ŽB - Řitka krátká H14B (03.06.2017)
Kategorie: Závody
Skutečná délka: 5.36 km
Čas: 42:46
Moje první H14. Na startu jsem si špatně zorientoval mapu a vyběhl doleva. Zjistil jsem to díky dvěma rýhám a tak jsem se vrátil. Potom už v pohodě. Cestou na 2k jsem nenašel začátek cesty a chvíli jsem ji hledal. Na 4k jsem nedřív běžel dobře, ale stočil jsem se doprava. Matla mě tam světlinka, o které jsem si myslel, že je průsek. Na 7k jsem si opět špatně zorientoval mapu a běžel jsem přímo na cestu. Tam jsem pobíhal tam a zpět a pak jsem to zkusil do hustníku a byla tam. Pak už dobrý
Skrýt komentáře (1)
Gabča Šimůnková : 1. je škoda, srovnání mapy na startu je docela základní věc, ať už běžíš 12 nebo 14 ;) 4. jsi holt hledal moc brzo no... Světlinka tě nemusela tak mást, věděl jsi, že musíš ještě víc dál pod ten průsek až k velkýmu hustníku v kopci, který tam, kde jsi bloudil, rozhodně nebyl, tak jsi si měl věřit a pokračovat v původním směru. 6. byla pěkně ve směru konce toho kopečku, po kterém jsi k ní běžel od 5. Když už jsi na 7. skončil na cestě, tak jsi neměl tak zmatkovat a pobíhat tam a sem, ale vzít to po cestě až na konec hustníku a oběhnout to okolo (kontrola stejně byla na rozhraní s bílým lesem). Ve finále by to bylo rychlejší než zmatené pobíhání ;)

Jinak sis aspoň vyzkoušel, co tě čeká příští rok, teď ještě sbírej další zkušenosti ve 12, na podzimních PŽ si můžeš 14 zase zkusit. Obecně jsou 14 o dost těžší a i delší. Ale neboj, příští rok už to půjde určitě líp než teďka poprvé! :) Popral ses s tím statečně.
Napiš komentář
Ulož
 
ŽB - Řitka krátká H14B (03.06.2017) ŽB - Řitka krátká H14B (03.06.2017)