Děkujeme za účast, zveřejněny konečné výsledky.

DĚKUJEME ZA ÚČAST!

Konečné výsledky zveřejněny v ORISu.

Svoje postupy můžete zakreslit na www.obpostupy.cz.

Omlouváme se za technické potíže s vyčítáním, které nám neumožnily tisknout výsledky a mezičasy během závodu.

Pražský svaz orientačních sportů, Hanusova 347/16, 140 00 Praha 4

P O K Y N Y

závodu systému Ranking (DH21-, koeficient 1,00),

závodu Manufaktura pražského žebříčku

a žebříčku středočeské oblasti (DH12 až DH18),

závodu veteránského žebříčku (DH35 až DH75)

a veřejného a náborového závodu

Datum 24. 5. 2015
Místo Jevany
Pořadatel KOB Tretra Praha
Typ závodu klasická trať
Vypsané kategorie DH: -10, -12, -14, -16, -18, -21L/K, -35 L/K, -45 L/K, -55, -65, -75,
DH10L – liniová trať,
HDR – trať pro děti s rodiči,
P3 – náborová trať (3 km),
T4 – tréninková trať (4 km)
Pořadatelé Ředitel závodu: Martin Černý
Hlavní rozhodčí: Michal Hodek – R3
Stavitel tratí: Jakub Makovský – R3
Prezentace V místě shromaždiště od 9:30 do 10:30.
Shromaždiště Restaurace Na Statku v Jevanech (Náměstí 327, Jevany). K dispozici bude sál a krytá terasa
Parkování Dle pokynů pořadatele. Platí PŘÍSNÝ ZÁKAZ NA TRAVNATÝCH PLOCHÁCH PŘED DOMY A PŘED VJEZDY. Nebude vybíráno parkovné.
Start a cíl, limit Start 00 = 11:00 hod., po modrobílých fáborkách, cesta bude značena ze shromaždiště. Vzdálenost 1400 m.
Kategorie T4, P3, HDR a H/D10L startují použitím startovací krabičky kdykoli do startu 150 = 13:30 podle pokynů startéra. Cíl je vzdálen 800 m, cesta bude značena červenými fáborky, a poté modrobílími fáborky (část společná s cestou na start). Mapy nebudou v cíli vybírány, prosíme závodníky o dodržení principu fair play. Časový limit je 150 min pro všechny kategorie.
Mapa Aldašín, 1:10 000, E = 5m, stav duben 2015, mapovali Michal Hodek, Tomáš Kužel, Jakub Ransdorf, Vítězslav Zajíc, Kateřina Zamazalová, mapový klíč ISOM2000, v mapě nejsou zaneseny vývraty.

Rozměr A3, pro kategorie HDR, DH10(L) – DH14 a P3 rozměr A4, mapa nebude vodovzdorně upravena. V případě špatného počasí budou na startu k dispozici obaly velikosti A3 i A4.

Systém ražení Bude použit elektronický způsob ražení kontrol SportIdent. Zkontrolujte si číslo čipu ve startovní listině. Případné nesrovnalosti nahlaste na prezentaci. Ve startovním koridoru je závodník povinen provést vymazání dat z čipu a kontrolu vymazání. Při poruše elektronického ražení razí závodník do mapy klasickými kleštěmi do políček “R”. Mapu s náhradním ražením pak odevzdá rozhodčímu v cíli, který ji označí jménem závodníka a oddílem. Mapu si po kontrole závodník vyzvedne na prezentaci. Po doběhu do cíle je závodník povinen nechat si neprodleně vyčíst čip (vyčítání bude v místě shromaždiště).
Popisy kontrol Budou k dispozici na shromaždišti
Předpis Závodí se dle platných pravidel Pravidel OB, Soutěžního řádu PSOS a Prováděcích předpisů PSOS.
Značení linie Linie bude značena červenobílými plastovými fáborky.
Terén Mírně svažitý les s množstvím kamenných i vegetačních detailů.
První pomoc Zdravotník v cíli.
Občerstvení Voda se šťávou, 200 m za cílem. Delší kategorie také na trati.
WC Na shromaždišti v restauraci. U startu WC nebude, prosíme závodníky, aby neznečišťovali les.
Vyhlášení vítězů Vyhlášení vítězů pro kategorie dětí, žactva a dorostu proběhne na shromaždišti cca v 15:00 hod.
Jury závodu Kurfürst Pavel (FSP), Pašek František (KAM), Kovář Miroslav (SJC)
Protesty Písemně, doložené vkladem 200 Kč hlavnímu rozhodčímu nebo poštou na adresu oddílu.
Dětská školka Na shromaždišti bude k dispozici školka pro odložení dětí.
Poznámka Doplňující a upřesňující informace průběžně na stránkách www.tretra.org v sekci Pořádáme.
Upozornění Tratě od HD16 výše přebíhají silnici III. třídy. Přebíhání je povoleno pouze na v mapě vyznačených přebězích! Překonávání silnice v jiných místech bude trestáno diskvalifikací.

V mapě nejsou zaneseny vývraty.

Sponzor logo-1

 

 

kategorie délka [km] převýšení [m] počet kontrol obtížnost podle VZ
D10L 3,1 30 6
H10L 3,1 30 6
D10 1,8 30 7 zelená
H10 1,8 30 7 zelená
D12 2,3 60 8 modrá
H12 2,3 60 8 modrá
D14 3,4 60 12 červená
H14 3,9 65 12 červená
D16 4,6 100 12
H16 6,3 150 11
D18 5,6 110 13
H18 7,5 200 13
D21K 6,4 120 11
D21L 8,2 210 17
H21K 8,6 210 19
H21L 13,1 305 26
D35L 6,3 145 12
D35K 4,6 110 12
H35L 9,5 220 17
H35K 6,0 100 14
D45L 5,5 110 12
D45K 3,8 75 9
H45L 7,5 170 13
H45K 5,6 110 13
D55 4,7 75 11
H55 6,3 160 11
D65 3,7 65 12
H65 4,3 85 10
D75 3,7 65 12
H75 4,3 85 10
HDR 3,1 30 6
P3 2,9 65 12
T4 4,7 110 12
MA 7,5 170 13
MB 6,3 160 11
ŽA 5,5 110 12
ŽB 4,7 75 11
N2 3,4 60 12
N1 1,8 30 7


Startovka kategorie                                               23.5.2015 9:04:58
                                   PŽ, Stž, TAP
===ČSOS-TAP==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.8km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Izáková Eva              VSTJ Ekonom Praha    EKP0651 C 2067230   1.00         
  2 Vakant                                                            4.00         
  3 Jirkovská Magdaléna      SKOB Slany           SLA0550 C 2011819   7.00         
  4 Kotenová Markéta         OB Rícany            RIC0651 C 2069057  10.00         
  5 Svecová Karolína         OB SK Zvole          ZVO0557 C 2079493  13.00         
  6 Ruzicková Ema            OB Rícany            RIC0653 C  361931  16.00         
  7 Vakant                                                           19.00         
  8 Jirglová Natálie         SK Kamenice          KAM0552 C 2084945  22.00         
  9 Blahutová Martina        VSSK MFF UK Praha    MFP0550 C   53611  25.00         
 10 Baldrianová Eva          USK Praha            VSP0751 C  888639  28.00         
 11 Vakant                                                           31.00         
 12 Balejová Julie           SK Kamenice          KAM0551 C 2061855  34.00         
 13 Mácová Stepánka          Cirkus Cakovice      81C0650            37.00         
 14 Pokorná Terezie          OB Rícany            RIC0552 C 2049634  40.00         
 15 Bambousková Julie        OK Dobrís            DOR0650 C 2044895  43.00         
 16 Skáchová Viktorie        SK Kamenice          KAM0650 C  434803  46.00         
 17 Vakant                                                           49.00         
 18 Zemková Pavlína          SKOB Slany           SLA0551 C  436970  52.00         
 19 Skáchová Zuzana          SK Kamenice          KAM0651 C   51550  55.00         
 20 Bulírová Zofie           KOB TRETRA Praha     TAP0850 C          58.00         
 21 Vakant                                                           61.00         
 22 Polívková Beáta          OB Rícany            RIC0652 C 2073696  64.00         
 23 Kohoutová Zdenka         KOB Kladno           DKL0651 C 2080902  67.00         
 24 Vakant                                                C          70.00         
 25 Vakant                                                           73.00         
 
Startovka kategorie: D10L        1.6km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Cervená Anna             SKOB Roudnice nad La ROU0699             0.00         
  2 Bohatá Marie             Slovan Praha         UVP0650 C    7960   0.00         
  3 Botková Josefína         OOB TJ Sokol Kostele KNC0551 C  420401   0.00         
  4 Pribíková Agáta          SK Praga             PGP0651 C  301617   0.00         
  5 Janatová Violka          Oddíl OB Kotlárka    DKP0950 C    9785   0.00         
  6 Pokorná Nela             SK Praga             PGP0552 C  682654   0.00         
  7 Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C  410247   0.00         
  8 Hladká Tereza            KOB TRETRA Praha     TAP0650 C           0.00         
  9 Andrade Miriam           OK Vrsovice          24C0650    308380   0.00         
 10 Dolezelová Vendula       SK Kotnov Tábor      KTA0751 C    5296   0.00         
 11 Kolencová Sára           TJ Sokol Hostivice   HCE0651 C           0.00         
 12 Fibírová Lucie           VSTJ Stavební fakult FSP0777 C 2081361   0.00         
 13 Bartalosová Anezka       SK Praga             PGP0853 C 2084992   0.00         
 14 Mácová Natálie           Cirkus Cakovice      81C0750             0.00         
 15 Kudrnácová Marta         SK Kamenice          KAM0754 C 2084937   0.00         
 16 Kuzelová Ela             VSTJ Stavební fakult FSP0750 C 2067237   0.00         
 17 Hronková Barbora         USK Praha            VSP0650 C 2058491   0.00         
 18 Kucerová Katerina        USK Praha            VSP0950 C 1398983   0.00         
 19 Pastuszková Laura        USK Praha            VSP0654 C   53374   0.00         
 20 Zakourilová Klára        USK Praha            VSP0850 C 2032113   0.00         
 21 Jedlicková Josefína      USK Praha            VSP0651 C  443085   0.00         
 22 Jerábková Tereza         Neregistrovaní       NNN9999    303946   0.00         
 23 Hudosová Kristyna        OB Rícany            RIC0750 C 2069056   0.00         
 24 Koubková Tereza          OK Dobrís            DOR0651 C 2073727   0.00         
 25 Mirceva Tereza           OK Dobrís            DOR0750 C 2044891   0.00         
 26 Neuerová Anna            OK Dobrís            DOR0656   2080954   0.00         
 27 Vlasaná Karolína         OK Dobrís            DOR0751 C 2044887   0.00         
 28 Forstová Ema             OK Dobrís            DOR0657   2050485   0.00         
 29 Trefná Aneta             OK Dobrís            DOR0552   2058502   0.00         
 30 Schejbalová Klárka       Neregistrovaní       NNN9947             0.00         
 31 Vágenknechtová Eliska    Neregistrovaní       NNN       2081388   0.00         
 32 Vakant                                                            0.00         
 33 Vakant                                                            0.00         
 34 Vakant                                                            0.00         
 35 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.3km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Simsová Pavla            VSSK MFF UK Praha    MFP0551 C  428269   3.00         
  2 Nováková Karolína        SK Kamenice          KAM0453 C 2075612   6.00         
  3 Pokorná Linda            SK Praga             PGP0350 C           9.00         
  4 Mojzísková Klára         SK Kamenice          KAM0356 C 2084936  12.00         
  5 Kopecká Valentyna        USK Praha            VSP0453 C 2021847  15.00         
  6 Neubauerová Anna         OK Dobrís            DOR0456   2050486  18.00         
  7 Vocu Alexandra           SK Kamenice          KAM0553 C 2084935  21.00         
  8 Dobiásová Jitka          SKOB Roudnice nad La ROU0350 C    8870  24.00         
  9 Lorencová Jana           OK Dobrís            DOR0454 C 2058501  27.00         
 10 Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 B  442879  30.00         
 11 Solarová Tereza          USK Praha            VSP0452 C 2021845  33.00         
 12 Vakant                                                           36.00         
 13 Vísková Veronika         SK Kamenice          KAM0452 C   51618  39.00         
 14 Vlasaná Michaela         OK Dobrís            DOR0452 C 2044884  42.00         
 15 Kramlová Barbora         OB SK Zvole          ZVO0452 C 2083385  45.00         
 16 Stepánková Julie         SK Kamenice          KAM0458 C          48.00         
 17 Huková Rebeka            Oddíl OB Kotlárka    DKP0456 C          51.00         
 18 Treslová Veronika        SK Kamenice          KAM0457 C 2075615  54.00         
 19 Vakant                                                           57.00         
 20 Bathová Zuzana           SK Kamenice          KAM0354 C 2085005  60.00         
 21 Bulírová Ema             KOB TRETRA Praha     TAP0452 B          63.00         
 22 Jirasová Anezka          OK Dobrís            DOR0350 B 2045303  66.00         
 23 Vakant                                                           69.00         
 24 Botková Alzbeta          OOB TJ Sokol Kostele KNC0352 C  420407  72.00         
 25 Straitová Jolana         USK Praha            VSP0456 C 2021830  75.00         
 26 Kubová Kristyna          SK Kamenice          KAM0454 C          78.00         
 27 Pelantová Martina        OB Rícany            RIC0550 C 2051504  81.00         
 28 Vakant                                                           84.00         
 29 Sluková Adéla            SK Kamenice          KAM0357 C          87.00         
 30 Haková Michaela          SK Praga             PGP0451 C 2051549  90.00         
 31 Cerná Ema                SKOB Roudnice nad La ROU0451 C 2080901  93.00         
 32 Tichá Dorotea            Oddíl OB Kotlárka    DKP0351 B 2051523  96.00         
 33 Kramlová Katerina        OB SK Zvole          ZVO0353 C 2083376  99.00         
 34 Tersl Anna               SK Kamenice          KAM0456 C         102.00         
 35 Stásková Eliska          OB Rícany            RIC0455   2049635 105.00         
 36 Jedlicková Kristyna      SK Kamenice          KAM0455 C 2075621 108.00         
 37 Svecová Anezka           OB SK Zvole          ZVO0352 C 2079492 111.00         
 38 Vakant                                                          114.00         
 39 Cervená Ema              SKOB Roudnice nad La ROU0499           117.00         
 40 Nentvichová Julie        OK Dobrís            DOR0351 B 2045307 120.00         
 41 Lisková Katerina         Neregistrovaní       NNN9949           123.00         
 42 Chramostová Amálie       SK Kamenice          KAM0355 C         126.00         
 43 De Heij Laura            OB Rícany            RIC0450 C  443070 129.00         
 44 Janecková Josefína       VSTJ Ekonom Praha    EKP0351 C 2067977 132.00         
 45 Pracková Ema             OB Rícany            RIC0451 C  426373 135.00         
 
Startovka kategorie: D14         3.4km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Titzová Adéla            USK Praha            VSP0250 B 2035748  40.00         
  2 Vakant                                                           43.00         
  3 Mojzísková Lucie         SK Kamenice          KAM0253 C 2084949  46.00         
  4 Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C 2042535  49.00         
  5 Simsová Barbora          VSSK MFF UK Praha    MFP0150 B  428243  52.00         
  6 Vítková Barbora          KOB Kladno           DKL0250 C   49641  55.00         
  7 Hovorková Tereza         OB SK Zvole          ZVO0153 C 2031360  58.00         
  8 Kastnerová Jessica       OK Dobrís            DOR0250 B 2042536  61.00         
  9 Vakant                                                           64.00         
 10 Bejvlová Karolína        SK Los Melník        LME0250 B 2058463  67.00         
 11 Votavová Zofie           OOB TJ Sokol Kostele KNC0250 C  446355  70.00         
 12 Vakant                                                           73.00         
 13 Vakant                                                           76.00         
 14 Hladká Gabriela          KOB TRETRA Praha     TAP0255 C          79.00         
 15 Jirglová Anna            SK Kamenice          KAM0256 C 2084947  82.00         
 16 Rosendorfová Lenka       KOB TRETRA Praha     TAP0153 C          85.00         
 17 Vakant                                                           88.00         
 18 Selucká Alzbeta          SK Kamenice          KAM0257 C 2083407  91.00         
 19 Popová Jana              KOB TRETRA Praha     TAP0252 B          94.00         
 20 Jirkovská Katerina       SKOB Slany           SLA0350 C  206417  97.00         
 21 Vallová Kristyna         OB SK Zvole          ZVO0152 C 2035151 100.00         
 22 Chaloupková Hana         SK Kamenice          KAM0252 B  442850 103.00         
 23 Vakant                                                          106.00         
 24 Skáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 B  434818 109.00         
 25 Sládecková Barbora       OB Rícany            RIC0250 B  448934 112.00         
 26 Najmanová Agáta          Oddíl OB Kotlárka    DKP0150 C  897356 115.00         
 27 Hanzalová Marie Anna     OB Rícany            RIC0150 C 2073686 118.00         
 28 Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C 2021832 121.00         
 29 Vakant                                                          124.00         
 30 Rusá Vendula             KOB Dobrichovice     DCE0150 C  232737 127.00         
 31 Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 C  331064 130.00         
 32 Halamová Barbora         KOB TRETRA Praha     TAP0150 C  416010 133.00         
 33 Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 B  515426 136.00         
 34 Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C  515197 139.00         
 35 Stepánková Ema           SK Kamenice          KAM0255 C         142.00         
 
Startovka kategorie: D16         4.6km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 C  515491  22.00         
  2 Vakant                                                           25.00         
  3 Benesová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C   49640  28.00         
  4 Sedlácková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B  232535  31.00         
  5 Formánková Anna          OB Rícany            RIC9950 C 2069061  34.00         
  6 Vakant                                                           37.00         
  7 Nentvichová Klára        OK Dobrís            DOR9950 B 2045314  40.00         
  8 Kováciková Jolana        OOB TJ Sokol Kostele KNC0051 C  224867  43.00         
  9 Vyhnálková Marie         OB Rícany            RIC0151 B 2019236  46.00         
 10 Míchalová Sárka          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0050 C 2800315  49.00         
 11 Vakant                                                           52.00         
 12 Kyralová Anna            SK Kamenice          KAM0052 C  682649  55.00         
 13 Srámková Hana            OB Rícany            RIC0051 B 2031355  58.00         
 14 Vakant                                                           61.00         
 15 Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 B 2021848  64.00         
 16 Machová Marie            SK Los Melník        LME0050 B 2060278  67.00         
 17 Lisková Hana             SOOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C  682095  70.00         
 18 Ciháková Barbora         OOB TJ Sokol Kostele KNC9950 C  232895  73.00         
 19 Bálková Denisa           OK Dobrís            DOR0050 C 2067306  76.00         
 20 Vakant                                                           79.00         
 21 Kolárová Johana          SK Praga             PGP9952 B  897346  82.00         
 22 Kosíková Eliska          USK Praha            VSP0051 C 9101185  85.00         
 23 Vakant                                                           88.00         
 24 Vakant                                                           91.00         
 25 Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B 7205027  94.00         
 
Startovka kategorie: D18         5.6km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           70.00         
  2 Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B  438639  73.00         
  3 Vakant                                                           76.00         
  4 Vakant                                                           79.00         
  5 Vakant                                                           82.00         
  6 Repiská Amálie           OB Rícany            RIC9851 B 2023817  85.00         
  7 Vakant                                                           88.00         
  8 Kopecká Eliska           OOB TJ Sokol Kostele KNC9850 B 7202873  91.00         
  9 Vakant                                                           94.00         
 10 Vakant                                                           97.00         
 
Startovka kategorie: D21K        6.4km    0m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Seborová Tereza          KOB Kladno           DKL8150 C   52228  41.00         
  2 Subrtová Vera            KOB TRETRA Praha     TAP8150 C 2080988  44.00         
  3 Stepánková Petra         Neregistrovaní       NNN                47.00         
  4 Filipová Zdenka          SK KOURA             KRP8251 C    8943  50.00         
  5 Freyová Michaela         SOOB TJ Sokol Kralup KPY6050 C  301394  53.00         
  6 Stehlíková Anna          OB Rícany            RIC9750 C  553447  56.00         
  7 Kazdová Lenka            TJ Sportcentrum Jicí SJC8484 C  995813  59.00         
  8 Vakant                                                           62.00         
  9 Vakant                                                           65.00         
 10 Cikhardtová Balzhima     KOB TRETRA Praha     TAP8751 C  416007  68.00         
 11 Jiristová Zuzana         Oddíl OB Kotlárka    DKP8254 R    9054  71.00         
 12 Janecková Dagmar         VSTJ Ekonom Praha    EKP6550 C   51594  74.00         
 13 Rydlová Eva              VSTJ Stavební fakult FSP8989 C  889669  77.00         
 14 Vakant                                                           80.00         
 15 Kudrnácová Lucie         TJ Sokol Hostivice   HCE8850 C  301379  83.00         
 
