Terka Měšťanová |
ŽB Radčice long |
2023-06-18 |
Závody |
2023-06-19 18:48 |
Terka Měšťanová |
ŽB Radčice middle |
2023-06-17 |
Závody |
2023-06-19 18:20 |
Gabča Šimůnková |
JO middle Okna - odpoledne |
2023-05-06 |
Závody |
2023-06-17 23:56 |
Gabča Šimůnková |
JO middle Okna - dopoledne |
2023-05-06 |
Závody |
2023-06-17 23:45 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika Neslovice F |
2023-06-11 |
Závody |
2023-06-15 18:05 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika Neslovice Q |
2023-06-10 |
Závody |
2023-06-15 17:52 |
Honza Pucherna |
ZB Piskove navrsi D10L |
2023-05-27 |
Tréninky |
2023-05-29 11:15 |
Honza Pucherna |
ZB Bukova H10 |
2023-05-28 |
Tréninky |
2023-05-29 11:13 |
Honza Pucherna |
ZB Bukova D10L |
2023-05-28 |
Tréninky |
2023-05-29 11:10 |
Honza Pucherna |
H10 PŽ Lubenec |
2023-05-13 |
Závody |
2023-05-14 20:10 |
Gabča Šimůnková |
ČP sprint - Říčany |
2023-04-22 |
Závody |
2023-04-28 14:28 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Kozlík |
2023-04-23 |
Závody |
2023-04-28 14:06 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Valnovka |
2023-04-22 |
Závody |
2023-04-28 13:43 |
Gabča Šimůnková |
ČP middle - Petrohrad |
2023-04-16 |
Závody |
2023-04-28 13:26 |
Gabča Šimůnková |
MČR NOB |
2023-04-15 |
Závody |
2023-04-28 12:39 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ Kozlíček |
2023-04-23 |
Závody |
2023-04-23 21:05 |
Terka Měšťanová |
ŽA Říčany |
2023-04-22 |
Závody |
2023-04-23 20:45 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ Ládví |
2023-04-22 |
Závody |
2023-04-23 20:21 |
Terka Měšťanová |
ŽA Petrohrad |
2023-04-16 |
Závody |
2023-04-17 08:13 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Černé Voděrady - krátká |
2023-03-26 |
Závody |
2023-03-27 13:01 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E5 - zkrácená |
2023-03-15 |
Závody |
2023-03-26 23:08 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E4 - middle |
2023-03-14 |
Závody |
2023-03-26 22:56 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E3 - middle |
2023-03-13 |
Závody |
2023-03-26 22:41 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E2 - klasika |
2023-03-12 |
Závody |
2023-03-26 20:09 |
Honza Pucherna |
H10 PŽ Černé Voděrady |
2023-03-26 |
Závody |
2023-03-26 20:07 |
Honza Pucherna |
PŽ Černé Voděrady TF |
2023-03-26 |
Závody |
2023-03-26 20:03 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E1 - middle W21E |
2023-03-11 |
Závody |
2023-03-26 19:57 |
Terka Měšťanová |
LO 2023 E5 |
2023-03-15 |
Závody |
2023-03-19 19:34 |
Terka Měšťanová |
LO 2023 E4 |
2023-03-14 |
Závody |
2023-03-19 18:52 |
Terka Měšťanová |
LO 2023 E3 |
2023-03-13 |
Závody |
2023-03-19 18:38 |
Terka Měšťanová |
LO 2023 E2 |
2023-03-12 |
Závody |
2023-03-19 18:07 |
Terka Měšťanová |
Lipica open 2023 E1 |
2023-03-11 |
Závody |
2023-03-19 17:39 |
Terka Měšťanová |
Czech O-Tour E7 Kokořínsko |
2022-10-30 |
Závody |
2022-10-30 17:46 |
Šimon Vyhnis |
PŽ Všenory |
2022-10-23 |
Závody |
2022-10-23 20:42 |
Gabča Šimůnková |
MČR družstev |
2022-10-09 |
Závody |
2022-10-21 21:59 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet |
2022-10-08 |
Závody |
2022-10-21 21:28 |
Terka Měšťanová |
MČR družstev |
2022-10-09 |
Závody |
2022-10-15 09:23 |
Terka Měšťanová |
MČR štafet |
2022-10-08 |
Závody |
2022-10-15 09:01 |
Matěj Kuchař |
MČR štafety |
2022-10-08 |
Tréninky |
2022-10-09 20:47 |
Matěj Kuchař |
MČR družstva |
2022-10-09 |
Závody |
2022-10-09 19:51 |
Šimon Vyhnis |
PZ Svarov |
2022-10-02 |
Tréninky |
2022-10-02 20:51 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Záboří |
2022-09-25 |
Závody |
2022-10-01 17:54 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Tetín |
2022-09-24 |
Závody |
2022-10-21 22:01 |
Gabča Šimůnková |
ČP Dvůr Králové - sprint |
2022-09-24 |
Závody |
2022-10-01 17:30 |
Míša Šimůnková |
ČPŠ Dvůr Králové D18 neděle |
2022-09-25 |
Závody |
2022-10-01 17:18 |
Míša Šimůnková |
ČPŠ Dvůr Králové D18 sobota |
2022-09-24 |
Závody |
2022-10-01 17:05 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika - kvalifikace D21B |
2022-09-17 |
Závody |
2022-10-01 16:50 |
Míša Šimůnková |
ŽBČ Kralovice - klasika |
2022-09-11 |
Závody |
2022-10-01 16:48 |
Míša Šimůnková |
ŽBČ Kralovice - krátká |
2022-09-10 |
Závody |
2022-10-01 16:35 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ neděle |
2022-09-25 |
Závody |
2022-09-26 18:33 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ sobota |
2022-09-24 |
Závody |
2022-09-26 18:09 |
Terka Měšťanová |
ŽA sprint |
2022-09-24 |
Závody |
2022-09-26 17:39 |
Matěj Kuchař |
MČR kvalda |
2022-09-17 |
Tréninky |
2022-09-18 19:30 |
Matěj Kuchař |
MČR finále |
2022-09-18 |
Závody |
2022-09-18 19:17 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika-finále A |
2022-09-18 |
Závody |
2022-09-18 18:20 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika-kvalifikace |
2022-09-17 |
Závody |
2022-09-18 17:45 |
Gabča Šimůnková |
ČP Rusava - krátká |
2022-09-11 |
Závody |
2022-09-15 09:23 |
Gabča Šimůnková |
ČP Rusava - klasika |
2022-09-10 |
Závody |
2022-09-15 09:10 |
Šimon Vyhnis |
TSM mapáč Tupadly |
2022-09-14 |
Tréninky |
2022-09-14 23:04 |
Terka Měšťanová |
ŽA Rusava-middle |
2022-09-11 |
Závody |
2022-09-12 16:52 |
Terka Měšťanová |
ŽA Rusava-klasika |
2022-09-10 |
Závody |
2022-09-12 16:06 |
Terka Měšťanová |
O-ringen E5 |
2022-07-30 |
Závody |
2022-08-19 16:46 |
Honza Pucherna |
H10 Rumcajsovy mile 2022 E3 |
2022-08-14 |
Závody |
2022-08-14 20:05 |
Honza Pucherna |
H10 Rumcajsovy mile 2022 E2 |
2022-08-13 |
Závody |
2022-08-14 20:01 |
Honza Pucherna |
H10 Rumcajsovy mile 2022 E1 |
2022-08-12 |
Závody |
2022-08-14 19:58 |
Gabča Šimůnková |
O-Ringen E5 |
2022-07-30 |
Závody |
2022-08-03 18:21 |
Gabča Šimůnková |
O-Ringen E4 |
2022-07-29 |
Závody |
2022-08-03 17:47 |
Gabča Šimůnková |
O-Ringen E3 |
2022-07-28 |
Závody |
2022-08-03 15:49 |
Gabča Šimůnková |
O-Ringen E2 |
2022-07-26 |
Závody |
2022-08-02 22:55 |
Gabča Šimůnková |
O-Ringen E1 |
2022-07-25 |
Závody |
2022-08-02 22:39 |
Gabča Šimůnková |
O-Ringen oficiální trénink |
2022-07-23 |
Tréninky |
2022-08-02 22:01 |
Terka Měšťanová |
O-ringen-E4 |
2022-07-29 |
Závody |
2022-08-02 15:58 |
Terka Měšťanová |
O-ringen-E3 |
2022-07-28 |
Tréninky |
2022-08-02 15:18 |
Terka Měšťanová |
O-ringen-E2 |
2022-07-26 |
Závody |
2022-08-02 15:03 |
Terka Měšťanová |
O-ringen-E1 |
2022-07-25 |
Závody |
2022-08-02 14:43 |
Gabča Šimůnková |
Czech O-Tour Jizerky E3 |
2022-07-17 |
Závody |
2022-08-01 15:35 |
Gabča Šimůnková |
Czech O-Tour Jizerky E2 |
2022-07-16 |
Závody |
2022-08-01 15:10 |
Gabča Šimůnková |
Czech O-Tour Jizerky E1 |
2022-07-16 |
Závody |
2022-08-01 11:38 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-long |
2022-07-15 |
Tréninky |
2022-07-18 10:00 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-middle |
2022-07-14 |
Tréninky |
2022-07-18 09:25 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-sprint |
2022-07-11 |
Tréninky |
2022-07-17 20:00 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-dlouhé postupy |
2022-07-12 |
Tréninky |
2022-07-17 19:33 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-OMR |
2022-07-10 |
Tréninky |
2022-07-17 19:14 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-seznamovák |
2022-07-09 |
Tréninky |
2022-07-17 19:03 |
Honza Pucherna |
O-Pozary 3. etapa HDR |
2022-07-06 |
Závody |
2022-07-06 18:10 |
Honza Pucherna |
OŽ JO H10 |
2022-06-26 |
Závody |
2022-07-06 18:00 |
Ondra Kuchař |
ŽB Číměř |
2022-06-19 |
Závody |
2022-07-01 15:25 |
Ondra Kuchař |
MČR Krátká Finále |
2022-06-05 |
Závody |
2022-07-01 15:12 |
Ondra Kuchař |
MČR Krátká Kvalifikace |
2022-06-04 |
Závody |
2022-07-01 15:01 |
Ondra Kuchař |
JO Břízky |
2022-05-29 |
Závody |
2022-07-01 14:44 |
Jája Makovská |
oblž Sněžník D21K |
2022-06-26 |
Závody |
2022-07-01 14:23 |
Jája Makovská |
MO JO na klasice Sněžník D21K |
2022-06-25 |
Závody |
2022-07-01 14:16 |
Kuba Makovský |
oblž Sněžník H21L |
2022-06-26 |
Závody |
2022-07-01 14:05 |
Kuba Makovský |
MO JO na klasice Sněžník H21L |
2022-06-25 |
Závody |
2022-07-01 14:15 |
Kuba Makovský |
H-open při AMČR Hluboká n. Vlt. |
2022-06-22 |
Závody |
2022-06-24 16:39 |
Kuba Makovský |
ŽB Číměř H21B |
2022-06-19 |
Závody |
2022-06-24 16:28 |
Kuba Makovský |
ŽB Sedlo u Číměře H21B |
2022-06-18 |
Závody |
2022-06-24 16:20 |
Míša Šimůnková |
ŽB Číměř - krátká |
2022-06-19 |
Závody |
2022-06-20 21:01 |
Míša Šimůnková |
ŽB Číměř - klasika |
2022-06-18 |
Závody |
2022-06-20 20:29 |
Terka Měšťanová |
ŽB Čechy KT |
2022-06-19 |
Závody |
2022-06-19 21:07 |
Terka Měšťanová |
ŽB Čechy- klasika |
2022-06-18 |
Závody |
2022-06-19 20:03 |
Gabča Šimůnková |
MČR KT - kvalifikace D21B |
2022-06-04 |
Závody |
2022-06-17 10:03 |
Gabča Šimůnková |
MČR KT - finále A |
2022-06-05 |
Závody |
2022-06-14 13:39 |
Kuba Makovský |
Oblž klasika z Ondřejova H21L |
2022-06-12 |
Závody |
2022-06-13 16:28 |
Kuba Makovský |
MČR KT finále H21C |
2022-06-05 |
Závody |
2022-06-13 16:54 |
Kuba Makovský |
MČR KT kvalifikace H21B |
2022-06-04 |
Závody |
2022-06-13 15:51 |
Terka Měšťanová |
MČR krátká-B finále |
2022-06-05 |
Závody |
2022-06-05 17:28 |
Terka Měšťanová |
MČR krátká kvalifikace |
2022-06-04 |
Závody |
2022-06-05 17:01 |
Kuba Makovský |
oblž Břízky H21L |
2022-05-29 |
Závody |
2022-05-31 11:46 |
Gabča Šimůnková |
OŽ JO Břízky - klasika |
2022-05-29 |
Závody |
2022-05-31 11:52 |
Gabča Šimůnková |
TSM mapáč Požáry |
2022-05-25 |
Tréninky |
2022-05-30 10:31 |
Terka Měšťanová |
OŽ Břízky |
2022-05-29 |
Závody |
2022-05-29 19:23 |
Terka Měšťanová |
MČR SŠ |
2022-05-15 |
Závody |
2022-05-29 18:43 |
Terka Měšťanová |
MČR sprint |
2022-05-14 |
Závody |
2022-05-29 18:11 |
Terka Měšťanová |
OŽ Milý Bor |
2022-03-27 |
Závody |
2022-05-28 18:55 |
Kuba Makovský |
ŽB u Chyňavy |
2022-05-22 |
Závody |
2022-05-27 14:53 |
Šimon Vyhnis |
Model MČR krátká-Požáry |
2022-05-25 |
Tréninky |
2022-05-26 20:14 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ neděle 24.4. |
2022-04-24 |
Závody |
2022-05-26 16:45 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ sobota 23.4. |
2022-04-23 |
Závody |
2022-05-26 16:43 |
Terka Měšťanová |
ŽB Chyňava-klasika |
2022-05-21 |
Závody |
2022-05-26 16:41 |
Terka Měšťanová |
ŽB Chyňava-middle |
2022-05-22 |
Závody |
2022-05-29 17:59 |
Gabča Šimůnková |
ČP Nejdek - klasika |
2022-05-22 |
Závody |
2022-05-25 00:00 |
Gabča Šimůnková |
ČP Nejdek - krátká |
2022-05-21 |
Závody |
2022-05-24 23:30 |
Šimon Vyhnis |
ŽB Žlábek(klasika) |
2022-05-21 |
Tréninky |
2022-05-24 22:39 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprintových štafet |
2022-05-15 |
Závody |
2022-05-24 17:57 |
Gabča Šimůnková |
MČR ve sprintu |
2022-05-14 |
Závody |
2022-05-24 17:21 |
Míša Šimůnková |
ŽB Chyňava - krátká |
2022-05-22 |
Závody |
2022-05-24 16:48 |
Míša Šimůnková |
ŽB Chyňava - klasika |
2022-05-21 |
Závody |
2022-05-24 16:32 |
Šimon Vyhnis |
ŽB Žlábek (middle) |
2022-05-22 |
Závody |
2022-05-23 22:57 |
Matěj Kuchař |
MČR sprint |
2022-05-14 |
Závody |
2022-05-14 20:55 |
Šimon Vyhnis |
PŽ Lužná (klasika) |
2022-05-01 |
Závody |
2022-05-01 17:52 |
Šimon Vyhnis |
Oblastní mistrovství KT Lučná |
2022-04-30 |
Tréninky |
2022-04-30 23:27 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ NMnM - neděle H21 |
2022-04-24 |
Závody |
2022-04-26 22:13 |
Matěj Kuchař |
Štafle elita |
2022-04-24 |
Závody |
2022-04-26 21:33 |
Matěj Kuchař |
Štafle |
2022-04-23 |
Závody |
2022-04-26 21:23 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ NMnM - sobota |
2022-04-23 |
Závody |
2022-04-26 22:06 |
Gabča Šimůnková |
ČP sprint NMnM |
2022-04-23 |
Závody |
2022-04-26 22:06 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2022 - Pomlázkáč |
2022-04-18 |
Tréninky |
2022-04-23 18:50 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2022 - Lesní sprint |
2022-04-17 |
Tréninky |
2022-04-23 18:34 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2022 - Chameleon |
2022-04-16 |
Tréninky |
2022-04-23 18:25 |
Ondra Kuchař |
MČR NOB |
2022-04-09 |
Závody |
2022-04-14 08:49 |
Gabča Šimůnková |
ČP middle - Struhařov |
2022-04-10 |
Závody |
2022-04-11 17:38 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Struhařov |
2022-04-10 |
Závody |
2022-04-10 21:07 |
Matěj Kuchař |
Oblast Sprint |
2022-04-02 |
Závody |
2022-04-02 15:25 |
Gabča Šimůnková |
Czech O-Tour Terezín E1 |
2022-03-26 |
Závody |
2022-03-29 16:47 |
Gabča Šimůnková |
Czech O-Tour Terezín E2 |
2022-03-26 |
Závody |
2022-03-29 16:52 |
Míša Šimůnková |
PŽ Milý Bor |
2022-03-27 |
Závody |
2022-03-29 15:43 |
Míša Šimůnková |
Czech O-Tour Terezín E2 |
2022-03-26 |
Závody |
2022-03-29 16:53 |
Míša Šimůnková |
Czech O-Tour Terezín E1 |
2022-03-26 |
Závody |
2022-03-29 15:10 |
Michal Hodek |
Czech O-Tour 2022 - E2 |
2022-03-26 |
Závody |
2022-03-28 23:05 |
Michal Hodek |
Czech O-Tour 2022 - E1 |
2022-03-26 |
Závody |
2022-03-28 22:46 |
Martin Černý |
Bílichov |
2022-03-27 |
Tréninky |
2022-03-27 16:53 |
Martin Černý |
Bílichov |
2022-03-27 |
Tréninky |
2022-03-27 16:52 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E5 - krátká |
2022-03-16 |
Závody |
2022-03-20 14:36 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E4 - zkrácená |
2022-03-15 |
Závody |
2022-03-20 14:24 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E3 - lesní sprint |
2022-03-14 |
Závody |
2022-03-19 22:34 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E2 - krátká |
2022-03-13 |
Závody |
2022-03-17 16:48 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E1 - klasika |
2022-03-12 |
Závody |
2022-03-17 15:37 |
Martin Černý |
Lipica H21A, sprint |
2022-03-14 |
Tréninky |
2022-03-15 21:08 |
Martin Černý |
Lipica H21A, long |
2022-03-12 |
Tréninky |
2022-03-15 21:03 |
Martin Černý |
Lipica H21A, short |
2022-03-13 |
Tréninky |
2022-03-15 18:40 |
Martin Černý |
Lipica H21A, zkracena |
2022-03-15 |
Tréninky |
2022-03-15 18:19 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Klánovice |
2022-03-06 |
Tréninky |
2022-03-09 13:06 |
Gabča Šimůnková |
F1 Kroučová |
2022-02-23 |
Tréninky |
2022-02-28 21:47 |
Šimon Vyhnis |
Nedělní trénink Šárka |
2022-02-27 |
Tréninky |
2022-02-27 22:08 |
Šimon Vyhnis |
Nedělní trénink Mukařov |
2022-02-20 |
Tréninky |
2022-02-20 22:22 |
Míša Šimůnková |
Nedělní trénink Aldašín |
2022-02-13 |
Tréninky |
2022-02-13 17:06 |
Matěj Kuchař |
Vrstevnicovka plus porosty bez cest |
2022-02-13 |
Tréninky |
2022-02-13 14:42 |
Gabča Šimůnková |
F1 Klánovice |
2022-02-09 |
Tréninky |
