Po delší pauze byly tento víkend opět na programu větší celostátní závody. Rozdělili jsme se na dvě části, ta početně větší vyrazila na první letošní víkend Žebříčku B do Zdislavy a menší do drsných horských terénů Jeseníků na závody Českého poháru a Žebříčku A.

Z jesenických Áček jsme si odvezli spoustu krásných výsledků! Sobotní krátká v kupkách byla pro juniory i součástí nominaček na letošní JMS a druhé místo v D20A si vyběhla Bára! 5. přidala ve stejné kategorii Emča Č. a třetí umístění v top10 bylo 8. místo pro Terku v D18A. Nedělní drsná kopcovitá klasika skvěle sedla Davidovi a 3. místem v H18A si doběhl pro svou první Áčkovou bednu! V juniorkách měly naše holky rovnou dvojité zastoupení na vyhlášení, když Bára zopakovala 2. místo ze soboty a 3. byla Emča Č., 8. místo přidala Emča B.

 

 

 

 

 

 

Obrovsky početná konkurence je letos v žákovských a dorosteneckých kategoriích v Žebříčku B a většina našich Béčkařů spíše stále sbírá zkušenosti, takže třeba Honzíkovo 22. místo v neděli na klasice (ze 75! kluků v H14B) je vlastně moc pěkné! Klasika se povedla i Dominikovi, když byl 5. v H18B. Sobotní krátká se naopak hodně vydařila Radce v D50, která si vyběhla supr 3. místo, a Martinovi Č. – 2. v H21C.

 

 

 

 

 

 

📷 Kade, Petr Miča a OK Chrastava