Startovka kategorie: D21L        8.2km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Barbora          OK Slavia Hradec Krá SHK8658 C 9101107  15.00         
  2 Dolezalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 R  232409  18.00         
  3 Vakant                                                           21.00         
  4 Kohlová Zuzana           SOOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C  301347  24.00         
  5 Karasová Jana            VSTJ Stavební fakult FSP6153 C  301140  27.00         
  6 Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C   51546  30.00         
  7 Slavíková Lucie          SK Praga             PGP9150 C  301700  33.00         
  8 Precechtelová Tereza     KOB Dobruska         DOB8971 C    8564  36.00         
  9 Bozdechová Lenka         SK Praga             PGP8254 C 2080966  39.00         
 10 Vakant                                                           42.00         
 11 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C 2080958  45.00         
 12 Kilarská Marcela         USK Praha            VSP7151 C 1398972  48.00         
 13 Vakant                                                           51.00         
 14 Hrstková Vladena         SK Zabovresky Brno   ZBM8787 R 7201204  54.00         
 15 Skáchová Petra           SK Kamenice          KAM7054 C 7201760  57.00         
 16 Vakant                                                           60.00         
 17 Weislová Eva             TJ Sokol Troja       TJP6750 C   51326  63.00         
 18 Foglarová Kamila         Oddíl OB Kotlárka    DKP8655 C    8638  66.00         
 19 Krausová Barbora         TJ Sokol Troja       TJP9150 C   53504  69.00         
 20 Vakant                                                           72.00         
 21 Bartalosová Jana         SK Praga             PGP8154 C 2084985  75.00         
 22 Zamrzlová Eva            TJ Sportcentrum Jicí SJC8759 C 2067255  78.00         
 23 Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C   51676  81.00         
 24 Chloupková Radka         OOB Slavia Praha     SLP8451 C          84.00         
 25 Vakant                                                           87.00         
 26 Kopcová Michaela         KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8456 C   52533  90.00         
 27 Vakant                                                           93.00         
 28 Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlárka    DKP8651 R 7203326  96.00         
 29 Vakant                                                           99.00         
 30 Králová Iveta            TJ Jiskra Havlíckuv  JHB8952 C   53615 102.00         
 31 Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C   51554 105.00         
 32 Jarosová Klára           KOB Dobrichovice     DCE7950 C  416316 108.00         
 33 Vakant                                                          111.00         
 34 Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C  515490 114.00         
 35 Smolková Katerina        SK Praga             PGP8852 C   53556 117.00         
 36 Kucerová Marie           USK Praha            VSP7551 C   53546 120.00         
 37 Huková Petra             TJ Sokol Troja       TJP7350 C  411756 123.00         
 38 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 C    9784 126.00         
 39 Vakant                                                          129.00         
 40 Schütznerová Lucie       Oddíl OB Kotlárka    DKP8550 C    9622 132.00         
 
Startovka kategorie: D35K        4.6km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Skripniková Katerina     VSTJ Stavební fakult FSP8051 C  887950   0.00         
  2 Dobesová Monika          OOB TJ Sokol Kostele KNC7151 C  438614   3.00         
  3 Bejckova Jana            KOB Kladno           DKL7150    301616   6.00         
  4 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C  232062   9.00         
  5 Kurfürstová Magdalena    VSTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837  12.00         
  6 Vakant                                                           15.00         
  7 Vakant                                                C          18.00         
  8 Vakant                                                           21.00         
  9 Kuzelová Michaela        VSTJ Stavební fakult FSP7851 C  211539  24.00         
 10 Reichlová Jana           SK Meteor Kacerov Pr MKP7550 C   51702  27.00         
 11 Mirceva Lenka            OK Dobrís            DOR7350 C 2050487  30.00         
 12 Pracková Zita            OB Rícany            RIC7850 C 2045228  33.00         
 13 Vakant                                                           36.00         
 14 Prusová Markéta          USK Praha            VSP7256 C   53160  39.00         
 15 Bohatá Pavla             Slovan Praha         UVP7450 C    7920  42.00         
 16 Simerková Olga           SK Praga             PGP7551 C  682094  45.00         
 17 Vakant                                                           48.00         
 18 Pavlícková Lenka         OK Dobrís            DOR7251 C 2058515  51.00         
 19 Hudosová Gábina          OB Rícany            RIC7299 C 2056283  54.00         
 20 Vakant                                                           57.00         
 21 Rozková Petra            OB Rícany            RIC7575 C  428270  60.00         
 22 Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C 2021834  63.00         
 23 Lorencová Marcela        OK Dobrís            DOR7752 C 2045320  66.00         
 24 Zakourilová Helena       USK Praha            VSP7453 C  232401  69.00         
 25 Fibírová Zuzana          VSTJ Stavební fakult FSP7555 C  515173  72.00         
 26 Vakant                                                           75.00         
 27 Sládecková Lucie         OB Rícany            RIC7450 C 2069063  78.00         
 28 Blahutová Hanka          VSSK MFF UK Praha    MFP7953 C   51928  81.00         
 29 De Heij Margita          OB Rícany            RIC7350 C  443080  84.00         
 30 Marholdová Martina       OB SK Zvole          ZVO7451 C  438635  87.00         
 31 Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C   51728  90.00         
 32 Tolarová Ivana           OB Rícany            RIC7650 C 2073688  93.00         
 33 Kováríková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C   51499  96.00         
 34 Vakant                                                           99.00         
 35 Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C 2021849 102.00         
 
Startovka kategorie: D35L        6.3km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Forstereviczová Jana     OK Dobrís            DOR7653 C   51582   5.00         
  2 Pokorná Magdaléna        SK Praga             PGP7562 C   51638   8.00         
  3 Dudíková Hana            OK Dobrís            DOR5550 C  411766  11.00         
  4 Klapalová Pavla          USK Praha            VSP7099 C   51589  14.00         
  5 Andrade Milena           OK Vrsovice          24C7550   2081371  17.00         
  6 Izáková Ivana            VSTJ Ekonom Praha    EKP7453 C  361968  20.00         
  7 Vakant                                                           23.00         
  8 Haková Magda             SK Praga             PGP7651 C 2051544  26.00         
  9 Tichá Dagmar             Oddíl OB Kotlárka    DKP7250 C 1470164  29.00         
 10 Straitová Jitka          USK Praha            VSP7252 C   51672  32.00         
 11 Skorpilová Jana          TJ Sportcentrum Jicí SJC7451 C  211303  35.00         
 12 Solarová Zuzana          USK Praha            VSP7750 C 2032115  38.00         
 13 Vakant                                                           41.00         
 14 Kolárová Michaela        SKOB Slany           SLA7351 C  981813  44.00         
 15 Zlesáková Stána          OOB SK Chrast        CHT7352 C   52154  47.00         
 16 Vakant                                                           50.00         
 17 Vakant                                                           53.00         
 18 Forstová Jitka           SK Praga             PGP7558 C   51268  56.00         
 19 Balusková Ida            SK OK 24 Praha       OKP7350 C  681852  59.00         
 20 Brettlová Marta          SK Praga             PGP7557 C 2060208  62.00         
 21 Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C  331208  65.00         
 22 Vakant                                                           68.00         
 23 Valásková Sárka          SK Kamenice          KAM6951 C  232393  71.00         
 24 Bejvlová Martina         SK Los Melník        LME7350 C 2060273  74.00         
 25 Rejsková Alena           SK Kamenice          KAM7750 C 2075613  77.00         
 26 Kotenová Klára           OB Rícany            RIC7252 C 2073694  80.00         
 27 Vakant                                                           83.00         
 28 Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C  682099  86.00         
 29 Srámková Iva             OB Rícany            RIC7251 C 2035141  89.00         
 30 Sedlácková Petra         OK Roztoky           ROZ7050 C    7921  92.00         
 31 Vakant                                                           95.00         
 32 Nová Jana                SK Praga             PGP7150 C 2045313  98.00         
 33 Longinová Lenka          KOB TRETRA Praha     TAP7151 C  981829 101.00         
 34 Bernardová Martina       OK Dobrís            DOR7751 C 2058516 104.00         
 35 Vyhnálková Eva           OB Rícany            RIC7552    889279 107.00         
 
Startovka kategorie: D45K        3.8km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            3.00         
  2 Petrová Martina          Neregistrovaní       6YC6850    232196   6.00         
  3 Aschermannová Eva        SK Kamenice          KAM6550 C  301628   9.00         
  4 Vakant                                                           12.00         
  5 Hlubucková Sárka         SK Kamenice          KAM6851 C  232398  15.00         
  6 Cápová Irena             OK Sparta Praha      SCP6450 C  361964  18.00         
  7 Vakant                                                           21.00         
  8 Vakant                                                           24.00         
  9 Hrdlicková Ludmila       SKOB Slany           SLA6950 C  224894  27.00         
 10 Vakant                                                           30.00         
 11 Cermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752 C  232397  33.00         
 12 Vakant                                                           36.00         
 13 Brázdilová Radka         TJ Aero Odolena Voda ODV6950 C  331382  39.00         
 14 Vakant                                                           42.00         
 15 Vakant                                                           45.00         
 
Startovka kategorie: D45L        5.5km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlárka    DKP5651 C    8558   6.00         
  2 Vakant                                                            9.00         
  3 Radová Jaromíra          Oddíl OB Kotlárka    DKP6551 C  515168  12.00         
  4 Forstová Lenka           VSSK MFF UK Praha    MFP6850 C 2079501  15.00         
  5 Slavíková Katerina       SK Praga             PGP6650 C   51275  18.00         
  6 Malacková Jana           TJ Sokol Praha Spori DVP6151 C  232646  21.00         
  7 Ciháková Lenka           OOB TJ Sokol Kostele KNC6750 C   51387  24.00         
  8 Kováciková Lenka         Neregistrovaní       NNN9959    303937  27.00         
  9 Vakant                                                           30.00         
 10 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C   53567  33.00         
 11 Nemecková Jarmila        USK Praha            VSP6650 C    7965  36.00         
 12 Kudrnácová Hana          SK Kamenice          KAM6250 C  232268  39.00         
 13 Vakant                                                           42.00         
 14 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlárka    DKP5752 C   49892  45.00         
 15 Kopácková Alena          OK Dobrís            DOR6450 C  436940  48.00         
 16 Wolkerová Dagmar         TJ Sokol Troja       TJP5250 C   51289  51.00         
 17 Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlárka    DKP5851 C  301365  54.00         
 18 Komersová Jana           OOB TJ Sokol Kostele KNC6550 C   52265  57.00         
 19 Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C  438643  60.00         
 20 Kohoutová Pavla          OOB TJ Sokol Kostele KNC6251 C  515055  63.00         
 21 Dolezalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C   52095  66.00         
 22 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C 7202877  69.00         
 23 Kohlová Alena            SOOB TJ Sokol Kralup KPY6051 C   53182  72.00         
 24 Jezková Regina           SK Praga             PGP6352 C   51660  75.00         
 25 Vakant                                                           78.00         
 26 Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C   52358  81.00         
 27 Procházková Miluse       KOB Dobrichovice     DCE5450 C   51966  84.00         
 28 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  446418  87.00         
 29 Jerábková Jana           SK OK 24 Praha       OKP6150 C  303948  90.00         
 30 Zdimerová Monika         SK Los Melník        LME6950 C  232357  93.00         
 31 Cervinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525  96.00         
 32 Vakant                                                           99.00         
 33 Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C   51681 102.00         
 34 Klasková Katerina        Oddíl OB Kotlárka    DKP6750 C   49806 105.00         
 35 Baziková Lucie           TJ Sokol Troja       TJP6451 C  434807 108.00         
 36 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111 111.00         
 37 Havlícková Jindra        OOB TJ Sokol Kostele KNC6150 C   52259 114.00         
 38 Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlárka    DKP6651 C  231939 117.00         
 39 Vakant                                                          120.00         
 40 Kosíková Helena          USK Praha            VSP6550 C 9101184 123.00         
 41 Mrázová Pavla            KOB Dobrichovice     DCE5550 C    7868 126.00         
 42 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398 129.00         
 43 Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlárka    DKP5650 C   51795 132.00         
 44 Benesová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C   49647 135.00         
 45 Lustigová Lenka          Oddíl OB Kotlárka    DKP6652 C  434580 138.00         
 
Startovka kategorie: D55         4.7km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            3.00         
  2 Jelínková Radana         SK Praga             PGP5851 C  301361   6.00         
  3 Soukupová Michaela       USK Praha            VSP5850 C  232190   9.00         
  4 Cabrnochová Hana         KOB Kladno           DKL5550 C   53520  12.00         
  5 Vakant                                                           15.00         
  6 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  18.00         
  7 Vakant                                                           21.00         
  8 Zelenková Eugenie        Oddíl OB Kotlárka    DKP5951 C    5300  24.00         
  9 Nováková Jirina          Slovan Praha         UVP4950 C    7998  27.00         
 10 Vakant                                                           30.00         
 11 Strossová Jirina         KOB Dobrichovice     DCE5650 C    7870  33.00         
 12 Silerová Zdena           OOB TJ Sokol Kostele KNC5750 C 2023962  36.00         
 13 Vakant                                                           39.00         
 14 Beranová Vlasta          Slovan Praha         UVP5450 C    7917  42.00         
 15 Zavadilová Nada          OK Sparta Praha      SCP5450 C  336750  45.00         
 
Startovka kategorie: D65         3.7km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           11.00         
  2 Vakant                                                           14.00         
  3 Provazníková Svatava     TJ Sokol Troja       TJP4250 C   53532  17.00         
  4 Vakant                                                           20.00         
  5 Vakant                                                           23.00         
 
Startovka kategorie: D75         3.7km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hankovská Jana           SK Praga             PGP4050 C   51698  26.00         
  2 Vakant                                                           29.00         
  3 Vakant                                                           32.00         
  4 Vakant                                                           35.00         
  5 Dolecková Míla           TJ Sokol Troja       TJP3650 C   51325  38.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.8km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Strait Vilém             USK Praha            VSP0701 C 2021829   2.00         
  2 Kubát Matyás             OB Rícany            RIC0601 C 2073690   5.00         
  3 Heller Jirí              SKOB Roudnice nad La ROU0501 C   53537   8.00         
  4 Zlesák Matyás            OOB SK Chrast        CHT0601 C  336786  11.00         
  5 Tolar Hynek              OB Rícany            RIC0505 C 2069070  14.00         
  6 Vakant                                                           17.00         
  7 Havlák René              SKOB Roudnice nad La ROU0602 C 2087690  20.00         
  8 Spanel Benedikt          OK Dobrís            DOR0508 C 2045318  23.00         
  9 Jiras Jenda              OK Dobrís            DOR0505 C 2042521  26.00         
 10 Krumlovsky Tomás         OB Rícany            RIC0507 C 2073699  29.00         
 11 Novy Jáchym              OK Dobrís            DOR0502 C 2044888  32.00         
 12 Mison Daniel             SK Kamenice          KAM0500 C 2084943  35.00         
 13 Vakant                                                           38.00         
 14 Tichy Hubert             Oddíl OB Kotlárka    DKP0600 C 2079496  41.00         
 15 Jirkovsky Jan            SKOB Slany           SLA0500 C 2011818  44.00         
 16 Subrt Vojtech            Oddíl OB Kotlárka    DKP0502 C  886289  47.00         
 17 Nemecek Stepán           OB Rícany            RIC0705 C 2085615  50.00         
 18 Hudos Václav             OB Rícany            RIC0503 C 2069064  53.00         
 19 Siler Martin             SK Kamenice          KAM0501 C 2083424  56.00         
 20 Rozek Vojtech            OB Rícany            RIC0501 C  301644  59.00         
 21 Bláha Vojtech            KCT Slavoj Praha     SJP0501 C  443072  62.00         
 22 Schnabl David            OB Rícany            RIC0508 C 2069055  65.00         
 23 Bláha Matyás             KCT Slavoj Praha     SJP0500 C  443105  68.00         
 24 Husák Ondrej             SKOB Slany           SLA0600 C 2067945  71.00         
 25 Lorenc Vasík             OK Dobrís            DOR0702 C 2044885  74.00         
 26 Himmel Ondrej            SK OK 24 Praha       OKP0500 C          77.00         
 27 Vakant                                                           80.00         
 28 Bartalos Matyás          SK Praga             PGP0503 C 2084972  83.00         
 29 Cerny Matous             KOB TRETRA Praha     TAP0501 C          86.00         
 30 Vakant                                                           89.00         
 31 Vakant                                                           92.00         
 32 Havlícek Martin          OK Dobrís            DOR0601 C 2080952  95.00         
 33 Vakant                                                           98.00         
 34 Pelant Jan               OB Rícany            RIC0700 C 2060263 101.00         
 35 Forsterevicz Ondrej      OK Dobrís            DOR0509   2050483 104.00         
 36 Bulír Jáchym             KOB TRETRA Praha     TAP0602 C         107.00         
 37 Kuc David                OK Sparta Praha      SCP0600 C 1007532 110.00         
 38 Bárta Viktor             OB SK Zvole          ZVO0601 C 2083401 113.00         
 39 Vakant                                                          116.00         
 40 Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C    7941 119.00         
 41 Skripnik Nikola          VSTJ Stavební fakult FSP0600 C    8878 122.00         
 42 Solar Adam               USK Praha            VSP0603 C 2021846 125.00         
 43 Vakant                                                          128.00         
 44 Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C 2021850 131.00         
 45 Marhold Václav           OB SK Zvole          ZVO0501 C 2051483 134.00         
 