2022-02-10 22:52 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Selská rokle |
2022-02-06 |
Tréninky |
2022-02-06 14:49 |
Gabča Šimůnková |
F1 Kazatelna |
2022-02-02 |
Tréninky |
2022-02-06 14:06 |
Bára Smolková |
zkrácená klasika |
2022-01-21 |
Tréninky |
2022-01-28 10:27 |
David Elleder |
F1 Kejkol |
2022-01-19 |
Tréninky |
2022-01-21 11:13 |
Gabča Šimůnková |
F1 Kejkol |
2022-01-19 |
Tréninky |
2022-01-20 11:48 |
Emča Černá |
Valy - kombotech |
2021-12-18 |
Tréninky |
2021-12-18 16:36 |
Gabča Šimůnková |
F1 Langusta |
2021-12-08 |
Tréninky |
2021-12-09 19:31 |
Martin Hejna |
0.F1 Vitiška |
2021-11-20 |
Tréninky |
2021-11-20 17:51 |
Gabča Šimůnková |
0.F1 Nové Město - ve dne |
2021-11-17 |
Tréninky |
2021-11-19 12:53 |
Ondra Kuchař |
ŽB Plzeň |
2021-10-17 |
Tréninky |
2021-11-09 17:19 |
Ondra Kuchař |
MČR NOB |
2021-10-16 |
Závody |
2021-11-09 17:11 |
Ondra Kuchař |
MČR Družstva |
2021-10-10 |
Závody |
2021-11-09 16:44 |
Martin Hejna |
Litvínov SP 2 |
2021-10-16 |
Závody |
2021-10-27 14:44 |
Martin Hejna |
Litvínov SP |
2021-10-16 |
Závody |
2021-10-27 14:40 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Babice |
2021-10-23 |
Závody |
2021-10-23 21:07 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Úvaly |
2021-10-03 |
Závody |
2021-10-23 21:03 |
Míša Šimůnková |
PŽ Babice - krátká |
2021-10-23 |
Závody |
2021-10-23 18:35 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Babice - krátká |
2021-10-23 |
Závody |
2021-10-23 16:52 |
Gabča Šimůnková |
ČP Plzeň D21E |
2021-10-17 |
Závody |
2021-10-23 16:39 |
Martin Hejna |
Sychrov KT |
2021-10-23 |
Závody |
2021-10-23 15:39 |
Martin Hejna |
ŽB Plzeň KT |
2021-10-17 |
Závody |
2021-10-21 18:04 |
Martin Hejna |
Plzeň NOB KL |
2021-10-16 |
Závody |
2021-10-21 17:41 |
David Elleder |
NOB model |
2021-10-13 |
Tréninky |
2021-10-14 22:05 |
Emča Černá |
model nob |
2021-10-13 |
Tréninky |
2021-10-14 18:56 |
Emča Černá |
MČR družstev |
2021-10-10 |
Závody |
2021-10-14 18:26 |
Emča Černá |
MČR štafet |
2021-10-09 |
Závody |
2021-10-14 17:51 |
Gabča Šimůnková |
MČR družstev |
2021-10-10 |
Závody |
2021-10-12 17:04 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet |
2021-10-09 |
Závody |
2021-10-12 16:39 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Úvaly |
2021-10-03 |
Závody |
2021-10-06 20:14 |
Martin Hejna |
OŽ Popov u Jáchymova KL |
2021-10-03 |
Závody |
2021-10-03 16:30 |
Martin Hejna |
OŽ Popov u Jáchymova KT |
2021-10-02 |
Závody |
2021-10-03 16:18 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Dolní Olešnice - neděle |
2021-09-26 |
Závody |
2021-10-02 23:47 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Dolní Olešnice - sobota |
2021-09-25 |
Závody |
2021-10-02 23:13 |
Gabča Šimůnková |
ČP sprint Pouchov - D21A |
2021-09-25 |
Závody |
2021-10-02 22:57 |
Míša Šimůnková |
PŽ Žilina |
2021-10-02 |
Závody |
2021-10-02 20:10 |
Míša Šimůnková |
PŽ Ptačí důl |
2021-09-28 |
Závody |
2021-10-02 20:08 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Dolní Olešnice |
2021-09-26 |
Závody |
2021-09-28 11:17 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Dolní Olešnice |
2021-09-25 |
Závody |
2021-09-28 11:14 |
Emča Černá |
ČPŠ neděle |
2021-09-26 |
Závody |
2021-09-27 16:36 |
Emča Černá |
ČPŠ sobota |
2021-09-25 |
Závody |
2021-09-27 14:13 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Pouchov |
2021-09-25 |
Závody |
2021-09-27 12:43 |
Kuba Makovský |
MČR klasika F - H21B |
2021-09-19 |
Závody |
2021-09-23 15:25 |
Kuba Makovský |
MČR klasika SF - H21C |
2021-09-18 |
Závody |
2021-09-23 14:57 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika - finále B |
2021-09-19 |
Závody |
2021-09-20 21:58 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika - semifinále D21A |
2021-09-18 |
Závody |
2021-09-20 13:00 |
Matěj Kuchař |
MČR KLasika |
2021-09-19 |
Tréninky |
2021-09-19 20:13 |
Matěj Kuchař |
MČR Klasika |
2021-09-18 |
Tréninky |
2021-09-19 20:02 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Smilovice - middle |
2021-09-11 |
Závody |
2021-09-12 19:38 |
David Elleder |
OŽ Kazatelna |
2021-09-12 |
Tréninky |
2021-09-12 17:35 |
David Elleder |
OŽ Smilovice |
2021-09-11 |
Tréninky |
2021-09-12 17:30 |
David Elleder |
ŽA middle Valchov |
2021-09-05 |
Závody |
2021-09-12 17:23 |
David Elleder |
ŽA Kladky |
2021-09-04 |
Závody |
2021-09-12 17:14 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Smilovice |
2021-09-11 |
Závody |
2021-09-11 18:53 |
Michal Hodek |
Veřejný závod - Kunratice |
2021-09-08 |
Závody |
2021-09-11 18:49 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2021 - Štafety |
2021-08-29 |
Tréninky |
2021-09-11 18:44 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2021 - Dvoukolák F |
2021-08-27 |
Tréninky |
2021-09-11 18:43 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2021 - Dvoukolák S |
2021-08-27 |
Tréninky |
2021-09-11 18:41 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2021 - Vynechávky |
2021-08-23 |
Tréninky |
2021-09-11 18:39 |
Kuba Makovský |
ŽB Čechy Z. Nové Město, neděle - H21A |
2021-09-05 |
Závody |
2021-09-07 17:20 |
Kuba Makovský |
ŽB Čechy Z. Nové Město, sobota - H21A |
2021-09-04 |
Závody |
2021-09-07 17:20 |
Míša Šimůnková |
ŽB Čechy Černé Vody - krátká |
2021-09-05 |
Závody |
2021-09-06 21:24 |
Míša Šimůnková |
ŽB Čechy Černé Vody - klasika |
2021-09-04 |
Závody |
2021-09-06 21:14 |
Míša Šimůnková |
Rumcajsovy Míle E3 |
2021-08-15 |
Závody |
2021-09-06 21:02 |
Míša Šimůnková |
Rumcajsovy Míle E2 |
2021-08-14 |
Závody |
2021-09-06 20:56 |
Míša Šimůnková |
Rumcajsovy míle E1 |
2021-08-13 |
Závody |
2021-09-06 20:45 |
Gabča Šimůnková |
ČP Valchov - middle D21A |
2021-09-05 |
Závody |
2021-09-05 23:12 |
Gabča Šimůnková |
ČP Kladky - klasika D21E |
2021-09-04 |
Závody |
2021-09-05 21:58 |
Matěj Kuchař |
|
2021-09-05 |
Tréninky |
2021-09-05 19:48 |
Matěj Kuchař |
žebříček B moldava |
2021-09-04 |
Závody |
2021-09-05 18:53 |
Kuba Makovský |
Interkompas 47 E3 H21A |
2021-08-29 |
Závody |
2021-09-03 15:02 |
Kuba Makovský |
Interkomas 47 E2 H21A |
2021-08-28 |
Závody |
2021-09-03 11:03 |
Kuba Makovský |
Interkompas 47 E1 H21A |
2021-08-27 |
Závody |
2021-09-03 10:31 |
David Elleder |
TK Doksy - sprint finále |
2021-08-18 |
Tréninky |
2021-08-30 12:25 |
David Elleder |
TK Doksy - klasika |
2021-08-17 |
Tréninky |
2021-08-30 12:19 |
David Elleder |
TK Doksy - nočák 1 |
2021-08-15 |
Tréninky |
2021-08-30 12:15 |
David Elleder |
TK Doksy - nočák 2 |
2021-08-17 |
Tréninky |
2021-08-30 12:13 |
David Elleder |
TK Doksy - middle finále |
2021-08-15 |
Tréninky |
2021-08-30 12:10 |
David Elleder |
TK Smržovka - kombotech |
2021-07-29 |
Tréninky |
2021-08-30 11:59 |
David Elleder |
TK Smržovka - woc middle |
2021-07-28 |
Tréninky |
2021-08-30 11:56 |
David Elleder |
TK Smržovka - nočák |
2021-07-26 |
Tréninky |
2021-08-30 11:52 |
David Elleder |
TK Švédsko - middle |
2021-07-15 |
Tréninky |
2021-08-30 11:42 |
David Elleder |
TK Švédsko - seznamovák |
2021-07-11 |
Tréninky |
2021-08-30 11:39 |
Martin Hejna |
PP E3 |
2021-08-22 |
Závody |
2021-08-23 12:06 |
Martin Hejna |
PP E2 |
2021-08-21 |
Závody |
2021-08-23 12:06 |
Martin Hejna |
PP E1 |
2021-08-20 |
Závody |
2021-08-23 12:02 |
Gabča Šimůnková |
TSM Doksy - vynechávky |
2021-08-20 |
Tréninky |
2021-08-21 22:17 |
David Elleder |
Letní Velikonoce E3 |
2021-08-01 |
Tréninky |
2021-08-21 13:00 |
David Elleder |
Letní velikonoce E2 |
2021-07-31 |
Tréninky |
2021-08-21 12:57 |
David Elleder |
Letní velikonoce E1 |
2021-07-30 |
Tréninky |
2021-08-21 12:54 |
David Elleder |
ŽB krátká |
2021-06-19 |
Závody |
2021-08-21 12:40 |
David Elleder |
ŽB klasika |
2021-06-20 |
Závody |
2021-08-21 12:34 |
David Elleder |
ŽA zkrácená |
2021-06-13 |
Závody |
2021-08-21 12:28 |
David Elleder |
MČR na krátké trati |
2021-06-12 |
Závody |
2021-08-21 12:25 |
Míša Šimůnková |
TK Smržovka NOB |
2021-07-26 |
Tréninky |
2021-07-27 18:45 |
Míša Šimůnková |
TK Smržovka - seznamovák |
2021-07-26 |
Tréninky |
2021-07-27 18:30 |
Kuba Makovský |
oblasťák u Hostomic H21L |
2021-06-26 |
Závody |
2021-07-01 16:34 |
Martin Hejna |
Hostomice KL |
2021-06-27 |
Závody |
2021-06-27 18:32 |
Martin Hejna |
Hostomice KT |
2021-06-26 |
Závody |
2021-06-27 18:31 |
Gabča Šimůnková |
PŽ krátká - Studený vrch |
2021-06-26 |
Závody |
2021-06-27 10:44 |
Míša Šimůnková |
PŽ krátká - Žilina |
2021-06-12 |
Závody |
2021-06-26 22:01 |
Míša Šimůnková |
ŽB Čechy západ klasika - Bílichov |
2021-06-20 |
Závody |
2021-06-26 21:57 |
Míša Šimůnková |
ŽB Čechy západ krátká - Bílichov |
2021-06-19 |
Závody |
2021-06-26 21:38 |
Míša Šimůnková |
PŽ krátká - Studený vrch |
2021-06-26 |
Závody |
2021-06-26 21:25 |
Emča Černá |
ŽB krátká D21B |
2021-06-19 |
Závody |
2021-06-24 12:08 |
Martin Hejna |
PPŽ Klacky Open |
2021-06-23 |
Závody |
2021-06-23 20:18 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Paseky |
2021-06-20 |
Závody |
2021-06-22 22:03 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Paseky |
2021-06-19 |
Závody |
2021-06-22 21:59 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Paseky - klasika |
2021-06-20 |
Závody |
2021-06-21 12:16 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Paseky - krátká |
2021-06-19 |
Závody |
2021-06-21 11:52 |
Martin Hejna |
Paseky ŽB klasika |
2021-06-20 |
Závody |
2021-06-20 22:33 |
Martin Hejna |
Paseky ŽB krátká |
2021-06-19 |
Závody |
2021-06-20 21:51 |
Emča Černá |
ŽA zkrácená klasika D18 |
2021-06-13 |
Závody |
2021-06-20 20:41 |
Emča Černá |
MČR krátká |
2021-06-12 |
Závody |
2021-06-20 19:57 |
Gabča Šimůnková |
ČP zkrácená klasika - Vojtíškov |
2021-06-13 |
Závody |
2021-06-15 09:36 |
Gabča Šimůnková |
MČR middle - Vojtíškov |
2021-06-12 |
Závody |
2021-06-14 23:46 |
Martin Hejna |
Mníšek pod Brdy |
2021-06-13 |
Závody |
2021-06-13 16:31 |
Martin Hejna |
Oblastní žebříček |
2021-06-12 |
Závody |
2021-06-13 08:11 |
Emča Černá |
Ladění na middle |
2021-06-09 |
Tréninky |
2021-06-10 20:32 |
Emča Černá |
Měřený trénink TJN Dlouhá |
2021-05-30 |
Závody |
2021-06-06 21:39 |
Emča Černá |
OŽ Ortel D18 |
2021-06-05 |
Závody |
2021-06-06 21:23 |
Emča Černá |
OŽ Nový Bor D21L |
2021-06-06 |
Závody |
2021-06-06 21:07 |
David Elleder |
PŽ Staré Hutě |
2021-06-05 |
Závody |
2021-06-06 16:33 |
David Elleder |
Sprintovky Folimanka |
2021-05-19 |
Tréninky |
2021-06-06 16:22 |
Gabča Šimůnková |
PŽ krátká - Stará Huť |
2021-06-05 |
Závody |
2021-06-05 18:13 |
Míša Šimůnková |
PŽ krátká - Stará Huť |
2021-06-05 |
Závody |
2021-06-05 16:23 |
Míša Šimůnková |
ŽB Čechy západ - middle |
2021-05-30 |
Závody |
2021-05-30 21:26 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint |
2021-05-22 |
Tréninky |
2021-05-26 12:34 |
Gabča Šimůnková |
Klasika Řevnice |
2021-05-15 |
Tréninky |
2021-05-15 22:42 |
David Elleder |
PSP 6 Petřiny |
2021-05-05 |
Tréninky |
2021-05-11 21:21 |
Gabča Šimůnková |
ČP middle - Čeřínek |
2021-05-09 |
Závody |
2021-05-10 11:57 |
David Elleder |
ŽA Jihlava |
2021-05-08 |
Závody |
2021-05-09 21:27 |
David Elleder |
ŽA Čeřínek |
2021-05-09 |
Závody |
2021-05-09 21:14 |
Míša Šimůnková |
O-liga Prokopák |
2021-05-09 |
Tréninky |
2021-05-09 21:02 |
Míša Šimůnková |
PRŽOL Nedamov |
2021-05-08 |
Tréninky |
2021-05-09 20:44 |
Gabča Šimůnková |
PSP 6 - Petřiny |
2021-05-05 |
Tréninky |
2021-05-07 12:48 |
Gabča Šimůnková |
PSP 5 - Opatov |
2021-04-29 |
Tréninky |
2021-05-07 12:41 |
Gabča Šimůnková |
PSP 4 - Dolní Chabry |
2021-04-21 |
Tréninky |
2021-05-07 12:27 |
Gabča Šimůnková |
PSP 3 - Dědina |
2021-04-14 |
Tréninky |
2021-05-07 12:21 |
Gabča Šimůnková |
TSM soustředění - OMR |
2021-02-28 |
Tréninky |
2021-05-07 12:14 |
Emča Černá |
TSM Vrstevnicovka |
2021-05-02 |
Tréninky |
2021-05-03 20:18 |
Matěj Kuchař |
Vrstevnicovka |
2021-05-02 |
Tréninky |
2021-05-03 10:56 |
David Elleder |
middle stávek |
2021-05-01 |
Tréninky |
2021-05-02 18:03 |
David Elleder |
Middle vynechávky |
2021-05-01 |
Tréninky |
2021-05-02 17:47 |
David Elleder |
Vrstevnicovka |
2021-05-02 |
Tréninky |
2021-05-02 17:37 |
David Elleder |
TK duben - volby postupů |
2021-05-02 |
Tréninky |
2021-05-02 17:23 |
Míša Šimůnková |
Mapáč Aldašín |
2021-05-01 |
Tréninky |
2021-05-01 21:13 |
Gabča Šimůnková |
Mapáč Aldašín |
2021-05-01 |
Tréninky |
2021-05-01 18:14 |
David Elleder |
PSP #5 Opatov |
2021-04-29 |
Tréninky |
2021-04-29 15:59 |
David Elleder |
Směry Podbořanské rybníčky |
2021-04-24 |
Tréninky |
2021-04-27 08:44 |
David Elleder |
Klasika Rabštejn |
2021-04-26 |
Tréninky |
2021-04-27 08:35 |
David Elleder |
Lidčina vrstevnicovka |
2021-04-25 |
Tréninky |
2021-04-27 08:26 |
David Elleder |
Opakovaný starty |
2021-04-25 |
Tréninky |
2021-04-27 08:04 |
David Elleder |
Volensko middle |
2021-04-24 |
Tréninky |
2021-04-27 07:55 |
Ondra Kuchař |
Švýárna |
2021-04-24 |
Tréninky |
2021-04-24 19:18 |
Gabča Šimůnková |
PSP 2 - Spořilov |
2021-04-10 |
Tréninky |
2021-04-21 10:33 |
Gabča Šimůnková |
PSP 1 - centrum Prahy |
2021-03-30 |
Tréninky |
2021-04-20 14:40 |
Martin Melišík |
BOR CUP pt. 2 |
2021-04-18 |
Tréninky |
2021-04-19 10:18 |
Martin Melišík |
BOR CUP pt. 1 |
2021-04-18 |
Tréninky |
2021-04-19 10:04 |
David Elleder |
middle Bzdinka |
2021-04-18 |
Tréninky |
2021-04-18 16:10 |
David Elleder |
PSP 3 Dědina |
2021-04-14 |
Tréninky |
2021-04-14 20:38 |
Gabča Šimůnková |
2k middle Juliána 2. kolo |
2021-04-02 |
Tréninky |
2021-04-10 15:54 |
Gabča Šimůnková |
2k middle Juliána 1. kolo |
2021-04-02 |
Tréninky |
2021-04-10 15:49 |
David Elleder |
PSP 2 - Starý Spořilov |
2021-04-09 |
Tréninky |
2021-04-10 09:27 |
David Elleder |
Kosoř |
2021-04-05 |
Tréninky |
2021-04-05 20:54 |
David Elleder |
kombotech Klánovice |
2021-04-04 |
Tréninky |
2021-04-05 20:49 |
David Elleder |
štafety Hostivař |
2021-04-04 |
Tréninky |
2021-04-05 20:43 |
Míša Šimůnková |
kombotech Sauna |
2021-04-02 |
Tréninky |
2021-04-04 21:42 |
Míša Šimůnková |
2k middle Juliána 2. kolo |
2021-04-02 |
Tréninky |
2021-04-04 21:31 |
Míša Šimůnková |
2k middle Juliána 1. kolo |
2021-04-02 |
Tréninky |
2021-04-04 21:25 |
Míša Šimůnková |
Lesní sprint Ládví |
2021-04-03 |
Tréninky |
2021-04-04 21:18 |
Míša Šimůnková |
Distanční štafety Hostivař |
2021-04-04 |
Tréninky |
2021-04-04 21:10 |
Gabča Šimůnková |
Pražské Velikonoce - lesní sprint Ládví |
2021-04-03 |
Tréninky |
2021-04-03 21:27 |
David Elleder |
Vrstevnicovka Valy |
2021-04-03 |
Tréninky |
2021-04-03 21:17 |
Gabča Šimůnková |
Pražské Velikonoce - vrstevnicovka Valy |
2021-04-03 |
Tréninky |
2021-04-03 21:14 |
David Elleder |
Lesní sprint Ládví |
2021-04-03 |
