RSS-strøm

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Víťa 10 Saxbo 14.06.2015 18.06.2015 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 20:04
Jáchym Bulíř 6 Přebor Tretry na krátké 28.08.2019 29.08.2019 09:32
Emča Bulířová 15 Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 20.04.2019 20.04.2019 20:28
Žofka Bulířová 0
Emča Černá 11 MČR krátká - D16A finále 23.06.2019 26.06.2019 13:20
Martin Černý 57 Oblastnak JC 26.08.2018 26.08.2018 22:14
Máťa Černý 24 vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:19
Tonda Černý 36 ČPŠ Český dub 15.09.2019 17.09.2019 21:19
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 13.05.2017 23.05.2017 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 04.11.2018 04.11.2018 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 21.06.2015 03.07.2015 23:33
David Elleder 30 ŽB Těptín krátká trať 08.09.2019 09.09.2019 16:50
Honzík Elleder 1 DH12 Kaňk s cestama 02.10.1999 18.05.2019 21:34
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 20.10.2018 20.10.2018 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02.10.1999 18.05.2019 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2019 - E3 14.07.2019 20.09.2019 21:46
Vašek Janáč 5 11.10.2014 20.10.2014 18:18
Matěj Kuchař 7 15.09.2019 15.09.2019 19:02
Ondra Kuchař 18 Štafety Nědělě 15.09.2019 15.09.2019 20:07
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02.10.1999 18.05.2019 21:30
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 14.04.2017 14.04.2017 13:59
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 08.09.2019 12.09.2019 16:55
Kuba Makovský 314 ŽB Těptín H21B 08.09.2019 12.09.2019 15:53
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:43
Honzík Melišík 79 Vrstevnicovka B 27.08.2019 27.08.2019 18:44
Martin Melišík 61 ŽA Krátka 02.06.2019 05.06.2019 21:30
Radka Melišíková 91 MCR na klasice D45B finale 22.09.2019 22.09.2019 18:47
Ondra Měšťan 136 ČPŠ Český Dub 15.09.2019 17.09.2019 21:38
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 19.05.2019 19.05.2019 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 25.08.2019 25.08.2019 20:43
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 25.05.2014 27.05.2014 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30.04.2018 02.05.2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20.04.2019 20.04.2019 20:45
Verča Popová 3 Štafety 14.09.2019 17.09.2019 17:41
Kuba Ransdorf 70 Veprikov middle 28.08.2019 29.08.2019 09:09
Hanka Rosendorfová 7 Kombotech C 26.08.2019 26.08.2019 21:21
Lenka Rosendorfová 18 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 20.04.2019 20:34
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 13:39
Gabča Šimůnková 322 ČPŠ Český Dub 15.09.2019 15.09.2019 23:05
Míša Šimůnková 9 ČPŠ Český Dub 15.09.2019 15.09.2019 20:06
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 07.05.2016 08.05.2016 16:21
Kuba Smolka 26 LS azimuťák 25.08.2019 25.08.2019 13:36
Bára Smolková 11 LS kombotech 23.08.2018 26.08.2018 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 08.04.2018 11.04.2018 19:48
Hana Tihonová 74 Bohemia E5 - D21A - long 28.07.2019 31.07.2019 22:59
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 04.03.2018 08.03.2018 17:30
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23.06.2019 23.06.2019 17:45
Šimon Tůma 18 Mariánské Lázně-krátká 15.06.2019 20.06.2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28.05.2017 01.06.2017 23:35
Kuba Vlášek 327 ŽB-Těptín 08.09.2019 09.09.2019 21:12
Matyáš Zlesák 1 Vel. soustř. LINIE+ 18.04.2019 18.04.2019 22:31

De siste kartene 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Radka Melišíková MCR na klasice D45B finale 22.09.2019 Závody 22.09.2019 18:47
Radka Melišíková MCR na klasice D45B kvalifikace 21.09.2019 Závody 22.09.2019 18:42
Ondra Měšťan ČPŠ Český Dub 15.09.2019 Závody 17.09.2019 21:38
Ondra Měšťan ŽA sprint Český Dub 14.09.2019 Závody 17.09.2019 21:31
Ondra Měšťan ČPŠ Horní Polubný 14.09.2019 Závody 17.09.2019 21:25
Tonda Černý ČPŠ Český dub 15.09.2019 Závody 17.09.2019 21:19
Tonda Černý sprint český dub 14.09.2019 Závody 17.09.2019 21:11
Ondra Měšťan ŽA Lukoveček krátká 08.09.2019 Závody 17.09.2019 21:05
Tonda Černý ČPŠ Kořenov 14.09.2019 Závody 17.09.2019 21:01
Ondra Měšťan ŽA Lukoveček klasika 07.09.2019 Závody 17.09.2019 20:53

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Ondra Měšťan ŽA Lukoveček klasika 2 Ondra Měšťan 19.09.2019 00:14
Radka Melišíková Stafety Cesky Dub D135.1 5 Gabča Šimůnková 18.09.2019 19:01
Tonda Černý ČPŠ Český dub 1 Gabča Šimůnková 18.09.2019 13:49
Tonda Černý ČPŠ Kořenov 1 Gabča Šimůnková 18.09.2019 01:00
Míša Šimůnková ČP sprint Český Dub 1 Kuba Ransdorf 18.09.2019 00:21
Míša Šimůnková ČPŠ Český Dub 1 Kuba Ransdorf 18.09.2019 00:14
Ondra Kuchař Štafety Sobota 2 Kuba Ransdorf 18.09.2019 00:11
Ondra Kuchař Sprint Dub H14C 1 Kuba Ransdorf 18.09.2019 00:05
Ondra Kuchař Štafety Nědělě 1 Kuba Ransdorf 17.09.2019 23:59
Míša Šimůnková ČPŠ Horní Polubný 1 Kuba Vlášek 17.09.2019 01:02