HSH Vysočina cup 2016 E2 (09.07.2016)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Štěměchy
Pořadatel: CHT
Disciplína: klasika
Skutečná délka: 10.69 km
Čas: 103:18
V sobotu už mi bylo líp. Cíl byl běžet pomalu, ale uběhnout to celý, a hlavně čistě. To první se mi povedlo - to by člověk neřekl, jak i výklus po lese může být docela zábavnej :) Ke konci už to teda taky bylo těžký, běžet byť jen super pomalu. Bez chyb se mi to vlastně podařilo běžet celý, až na 8 minutovej zásek a vyběhnutí z mapy na 7. :) Běžela jsem hezky po průseku a pak přes cestičku po té cestičce po vrstevnici, kde jsem myslela, že odbočim hned dolů a proskočím to tam na tu cestičku začínající světlinou. To se ale nepovedlo a já běžela po jiné cestičce vstříc kraji mapy. Tam jsem někde odbočila doleva, že to tam bude, a ono nic (to už tady není vidět). Pak se tam objevil ještě jeden zoufalec a hledali jsme to spolu. Pak jsem si řekla, že půjdu dál dolů po cestičce a najdu se dole. Tam bylo fakt stejný Y rozcestí, jako pod kontrolou, takže jsem šla znova doleva ven z mapy :D Pak mi teda došlo kde to asi jsem. Přijde mi, že v pomalé rychlosti dělá člověk snad větší chyby, než při závodní... :)
Skrýt komentáře (2)
Michal Hodek : Já bych to dokonce spíš viděl tak, že každý máme určitou rychlost na kterou jsem podvědomě zvyklí. A když z ní vybočíme, přijdou chyby. No a evidentně to platí na obě strany, ať už jdeš přes hranu a nebo naopak pěšky.
Gabča: Asi to tak bude no, při větší rychlosti nestíháš a při menší ztrácíš koncentraci. Akorát teda zrovna tu 7. jsem si celkem hlídala, takže to do toho úplně nezapadá to vyběhnutí z mapy... :)
Napiš komentář
Ulož
 
HSH Vysočina cup 2016 E2 (09.07.2016) HSH Vysočina cup 2016 E2 (09.07.2016)