Velikonoce 2019 - middle (21.04.2019)
Kategorie: Tréninky
Pořadatel: Tomáš F.
Skutečná délka: 4.59 km
Čas: 48:54
Moc plynulý to nebylo, spousta váhání v kolečku, asi by i trochu pomohly popisy. Pak chyba na 10., kde se to mělo jít zleva toho skalního kopce a do údolí ke kontrole, ale mě se nechtělo do toho hustníku, takže jsem to šla zprava, což by snad nebylo tak špatný, kdybych se tam trochu nezamotala a omylem nenašla nejdřív i 11. a pak ještě nepřiběhla do údolí s kontrolou tolik ze zdola... Pak jsem trochu váhala v dohledávce 16. a nevěděla, kde kontrola je. Tam mě doběhl Martin s Víťou, orazili dřív než já a pálili to dolů z kopce. Tak jsem rychle šla k lampionu a vyrazila za nima a do mapy jsem se koukla až pod kopcem vv údolí, kde mi nepřišlo vůbec divný, že po 16. nenásleduje 17. ale 19. :D Pak ještě nic moc postup na 20., s Martinem jsme pokazili i 21., když jsme si nevšimli, že už ji Víťa razil... a ještě špatnej odběh směrem na 22. No nebylo to zas tak supr, ale dost mě to bavilo! Pěknej middle
Skrýt komentáře (2)
Kuba Vlášek : Ten hustník před 10 byl ve skutečnosti dost v pohodě, takže obíhání toho kopce zprava by se myslím nevyplatilo ani kdybys to šla čistě. A postup na 22 jsem šel skoro stejně (ne až tak moc doprava, ale dost podobně) a to úmyslně a myslím, že to nebylo špatný, takhle šlo do toho údolí alespoň nějak seběhnout a ne padat z těch skal naproti kontrole (což by sice asi bylo lepší, ale jen za předpokladu, že by se člověk trefil do dobrýho místa, kde by to šlo nějak rozumně rychle dolů).
Gabča: Já to na 22. chtěla mířit na ty první velký srázy a jít to vpravo od nich, ne rovně na kontrolu, to jsem si pamatovala až moc dobře z našeho horolezení při štafetách, že to tam není dobrý :D až takhle moc doprava, když jsem doběhla až na to rozcestím mi to přišlo zbytečný.
Napiš komentář
Ulož
 
Velikonoce 2019 - middle (21.04.2019) Velikonoce 2019 - middle (21.04.2019)