Letní soustředění 2014

ODJEZD:  Sobota 16. srpna, 7:15 na Hlavním nádraží v Praze před velkou cedulí s odjezdy vlaků

PŘÍJEZD: Sobota 23. srpna, 16:15 Praha, Hlavní nádraží tamtéž.

Navíc si s sebou přibalte: polévková lžíce, role alobalu, noviny, izolepa, šátek

Nezapomeňte na vyplněné dokumenty, které jste dostali emailem.

Letošní letní soustředění podnikneme stejně jako loni v předposledním letním týdnu, máte se opravdu na co těšit :). Protože už je na čase jsou tu další informace. Soustředění je připravené pro všechny děti v oddíle, které jsou dostatečně samostatné a připravené samostatně trénovat v lese s mapou. Nejedná se o dětský tábor – děti vyráží na tréninkové tratě samostatně. Pokud máte pochybnosti nebo vaše dítě jede po prvé a rádi byste více věděli jak soustředění probíhá, ozvěte se prosím na tel. 602244537 (Martin Černý – hlavní vedoucí) nebo se poraďte s trenéry.

[images lightbox=“yes“]
[image link=““ linktarget=“_self“ image=“https://tretra.org/wordpress/wp-content/uploads/2014/04/sova.jpg“ alt=““]
[image link=““ linktarget=“_self“ image=“https://tretra.org/wordpress/wp-content/uploads/2014/04/chatky1.jpg“ alt=““]
[/images]

Termín: 16. – 23. 8. 2014

Místo: Tři studně

Ubytování: Velké chaty s pokoji a vlastním sociálním zařízením více o ubytování…

Cena: 3500,- Plaťte prosím do 31.7.2014 na účet oddílu 4002236031/0100. Jako variabilní symbol uveďte prosím reg. nebo rodné číslo.

Co zahrnuje cena? Ubytování na týden, plnou stravu včetně pití, společnou dopravu a mapy, zkrátka vše co budeme potřebovat. Dětem můžete dle vašeho uvážení přibalit i drobné kapesné.

Co vzít s sebou? – Vše potřebné na OB (běžecké boty, dlouhé oblečení do lesa, busolu, SI ČIP, lahev na pití), plavky, ručník, přezůvky a další obvyklé věci. Spacák a karimatka netřeba, preferovaným zavazadlem je batoh.

Teď to nejdůležitější – jak se přihlásit? Využijte přihláškový formulář níže. Ve výjmečných případech posílejte email na cernymar@gmail.com (do předmětu uveďte soustředění a jméno dítěte) nebo volejte na 602 244 537 (Martin Černý) nebo co bude úplně nejlepší, použijte formulář níže.
[section_separator divider_candy=“top“ icon=“envelope“ icon_color=““ bordersize=“1px“ bordercolor=““ backgroundcolor=““]

Přihláška

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.