Startovka kategorie: H10L        1.6km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Geisler Richard          KOB Kladno           DKL0700 C 2067952   0.00         
  2 Borl Filip               OOB TJ Sokol Kostele KNC0700 C  224869   0.00         
  3 Vosecky Vojtech          OOB TJ Sokol Kostele KNC0553 C  420403   0.00         
  4 Skripnik Matous          VSTJ Stavební fakult FSP0800 C   53159   0.00         
  5 Subrt Ondrej             KOB TRETRA Praha     TAP0801 C 2085631   0.00         
  6 Vondra Tomás             VSTJ Stavební fakult FSP0500 C  303910   0.00         
  7 Rod Matyás               USK Praha            VSP0803 C 2075699   0.00         
  8 Hradil Martin            TJ Sokol Hostivice   HCE0600 C           0.00         
  9 Ledinsky Matej           Oddíl OB Kotlárka    DKP0602 C  888612   0.00         
 10 Bazata Alberto           SK Kamenice          KAM0702 C 2084940   0.00         
 11 Rejsek Václav            SK Kamenice          KAM0700 C 2084939   0.00         
 12 Moravec Michal           SnailSquad           52X0600   2031347   0.00         
 13 Toman Ondrej             TJ Sokol Hostivice   HCE9999             0.00         
 14 Müller Jáchym            TJ Sokol Hostivice   HCE9998             0.00         
 15 McMenamin Tomas          TJ Sokol Hostivice   HCE9997             0.00         
 16 Hronek Stepán            USK Praha            VSP0700 C 2058492   0.00         
 17 Kucera Jakub             USK Praha            VSP0900 C 2032189   0.00         
 18 Solar Daniel             USK Praha            VSP0901 C 2032152   0.00         
 19 Jedlicka Ales            USK Praha            VSP0800 C 2067940   0.00         
 20 Bláha Simon              KCT Slavoj Praha     SJP0700 C   51421   0.00         
 21 Krumlovsky Vojtech       OB Rícany            RIC0703 C 2073698   0.00         
 22 Kotek Dalibor            OB Rícany            RIC0602 C 2049633   0.00         
 23 Bernard Robin            OK Dobrís            DOR0600 C 2058514   0.00         
 24 Chmelík Stepán           OK Dobrís            DOR0703 C 2050493   0.00         
 25 Jiras Antonín            OK Dobrís            DOR0701 C 2042522   0.00         
 26 Kucera Teodor            OK Dobrís            DOR0800 C 2044899   0.00         
 27 Spanel Filip             OK Dobrís            DOR0704   2080956   0.00         
 28 Havlák Stepán            SKOB Roudnice nad La ROU0801 C 2084986   0.00         
 29 Heller Jakub             SKOB Roudnice nad La ROU0702 C   51438   0.00         
 30 Vítecek Simon            Oddíl OB Kotlárka    DKP0801 C  887619   0.00         
 31 Simerka Ondrej           SK Praga             PGP0800 C 2067935   0.00         
 32 Liska Jakub              Neregistrovaní       NNN9948             0.00         
 33 Vakant                                                            0.00         
 34 Vakant                                                            0.00         
 35 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.3km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Titz Adam                USK Praha            VSP0401 C 2032183   5.00         
  2 Forsterevicz Matous      OK Dobrís            DOR0302   2050498   8.00         
  3 Trnka Martin jun         USK Praha            VSP0300 C 2021842  11.00         
  4 Jedlicka Jakub           SK Kamenice          KAM0404 C 2075622  14.00         
  5 Kabát Martin             VSTJ Ekonom Praha    EKP0412    232189  17.00         
  6 Kovárík Tomás            SK Kamenice          KAM0300 B  436963  20.00         
  7 Kuzel Jan                VSTJ Stavební fakult FSP0400 C  446429  23.00         
  8 Dudla Teodor             OK Dobrís            DOR0401 C 2045305  26.00         
  9 Forman Simon             Oddíl OB Kotlárka    DKP0305 C  887932  29.00         
 10 Sedlácek Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 B    9982  32.00         
 11 Vakant                                                           35.00         
 12 Chaloupka Viktor         SK Kamenice          KAM0301 B  443069  38.00         
 13 Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C  434600  41.00         
 14 Srámek Jaromír           OB Rícany            RIC0303 B 2031371  44.00         
 15 Janda Jakub              OK Dobrís            DOR0403 C 2045308  47.00         
 16 Holecek Stepán           OB Rícany            RIC0401 C 2069053  50.00         
 17 Bejvl Marek              SK Los Melník        LME0400 C 2056261  53.00         
 18 Snízek Ondrej            OK Dobrís            DOR0406 C 2042548  56.00         
 19 Kyral Maxmilián          SK Kamenice          KAM0305 B  682639  59.00         
 20 Rozek Vilém              OB Rícany            RIC0301 B 9200525  62.00         
 21 Vakant                                                           65.00         
 22 Hejsek Lukás             SK Kamenice          KAM0400 C 2051541  68.00         
 23 Prusa Dominik            USK Praha            VSP0406 C 2032107  71.00         
 24 Skácha Vít               SK Kamenice          KAM0309 B  682695  74.00         
 25 Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C 2021843  77.00         
 26 Kuc Radim                OK Sparta Praha      SCP0400 C  682668  80.00         
 27 Marhold Premysl          OB SK Zvole          ZVO0301 C 2023809  83.00         
 28 Vakant                                                           86.00         
 29 Spanel Vojtech           OK Dobrís            DOR0407 C 2045304  89.00         
 30 Gajda Martin             SK Kamenice          KAM0405 B 9201061  92.00         
 31 Nigrin Matous            OK Dobrís            DOR0303 C 2067311  95.00         
 32 Stastny Tomás            KOB TRETRA Praha     TAP0401 C          98.00         
 33 Bernard Vilém            OK Dobrís            DOR0400 C 2058505 101.00         
 34 Vakant                                                          104.00         
 35 Tuma Simon               KOB TRETRA Praha     TAP0400 C 2075696 107.00         
 36 Kozadajev Adam           OOB TJ Sokol Kostele KNC0303 C   52256 110.00         
 37 Bohaty Jan               Slovan Praha         UVP0400 C    7915 113.00         
 38 Zakouril Matyás          USK Praha            VSP0400 C  232616 116.00         
 39 Snízek Martin            OK Dobrís            DOR0405 C 2042541 119.00         
 40 Reichl Martin            SK Meteor Kacerov Pr MKP0400 C  446449 122.00         
 
Startovka kategorie: H14         3.9km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Svoboda Ludek            KOB Kladno           DKL0200 C  336741  11.00         
  2 Malacka Milan            Oddíl OB Kotlárka    DKP0210 B  446345  14.00         
  3 Janecek Ondrej           SOBSA                SOB0201 C    4188  17.00         
  4 Svarc Antonín            Oddíl OB Kotlárka    DKP0203 B  981832  20.00         
  5 Janda Ondrej             OK Dobrís            DOR0100 B 2045310  23.00         
  6 Vakant                                                           26.00         
  7 Kohout Václav            KOB Kladno           DKL0101 C 2080903  29.00         
  8 Valásek Václav           SK Kamenice          KAM0100 B  336743  32.00         
  9 Javurek Emil             USK Praha            VSP0100 C  515064  35.00         
 10 Simsa Martin             VSSK MFF UK Praha    MFP0300 B  218785  38.00         
 11 Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C  995899  41.00         
 12 Votruba Jan              OB Rícany            RIC0201 C 2069065  44.00         
 13 Pohoraly Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 C 2023957  47.00         
 14 Vítecek Jáchym           Oddíl OB Kotlárka    DKP0204 B  446360  50.00         
 15 Blaha Petr               SK Kamenice          KAM0104 B 2053550  53.00         
 16 Dudla Maxmilián          OK Dobrís            DOR0200 C 2045306  56.00         
 17 Vrkota Tomás             KOB Kladno           DKL0103 C  682642  59.00         
 18 Vísek Martin             SK Kamenice          KAM0102 B  218797  62.00         
 19 Pethö Alex               OB Rícany            RIC0100 C 2069059  65.00         
 20 Stastny Petr             KOB TRETRA Praha     TAP0106 C          68.00         
 21 Subrt Matej              Oddíl OB Kotlárka    DKP0205 B  888625  71.00         
 22 Himmel Marek             SK OK 24 Praha       OKP0200 C          74.00         
 23 Vakant                                                           77.00         
 24 Pechácek Vít             OB Rícany            RIC0101 C 2069066  80.00         
 25 Borl Jaroslav            OOB TJ Sokol Kostele KNC0102 C  438610  83.00         
 26 Prusa Jan                KOB Kladno           DKL0201 C  515033  86.00         
 27 Marhold Ondrej           OB SK Zvole          ZVO0101 C 2023808  89.00         
 28 Melichna Matej           KOB Kladno           DKL0102 C  682699  92.00         
 29 Volek Jaroslav           OOB TJ Sokol Kostele KNC0100 C  438604  95.00         
 30 Vakant                                                           98.00         
 31 Hamet Petr               OK Dobrís            DOR0202 C 2045302 101.00         
 32 Husák Zdenek             SKOB Slany           SLA0201 B 2056309 104.00         
 33 Prusa Krystof            USK Praha            VSP0102 C 2020707 107.00         
 34 Mrózek Adam              SK Kamenice          KAM0209 C 2083402 110.00         
 35 Kolsky Pavel             SK Praga             PGP0204 C 2075683 113.00         
 36 Tachezy Jan              OK Dobrís            DOR0102 B  416159 116.00         
 37 Barton Michal            SK Kamenice          KAM0107 B 1407428 119.00         
 38 Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 B  981814 122.00         
 39 Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 B  436446 125.00         
 40 Kroc Krystof             OK Dobrís            DOR0201 C 2044883 128.00         
 41 Hejsek Filip             SK Kamenice          KAM0204 B 2050496 131.00         
 42 Vakant                                                          134.00         
 43 Renda Michal             SK Kamenice          KAM0207 B 2084934 137.00         
 44 Cvrcek Adam              OK Dobrís            DOR0204   2058508 140.00         
 45 Forst Antonín            VSSK MFF UK Praha    MFP0101 B  218851 143.00         
 
Startovka kategorie: H16         6.3km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlinka Frantisek         SK Kamenice          KAM0002 C           1.00         
  2 Zdimera Jan              SK Praga             PGP9903 C  336710   4.00         
  3 Janecek Jirí             KOB TRETRA Praha     TAP0000 C 7201191   7.00         
  4 Vakant                                                           10.00         
  5 Sladkovsky Jaromír       KOB TRETRA Praha     TAP9902 C    4193  13.00         
  6 Masata Metodej           OK 99 Hradec Králové PHK9905 B  207870  16.00         
  7 Cermák Petr              KOB TRETRA Praha     TAP0012 C          19.00         
  8 Vítek Karel              KOB Kladno           DKL9901 C          22.00         
  9 Bortlík Martin           KOB TRETRA Praha     TAP0002 C          25.00         
 10 Koubek Václav            OK Dobrís            DOR9900 C 2058503  28.00         
 11 Krejcí Michal            KOB TRETRA Praha     TAP0008 C          31.00         
 12 Vakant                                                           34.00         
 13 Varga Ondrej             OOB TJ Sokol Kostele KNC9900 B 9101673  37.00         
 14 Rohlík Matej             KOB TRETRA Praha     TAP0010 C          40.00         
 15 Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 B  888621  43.00         
 
Startovka kategorie: H18         7.5km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Borovicka Tomás          VSTJ Stavební fakult FSP9801 B  888614   7.00         
  2 Cernohorsky Mikulás      OB Rícany            RIC9800 C 2069051  10.00         
  3 Vakant                                                           13.00         
  4 Benes Jan                KOB Kladno           DKL9800 B   49648  16.00         
  5 Najman Matous            Oddíl OB Kotlárka    DKP9800 C  682081  19.00         
  6 Vakant                                                           22.00         
  7 Barton Pavel             SK Kamenice          KAM9800 C 1407422  25.00         
  8 Vakant                                                           28.00         
  9 Novák Ales               SK Praga             PGP9808 B 7202855  31.00         
 10 Vakant                                                           34.00         
 11 Vakant                                                           37.00         
 12 Mikes Jan                KOB TRETRA Praha     TAP9802 B          40.00         
 13 Bartos Pavel             SK KOURA             KRP9801 C   49609  43.00         
 14 Vakant                                                           46.00         
 15 Brázdil Petr             SK Praga             PGP9707 B  331087  49.00         
 
Startovka kategorie: H21K        8.6km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Besta Lukás              OOB TJ Sokol Kostele KNC8101 C  303945   1.00         
  2 Bartalos Tomás           SK Praga             PGP8010 C 2084951   4.00         
  3 Nitsch Karel             VSTJ Stavební fakult FSP7611 C    8914   7.00         
  4 Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C 7202899  10.00         
  5 Borák Michal             VSTJ Ekonom Praha    EKP8304 C 2042532  13.00         
  6 Solc Radim               SK Praga             PGP8101 C  515137  16.00         
  7 Strait Martin            USK Praha            VSP7602 C  410393  19.00         
  8 Buk Jindrich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 C 1602625  22.00         
  9 Dnebosky Frantisek       OK Vrsovice          24C8000   7200582  25.00         
 10 Snyrch Marek             Neregistrovaní       NNN                28.00         
 11 Dolezal Martin           SK Praga             PGP8100 C 1700081  31.00         
 12 Jurga Vojtech            Krute Kruté Kruty    46X8500            34.00         
 13 Koc Zdenek               SK Meteor Kacerov Pr MKP4700 C   51706  37.00         
 14 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  40.00         
 15 Simsa Jaromír            VSSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712  43.00         
 16 Vlach Jan                Oddíl OS SK Prostejo JPV8237 C  210440  46.00         
 17 Vakant                                                           49.00         
 18 Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C   53572  52.00         
 19 Klusácek Radim           OK Jiskra Novy Bor   BOR7710 C    8516  55.00         
 20 Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C   52284  58.00         
 21 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B 2075669  61.00         
 22 Hybl Lukás               SK Praga             PGP7504 C   51628  64.00         
 23 Tousek Filip             OOB SK Zbraslav      ZBP7102 C   53586  67.00         
 24 Cervinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C  303935  70.00         
 25 Fiser Jirí               OOB Slavia Praha     SLP8503 C 7111117  73.00         
 26 Soucek Tomás             OK Slavia Hradec Krá SHK8200 C 7203456  76.00         
 27 Prusa Ondrej             KOB Kladno           DKL9600 C  232746  79.00         
 28 Smolka Ondrej            TJ Sokol Troja       TJP9401 C   53502  82.00         
 29 Jurga Václav             Krute Kruté Kruty    46X8900   2800296  85.00         
 30 Vakant                                                           88.00         
 31 Zácek Martin             VSTJ Stavební fakult FSP6803 C 1396842  91.00         
 32 Pasek Frantisek          SK Kamenice          KAM7600 C  523000  94.00         
 33 Vakant                                                           97.00         
 34 Sedivy Ondrej            OOB TJ Sokol Kostele KNC9103 C   52898 100.00         
 35 Matousek Petr            VSTJ Ekonom Praha    EKP7503 C  443102 103.00         
 36 Hrouda Martin            VSTJ Stavební fakult FSP7612 C  232957 106.00         
 37 Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 C 2019240 109.00         
 38 Kucerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C    8105 112.00         
 39 Sámal Václav             SK OK 24 Praha       OKP5600 C  436401 115.00         
 40 Klusák Martin            Oddíl OB Kotlárka    DKP8704 C    8557 118.00         
 41 Vakant                                                          121.00         
 42 Malec Oldrich            SKOB Slany           SLA9400 C    8801 124.00         
 43 Podivínsky Tomás         OK Sparta Praha      SCP7201 C   51557 127.00         
 44 Vanek Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C  995800 130.00         
 45 Bejvl Jakub              SK Los Melník        LME7100 C 2060271 133.00         
 46 Borovicka Milan          VSTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097 136.00         
 47 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   52269 139.00         
 48 Blahuta Marek            VSSK MFF UK Praha    MFP7301 C  897349 142.00         
 49 Stepán Marek             3.LF UK              2GC8900   7204996 145.00         
 50 Precek Zdenek            OK Sparta Praha      SCP5200 C  500289 148.00         
 
Startovka kategorie: H21L       13.1km    0m 26k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlárka    DKP6601 C  515448   1.00         
  2 Vakant                                                            4.00         
  3 Vondra Jirí              VSTJ Stavební fakult FSP7600 C   51864   7.00         
  4 Luznicky Jirí            Neregistrovaní       6YC8501   7205016  10.00         
  5 Vakant                                                           13.00         
  6 Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C  442853  16.00         
  7 Vakant                                                           19.00         
  8 Sysel Ondrej             SK Praga             PGP8302 C   52105  22.00         
  9 Kapal Tomás              SK Kamenice          KAM9402 C  232267  25.00         
 10 Vakant                                                C          28.00         
 11 Gazda Viktor             TJ TZ Trinec         TRI9203 C   49395  31.00         
 12 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971  34.00         
 13 Vakant                                                           37.00         
 14 Kopec Tomás              KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8203 C   52641  40.00         
 15 Vakant                                                           43.00         
 16 Ramba Jirí               Oddíl OB Kotlárka    DKP8606 C  231951  46.00         
 17 Fibír Tomás              VSTJ Stavební fakult FSP7901 C  515067  49.00         
 18 Sedivy Jan               SK Praga             PGP8409 E 1406172  52.00         
 19 Vakant                                                           55.00         
 20 Rozek David              OB Rícany            RIC7403 C 1111550  58.00         
 21 Peths Jan                KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8101 C  446353  61.00         
 22 Vakant                                                           64.00         
 23 Kazda Ondrej             TJ Sportcentrum Jicí SJC8202 C  886288  67.00         
 24 Vakant                                                           70.00         
 25 Kohl Ondrej              SOOB TJ Sokol Kralup KPY8600 C  301370  73.00         
 26 Vrabec Tomás             OK Sparta Praha      SCP8700 C  232028  76.00         
 27 Masata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  79.00         
 28 Kovár Miroslav           TJ Sportcentrum Jicí SJC8104 C 7201777  82.00         
 29 Vakant                                                           85.00         
 30 Kucera Petr              VSSK MFF UK Praha    MFP7602 C  515076  88.00         
 31 Bitter Ales              OOB TJ Sokol Kostele KNC8803 C   52264  91.00         
 32 Wagner Libor             Oddíl OB Kotlárka    DKP8511 C  301369  94.00         
 33 Vakant                                                           97.00         
 34 Basus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C 7200592 100.00         
 35 Pokorny Ondrej           SK Praga             PGP7506 C  682686 103.00         
 36 Vakant                                                          106.00         
 37 Junek Vladimír           TJ Sokol Troja       TJP8400 C 2075695 109.00         
 38 Vakant                                                          112.00         
 39 Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C  886265 115.00         
 40 Vakant                                                          118.00         
 
Startovka kategorie: H35K        6.0km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Titz Pavel               USK Praha            VSP7400 C 1398992   2.00         
  2 Vakant                                                            5.00         
  3 Pastuszek Jakub          USK Praha            VSP7500 C   53399   8.00         
  4 Vakant                                                           11.00         
  5 Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlárka    DKP7912 C  515416  14.00         
  6 Kolenec Jan              TJ Sokol Hostivice   HCE8000 C          17.00         
  7 Vakant                                                           20.00         
  8 Tolar Jan                OB Rícany            RIC7301 C 2073691  23.00         
  9 Vakant                                                           26.00         
 10 Balej Jirí               SK Kamenice          KAM7201 C 2067243  29.00         
 11 Vakant                                                           32.00         
 12 Chramosta Tomás          SK Kamenice          KAM7601            35.00         
 13 Vakant                                                           38.00         
 14 Zakouril Václav          USK Praha            VSP7401 C   51724  41.00         
 15 Vakant                                                           44.00         
 
Startovka kategorie: H35L        9.5km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            2.00         
  2 Heller Jirí              SKOB Roudnice nad La ROU7708 C  331503   5.00         
  3 Prusa Michal             USK Praha            VSP7310 C  553437   8.00         
  4 Zlesák Martin            OOB SK Chrast        CHT7302 C   52155  11.00         
  5 Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C  995898  14.00         
  6 Koten Pavel              OB Rícany            RIC7200 C 2060262  17.00         
  7 Bambousek Martin         OK Dobrís            DOR7302 C 2045316  20.00         
  8 Boudny Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C   51773  23.00         
  9 Sládecek Petr            OB Rícany            RIC7702 C  448937  26.00         
 10 Vakant                                                           29.00         
 11 Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C  897353  32.00         
 12 Vakant                                                           35.00         
 13 Plch Martin              Neregistrovaní       NNN9979            38.00         
 14 Vítecek Jan              Oddíl OB Kotlárka    DKP7201 C 7007201  41.00         
 15 Datel Jirí               KOB Kladno           DKL7101 C  995851  44.00         
 16 Izák Petr                SK Los Melník        LME7800 C  301642  47.00         
 17 Vakant                                                           50.00         
 18 Skácha Michal            SK Kamenice          KAM7102 C 7201769  53.00         
 19 Vins Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C   51684  56.00         
 20 Hubeny Martin            TJ Sokol Praha Spori DVP8001 C  515456  59.00         
 21 Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C 2031351  62.00         
 22 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679  65.00         
 23 Vakant                                                           68.00         
 24 Jedlicka Adam            SK Kamenice          KAM7700 C 2075620  71.00         
 25 Solar Jan                USK Praha            VSP7303 C 2032110  74.00         
 26 Slapánek René            SKOB Roudnice nad La ROU7904 C   51436  77.00         
 27 Pechácek Libor           OB Rícany            RIC7600 C 2069067  80.00         
 28 Semelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C  515065  83.00         
 29 Vakant                                                           86.00         
 30 Tomásek Jakub            VSTJ Stavební fakult FSP7613 C  410391  89.00         
 31 Sunka Jan                Neregistrovaní       NNN0000            92.00         
 32 Vakant                                                           95.00         
 33 Ledinsky Martin          Oddíl OB Kotlárka    DKP7901 C  888632  98.00         
 34 Spanel Ondrej            OK Dobrís            DOR7100 C 2058506 101.00         
 35 Svoboda Ondrej           OK Roztoky           ROZ7100 C  416137 104.00         
 36 Vakant                                                          107.00         
 37 Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C    2460 110.00         
 38 Subrt Antonín            Oddíl OB Kotlárka    DKP7100 C 7201757 113.00         
 39 Hill Richard             Airienteers          21G7600           116.00         
 40 Vakant                                                          119.00         
 41 Polívka Petr             OB Rícany            RIC7401 C 2073693 122.00         
 42 Kucera Pavel             OK Dobrís            DOR7101 C 2044897 125.00         
 43 Vakant                                                          128.00         
 44 Forst Jakub              OK Dobrís            DOR7501 C  236022 131.00         
 45 Kurfürst Pavel           VSTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827 134.00         
 
