O uplynulém víkendu jsme bojovali (a úspěšně!) na vícero frontách.

Větší část oddílu se vypravila do drsných horských lesů plných bažinek a hustníků do Krušných hor na závody žebříčku B a odvezla si spoustu krásných umístění na bedně i mimo ni. V sobotní klasice vybojovali pomyslné medaile: 2. Dominik v H16B, 3. Linda v D18B a 1. Zdeněk v H65B. Na nedělní krátké byla 2. Terka v D16B, 3. Dominik v H16B, 3. Tonda v H18B a 3. Zdeněk v H65B. Dominik, Tonda a Linda mají navíc v celkovém pořadí žebříčku skvěle našlápnuto k zisku licence A na příští rok!
Čeká je ještě poslední závod v říjnu.

🤩

Menší část závodila na Moravě na závodech Českého poháru a žebříčku A. S absencí některých závodnic, které nás reprezentují na JWOCu, byla Emča jednou z hlavních favoritek v kategorii D18A, což s přehledem potvrdila a doběhla si pro vítězství jak na fyzicky náročné klasické trati v Kladkách, tak na nedělní krátké u Boskovic.

Ondra v H20A předvedl výborný výkon na sobotní klasice, kde ještě do závěrečné části trati vbíhal na 3. místě, nakonec z toho bylo skvělé 4. místo! Pěkný výkon přidal i David v neděli (10. v H16A) nebo Gabča (1. v D21A)

Gabča Šimůnková