Tréninky |
2021-04-03 21:07 |
David Elleder |
middle Juliana 2.kolo |
2021-04-02 |
Tréninky |
2021-04-02 20:49 |
David Elleder |
middle Juliána 1. kolo |
2021-04-02 |
Tréninky |
2021-04-02 20:41 |
David Elleder |
Kombotech Sauna |
2021-04-02 |
Tréninky |
2021-04-02 20:25 |
David Elleder |
City race Dejvice |
2021-03-27 |
Tréninky |
2021-03-28 11:36 |
David Elleder |
F1 Klánovice |
2021-03-23 |
Tréninky |
2021-03-24 08:17 |
David Elleder |
City race Vidoule |
2021-03-20 |
Tréninky |
2021-03-20 18:52 |
David Elleder |
Seběhy Valy |
2021-03-09 |
Tréninky |
2021-03-17 13:00 |
David Elleder |
F1 Šárka |
2021-03-16 |
Tréninky |
2021-03-17 12:50 |
David Elleder |
F1 Ládví 2 |
2021-03-07 |
Tréninky |
2021-03-07 20:54 |
David Elleder |
F1 Ládví |
2021-03-07 |
Tréninky |
2021-03-07 20:48 |
David Elleder |
one man relay |
2021-02-28 |
Tréninky |
2021-02-28 22:11 |
David Elleder |
Sprint Mšeno 2/2 |
2021-02-28 |
Tréninky |
2021-02-28 21:50 |
David Elleder |
Sprint Mšeno 1/2 |
2021-02-28 |
Tréninky |
2021-02-28 21:44 |
David Elleder |
Sprintový úseky - 4. úsek |
2021-02-27 |
Tréninky |
2021-02-27 17:49 |
David Elleder |
Sprintový úseky - 3.úsek |
2021-02-27 |
Tréninky |
2021-02-27 17:44 |
David Elleder |
sprintový úseky-2.úsek |
2021-02-27 |
Tréninky |
2021-02-27 17:39 |
David Elleder |
F1 Voznice |
2021-02-26 |
Tréninky |
2021-02-26 21:27 |
Martin Melišík |
F1 - Bor |
2021-02-17 |
Tréninky |
2021-02-17 21:23 |
David Elleder |
F1 Bor |
2021-02-17 |
Tréninky |
2021-02-17 20:46 |
Martin Melišík |
Zkrácená Kost |
2021-02-16 |
Tréninky |
2021-02-17 12:04 |
David Elleder |
LOB Štiřín |
2021-02-16 |
Tréninky |
2021-02-16 20:11 |
David Elleder |
Přebor Prahy v LOB sprint |
2021-02-15 |
Tréninky |
2021-02-15 21:07 |
David Elleder |
Přebor Prahy v LOBu |
2021-02-09 |
Tréninky |
2021-02-09 19:38 |
Martin Melišík |
Vrstevnicovka Sosnová |
2021-02-07 |
Tréninky |
2021-02-07 19:02 |
Emča Černá |
Dlouhé postupy |
2021-02-07 |
Tréninky |
2021-02-07 17:53 |
Emča Černá |
F1 Hlavačov |
2021-02-05 |
Tréninky |
2021-02-06 20:28 |
Gabča Šimůnková |
F1 Hlavačov |
2021-02-03 |
Tréninky |
2021-02-05 22:10 |
Gabča Šimůnková |
F1 Kroučová |
2021-01-29 |
Tréninky |
2021-01-30 20:22 |
Martin Melišík |
F1 - Babí hora |
2021-01-29 |
Tréninky |
2021-01-29 22:13 |
Martin Melišík |
JRD kombo+middle |
2021-01-23 |
Tréninky |
2021-01-23 15:51 |
Martin Melišík |
F1 - Kejkol |
2021-01-20 |
Tréninky |
2021-01-20 21:49 |
David Elleder |
F1 Kejkol |
2021-01-20 |
Tréninky |
2021-01-20 18:00 |
Martin Melišík |
F1 - ostrov |
2021-01-13 |
Tréninky |
2021-01-14 08:57 |
Emča Černá |
2. Bor cup |
2021-01-13 |
Tréninky |
2021-01-13 20:45 |
Martin Melišík |
BOR CUP No.2 |
2021-01-10 |
Tréninky |
2021-01-12 10:16 |
David Elleder |
Lob sprint 1.kolo |
2021-01-09 |
Tréninky |
2021-01-10 18:08 |
David Elleder |
LOB sprint 2.kolo |
2021-01-09 |
Tréninky |
2021-01-10 18:02 |
Emča Černá |
Mental breakdown |
2021-01-03 |
Tréninky |
2021-01-03 21:00 |
David Elleder |
middle na Maliníku |
2020-12-29 |
Tréninky |
2021-01-03 09:59 |
David Elleder |
Middle Hradešín |
2020-12-23 |
Tréninky |
2020-12-23 17:17 |
David Elleder |
Hašlerka T3 |
2020-12-20 |
Tréninky |
2020-12-22 21:34 |
David Elleder |
Hašlerka T2 |
2020-12-20 |
Tréninky |
2020-12-22 21:29 |
David Elleder |
Hašlerka T1 |
2020-12-20 |
Tréninky |
2020-12-22 21:23 |
Emča Černá |
F1 - Aldašín |
2020-12-19 |
Tréninky |
2020-12-19 22:47 |
Emča Černá |
Long Řitka |
2020-12-13 |
Tréninky |
2020-12-13 21:20 |
Gabča Šimůnková |
Tour de Prague |
2020-12-12 |
Tréninky |
2020-12-12 18:11 |
Emča Černá |
Tour de hustníky |
2020-12-06 |
Tréninky |
2020-12-06 16:39 |
Gabča Šimůnková |
Vrstevnicovka Valy |
2020-12-05 |
Tréninky |
2020-12-05 21:51 |
Emča Černá |
F1 Studeňák |
2020-12-02 |
Tréninky |
2020-12-03 14:10 |
Gabča Šimůnková |
F1 Studený vrch |
2020-12-02 |
Tréninky |
2020-12-03 09:59 |
David Elleder |
F1 Valy |
2020-12-01 |
Tréninky |
2020-12-01 20:48 |
Emča Černá |
Vrstevnicovka - Valy |
2020-11-29 |
Tréninky |
2020-11-29 18:15 |
David Elleder |
mapáč Bzdinka |
2020-11-28 |
Tréninky |
2020-11-28 15:06 |
David Elleder |
middle na Bramberku |
2020-11-22 |
Tréninky |
2020-11-22 19:32 |
David Elleder |
Švýcárna |
2020-11-21 |
Tréninky |
2020-11-22 19:11 |
Martin Melišík |
Houpačka |
2020-11-19 |
Tréninky |
2020-11-19 17:35 |
Gabča Šimůnková |
Mapáč Říčany |
2020-11-15 |
Tréninky |
2020-11-18 19:00 |
Emča Černá |
middle skály |
2020-11-17 |
Tréninky |
2020-11-17 16:08 |
David Elleder |
trénink klánovice |
2020-11-17 |
Tréninky |
2020-11-17 14:41 |
Emča Černá |
Kombotech |
2020-11-15 |
Tréninky |
2020-11-15 16:06 |
David Elleder |
trénink Říčany |
2020-11-15 |
Tréninky |
2020-11-15 14:19 |
Míša Šimůnková |
Trénink Tupadly |
2020-11-08 |
Tréninky |
2020-11-08 18:04 |
Martin Melišík |
KAM Řepčice |
2020-11-08 |
Tréninky |
2020-11-08 16:23 |
Radka Melišíková |
Řepčice |
2020-11-08 |
Tréninky |
2020-11-08 15:02 |
David Elleder |
O liga Homolka |
2020-11-06 |
Tréninky |
2020-11-07 09:02 |
Bára Smolková |
F1 Keltská noc |
2020-11-05 |
Tréninky |
2020-11-15 10:43 |
Míša Šimůnková |
O-liga Valy |
2020-10-31 |
Tréninky |
2020-10-31 21:12 |
Gabča Šimůnková |
O-liga Valy |
2020-10-31 |
Tréninky |
2020-10-31 19:05 |
Gabča Šimůnková |
O-liga Krčák, trať AU |
2020-10-21 |
Tréninky |
2020-10-21 18:19 |
Míša Šimůnková |
O-liga Krčák, trať C |
2020-10-21 |
Tréninky |
2020-10-21 18:05 |
Míša Šimůnková |
Žákovské utkání Plzeň |
2020-10-11 |
Závody |
2020-10-21 17:53 |
David Elleder |
O-liga Hrádek |
2020-10-20 |
Tréninky |
2020-10-20 20:10 |
Martin Melišík |
SAXBO |
2020-10-17 |
Tréninky |
2020-10-19 10:52 |
Martin Melišík |
Saské mistrovství middle |
2020-10-10 |
Závody |
2020-10-13 10:50 |
Martin Melišík |
MČR Krátká |
2020-10-03 |
Závody |
2020-10-13 10:43 |
David Elleder |
utkání oblastních výběrů žactva |
2020-10-11 |
Závody |
2020-10-12 17:29 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká |
2020-10-03 |
Závody |
2020-10-04 22:36 |
Radka Melišíková |
Veteraniáda sprint D45 Kynžvart |
2020-10-04 |
Závody |
2020-10-04 18:36 |
Radka Melišíková |
PZ Písek D45 |
2020-10-03 |
Závody |
2020-10-03 20:32 |
Ondra Měšťan |
Nočák Karlov - jen pro modelové účely |
2020-08-19 |
Tréninky |
2020-10-01 23:50 |
David Elleder |
mapáč čertovy hlavy |
2020-09-30 |
Tréninky |
2020-10-01 16:44 |
David Elleder |
pražácký soustředění nočák za světla |
2020-09-26 |
Tréninky |
2020-10-01 16:33 |
David Elleder |
pž middle |
2020-09-26 |
Závody |
2020-10-01 16:29 |
David Elleder |
OMR Klanovice |
2020-09-23 |
Tréninky |
2020-10-01 16:24 |
Marie Pangrácová |
O-liga 16 |
2020-09-30 |
Tréninky |
2020-09-30 22:44 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet |
2020-09-26 |
Závody |
2020-09-30 13:23 |
Radka Melišíková |
Veteraniáda Křížánky D45 |
2020-09-28 |
Závody |
2020-09-28 16:49 |
Klárka Bublíková |
PraŽácká klasika D14 |
2020-09-27 |
Tréninky |
2020-09-27 17:59 |
Míša Šimůnková |
PraŽácká klasika D12 |
2020-09-27 |
Tréninky |
2020-09-27 17:55 |
Štěpán Tejkl |
PraŽácká klasika |
2020-09-27 |
Závody |
2020-09-27 17:52 |
David Elleder |
PraŽácká klasika |
2020-09-27 |
Tréninky |
2020-09-27 17:45 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika |
2020-09-19 |
Závody |
2020-09-25 15:05 |
David Elleder |
mčr klasika |
2020-09-19 |
Závody |
2020-09-20 07:56 |
David Elleder |
žákovské ob štafety |
2020-09-16 |
Tréninky |
2020-09-17 16:32 |
Míša Šimůnková |
PŽ Houpačka |
2020-09-13 |
Závody |
2020-09-15 21:02 |
Míša Šimůnková |
PŽ Aldašín |
2020-09-12 |
Závody |
2020-09-15 20:17 |
Radka Melišíková |
PZ Drasov klasika D45L |
2020-09-13 |
Závody |
2020-09-14 09:07 |
Honzík Elleder |
pž houpačka |
2020-09-13 |
Závody |
2020-09-13 18:33 |
David Elleder |
ož Klasika Houpačka |
2020-09-13 |
Závody |
2020-09-13 15:44 |
David Elleder |
ož Jevany |
2020-09-12 |
Závody |
2020-09-12 16:58 |
David Elleder |
o-běh Folimankou |
2020-09-10 |
Tréninky |
2020-09-11 19:53 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint |
2020-09-06 |
Závody |
2020-09-10 15:58 |
Gabča Šimůnková |
VT Úpice - middle |
2020-08-07 |
Tréninky |
2020-09-10 15:02 |
David Elleder |
mčr sprintových štafet |
2020-09-06 |
Závody |
2020-09-07 19:17 |
David Elleder |
MČR ve sprintu Hradec Kralove |
2020-09-06 |
Závody |
2020-09-07 19:08 |
David Elleder |
Restarty Hamrak 4 |
2020-09-02 |
Tréninky |
2020-09-03 08:29 |
David Elleder |
Restarty Hamrak 3 |
2020-09-02 |
Tréninky |
2020-09-03 08:26 |
David Elleder |
Restarty Hamrak 2 |
2020-09-02 |
Tréninky |
2020-09-03 08:21 |
David Elleder |
Restarty Hamrak 1 |
2020-09-02 |
Tréninky |
2020-09-03 08:18 |
Patrik Cichra |
TIS2020 |
2020-08-16 |
Tréninky |
2020-09-01 22:55 |
David Elleder |
sprintotrénink okruh C |
2020-08-31 |
Tréninky |
2020-08-31 18:29 |
David Elleder |
sprintotrénink okruh B |
2020-08-31 |
Tréninky |
2020-08-31 18:24 |
David Elleder |
sprintotrénink okruh A |
2020-08-31 |
Tréninky |
2020-08-31 18:15 |
David Elleder |
LS Slovanka - pamatovací dvojice |
2020-08-28 |
Tréninky |
2020-08-30 11:53 |
David Elleder |
LS Slovanka - kombotech |
2020-08-27 |
Tréninky |
2020-08-30 11:51 |
David Elleder |
LS Slovanka - nočák |
2020-08-25 |
Tréninky |
2020-08-30 11:48 |
David Elleder |
LS Slovanka - švýcárna |
2020-08-25 |
Tréninky |
2020-08-30 11:45 |
David Elleder |
LS Slovanka - Vrstevnicovka |
2020-08-24 |
Tréninky |
2020-08-30 11:44 |
David Elleder |
LS Slovanka - Klasika |
2020-08-23 |
Tréninky |
2020-08-30 11:40 |
David Elleder |
LS Slovanka - seznamovák |
2020-08-22 |
Tréninky |
2020-08-30 11:37 |
Radka Melišíková |
Vitek D pa 09 |
2020-08-28 |
Tréninky |
2020-08-28 15:19 |
Honzík Elleder |
Kombotech Slovanka |
2020-08-27 |
Tréninky |
2020-08-27 14:26 |
Radka Melišíková |
Vojta E1 ut 04 |
2020-08-25 |
Tréninky |
2020-08-25 18:48 |
Radka Melišíková |
Vojta E3 ut 04 |
2020-08-25 |
Tréninky |
2020-08-25 18:46 |
Radka Melišíková |
Vojta E2 ut 04 |
2020-08-25 |
Tréninky |
2020-08-25 18:42 |
Radka Melišíková |
Honzik Ell D ut 04 |
2020-08-25 |
Tréninky |
2020-08-25 18:28 |
Radka Melišíková |
Honzik Ell D po 03 |
2020-08-24 |
Tréninky |
2020-08-24 18:39 |
Radka Melišíková |
Vojta E po 03 |
2020-08-24 |
Tréninky |
2020-08-24 18:34 |
Ondra Měšťan |
LS2020_prekreslovani_Misa |
2020-08-24 |
Tréninky |
2020-08-24 13:55 |
Hanka Rosendorfová |
LS Slovanka klasika |
2020-08-23 |
Tréninky |
2020-08-23 19:33 |
Gabča Šimůnková |
LS Slovanka - klasika |
2020-08-23 |
Tréninky |
2020-08-23 19:15 |
Radka Melišíková |
Paja D ne 02 |
2020-08-23 |
Tréninky |
2020-08-23 18:00 |
Radka Melišíková |
Slovanka E - Amalka |
2020-08-22 |
Tréninky |
2020-08-22 17:57 |
David Elleder |
middle TK Úpice |
2020-08-07 |
Závody |
2020-08-17 11:36 |
David Elleder |
TK Úpice věšák sběrač |
2020-08-05 |
Tréninky |
2020-08-17 11:32 |
David Elleder |
TK Úpice směry |
2020-08-04 |
Tréninky |
2020-08-17 11:26 |
Radka Melišíková |
Tis D45A E3 |
2020-08-16 |
Závody |
2020-08-16 18:01 |
Radka Melišíková |
Tis D45A E2 |
2020-08-15 |
Závody |
2020-08-16 17:51 |
Radka Melišíková |
Tis D45A E1 |
2020-08-14 |
Závody |
2020-08-16 17:38 |
Matěj Kuchař |
VT-Middle |
2020-08-07 |
Tréninky |
2020-08-08 13:52 |
David Elleder |
VT Úpice vrstevnicovka |
2020-08-06 |
Tréninky |
2020-08-08 09:47 |
David Elleder |
VT Úpice - offroad klasika |
2020-08-05 |
Tréninky |
2020-08-05 20:33 |
Emča Bulířová |
VT Úpice - offroad klasika |
2020-08-05 |
Tréninky |
2020-08-05 20:28 |
Martin Melišík |
VT Úpice - směry |
2020-08-04 |
Tréninky |
2020-08-04 16:11 |
David Elleder |
Rumcajsovi míle E3 |
2020-07-19 |
Závody |
2020-07-26 09:13 |
David Elleder |
Rumcajsovi míle E2 |
2020-07-18 |
Závody |
2020-07-26 09:09 |
David Elleder |
Rumcajsovi míle E1 |
2020-07-18 |
Závody |
2020-07-26 09:00 |
David Elleder |
VT Turnov middle finále A |
2020-07-16 |
Tréninky |
2020-07-26 08:55 |
David Elleder |
VT turnov middle semifinále |
2020-07-16 |
Tréninky |
2020-07-26 08:51 |
David Elleder |
VT Turnov nočák |
2020-07-13 |
Tréninky |
2020-07-26 08:47 |
David Elleder |
VT Turnov plány |
2020-07-14 |
Tréninky |
2020-07-26 08:43 |
Hana Tihonová |
Rumcajs - E3 - D21B - zkrácená |
2020-07-19 |
Závody |
2020-07-22 23:51 |
Hana Tihonová |
Rumcajs - E2 - D21B - skalní sprint |
2020-07-18 |
Závody |
2020-07-22 23:36 |
Hana Tihonová |
Rumcajs - E1 - D21B - krátká |
2020-07-18 |
Závody |
2020-07-22 23:11 |
Marie Pangrácová |
Rumcajsovy míle E3 |
2020-07-19 |
Závody |
2020-07-20 12:01 |
Gabča Šimůnková |
VT Turnov - seběhy C |
2020-07-15 |
Tréninky |
2020-07-19 21:46 |
Gabča Šimůnková |
VT Turnov - seběhy A |
2020-07-15 |
Tréninky |
2020-07-19 21:42 |
Gabča Šimůnková |
VT Turnov - nočák sběr |
2020-07-13 |
Tréninky |
2020-07-19 21:35 |
Gabča Šimůnková |
VT Turnov - 2k middle, finále A |
2020-07-16 |
Tréninky |
2020-07-19 21:15 |
Radka Melišíková |
Rumile E3 D45A |
2020-07-19 |
Závody |
2020-07-19 19:28 |
Radka Melišíková |
Rumile E2 D45A |
2020-07-18 |
Závody |
2020-07-19 19:22 |
Radka Melišíková |
Rumile E1 D45A |
2020-07-18 |
Závody |
2020-07-19 19:12 |
Gabča Šimůnková |
Botas E3 - zkrácená hendikep |
2020-07-12 |
Závody |
2020-07-18 14:50 |
Gabča Šimůnková |
Botas E2 - klasika |
2020-07-11 |
Závody |
2020-07-18 14:05 |
Gabča Šimůnková |
Botas E1 - middle |
2020-07-10 |
Závody |
2020-07-18 13:15 |
David Elleder |
VT Turnov - vrstevnicovka |
2020-07-14 |
Tréninky |
2020-07-14 20:29 |
Dominik Sork |
VT Turnov - vrstevnicovka |
2020-07-14 |
Tréninky |
2020-07-14 20:09 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2020 - E3 |
2020-07-12 |
Závody |
2020-07-13 22:27 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2020 - E2 |
2020-07-11 |
Závody |
2020-07-13 22:24 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2020 - E1 |
2020-07-10 |
Závody |
2020-07-13 22:22 |
David Elleder |
VT Turnov - švýcárna |
2020-07-13 |
Tréninky |
2020-07-13 20:32 |
Gabča Šimůnková |
VT Turnov - švýcárna |
2020-07-13 |
Tréninky |
2020-07-13 20:04 |
David Elleder |
one-man-relay polubný |
2020-06-28 |
Tréninky |
2020-07-12 16:09 |
David Elleder |
middle polubný |
2020-06-28 |
Tréninky |
2020-07-12 16:04 |
David Elleder |
nočak polubný |
2020-06-27 |
Tréninky |
2020-07-12 15:47 |
Martin Melišík |
Hejkal o-cup |
2020-07-11 |
Závody |
2020-07-11 20:59 |
Gabča Šimůnková |
Trénink Sedm Chlebů |
2020-06-29 |
Tréninky |
2020-06-30 12:40 |
Emča Černá |
TSM trojutkání štafety - Studený vrch |
2020-06-21 |
Tréninky |
2020-06-23 10:03 |
Emča Černá |
Trojutkání TSM Studený vrch D16 |
2020-06-20 |
Závody |
2020-06-20 19:16 |
Míša Šimůnková |
Veřejný závod Hostěraz |
2020-06-14 |
Závody |