Startovka kategorie: H45K        5.6km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           37.00         
  2 Vakant                                                           40.00         
  3 Vakant                                                           43.00         
  4 Najman Jirí              Oddíl OB Kotlárka    DKP6301 C   49896  46.00         
  5 Aschermann David         SK Kamenice          KAM6500 C  428289  49.00         
  6 Vakant                                                           52.00         
  7 De Heij Michel           OB Rícany            RIC6900 C  443080  55.00         
  8 Bazika Miroslav          TJ Sokol Troja       TJP6401 C  434809  58.00         
  9 Mack Tomás               SK Kamenice          KAM6601 C  416156  61.00         
 10 Bláha Jan                KCT Slavoj Praha     SJP6800 C 1407424  64.00         
 11 Strejc Jaroslav          OB SK Zvole          ZVO6101 C  515124  67.00         
 12 Benes Jan                KOB Kladno           DKL6600 C   49646  70.00         
 13 Hlubucek Tomás           SK Kamenice          KAM6603 C  232428  73.00         
 14 Vakant                                                           76.00         
 15 Vakant                                                           79.00         
 
Startovka kategorie: H45L        7.5km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohl Jirí                SOOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C  301391  12.00         
  2 Srámek Petr              OB Rícany            RIC6905 C 2035144  15.00         
  3 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C  515440  18.00         
  4 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlárka    DKP4900 C   51760  21.00         
  5 Buk Miloslav             SKOB Roudnice nad La ROU6202 C  331058  24.00         
  6 Sudre Frédéric           USK Praha            VSP6700 C   52274  27.00         
  7 Uhlír Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C  331179  30.00         
  8 Dolezal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C   51753  33.00         
  9 Kamerer Marek            SK Kamenice          KAM6200 C  439106  36.00         
 10 Jun Drahomír             OOB TJ Sokol Kostele KNC5501 C   52255  39.00         
 11 Simík Daniel             OK Roztoky           ROZ6900 C   51262  42.00         
 12 Rada Richard             Oddíl OB Kotlárka    DKP6701 C 7202892  45.00         
 13 Hones Josef              Neregistrovaní       NNN       1500223  48.00         
 14 Zdimera Zdenek           SK Los Melník        LME7000 C  303908  51.00         
 15 Malec Jaroslav           SKOB Slany           SLA6200 C  345950  54.00         
 16 Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C   51562  57.00         
 17 Krausz Milan             VSTJ Stavební fakult FSP6700 C  682118  60.00         
 18 Hosek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C   52115  63.00         
 19 Vakant                                                           66.00         
 20 Kabát Jan                VSTJ Ekonom Praha    EKP6912 C  886298  69.00         
 21 Sanna Roberto            Oddíl OB Kotlárka    DKP6703 C 9180967  72.00         
 22 Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C  887907  75.00         
 23 Reichl Michal            SK Meteor Kacerov Pr MKP6402 C   51701  78.00         
 24 Votava Petr              OOB TJ Sokol Kostele KNC6602 C   52894  81.00         
 25 Valla Zdenek             OB SK Zvole          ZVO6501 C 2031359  84.00         
 26 Pohnán Radek             OOB TJ Sokol Kostele KNC7002 C  981825  87.00         
 27 Kavka Jirí               OK Sparta Praha      SCP5900 C  682630  90.00         
 28 Vakant                                                           93.00         
 29 Hejsek Jirí              SK Kamenice          KAM6900 C 2067970  96.00         
 30 Blazek Vladimír          SK Nepomerice        5XC6900    682636  99.00         
 31 Procházka Antonín        KOB Dobrichovice     DCE5500 C 1955315 102.00         
 32 Vakant                                                          105.00         
 33 Velichkov Petar          Oddíl OB Kotlárka    DKP6704 C 2070840 108.00         
 34 Vakant                                                          111.00         
 35 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105 114.00         
 36 Liska Jindrich           SOOB TJ Sokol Kralup KPY6700 C  682077 117.00         
 37 Sedlácek Jaroslav        OK Roztoky           ROZ6801 C   51894 120.00         
 38 Hánel Jaromír            OB SK Zvole          ZVO6801 C 2800292 123.00         
 39 Pribík Jan               SK Praga             PGP6301 C   51631 126.00         
 40 Klaska Pavel             Oddíl OB Kotlárka    DKP6500 C    8650 129.00         
 41 Hájek Tomás              OB SK Zvole          ZVO6401 C  515007 132.00         
 42 Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C   51276 135.00         
 43 Vakant                                                          138.00         
 44 Dobes Václav             SOOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C  301374 141.00         
 45 Rocejdl Marek            SK Kamenice          KAM6400 C  995804 144.00         
 
Startovka kategorie: H55         6.3km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Jan                KCT As               MAS5401 C    7885  49.00         
  2 Hojny Oldrich            OK Sparta Praha      SCP5201 C   52111  52.00         
  3 Borák Stanislav          VSTJ Ekonom Praha    EKP5212 C 2042539  55.00         
  4 Chvojka Zbysek           Neregistrovaní       NNN                58.00         
  5 Cervinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  61.00         
  6 Kudrnác Martin           TJ Sokol Hostivice   HCE5901 C  301371  64.00         
  7 Knotek Kamil             PSK Olymp Praha      OLP5701 C   49370  67.00         
  8 Soukup Václav            USK Praha            VSP5600 C  232045  70.00         
  9 Vakant                                                           73.00         
 10 Grivalsky Michal         SK Praga             PGP5900 C   52103  76.00         
 11 Wald Frantisek           VSTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606  79.00         
 12 Vakant                                                           82.00         
 13 Cadil Jan                VSTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  85.00         
 14 John Vladimír            PSK Olymp Praha      OLP5502 C   49500  88.00         
 15 Bartos Vratislav         SK KOURA             KRP5401 C    8941  91.00         
 16 Mikes Radovan            KOB TRETRA Praha     TAP5800 C          94.00         
 17 Vakant                                                           97.00         
 18 Adrián Petr              VSTJ Ekonom Praha    EKP5600 C 8627106 100.00         
 19 Bitter Jirí              OOB TJ Sokol Kostele KNC5201 C  303949 103.00         
 20 Vakant                                                          106.00         
 21 Lustig Zdenek            Oddíl OB Kotlárka    DKP5601 C  436443 109.00         
 22 Cedrych Karel            TJ Sokol Troja       TJP5500 C  446334 112.00         
 23 Vakant                                                          115.00         
 24 Koc Lumír                SK Meteor Kacerov Pr MKP5401 C  336747 118.00         
 25 Vakant                                                          121.00         
 26 Jaros Vladimír           KOB Dobrichovice     DCE5400 C   51973 124.00         
 27 Vakant                                                          127.00         
 28 Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíckuv  JHB5702 C   52357 130.00         
 29 Sváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  886277 133.00         
 30 Dudík Petr               OK Dobrís            DOR5500 C  303905 136.00         
 31 Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C   51343 139.00         
 32 Vakant                                                          142.00         
 33 Kraus Ota                TJ Sokol Troja       TJP5700 C   53514 145.00         
 34 Cabrnoch Jirí            KOB Kladno           DKL5400 C  416324 148.00         
 35 Vakant                                                          151.00         
 
Startovka kategorie: H65         4.3km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Duda Frantisek           SOOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C   53731  23.00         
  2 Kolsky Alexander         SK Praga             PGP5000 C 2073709  26.00         
  3 Vakant                                                           29.00         
  4 Novák Milos              OK Sparta Praha      SCP4600 C   52299  32.00         
  5 Novotny Jirí             OOB Slavia Praha     SLP4601 C   51621  35.00         
  6 Hlavaty Karel            KCT Slavoj Praha     SJP4200 C   53507  38.00         
  7 Fujan Sláva              KOB Kladno           DKL4800 C   49645  41.00         
  8 Vakant                                                           44.00         
  9 Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlárka    DKP4300 C   51800  47.00         
 10 Serák Zdenek             SK Meteor Kacerov Pr MKP4200 C   51705  50.00         
 11 Vakant                                                           53.00         
 12 Procházka Ales           Oddíl OB Kotlárka    DKP4700 C   49885  56.00         
 13 Rakovec Milos            OK Sparta Praha      SCP4500 C  443066  59.00         
 14 Subrt Václav             TJ Sokol Troja       TJP4201 C  428292  62.00         
 15 Javurek Jaromír          Aktivity v prirode   17X4100   2067261  65.00         
 16 Vakant                                                           68.00         
 17 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  71.00         
 18 Paul Josef               KOB Dobrichovice     DCE4401 C  301171  74.00         
 19 Havlík Jaroslav          TJ Sportcentrum Jicí SJC3601 C 9005225  77.00         
 20 Lebduska Petr            SKOB Roudnice nad La ROU4702 C   53574  80.00         
 21 Rysavy Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C   51332  83.00         
 22 Vakant                                                           86.00         
 23 Vesely Radko             TJ Sokol Troja       TJP4200 C   53517  89.00         
 24 Vakant                                                           92.00         
 25 Zábransky Emil           SKOB Slany           SLA4200 C  420425  95.00         
 
Startovka kategorie: H75         4.3km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           85.00         
  2 Vakant                                                           88.00         
  3 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C  682666  91.00         
  4 Lejsek Tom               Tempo Praha          TEP3700 C   51267  94.00         
  5 Kalivoda Vladimír        OOB TJ Sokol Kostele KNC3800 C   52260  97.00         
  6 Vakant                                                          100.00         
  7 Vondra Jaroslav          VSTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865 103.00         
  8 Vakant                                                          106.00         
  9 Hanák Milan              VSTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964 109.00         
 10 Vakant                                                          112.00         
 11 Semorád Milos            OK Sparta Praha      SCP3300 C   49404 115.00         
 12 Vakant                                                          118.00         
 13 Vakant                                                          121.00         
 14 Vakant                                                          124.00         
 15 Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C   53555 127.00         
 
Startovka kategorie: HDR         1.6km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janata Matej             Oddíl OB Kotlárka    DKP1111 C    8277   0.00         
  2 Pokorná Ema              SK Praga             PGP0950 C   51637   0.00         
  3 Bozdech Vojta            SK Praga             PGP1000 C   51707   0.00         
  4 Kurfürstová Marie        VSTJ Stavební fakult FSP1050 C 1407430   0.00         
  5 Pethsová Isabella        KOS TJ Lokomotiva Kr KRN1051     51933   0.00         
  6 Uhlírová Marie           TJ Lokomotiva Beroun LBE0950 C  218788   0.00         
  7 Uhlírová Eliska          TJ Lokomotiva Beroun LBE1150 C  331238   0.00         
  8 Svoboda Frantisek        OK Roztoky           ROZ0700 C 2069049   0.00         
  9 Dolezelová Jolana        SK Kotnov Tábor      KTA1151 C    5297   0.00         
 10 Subrtová Barbora         KOB TRETRA Praha     TAP1150 C 2080987   0.00         
 11 Vondrová Eliska          VSTJ Stavební fakult FSP0850 C 7200315   0.00         
 12 Pop Jonás                KOB TRETRA Praha     TAP0600 C           0.00         
 13 Kohoutková Lucie         OOB TJ Sokol Kostele KNC0554 C  420404   0.00         
 14 Rodová Anezka            USK Praha            VSP1153             0.00         
 15 Hradil Michal            TJ Sokol Hostivice   HCE0900 C           0.00         
 16 Kolenec Jan              TJ Sokol Hostivice   HCE0800 C           0.00         
 17 Müller Karel             TJ Sokol Hostivice   HCE1000 C           0.00         
 18 Fibír Jakub              VSTJ Stavební fakult FSP0900 C           0.00         
 19 Bartalosová Ada          SK Praga             PGP1050 C 2085003   0.00         
 20 Váchová Sona             VSSK MFF UK Praha    MFP1050 C   21521   0.00         
 21 Mácová Barbora           Cirkus Cakovice      81C1050             0.00         
 22 Milotová Barbora         SK Kamenice          KAM0753 C           0.00         
 23 Seborová Kacka           KOB Kladno           DKL0951 C   62367   0.00         
 24 Brettl Tobiás            SK Praga             PGP0900 C  246850   0.00         
 25 Kuzel Tomás              VSTJ Stavební fakult FSP7610 C  515098   0.00         
 26 Nitsch Ondrej            VSTJ Stavební fakult FSP1000 C  434826   0.00         
 27 Toman Matous             TJ Sokol Hostivice   HCE9996             0.00         
 28 Müller Frantisek         TJ Sokol Hostivice   HCE9995             0.00         
 29 McMenamin Anna           TJ Sokol Hostivice   HCE9994             0.00         
 30 Baldrian Josef           USK Praha            VSP1100 C 2075606   0.00         
 31 Sudre Ondrej             USK Praha            VSP1101             0.00         
 32 Eiselkolb Filip          KCT Slavoj Praha     SJP0800             0.00         
 33 Basus Ondrej             Neregistrovaní       NNN9989    416199   0.00         
 34 Cizínská Nikola          Neregistrovaní       NNN9988             0.00         
 35 Lipsky Simon             Neregistrovaní       NNN9987             0.00         
 36 Lipská Alzbeta           Neregistrovaní       NNN9986             0.00         
 37 De Heij Robert           OB Rícany            RIC0800 C  448936   0.00         
 38 Kindlová Anezka          OB Rícany            RIC0850 C 2049632   0.00         
 39 Krumlovská Barbora       OB Rícany            RIC8050 C 2073697   0.00         
 40 Schnabl Jakub            OB Rícany            RIC0706   2073681   0.00         
 41 Tolar Ondrej             OB Rícany            RIC0701 C 2073695   0.00         
 42 Dudlová Noemi            OK Dobrís            DOR0950 C 2050489   0.00         
 43 Forstereviczová Julie    OK Dobrís            DOR0850   2050495   0.00         
 44 Chmelíková Anezka        OK Dobrís            DOR1050   2058510   0.00         
 45 Jiras Frantisek          OK Dobrís            DOR0900   2080953   0.00         
 46 Spanel Viktor            OK Dobrís            DOR0901   2044893   0.00         
 47 Forst Bruno              OK Dobrís            DOR0902   2045319   0.00         
 48 Blahutová Lucie          VSSK MFF UK Praha    MFP0950 C  405999   0.00         
 49 Pekná Alzbeta            SKOB Roudnice nad La ROU0950 C   53537   0.00         
 50 Dobiás Jaromír           SKOB Roudnice nad La ROU1101 C    8866   0.00         
 51 Balejová Sofie           SK Kamenice          KAM0951 C           0.00         
 52 Simerka Jakub            SK Praga             PGP0407 C  682658   0.00         
 53 Foucková Ema             SnailSquad           52X1150   1409875   0.00         
 54 Vrkoc Jan                Neregistrovaní       NNN                 0.00         
 55 Vágenknechtová Monika    Neregistrovaní       NNN                 0.00         
 56 Tofel Simon              KOB TRETRA Praha     TAP                 0.00         
 57 Vakant                                                            0.00         
 58 Vakant                                                            0.00         
 59 Vakant                                                            0.00         
 60 Vakant                                                            0.00         
 61 Vakant                                                            0.00         
 62 Vakant                                                            0.00         
 63 Vakant                                                            0.00         
 64 Vakant                                                            0.00         
 65 Vakant                                                            0.00         
 66 Vakant                                                            0.00         
 67 Vakant                                                            0.00         
 68 Vakant                                                            0.00         
 69 Vakant                                                            0.00         
 70 Vakant                                                            0.00         
 71 Vakant                                                            0.00         
 72 Vakant                                                            0.00         
 73 Vakant                                                            0.00         
 74 Vakant                                                            0.00         
 75 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: MA          7.5km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Doucha Jirí              SOBSA                SOB          9626   0.00         
  2 Drahonovsky Roman        SOBSA                SOB         53095   0.00         
  3 Choutka Jaroslav         SOBSA                SOB       1396839   0.00         
  4 Jandera Tomás            SOBSA                SOB        232723   0.00         
  5 Janecek Ondrej st.       SOBSA                SOB         53016   0.00         
  6 Janík Pavel              SOBSA                SOB         53053   0.00         
  7 Nemec Jan                SOBSA                SOB         53071   0.00         
  8 Sladkovsky Jaromír       SOBSA                SOB        438609   0.00         
  9 Sasek Ludek              SOBSA                SOB          4189   0.00         
 10 Vesely Vasek             SOBSA                SOB         53087   0.00         
 11 Vesely Vojta             SOBSA                SOB         53088   0.00         
 12 Vakant                                                            0.00         
 13 Vakant                                                            0.00         
 14 Vakant                                                            0.00         
 15 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: MB          6.3km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Benes Radovan ml.        SOBSA                SOB         53041   0.00         
  2 Benes Radovan st.        SOBSA                SOB        682662   0.00         
  3 Havlícek Vojtech +1      SOBSA                SOB         53082   0.00         
  4 Henzl Jaroslav           SOBSA                SOB         53050   0.00         
  5 Janecek Jirí             SOBSA                SOB         53051   0.00         
  6 Janík Ondrej             SOBSA                SOB         53054   0.00         
  7 Plánicka Jirí            SOBSA                SOB         53024   0.00         
  8 Plánicka Viktor          SOBSA                SOB         53025   0.00         
  9 Procházka Tomás          SOBSA                SOB         53046   0.00         
 10 Ransdorf Mirek           SOBSA                SOB         53075   0.00         
 11 Setnicka Karel           SOBSA                SOB         53078   0.00         
 12 Suchánek Jan             SOBSA                SOB        307327   0.00         
 13 Suchánek Ondrej          SOBSA                SOB        307333   0.00         
 14 Stepánek Bedrich         SOBSA                SOB         53085   0.00         
 15 Vesely Mirek             SOBSA                SOB         53089   0.00         
 16 Václav Hadac             SOBSA                SOB         53029   0.00         
 17 Vakant                                                            0.00         
 18 Vakant                                                            0.00         
 19 Vakant                                                            0.00         
 20 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: N1          1.8km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Brabenec Lukás +1        SOBSA                SOB         53045   0.00         
  2 Doucha Tomás             SOBSA                SOB          9616   0.00         
  3 Drahonovská Katerina +2  SOBSA                SOB         53096   0.00         
  4 Nemec Jaromír +1         SOBSA                SOB         53074   0.00         
  5 Suchánková Marie         SOBSA                SOB         53084   0.00         
  6 Suchánková Markéta       SOBSA                SOB         53083   0.00         
  7 Sasek Adam +1            SOBSA                SOB         53097   0.00         
  8 Vakant                                                            0.00         
  9 Vakant                                                            0.00         
 10 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: N2          3.4km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bárta Robert             SOBSA                SOB         53098   0.00         
  2 Benes Karel              SOBSA                SOB         53044   0.00         
  3 Cikánková Kristyna       SOBSA                SOB         53058   0.00         
  4 Cimbulka Václav +1       SOBSA                SOB         53047   0.00         
  5 Doubek Martin +1         SOBSA                SOB         53094   0.00         
  6 Doubková Klára +1        SOBSA                SOB         53092   0.00         
  7 Doubková Radka +1        SOBSA                SOB         53093   0.00         
  8 Doucha Martin            SOBSA                SOB          9636   0.00         
  9 Freiberg Petr +1         SOBSA                SOB         53049   0.00         
 10 Hlavácek Ivan +1         SOBSA                SOB         53040   0.00         
 11 Choutková Lenka          SOBSA                SOB          4183   0.00         
 12 Chroust Martin           SOBSA                SOB         53057   0.00         
 13 Chroust Ruda             SOBSA                SOB        515054   0.00         
 14 Janderová Barbora        SOBSA                SOB        438628   0.00         
 15 Janecek Ondrej ml.       SOBSA                SOB         53052   0.00         
 16 Nemec Marek              SOBSA                SOB         53073   0.00         
 17 Ottomansky Ondrej        SOBSA                SOB         53070   0.00         
 18 Ransdorfová Sárka +1     SOBSA                SOB         53076   0.00         
 19 Setnicka Jaroslav +1     SOBSA                SOB         53077   0.00         
 20 Sladkovsky Jan           SOBSA                SOB          4194   0.00         
 21 Svobodová Hana +1        SOBSA                SOB         53081   0.00         
 22 Sasek Martin             SOBSA                SOB         53026   0.00         
 23 Skvor Ondrej             SOBSA                SOB         53099   0.00         
 24 Václavíková Nina +2      SOBSA                SOB         53059   0.00         
 25 Vaigl Rudolf             SOBSA                SOB          4199   0.00         
 26 Jakub Hadac              SOBSA                SOB         53028   0.00         
 27 Vakant                                                            0.00         
 28 Vakant                                                            0.00         
 29 Vakant                                                            0.00         
 30 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: P3          2.9km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Míchalová Marcela        SOOB TJ Sokol Kralup KPY6850 C  682670   0.00         
  2 Lisková Hana             SOOB TJ Sokol Kralup KPY6650 C 2070850   0.00         
  3 Cervená Alena            SKOB Roudnice nad La ROU7999             0.00         
  4 Kalivoda Viktor          OOB TJ Sokol Kostele KNC3300 C   52254   0.00         
  5 Votavová Renata          OOB TJ Sokol Kostele KNC6452 C  253105   0.00         
  6 Voborská Jana            SK Praga             PGP8454 C    9332   0.00         
  7 Hrdlicka Jan             SKOB Slany           SLA0200 C  439143   0.00         
  8 Kohoutová Zdenka         KOB Kladno           DKL7251 C   49642   0.00         
  9 Kohout Zdenek            KOB Kladno           DKL7200 C  410721   0.00         
 10 Andrade Telmo            OK Vrsovice          24C7400             0.00         
 11 Popová Veronika          KOB TRETRA Praha     TAP0253 C           0.00         
 12 Mácova Martina           Cirkus Cakovice      81C0050             0.00         
 13 Albrecht Vladimír        SK Kamenice          KAM7800 C  981812   0.00         
 14 Chramostová Blanka       SK Kamenice          KAM7551             0.00         
 15 Milota Jakub             SK Kamenice          KAM0503 C  682629   0.00         
 16 Rendová Iva              SK Kamenice          KAM7152   2084950   0.00         
 17 Klasková Josefina        Oddíl OB Kotlárka    DKP9651 C  443061   0.00         
 18 Kazdová Dana             OK Vrsovice          24C8150     51349   0.00         
 19 Moravec Stanislav        SnailSquad           52X7200   1409871   0.00         
 20 Augusta Jirí             USK Praha            VSP7421 C 2021838   0.00         
 21 Hronek Jan               USK Praha            VSP7420 C 2035736   0.00         
 22 Hronková Milada          USK Praha            VSP7455 C 2035706   0.00         
 23 Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C   51749   0.00         
 24 Nosek Daniel             USK Praha            VSP0409 C  446366   0.00         
 25 Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C  446367   0.00         
 26 Titzová Pavlína          USK Praha            VSP7463 C 2049522   0.00         
 27 Bláhová Katerina         KCT Slavoj Praha     SJP7350 C  446359   0.00         
 28 Brachtlová Klára         OB SK Zvole          ZVO7151 C  446370   0.00         
 29 Popová Veronika          KOB TRETRA Praha     TAP9999             0.00         
 30 Bernard Zdenek           OK Dobrís            DOR7400   2050492   0.00         
 31 Havlícková Katerina      OK Dobrís            DOR7650   2082932   0.00         
 32 Jirasová Jana            OK Dobrís            DOR7450   2080951   0.00         
 33 Koubková Daniela         OK Dobrís            DOR7451   2073728   0.00         
 34 Krocová Eliska           OK Dobrís            DOR9750   2058504   0.00         
 35 Krocová Ludmila          OK Dobrís            DOR6650   2045315   0.00         
 36 Nentvichová Romana       OK Dobrís            DOR6651   2058509   0.00         
 37 Trefny Jan               OK Dobrís            DOR0203 C 2045317   0.00         
 38 Trefny Pavel             OK Dobrís            DOR7801   2058512   0.00         
 39 Chmelík Petr             OK Dobrís            DOR8100   2050488   0.00         
 40 Pekná Eva                SKOB Roudnice nad La ROU7550 C           0.00         
 41 Samohyl Richard          SK Praga             PGP2800 C   52098   0.00         
 42 Balcarová Markéta        Neregistrovaní       NNN9969    438638   0.00         
 43 Zábranská Petra          SKOB Slany           SLA9250   2023818   0.00         
 44 Kabele Tomás             OK Dobrís            DOR0408   2044898   0.00         
 45 Nigrinová Hana           OK Dobrís            DOR7452   2058513   0.00         
 46 Vrkocova Nina            Neregistrovaní       NNN                 0.00         
 47 Votava Krystof           OOB TJ Sokol Kostele KNC9601 C  420420   0.00         
 48 Snyrchová Bozena         Neregistrovaní       NNN                 0.00         
 49 Nosková Barbora          Neregistrovaní       NNN       2058488   0.00         
 50 Nosková Klára            Neregistrovaní       NNN       2058493   0.00         
 51 Nosková Pavla            Neregistrovaní       NNN       2058494   0.00         
 52 Kunes Vratislav          TJ Aero Odolena Voda ODV4100 C  361985   0.00         
 
