnat, ale když člověk nechá v lese kolem 9 minut na chybách, tak to se to potom dohání fakt blbě :-) .
Skrýt komentáře (3)
Gabča Šimůnková : Když na to tak koukám - já bych teda na 5. běžela zprava. Jakože směrem k lomu až na velkou cestu a po ní až do ohybu skoro k čáře postupu (začíná tam louka), tam není pak dolů to velký kamenný pole, Káťa tam šla a prý to bylo v pohodě, když jsi trefil to správný místo, kde nejsou ty trojúhelníčkový kameny (když už jsi tam byl, měls to teda někudy tamtudy slézt a ne to celý zas obíhat). Škoda 11., byl jsi u ní už na poprvé. Tam to chtělo důsledně udržet směr od posedu. Jinak narvat to po chybách s tím, že "doženu ztrátu" není někdy nejlepší nápad :)
Kuba Vlášek : Tam u tý "louky" cestou na 5 jsem běžel a taky jsem to oběhnul jak Ondra, protože na první pohled to dolů moc průběžně nevypadalo. Jinak postup na 5 mi zleva nepřijde úplně špatnej, jenom to chtělo to v závěru napřímit ke kontrole a nezabíhat až na tu cestu k tomu lomu. A u 11 byl ten velkej šutr (i když byl v hustníku, tak byl dost dobře vidět), takže to chtělo od posedu na šutr a pak najít jámu vedle.
Michal Hodek : Volba na 5 zleva mi taky přijde OK, hlavně jsi ale neměl vůbec řešit co je cesta a co dům stačilo jen nahoře kouknout na buzolu a pustit to z kopce...
Napiš komentář
Ulož
 
MČR krátká kvalifikace (10.06.2017) MČR krátká kvalifikace (10.06.2017)