MČR klasika (19.09.2020)
Kategorie: Závody
Pořadatel: ZBM
Disciplína: klasika
Skutečná délka: 10.94 km
Čas: 94:25
No, co k tomu říct. Závod se tomu v mém podání moc říkat nedalo, maximálně tak závod sama proti svému tělu, což musim říct, že jsem ale vyhrála! Nebo možná spíš vyhrálo moje tělo, když tohle zvládlo absolvovat týden potom, co mi na PŽ klasice bylo tak hrozně blbě, že jsem nedokázala běžet ani po rovině a asi tři dny potom, co mě stále dost unavovala i jakákoliv menší domácí činnost. Šla jsem do toho s tim, že to snad nějak půjde, ale moc tomu nevěřila. V kombinaci se snahou nejít za hranu, aby zas náhodou nenastaly podobný stavy jako na tom PéŽetu, mojí momentální netrénovaností a taky mapovou nejistotou to dopadlo, jak to dopadlo. Dalo by se to shrnout slovy: nějak jsem si to oběhla a to dost v pohodě :)
Trochu mě to zpětně mrzí, protože si myslim, že za nějakých normálnějších okolností, kdy bych byla předtím zdravá (nebo prostě mi bylo dobře) a taky to nebyl asi druhej závod sezóny, takže bych trochu věděla, co to znamená "závodit" a nebojovala taky tolik s tou mapou, bych to určitě dokázala zaběhnout líp. Vůbec to nebylo tak moc brutální jak pořadatelé předesílali před startem.
Chyb bylo hodně: na K3 možná ne zas tak úplně blbej postup, ale blbá realizace určitě (netrefení cesty na louce na začátku a škrábání se zpět nahoru, nevšimnutí si, že údolí nejde proěhnout po zatáčce cestičky, tudíž uvíznutí v bordelu a pomalost do kopce :)) , dohledávky K4 a K5 špatně (lajdáckost, nedočtení okolí kontroly), K7 blbej postup (změnila jsem to asi v půlce a lepší to bylo po tý pěšině, kam jsem chtěla původně), dohledávka K9 špatně (špatný držení směru a stáhnutí něčím jiným, co vypadalo jako rozraní, ale v mapě to byly ty zelený šrafy), K11 taky blbej postup (to jsem teda tušila, ale bylo mi to jedno, protože jsem usoudila, že přes kopec by mi to mohlo sebrat moc sil a já jsem se fakt nechtěla nějak úplně vydat ze všeho vzhledem k tomu, jak mi bylo předtím blbě), dohledávka K15 úplně špatně (tak trochu na náhodu a bez plánu + jsem na konci neběžela za ostatníma lidma a místo toho minutu točila volantem...)
Zobrazit komentáře (0)
 
MČR klasika (19.09.2020) MČR klasika (19.09.2020)