Startovka kategorie: T4          4.7km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrdlicková Ludmila       SKOB Slany           SLA9851 C  301621   0.00         
  2 Cerveny Mojmír           SKOB Roudnice nad La ROU7499             0.00         
  3 Husáková Petra           SKOB Slany           SLA7452 C  426378   0.00         
  4 Uhrovic Blahoslav        Sportovní klub Ptení PTI8448 C    8881   0.00         
  5 Hladká Michaela          KOB TRETRA Praha     TAP7452 C  981833   0.00         
  6 Kápicková Michaela       VSTJ Stavební fakult FSP9550 C 1602627   0.00         
  7 Khelová Petra            OK Sparta Praha      SCP7850 C  416140   0.00         
  8 Himmel Petr              SK OK 24 Praha       OKP6500 C           0.00         
  9 Máca Petr                Cirkus Cakovice      81C8000             0.00         
 10 Jurgová Ludmila          Krute Kruté Kruty    46X8450             0.00         
 11 Jurgová Martina          Krute Kruté Kruty    46X8800             0.00         
 12 Silny Ondrej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C 2032168   0.00         
 13 Nesrovnal Jaroslav       Neregistrovaní       NNN0002             0.00         
 14 Javurek Jaromír          USK Praha            VSP7110 C  515099   0.00         
 15 Javurek Tomás            USK Praha            VSP0302 C 2032182   0.00         
 16 Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C 2021823   0.00         
 17 Jílková Radka            OOB SK Zbraslav      ZBP7751 C 2075667   0.00         
 18 Fojtu Petr               Neregistrovaní       NNN9998             0.00         
 19 Hudos Martin             OB Rícany            RIC7601     52621   0.00         
 20 Nemecek Karel            OB Rícany            RIC6200 C  897361   0.00         
 21 Nemecková Michaela       OB Rícany            RIC7452 C 2080986   0.00         
 22 Dudla Michal             OK Dobrís            DOR7403 C 2050500   0.00         
 23 Kopácek Jirí             OK Dobrís            DOR6100    443077   0.00         
 24 Lorenc Václav            OK Dobrís            DOR7200 C 2058507   0.00         
 25 Nentvich Lubomír         OK Dobrís            DOR5800 C 2042530   0.00         
 26 Nigrin Radek             OK Dobrís            DOR7202 C 2067310   0.00         
 27 Tachezy Ruth             OK Dobrís            DOR6451   2080904   0.00         
 28 Sehnal Tomás             K.O.Podebrady        6UC6700             0.00         
 29 Cerná Eliska             OK Sparta Praha      SCP9050 C           0.00         
 30 Pohoraly Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C 2023803   0.00         
 31 Pohoralá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C 2023951   0.00         
 32 Cerny Michal             SKOB Roudnice nad La ROU7505 C 2085613   0.00         
 33 Hellerová Alena          SKOB Roudnice nad La ROU7850 C 2081373   0.00         
 34 Vágenknechtová Pavlína   Neregistrovaní       NNN                 0.00         
 35 Typltová Hana            Neregistrovaní       NNN                 0.00         
 36 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C 7071964   0.00         
 37 Vakant                                                            0.00         
 38 Vakant                                                            0.00         
 39 Vakant                                                            0.00         
 40 Vakant                                                            0.00         
 41 Vakant                                                            0.00         
 42 Vakant                                                            0.00         
 43 Vakant                                                            0.00         
 44 Vakant                                                            0.00         
 45 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: ŽA          5.5km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Brabencová Alena         SOBSA                SOB        887945   0.00         
  2 Douchová Jaroslava       SOBSA                SOB          9606   0.00         
  3 Janderová Markéta        SOBSA                SOB        232976   0.00         
  4 Janecková Veronika       SOBSA                SOB         53017   0.00         
  5 Plánicková Eva           SOBSA                SOB         53022   0.00         
  6 Vakant                                                            0.00         
  7 Vakant                                                            0.00         
  8 Vakant                                                            0.00         
  9 Vakant                                                            0.00         
 10 Vakant                                                            0.00         
 
Startovka kategorie: ŽB          4.7km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Benesová Jana            SOBSA                SOB         53042   0.00         
  2 Benesová Kristyna        SOBSA                SOB         53043   0.00         
  3 Benesová Zdenka          SOBSA                SOB        682653   0.00         
  4 Janíková Katerina        SOBSA                SOB         53055   0.00         
  5 Janíková Martina         SOBSA                SOB         53056   0.00         
  6 Nemcová Barbora +1       SOBSA                SOB         53072   0.00         
  7 Plánicková Libuse        SOBSA                SOB         53023   0.00         
  8 Styblová Bára            SOBSA                SOB         53090   0.00         
  9 Styblová Hana            SOBSA                SOB         53091   0.00         
 10 Safránková Dominika      SOBSA                SOB         53080   0.00         
 11 Safránková Jana          SOBSA                SOB         53079   0.00         
 12 Sasková Petra            SOBSA                SOB          4186   0.00         
 13 Stepánková Katerina      SOBSA                SOB         53086   0.00         
 14 Vaiglová Marie           SOBSA                SOB         51261   0.00         
 15 Vaiglová Zuzana          SOBSA                SOB          4192   0.00         
 16 Vráblíková Klára +2      SOBSA                SOB         53048   0.00         
 17 Pavla Hadacová           SOBSA                SOB         53027   0.00         
 18 Vakant                                                            0.00         
 19 Vakant                                                            0.00         
 20 Vakant                                                            0.00         


Startovka oddílů                                                   23.5.2015 9:05:23
                                    PŽ, Stž, TAP
===ČSOS-TAP===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 17X - Aktivity v prirode                       Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Javurek Jaromír          17X4100 2067261    H65     65.00         
 
 
Startovka oddílu: 21G - Airienteers                              Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hill Richard             21G7600            H35L   116.00         
 
 
Startovka oddílu: 24C - OK Vrsovice                              Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Andrade Miriam           24C0650  308380    D10L     0.00         
  2 Andrade Telmo            24C7400            P3       0.00         
  3 Andrade Milena           24C7550 2081371    D35L    17.00         
  4 Dnebosky Frantisek       24C8000 7200582    H21K    25.00         
  5 Kazdová Dana             24C8150   51349    P3       0.00         
 
 
Startovka oddílu: 2GC - 3.LF UK                                  Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stepán Marek             2GC8900 7204996    H21K   145.00         
 
 
Startovka oddílu: 46X - Krute Kruté Kruty                        Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jurgová Ludmila          46X8450            T4       0.00         
  2 Jurga Vojtech            46X8500            H21K    34.00         
  3 Jurgová Martina          46X8800            T4       0.00         
  4 Jurga Václav             46X8900 2800296    H21K    85.00         
 
 
Startovka oddílu: 52X - SnailSquad                               Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Moravec Michal           52X0600 2031347    H10L     0.00         
  2 Foucková Ema             52X1150 1409875    HDR      0.00         
  3 Moravec Stanislav        52X7200 1409871    P3       0.00         
 
 
Startovka oddílu: 5XC - SK Nepomerice                            Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blazek Vladimír          5XC6900  682636    H45L    99.00         
 
 
Startovka oddílu: 6UC - K.O.Podebrady                            Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sehnal Tomás             6UC6700            T4       0.00         
 
 
Startovka oddílu: 6YC - Neregistrovaní                           Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petrová Martina          6YC6850  232196    D45K     6.00         
  2 Luznicky Jirí            6YC8501 7205016    H21L    10.00         
 
 
Startovka oddílu: 81C - Cirkus Cakovice                          Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mácova Martina           81C0050            P3       0.00         
  2 Mácová Stepánka          81C0650            D10     37.00         
  3 Mácová Natálie           81C0750            D10L     0.00         
  4 Mácová Barbora           81C1050            HDR      0.00         
  5 Máca Petr                81C8000            T4       0.00         
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Novy Bor                       Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klusácek Radim           BOR7710    8516    H21K    55.00         
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobrichovice                         Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rusá Vendula             DCE0150  232737    D14    127.00         
  2 Paul Josef               DCE4401  301171    H65     74.00         
  3 Jaros Vladimír           DCE5400   51973    H55    124.00         
  4 Procházková Miluse       DCE5450   51966    D45L    84.00         
  5 Procházka Antonín        DCE5500 1955315    H45L   102.00         
  6 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45L   126.00         
  7 Strossová Jirina         DCE5650    7870    D55     33.00         
  8 Jarosová Klára           DCE7950  416316    D21L   108.00         
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benesová Hana            DKL0050   49640    D16     28.00         
  2 Kohout Václav            DKL0101 2080903    H14     29.00         
  3 Melichna Matej           DKL0102  682699    H14     92.00         
  4 Vrkota Tomás             DKL0103  682642    H14     59.00         
  5 Horychová Zuzana         DKL0150  515197    D14    139.00         
  6 Geislerová Aneta         DKL0151 2042535    D14     49.00         
  7 Svoboda Ludek            DKL0200  336741    H14     11.00         
  8 Prusa Jan                DKL0201  515033    H14     86.00         
  9 Vítková Barbora          DKL0250   49641    D14     55.00         
 10 Kohoutová Zdenka         DKL0651 2080902    D10     67.00         
 11 Geisler Richard          DKL0700 2067952    H10L     0.00         
 12 Seborová Kacka           DKL0951   62367    HDR      0.00         
 13 Fujan Sláva              DKL4800   49645    H65     41.00         
 14 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H55    139.00         
 15 Cabrnoch Jirí            DKL5400  416324    H55    148.00         
 16 Cabrnochová Hana         DKL5550   53520    D55     12.00         
 17 Benes Jan                DKL6600   49646    H45K    70.00         
 18 Vins Pavel               DKL6900   51684    H35L    56.00         
 19 Semelík Petr             DKL6901  515065    H35L    83.00         
 20 Benesová Jaroslava       DKL7050   49647    D45L   135.00         
 21 Datel Jirí               DKL7101  995851    H35L    44.00         
 22 Bejckova Jana            DKL7150  301616    D35K     6.00         
 23 Kohout Zdenek            DKL7200  410721    P3       0.00         
 24 Kohoutová Zdenka         DKL7251   49642    P3       0.00         
 25 Geisler Michal           DKL7500  897353    H35L    32.00         
 26 Seborová Tereza          DKL8150   52228    D21K    41.00         
 27 Prusa Ondrej             DKL9600  232746    H21K    79.00         
 28 Benes Jan                DKL9800   49648    H18     16.00         
 29 Postolka Jáchym          DKL9900  888621    H16     43.00         
 30 Vítek Karel              DKL9901            H16     22.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlárka                        Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Najmanová Agáta          DKP0150  897356    D14    115.00         
  2 Svarc Antonín            DKP0203  981832    H14     20.00         
  3 Vítecek Jáchym           DKP0204  446360    H14     50.00         
  4 Subrt Matej              DKP0205  888625    H14     71.00         
  5 Malacka Milan            DKP0210  446345    H14     14.00         
  6 Forman Simon             DKP0305  887932    H12     29.00         
  7 Tichá Dorotea            DKP0351 2051523    D12     96.00         
  8 Huková Rebeka            DKP0456            D12     51.00         
  9 Subrt Vojtech            DKP0502  886289    H10     47.00         
 10 Tichy Hubert             DKP0600 2079496    H10     41.00         
 11 Ledinsky Matej           DKP0602  888612    H10L     0.00         
 12 Vítecek Simon            DKP0801  887619    H10L     0.00         
 13 Janatová Violka          DKP0950    9785    D10L     0.00         
 14 Janata Matej             DKP1111    8277    HDR      0.00         
 15 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H65     47.00         
 16 Procházka Ales           DKP4700   49885    H65     56.00         
 17 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H45L    21.00         
 18 Lustig Zdenek            DKP5601  436443    H55    109.00         
 19 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D45L   132.00         
 20 Klusáková Jitka          DKP5651    8558    D45L     6.00         
 21 Dudová Hana              DKP5752   49892    D45L    45.00         
 22 Svobodná Eva             DKP5851  301365    D45L    54.00         
 23 Zelenková Eugenie        DKP5951    5300    D55     24.00         
 24 Najman Jirí              DKP6301   49896    H45K    46.00         
 25 Klaska Pavel             DKP6500    8650    H45L   129.00         
 26 Radová Jaromíra          DKP6551  515168    D45L    12.00         
 27 Illner Jakub             DKP6601  515448    H21L     1.00         
 28 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D45L   117.00         
 29 Lustigová Lenka          DKP6652  434580    D45L   138.00         
 30 Rada Richard             DKP6701 7202892    H45L    45.00         
 31 Sanna Roberto            DKP6703 9180967    H45L    72.00         
 32 Velichkov Petar          DKP6704 2070840    H45L   108.00         
 33 Klasková Katerina        DKP6750   49806    D45L   105.00         
 34 Subrt Antonín            DKP7100 7201757    H35L   113.00         
 35 Vítecek Jan              DKP7201 7007201    H35L    41.00         
 36 Tichá Dagmar             DKP7250 1470164    D35L    29.00         
 37 Ledinsky Martin          DKP7901  888632    H35L    98.00         
 38 Mencl Pavel              DKP7912  515416    H35K    14.00         
 39 Jiristová Zuzana         DKP8254    9054    D21K    71.00         
 40 Wagner Libor             DKP8511  301369    H21L    94.00         
 41 Schütznerová Lucie       DKP8550    9622    D21L   132.00         
 42 Ramba Jirí               DKP8606  231951    H21L    46.00         
 43 Plochová Dominika        DKP8651 7203326    D21L    96.00         
 44 Foglarová Kamila         DKP8655    8638    D21L    66.00         
 45 Klusák Martin            DKP8704    8557    H21K   118.00         
 46 Klasková Josefina        DKP9651  443061    P3       0.00         
 47 Najman Matous            DKP9800  682081    H18     19.00         
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruska                             Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Precechtelová Tereza     DOB8971    8564    D21L    36.00         
 