2020-06-15 15:20 |
David Elleder |
PrDoL Bedřichov klasika |
2020-06-14 |
Závody |
2020-06-14 19:08 |
Emča Černá |
PRDOL Bedřichov D16 |
2020-06-14 |
Závody |
2020-06-14 18:41 |
Radka Melišíková |
Bedrichov klasika 140620 |
2020-06-14 |
Závody |
2020-06-14 17:10 |
Radka Melišíková |
Zelezny Brod middle 130620 |
2020-06-13 |
Závody |
2020-06-14 17:01 |
Emča Černá |
PRDOL Alšovice D16 |
2020-06-13 |
Tréninky |
2020-06-13 20:12 |
Máťa Černý |
prdol Slovanka - Klasika |
2020-06-07 |
Tréninky |
2020-06-11 12:36 |
Máťa Černý |
prdol Slovanka - krátká |
2020-06-06 |
Tréninky |
2020-06-11 12:31 |
Kuba Vlášek |
Prdol-Slovanka |
2020-06-07 |
Závody |
2020-06-09 00:15 |
Kuba Vlášek |
Prdol-Slovanka |
2020-06-06 |
Závody |
2020-06-08 23:51 |
Kuba Vlášek |
Prdol-Mehelník |
2020-05-24 |
Závody |
2020-06-08 23:32 |
Kuba Vlášek |
Prdol-Mehelník |
2020-05-23 |
Závody |
2020-06-08 22:20 |
Kuba Vlášek |
Prdol-Kozelská rokle |
2020-05-17 |
Závody |
2020-06-08 21:55 |
Kuba Vlášek |
Prdol-Kozelská rokle |
2020-05-16 |
Závody |
2020-06-08 21:44 |
Martin Melišík |
Slovanka middle |
2020-06-06 |
Závody |
2020-06-08 19:48 |
Martin Melišík |
Slovanka Klasika |
2020-06-07 |
Závody |
2020-06-08 19:34 |
Emča Černá |
PRDOL Slovanka long |
2020-06-07 |
Závody |
2020-06-08 09:08 |
Emča Černá |
PRDOL Slovanka middle |
2020-06-06 |
Tréninky |
2020-06-08 08:50 |
David Elleder |
PRDOL E6 H16 |
2020-06-06 |
Závody |
2020-06-08 07:42 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E5 |
2020-03-11 |
Závody |
2020-06-07 22:58 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E4 |
2020-03-10 |
Závody |
2020-06-07 22:29 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E3 |
2020-03-09 |
Závody |
2020-06-07 22:14 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E2 |
2020-03-08 |
Závody |
2020-06-07 22:02 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E1 |
2020-03-07 |
Závody |
2020-06-07 21:54 |
David Elleder |
PRDOL E6 H16 |
2020-06-07 |
Závody |
2020-06-07 19:03 |
Ondra Měšťan |
PrDoL Slovanka klasika |
2020-06-07 |
Závody |
2020-06-07 17:42 |
Ondra Měšťan |
PrDoL Slovanka krátká |
2020-06-06 |
Závody |
2020-06-07 17:31 |
Radka Melišíková |
Slovanka klasika 070620 |
2020-06-07 |
Závody |
2020-06-07 17:10 |
Radka Melišíková |
Slovanka middle 060620 |
2020-06-06 |
Závody |
2020-06-07 16:53 |
Gabča Šimůnková |
Dorostenecká liga Slovanka - middle |
2020-06-06 |
Tréninky |
2020-06-06 21:14 |
Emča Černá |
Salesiova výšina 2020 |
2020-05-31 |
Závody |
2020-05-31 18:59 |
Martin Melišík |
Klasika Mehelník |
2020-05-24 |
Závody |
2020-05-25 09:34 |
Martin Melišík |
Middle Mehelník |
2020-05-23 |
Závody |
2020-05-25 09:22 |
Emča Černá |
PRDOL E4_D16 |
2020-05-24 |
Závody |
2020-05-24 20:59 |
David Elleder |
PRDOL E4 H16 |
2020-05-24 |
Závody |
2020-05-24 17:51 |
David Elleder |
PRDOL E3 H16 |
2020-05-23 |
Závody |
2020-05-24 17:48 |
Emča Černá |
PRDOL E3_D16 |
2020-05-23 |
Tréninky |
2020-05-23 19:03 |
Marie Pangrácová |
O-liga 4 Ládví |
2020-05-21 |
Tréninky |
2020-05-23 14:26 |
Marie Pangrácová |
EPO Klánovice |
2020-05-19 |
Tréninky |
2020-05-23 14:11 |
Honzík Elleder |
o liga ládví |
2020-05-21 |
Tréninky |
2020-05-22 15:23 |
David Elleder |
O-liga ládví |
2020-05-21 |
Tréninky |
2020-05-21 19:30 |
Martin Melišík |
Kozelská rokle middle |
2020-05-16 |
Závody |
2020-05-17 21:11 |
Martin Melišík |
Klasika Kozelská rokle |
2020-05-17 |
Závody |
2020-05-17 20:59 |
Emča Černá |
PRDOL2020 - Long |
2020-05-17 |
Tréninky |
2020-05-17 20:41 |
David Elleder |
klasika kozelská rokle H16 |
2020-05-17 |
Závody |
2020-05-17 18:51 |
Radka Melišíková |
Ceská Lípa klasika D16 |
2020-05-17 |
Závody |
2020-05-17 18:16 |
Radka Melišíková |
Česká Lípa middle D16 |
2020-05-16 |
Závody |
2020-05-17 18:07 |
Emča Černá |
TSM middle |
2020-05-16 |
Tréninky |
2020-05-16 21:29 |
David Elleder |
middle skleněný vrch H16 |
2020-05-16 |
Závody |
2020-05-16 18:50 |
Ondra Měšťan |
Pomlázkáč - Tonda |
2020-05-15 |
Tréninky |
2020-05-15 21:33 |
Emča Černá |
Sedm chlebů D16 |
2020-05-14 |
Tréninky |
2020-05-14 21:00 |
Tonda Černý |
restarty |
2020-05-11 |
Tréninky |
2020-05-11 17:22 |
Ondra Měšťan |
Emča Middle |
2020-05-10 |
Tréninky |
2020-05-09 18:41 |
Ondra Měšťan |
Polubný middle |
2020-05-09 |
Tréninky |
2020-05-09 18:18 |
Ondra Měšťan |
HROB Polubný |
2020-05-08 |
Tréninky |
2020-05-08 21:59 |
David Elleder |
tréninkový závod klasika |
2020-04-30 |
Závody |
2020-04-30 19:05 |
Gabča Šimůnková |
Vrstevnicovka Valy |
2020-04-29 |
Tréninky |
2020-04-30 10:22 |
Emča Černá |
Skály (původně kombotech) |
2020-04-26 |
Tréninky |
2020-04-29 12:32 |
Honzík Elleder |
Skalka short cesty |
2020-04-19 |
Tréninky |
2020-04-26 21:29 |
Kuba Smolka |
Červená hlína- porovnávací long |
2020-04-26 |
Tréninky |
2020-04-26 20:23 |
Kuba Smolka |
Skalka- long bez cest |
2020-04-25 |
Tréninky |
2020-04-26 20:11 |
Gabča Šimůnková |
Middle Skalka |
2020-04-26 |
Tréninky |
2020-04-26 19:05 |
Gabča Šimůnková |
Klasika Černolice |
2020-04-26 |
Tréninky |
2020-04-26 18:49 |
Míša Šimůnková |
Klasika Černolice |
2020-04-26 |
Tréninky |
2020-04-26 18:30 |
David Elleder |
Holý vrch middle |
2020-04-25 |
Tréninky |
2020-04-25 20:33 |
David Elleder |
vrabec velka |
2020-04-24 |
Tréninky |
2020-04-25 09:18 |
Honzík Elleder |
Vrabec mala |
2020-04-24 |
Tréninky |
2020-04-25 09:08 |
David Elleder |
Hradešín kombotech |
2020-04-22 |
Tréninky |
2020-04-22 20:22 |
Kuba Vlášek |
NT-Šárka |
2020-01-26 |
Tréninky |
2020-04-20 00:26 |
Kuba Vlášek |
NT-Říčany |
2020-01-19 |
Tréninky |
2020-04-20 00:17 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2019 |
2019-12-22 |
Závody |
2020-04-20 00:06 |
Kuba Vlášek |
HROB 2019 - Radvanice - neděle |
2019-11-03 |
Závody |
2020-04-19 23:49 |
Kuba Vlášek |
HROB 2019 - Radvanice - sobota |
2019-11-02 |
Závody |
2020-04-19 23:39 |
David Elleder |
skalka middle |
2020-04-19 |
Tréninky |
2020-04-19 20:09 |
David Elleder |
Červená Hlína Klasika |
2020-04-18 |
Tréninky |
2020-04-19 20:08 |
David Elleder |
Mnichovice middle |
2020-04-10 |
Tréninky |
2020-04-19 20:06 |
David Elleder |
vrstevnicovka valy |
2020-04-09 |
Tréninky |
2020-04-19 20:03 |
David Elleder |
vrstevnicovka Nový Knín |
2020-04-05 |
Tréninky |
2020-04-19 20:01 |
Gabča Šimůnková |
Trénink Jureček |
2020-04-10 |
Tréninky |
2020-04-10 20:25 |
Hana Tihonová |
trénink - Krátká na Juliáně |
2020-04-05 |
Tréninky |
2020-04-07 00:10 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E5 |
2020-03-11 |
Závody |
2020-03-14 00:14 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E4 |
2020-03-10 |
Závody |
2020-03-14 00:01 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E3 |
2020-03-09 |
Závody |
2020-03-13 23:42 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E2 |
2020-03-08 |
Závody |
2020-03-13 23:32 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E1 |
2020-03-07 |
Závody |
2020-03-13 23:16 |
David Elleder |
Nedělní trénink Kamenice |
2020-03-01 |
Tréninky |
2020-03-02 11:04 |
Emča Černá |
Portugalsko - kochací |
2020-02-19 |
Tréninky |
2020-02-27 20:50 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Kostelec nad Černými lesy |
2019-10-20 |
Závody |
2020-02-19 14:01 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Olešná u Rakovníka |
2019-10-19 |
Závody |
2020-02-19 13:54 |
Kuba Vlášek |
MČRDružstva-Tis u Blatna |
2019-10-06 |
Závody |
2020-02-19 13:35 |
Kuba Vlášek |
MČRŠtafety-Tis u Blatna |
2019-10-05 |
Závody |
2020-02-19 13:19 |
Kuba Makovský |
Šimůnkovic nedělní mapáč |
2020-02-16 |
Tréninky |
2020-02-17 12:18 |
Kuba Vlášek |
VZ-Staré Splavy |
2019-09-28 |
Závody |
2020-02-16 21:48 |
Kuba Vlášek |
OŽ-Staré Splavy |
2019-09-28 |
Závody |
2020-02-16 21:44 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Hraničná |
2019-09-22 |
Závody |
2020-02-16 21:29 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Hraničná |
2019-09-21 |
Závody |
2020-02-16 21:21 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Český Dub |
2019-09-14 |
Závody |
2020-02-16 19:45 |
Kuba Smolka |
mapáč-Aldašín |
2020-02-16 |
Tréninky |
2020-02-16 19:29 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Kořenov |
2019-09-14 |
Závody |
2020-02-16 19:28 |
Marie Pangrácová |
Únor v Ůvalech |
2020-02-09 |
Tréninky |
2020-02-09 19:28 |
Marie Pangrácová |
Mapový trénink |
2020-02-02 |
Tréninky |
2020-02-02 21:23 |
Gabča Šimůnková |
F1 Voznice |
2020-01-29 |
Tréninky |
2020-01-30 13:18 |
Míša Šimůnková |
Nedělní trénink Šárka |
2020-01-26 |
Tréninky |
2020-01-27 16:02 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Říčany |
2020-01-19 |
Tréninky |
2020-01-25 22:52 |
Marie Pangrácová |
Mapový trénink |
2020-01-19 |
Tréninky |
2020-01-20 21:21 |
Marie Pangrácová |
mapový trénink |
2020-01-18 |
Tréninky |
2020-01-20 20:57 |
Marie Pangrácová |
Pražská zimní liga |
2020-01-05 |
Tréninky |
2020-01-05 19:03 |
Marie Pangrácová |
Večerník Praha |
2019-12-22 |
Tréninky |
2019-12-23 16:19 |
Marie Pangrácová |
Vánoční sprint |
2019-12-22 |
Tréninky |
2019-12-23 16:14 |
Marie Pangrácová |
Tour de Prague |
2019-12-07 |
Tréninky |
2019-12-12 22:38 |
Marie Pangrácová |
Orienták pro Madlenku |
2019-12-03 |
Tréninky |
2019-12-08 21:46 |
Ondra Kuchař |
pž kytín |
2019-11-03 |
Tréninky |
2019-11-07 19:10 |
Radka Melišíková |
PZ Kytin D45L |
2019-11-03 |
Závody |
2019-11-05 17:58 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2019 neděle - DD |
2019-11-03 |
Závody |
2019-11-04 21:29 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2019 sobota - DD |
2019-11-02 |
Závody |
2019-11-04 21:08 |
Míša Šimůnková |
PŽ Kostelec nad Černými lesy |
2019-10-20 |
Závody |
2019-11-04 20:46 |
Míša Šimůnková |
PŽ Kytín |
2019-11-03 |
Závody |
2019-11-04 20:34 |
Radka Melišíková |
PZ Kostelec D21L sprint |
2019-10-20 |
Závody |
2019-10-20 16:24 |
Radka Melišíková |
PZ Olesna D21L krátká |
2019-10-19 |
Závody |
2019-10-20 16:16 |
David Elleder |
PŽ Nedamov |
2019-10-13 |
Závody |
2019-10-19 08:48 |
David Elleder |
PŽ Hradešín |
2019-10-12 |
Závody |
2019-10-19 08:44 |
Ondra Kuchař |
Pž Nedamov |
2019-10-13 |
Závody |
2019-10-15 19:24 |
Ondra Kuchař |
PŽ Hradešín |
2019-10-12 |
Závody |
2019-10-15 19:15 |
Míša Šimůnková |
MČR družstev - MIX |
2019-10-06 |
Závody |
2019-10-11 15:11 |
Míša Šimůnková |
MČR štafet |
2019-10-05 |
Závody |
2019-10-11 15:01 |
Gabča Šimůnková |
MČR družstva |
2019-10-06 |
Závody |
2019-10-09 09:00 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet |
2019-10-05 |
Závody |
2019-10-09 08:44 |
Ondra Měšťan |
MČR družstva |
2019-10-06 |
Závody |
2019-10-07 18:07 |
Ondra Měšťan |
MČR štafety |
2019-10-05 |
Závody |
2019-10-07 17:53 |
Radka Melišíková |
MCR druzstev Tisk u Blatna DH175.2 |
2019-10-06 |
Závody |
2019-10-06 19:00 |
Radka Melišíková |
MCR stafet Tisk u Blatna D105.1 |
2019-10-05 |
Závody |
2019-10-06 18:51 |
Míša Šimůnková |
PŽ Ondřejov |
2019-09-29 |
Tréninky |
2019-10-02 21:31 |
Míša Šimůnková |
PraŽácké soustředění: první úsek štafet |
2019-09-28 |
Tréninky |
2019-10-02 21:05 |
Ondra Kuchař |
Pž Ondřejov |
2019-09-29 |
Závody |
2019-10-01 21:18 |
Radka Melišíková |
PZ Ondrejov D45K |
2019-09-29 |
Závody |
2019-09-30 06:23 |
Radka Melišíková |
PZ sprint Nove Straseci |
2019-09-28 |
Závody |
2019-09-30 06:18 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika B finále |
2019-09-22 |
Závody |
2019-09-27 22:09 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika kvalifikace |
2019-09-21 |
Závody |
2019-09-27 22:00 |
Gabča Šimůnková |
MČR na klasice - finále D21B |
2019-09-22 |
Závody |
2019-09-25 22:26 |
Gabča Šimůnková |
MČR na klasice - kvalifikace D21D |
2019-09-21 |
Závody |
2019-09-25 21:55 |
David Elleder |
ČPŠ Kořenov |
2019-09-14 |
Závody |
2019-09-23 18:00 |
Kuba Makovský |
MČR klása - finále H21C |
2019-09-22 |
Závody |
2019-09-23 16:52 |
Kuba Makovský |
MČR klása - kvalda H21B |
2019-09-21 |
Závody |
2019-09-23 16:32 |
Radka Melišíková |
MCR na klasice D45B finale |
2019-09-22 |
Závody |
2019-09-22 18:47 |
Radka Melišíková |
MCR na klasice D45B kvalifikace |
2019-09-21 |
Závody |
2019-09-22 18:42 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Český Dub |
2019-09-15 |
Závody |
2019-09-17 21:38 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Český Dub |
2019-09-14 |
Závody |
2019-09-17 21:31 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Horní Polubný |
2019-09-14 |
Závody |
2019-09-17 21:25 |
Ondra Měšťan |
ŽA Lukoveček krátká |
2019-09-08 |
Závody |
2019-09-17 21:05 |
Ondra Měšťan |
ŽA Lukoveček klasika |
2019-09-07 |
Závody |
2019-09-17 20:53 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Český Dub |
2019-09-15 |
Závody |
2019-09-15 23:05 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Horní Polubný |
2019-09-14 |
Závody |
2019-09-15 21:42 |
Gabča Šimůnková |
ČP Český Dub D21A |
2019-09-14 |
Závody |
2019-09-15 21:16 |
Ondra Kuchař |
Štafety Nědělě |
2019-09-15 |
Závody |
2019-09-15 20:07 |
Míša Šimůnková |
ČPŠ Český Dub |
2019-09-15 |
Závody |
2019-09-15 20:06 |
Radka Melišíková |
Stafety Cesky Dub D135.1 |
2019-09-15 |
Závody |
2019-09-15 20:00 |
Míša Šimůnková |
ČPŠ Horní Polubný |
2019-09-14 |
Závody |
2019-09-15 19:59 |
Ondra Kuchař |
Sprint Dub H14C |
2019-09-14 |
Tréninky |
2019-09-15 19:56 |
Radka Melišíková |
ZA sprint Cesky Dub |
2019-09-14 |
Závody |
2019-09-15 19:53 |
Radka Melišíková |
Stafety Polubny D135,1 |
2019-09-14 |
Závody |
2019-09-15 19:48 |
Míša Šimůnková |
ČP sprint Český Dub |
2019-09-14 |
Závody |
2019-09-15 19:45 |
Ondra Kuchař |
Štafety Sobota |
2019-09-14 |
Tréninky |
2019-09-15 19:25 |
Matěj Kuchař |
|
2019-09-15 |
Závody |
2019-09-15 19:02 |
Jája Makovská |
ŽB Těptín D21C |
2019-09-08 |
Závody |
2019-09-12 16:55 |
Kuba Makovský |
ŽB Těptín H21B |
2019-09-08 |
Závody |
2019-09-12 15:53 |
Kuba Makovský |
ŽB Krhanice H21B |
2019-09-07 |
Závody |
2019-09-12 12:43 |
Gabča Šimůnková |
ČP Lukoveček krátká W21E |
2019-09-08 |
Závody |
2019-09-10 11:25 |
Gabča Šimůnková |
ČP Lukoveček klasika W21E |
2019-09-07 |
Závody |
2019-09-10 10:57 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Těptín |
2019-09-08 |
Závody |
2019-09-09 21:12 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Krhanice |
2019-09-07 |
Závody |
2019-09-09 21:05 |
Kuba Vlášek |
Yo!camp-4 roční období |
2019-08-07 |
Tréninky |
2019-09-09 20:34 |
Kuba Vlášek |
EFOL 2019 sprint |
2019-08-07 |
Závody |
2019-09-09 20:06 |
Kuba Vlášek |
Bohemia 2019-E5 |
2019-07-28 |
Závody |
2019-09-09 19:57 |
Kuba Vlášek |
Bohemia 2019-E4 |
2019-07-27 |
Závody |
2019-09-09 19:48 |
Kuba Vlášek |
