O uplynulém víkendu jsme se zúčastnili každoročního závodu v horském orientačním běhu. Tentokrát jsme za dva dny oběhali snad celou jižní část Jizerek – lesy nám dobře známé z nejrůznějších soustředění a závodů, běželo se i přes Bukovou, kde se konal letošní middle na MS. 🌲🍂 Tratě byly krásné a náročné, oba dny přibližně 3-5 hodin a 22-35 km běhu podle kategorie, s nemalým převýšením. Tretráci se objevili na startu v hojném počtu od kategorií příchozích, přes veterány, dospělé, až po mládež do 20 let.

V HD20 sváděli po oba dny líté boje o vítězství Martin a Linda s Emčou a Tondou, nakonec zvítězili druzí jmenovaní! V HH20 se vedlo Máťovi a Honzovi, kteří celkově skončili 3. Další zástupci na bedně byly Gabča a Anička v dospělácké kategorii DD a Bára – 1/2 jen těsně druhého týmu v početně velmi obsazené kategorii HD. 👏

📷 pořadatelé (Martin Jonáš, Štěpán Tůma)