 
Startovka oddílu: DOR - OK Dobrís                                Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bálková Denisa           DOR0050 2067306    D16     76.00         
  2 Janda Ondrej             DOR0100 2045310    H14     23.00         
  3 Tachezy Jan              DOR0102  416159    H14    116.00         
  4 Dudla Maxmilián          DOR0200 2045306    H14     56.00         
  5 Kroc Krystof             DOR0201 2044883    H14    128.00         
  6 Hamet Petr               DOR0202 2045302    H14    101.00         
  7 Trefny Jan               DOR0203 2045317    P3       0.00         
  8 Cvrcek Adam              DOR0204 2058508    H14    140.00         
  9 Kastnerová Jessica       DOR0250 2042536    D14     61.00         
 10 Forsterevicz Matous      DOR0302 2050498    H12      8.00         
 11 Nigrin Matous            DOR0303 2067311    H12     95.00         
 12 Jirasová Anezka          DOR0350 2045303    D12     66.00         
 13 Nentvichová Julie        DOR0351 2045307    D12    120.00         
 14 Bernard Vilém            DOR0400 2058505    H12    101.00         
 15 Dudla Teodor             DOR0401 2045305    H12     26.00         
 16 Janda Jakub              DOR0403 2045308    H12     47.00         
 17 Snízek Martin            DOR0405 2042541    H12    119.00         
 18 Snízek Ondrej            DOR0406 2042548    H12     56.00         
 19 Spanel Vojtech           DOR0407 2045304    H12     89.00         
 20 Kabele Tomás             DOR0408 2044898    P3       0.00         
 21 Vlasaná Michaela         DOR0452 2044884    D12     42.00         
 22 Lorencová Jana           DOR0454 2058501    D12     27.00         
 23 Neubauerová Anna         DOR0456 2050486    D12     18.00         
 24 Novy Jáchym              DOR0502 2044888    H10     32.00         
 25 Jiras Jenda              DOR0505 2042521    H10     26.00         
 26 Spanel Benedikt          DOR0508 2045318    H10     23.00         
 27 Forsterevicz Ondrej      DOR0509 2050483    H10    104.00         
 28 Trefná Aneta             DOR0552 2058502    D10L     0.00         
 29 Bernard Robin            DOR0600 2058514    H10L     0.00         
 30 Havlícek Martin          DOR0601 2080952    H10     95.00         
 31 Bambousková Julie        DOR0650 2044895    D10     43.00         
 32 Koubková Tereza          DOR0651 2073727    D10L     0.00         
 33 Neuerová Anna            DOR0656 2080954    D10L     0.00         
 34 Forstová Ema             DOR0657 2050485    D10L     0.00         
 35 Jiras Antonín            DOR0701 2042522    H10L     0.00         
 36 Lorenc Vasík             DOR0702 2044885    H10     74.00         
 37 Chmelík Stepán           DOR0703 2050493    H10L     0.00         
 38 Spanel Filip             DOR0704 2080956    H10L     0.00         
 39 Mirceva Tereza           DOR0750 2044891    D10L     0.00         
 40 Vlasaná Karolína         DOR0751 2044887    D10L     0.00         
 41 Kucera Teodor            DOR0800 2044899    H10L     0.00         
 42 Forstereviczová Julie    DOR0850 2050495    HDR      0.00         
 43 Jiras Frantisek          DOR0900 2080953    HDR      0.00         
 44 Spanel Viktor            DOR0901 2044893    HDR      0.00         
 45 Forst Bruno              DOR0902 2045319    HDR      0.00         
 46 Dudlová Noemi            DOR0950 2050489    HDR      0.00         
 47 Chmelíková Anezka        DOR1050 2058510    HDR      0.00         
 48 Dudík Petr               DOR5500  303905    H55    136.00         
 49 Dudíková Hana            DOR5550  411766    D35L    11.00         
 50 Nentvich Lubomír         DOR5800 2042530    T4       0.00         
 51 Kopácek Jirí             DOR6100  443077    T4       0.00         
 52 Kopácková Alena          DOR6450  436940    D45L    48.00         
 53 Tachezy Ruth             DOR6451 2080904    T4       0.00         
 54 Krocová Ludmila          DOR6650 2045315    P3       0.00         
 55 Nentvichová Romana       DOR6651 2058509    P3       0.00         
 56 Spanel Ondrej            DOR7100 2058506    H35L   101.00         
 57 Kucera Pavel             DOR7101 2044897    H35L   125.00         
 58 Lorenc Václav            DOR7200 2058507    T4       0.00         
 59 Nigrin Radek             DOR7202 2067310    T4       0.00         
 60 Pavlícková Lenka         DOR7251 2058515    D35K    51.00         
 61 Bambousek Martin         DOR7302 2045316    H35L    20.00         
 62 Mirceva Lenka            DOR7350 2050487    D35K    30.00         
 63 Bernard Zdenek           DOR7400 2050492    P3       0.00         
 64 Dudla Michal             DOR7403 2050500    T4       0.00         
 65 Jirasová Jana            DOR7450 2080951    P3       0.00         
 66 Koubková Daniela         DOR7451 2073728    P3       0.00         
 67 Nigrinová Hana           DOR7452 2058513    P3       0.00         
 68 Forst Jakub              DOR7501  236022    H35L   131.00         
 69 Havlícková Katerina      DOR7650 2082932    P3       0.00         
 70 Forstereviczová Jana     DOR7653   51582    D35L     5.00         
 71 Bernardová Martina       DOR7751 2058516    D35L   104.00         
 72 Lorencová Marcela        DOR7752 2045320    D35K    66.00         
 73 Trefny Pavel             DOR7801 2058512    P3       0.00         
 74 Chmelík Petr             DOR8100 2050488    P3       0.00         
 75 Krocová Eliska           DOR9750 2058504    P3       0.00         
 76 Koubek Václav            DOR9900 2058503    H16     28.00         
 77 Nentvichová Klára        DOR9950 2045314    D16     40.00         
 
 
Startovka oddílu: DVP - TJ Sokol Praha Sporilov - Roztyly        Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malacková Jana           DVP6151  232646    D45L    21.00         
  2 Hubeny Martin            DVP8001  515456    H35L    59.00         
 
 
Startovka oddílu: EKP - VSTJ Ekonom Praha                        Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janecková Josefína       EKP0351 2067977    D12    132.00         
  2 Kabát Martin             EKP0412  232189    H12     17.00         
  3 Izáková Eva              EKP0651 2067230    D10      1.00         
  4 Borák Stanislav          EKP5212 2042539    H55     55.00         
  5 Adrián Petr              EKP5600 8627106    H55    100.00         
  6 Janecková Dagmar         EKP6550   51594    D21K    74.00         
  7 Kabát Jan                EKP6912  886298    H45L    69.00         
  8 Izáková Ivana            EKP7453  361968    D35L    20.00         
  9 Matousek Petr            EKP7503  443102    H21K   103.00         
 10 Borák Michal             EKP8304 2042532    H21K    13.00         
 
 
Startovka oddílu: FSP - VSTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuzel Jan                FSP0400  446429    H12     23.00         
  2 Vondra Tomás             FSP0500  303910    H10L     0.00         
  3 Skripnik Nikola          FSP0600    8878    H10    122.00         
  4 Kuzelová Ela             FSP0750 2067237    D10L     0.00         
  5 Fibírová Lucie           FSP0777 2081361    D10L     0.00         
  6 Skripnik Matous          FSP0800   53159    H10L     0.00         
  7 Vondrová Eliska          FSP0850 7200315    HDR      0.00         
  8 Fibír Jakub              FSP0900            HDR      0.00         
  9 Nitsch Ondrej            FSP1000  434826    HDR      0.00         
 10 Kurfürstová Marie        FSP1050 1407430    HDR      0.00         
 11 Vondra Jaroslav          FSP3300   51865    H75    103.00         
 12 Hanák Milan              FSP3400   51964    H75    109.00         
 13 Cadil Jan                FSP4300   53267    H55     85.00         
 14 Wald Frantisek           FSP5300   49606    H55     79.00         
 15 Borovicka Milan          FSP6104  515097    H21K   136.00         
 16 Karasová Jana            FSP6153  301140    D21L    27.00         
 17 Krausz Milan             FSP6700  682118    H45L    60.00         
 18 Zácek Martin             FSP6803 1396842    H21K    91.00         
 19 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H35L   134.00         
 20 Fibírová Zuzana          FSP7555  515173    D35K    72.00         
 21 Vondra Jirí              FSP7600   51864    H21L     7.00         
 22 Kuzel Tomás              FSP7610  515098    HDR      0.00         
 23 Nitsch Karel             FSP7611    8914    H21K     7.00         
 24 Hrouda Martin            FSP7612  232957    H21K   106.00         
 25 Tomásek Jakub            FSP7613  410391    H35L    89.00         
 26 Kuzelová Michaela        FSP7851  211539    D35K    24.00         
 27 Kurfürstová Magdalena    FSP7852  207837    D35K    12.00         
 28 Fibír Tomás              FSP7901  515067    H21L    49.00         
 29 Skripniková Katerina     FSP8051  887950    D35K     0.00         
 30 Rydlová Eva              FSP8989  889669    D21K    77.00         
 31 Kápicková Michaela       FSP9550 1602627    T4       0.00         
 32 Borovicka Tomás          FSP9801  888614    H18      7.00         
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hradil Martin            HCE0600            H10L     0.00         
  2 Müllerová Hana           HCE0650  410247    D10L     0.00         
  3 Kolencová Sára           HCE0651            D10L     0.00         
  4 Kolenec Jan              HCE0800            HDR      0.00         
  5 Hradil Michal            HCE0900            HDR      0.00         
  6 Müller Karel             HCE1000            HDR      0.00         
  7 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H45L   114.00         
  8 Kudrnác Martin           HCE5901  301371    H55     64.00         
  9 Kettnerová Lenka         HCE6450 7202877    D45L    69.00         
 10 Kolenec Jan              HCE8000            H35K    17.00         
 11 Kudrnácová Lucie         HCE8850  301379    D21K    83.00         
 12 McMenamin Anna           HCE9994            HDR      0.00         
 13 Müller Frantisek         HCE9995            HDR      0.00         
 14 Toman Matous             HCE9996            HDR      0.00         
 15 McMenamin Tomas          HCE9997            H10L     0.00         
 16 Müller Jáchym            HCE9998            H10L     0.00         
 17 Toman Ondrej             HCE9999            H10L     0.00         
 
 
Startovka oddílu: CHT - OOB SK Chrast                            Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesák Matyás            CHT0601  336786    H10     11.00         
  2 Zlesák Martin            CHT7302   52155    H35L    11.00         
  3 Zlesáková Stána          CHT7352   52154    D35L    47.00         
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíckuv Brod                 Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrstka Vladislav         JHB5702   52357    H55    130.00         
  2 Králová Iveta            JHB8952   53615    D21L   102.00         
 
 
Startovka oddílu: JPV - Oddíl OS SK Prostejov                    Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlach Jan                JPV8237  210440    H21K    46.00         
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlinka Frantisek         KAM0002            H16      1.00         
  2 Kyralová Anna            KAM0052  682649    D16     55.00         
  3 Valásek Václav           KAM0100  336743    H14     32.00         
  4 Vísek Martin             KAM0102  218797    H14     62.00         
  5 Blaha Petr               KAM0104 2053550    H14     53.00         
  6 Barton Michal            KAM0107 1407428    H14    119.00         
  7 Skáchová Magdalena       KAM0151  434818    D14    109.00         
  8 Hankovec Hugo            KAM0201  436446    H14    125.00         
  9 Albrecht Adam            KAM0203  995899    H14     41.00         
 10 Hejsek Filip             KAM0204 2050496    H14    131.00         
 11 Renda Michal             KAM0207 2084934    H14    137.00         
 12 Mrózek Adam              KAM0209 2083402    H14    110.00         
 13 Semíková Lucie           KAM0250  515426    D14    136.00         
 14 Chaloupková Hana         KAM0252  442850    D14    103.00         
 15 Mojzísková Lucie         KAM0253 2084949    D14     46.00         
 16 Stepánková Ema           KAM0255            D14    142.00         
 17 Jirglová Anna            KAM0256 2084947    D14     82.00         
 18 Selucká Alzbeta          KAM0257 2083407    D14     91.00         
 19 Kovárík Tomás            KAM0300  436963    H12     20.00         
 20 Chaloupka Viktor         KAM0301  443069    H12     38.00         
 21 Kyral Maxmilián          KAM0305  682639    H12     59.00         
 22 Skácha Vít               KAM0309  682695    H12     74.00         
 23 Hankovcová Helena        KAM0350  442879    D12     30.00         
 24 Bathová Zuzana           KAM0354 2085005    D12     60.00         
 25 Chramostová Amálie       KAM0355            D12    126.00         
 26 Mojzísková Klára         KAM0356 2084936    D12     12.00         
 27 Sluková Adéla            KAM0357            D12     87.00         
 28 Hejsek Lukás             KAM0400 2051541    H12     68.00         
 29 Jedlicka Jakub           KAM0404 2075622    H12     14.00         
 30 Gajda Martin             KAM0405 9201061    H12     92.00         
 31 Vísková Veronika         KAM0452   51618    D12     39.00         
 32 Nováková Karolína        KAM0453 2075612    D12      6.00         
 33 Kubová Kristyna          KAM0454            D12     78.00         
 34 Jedlicková Kristyna      KAM0455 2075621    D12    108.00         
 35 Tersl Anna               KAM0456            D12    102.00         
 36 Treslová Veronika        KAM0457 2075615    D12     54.00         
 37 Stepánková Julie         KAM0458            D12     48.00         
 38 Mison Daniel             KAM0500 2084943    H10     35.00         
 39 Siler Martin             KAM0501 2083424    H10     56.00         
 40 Milota Jakub             KAM0503  682629    P3       0.00         
 41 Balejová Julie           KAM0551 2061855    D10     34.00         
 42 Jirglová Natálie         KAM0552 2084945    D10     22.00         
 43 Vocu Alexandra           KAM0553 2084935    D12     21.00         
 44 Skáchová Viktorie        KAM0650  434803    D10     46.00         
 45 Skáchová Zuzana          KAM0651   51550    D10     55.00         
 46 Rejsek Václav            KAM0700 2084939    H10L     0.00         
 47 Bazata Alberto           KAM0702 2084940    H10L     0.00         
 48 Milotová Barbora         KAM0753            HDR      0.00         
 49 Kudrnácová Marta         KAM0754 2084937    D10L     0.00         
 50 Balejová Sofie           KAM0951            HDR      0.00         
 51 Kamerer Marek            KAM6200  439106    H45L    36.00         
 52 Kudrnácová Hana          KAM6250  232268    D45L    39.00         
 53 Rocejdl Marek            KAM6400  995804    H45L   144.00         
 54 Klinkerová Jitka         KAM6450 7071964    T4       0.00         
 55 Aschermann David         KAM6500  428289    H45K    49.00         
 56 Aschermannová Eva        KAM6550  301628    D45K     9.00         
 57 Mack Tomás               KAM6601  416156    H45K    61.00         
 58 Hlubucek Tomás           KAM6603  232428    H45K    73.00         
 59 Cermáková Gabriela       KAM6752  232397    D45K    33.00         
 60 Hlubucková Sárka         KAM6851  232398    D45K    15.00         
 61 Hejsek Jirí              KAM6900 2067970    H45L    96.00         
 62 Valásková Sárka          KAM6951  232393    D35L    71.00         
 63 Hankovcová Lenka         KAM7053  682099    D35L    86.00         
 64 Skáchová Petra           KAM7054 7201760    D21L    57.00         
 65 Hankovec Petr            KAM7101  995898    H35L    14.00         
 66 Skácha Michal            KAM7102 7201769    H35L    53.00         
 67 Rendová Iva              KAM7152 2084950    P3       0.00         
 68 Balej Jirí               KAM7201 2067243    H35K    29.00         
 69 Kováríková Erika         KAM7252   51499    D35K    96.00         
 70 Chramostová Blanka       KAM7551            P3       0.00         
 71 Pasek Frantisek          KAM7600  523000    H21K    94.00         
 72 Chramosta Tomás          KAM7601            H35K    35.00         
 73 Jedlicka Adam            KAM7700 2075620    H35L    71.00         
 74 Rejsková Alena           KAM7750 2075613    D35L    77.00         
 75 Albrecht Vladimír        KAM7800  981812    P3       0.00         
 76 Albrechtová Eva          KAM7850  515490    D21L   114.00         
 77 Dolezalová Monika        KAM8851  232409    D21L    18.00         
 78 Hájek Adam               KAM9202 2019240    H21K   109.00         
 79 Kapal Tomás              KAM9402  232267    H21L    25.00         
 80 Barton Pavel             KAM9800 1407422    H18     25.00         
 81 Albrechtová Iveta        KAM9950  515491    D16     22.00         
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H21K    40.00         
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n. C.l.            Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kováciková Jolana        KNC0051  224867    D16     43.00         
  2 Volek Jaroslav           KNC0100  438604    H14     95.00         
  3 Borl Jaroslav            KNC0102  438610    H14     83.00         
  4 Votavová Zofie           KNC0250  446355    D14     70.00         
  5 Kozadajev Adam           KNC0303   52256    H12    110.00         
  6 Botková Alzbeta          KNC0352  420407    D12     72.00         
  7 Botková Josefína         KNC0551  420401    D10L     0.00         
  8 Vosecky Vojtech          KNC0553  420403    H10L     0.00         
  9 Kohoutková Lucie         KNC0554  420404    HDR      0.00         
 10 Borl Filip               KNC0700  224869    H10L     0.00         
 11 Kalivoda Viktor          KNC3300   52254    P3       0.00         
 12 Kalivoda Vladimír        KNC3800   52260    H75     97.00         
 13 Bitter Jirí              KNC5201  303949    H55    103.00         
 14 Jun Drahomír             KNC5501   52255    H45L    39.00         
 15 Silerová Zdena           KNC5750 2023962    D55     36.00         
 16 Havlícková Jindra        KNC6150   52259    D45L   114.00         
 17 Kohoutová Pavla          KNC6251  515055    D45L    63.00         
 18 Votavová Renata          KNC6452  253105    P3       0.00         
 19 Komersová Jana           KNC6550   52265    D45L    57.00         
 20 Votava Petr              KNC6602   52894    H45L    81.00         
 21 Ciháková Lenka           KNC6750   51387    D45L    24.00         
 22 Pohnán Radek             KNC7002  981825    H45L    87.00         
 23 Dobesová Monika          KNC7151  438614    D35K     3.00         
 24 Besta Lukás              KNC8101  303945    H21K     1.00         
 25 Bitter Ales              KNC8803   52264    H21L    91.00         
 26 Sedivy Ondrej            KNC9103   52898    H21K   100.00         
 27 Votava Krystof           KNC9601  420420    P3       0.00         
 28 Kopecká Eliska           KNC9850 7202873    D18     91.00         
 29 Varga Ondrej             KNC9900 9101673    H16     37.00         
 30 Ciháková Barbora         KNC9950  232895    D16     73.00         
 
 
Startovka oddílu: KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Míchalová Sárka          KPY0050 2800315    D16     49.00         
  2 Duda Frantisek           KPY4600   53731    H65     23.00         
  3 Dobes Václav             KPY5701  301374    H45L   141.00         
  4 Freyová Michaela         KPY6050  301394    D21K    53.00         
  5 Kohlová Alena            KPY6051   53182    D45L    72.00         
  6 Kohl Jirí                KPY6201  301391    H45L    12.00         
  7 Lisková Hana             KPY6650 2070850    P3       0.00         
  8 Liska Jindrich           KPY6700  682077    H45L   117.00         
  9 Míchalová Marcela        KPY6850  682670    P3       0.00         
 10 Kohl Ondrej              KPY8600  301370    H21L    73.00         
 11 Kohlová Zuzana           KPY8852  301347    D21L    24.00         
 12 Lisková Hana             KPY9951  682095    D16     70.00         
 
 
Startovka oddílu: KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov                  Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pethsová Isabella        KRN1051   51933    HDR      0.00         
  2 Peths Jan                KRN8101  446353    H21L    61.00         
  3 Kopec Tomás              KRN8203   52641    H21L    40.00         
  4 Kopcová Michaela         KRN8456   52533    D21L    90.00         
 
 
Startovka oddílu: KRP - SK KOURA                                 Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartos Vratislav         KRP5401    8941    H55     91.00         
  2 Filipová Zdenka          KRP8251    8943    D21K    50.00         
  3 Bartos Pavel             KRP9801   49609    H18     43.00         
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor                          Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolezelová Vendula       KTA0751    5296    D10L     0.00         
  2 Dolezelová Jolana        KTA1151    5297    HDR      0.00         
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uhlírová Marie           LBE0950  218788    HDR      0.00         
  2 Uhlírová Eliska          LBE1150  331238    HDR      0.00         
  3 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H21L    34.00         
  4 Uhlír Patrik             LBE7000  331179    H45L    30.00         
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kucerka David            LIT8202    8105    H21K   112.00         
 
 
Startovka oddílu: LME - SK Los Melník                            Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Machová Marie            LME0050 2060278    D16     67.00         
  2 Bejvlová Karolína        LME0250 2058463    D14     67.00         
  3 Bejvl Marek              LME0400 2056261    H12     53.00         
  4 Zdimerová Monika         LME6950  232357    D45L    93.00         
  5 Zdimera Zdenek           LME7000  303908    H45L    51.00         
  6 Bejvl Jakub              LME7100 2060271    H21K   133.00         
  7 Bejvlová Martina         LME7350 2060273    D35L    74.00         
  8 Izák Petr                LME7800  301642    H35L    47.00         
 
 
Startovka oddílu: MAS - KCT As                                   Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Jan                MAS5401    7885    H55     49.00         
 