Bohemia 2019-E3 |
2019-07-26 |
Závody |
2019-09-09 19:40 |
Kuba Vlášek |
Bohemia 2019-E2 |
2019-07-25 |
Závody |
2019-09-09 19:27 |
Kuba Vlášek |
Bohemia 2019-E1 |
2019-07-24 |
Závody |
2019-09-09 19:19 |
Kuba Vlášek |
O-liga Ládví |
2019-07-09 |
Tréninky |
2019-09-09 19:03 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Markoušovice |
2019-06-23 |
Závody |
2019-09-09 18:58 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Markoušovice |
2019-06-22 |
Závody |
2019-09-09 18:52 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Mariánské Lázně |
2019-06-16 |
Závody |
2019-09-09 18:42 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Mariánské Lázně |
2019-06-15 |
Závody |
2019-09-09 18:25 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Skalka u Dosk |
2019-06-02 |
Závody |
2019-09-09 18:18 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Skalka u Doks |
2019-06-01 |
Závody |
2019-09-09 18:12 |
David Elleder |
ŽB Těptín krátká trať |
2019-09-08 |
Závody |
2019-09-09 16:50 |
David Elleder |
ŽB Krhanice klasika |
2019-09-07 |
Závody |
2019-09-09 16:46 |
Míša Šimůnková |
ŽB Krhanice D12C |
2019-09-07 |
Závody |
2019-09-09 16:36 |
Míša Šimůnková |
ŽB Těptín D12C |
2019-09-08 |
Závody |
2019-09-09 16:18 |
Kuba Makovský |
Interkompas 45 E3 H21A |
2019-09-01 |
Závody |
2019-09-02 17:57 |
Kuba Makovský |
Interkompas 45 E2 H21A |
2019-08-31 |
Závody |
2019-09-02 17:56 |
Kuba Makovský |
Interkompas 45 E1 H21A |
2019-08-30 |
Závody |
2019-09-02 17:56 |
David Elleder |
štafety LS |
2019-08-30 |
Tréninky |
2019-08-31 18:04 |
David Elleder |
nočák LS |
2019-08-27 |
Tréninky |
2019-08-31 18:00 |
David Elleder |
kombotech LS |
2019-08-29 |
Tréninky |
2019-08-31 17:56 |
Radka Melišíková |
Ctvrtek Emma |
2019-08-29 |
Tréninky |
2019-08-29 21:34 |
Kuba Makovský |
mapáč o-ligy |
2019-08-27 |
Tréninky |
2019-08-29 14:28 |
David Elleder |
sprint Veprikovice |
2019-08-28 |
Tréninky |
2019-08-29 09:38 |
Jáchym Bulíř |
Přebor Tretry na krátké |
2019-08-28 |
Tréninky |
2019-08-29 09:32 |
Radka Melišíková |
Streda Kuba sprint |
2019-08-28 |
Tréninky |
2019-08-29 09:14 |
Radka Melišíková |
Streda Kuba middle |
2019-08-28 |
Tréninky |
2019-08-28 16:20 |
Honzík Melišík |
Vrstevnicovka B |
2019-08-27 |
Tréninky |
2019-08-27 18:44 |
Ondra Měšťan |
Vrstevnicovka A |
2019-08-27 |
Tréninky |
2019-08-27 18:42 |
Honzík Melišík |
Paměťák B |
2019-08-26 |
Tréninky |
2019-08-26 21:29 |
Ondra Měšťan |
Paměťák A |
2019-08-26 |
Tréninky |
2019-08-26 21:26 |
Hanka Rosendorfová |
Kombotech C |
2019-08-26 |
Tréninky |
2019-08-26 21:21 |
Honzík Melišík |
Kombotech B |
2019-08-26 |
Tréninky |
2019-08-26 21:17 |
Ondra Měšťan |
Kombotech A |
2019-08-26 |
Tréninky |
2019-08-26 21:30 |
Radka Melišíková |
Pondeli E Jenik |
2019-08-26 |
Tréninky |
2019-08-26 14:06 |
Filip Motyčka |
Offroad D |
2019-08-25 |
Tréninky |
2019-08-25 20:43 |
David Elleder |
offroad |
2019-08-25 |
Tréninky |
2019-08-25 14:35 |
Ondra Kuchař |
Offroad |
2019-08-25 |
Tréninky |
2019-08-25 13:50 |
Kuba Smolka |
LS azimuťák |
2019-08-25 |
Tréninky |
2019-08-25 13:36 |
Ondra Měšťan |
LS azimuťák |
2019-08-25 |
Tréninky |
2019-08-25 13:30 |
Radka Melišíková |
Nedele Barca E2 |
2019-08-25 |
Tréninky |
2019-08-25 13:47 |
Kuba Makovský |
Rumcajs E3 - H21A |
2019-08-18 |
Závody |
2019-08-20 16:57 |
Kuba Makovský |
Rumcajs E2 - H21A |
2019-08-17 |
Závody |
2019-08-20 16:40 |
Kuba Makovský |
Rumcajs E1 - H21A |
2019-08-16 |
Závody |
2019-08-20 16:18 |
Honzík Melišík |
Rumcajsovy míle E3 H14 |
2019-08-18 |
Závody |
2019-08-18 19:18 |
Honzík Melišík |
Rumcajsovy míle E1 H14 |
2019-08-16 |
Závody |
2019-08-18 19:01 |
Radka Melišíková |
Rumile D45A E3 |
2019-08-18 |
Závody |
2019-08-19 07:33 |
Radka Melišíková |
Rumile D45A E2 |
2019-08-17 |
Závody |
2019-08-19 07:33 |
Radka Melišíková |
Rumile D45A E1 |
2019-08-16 |
Závody |
2019-08-18 18:35 |
Kuba Ransdorf |
EFOL sprint |
2019-08-07 |
Závody |
2019-08-11 11:40 |
Kuba Makovský |
LokoTour - neděle H21L |
2019-08-04 |
Závody |
2019-08-05 16:52 |
Kuba Makovský |
LokoTour - sobota H21L |
2019-08-03 |
Závody |
2019-08-06 09:30 |
Míša Šimůnková |
LokoTour Bedřichov - neděle |
2019-08-04 |
Závody |
2019-08-04 20:16 |
Míša Šimůnková |
LokoTour Bedřichov - sobota |
2019-08-03 |
Závody |
2019-08-04 20:12 |
Gabča Šimůnková |
LokoTour Bedřichov - krátká |
2019-08-04 |
Závody |
2019-08-04 21:34 |
Radka Melišíková |
Bedrichov D45 kratka |
2019-08-04 |
Závody |
2019-08-04 19:41 |
Radka Melišíková |
Bedrichov D45 klasika |
2019-08-03 |
Závody |
2019-08-04 19:35 |
Hana Tihonová |
Bohemia E5 - D21A - long |
2019-07-28 |
Závody |
2019-07-31 22:59 |
Hana Tihonová |
Bohemia E3 - D21A - middle |
2019-07-26 |
Závody |
2019-07-31 22:53 |
Hana Tihonová |
Bohemia E4 - D21A - sklaní middle |
2019-07-27 |
Závody |
2019-07-31 22:48 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2019 E5 |
2019-07-28 |
Závody |
2019-07-28 23:41 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2019 E4 |
2019-07-27 |
Závody |
2019-07-28 23:15 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2019 E3 |
2019-07-26 |
Závody |
2019-07-28 23:01 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2019 E2 |
2019-07-25 |
Závody |
2019-07-28 23:08 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2019 E1 |
2019-07-24 |
Závody |
2019-07-28 22:26 |
Kuba Makovský |
Tatry Orienteering E5 M21B |
2019-07-07 |
Závody |
2019-07-24 17:50 |
Kuba Makovský |
Tatry Orienteering E4 M21B |
2019-07-06 |
Závody |
2019-07-24 15:04 |
Kuba Makovský |
Tatry Orienteering E3 M21B |
2019-07-06 |
Závody |
2019-07-24 14:57 |
Kuba Makovský |
Tatry Orienteering E2 M21B |
2019-07-05 |
Závody |
2019-07-24 11:42 |
Kuba Makovský |
Tatry Orienteering E1 M21B |
2019-07-04 |
Závody |
2019-07-24 11:40 |
Kuba Makovský |
trénink na Tatry Orienteering |
2019-07-03 |
Tréninky |
2019-07-23 16:47 |
Hana Tihonová |
TATRY 5 days - E5 - D21B - long |
2019-07-07 |
Závody |
2019-07-18 00:19 |
Hana Tihonová |
TATRY 5 days - E4 - D21B - sprint |
2019-07-06 |
Závody |
2019-07-18 00:14 |
Hana Tihonová |
TATRY 5 days - E3 - D21B - middle |
2019-07-06 |
Závody |
2019-07-18 00:09 |
Hana Tihonová |
TATRY 5 days - E2 - D21B - middle |
2019-07-05 |
Závody |
2019-07-18 00:04 |
Hana Tihonová |
TATRY 5 days - E1 - D21B - long downhill |
2019-07-04 |
Závody |
2019-07-17 23:59 |
Hana Tihonová |
H.S.H. - E1 - D21E - middle |
2019-07-12 |
Závody |
2019-07-17 23:42 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup E3 |
2019-07-14 |
Závody |
2019-07-15 21:21 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup E2 |
2019-07-13 |
Závody |
2019-07-15 21:09 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup E1 |
2019-07-12 |
Závody |
2019-07-15 20:47 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2019 - E3 |
2019-07-14 |
Závody |
2019-09-20 21:46 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2019 - E2 |
2019-07-13 |
Závody |
2019-09-20 21:47 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2019 - E1 |
2019-07-12 |
Závody |
2019-07-14 21:56 |
Michal Hodek |
O-liga - Ládví |
2019-07-09 |
Tréninky |
2019-07-14 21:44 |
Gabča Šimůnková |
AMČR sprint - Brno |
2019-06-25 |
Závody |
2019-06-26 23:02 |
Emča Černá |
MČR krátká - D16A finále |
2019-06-23 |
Závody |
2019-06-26 13:20 |
Emča Černá |
MČR krátká - D16C kvalifikace |
2019-06-22 |
Závody |
2019-06-26 13:07 |
Honzík Melišík |
MČR krátká trat T3 neděle |
2019-06-23 |
Závody |
2019-06-24 16:14 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká finále D21B |
2019-06-23 |
Závody |
2019-06-23 22:37 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká semifinále D21A |
2019-06-22 |
Závody |
2019-06-23 22:11 |
Linda Tomášková |
MCR kratka Trutnov D16C finale |
2019-06-23 |
Závody |
2019-06-23 17:45 |
Linda Tomášková |
MCR kratka Trutnov D16C kvalifikace |
2019-06-22 |
Závody |
2019-06-23 17:42 |
Radka Melišíková |
MCR kratka Trutnov D45 A finale |
2019-06-23 |
Závody |
2019-06-23 17:39 |
Radka Melišíková |
MCR kratka Trutnov D45 kvalifikace |
2019-06-22 |
Závody |
2019-06-23 17:35 |
Šimon Tůma |
Mariánské Lázně-krátká |
2019-06-15 |
Závody |
2019-06-20 15:36 |
Hana Tihonová |
ŽB Mariánské lázně - klasika - D21A |
2019-06-16 |
Závody |
2019-06-18 22:33 |
Hana Tihonová |
ŽB Mariánské lázně - krátká - D21A |
2019-06-15 |
Závody |
2019-06-19 13:20 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Mariánky - klasika |
2019-06-16 |
Závody |
2019-06-18 11:42 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Mariánky - krátká |
2019-06-15 |
Závody |
2019-06-18 11:25 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Mariánské Lázně |
2019-06-16 |
Závody |
2019-06-16 21:06 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Mariánské Lázně |
2019-06-15 |
Závody |
2019-06-16 21:03 |
Michal Hodek |
Pražský pohár žactva - Máchalka |
2019-06-12 |
Tréninky |
2019-06-16 21:00 |
David Elleder |
ŽB Mariánky klasika |
2019-06-16 |
Tréninky |
2019-06-16 20:37 |
David Elleder |
ŽB mariánky krátká trať |
2019-06-15 |
Závody |
2019-06-16 20:26 |
Honzík Melišík |
Mariánky H14 neděle |
2019-06-16 |
Závody |
2019-06-16 20:20 |
Honzík Melišík |
Mariánky H14 sobota |
2019-06-15 |
Závody |
2019-06-16 20:12 |
Linda Tomášková |
ZB Marianky D16B klasika |
2019-06-16 |
Závody |
2019-06-16 18:30 |
Linda Tomášková |
ZB Marianky D16B kratka |
2019-06-15 |
Závody |
2019-06-16 18:27 |
Radka Melišíková |
ZB Marianky D45B klasika |
2019-06-16 |
Závody |
2019-06-16 18:21 |
Radka Melišíková |
ZB Marianky D45B kratka |
2019-06-15 |
Závody |
2019-06-16 18:12 |
David Elleder |
PPŽ5 |
2019-06-12 |
Závody |
2019-06-13 20:25 |
Ondra Kuchař |
PPŽ 5 |
2019-06-12 |
Závody |
2019-06-12 21:31 |
Šimon Tůma |
doksy-krátká |
2019-06-02 |
Závody |
2019-06-10 19:31 |
Ondra Kuchař |
Pž krátká |
2019-06-09 |
Tréninky |
2019-06-10 19:29 |
Šimon Tůma |
doksy-klasika |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-10 19:16 |
Linda Tomášková |
PZ Potepli D16 kratka |
2019-06-09 |
Závody |
2019-06-09 17:28 |
Radka Melišíková |
Potepli D45 kratka |
2019-06-09 |
Závody |
2019-06-09 17:22 |
Ondra Kuchař |
PPŽ4 |
2019-06-05 |
Závody |
2019-06-09 16:50 |
Ondra Měšťan |
ŽA Skalka krátká |
2019-06-02 |
Závody |
2019-06-08 17:16 |
Ondra Měšťan |
ŽA Skalka klasika |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-08 16:55 |
David Elleder |
PPŽ4 |
2019-06-05 |
Závody |
2019-06-06 20:06 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #9 DN10 |
2019-06-02 |
Závody |
2019-06-06 19:05 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #8 EN4 |
2019-06-02 |
Závody |
2019-06-06 19:47 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #5 E2 |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-06 18:48 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #6 EN7 |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-06 18:42 |
Kuba Smolka |
Skalka u Doks- klasika |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-06 18:40 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #7 EN1 |
2019-06-02 |
Závody |
2019-06-06 18:45 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #4 E6 |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-06 18:29 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #3 E3 |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-06 18:14 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #2 D9 |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-06 18:06 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #1 TH3 |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-06 17:45 |
Martin Melišík |
ŽA Krátka |
2019-06-02 |
Závody |
2019-06-05 21:30 |
Martin Melišík |
ŽA Klasika |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-05 21:22 |
Gabča Šimůnková |
ČP Skalka u Doks - krátká D21E |
2019-06-02 |
Závody |
2019-06-04 16:08 |
Gabča Šimůnková |
ČP Skalka u Doks - klasika D21A |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-04 15:53 |
David Elleder |
ŽB Doksy krátká trať |
2019-06-02 |
Tréninky |
2019-06-03 14:12 |
David Elleder |
ŽB doksy |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-03 14:07 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Skalka u Doks |
2019-06-02 |
Závody |
2019-06-02 21:17 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Skalka u Doks |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-02 21:12 |
Linda Tomášková |
ZB Doksy D16B kratka |
2019-06-02 |
Závody |
2019-06-02 20:01 |
Linda Tomášková |
ZB Doksy D16B klasika |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-02 19:56 |
Míša Šimůnková |
ZB Doksy D12 kratka |
2019-06-02 |
Závody |
2019-06-02 19:51 |
Radka Melišíková |
ZB Doksy D45B kratka |
2019-06-02 |
Závody |
2019-06-02 18:11 |
Radka Melišíková |
ZB Doksy D45B klasika |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-02 18:06 |
Honzík Melišík |
Doksy ŽB H14B neděle |
2019-06-02 |
Závody |
2019-06-02 17:44 |
Honzík Melišík |
Doksy ŽB H14B |
2019-06-01 |
Závody |
2019-06-02 17:16 |
Gabča Šimůnková |
OM klasika Myšlín |
2019-05-25 |
Závody |
2019-05-30 22:14 |
Radka Melišíková |
PPZ Krcak T5U |
2019-05-29 |
Závody |
2019-05-29 20:07 |
Kuba Smolka |
Vlčí Halíř- klasika |
2019-05-25 |
Závody |
2019-05-29 15:41 |
Jája Makovská |
Middle D21L Nový Bor |
2019-05-26 |
Závody |
2019-05-28 13:29 |
Kuba Makovský |
oblasťák z Boru H21L |
2019-05-26 |
Závody |
2019-05-27 17:06 |
Kuba Makovský |
MO na kláse z Třemblatu H21L (2) |
2019-05-25 |
Závody |
2019-05-27 16:58 |
Kuba Makovský |
MO na kláse z Třemblatu H21L (1) |
2019-05-25 |
Závody |
2019-05-27 16:43 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint - Čáslav, D21A |
2019-05-18 |
Závody |
2019-05-26 14:19 |
Ondra Kuchař |
OM na klasice |
2019-05-25 |
Tréninky |
2019-05-26 11:43 |
Honzík Melišík |
Jednočlenné stafety Ždár |
2019-05-19 |
Tréninky |
2019-05-25 19:53 |
Honzík Melišík |
Šíma trénink |
2019-05-19 |
Tréninky |
2019-05-25 19:47 |
Honzík Melišík |
Nočák Ždár |
2019-05-18 |
Tréninky |
2019-05-25 19:40 |
Honzík Melišík |
Duatlon Ždár |
2019-05-18 |
Tréninky |
2019-05-25 19:35 |
Honzík Melišík |
Mnichovice MO H14 |
2019-05-25 |
Závody |
2019-05-25 19:24 |
David Elleder |
OM klasika |
2019-05-25 |
Závody |
2019-05-25 18:56 |
Radka Melišíková |
Mnichovice klasika Linda D16 |
2019-05-25 |
Závody |
2019-05-25 17:44 |
Radka Melišíková |
Mnichovice klasika Kaja D14 |
2019-05-25 |
Závody |
2019-05-25 17:36 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Čáslav |
2019-05-18 |
Závody |
2019-05-25 16:37 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Třemešek |
2019-05-12 |
