ŽB Řitka klasika (04.06.2017)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Červená hlína
Pořadatel: OK Kamenice
Disciplína: Klasika
Skutečná délka: 7.04 km
Čas: 46:04
Velmi nevydařený závod. U 2K byl ten kámen jinde a byl dost malej, takže jsem ho prostě neviděl. Ztráta minuta. 4K jsem přeběhl a kontrolu neviděl. Další minuta. A ani nevím, jak se mi povedlo vytvořit a realizovat postup na 9K. Úplná blbost. Trať byla ale postavená hezky a i přes chyby jsem si to užil.
Skrýt komentáře (2)
Gabča Šimůnková : Jo, na některý kameny, který byly menší, než se mají vůbec mapovat a byly na nich kontroly, si stěžovali už nějaký lidi nad popisama ve stanu ještě před závodem... Tam je holt vidět, že jsi opravdu byl správně, ale neviděl to - chybělo trochu štěstíčka :D Tak na 9. bych tomu neříkala úplná blbost, uvidíš z mezičasů, kolik jsi ztratil. Zase kdybys sbíhal dolů až někde pod čarou, bylo tam kamenný pole, což je pomalý, takže podle mě to zas tak hrozný nebude
Kuba Vlášek : Jako na tu 9 jde jít ještě zleva a sěběhnout až na tu cestičku ke kontrole, ale jinak mi tvůj postup vůbec nepřijde špatnej, jak říká Gabča, rovně by to rychlejší nebylo a jestli obíhačku zleva nebo zprava, to je asi jedno.
Napiš komentář
Ulož
 
ŽB Řitka klasika (04.06.2017) ŽB Řitka klasika (04.06.2017)