Všechno to začalo tím povedeným odjezdem. S pár pečlivě vybranýma Tretrákama jsme na nejmenovaného trenéra čekali na místě srazu u jeho auta asi hodinu a půl, naštěstí nám dal klíče od auta, takže když na nás přišla nuda, trochu jsme mu ho vyzdobili (k lepšímu samozřejmě 🙂 ).

Na místo ubytování jsme zase dojeli pozdě. Následoval trénink, kdy střední a malí běželi linie a velký ve dvojicích sudý – lichý.  První večeře se překvapivě povedla, dokonce tak, že někteří si dali i půlnoční svačinku 🙂

Druhý den dopoledne se běžela vrstevnicovka, kterou si někteří docela protáhli😊 odpoledne nás čekal brutální, nechutný trénink od Kuby V., ze kterého někteří přibíhali velice nadšeni (obzvlášť teda Kuba R. 🙂 ).

V sobotu dopoledne jsme se všichni tak nějak rozdělili – střední šli běhat kopečky s jednou kontrolou ve dvojicích a velký šli na štafety přes cestu, které velice nečekaně vyhráli Kuba M. s Lenkou. Odpoledne střední běhali na vlastně nakreslených mapách a velcí se vydali do Chvojkovského mlýna na delší postupy.

Nedělní dopoledne bylo tak trochu v duchu Velkého bratra, všichni jsme totiž běželi stalkovací okruhy… Odpoledne běželi střední ,,všestranný“ cross (bez tý bažiny by se to obešlo 🙂 ) a potom závod s handicapem z crossu, který stavěli Šíma s Emčou. Velký běželi pěknej azimuťák, ale teda jeden ten postup tou bažinou se mi fakt moc nelíbil.. 🙂

Večer se běžel dobrovolný lahváč pro dospělí a džusáč pro odvážné děti. Někteří oddaní ze střední skupinky nedočkavě vyhlíželi své dva milované trenéry (,,na tom není ani zrnko pravdy“ Kuba S. 2k18).

Jako holky jsme měly v plánu udělat v pondělí nějaký ten naschvál klukům, ale vzhledem k okolnostem to jaksi nevyšlo, a tak nás v 7 ráno vzbudili nezmíněné děti, co už s pomlázkama běhali po chodbě (střední Tretráci byli moc líný vstávat, tak se na to vykašlali)… 🙂 a pak nás čekal pomlázkáč, kde to ve většině případů holky klukům pořádně natřeli (to jsem tady musela zmínit, ale nee..vůbec to nebylo těma rozestupama 🙂 )..a vzhledem k tomu, že nezmíněná Emča měla 2.4. narozeniny, tak jsme si dali ještě dortík a jeli domu..

Celé toto soustředění bylo fakt naprosto skvělý a troufám si říct, že tento názor nemáme jen my dva 😊

 

Vaši oblíbení redaktoři Bára a Kuba Smolkovi