Stafety Sumperk D105 1 usek nedele (12.05.2019)
Kategorie: Závody
Skutečná délka: 4.99 km
Čas: 58:17
Tento zavod se mi mapove velmi libil. Na 2K jsem vahala kudy, bohuzel jsem to vzala pres ten hustnik a mela jsem primo dolu na cestu. Po te ceste mi to prislo jistejsi. Cestou jsem si to upravila, ze jsem nebezela az na paseku, ale cestou nahoru a pak cestickou hustnikem. Nechtelo se mi ztracet vysku. Bohuzel v hustniku uz se mi zacly mlzit bryle, tak dohledavky byly spise po pameti. Na 5K vetsi chyba, hledala jsem to driv, nejak jsem se v tom nevyznala. Na 8K na me tezky postup, zacatek asi dobre, pak jsem ale moc nastoupala a srovnal me az ten husty hustnik. Pak jeste chyba na 14K. Chtela jsem preskocit potok a to me stocilo. Mapove moc pekne, pocasi nic moc. Brod uz nebyl takova atrakce jako vcera
Skrýt komentáře (2)
Gabča: Když už jsi na cestou na dvojku prolezla ten první hustník, tak jsi měla jít dál po té pasece, tam jsem zrovna běžela a byla to docela v pohodě paseka, ne nějaký klacky, dalo se tam dobře běžet. Takhle jsi zbytečně zklesala a pak stoupala na úroveň, kde už jsi předtím byla. Ale jinak to asi bylo lepší rovnou od 1 na cestu.
Na tu 8. by možná bylo jistější než takhle stoupat a u toho držet směr, což je docela těžký, spíš doběhnout ke kontrole po vrstevnici. Pokud ti teda běhání po vrstevnici jde a dokážeš držet tu výšku, ale myslím, že je to jednodušší, než takhle stoupat na kolmo svahem na směr. Já bych asi na rozcestí nešla po silnici doprava, ale rovně po cestě do kopce a pak bych se odpojila u rozcestí, odtamtud je to ke kontrole po vrstevnici, nebo až u kamene. Pro úplně největší jistotu ses mohla odpojit až nahoře u světlinky.
Radka Melišíková : Na tu 8K, kdybych zmenila smer, tak bych to asi nasla. Nejak jsem prestala premyslet. Puvodne jsem to tak vymysleny mela. Ale asi me rozhodil ten rvouci mladik (asi 21) z Kamenice, co tam rval jak tur. Rikala jsem si, ze kdyz obiha kontroly, at se pak nedivi, ze neni jeho. Rval asi 3x, pak uz jsem utekla ;-). Kdybych u toho trojuhelnicku, kde byla kontrola zmenila smer a drzela vysku, dosla bych k ni.
Napiš komentář
Ulož
 
Stafety Sumperk D105 1 usek nedele (12.05.2019) Stafety Sumperk D105 1 usek nedele (12.05.2019)