RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Víťa 10 Saxbo 14.06.2015 18.06.2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 20:04
Jáchym Bulíř 5 vrstevnicovka Velikonoce 19.04.2019 19.04.2019 19:48
Emča Bulířová 15 Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 20.04.2019 20.04.2019 20:28
Žofka Bulířová 0
Emča Černá 3 Velikonoce ve skalách E1 - D16 19.04.2019 19.04.2019 19:47
Martin Černý 57 Oblastnak JC 26.08.2018 26.08.2018 22:14
Máťa Černý 24 vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:19
Tonda Černý 28 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 20.04.2019 20:20
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13.05.2017 23.05.2017 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 04.11.2018 04.11.2018 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21.06.2015 03.07.2015 23:33
David Elleder 5 vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:21
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 20.10.2018 20.10.2018 22:57
Michal Hodek 188 Oblastní žebříček - Gröbovka 06.04.2019 06.04.2019 17:57
Vašek Janáč 5 11.10.2014 20.10.2014 18:18
Matěj Kuchař 4 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 20.04.2019 20:26
Ondra Kuchař 7 vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:10
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14.04.2017 14.04.2017 13:59
Jája Makovská 43 OblŽ JO Stráž pod Ralskem D21K 07.04.2019 08.04.2019 16:31
Kuba Makovský 282 MO JO sprint Stráž pod Ralskem 07.04.2019 08.04.2019 16:59
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:43
Honzík Melišík 55 skokovy ransdorf vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:11
Martin Melišík 56 Dobříš - noc 09.02.2019 13.02.2019 21:05
Radka Melišíková 48 Velikonoce ve skalách D45A E1 19.04.2019 19.04.2019 19:58
Ondra Měšťan 124 Velikonočko - vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:12
Terka Měšťanová 2 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 20:02
Filip Motyčka 0
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25.05.2014 27.05.2014 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30.04.2018 02.05.2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20.04.2019 20.04.2019 20:45
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21.05.2017 21.05.2017 21:30
Kuba Ransdorf 68 ŽA Boháňka 14.04.2019 14.04.2019 18:02
Hanka Rosendorfová 6 vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:03
Lenka Rosendorfová 18 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 20.04.2019 20:34
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:39
Gabča Šimůnková 292 Velikonoce - štafety krátká 20.04.2019 20.04.2019 20:05
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07.05.2016 08.05.2016 16:21
Kuba Smolka 18 Vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 18:50
Bára Smolková 11 LS kombotech 23.08.2018 26.08.2018 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 19:48
Hana Tihonová 63 oblastní žebříček JČ - krátká - D21 26.08.2018 26.08.2018 23:10
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 04.03.2018 08.03.2018 17:30
Šimon Tůma 11 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 20.04.2019 20:43
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28.05.2017 01.06.2017 23:35
Kuba Vlášek 296 VS-Vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 18:50
Matyáš Zlesák 1 Vel. soustř. LINIE+ 18.04.2019 18.04.2019 22:31

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Jana Popová Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 Tréninky 20.04.2019 20:47
Jana Popová Velikonoce - štafety krátká 20.04.2019 Tréninky 20.04.2019 20:45
Šimon Tůma Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 Tréninky 20.04.2019 20:43
Šimon Tůma Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 20.04.2019 Tréninky 20.04.2019 20:41
Lenka Rosendorfová Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 Tréninky 20.04.2019 20:34
Emča Bulířová Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 20.04.2019 Tréninky 20.04.2019 20:28
Matěj Kuchař Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 Tréninky 20.04.2019 20:26
Matěj Kuchař Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 20.04.2019 Tréninky 20.04.2019 20:24
Tonda Černý Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 Tréninky 20.04.2019 20:20
Tonda Černý Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 20.04.2019 Tréninky 20.04.2019 20:17

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Emča Černá Velikonoce ve skalách E1 - D16 1 Gabča 21.04.2019 16:57
Ondra Měšťan ŽA krátká Boháňka 1 Gabča Šimůnková 16.04.2019 00:58
Emča Černá OM štafet Košátky - D18 1 Gabča Šimůnková 16.04.2019 00:42
Emča Černá ŽA krátká - D16A 2 Gabča Šimůnková 16.04.2019 00:36
Gabča Šimůnková OM štafety JčO - Dobrá Voda u ČB 2 Gabča Šimůnková 12.04.2019 17:29
Jája Makovská OblŽ JO Stráž pod Ralskem D21K 1 Kuba Vlášek 12.04.2019 17:28
Jája Makovská OM Grébovka D21L 1 Kuba Vlášek 12.04.2019 17:26
David Elleder OM ve sprintu 1 Gabča Šimůnková 12.04.2019 17:24
Honzík Melišík PŽ Týnec nad Sázavou H14 1 Kuba Ransdorf 08.04.2019 18:00
Tonda Černý oblast - horka 1 Gabča Šimůnková 06.04.2019 19:15