 
Startovka oddílu: MFP - VSSK MFF UK Praha                        Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Forst Antonín            MFP0101  218851    H14    143.00         
  2 Simsová Barbora          MFP0150  428243    D14     52.00         
  3 Simsa Martin             MFP0300  218785    H14     38.00         
  4 Blahutová Martina        MFP0550   53611    D10     25.00         
  5 Simsová Pavla            MFP0551  428269    D12      3.00         
  6 Blahutová Lucie          MFP0950  405999    HDR      0.00         
  7 Váchová Sona             MFP1050   21521    HDR      0.00         
  8 Forstová Lenka           MFP6850 2079501    D45L    15.00         
  9 Simsa Jaromír            MFP7100   51712    H21K    43.00         
 10 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21K   142.00         
 11 Kucera Petr              MFP7602  515076    H21L    88.00         
 12 Blahutová Hanka          MFP7953   51928    D35K    81.00         
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kacerov Praha                  Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reichl Martin            MKP0400  446449    H12    122.00         
  2 Serák Zdenek             MKP4200   51705    H65     50.00         
  3 Koc Zdenek               MKP4700   51706    H21K    37.00         
  4 Koc Lumír                MKP5401  336747    H55    118.00         
  5 Reichl Michal            MKP6402   51701    H45L    78.00         
  6 Reichlová Jana           MKP7550   51702    D35K    27.00         
 
 
Startovka oddílu: NNN - Neregistrovaní                           Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chvojka Zbysek           NNN                H55     58.00         
  2 Vrkocova Nina            NNN                P3       0.00         
  3 Snyrchová Bozena         NNN                P3       0.00         
  4 Nosková Barbora          NNN     2058488    P3       0.00         
  5 Nosková Klára            NNN     2058493    P3       0.00         
  6 Vágenknechtová Pavlína   NNN                T4       0.00         
  7 Typltová Hana            NNN                T4       0.00         
  8 Vágenknechtová Eliska    NNN     2081388    D10L     0.00         
  9 Vrkoc Jan                NNN                HDR      0.00         
 10 Vágenknechtová Monika    NNN                HDR      0.00         
 11 Snyrch Marek             NNN                H21K    28.00         
 12 Stepánková Petra         NNN                D21K    47.00         
 13 Hones Josef              NNN     1500223    H45L    48.00         
 14 Nosková Pavla            NNN     2058494    P3       0.00         
 15 Sunka Jan                NNN0000            H35L    92.00         
 16 Nesrovnal Jaroslav       NNN0002            T4       0.00         
 17 Schejbalová Klárka       NNN9947            D10L     0.00         
 18 Liska Jakub              NNN9948            H10L     0.00         
 19 Lisková Katerina         NNN9949            D12    123.00         
 20 Kováciková Lenka         NNN9959  303937    D45L    27.00         
 21 Balcarová Markéta        NNN9969  438638    P3       0.00         
 22 Plch Martin              NNN9979            H35L    38.00         
 23 Lipská Alzbeta           NNN9986            HDR      0.00         
 24 Lipsky Simon             NNN9987            HDR      0.00         
 25 Cizínská Nikola          NNN9988            HDR      0.00         
 26 Basus Ondrej             NNN9989  416199    HDR      0.00         
 27 Fojtu Petr               NNN9998            T4       0.00         
 28 Jerábková Tereza         NNN9999  303946    D10L     0.00         
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ Aero Odolena Voda                     Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kunes Vratislav          ODV4100  361985    P3       0.00         
  2 Brázdilová Radka         ODV6950  331382    D45K    39.00         
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Himmel Marek             OKP0200            H14     74.00         
  2 Himmel Ondrej            OKP0500            H10     77.00         
  3 Sámal Václav             OKP5600  436401    H21K   115.00         
  4 Cervinka Jaroslav        OKP5803   53558    H55     61.00         
  5 Jerábková Jana           OKP6150  303948    D45L    90.00         
  6 Novák Ivo                OKP6200   51679    H35L    65.00         
  7 Cervinková Jitka         OKP6451   53525    D45L    96.00         
  8 Himmel Petr              OKP6500            T4       0.00         
  9 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45L   111.00         
 10 Nováková Marie           OKP6953   51681    D45L   102.00         
 11 Balusková Ida            OKP7350  681852    D35L    59.00         
 12 Cervinka Jaroslav        OKP9000  303935    H21K    70.00         
 
 
Startovka oddílu: OLP - PSK Olymp Praha                          Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 John Vladimír            OLP5502   49500    H55     88.00         
  2 Knotek Kamil             OLP5701   49370    H55     67.00         
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolsky Pavel             PGP0204 2075683    H14    113.00         
  2 Pokorná Linda            PGP0350            D12      9.00         
  3 Simerka Jakub            PGP0407  682658    HDR      0.00         
  4 Haková Michaela          PGP0451 2051549    D12     90.00         
  5 Bartalos Matyás          PGP0503 2084972    H10     83.00         
  6 Pokorná Nela             PGP0552  682654    D10L     0.00         
  7 Pribíková Agáta          PGP0651  301617    D10L     0.00         
  8 Simerka Ondrej           PGP0800 2067935    H10L     0.00         
  9 Bartalosová Anezka       PGP0853 2084992    D10L     0.00         
 10 Brettl Tobiás            PGP0900  246850    HDR      0.00         
 11 Pokorná Ema              PGP0950   51637    HDR      0.00         
 12 Bozdech Vojta            PGP1000   51707    HDR      0.00         
 13 Bartalosová Ada          PGP1050 2085003    HDR      0.00         
 14 Samohyl Richard          PGP2800   52098    P3       0.00         
 15 Attl Vladimír            PGP3800  682666    H75     91.00         
 16 Hankovská Jana           PGP4050   51698    D75     26.00         
 17 Kolsky Alexander         PGP5000 2073709    H65     26.00         
 18 Dolezal Miroslav         PGP5501   51753    H45L    33.00         
 19 Dolezalová Vlasta        PGP5550   52095    D45L    66.00         
 20 Zelená Markéta           PGP5850 2080958    D21L    45.00         
 21 Jelínková Radana         PGP5851  301361    D55      6.00         
 22 Grivalsky Michal         PGP5900   52103    H55     76.00         
 23 Slavík Viktor            PGP6300   51276    H45L   135.00         
 24 Pribík Jan               PGP6301   51631    H45L   126.00         
 25 Jezková Regina           PGP6352   51660    D45L    75.00         
 26 Smolková Alena           PGP6450   53567    D45L    33.00         
 27 Slavíková Katerina       PGP6650   51275    D45L    18.00         
 28 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D21L    81.00         
 29 Nová Jana                PGP7150 2045313    D35L    98.00         
 30 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35L   110.00         
 31 Hybl Lukás               PGP7504   51628    H21K    64.00         
 32 Pokorny Ondrej           PGP7506  682686    H21L   103.00         
 33 Simerková Olga           PGP7551  682094    D35K    45.00         
 34 Brettlová Marta          PGP7557 2060208    D35L    62.00         
 35 Forstová Jitka           PGP7558   51268    D35L    56.00         
 36 Pokorná Magdaléna        PGP7562   51638    D35L     8.00         
 37 Haková Magda             PGP7651 2051544    D35L    26.00         
 38 Bartalos Tomás           PGP8010 2084951    H21K     4.00         
 39 Dolezal Martin           PGP8100 1700081    H21K    31.00         
 40 Solc Radim               PGP8101  515137    H21K    16.00         
 41 Bartalosová Jana         PGP8154 2084985    D21L    75.00         
 42 Procházka Jan            PGP8206  886265    H21L   115.00         
 43 Bozdechová Lenka         PGP8254 2080966    D21L    39.00         
 44 Sysel Ondrej             PGP8302   52105    H21L    22.00         
 45 Sedivy Jan               PGP8409 1406172    H21L    52.00         
 46 Voborská Jana            PGP8454    9332    P3       0.00         
 47 Smolková Katerina        PGP8852   53556    D21L   117.00         
 48 Slavíková Lucie          PGP9150  301700    D21L    33.00         
 49 Brázdil Petr             PGP9707  331087    H18     49.00         
 50 Novák Ales               PGP9808 7202855    H18     31.00         
 51 Zdimera Jan              PGP9903  336710    H16      4.00         
 52 Kolárová Johana          PGP9952  897346    D16     82.00         
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Masata Roman             PHK7107  515050    H21L    79.00         
  2 Silny Ondrej             PHK7906 2032168    T4       0.00         
  3 Masata Metodej           PHK9905  207870    H16     16.00         
 
 
Startovka oddílu: PTI - Sportovní klub Ptení                     Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uhrovic Blahoslav        PTI8448    8881    T4       0.00         
 
 
Startovka oddílu: RIC - OB Rícany                                Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Srámková Hana            RIC0051 2031355    D16     58.00         
  2 Pethö Alex               RIC0100 2069059    H14     65.00         
  3 Pechácek Vít             RIC0101 2069066    H14     80.00         
  4 Hanzalová Marie Anna     RIC0150 2073686    D14    118.00         
  5 Vyhnálková Marie         RIC0151 2019236    D16     46.00         
  6 Votruba Jan              RIC0201 2069065    H14     44.00         
  7 Sládecková Barbora       RIC0250  448934    D14    112.00         
  8 Rozek Vilém              RIC0301 9200525    H12     62.00         
  9 Srámek Jaromír           RIC0303 2031371    H12     44.00         
 10 Holecek Stepán           RIC0401 2069053    H12     50.00         
 11 De Heij Laura            RIC0450  443070    D12    129.00         
 12 Pracková Ema             RIC0451  426373    D12    135.00         
 13 Stásková Eliska          RIC0455 2049635    D12    105.00         
 14 Rozek Vojtech            RIC0501  301644    H10     59.00         
 15 Hudos Václav             RIC0503 2069064    H10     53.00         
 16 Tolar Hynek              RIC0505 2069070    H10     14.00         
 17 Krumlovsky Tomás         RIC0507 2073699    H10     29.00         
 18 Schnabl David            RIC0508 2069055    H10     65.00         
 19 Pelantová Martina        RIC0550 2051504    D12     81.00         
 20 Pokorná Terezie          RIC0552 2049634    D10     40.00         
 21 Kubát Matyás             RIC0601 2073690    H10      5.00         
 22 Kotek Dalibor            RIC0602 2049633    H10L     0.00         
 23 Kotenová Markéta         RIC0651 2069057    D10     10.00         
 24 Polívková Beáta          RIC0652 2073696    D10     64.00         
 25 Ruzicková Ema            RIC0653  361931    D10     16.00         
 26 Pelant Jan               RIC0700 2060263    H10    101.00         
 27 Tolar Ondrej             RIC0701 2073695    HDR      0.00         
 28 Krumlovsky Vojtech       RIC0703 2073698    H10L     0.00         
 29 Nemecek Stepán           RIC0705 2085615    H10     50.00         
 30 Schnabl Jakub            RIC0706 2073681    HDR      0.00         
 31 Hudosová Kristyna        RIC0750 2069056    D10L     0.00         
 32 De Heij Robert           RIC0800  448936    HDR      0.00         
 33 Kindlová Anezka          RIC0850 2049632    HDR      0.00         
 34 Nemecek Karel            RIC6200  897361    T4       0.00         
 35 De Heij Michel           RIC6900  443080    H45K    55.00         
 36 Srámek Petr              RIC6905 2035144    H45L    15.00         
 37 Koten Pavel              RIC7200 2060262    H35L    17.00         
 38 Srámková Iva             RIC7251 2035141    D35L    89.00         
 39 Kotenová Klára           RIC7252 2073694    D35L    80.00         
 40 Hudosová Gábina          RIC7299 2056283    D35K    54.00         
 41 Tolar Jan                RIC7301 2073691    H35K    23.00         
 42 De Heij Margita          RIC7350  443080    D35K    84.00         
 43 Polívka Petr             RIC7401 2073693    H35L   122.00         
 44 Rozek David              RIC7403 1111550    H21L    58.00         
 45 Sládecková Lucie         RIC7450 2069063    D35K    78.00         
 46 Nemecková Michaela       RIC7452 2080986    T4       0.00         
 47 Vyhnálková Eva           RIC7552  889279    D35L   107.00         
 48 Rozková Petra            RIC7575  428270    D35K    60.00         
 49 Pechácek Libor           RIC7600 2069067    H35L    80.00         
 50 Hudos Martin             RIC7601   52621    T4       0.00         
 51 Tolarová Ivana           RIC7650 2073688    D35K    93.00         
 52 Sládecek Petr            RIC7702  448937    H35L    26.00         
 53 Pracková Zita            RIC7850 2045228    D35K    33.00         
 54 Krumlovská Barbora       RIC8050 2073697    HDR      0.00         
 55 Stehlíková Anna          RIC9750  553447    D21K    56.00         
 56 Cernohorsky Mikulás      RIC9800 2069051    H18     10.00         
 57 Repiská Amálie           RIC9851 2023817    D18     85.00         
 58 Formánková Anna          RIC9950 2069061    D16     34.00         
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pohoraly Hugo            ROU0103 2023957    H14     47.00         
  2 Dobiásová Jitka          ROU0350    8870    D12     24.00         
  3 Cerná Ema                ROU0451 2080901    D12     93.00         
  4 Cervená Ema              ROU0499            D12    117.00         
  5 Heller Jirí              ROU0501   53537    H10      8.00         
  6 Havlák René              ROU0602 2087690    H10     20.00         
  7 Cervená Anna             ROU0699            D10L     0.00         
  8 Heller Jakub             ROU0702   51438    H10L     0.00         
  9 Havlák Stepán            ROU0801 2084986    H10L     0.00         
 10 Pekná Alzbeta            ROU0950   53537    HDR      0.00         
 11 Dobiás Jaromír           ROU1101    8866    HDR      0.00         
 12 Lebduska Petr            ROU4702   53574    H65     80.00         
 13 Buk Miloslav             ROU6202  331058    H45L    24.00         
 14 Pohoraly Dobroslav       ROU6401 2023803    T4       0.00         
 15 Pohoralá Karolína        ROU6850 2023951    T4       0.00         
 16 Buková Jana              ROU7150  331208    D35L    65.00         
 17 Cerveny Mojmír           ROU7499            T4       0.00         
 18 Simr Pavel               ROU7504 2031351    H35L    62.00         
 19 Cerny Michal             ROU7505 2085613    T4       0.00         
 20 Pekná Eva                ROU7550            P3       0.00         
 21 Heller Jirí              ROU7708  331503    H35L     5.00         
 22 Hellerová Alena          ROU7850 2081373    T4       0.00         
 23 Slapánek René            ROU7904   51436    H35L    77.00         
 24 Cervená Alena            ROU7999            P3       0.00         
 25 Buk Jindrich             ROU9303 1602625    H21K    22.00         
 26 Buk Michal               ROU9601 2075669    H21K    61.00         
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlácková Linda         ROZ0050  232535    D16     31.00         
  2 Sedlácek Jaroslav        ROZ0300    9982    H12     32.00         
  3 Jíra Filip               ROZ0500    7941    H10    119.00         
  4 Svoboda Frantisek        ROZ0700 2069049    HDR      0.00         
  5 Voltrová Svatava         ROZ6150  438643    D45L    60.00         
  6 Sedlácek Jaroslav        ROZ6801   51894    H45L   120.00         
  7 Simík Daniel             ROZ6900   51262    H45L    42.00         
  8 Sedlácková Petra         ROZ7050    7921    D35L    92.00         
  9 Svoboda Ondrej           ROZ7100  416137    H35L   104.00         
 10 Voltrová Hana            ROZ9752  438639    D18     73.00         
 11 Voltrová Alena           ROZ9951 7205027    D16     94.00         
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuc Radim                SCP0400  682668    H12     80.00         
  2 Kuc David                SCP0600 1007532    H10    110.00         
  3 Semorád Milos            SCP3300   49404    H75    115.00         
  4 Rakovec Milos            SCP4500  443066    H65     59.00         
  5 Novák Milos              SCP4600   52299    H65     32.00         
  6 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H45L    57.00         
  7 Precek Zdenek            SCP5200  500289    H21K   148.00         
  8 Hojny Oldrich            SCP5201   52111    H55     52.00         
  9 Zavadilová Nada          SCP5450  336750    D55     45.00         
 10 Kavka Jirí               SCP5900  682630    H45L    90.00         
 11 Hosek Ladislav           SCP6001   52115    H45L    63.00         
 12 Kavková Dana             SCP6150  446418    D45L    87.00         
 13 Cápová Irena             SCP6450  361964    D45K    18.00         
 14 Lohr Ivo                 SCP6801  442853    H21L    16.00         
 15 Podivínsky Tomás         SCP7201   51557    H21K   127.00         
 16 Basus Petr               SCP7400 7200592    H21L   100.00         
 17 Boudny Jan               SCP7417   51773    H35L    23.00         
 18 Khel Richard             SCP7500 7202899    H21K    10.00         
 19 Khelová Petra            SCP7850  416140    T4       0.00         
 20 Hojná Silvie             SCP7950   51554    D21L   105.00         
 21 Vrabec Tomás             SCP8700  232028    H21L    76.00         
 22 Cerná Eliska             SCP9050            T4       0.00         
 
 
Startovka oddílu: SHK - OK Slavia Hradec Králové                 Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Soucek Tomás             SHK8200 7203456    H21K    76.00         
  2 Novotná Barbora          SHK8658 9101107    D21L    15.00         
 
 
Startovka oddílu: SJC - TJ Sportcentrum Jicín                    Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601 9005225    H65     77.00         
  2 Skorpilová Jana          SJC7451  211303    D35L    35.00         
  3 Kovár Miroslav           SJC8104 7201777    H21L    82.00         
  4 Kazda Ondrej             SJC8202  886288    H21L    67.00         
  5 Kazdová Lenka            SJC8484  995813    D21K    59.00         
  6 Zamrzlová Eva            SJC8759 2067255    D21L    78.00         
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrstková Dana            SJI6051   52358    D45L    81.00         
 
 
Startovka oddílu: SJP - KCT Slavoj Praha                         Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Matyás             SJP0500  443105    H10     68.00         
  2 Bláha Vojtech            SJP0501  443072    H10     62.00         
  3 Bláha Simon              SJP0700   51421    H10L     0.00         
  4 Eiselkolb Filip          SJP0800            HDR      0.00         
  5 Hlavaty Karel            SJP4200   53507    H65     38.00         
  6 Bláha Jan                SJP6800 1407424    H45K    64.00         
  7 Bláhová Katerina         SJP7350  446359    P3       0.00         
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slany                               Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrdlicka Jan             SLA0200  439143    P3       0.00         
  2 Husák Zdenek             SLA0201 2056309    H14    104.00         
  3 Jirkovská Katerina       SLA0350  206417    D14     97.00         
  4 Jirkovsky Jan            SLA0500 2011818    H10     44.00         
  5 Jirkovská Magdaléna      SLA0550 2011819    D10      7.00         
  6 Zemková Pavlína          SLA0551  436970    D10     52.00         
  7 Husák Ondrej             SLA0600 2067945    H10     71.00         
  8 Zábransky Emil           SLA4200  420425    H65     95.00         
  9 Malec Jaroslav           SLA6200  345950    H45L    54.00         
 10 Hrdlicková Ludmila       SLA6950  224894    D45K    27.00         
 11 Kolárová Michaela        SLA7351  981813    D35L    44.00         
 12 Husáková Petra           SLA7452  426378    T4       0.00         
 13 Zábranská Petra          SLA9250 2023818    P3       0.00         
 14 Malec Oldrich            SLA9400    8801    H21K   124.00         
 15 Hrdlicková Ludmila       SLA9851  301621    T4       0.00         
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chloupek Radek           SLP4001   53555    H75    127.00         
  2 Novotny Jirí             SLP4601   51621    H65     35.00         
  3 Chloupková Jana          SLP5951   51546    D21L    30.00         
  4 Chloupková Radka         SLP8451            D21L    84.00         
  5 Fiser Jirí               SLP8503 7111117    H21K    73.00         
 
