Celý minulý týden 19.–26. 8. jsme strávili v areálu Libá camp na západě Čech, doslova co by kamenem dohodil od hranic s Německem. Je to kout orienťácky příliš neprobádaný, ale les byl z valné většiny opravdu pěkný!

Počasí asi neumíme jiné, než náročné: loni nám půlka soustředění propršela, letos naopak bylo celou dobu opravdu velké teplo. 🥵 Tréninky i běhací hry tak dávaly poměrně zabrat, ale ve stínu lesa se to dalo zvládnout. Celkem jsme zvládli 7 mapových tréninků (a dorostenci dokonce 9), půldenní hry v lese, celodenní výlet s koupačkou v rybníce, zábavné večerní programy jako například casino nebo pití zásob lihu (tedy samozřejmě že jsme pili vodu ;)) a celé to zakončil sobotní dopolední KO mikrosprint po areálu.

Jako každý rok mělo letní soustředění celotáborovou hru, tentokrát na motivy newyorské mafie 😎💸 Děti se svými famigliemi (týmy) se snažily dostat přes kupování si vlivu v různých institucích, přes známé osobnosti, až k hlavní osobě celé mafie.

Celkem 52 dětí a 20 trenérů a dospělých dorostenců a juniorů pomocníků si to parádně užilo! Díky všem za pěkný týden a hlavně partě dospělých vedoucích, bez vás by to nešlo 💚 A teď už hurá do podzimní sezóny, bude hodně nabitá!

P.S.: Fotoalbum, výsledky z tréninků apod. ještě budou!