ŽB Litošice (18.06.2017)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Litošice
Pořadatel: LPU
Země: ČR
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 5.05 km
Čas: 31:29
Oproti sobotě jsem udělal více chyb. Pár menších odklonění od směru se dá zanedbat, co ale vynechat nemůžu je ztočení se o cca 45° při postupu na 9, protože jsem si moc nehlídal směr. To samé se mi povedlo udělat při postupu na 12 a v těch kopečcích jsem se nedokázal rychle najít. Rychlostně asi docela ok, ale k lepšímu výsledku mi chybělo nebýt líný si v průběhu postupů kontrolovat směr.
Skrýt komentáře (3)
Kuba Vlášek : Koukám, že směry nejsou problém jenom u Martina, budeme s tím muset něco dělat, protože alespoň hrubě držet směr celej postup byste měli zvládnout.
Ondra Měšťan : Já s tím podle mě mám problém jen málokdy, ale tentokrát jsem to potřeboval co nejvíc rvát a snažil jsem se ušetřit co nejvíc času, abych měl šanci se nějak dobře umístit. Bohužel to na některých postupech k užitku nebylo. Ještě navíc při tom postupu na 12 jsem se snažil s vámi soupeřit a při odběhu jsem si nezorientoval mapu. V těch kupkách to byl fakt hodně špatný nápad :-) .
Kuba Vlášek : Soupeřit s trenérem je sice dobrý, ale nemůžeš kvůli tomu flákat mapu, málokdy se ti fakt vyplatí nevěnovat se mapě s tím, že tím ušetříš trochu času, naopak se to obvykle dost vymstí.
Napiš komentář
Ulož
 
ŽB Litošice (18.06.2017) ŽB Litošice (18.06.2017)