RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Víťa 1 Saxbo 14.06.2015 18.06.2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 20:04
Jáchym Bulíř 5 Přebor Tretry na krátké 28.08.2019 29.08.2019 09:32
Emča Bulířová 13 VT Úpice - offroad klasika 05.08.2020 05.08.2020 20:28
Emča Černá 24 TSM trojutkání štafety - Studený vrch 21.06.2020 23.06.2020 10:03
Martin Černý 48 Oblastnak JC 26.08.2018 26.08.2018 22:14
Máťa Černý 12 prdol Slovanka - Klasika 07.06.2020 11.06.2020 12:36
Tonda Černý 16 Prdol no. 6 - Slovanka klasika 07.06.2020 08.06.2020 18:24
Tonda Cvrček 0
David Elleder 64 VT Úpice vrstevnicovka 06.08.2020 08.08.2020 09:47
Honzík Elleder 4 o liga ládví 21.05.2020 22.05.2020 15:23
Bára Halamová 21 PŽ 20.10. 20.10.2018 20.10.2018 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02.10.1999 18.05.2019 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2020 - E3 12.07.2020 13.07.2020 22:27
Kamil Klíma 0
Matěj Kuchař 8 VT-Middle 07.08.2020 08.08.2020 13:52
Ondra Kuchař 22 pž kytín 03.11.2019 07.11.2019 19:10
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02.10.1999 18.05.2019 21:30
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 08.09.2019 12.09.2019 16:55
Kuba Makovský 317 Šimůnkovic nedělní mapáč 16.02.2020 17.02.2020 12:18
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:43
Honzík Melišík 72 Vrstevnicovka B 27.08.2019 27.08.2019 18:44
Martin Melišík 61 VT Úpice - směry 04.08.2020 04.08.2020 16:11
Radka Melišíková 107 Rumile E3 D45A 19.07.2020 19.07.2020 19:28
Ondra Měšťan 146 PrDoL Slovanka klasika 07.06.2020 07.06.2020 17:42
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 19.05.2019 19.05.2019 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 25.08.2019 25.08.2019 20:43
Anna Pangrácová 0
Marie Pangrácová 12 Rumcajsovy míle E3 19.07.2020 20.07.2020 12:01
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30.04.2018 02.05.2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20.04.2019 20.04.2019 20:45
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21.05.2017 21.05.2017 21:30
Kuba Ransdorf 54 EFOL sprint 07.08.2019 11.08.2019 11:40
Hanka Rosendorfová 7 Kombotech C 26.08.2019 26.08.2019 21:21
Lenka Rosendorfová 17 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 20.04.2019 20:34
Gabča Šimůnková 349 VT Turnov - 2k middle, finále A 16.07.2020 19.07.2020 21:15
Míša Šimůnková 19 Veřejný závod Hostěraz 14.06.2020 15.06.2020 15:20
Kuba Smolka 23 Červená hlína- porovnávací long 26.04.2020 26.04.2020 20:23
Bára Smolková 11 LS kombotech 23.08.2018 26.08.2018 20:13
Dominik Sork 12 VT Turnov - vrstevnicovka 14.07.2020 14.07.2020 20:09
Hana Tihonová 63 Rumcajs - E3 - D21B - zkrácená 19.07.2020 22.07.2020 23:51
Šimon Tofel 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 14:09
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23.06.2019 23.06.2019 17:45
Šimon Tůma 16 Mariánské Lázně-krátká 15.06.2019 20.06.2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28.05.2017 01.06.2017 23:35
Kuba Vlášek 354 Prdol-Slovanka 07.06.2020 09.06.2020 00:15

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Matěj Kuchař VT-Middle 07.08.2020 Tréninky 08.08.2020 13:52
David Elleder VT Úpice vrstevnicovka 06.08.2020 Tréninky 08.08.2020 09:47
David Elleder VT Úpice - offroad klasika 05.08.2020 Tréninky 05.08.2020 20:33
Emča Bulířová VT Úpice - offroad klasika 05.08.2020 Tréninky 05.08.2020 20:28
Martin Melišík VT Úpice - směry 04.08.2020 Tréninky 04.08.2020 16:11
David Elleder Rumcajsovi míle E3 19.07.2020 Závody 26.07.2020 09:13
David Elleder Rumcajsovi míle E2 18.07.2020 Závody 26.07.2020 09:09
David Elleder Rumcajsovi míle E1 18.07.2020 Závody 26.07.2020 09:00
David Elleder VT Turnov middle finále A 16.07.2020 Tréninky 26.07.2020 08:55
David Elleder VT turnov middle semifinále 16.07.2020 Tréninky 26.07.2020 08:51

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
David Elleder Rumcajsovi míle E2 1 Gabča 01.08.2020 17:43
David Elleder Rumcajsovi míle E1 1 Gabča 01.08.2020 17:30
Hana Tihonová Rumcajs - E1 - D21B - krátká 2 Hana Tihonová 27.07.2020 01:02
Radka Melišíková Rumile E2 D45A 2 Kuba Vlášek 22.07.2020 14:00
Marie Pangrácová Rumcajsovy míle E3 2 Marie 22.07.2020 00:45
Radka Melišíková Rumile E3 D45A 2 Gabča 21.07.2020 20:33
Radka Melišíková Rumile E1 D45A 1 Gabča 20.07.2020 12:38
Martin Melišík Hejkal o-cup 2 Martin M. 12.07.2020 22:54
Emča Černá TSM trojutkání štafety - Studený vrch 1 Gabča 23.06.2020 12:36
Emča Černá Trojutkání TSM Studený vrch D16 1 Kuba Vlášek 21.06.2020 01:28