Zde jsou zveřejňovány odkazy na alba fotek z nejdůležitějších akcí, které se v Tretře udály.

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

 

2021
PPŽ – Ládví
Poslední červnový trénink

2020
Letní soustředění – Slovanka
Soustředění žáků – Horní Polubný
MČR sprint – Hradec Králové a sprintové štafety – Pardubice
PŽ – Aldašín
PraŽácké soustředění Lubenec

2019
Letní soustředění – Chotěboř
Velikonoční soustředění – Skokovy
PPŽ – Park přátelství
Minisoustředění žáků – Kaňk + Čáslav + Žďár nad Sázavou
ČPŠ – Kořenov a Český Dub
PŽ – Hradešín

2018
Letní soustředění – Jedlová
Velikonoční soustředění – Sklárna
ŽA – Jičín
OM Krátká – Konojedy
5 Days Italy – Madonna di Campiglio
Štafety – Třemošná
PPŽ – Sídliště Prosek
Dorostenecké zakončení sezóny – České Švýcarsko
Mikulášský kros a oslava 30. výročí oddílu
Předvánoční trénink

2017
Letní soustředění – Milovy
Velikonoční soustředění – Jindřichov
MČR Krátká – Lipnice nad Sázavou
Štafety – Vojice
ŽB – Litošice
ŽB – Křižany pod Ještědem
PPŽ – Rohožník
OM Krátká – Týnec nad Sázavou
Dorostenecké zakončení sezóny – Krkonoše
Mikulášský kros
Nedělní trénink – Leškovice
Předvánoční trénink

2016
Letní soustředění – Řásná
Velikonoční soustředění – Staré Město pod Landštejnem
EOC, ŽA – Černá Voda
Klacky Open – Ládví

2015
Letní soustředění – Doksy
Velikonoční soustředění – Jindřichov
Lipica Open
Advanta
ŽB – Pekloves
OM Štafety – Velká Chuchle a OM Sprint – Buštěhrad
HROB
Klacky Open

2014
Letní soustředění – Tři Studně
Velikonoční soustředění – Kytlice
Závody
Štafety – Plzeň
Pražské žebříčky a pořádání – Jevany
Vyhlášení PPŽ
Mikulášský kros

2013
Letní soustředění – Zvůle
Velikonoční soustředění – Skokovy
MČR Klasika – Rejvíz
ŽA – Sedmihoří
ŽB – Bohdalec
Štafety
Pražské žebříčky
HROB – Vyšší Brod
MČR Rogaining – Broumy
Klacky Open
Pražské soustředění – Sklárna

2012
Letní soustředění – Tokániště
Velikonoční soustředění – Nesměř
Jarní pohár – Stříbrný Rybník
Karst Cup – Slovakia
MČR Rogaining – Ralsko
HROB
Závody
Tréninky

2011
Letní soustředění – Čeřínek
Velikonoční soustředění – Jindřichov
Jarní pohár – Stříbrný Rybník
Závody
PŽ – Kejkol
Pražské soustředění
Tréninky

2010
Letní soustředění – Sklárna
Velikonoční soustředění – Kůstrý
MČR Dlouhá, OM Krátká – Skalka
Štafety – Chlumec nad Cidlinou
OM Štafety
5 dnů OB Doksy
PŽ – Plasy
Nedělní trénink – Klánovice

2009
Letní soustředění – Jindřichov
Velikonoční soustředění – Liščí Farma
Slovinsko
Advanta
Pěkné Prázdniny
ŽA – Kůstrý
PŽ – Stará Huť
Tréninky

2008
Letní soustědění & Silesia – Vidnava
Velikonoční soustředění – Bílá Třemešná
OM Sprint – Ládví
Náborové závody
Páteční trénink

2007
Letní soustředění – Sklárna
Velikonoční soustředění – Doksy
MČR Krátká – Horní Údolí
PŽ – Ježibaba

2006
Letní soustředění – Tři Studně
GP Silesia
ŽB – Náchod
ŽB – Březina
Štafety – Libverda, Nové Město

2005
Letní soustředění – Brtnice
Velikonoční soustředění – Sloup v Čechách
Švédsko
Štafety
Pražské žebříčky
Potštejn

2004
Letní soustědění & Silesia – Zlaté Hory, Vidnava
Velikonoční soustředění – Česká Kamenice
5 Days O Jičín
PPŽ – Ládví
Školení kartografů
Tréninky

2003
Letní soustědění – Zvůle
ŽB – Nové Záboří
Pražské žebříčky

2002
Letní soustědění – Poustky

2001
Velikonoční soustředění – Lipno