Závody |
2019-05-25 16:26 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Třemešek |
2019-05-11 |
Závody |
2019-05-25 16:16 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Šumperk |
2019-05-11 |
Závody |
2019-05-25 16:08 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Všenory |
2019-05-08 |
Závody |
2019-05-25 15:59 |
Kuba Vlášek |
TSM-KO Sprint-Hradec Králové-3.kolo |
2019-05-04 |
Tréninky |
2019-05-25 15:59 |
Kuba Vlášek |
TSM-KO Sprint-Hradec Králové-2.kolo |
2019-05-04 |
Tréninky |
2019-05-25 15:59 |
Kuba Vlášek |
TSM-KO Sprint-Hradec Králové-1.kolo |
2019-05-04 |
Tréninky |
2019-05-25 15:59 |
Kuba Vlášek |
TSM-Sprint-Hořice A |
2019-05-04 |
Tréninky |
2019-05-25 12:24 |
Kuba Vlášek |
TSM-Sprint-Hořice B |
2019-05-04 |
Tréninky |
2019-05-25 12:18 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Čelákovice |
2019-05-01 |
Závody |
2019-05-25 12:10 |
Kuba Vlášek |
VS-Middle |
2019-04-21 |
Tréninky |
2019-05-25 11:53 |
Kuba Vlášek |
VS-Starty krátká |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-05-25 11:45 |
Kuba Vlášek |
VS-starty s vyhlídkou |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-05-25 11:40 |
Kuba Vlášek |
VS-Starty přes údolí |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-05-25 11:35 |
Radka Melišíková |
PPZ Troja T3 |
2019-05-22 |
Tréninky |
2019-05-23 16:34 |
Emča Černá |
ČPŠ Šumperk - D18 |
2019-05-11 |
Závody |
2019-05-22 17:59 |
Emča Černá |
ČPŠ Šumperk - D18 |
2019-05-12 |
Závody |
2019-05-22 14:39 |
David Elleder |
první úseky štafet |
2019-05-19 |
Tréninky |
2019-05-20 17:40 |
David Elleder |
Šímův test |
2019-05-19 |
Tréninky |
2019-05-20 17:32 |
David Elleder |
duatlon |
2019-05-18 |
Tréninky |
2019-05-20 17:26 |
Šimon Tůma |
Sobota odpoledne hromadný start |
2019-05-18 |
Tréninky |
2019-05-20 16:52 |
Šimon Tůma |
Nočák sobota večer |
2019-05-18 |
Tréninky |
2019-05-20 16:49 |
Šimon Tůma |
Neděle odpoledne - První úsek štafet |
2019-05-19 |
Tréninky |
2019-05-20 16:45 |
Terka Měšťanová |
Šímův trénink |
2019-05-19 |
Tréninky |
2019-05-19 18:26 |
Michal Hodek |
Mistrovství ČR sprint - Čáslav |
2019-05-18 |
Závody |
2019-05-19 12:38 |
Honzík Elleder |
DH12 Kaňk s cestama |
1999-10-02 |
Tréninky |
2019-05-18 21:34 |
Vojta Hlaváček |
DH12 s cestama Kank |
1999-10-02 |
Tréninky |
2019-05-18 21:32 |
Klárka Levrincová |
Kank bez cest DH12 |
1999-10-02 |
Tréninky |
2019-05-18 21:30 |
Míša Šimůnková |
Kaňk bez cest |
1999-10-02 |
Tréninky |
2019-05-18 21:27 |
Filip Motyčka |
Kaňk DH12 |
2019-05-18 |
Tréninky |
2019-05-18 21:20 |
Honzík Melišík |
Kank bezcest |
2019-05-18 |
Tréninky |
2019-05-18 16:18 |
Ondra Kuchař |
krátká bez cest H14 |
2019-05-18 |
Tréninky |
2019-05-18 16:12 |
Šimon Tůma |
kank bez cest |
2019-05-18 |
Tréninky |
2019-05-18 16:09 |
Kuba Smolka |
bez cest u Kaňku |
2019-05-18 |
Tréninky |
2019-05-18 16:00 |
David Elleder |
krátká trať bez cest |
2019-05-18 |
Tréninky |
2019-05-18 15:51 |
Kuba Smolka |
šumperk štafety 2.0- 1. úsek |
2019-05-12 |
Tréninky |
2019-05-16 17:27 |
Kuba Smolka |
Šumperk štafety- 1. úsek |
2019-05-11 |
Závody |
2019-05-16 17:13 |
David Elleder |
PPŽ1 šárka |
2019-05-15 |
Závody |
2019-05-15 19:52 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Třemešek neděle |
2019-05-12 |
Závody |
2019-05-15 00:51 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Třemešek sobota |
2019-05-11 |
Závody |
2019-05-17 13:22 |
Gabča Šimůnková |
ČP Šumperk - sprint W21E |
2019-05-11 |
Závody |
2019-05-15 00:49 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Třemešek u Šumperka H21 1.úsek - neděle |
2019-05-12 |
Závody |
2019-05-13 17:05 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Třemešek u Šumperka H21 1.úsek - sobota |
2019-05-11 |
Závody |
2019-05-13 16:23 |
David Elleder |
štafety šumperk |
2019-05-12 |
Závody |
2019-05-13 08:23 |
David Elleder |
sprint šumperk |
2019-05-11 |
Závody |
2019-05-13 08:09 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemešná - neděle |
2019-05-12 |
Závody |
2019-05-12 22:01 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemešná sobota |
2019-05-11 |
Závody |
2019-05-12 21:48 |
Honzík Melišík |
Šumperk ČPŠ H14 |
2019-05-12 |
Tréninky |
2019-05-12 21:32 |
Honzík Melišík |
Šumperk ČPŠ H14 |
2019-05-11 |
Závody |
2019-05-12 21:25 |
Honzík Melišík |
Šumperk ŽA H14sprint |
2019-05-11 |
Závody |
2019-05-12 21:17 |
Radka Melišíková |
Stafety Sumperk D105 1 usek nedele |
2019-05-12 |
Závody |
2019-05-12 19:44 |
Radka Melišíková |
Stafety Sumperk D105 1,usek sobota |
2019-05-11 |
Závody |
2019-05-12 19:35 |
Radka Melišíková |
ZA sprint Sumperk D45C |
2019-05-11 |
Závody |
2019-05-12 19:28 |
David Elleder |
OM všenory |
2019-05-08 |
Závody |
2019-05-10 07:05 |
Kuba Makovský |
OM Všenory H21L |
2019-05-08 |
Závody |
2019-05-09 17:21 |
Jája Makovská |
OM Všenory D21L |
2019-05-08 |
Závody |
2019-05-09 16:49 |
Ondra Kuchař |
Mistr. oblasti Na krátké trati |
2019-05-08 |
Závody |
2019-05-09 15:40 |
Ondra Kuchař |
Sprint H14 |
2019-05-01 |
Závody |
2019-05-09 15:34 |
Gabča Šimůnková |
OM krátká Všenory |
2019-05-08 |
Závody |
2019-05-08 21:48 |
Radka Melišíková |
Vsenory D45 kratka |
2019-05-08 |
Závody |
2019-05-08 18:54 |
Radka Melišíková |
Vsechony Emma D10 |
2019-05-08 |
Závody |
2019-05-08 18:46 |
Radka Melišíková |
Vsenory Misa H10F |
2019-05-08 |
Závody |
2019-05-08 18:28 |
Radka Melišíková |
Vsenory Matyas H10F |
2019-05-08 |
Závody |
2019-05-08 18:18 |
Radka Melišíková |
Vsenory Pavlik H12 |
2019-05-08 |
Závody |
2019-05-08 18:03 |
Honzík Melišík |
Všenory OM Krátká H14 |
2019-05-08 |
Závody |
2019-05-08 17:26 |
Gabča Šimůnková |
PŽ sprint Čelákovice |
2019-05-01 |
Závody |
2019-05-03 23:17 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Čelákovice |
2019-05-01 |
Závody |
2019-05-03 18:12 |
Tonda Černý |
Velikonoce - Klasika |
2019-04-21 |
Tréninky |
2019-05-02 20:48 |
Martin Melišík |
Velikonoce - klasika |
2019-04-21 |
Tréninky |
2019-05-02 20:10 |
Honzík Melišík |
Čelákovice H14 Sprint |
2019-05-01 |
Závody |
2019-05-01 22:42 |
Kuba Smolka |
|
2019-05-01 |
Závody |
2019-05-01 21:05 |
Radka Melišíková |
Celakovice Annicka D10 |
2019-05-01 |
Závody |
2019-05-01 17:52 |
Radka Melišíková |
Celakovice Honzik H10 |
2019-05-01 |
Závody |
2019-05-01 16:38 |
David Elleder |
sprint čelákovice |
2019-05-01 |
Závody |
2019-05-01 16:13 |
Radka Melišíková |
Celakovice Tomik H10 |
2019-05-01 |
Závody |
2019-05-01 16:04 |
Radka Melišíková |
Celakovice Evicka D12 |
2019-05-01 |
Závody |
2019-05-01 15:16 |
Honzík Melišík |
Chynava PŽ H14 |
2019-04-28 |
Závody |
2019-04-30 16:04 |
Emča Černá |
MO JE Bramberk - D16 |
2019-04-28 |
Závody |
2019-04-29 18:40 |
Jája Makovská |
PŽ Chyňava D21K |
2019-04-28 |
Závody |
2019-04-29 16:45 |
Radka Melišíková |
Chynava Matyas H10F |
2019-04-28 |
Závody |
2019-04-28 19:19 |
Radka Melišíková |
Chynava Pavlik H10 |
2019-04-28 |
Závody |
2019-04-28 19:07 |
Radka Melišíková |
Chynava Naty D10 |
2019-04-28 |
Závody |
2019-04-28 18:58 |
Radka Melišíková |
Chynava Patrik H10 |
2019-04-28 |
Závody |
2019-04-28 18:13 |
Radka Melišíková |
Chynava Annicka D10 |
2019-04-28 |
Závody |
2019-04-28 17:48 |
Ondra Měšťan |
Velikonoce - klasika |
2019-04-21 |
Tréninky |
2019-04-27 11:28 |
Matěj Kuchař |
klasika |
2019-04-21 |
Tréninky |
2019-04-27 11:28 |
Matěj Kuchař |
Vrstevnicovka |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-27 11:06 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2019 - middle |
2019-04-21 |
Tréninky |
2019-04-26 19:48 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2019 - klasika |
2019-04-21 |
Tréninky |
2019-04-26 11:11 |
Emča Černá |
Velikonoce ve skalách E3 - D16 |
2019-04-21 |
Závody |
2019-04-24 20:14 |
Emča Černá |
Velikonoce ve skalách E2 - D16 |
2019-04-20 |
Závody |
2019-04-24 20:01 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2019 - Pomlázkáč |
2019-04-22 |
Tréninky |
2019-04-23 22:18 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2019 - Middle |
2019-04-21 |
Tréninky |
2019-04-23 22:15 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2019 - Vrstevnice |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-23 22:11 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2019 - Linie |
2019-04-18 |
Tréninky |
2019-04-23 22:08 |
David Elleder |
krátká trať-Velikonoce |
2019-04-21 |
Tréninky |
2019-04-22 18:52 |
Jana Popová |
Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-04-20 20:47 |
Jana Popová |
Velikonoce - štafety krátká |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-04-20 20:45 |
Šimon Tůma |
Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-04-20 20:43 |
Šimon Tůma |
Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-04-20 20:41 |
Lenka Rosendorfová |
Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-04-20 20:34 |
Emča Bulířová |
Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-04-20 20:28 |
Matěj Kuchař |
Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-04-20 20:26 |
Matěj Kuchař |
Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-04-20 20:24 |
Tonda Černý |
Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-04-20 20:20 |
Tonda Černý |
Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-04-20 20:17 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-04-20 20:13 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-04-20 20:09 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce - štafety krátká |
2019-04-20 |
Tréninky |
2019-04-20 20:05 |
Radka Melišíková |
Velikonoce ve skalách D45A E1 |
2019-04-19 |
Závody |
2019-04-19 19:58 |
Jáchym Bulíř |
vrstevnicovka Velikonoce |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 19:48 |
Emča Černá |
Velikonoce ve skalách E1 - D16 |
2019-04-19 |
Závody |
2019-04-19 19:47 |
Vojta Mazánek |
Vrstevnicovka |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 19:43 |
Jana Popová |
Velikonoce vrstevnicovka |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 19:23 |
David Elleder |
vrstevnicovka |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 19:21 |
Máťa Černý |
vrstevnicovka |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 19:19 |
Ondra Měšťan |
Velikonoce - vrstevnicovka |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-27 11:31 |
Honzík Melišík |
skokovy ransdorf vrstevnicovka |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 19:11 |
Ondra Kuchař |
vrstevnicovka |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 19:10 |
Ondra Kuchař |
vrstevnicovka |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 19:08 |
Hanka Rosendorfová |
vrstevnicovka |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 19:03 |
Kuba Vlášek |
VS-Vrstevnicovka |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 18:50 |
Kuba Smolka |
Vrstevnicovka |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 18:50 |
Šimon Tůma |
Velikonoce směry B |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 14:49 |
Ondra Měšťan |
Velikonoce směry A |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 14:43 |
Emča Bulířová |
Velikonoce směry B |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 14:36 |
Matěj Kuchař |
Velikonoce směry B |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 14:31 |
Kuba Smolka |
směry B |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 13:50 |
Kuba Vlášek |
VS-Směry |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 13:33 |
Honzík Melišík |
skokovy smery |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 13:28 |
Máťa Černý |
|
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 13:18 |
David Elleder |
smery-skokovy |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 13:05 |
Ondra Kuchař |
směry |
2019-04-19 |
Tréninky |
2019-04-19 12:10 |
Ondra Kuchař |
linie |
2019-04-18 |
Tréninky |
2019-04-18 17:52 |
Jáchym Bulíř |
linie |
2019-04-18 |
Tréninky |
2019-04-18 17:38 |
David Elleder |
linie |
2019-04-18 |
Tréninky |
2019-04-18 17:24 |
Ondra Kuchař |
om štafet |
2019-04-13 |
Závody |
2019-04-18 14:33 |
David Elleder |
OM štafet |
2019-04-13 |
Závody |
2019-04-18 14:20 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Boháňka |
2019-04-14 |
Závody |
2019-04-15 23:14 |
Kuba Vlášek |
OM-Štafety-Košátky |
2019-04-13 |
Závody |
2019-04-15 23:04 |
Kuba Vlášek |
OŽ-Stráž pod Ralskem |
2019-04-07 |
Závody |
2019-04-15 23:14 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Stráž pod Ralskem |
2019-04-07 |
Závody |
2019-04-15 22:42 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Hořice |
2019-04-06 |
Závody |
2019-04-15 22:33 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Boháňka |
2019-04-14 |
Závody |
2019-04-15 22:23 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Vršovice |
2019-04-06 |
Závody |
2019-04-15 22:17 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Kvílice |
2019-03-31 |
Závody |
2019-04-15 21:57 |
Kuba Vlášek |
OM-Štafety-Dobrá Voda u Českých Budějovic |
2019-03-30 |
Závody |
2019-04-15 21:40 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Dobrá Voda u Českých Budějovic |
2019-03-30 |
Závody |
2019-04-15 21:29 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Stříbrný rybník |
2019-03-23 |
Závody |
2019-04-15 20:59 |
Kuba Vlášek |
Jarní skály |
2019-03-16 |
Závody |
2019-04-15 20:46 |
Gabča Šimůnková |
MČR NOB |
2019-04-13 |
Závody |
2019-04-17 10:38 |
Emča Černá |
ŽA krátká - D16A |
2019-04-14 |
Závody |
2019-04-15 19:48 |
Gabča Šimůnková |
ŽA krátká D21A |
2019-04-14 |
Závody |
2019-04-17 10:42 |
Emča Černá |
OM štafet Košátky - D18 |
2019-04-13 |
Závody |
2019-04-15 18:08 |
Gabča Šimůnková |
OM štafet Košátky - H21 |
2019-04-13 |
Závody |
2019-04-15 15:44 |
Honzík Melišík |
ŽA Bohánka H14C |
2019-04-14 |
Závody |
2019-04-14 18:35 |
Radka Melišíková |
Boháňka MČR noční D45 |
2019-04-13 |
Závody |
2019-04-14 18:19 |
Radka Melišíková |
Bohanka ZA D45 |
2019-04-14 |
Závody |
2019-04-14 18:04 |
Kuba Makovský |
MO JO sprint Stráž pod Ralskem |
2019-04-07 |
Závody |
2019-04-08 16:59 |
Kuba Makovský |
OM sprint na Grébovce |
2019-04-06 |
Závody |
2019-04-08 16:45 |
Jája Makovská |
OblŽ JO Stráž pod Ralskem D21K |
2019-04-07 |
Závody |
2019-04-08 16:31 |
Jája Makovská |
MO JO Stráž pod Ralskem D21L |
2019-04-07 |
Závody |
2019-04-08 16:25 |
Jája Makovská |
OM Grébovka D21L |
2019-04-06 |
Závody |
2019-04-08 16:06 |
Honzík Melišík |
PŽ Týnec nad Sázavou H14 |
2019-04-07 |
Závody |
2019-04-07 16:52 |
Radka Melišíková |
PZ Tynec nad Sazavou |
2019-04-07 |
Závody |
2019-04-07 16:21 |
Gabča Šimůnková |
OM sprint Gröbovka |
2019-04-06 |
Závody |
