V sobotu nás pořadatelé z USK pozvali do Motola na oblastní mistrovství štafet. Městský lesík byl sice hodně zarostlý 🌿🌵, ale poprali jsme se s tím dobře. Celkové vítězství a titul přeborníků oblasti si v mladších žácích DH12 odnesli Honza, Šárka a Kája! 🥇🥇🥇👏 Holky v D14 Evička, Hanka a Míša skončily po skvělém Míšině finiši celkově 4., ale jedna štafeta před nimi byla ze Středočeské oblasti, tudíž si odnáší bronzové medaile z přeboru Prahy!🥉🥉🥉 Skvěle zaběhli i naši veteráni Honza, Jitka a Zdeněk, kteří vybojovali vítězství a putovní trofej Klacky. Škoda jen, že se nepodařilo složit žádnou štafetu v dorostu nebo dospělých.

Nedělní slunečná ☀️ klasika v Ondřejově za pořadatelství Stavařů byla nejen oblastním mistrovstvím, ale zároveň posledním závodem jarního Pražského žebříčku. K vidění byla spousta pěkných výkonů: 5. Barča O. (D10), 5. a 6. Šárka a Barča Š. (D12), ale Šárka bronzová 🥉 v rámci Prahy! 5. Míša (D14), 6. Radim (H10), 2. a 4. Honzík a Kája K. (H12), v přeboru Prahy 🥈 a 🥉. Dominik v H18 si doběhl pro 2. místo z Prahy 🥈.

A jak jsme dopadli v celkovém hodnocení jarního PŽ? Čtyři umístění na bedně si odnesli:
D10: 3. Barča O.
D12: 3. Šárka
D14: 2. Míša
H12: 2. Honza

A máme také 7 (staro)nových držitelů licence B – Šárka, Barča Š., Lucka, Míša, Honza, Kája a Vojta! 💪
Gratulujeme a díky všem, co na závody jezdili a snažili se – není to jen o těch medailích, za skvělou jarní sezónu. Na podzim znovu a třeba ještě lépe! 💚

Gabča Šimůnková