 
Startovka oddílu: SOB - SOBSA                                    Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bárta Robert             SOB       53098    N2       0.00         
  2 Benes Karel              SOB       53044    N2       0.00         
  3 Benes Radovan ml.        SOB       53041    MB       0.00         
  4 Benes Radovan st.        SOB      682662    MB       0.00         
  5 Benesová Jana            SOB       53042    ŽB       0.00         
  6 Benesová Kristyna        SOB       53043    ŽB       0.00         
  7 Benesová Zdenka          SOB      682653    ŽB       0.00         
  8 Brabencová Alena         SOB      887945    ŽA       0.00         
  9 Brabenec Lukás +1        SOB       53045    N1       0.00         
 10 Cikánková Kristyna       SOB       53058    N2       0.00         
 11 Cimbulka Václav +1       SOB       53047    N2       0.00         
 12 Doubek Martin +1         SOB       53094    N2       0.00         
 13 Doubková Klára +1        SOB       53092    N2       0.00         
 14 Doubková Radka +1        SOB       53093    N2       0.00         
 15 Doucha Jirí              SOB        9626    MA       0.00         
 16 Doucha Martin            SOB        9636    N2       0.00         
 17 Doucha Tomás             SOB        9616    N1       0.00         
 18 Douchová Jaroslava       SOB        9606    ŽA       0.00         
 19 Drahonovská Katerina +2  SOB       53096    N1       0.00         
 20 Drahonovsky Roman        SOB       53095    MA       0.00         
 21 Freiberg Petr +1         SOB       53049    N2       0.00         
 22 Havlícek Vojtech +1      SOB       53082    MB       0.00         
 23 Henzl Jaroslav           SOB       53050    MB       0.00         
 24 Hlavácek Ivan +1         SOB       53040    N2       0.00         
 25 Choutka Jaroslav         SOB     1396839    MA       0.00         
 26 Choutková Lenka          SOB        4183    N2       0.00         
 27 Chroust Martin           SOB       53057    N2       0.00         
 28 Chroust Ruda             SOB      515054    N2       0.00         
 29 Jandera Tomás            SOB      232723    MA       0.00         
 30 Janderová Barbora        SOB      438628    N2       0.00         
 31 Janderová Markéta        SOB      232976    ŽA       0.00         
 32 Janecek Jirí             SOB       53051    MB       0.00         
 33 Janecek Ondrej st.       SOB       53016    MA       0.00         
 34 Janecek Ondrej ml.       SOB       53052    N2       0.00         
 35 Janecková Veronika       SOB       53017    ŽA       0.00         
 36 Janík Ondrej             SOB       53054    MB       0.00         
 37 Janík Pavel              SOB       53053    MA       0.00         
 38 Janíková Katerina        SOB       53055    ŽB       0.00         
 39 Janíková Martina         SOB       53056    ŽB       0.00         
 40 Nemcová Barbora +1       SOB       53072    ŽB       0.00         
 41 Nemec Jan                SOB       53071    MA       0.00         
 42 Nemec Jaromír +1         SOB       53074    N1       0.00         
 43 Nemec Marek              SOB       53073    N2       0.00         
 44 Ottomansky Ondrej        SOB       53070    N2       0.00         
 45 Plánicka Jirí            SOB       53024    MB       0.00         
 46 Plánicka Viktor          SOB       53025    MB       0.00         
 47 Plánicková Eva           SOB       53022    ŽA       0.00         
 48 Plánicková Libuse        SOB       53023    ŽB       0.00         
 49 Procházka Tomás          SOB       53046    MB       0.00         
 50 Ransdorf Mirek           SOB       53075    MB       0.00         
 51 Ransdorfová Sárka +1     SOB       53076    N2       0.00         
 52 Setnicka Jaroslav +1     SOB       53077    N2       0.00         
 53 Setnicka Karel           SOB       53078    MB       0.00         
 54 Sladkovsky Jan           SOB        4194    N2       0.00         
 55 Sladkovsky Jaromír       SOB      438609    MA       0.00         
 56 Styblová Bára            SOB       53090    ŽB       0.00         
 57 Styblová Hana            SOB       53091    ŽB       0.00         
 58 Suchánek Jan             SOB      307327    MB       0.00         
 59 Suchánek Ondrej          SOB      307333    MB       0.00         
 60 Suchánková Marie         SOB       53084    N1       0.00         
 61 Suchánková Markéta       SOB       53083    N1       0.00         
 62 Svobodová Hana +1        SOB       53081    N2       0.00         
 63 Safránková Dominika      SOB       53080    ŽB       0.00         
 64 Safránková Jana          SOB       53079    ŽB       0.00         
 65 Sasek Adam +1            SOB       53097    N1       0.00         
 66 Sasek Ludek              SOB        4189    MA       0.00         
 67 Sasek Martin             SOB       53026    N2       0.00         
 68 Sasková Petra            SOB        4186    ŽB       0.00         
 69 Skvor Ondrej             SOB       53099    N2       0.00         
 70 Stepánek Bedrich         SOB       53085    MB       0.00         
 71 Stepánková Katerina      SOB       53086    ŽB       0.00         
 72 Václavíková Nina +2      SOB       53059    N2       0.00         
 73 Vaigl Rudolf             SOB        4199    N2       0.00         
 74 Vaiglová Marie           SOB       51261    ŽB       0.00         
 75 Vaiglová Zuzana          SOB        4192    ŽB       0.00         
 76 Vesely Mirek             SOB       53089    MB       0.00         
 77 Vesely Vasek             SOB       53087    MA       0.00         
 78 Vesely Vojta             SOB       53088    MA       0.00         
 79 Vráblíková Klára +2      SOB       53048    ŽB       0.00         
 80 Václav Hadac             SOB       53029    MB       0.00         
 81 Jakub Hadac              SOB       53028    N2       0.00         
 82 Pavla Hadacová           SOB       53027    ŽB       0.00         
 83 Janecek Ondrej           SOB0201    4188    H14     17.00         
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tofel Simon              TAP                HDR      0.00         
  2 Janecek Jirí             TAP0000 7201191    H16      7.00         
  3 Bortlík Martin           TAP0002            H16     25.00         
  4 Krejcí Michal            TAP0008            H16     31.00         
  5 Rohlík Matej             TAP0010            H16     40.00         
  6 Cermák Petr              TAP0012            H16     19.00         
  7 Longin Jan               TAP0103  981814    H14    122.00         
  8 Stastny Petr             TAP0106            H14     68.00         
  9 Halamová Barbora         TAP0150  416010    D14    133.00         
 10 Rosendorfová Lenka       TAP0153            D14     85.00         
 11 Popová Jana              TAP0252            D14     94.00         
 12 Popová Veronika          TAP0253            P3       0.00         
 13 Hladká Gabriela          TAP0255            D14     79.00         
 14 Tuma Simon               TAP0400 2075696    H12    107.00         
 15 Stastny Tomás            TAP0401            H12     98.00         
 16 Bulírová Ema             TAP0452            D12     63.00         
 17 Cerny Matous             TAP0501            H10     86.00         
 18 Pop Jonás                TAP0600            HDR      0.00         
 19 Bulír Jáchym             TAP0602            H10    107.00         
 20 Hladká Tereza            TAP0650            D10L     0.00         
 21 Subrt Ondrej             TAP0801 2085631    H10L     0.00         
 22 Bulírová Zofie           TAP0850            D10     58.00         
 23 Subrtová Barbora         TAP1150 2080987    HDR      0.00         
 24 Mikes Radovan            TAP5800            H55     94.00         
 25 Tihon Jaroslav           TAP6102  515440    H45L    18.00         
 26 Longinová Lenka          TAP7151  981829    D35L   101.00         
 27 Hladká Michaela          TAP7452  981833    T4       0.00         
 28 Subrtová Vera            TAP8150 2080988    D21K    44.00         
 29 Cikhardtová Balzhima     TAP8751  416007    D21K    68.00         
 30 Mikes Jan                TAP9802            H18     40.00         
 31 Sladkovsky Jaromír       TAP9902    4193    H16     13.00         
 32 Popová Veronika          TAP9999            P3       0.00         
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D45L   129.00         
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsek Tom               TEP3700   51267    H75     94.00         
 
 
Startovka oddílu: TJP - TJ Sokol Troja                           Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolecková Míla           TJP3650   51325    D75     38.00         
  2 Vesely Radko             TJP4200   53517    H65     89.00         
  3 Subrt Václav             TJP4201  428292    H65     62.00         
  4 Provazníková Svatava     TJP4250   53532    D65     17.00         
  5 Rysavy Vít               TJP4700   51332    H65     83.00         
  6 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D45L    51.00         
  7 Cedrych Karel            TJP5500  446334    H55    112.00         
  8 Kraus Ota                TJP5700   53514    H55    145.00         
  9 Bazika Miroslav          TJP6401  434809    H45K    58.00         
 10 Baziková Lucie           TJP6451  434807    D45L   108.00         
 11 Weislová Eva             TJP6750   51326    D21L    63.00         
 12 Huková Petra             TJP7350  411756    D21L   123.00         
 13 Junek Vladimír           TJP8400 2075695    H21L   109.00         
 14 Krausová Barbora         TJP9150   53504    D21L    69.00         
 15 Smolka Ondrej            TJP9401   53502    H21K    82.00         
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TZ Trinec                             Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gazda Viktor             TRI9203   49395    H21L    31.00         
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bohaty Jan               UVP0400    7915    H12    113.00         
  2 Bohatá Marie             UVP0650    7960    D10L     0.00         
  3 Nováková Jirina          UVP4950    7998    D55     27.00         
  4 Beranová Vlasta          UVP5450    7917    D55     42.00         
  5 Bohatá Pavla             UVP7450    7920    D35K    42.00         
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosíková Eliska          VSP0051 9101185    D16     85.00         
  2 Javurek Emil             VSP0100  515064    H14     35.00         
  3 Prusa Krystof            VSP0102 2020707    H14    107.00         
  4 Horáková Barbora         VSP0150  331064    D14    130.00         
  5 Titzová Adéla            VSP0250 2035748    D14     40.00         
  6 Beranová Eva             VSP0254 2021832    D14    121.00         
  7 Trnka Martin jun         VSP0300 2021842    H12     11.00         
  8 Horák Pavel ml.          VSP0301  434600    H12     41.00         
  9 Javurek Tomás            VSP0302 2032182    T4       0.00         
 10 Zakouril Matyás          VSP0400  232616    H12    116.00         
 11 Titz Adam                VSP0401 2032183    H12      5.00         
 12 Trnka Marek              VSP0402 2021843    H12     77.00         
 13 Prusa Dominik            VSP0406 2032107    H12     71.00         
 14 Nosek Daniel             VSP0409  446366    P3       0.00         
 15 Solarová Tereza          VSP0452 2021845    D12     33.00         
 16 Kopecká Valentyna        VSP0453 2021847    D12     15.00         
 17 Straitová Jolana         VSP0456 2021830    D12     75.00         
 18 Mencl Josef              VSP0602 2021850    H10    131.00         
 19 Solar Adam               VSP0603 2021846    H10    125.00         
 20 Hronková Barbora         VSP0650 2058491    D10L     0.00         
 21 Jedlicková Josefína      VSP0651  443085    D10L     0.00         
 22 Pastuszková Laura        VSP0654   53374    D10L     0.00         
 23 Hronek Stepán            VSP0700 2058492    H10L     0.00         
 24 Strait Vilém             VSP0701 2021829    H10      2.00         
 25 Baldrianová Eva          VSP0751  888639    D10     28.00         
 26 Jedlicka Ales            VSP0800 2067940    H10L     0.00         
 27 Rod Matyás               VSP0803 2075699    H10L     0.00         
 28 Zakourilová Klára        VSP0850 2032113    D10L     0.00         
 29 Kucera Jakub             VSP0900 2032189    H10L     0.00         
 30 Solar Daniel             VSP0901 2032152    H10L     0.00         
 31 Kucerová Katerina        VSP0950 1398983    D10L     0.00         
 32 Baldrian Josef           VSP1100 2075606    HDR      0.00         
 33 Sudre Ondrej             VSP1101            HDR      0.00         
 34 Rodová Anezka            VSP1153            HDR      0.00         
 35 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65     71.00         
 36 Uher Petr                VSP5001   52269    H21K   139.00         
 37 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D55     18.00         
 38 Soukup Václav            VSP5600  232045    H55     70.00         
 39 Sváb Jan                 VSP5801  886277    H55    133.00         
 40 Soukupová Michaela       VSP5850  232190    D55      9.00         
 41 Semík Jan                VSP6507   53572    H21K    52.00         
 42 Kosíková Helena          VSP6550 9101184    D45L   123.00         
 43 Nemecková Jarmila        VSP6650    7965    D45L    36.00         
 44 Sudre Frédéric           VSP6700   52274    H45L    27.00         
 45 Aschermann Jan           VSP6902   52284    H21K    58.00         
 46 Nosek Jan                VSP6910  446367    P3       0.00         
 47 Menclová Silvie          VSP7050   51749    P3       0.00         
 48 Klapalová Pavla          VSP7099   51589    D35L    14.00         
 49 Javurek Jaromír          VSP7110  515099    T4       0.00         
 50 Beranová Iva             VSP7150 2021834    D35K    63.00         
 51 Kilarská Marcela         VSP7151 1398972    D21L    48.00         
 52 Kopecká Alena            VSP7250 2021849    D35K   102.00         
 53 Straitová Jitka          VSP7252   51672    D35L    32.00         
 54 Horáková Lenka           VSP7255   51728    D35K    90.00         
 55 Prusová Markéta          VSP7256   53160    D35K    39.00         
 56 Solar Jan                VSP7303 2032110    H35L    74.00         
 57 Prusa Michal             VSP7310  553437    H35L     8.00         
 58 Trnková Dana             VSP7351 2021823    T4       0.00         
 59 Titz Pavel               VSP7400 1398992    H35K     2.00         
 60 Zakouril Václav          VSP7401   51724    H35K    41.00         
 61 Hronek Jan               VSP7420 2035736    P3       0.00         
 62 Augusta Jirí             VSP7421 2021838    P3       0.00         
 63 Zakourilová Helena       VSP7453  232401    D35K    69.00         
 64 Hronková Milada          VSP7455 2035706    P3       0.00         
 65 Titzová Pavlína          VSP7463 2049522    P3       0.00         
 66 Pastuszek Jakub          VSP7500   53399    H35K     8.00         
 67 Kucerová Marie           VSP7551   53546    D21L   120.00         
 68 Strait Martin            VSP7602  410393    H21K    19.00         
 69 Solarová Zuzana          VSP7750 2032115    D35L    38.00         
 70 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21L   126.00         
 71 Uhrová Zuzana            VSP8050  232062    D35K     9.00         
 72 Kopecká Johana           VSP9950 2021848    D16     64.00         
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Zabovresky Brno                       Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrstková Vladena         ZBM8787 7201204    D21L    54.00         
 
 
Startovka oddílu: ZBP - OOB SK Zbraslav                          Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tousek Filip             ZBP7102   53586    H21K    67.00         
  2 Vanek Petr               ZBP7302  995800    H21K   130.00         
  3 Jílková Radka            ZBP7751 2075667    T4       0.00         
 
 
Startovka oddílu: ZVO - OB SK Zvole                              Neděle 24.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marhold Ondrej           ZVO0101 2023808    H14     89.00         
  2 Vallová Kristyna         ZVO0152 2035151    D14    100.00         
  3 Hovorková Tereza         ZVO0153 2031360    D14     58.00         
  4 Marhold Premysl          ZVO0301 2023809    H12     83.00         
  5 Svecová Anezka           ZVO0352 2079492    D12    111.00         
  6 Kramlová Katerina        ZVO0353 2083376    D12     99.00         
  7 Kramlová Barbora         ZVO0452 2083385    D12     45.00         
  8 Marhold Václav           ZVO0501 2051483    H10    134.00         
  9 Svecová Karolína         ZVO0557 2079493    D10     13.00         
 10 Bárta Viktor             ZVO0601 2083401    H10    113.00         
 11 Strejc Jaroslav          ZVO6101  515124    H45K    67.00         
 12 Hájek Tomás              ZVO6401  515007    H45L   132.00         
 13 Valla Zdenek             ZVO6501 2031359    H45L    84.00         
 14 Hánel Jaromír            ZVO6801 2800292    H45L   123.00         
 15 Brachtl Daniel           ZVO6902  887907    H45L    75.00         
 16 Brachtlová Klára         ZVO7151  446370    P3       0.00         
 17 Marholdová Martina       ZVO7451  438635    D35K    87.00         
 

Rozpis ve formátu PDF

Pražský svaz orientačních sportů, Hanusova 347/16, 140 00 Praha 4

R O Z P I S

závodu systému Ranking (DH21-, koeficient 1,00),

závodu Manufaktura pražského žebříčku

a žebříčku středočeské oblasti (DH12 až DH18),

závodu veteránského žebříčku (DH35 až DH75)

a veřejného a náborového závodu

Datum 24. 5. 2015
Místo Jevany
Pořadatel KOB Tretra Praha
Typ závodu klasická trať
Vypsané kategorie DH: -10, -12, -14, -16, -18, -21L/K, -35 L/K, -45 L/K, -55, -65, -75,
DH10L – liniová trať,
HDR – trať pro děti s rodiči,
P3 – náborová trať (3 km),
T4 – tréninková trať (4 km)
Nasazování závodníků do kategorií DH21 se řídí Rankingem k 30.4.2015. Podkategorie H21L a D21L po 90 startujících, H21K a D21K bez omezení. Držitelé lic. E, R a A (HD18-20), mohou startovat v podkategorii L i nad uvedený počet, je-li to technicky možné.
Předpis Závodí se dle platných Pravidel OB, Soutěžního řádu PSOS a Prováděcích předpisů PSOS.
Přihlášky Do pondělí 18. května 2015 23:59:59 pomocí internetového přihláškového systému ORIS (oris.orientacnisporty.cz).

Neregistrovaní závodníci se mohou hlásit e-mailem na adresu: vita@tretra.org. Přihláška e-mailem musí obsahovat: kategorii, příjmení, jméno. Není-li číslo SI uvedeno v přihlášce a není-li ani v registrační databázi ČSOS, předpokládá se, že závodník čip nevlastní a požaduje jeho zapůjčení.

Závodníci s neúplnými údaji nemusí být zařazeni do startovní listiny soutěžních kategorií. Přihláška zaslaná e-mailem je platná po obdržení odpovědi.

Přihlášky po tomto termínu budou přijímány pouze za zvýšené startovné a podle možností pořadatele.

Dohlášky v den konání závodu pouze omezeně za zvýšený vklad, kromě kat. DH10, DH10L, HDR a náborové trati, které budou přijímány i na místě bez zvýšení vkladu.

Pořadatelé Ředitel závodu: Martin Černý
Hlavní rozhodčí: Michal Hodek – R3
Stavitel tratí: Jakub Makovský – R3
Vklady Vklady jsou přijímány buď převodem nebo na prezentaci, souhrnně za celý oddíl. Platby převodem posílejte na účet 4002236031/0100, jako variabilní symbol uveďte 1111xxxx, kde xxxx je číslo oddílu v adresáři ČSOS, a pokud možno, do poznámky uveďte název oddílu. Platby posílejte do středy 20. 5. 2015, při pozdější platbě si vemte doklad o zaplacení na prezentaci.

vklad zvýšený vklad
DH10, DH10L, HDR, P3 60 Kč 60 Kč
DH -12, -14, -65, -75 60 Kč 80 Kč
ostatní 100 Kč 150 Kč
Půjčovné čipu SI 30 Kč* 30 Kč*

*platí pro členy registrované v ČSOS, u ostatních bude vybírána záloha 700 Kč. Změny ve startovní listině v rámci oddílu a kategorie 10 Kč dle možností pořadatele. Vklad při protestech je 200 Kč.

Prezentace V místě shromaždiště od 9:30 do 10:30.
Shromaždiště Restaurace Na Statku v Jevanech (Náměstí 327, Jevany).
Start Intervalový, 00 = 11:00 hod.
Mapa Aldašín, 1:10 000, E = 5m, stav duben 2015, mapovali Michal Hodek, Tomáš Kužel, Jakub Ransdorf, Vítězslav Zajíc, Kateřina Zamazalová, mapový klíč ISOM2000, rozměr A3, mapa nebude vodovzdorně upravena.
Systém ražení SportIdent
Terén Mírně kopcovitý les s velkým množstvím vegetačních a v části i kamenných detailů.
Předpokládané časy vítězů Podle platného soutěžního řádu PSOS.
Protesty Písemně, doložené vkladem 200 Kč hlavnímu rozhodčímu nebo poštou na adresu oddílu.
Shromaždiště – start Do 2,5 km od shromaždiště, modro-bílé fáborky.
Cíl – shromaždiště Do 1 km od shromaždiště, červené fáborky.
Parkování V obci dle pokynů pořadatele. Platí přísný zákaz parkování mimo pořadatelem vyhrazená místa. Parkovné nebude vybíráno.Vzdálenost parkování – shromaždiště do 500m.
Dětská školka Na shromaždišti bude k dispozici školka pro odložení dětí.
Poznámka Doplňující a upřesňující informace průběžně na stránkách www.tretra.org v sekci Pořádáme.
Sponzor logo-1