RSS-flöde

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Användare

Namn Kartor Senaste kartan Datum Uppdaterad
Víťa 10 Saxbo 2015-06-14 2015-06-18 19:23
Klárka Bublíková 2 2. PŽ 2018-04-08 2018-04-11 20:04
Jáchym Bulíř 6 Přebor Tretry na krátké 2019-08-28 2019-08-29 09:32
Emča Bulířová 15 Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí 2019-04-20 2019-04-20 20:28
Žofka Bulířová 0
Emča Černá 11 MČR krátká - D16A finále 2019-06-23 2019-06-26 13:20
Martin Černý 57 Oblastnak JC 2018-08-26 2018-08-26 22:14
Máťa Černý 24 vrstevnicovka 2019-04-19 2019-04-19 19:19
Tonda Černý 36 ČPŠ Český dub 2019-09-15 2019-09-17 21:19
Eliška Charouzková 1 ŽB Čechy Křižany - klasika 2017-05-13 2017-05-23 20:46
Tonda Cvrček 2 Poslední PŽ - Všenory 2018-11-04 2018-11-04 18:09
Dorka Dědková 51 MČR krátká- finále A 2015-06-21 2015-07-03 23:33
David Elleder 30 ŽB Těptín krátká trať 2019-09-08 2019-09-09 16:50
Honzík Elleder 1 DH12 Kaňk s cestama 1999-10-02 2019-05-18 21:34
Bára Halamová 30 PŽ 20.10. 2018-10-20 2018-10-20 22:57
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 1999-10-02 2019-05-18 21:32
Michal Hodek 203 Vysočina cup 2019 - E3 2019-07-14 2019-09-20 21:46
Vašek Janáč 5 2014-10-11 2014-10-20 18:18
Matěj Kuchař 7 2019-09-15 2019-09-15 19:02
Ondra Kuchař 18 Štafety Nědělě 2019-09-15 2019-09-15 20:07
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 1999-10-02 2019-05-18 21:30
Honza Longin 19 Velikonoce2017 kombotech 2017-04-14 2017-04-14 13:59
Jája Makovská 47 ŽB Těptín D21C 2019-09-08 2019-09-12 16:55
Kuba Makovský 314 ŽB Těptín H21B 2019-09-08 2019-09-12 15:53
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 2019-04-19 2019-04-19 19:43
Honzík Melišík 79 Vrstevnicovka B 2019-08-27 2019-08-27 18:44
Martin Melišík 61 ŽA Krátka 2019-06-02 2019-06-05 21:30
Radka Melišíková 89 Stafety Cesky Dub D135.1 2019-09-15 2019-09-15 20:00
Ondra Měšťan 136 ČPŠ Český Dub 2019-09-15 2019-09-17 21:38
Terka Měšťanová 3 Šímův trénink 2019-05-19 2019-05-19 18:26
Filip Motyčka 2 Offroad D 2019-08-25 2019-08-25 20:43
Kačka Poláková 0
Terka Poláková 5 5.ČPČ Mikuleč 2014-05-25 2014-05-27 17:25
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 2018-04-30 2018-05-02 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 2019-04-20 2019-04-20 20:45
Verča Popová 3 Štafety 2019-09-14 2019-09-17 17:41
Kuba Ransdorf 70 Veprikov middle 2019-08-28 2019-08-29 09:09
Hanka Rosendorfová 7 Kombotech C 2019-08-26 2019-08-26 21:21
Lenka Rosendorfová 18 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 2019-04-20 2019-04-20 20:34
Vítek Semecký 2 Middle - Žákovské soustředění 2017-04-30 2017-04-30 13:39
Gabča Šimůnková 322 ČPŠ Český Dub 2019-09-15 2019-09-15 23:05
Míša Šimůnková 9 ČPŠ Český Dub 2019-09-15 2019-09-15 20:06
Jára Sladkovský 2 Mistrovství republiky ve sprintu 2016-05-07 2016-05-08 16:21
Kuba Smolka 26 LS azimuťák 2019-08-25 2019-08-25 13:36
Bára Smolková 11 LS kombotech 2018-08-23 2018-08-26 20:13
Dominik Sork 14 2. PŽ 2018-04-08 2018-04-11 19:48
Hana Tihonová 74 Bohemia E5 - D21A - long 2019-07-28 2019-07-31 22:59
Šimon Tofel 3 Nedělní trénink Struhařov - střední 2018-03-04 2018-03-08 17:30
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 2019-06-23 2019-06-23 17:45
Šimon Tůma 18 Mariánské Lázně-krátká 2019-06-15 2019-06-20 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 2017-05-28 2017-06-01 23:35
Kuba Vlášek 327 ŽB-Těptín 2019-09-08 2019-09-09 21:12
Matyáš Zlesák 1 Vel. soustř. LINIE+ 2019-04-18 2019-04-18 22:31

Senaste kartorna 10 | 20 | 50 | alla

Namn Karta Datum Kategori Uppdaterad
Ondra Měšťan ČPŠ Český Dub 2019-09-15 Závody 2019-09-17 21:38
Ondra Měšťan ŽA sprint Český Dub 2019-09-14 Závody 2019-09-17 21:31
Ondra Měšťan ČPŠ Horní Polubný 2019-09-14 Závody 2019-09-17 21:25
Tonda Černý ČPŠ Český dub 2019-09-15 Závody 2019-09-17 21:19
Tonda Černý sprint český dub 2019-09-14 Závody 2019-09-17 21:11
Ondra Měšťan ŽA Lukoveček krátká 2019-09-08 Závody 2019-09-17 21:05
Tonda Černý ČPŠ Kořenov 2019-09-14 Závody 2019-09-17 21:01
Ondra Měšťan ŽA Lukoveček klasika 2019-09-07 Závody 2019-09-17 20:53
Verča Popová Štafety 2019-09-14 Závody 2019-09-17 17:41
Gabča Šimůnková ČPŠ Český Dub 2019-09-15 Závody 2019-09-15 23:05

Senast kommenterade kartorna 10 | 20 | 50 | alla

Namn Karta Kommentarer Senast kommentarad av Uppdaterad
Ondra Měšťan ŽA Lukoveček klasika 2 Ondra Měšťan 2019-09-19 00:14
Radka Melišíková Stafety Cesky Dub D135.1 5 Gabča Šimůnková 2019-09-18 19:01
Tonda Černý ČPŠ Český dub 1 Gabča Šimůnková 2019-09-18 13:49
Tonda Černý ČPŠ Kořenov 1 Gabča Šimůnková 2019-09-18 01:00
Míša Šimůnková ČP sprint Český Dub 1 Kuba Ransdorf 2019-09-18 00:21
Míša Šimůnková ČPŠ Český Dub 1 Kuba Ransdorf 2019-09-18 00:14
Ondra Kuchař Štafety Sobota 2 Kuba Ransdorf 2019-09-18 00:11
Ondra Kuchař Sprint Dub H14C 1 Kuba Ransdorf 2019-09-18 00:05
Ondra Kuchař Štafety Nědělě 1 Kuba Ransdorf 2019-09-17 23:59
Míša Šimůnková ČPŠ Horní Polubný 1 Kuba Vlášek 2019-09-17 01:02