Nedělní trénink Halouny (19.03.2017)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: Halouny
Pořadatel: Kuba V
Disciplína: klasika
Skutečná délka: 7.51 km
Čas: 82:02
Na začátku mě trochu zaskočilo měřítko oproti včerejší 15 - tu 1. jsem tak blízko nečekala :) Kopec od 7. na 9. mě docela zmohl, potom jsem se už nějak nedokázala soustředit na mapu a běžet plynule - zbytečně jsem váhala před 10. a ještě přeběhla 13. Největší zásek teda na 17. a to asi na 5 minut. Musím říct, že už jsem se viděla v cíli a dost mě štvalo, že musím ještě k tomu potoku... Porosty tam byly nějaký divný, byl tam takový flek bílého lesa, tak jsem to od něj vzala dolů, ale vyplivlo mě to úplně jinde než u kontroly a já nevěděla kde :D A i když jsem cestou několikrát nadávala, tak díky za dobrej trénink Kubo! ;)
Skrýt komentáře (5)
Michal Hodek : Traverz na 7 vypadá určitě lepší, ten jsem vůbec neviděl. Naopak na 10 se mi to zdá zbytečný takhle pod čarou...
Gabča Šimůnková : Traverz jsem s tebou schválně porovnávala v 3DRerunu, protože Kuba tvrdil, že "to přece bylo jasný spodem" a byl lepší ;) (nebo minimálně srovnatelný). Na 10. mi asi v půlce postupu došlo, že jsem to měla jít spodem (vlastně jako ty), ale už bylo pozdě. Po tom výšlapu předtím mi to moc nemyslelo...
Michal Hodek : Zas tak jasný to teda nebylo, protože od cesty to bylo k lampionu hodně daleko (vysoko). Možná kdyby byl dole pod skálou... A i vzhledem k tomu co pak následovalo myslím, že bylo lepší takhle šetřit výšku.
Kuba Vlášek : Tak postup po vrstevnici na 7 mě nepřišel tak dobrej (asi je to mým vztahem k traverzům ve svahu, zvláště pak kamenném), ale třeba na 10 jsem myslel, že budete chodit horem (vlastně kolem těch pasek a pak na tu loučku a z ní to dohledat).
Gabča Šimůnková : Já vím jaks to ukazoval vrchem na 10., ale to je pak zbytečně delší seběh (v tomhle případě klopýtání) kamenným polem, než je potřeba. Mně přišlo dost dobrý to, co šel Michal, kdybych na to přišla dřív, taky bych šla spodem.
Napiš komentář
Ulož
 
Nedělní trénink Halouny (19.03.2017) Nedělní trénink Halouny (19.03.2017)