Letní soustředění 2016

MÍSTO: Camp Velkopařezitý, www.camp-rasna.cz

TERMÍN: 20. – 27. 8. 2016 (sobota – sobota)

CENA: 3 350,-

Ubytování domluveno v nově zrekonstruovaném penzionu Pod Borovicí (27 lůžek, společenská místnost s krbem, stůl pro stolní tenis). Dále budeme mít k dispozici čtyřlůžkové chatky (vlastní sociální zázemí včetně sprchy). Stravování zajištěno v restauraci areálu kempu formou plné penze.

Odjezd: 20. srpna, soukromý bus, Smíchovské nádraží (u obratiště tramvají), sraz 10:30

Návrat: 27. srpna, bus, Smíchovské nádraží, cca 16:00

První den začínáme až večeří, připravte, prosím, dětem svačiny!

Dětští účastníci musí při odjezdu k rukám zdravotnice odevzdat přihlášku, minimálně kopii kartičky zdravotního pojištění, prohlášení o bezinfekčnosti, potvrzení o zdravotní způsobilosti a přidělení plné moci zdravotníkovi.


Co vzít s sebou?

Věci na orientační běh (dvoje boty na běhání v lese, buzolu, SI čip, popisovník, hodinky s GPS – kdo má – s nabíjecím kabelem), plavky, hygienické potřeby, ručník, šátek, láhev na pití, malý batůžek na výlet, baterku (nejlépe čelovku), papír, propisku, blok, červenou tenkou lihovku, kapesné

O čem bude letos celotáborová hra?
Jako obyvatelé některé z trochu exotičtějších zemí jste vyhráli kandidaturu na pořádání Mistrovství světa v orientačním běhu. Vaším úkolem se bude spolu s dalšími obyvateli vaší země po dobu celého přípravného období popasovávat s různými problémy a ve finále celé Mistrovství světa připravit a organizovat. Bude se jednat vůbec o první světový šampionát, jenž je na bedrech pěti zemí, ve kterých se orientační běh začíná rozvíjet. Mezinárodní federace orientačního běhu (tzv. IOF) si přidělením pořadatelství do rukou rozvíjejících se států slibuje zvýšení zájmu o tento krásný sport po celém světě. Hned první večer přípravného období zasedne komise IOF, kde nejvyšší zástupci světového orientačního běhu přednesou pořadatelským zemím, co všechno bude nutné udělat, co jak musí fungovat a jaké problémy s pořádáním mohou nastat. Po dobu celého přípravného období budete shánět mapu, povolení a předcházet situacím, které by způsobily v průběhu šampionátu nemalé problémy. Vše musí být připraveno tak, aby se 26. srpna uskutečnilo Mistrovství světa v orientačním běhu, které se nesmazatelně zapíše do historie.

Kontakty:
Jakub Ransdorf, hlavní vedoucí soustředění, 775 911 067, jakub1237@centrum.cz
Lucie Gabrovská, zdravotnice soustředění, 608 533 834, luckagabrovska@gmail.com