2019-04-07 21:12 |
Gabča Šimůnková |
OM štafety JčO - Dobrá Voda u ČB |
2019-03-30 |
Závody |
2019-04-07 10:28 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Gröbovka |
2019-04-06 |
Závody |
2019-04-06 17:57 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JČ - Dobrá Voda |
2019-03-30 |
Závody |
2019-04-04 22:39 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E5 |
2019-03-13 |
Závody |
2019-04-03 00:00 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E4 |
2019-03-12 |
Závody |
2019-04-02 23:51 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E3 |
2019-03-11 |
Závody |
2019-04-02 23:35 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E2 |
2019-03-10 |
Závody |
2019-04-02 23:25 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E1 |
2019-03-09 |
Závody |
2019-04-02 23:15 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-trénink |
2019-03-08 |
Tréninky |
2019-04-02 23:06 |
Gabča Šimůnková |
OM sprint VjČ |
2019-03-30 |
Závody |
2019-04-01 22:42 |
Jája Makovská |
PŽ Kvílice D21L |
2019-03-31 |
Závody |
2019-04-01 18:19 |
Kuba Makovský |
oblasťák z Kvílic |
2019-03-31 |
Závody |
2019-04-05 14:03 |
Kuba Vlášek |
NT-Hostomice |
2019-03-03 |
Tréninky |
2019-03-31 21:58 |
Kuba Vlášek |
NT-Jižák |
2019-02-16 |
Tréninky |
2019-03-31 21:49 |
Kuba Vlášek |
NT-Šárka |
2019-02-03 |
Tréninky |
2019-03-31 21:39 |
Radka Melišíková |
PZ Kvilice D45 |
2019-03-31 |
Závody |
2019-03-31 17:48 |
Kuba Makovský |
JP klasika H21E |
2019-03-24 |
Závody |
2019-03-26 12:17 |
Gabča Šimůnková |
Jarní pohár klasika D21A |
2019-03-24 |
Závody |
2019-03-25 22:11 |
Gabča Šimůnková |
Jarní pohár ČPŠ |
2019-03-23 |
Závody |
2019-03-25 21:53 |
Kuba Makovský |
ČPŠ JP H21 1.úsek |
2019-03-23 |
Závody |
2019-03-25 16:53 |
Kuba Smolka |
|
2019-03-24 |
Tréninky |
2019-03-24 20:48 |
Honzík Melišík |
PŽ Travčice H14 |
2019-03-24 |
Závody |
2019-03-24 19:25 |
Radka Melišíková |
PŽ Travčice D45L |
2019-03-24 |
Závody |
2019-03-24 18:34 |
Kuba Makovský |
Lipica open E5 - M21E |
2019-03-13 |
Závody |
2019-03-19 14:12 |
Kuba Makovský |
Lipica open E4 - M21E |
2019-03-12 |
Závody |
2019-03-18 17:31 |
Kuba Makovský |
Lipica open E3 - M21E |
2019-03-11 |
Závody |
2019-03-18 17:15 |
Kuba Makovský |
Lipica open E2 - M21E |
2019-03-10 |
Závody |
2019-03-18 16:47 |
Kuba Makovský |
Lipica open E1 - M21E |
2019-03-09 |
Závody |
2019-03-18 16:14 |
Jája Makovská |
Jarní sprint |
2019-03-17 |
Závody |
2019-03-18 13:48 |
Jája Makovská |
Lipica Open E5 open |
2019-03-13 |
Závody |
2019-03-18 12:43 |
Radka Melišíková |
Jarní skály 2019, D45 |
2019-03-16 |
Závody |
2019-03-18 07:39 |
Jája Makovská |
Lipica Open E4 open |
2019-03-12 |
Závody |
2019-03-15 17:07 |
Jája Makovská |
Lipica Open E3 open |
2019-03-11 |
Závody |
2019-03-15 17:03 |
Jája Makovská |
Lipica Open E2 open |
2019-03-10 |
Závody |
2019-03-15 16:59 |
Jája Makovská |
Lipica Open E1 W21B |
2019-03-09 |
Závody |
2019-03-15 16:55 |
Jája Makovská |
Lipica Open 2019 - Training |
2019-03-08 |
Tréninky |
2019-03-15 16:50 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E5 - W21E |
2019-03-13 |
Závody |
2019-03-14 23:04 |
Kuba Smolka |
Lipica open- E4 |
2019-03-12 |
Závody |
2019-03-14 17:47 |
Kuba Smolka |
Lipica open- E5 |
2019-03-13 |
Závody |
2019-03-14 17:08 |
Kuba Smolka |
Lipica open- E2 |
2019-03-10 |
Tréninky |
2019-03-14 16:54 |
Kuba Smolka |
Lipica open- E1 |
2019-03-09 |
Závody |
2019-03-14 16:35 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E4 - W21E |
2019-03-12 |
Závody |
2019-03-12 17:21 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E3 - W21E |
2019-03-11 |
Závody |
2019-03-12 17:12 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E1 - W21E |
2019-03-09 |
Závody |
2019-03-10 22:36 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E2 - W21E |
2019-03-10 |
Závody |
2019-03-10 20:45 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Studený vrch |
2019-03-03 |
Tréninky |
2019-03-04 23:33 |
Jája Makovská |
nedělní trénink Hostomice |
2019-03-03 |
Tréninky |
2019-03-04 17:13 |
Jája Makovská |
nedělní trénink |
2019-02-24 |
Tréninky |
2019-03-01 11:18 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Aldašín |
2019-02-24 |
Tréninky |
2019-02-24 19:01 |
Gabča Šimůnková |
F1 Bzdinka |
2019-02-20 |
Tréninky |
2019-02-23 22:13 |
Martin Melišík |
Dobříš - noc |
2019-02-09 |
Tréninky |
2019-02-13 21:05 |
Martin Melišík |
Dobříš - vrstevnice |
2019-02-09 |
Tréninky |
2019-02-13 20:55 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - B2 |
2019-02-10 |
Tréninky |
2019-02-12 16:47 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - B1 |
2019-02-10 |
Tréninky |
2019-02-12 16:47 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - A3 |
2019-02-10 |
Tréninky |
2019-02-12 16:46 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - A2 |
2019-02-10 |
Tréninky |
2019-02-12 16:45 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - A1 |
2019-02-10 |
Tréninky |
2019-02-12 16:44 |
Kuba Smolka |
nočák |
2019-02-09 |
Tréninky |
2019-02-10 18:49 |
Kuba Smolka |
vrstenicovka |
2019-02-09 |
Tréninky |
2019-02-10 18:26 |
Gabča Šimůnková |
Dobříš - vrstevnicovka |
2019-02-09 |
Tréninky |
2019-02-10 18:19 |
Gabča Šimůnková |
Dobříš - nočák |
2019-02-09 |
Tréninky |
2019-02-10 18:05 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Dobříš - okruh 3 |
2019-02-10 |
Tréninky |
2019-02-10 17:47 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Dobříš - okruh 1 |
2019-02-10 |
Tréninky |
2019-02-10 17:43 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Dobříš - okruh 2 |
2019-02-10 |
Tréninky |
2019-02-10 17:34 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink - Divoká Šárka |
2019-02-03 |
Tréninky |
2019-02-08 11:08 |
Kuba Makovský |
Ondry mapáč v Šárce |
2019-02-03 |
Tréninky |
2019-02-04 16:53 |
Jája Makovská |
Nedělní trénink v Šárce |
2019-02-03 |
Tréninky |
2019-02-04 16:23 |
Jája Makovská |
Opět na Kozla |
2019-01-27 |
Závody |
2019-02-01 14:51 |
Kuba Makovský |
PZL Mosty |
2019-01-31 |
Tréninky |
2019-02-01 10:11 |
Kuba Makovský |
Opět na Kozla 1-X-2 |
2019-01-27 |
Tréninky |
2019-02-01 09:26 |
Honzík Melišík |
Nedělní trénink |
2019-01-13 |
Tréninky |
2019-01-16 15:41 |
Gabča Šimůnková |
1. nedělní trénink - Klánovice |
2019-01-13 |
Tréninky |
2019-01-15 14:51 |
Kuba Vlášek |
NT-Klánovice |
2019-01-13 |
Tréninky |
2019-01-15 14:14 |
Gabča Šimůnková |
F1 Valnovka |
2019-01-02 |
Tréninky |
2019-01-05 13:40 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2018 |
2018-12-23 |
Závody |
2018-12-24 15:16 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Všenory |
2018-11-04 |
Závody |
2018-11-27 18:28 |
Kuba Vlášek |
Noční Bohnický Orienťák |
2018-11-01 |
Závody |
2018-11-27 18:14 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Mladá Boleslav |
2018-10-07 |
Závody |
2018-12-03 19:20 |
Kuba Vlášek |
Valdštejn Open |
2018-10-06 |
Závody |
2018-11-27 17:52 |
Kuba Vlášek |
Petřín Open |
2018-10-05 |
Závody |
2018-11-27 17:44 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Nový Knín |
2018-09-22 |
Závody |
2018-11-27 17:32 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Kladky |
2018-09-16 |
Závody |
2018-11-27 17:25 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Kladky |
2018-09-15 |
Závody |
2018-11-27 17:13 |
Kuba Vlášek |
LS-Kombotech |
2018-08-26 |
Tréninky |
2018-11-27 17:02 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2018 - neděle, DD |
2018-11-04 |
Závody |
2018-11-13 19:35 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2018 - sobota, DD |
2018-11-03 |
Závody |
2018-11-13 19:15 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E3 |
2018-08-12 |
Závody |
2018-11-06 17:54 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E2 |
2018-08-11 |
Závody |
2018-11-06 17:33 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E1 |
2018-08-11 |
Závody |
2018-11-06 17:23 |
Kuba Vlášek |
5Days Italy-E5 |
2018-06-30 |
Závody |
2018-11-06 17:02 |
Kuba Vlášek |
5Days Italy-E4 |
2018-06-29 |
Závody |
2018-11-06 16:40 |
Kuba Vlášek |
5Days Italy-E3 |
2018-06-28 |
Závody |
2018-11-06 16:28 |
Kuba Vlášek |
5Days Italy-E2 |
2018-06-27 |
Závody |
2018-11-06 16:21 |
Kuba Vlášek |
5Days Italy-E1 |
2018-06-26 |
Závody |
2018-11-06 16:14 |
Radka Melišíková |
Vancouver Lynn Valley 9km medium 181022 |
2018-10-21 |
Závody |
2018-10-30 17:52 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Lojovice - klasika D21L |
2018-10-21 |
Závody |
2018-10-21 19:05 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Lojovice - krátká D21L |
2018-10-20 |
Závody |
2018-10-21 18:57 |
Bára Halamová |
PŽ 20.10. |
2018-10-20 |
Závody |
2018-10-20 22:57 |
Bára Halamová |
100x100 kroků ke 100 letům republiky |
2018-10-17 |
Tréninky |
2018-10-20 22:50 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet Krajníčko |
2018-10-13 |
Závody |
2018-10-17 16:02 |
Gabča Šimůnková |
Valdštejn OPEN při SP |
2018-10-06 |
Závody |
2018-10-16 17:56 |
Radka Melišíková |
MČR štafety Krajníčko, DH225.3 |
2018-10-14 |
Závody |
2018-10-14 18:50 |
Radka Melišíková |
MČR štafety Krajníčko D135,1 |
2018-10-13 |
Závody |
2018-10-14 18:41 |
Honzík Melišík |
ČPohárstafety300918 |
2018-09-30 |
Závody |
2018-10-07 17:50 |
Honzík Melišík |
ČPohárZlín290918 |
2018-09-29 |
Závody |
2018-10-07 17:31 |
Radka Melišíková |
Zlín štafety MIX.2 |
2018-09-30 |
Závody |
2018-10-07 16:11 |
Radka Melišíková |
Zlin stafety MIX,2 |
2018-09-29 |
Závody |
2018-10-07 16:04 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Zlín - neděle |
2018-09-30 |
Závody |
2018-10-05 22:18 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Zlín - sobota |
2018-09-29 |
Závody |
2018-10-05 22:08 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprintových štafet - MIX |
2018-09-28 |
Závody |
2018-10-05 21:57 |
Kuba Makovský |
PŽ Krňany H21L |
2018-09-23 |
Závody |
2018-09-24 22:47 |
Kuba Makovský |
PŽ Nový Knín H21L |
2018-09-22 |
Závody |
2018-09-24 17:02 |
Jája Makovská |
PŽ Krňany D21K |
2018-09-23 |
Závody |
2018-09-24 15:09 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika finále D21B |
2018-09-16 |
Závody |
2018-09-17 17:02 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika semifinále D21A |
2018-09-15 |
Závody |
2018-09-17 16:47 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - lesní sprint |
2018-08-24 |
Tréninky |
2018-09-17 16:37 |
Jája Makovská |
T4 Open při MČR |
2018-09-16 |
Závody |
2018-09-17 16:36 |
Jája Makovská |
T4 OPEN při MČR |
2018-09-15 |
Závody |
2018-09-17 16:28 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - nočák na Závoře |
2018-08-22 |
Tréninky |
2018-09-17 16:26 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - dvoučlenné štafety 3. úsek |
2018-08-22 |
Tréninky |
2018-09-17 16:21 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - dvoučlenné štafety 1. úsek |
2018-08-22 |
Tréninky |
2018-09-17 16:17 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - 2k middle 2.kolo |
2018-08-21 |
Tréninky |
2018-09-17 16:11 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - 2k middle 1. kolo |
2018-08-21 |
Tréninky |
2018-09-17 16:05 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - kombotech |
2018-08-20 |
Tréninky |
2018-09-17 15:18 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - nočák bez cest |
2018-08-19 |
Tréninky |
2018-09-17 15:02 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - klasika |
2018-08-19 |
Tréninky |
2018-09-17 14:51 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - opakované starty |
2018-08-18 |
Tréninky |
2018-09-17 14:40 |
Kuba Makovský |
MČR klasika Kladky - F H21B |
2018-09-16 |
Závody |
2018-09-17 13:33 |
Kuba Makovský |
MČR klasika Kladky - SF H21D |
2018-09-15 |
Závody |
2018-09-17 12:43 |
Honzík Melišík |
ŽebříčekBRadvanecH14 |
2018-09-09 |
Závody |
2018-09-12 20:51 |
Honzík Melišík |
ŽebříčekBRadvanecH14 |
2018-09-08 |
Závody |
2018-09-12 20:40 |
Radka Melišíková |
Radvanec B D45B, klasika |
2018-09-09 |
Závody |
2018-09-11 17:43 |
Radka Melišíková |
Radvanec B D45B, krátká |
2018-09-08 |
Tréninky |
2018-09-11 17:36 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění - úvodní krátká Kuby R. |
2018-08-25 |
Tréninky |
2018-09-02 23:39 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2018 - Koridor |
2018-09-01 |
Tréninky |
2018-09-02 20:55 |
Jana Popová |
LS koridory |
2018-09-01 |
Tréninky |
2018-09-01 20:18 |
Emča Bulířová |
LS koridory |
2018-09-01 |
Tréninky |
2018-09-01 15:00 |
Emča Bulířová |
LS chameleon |
2018-08-30 |
Tréninky |
2018-08-31 17:25 |
Tonda Černý |
LS dlouhé postupy |
2018-08-28 |
Tréninky |
2018-08-28 15:53 |
Máťa Černý |
Klasika letní soustředění |
2018-08-27 |
Tréninky |
2018-08-27 21:30 |
Jája Makovská |
OblŽ JČ middle Černé Údolí |
2018-08-26 |
Závody |
2018-08-27 13:59 |
Jája Makovská |
JČ klasika Černé Údolí |
2018-08-25 |
Závody |
2018-08-27 13:53 |
Kuba Makovský |
OblŽ JČ H21 Černé Údolí |
2018-08-26 |
Závody |
2018-08-27 12:04 |
Kuba Makovský |
JČ Oblm na kláse H21 - Černé Údolí |
2018-08-25 |
Závody |
2018-08-27 11:38 |
Hana Tihonová |
oblastní žebříček JČ - krátká - D21 |
2018-08-26 |
Závody |
2018-08-26 23:10 |
Hana Tihonová |
Mistovství JČ oblasti na klasice - D21 |
2018-08-25 |
Závody |
2018-08-26 23:02 |
Martin Černý |
Oblastnak JC |
2018-08-26 |
Závody |
2018-08-26 22:14 |
Martin Černý |
Oblastnak JC |
2018-08-25 |
Závody |
2018-08-26 22:04 |
Bára Smolková |
LS kombotech |
2018-08-23 |
Tréninky |
2018-08-26 20:13 |
Emča Bulířová |
Úvodní test krátká |
2018-08-25 |
Tréninky |
2018-08-25 19:40 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle E3 |
2018-08-12 |
Závody |
2018-08-15 17:35 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle E2 |
2018-08-11 |
Závody |
2018-08-15 17:17 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle E1 |
2018-08-11 |
Závody |
2018-08-15 16:11 |
Kuba Makovský |
Rumcajs E3 H21E |
2018-08-12 |
Závody |
2018-08-13 18:58 |
Kuba Makovský |
Rumcajs E2 H21E |
2018-08-11 |
Závody |
2018-08-14 09:12 |
Kuba Makovský |
Rumcajs E1 H21E |
2018-08-11 |
Závody |
2018-08-13 18:31 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy Míle D45 E3 |
2018-08-12 |
Závody |
2018-08-13 07:28 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy Míle D45 E2 |
2018-08-11 |
Závody |
2018-08-13 07:27 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy míle D45 E1 |
2018-08-11 |
Závody |
2018-08-12 19:44 |
Gabča Šimůnková |
Rumpál E3 - krátká |
2018-08-05 |
Závody |
2018-08-09 20:44 |
Gabča Šimůnková |
Rumpál E1 - sprint |
2018-08-03 |
