ŽA Hostomice klasika (08.05.2018)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: studený vrch
Disciplína: klasika
Skutečná délka: 7.26 km
Čas: 48:27
1 na jistotu, 2 trochu přeběhla, 3 ok, 4 druhou polovinu postupu jsem mohla jít po vrstevnici no.., 5 trochu podělaná.., 6 podělaná dohledávka (buzola mi najednou ukázala něco divnýho takže jsem se tak blbě ztočila a ztráta na 3 minuty..), 7 trochu dohledávka ale jinak ok, na 8 jsem chtěla jit až po ty ceste (ty další ne tolik dokopce) ale rozmyslela jsem si to udělala to blbě.., 9 dohledávka a zbytek ok
Skrýt komentáře (1)
Kuba Vlášek : Začátek dobrej, u 4 nechápu jak myslíš to po vrstevnici (jestli myslíš zleva po vrstevnici, tak to by určitě lepší nebylo, tím svahem by se běželo špatně a neušetřila by jsi tím žádný síly ani čas).
Hlavní problém je na 6 (ty drobnosti na dohledávkách nejsou nic hroznýho, ale ta 6 je veliká chyba). Šla jsi ten postup vážně pěkně, ale pak jsi se stejně jako v sobotu úplně nesmyslně stočila. Nevím jestli je nějaká chyba v používání buzoly, ale i kdyby ses stočila kvůli buzole, tak by tě měla zastavit ta paseka s posedem, protože žádnej posed (jestli byl vidět) na pasece jsi před kontrolou mít neměla (vlastně ani tu paseku), takže tam to chtělo zastavit, kouknout na který pasece jsi a vyrazit ke kontrole, takhle jsi tam zbytečně ztratila prolézáním hustníku.
Ještě k tý 8 jednu drobnost, samozřejmě jak píšeš tak to chtělo vzít tou cestou víc vpravo, když už jsi šla takhle, ale myslím že tenhle postup by byl nejlepší jít rovně, trochu vlevo od čáry (vyhnout se tomu nejhoršímu kamení), protože ta 8 je přece jenom docela vysoko, takže ty obíhačky jsou dlouhý.
Napiš komentář
Ulož
 
ŽA Hostomice klasika (08.05.2018) ŽA Hostomice klasika (08.05.2018)