prdol Slovanka - krátká (06.06.2020)
Kategorie: Tréninky
Skutečná délka: 4.45 km
Čas: 48:08
Prům. tepy: 153
Max. tepy: 178
Jedničku jsem hledal o něco dříve, sedmičku jsem přeběhl, devítku trochu houbařil a trochu netrefil sběrku.
Skrýt komentáře (1)
Gabča: Přitom ta jednička mohla být tak jednoduchá, kdyby ses nepustil úplně bez plánu hnedka do toho svahu vpravo od cesty, ale radši kouknul, jak vypadá okolí kontroly a co by tě k ní mohlo dobře nasměrovat! Když koukneš na vrstevnice, tak nemusíš k jedničce stoupnout ani metr od té cesty. Kdybys to pálil po cestě až k pasece, pak šel podél rozhraní paseka/les až na cíp hustníku, už bys viděl přímo před sebou ty srázky v kolečku nad kontrolou. Doběhl bys k nim a od nich jen nakolmo dolů ke kontrole.

Zkus si teď o dalších závodech o víkendu myslet na to, abys plánoval vždycky postup od dohledávky! Koukni se vždycky, jak nejjednodušeji půjde kontrola najít a využij toho. Když se tohle pravidlo naučíš, tak ti to výrazně pomůže eliminovat takový ty situace, kdy přibíháš ke kolečku a nemáš vůbec naplánováno, jak lampion najdeš.

Dál tam máš ale pěkný postupy od K2 až po K6! Škoda tý K7, tohle sis prostě musel víc hlídat no... blbá chyba. Sledovat, co je okolo cesty a nebo si udělat záchranný plán, že když průsek neuvidim, což se může stát, tak budu koukat po těch srázech a kamenech pod kontrolou. K9 by šla naplánovat o něco bezpečněji, abys fuer věděl, kde v tom svahu jsi. Dala se tam dobře využít ta malá neznatelná pěšinka, co vede nahoru za K8 a končí u tý plošinky se žlutým, pak bys přeběhl zatáčku cestičky a šel nad srázama bílým lesem a hlídal ten správnej, kde musíš dolů ke kontrole. K10 - snad kontroluješ kódy ne? :D A když nevíš, kam ta další kontrola je, tak se radši zastav a namapuj si to! Ztratíš tím mnohem míň času než zmateným pobíháním! Bys pak zjistil, žes neměl vůbec stoupat, ale naopak klesat a že směr podle buzoly ale vůbec nesedí...
Napiš komentář
Ulož
 
prdol Slovanka - krátká (06.06.2020) prdol Slovanka - krátká (06.06.2020)