Závody |
2018-08-09 20:27 |
Bára Smolková |
itálie 5.etapa |
2018-08-07 |
Tréninky |
2018-08-07 15:44 |
Bára Smolková |
itálie 4.etapa |
2018-08-07 |
Tréninky |
2018-08-07 15:34 |
Bára Smolková |
itálie 3.etapa |
2018-08-07 |
Závody |
2018-08-07 15:22 |
Bára Smolková |
itálie 2.etapa |
2018-08-07 |
Závody |
2018-08-07 15:10 |
Martin Černý |
Klasika - Bedrichov |
2018-08-04 |
Závody |
2018-08-06 21:16 |
Martin Černý |
Middle - Bedrichov |
2018-08-05 |
Závody |
2018-08-06 21:09 |
Kuba Makovský |
H21L middle z Bedřichova |
2018-08-05 |
Závody |
2018-08-06 16:28 |
Kuba Makovský |
H21L - klása z Bedřichova |
2018-08-04 |
Závody |
2018-08-06 15:41 |
Honzík Melišík |
5Days of Italy E5.etapa |
2018-06-30 |
Závody |
2018-08-06 11:00 |
Radka Melišíková |
Šumperský Divočák E1 D45 |
2018-07-27 |
Závody |
2018-08-05 15:40 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2018 - E3 |
2018-07-15 |
Závody |
2018-08-01 22:27 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2018 - E2 |
2018-07-14 |
Závody |
2018-07-31 14:36 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2018 - E1 |
2018-07-13 |
Závody |
2018-07-31 14:17 |
Honzík Melišík |
5Daysof Italy4.etapa |
2018-06-29 |
Závody |
2018-07-29 19:55 |
Honzík Melišík |
5Days ofItaly3.etapa |
2018-06-28 |
Závody |
2018-07-29 19:45 |
Honzík Melišík |
5DaysofItaly2.etapa |
2018-06-27 |
Závody |
2018-07-29 19:09 |
Honzík Melišík |
5DaysofItaly1.etapa |
2018-06-26 |
Závody |
2018-07-29 18:03 |
Martin Černý |
5 Days of Italy E5 |
2018-06-30 |
Závody |
2018-07-17 22:07 |
Hana Tihonová |
5D of Italy - stage 5 - longsprint - D21long |
2018-06-30 |
Závody |
2018-07-16 23:54 |
Hana Tihonová |
5D of Italy - stage 4 - long - D21long |
2018-06-29 |
Závody |
2018-07-16 23:47 |
Hana Tihonová |
5D of Italy - stage 3 - long - D21long |
2018-06-28 |
Tréninky |
2018-07-16 23:41 |
Hana Tihonová |
5D of Italy - stage 2 - zkrácená - D21long |
2018-06-27 |
Závody |
2018-07-16 23:35 |
Hana Tihonová |
5D of Italy - stage 1 - sprint - D21long |
2018-06-26 |
Závody |
2018-07-16 23:27 |
Kuba Makovský |
Botas E3 - H21E |
2018-07-15 |
Závody |
2018-07-17 08:46 |
Kuba Makovský |
Botas E2 - H21E |
2018-07-14 |
Závody |
2018-07-16 18:13 |
Kuba Makovský |
Botas E1 - H21E |
2018-07-13 |
Závody |
2018-07-16 17:22 |
Jája Makovská |
5D Itálie 5.etapa W21S |
2018-06-30 |
Závody |
2018-07-16 16:54 |
Jája Makovská |
5D Itálie 4.etapa W21S |
2018-06-29 |
Závody |
2018-07-16 16:53 |
Jája Makovská |
5D Itálie 3.etapa W21S |
2018-06-28 |
Závody |
2018-07-16 16:51 |
Jája Makovská |
5D Itálie 2.etapa W21S |
2018-06-27 |
Závody |
2018-07-16 16:49 |
Jája Makovská |
5D Itálie 1.etapa W21S |
2018-06-26 |
Závody |
2018-07-16 16:46 |
Kuba Makovský |
5D of Italy - H21E E5 |
2018-06-30 |
Závody |
2018-07-16 16:43 |
Kuba Makovský |
5D of Italy - H21E E4 2.část |
2018-06-29 |
Závody |
2018-07-16 16:39 |
Ondra Měšťan |
5 Days of Italy E4 - klasika |
2018-06-29 |
Závody |
2018-07-15 13:55 |
Ondra Měšťan |
5 Days of Italy E3 - zkrácená |
2018-06-28 |
Závody |
2018-07-15 13:41 |
Ondra Měšťan |
5 Days of Italy E2 - krátká |
2018-06-27 |
Závody |
2018-07-15 13:30 |
Ondra Měšťan |
5 Days of Italy E1 - sprint |
2018-06-26 |
Závody |
2018-07-15 13:23 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká finále B |
2018-06-24 |
Závody |
2018-07-15 13:10 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká kvalifikace |
2018-06-23 |
Závody |
2018-07-15 13:04 |
Kuba Makovský |
5D of Italy - H21E E4 1.část |
2018-06-29 |
Závody |
2018-07-13 11:10 |
Kuba Makovský |
5D of Italy - H21E E3 |
2018-06-28 |
Závody |
2018-07-13 10:53 |
Kuba Makovský |
5D of Italy - H21E E2 |
2018-06-27 |
Závody |
2018-07-13 10:38 |
Kuba Makovský |
5D of Italy - H21E E1 |
2018-06-26 |
Závody |
2018-07-13 10:28 |
Gabča Šimůnková |
5 days of Italy 2018 - 5. etapa |
2018-06-30 |
Závody |
2018-07-02 12:26 |
Gabča Šimůnková |
5 days of Italy 2018 - 4. etapa |
2018-06-29 |
Závody |
2018-07-02 12:26 |
Gabča Šimůnková |
5 days of Italy 2018 - 3. etapa |
2018-06-28 |
Závody |
2018-07-02 12:25 |
Gabča Šimůnková |
5 days of Italy 2018 - 2. etapa |
2018-06-27 |
Závody |
2018-07-02 12:25 |
Gabča Šimůnková |
5 days of Italy 2018 - 1. etapa |
2018-06-26 |
Závody |
2018-07-02 01:59 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2018 - finále D21B |
2018-06-24 |
Závody |
2018-07-01 23:56 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2018 - semifinále D21C |
2018-06-23 |
Závody |
2018-07-01 23:41 |
Jana Popová |
5 days of Italy - 3. etapa |
2018-06-28 |
Závody |
2018-06-29 22:03 |
Honzík Melišík |
Itálie E2 |
2018-06-27 |
Závody |
2018-06-27 21:36 |
Martin Melišík |
MČR krátká A finále |
2018-06-24 |
Závody |
2018-06-25 20:02 |
Kuba Makovský |
MČR middle - finále H21B |
2018-06-24 |
Závody |
2018-06-25 18:13 |
Kuba Makovský |
MČR middle - kvalifikace H21B |
2018-06-23 |
Závody |
2018-06-25 17:51 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Chlebské |
2018-06-24 |
Závody |
2018-06-25 16:04 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Chlebské |
2018-06-23 |
Závody |
2018-06-25 13:55 |
Radka Melišíková |
ŽB Hluboká u Rabštejna D45, krátká |
2018-06-10 |
Závody |
2018-06-24 09:19 |
Radka Melišíková |
ŽB Hluboká u Rabštejna D45 klasika |
2018-06-09 |
Závody |
2018-06-24 09:19 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Čechy západ-Hluboká u Rabštejna |
2018-06-10 |
Závody |
2018-06-16 16:33 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Čechy západ-Hluboká u Rabštejna |
2018-06-09 |
Závody |
2018-06-16 16:22 |
Ondra Měšťan |
ŽA klasika Hrabová |
2018-06-10 |
Závody |
2018-06-14 22:56 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Hrabová |
2018-06-09 |
Závody |
2018-06-20 14:32 |
Gabča Šimůnková |
ČP Hrabová - klasika D21A |
2018-06-10 |
Závody |
2018-06-12 13:06 |
Gabča Šimůnková |
ČP Hrabová - krátká D21E |
2018-06-09 |
Závody |
2018-06-12 13:07 |
Kuba Makovský |
ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká H21A |
2018-06-10 |
Závody |
2018-06-12 05:19 |
Kuba Makovský |
ŽB Hluboká u Rabštejna - klasika H21A |
2018-06-09 |
Závody |
2018-06-12 18:19 |
Jája Makovská |
ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká trať T |
2018-06-10 |
Závody |
2018-06-11 15:24 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Ondřejov krátká |
2018-06-02 |
Závody |
2018-06-04 17:57 |
Jája Makovská |
OblŽ Nová Ves |
2018-06-03 |
Závody |
2018-06-04 16:38 |
Jája Makovská |
OblŽ Slovanka |
2018-06-02 |
Závody |
2018-06-04 16:28 |
Kuba Makovský |
OblŽ Nová Ves |
2018-06-03 |
Závody |
2018-06-04 16:20 |
Kuba Makovský |
OblŽ Slovanka |
2018-06-02 |
Závody |
2018-06-04 15:46 |
Kuba Ransdorf |
Ondřejovo PŽ v Ondřejově |
2018-06-02 |
Závody |
2018-06-04 12:04 |
Hana Tihonová |
PŽ krátká - D21L - Ondřejov |
2018-06-02 |
Závody |
2018-06-03 23:45 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Třemošná |
2018-05-27 |
Závody |
2018-06-03 15:19 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Plzeň |
2018-05-26 |
Závody |
2018-06-03 15:08 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Třemošná |
2018-05-26 |
Závody |
2018-06-03 14:56 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Tábor |
2018-05-20 |
Závody |
2018-06-02 23:51 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Tábor |
2018-05-19 |
Závody |
2018-06-02 23:41 |
Radka Melišíková |
Ondřejov D45, krátká, 2,6,2018 |
2018-06-02 |
Závody |
2018-06-02 17:45 |
Honzík Melišík |
Třemošná H14 Štafety 270518 |
2018-05-27 |
Závody |
2018-06-02 17:35 |
Honzík Melišík |
Třemošná Štafety H14 260518 |
2018-05-26 |
Závody |
2018-06-02 17:22 |
Kuba Ransdorf |
ČPŠ Třemošná neděle |
2018-05-27 |
Závody |
2018-05-29 13:03 |
Kuba Ransdorf |
ČPŠ Třemošná sobota |
2018-05-26 |
Závody |
2018-05-29 12:52 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Třemošná neděle |
2018-05-27 |
Závody |
2018-05-28 21:55 |
Hana Tihonová |
ČP štafet Třemošná D21 3.úsek neděle |
2018-05-27 |
Závody |
2018-05-28 21:50 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Třemošná neděle |
2018-05-27 |
Závody |
2018-05-28 21:39 |
Hana Tihonová |
ČP štafet Třemošná D21 2.úsek sobota |
2018-05-26 |
Závody |
2018-05-28 21:50 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Plzeň |
2018-05-26 |
Závody |
2018-05-28 21:37 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Třemošná sobota |
2018-05-26 |
Závody |
2018-05-28 21:24 |
Gabča Šimůnková |
ČP sprint Plzeň - D21E |
2018-05-26 |
Závody |
2018-05-28 21:23 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Třemošná sobota |
2018-05-26 |
Závody |
2018-05-28 20:53 |
Gabča Šimůnková |
PŽ klasika Kytín |
2018-05-13 |
Závody |
2018-05-28 20:37 |
Kuba Makovský |
ČP Plzeň H21E |
2018-05-26 |
Závody |
2018-05-28 17:01 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Třemošná - neděle 2.úsek H21 |
2018-05-27 |
Závody |
2018-05-28 16:49 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Třemošná - sobota 1.úsek H21 |
2018-05-26 |
Závody |
2018-05-28 16:26 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemošná neděle |
2018-05-27 |
Závody |
2018-05-27 20:50 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemošná sobota |
2018-05-26 |
Závody |
2018-05-27 20:33 |
Bára Smolková |
sprint Plzeň |
2018-05-26 |
Závody |
2018-05-27 19:01 |
Gabča Šimůnková |
ŽA krátká Tábor - D21A |
2018-05-20 |
Závody |
2018-05-24 20:37 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint Tábor - D21A |
2018-05-19 |
Závody |
2018-05-24 20:38 |
Kuba Ransdorf |
ŽA Tábor DISK vol. 2 |
2018-05-20 |
Tréninky |
2018-05-22 09:13 |
Hana Tihonová |
MČR + ŽA sprint - D21A - Tábor |
2018-05-19 |
Závody |
2018-05-21 23:45 |
Hana Tihonová |
ŽA krátká - D21A - Tábor |
2018-05-20 |
Závody |
2018-05-21 23:38 |
Bára Smolková |
MČR ve sprintu |
2018-05-19 |
Závody |
2018-05-21 23:09 |
Bára Smolková |
ŽA krátká u Tábora |
2018-05-20 |
Závody |
2018-05-21 22:58 |
Kuba Ransdorf |
MČR Tábor DISK vol. 1 |
2018-05-19 |
Závody |
2018-05-21 21:49 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Tábor |
2018-05-20 |
Závody |
2018-05-20 20:45 |
Ondra Měšťan |
MČR sprint Tábor |
2018-05-19 |
Závody |
2018-05-20 20:36 |
Martin Melišík |
PŽ Kytín |
2018-05-13 |
Závody |
2018-05-14 20:32 |
Martin Melišík |
ŽA Lštěň klasika |
2018-05-06 |
Závody |
2018-05-14 20:19 |
Martin Melišík |
ŽA Lštěň |
2018-05-05 |
Závody |
2018-05-14 20:08 |
Jája Makovská |
OŽ Hoření Paseky D21K |
2018-05-12 |
Závody |
2018-05-14 17:06 |
Jája Makovská |
OM Kytín D21K |
2018-05-13 |
Závody |
2018-05-14 17:02 |
Kuba Makovský |
OM USK Kytín klása H21L |
2018-05-13 |
Závody |
2018-05-14 17:07 |
Kuba Makovský |
OblŽ VLI Hoření Paseky - H21L dopo |
2018-05-12 |
Závody |
2018-05-14 16:20 |
Honzík Melišík |
PŽ Kytín H14 |
2018-05-13 |
Závody |
2018-05-13 20:48 |
Radka Melišíková |
PŽ Kytín klasika D45K |
2018-05-13 |
Závody |
2018-05-13 20:45 |
Kuba Makovský |
scorelauf na kvadriatlonu |
2018-05-08 |
Závody |
2018-05-11 16:01 |
Ondra Měšťan |
ŽA klasika Hostomice |
2018-05-06 |
Závody |
2018-05-09 22:02 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Hostomice |
2018-05-05 |
Závody |
2018-05-09 21:44 |
Bára Smolková |
ŽA Hostomice krátká |
2018-05-08 |
Závody |
2018-05-08 19:57 |
Bára Smolková |
ŽA Hostomice klasika |
2018-05-08 |
Závody |
2018-05-08 19:34 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Hostomice - krátká D21A |
2018-05-05 |
Závody |
2018-05-08 13:56 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Hostomice - klasika D21A |
2018-05-06 |
Závody |
2018-05-08 13:07 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Hostomice |
2018-05-06 |
Závody |
2018-05-08 12:07 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Hostomice |
2018-05-05 |
Závody |
2018-05-08 11:12 |
Jája Makovská |
ŽA Hostomice - klasika D21C |
2018-05-06 |
Závody |
2018-05-07 14:31 |
Kuba Makovský |
ŽA Hostomice - klasika H21A |
2018-05-06 |
Závody |
2018-05-07 14:21 |
Kuba Makovský |
ŽA Hostomice - middle H21A |
2018-05-05 |
Závody |
2018-05-07 13:57 |
Martin Černý |
Acka - klasika |
2018-05-06 |
Závody |
2018-05-06 22:37 |
Hana Tihonová |
ŽA dlouhá - D21A - Lštěň |
2018-05-06 |
Závody |
2018-05-06 22:35 |
Martin Černý |
Acka - KT |
2018-05-05 |
Závody |
2018-05-06 22:29 |
Hana Tihonová |
ŽA krátká - D21B - Lštěň |
2018-05-05 |
Závody |
2018-05-06 22:35 |
Honzík Melišík |
ŽB Lštěn H14B |
2018-05-06 |
Závody |
2018-05-06 20:43 |
Honzík Melišík |
ŽB Lštěn krátká H14B |
2018-05-05 |
Závody |
2018-05-06 20:32 |
Radka Melišíková |
ŽB Lštěň klasika D45B |
2018-05-06 |
Závody |
2018-05-06 19:56 |
Radka Melišíková |
ŽB Lštěň krátká D45B |
2018-05-05 |
Závody |
2018-05-06 19:58 |
Jonáš Pop |
Žakovské soustředění SEMTAMY |
2018-04-30 |
Tréninky |
2018-05-02 10:35 |
Kuba Makovský |
OblŽ H. Městec |
2018-04-28 |
Závody |
2018-04-30 14:36 |
Kuba Makovský |
OblŽ Semtěš |
2018-04-28 |
Závody |
2018-04-30 14:03 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Heřmanův Městec |
2018-04-28 |
Závody |
2018-04-29 22:08 |
Kuba Vlášek |
OŽ-Semtěš |
2018-04-28 |
Závody |
2018-04-29 21:48 |
Kuba Vlášek |
ST-Sprint v Podviní-Okruh 1 |
2018-04-18 |
Tréninky |
2018-04-29 21:34 |
Kuba Vlášek |
ST-Sprint v Podviní-Okruh 2B |
2018-04-18 |
Tréninky |
2018-04-29 21:32 |
Kuba Vlášek |
ST-Sprint v Podviní-Okruh 2A |
2018-04-18 |
Tréninky |
2018-04-29 21:30 |
Kuba Vlášek |
ST-Sprint v Podviní-Okruh 3 |
2018-04-18 |
Tréninky |
2018-04-29 21:23 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Jičín |
2018-04-15 |
Závody |
2018-04-29 21:14 |
Kuba Vlášek |
OŽ-Doksy |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-29 20:26 |
Kuba Smolka |
PŽ Pelechovka |
2018-04-22 |
Tréninky |
2018-04-27 23:11 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Chyňava - krátká trať |
2018-04-22 |
Závody |
2018-04-24 21:43 |
Martin Melišík |
PŽ Chyňava |
2018-04-22 |
Závody |
2018-04-23 09:14 |
Martin Melišík |
PŽ Slaný |
2018-04-21 |
Závody |
2018-04-23 09:02 |
Jáchym Bulíř |
OM Konojedy H12 |
2018-04-14 |
Tréninky |
2018-04-19 21:25 |
Martin Černý |
1 PZ Luzna |
2018-03-25 |
Tréninky |
2018-04-18 22:29 |
Emča Bulířová |
Liščí díry |
2018-04-17 |
Závody |
2018-04-17 22:22 |
Hanka Rosendorfová |
OM D14 |
2018-04-14 |
Závody |
2018-04-17 17:49 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Jičín |
2018-04-15 |
Závody |
2018-04-17 09:09 |
Kuba Ransdorf |
ČP, ŽA Jičín H21C |
2018-04-15 |
Závody |
2018-04-16 13:07 |
Jája Makovská |
ČP Jičín D21C |
2018-04-15 |
Závody |
2018-04-16 11:23 |
Kuba Makovský |
ČP Jičín H21E sprint |
2018-04-15 |
Závody |
2018-04-16 10:44 |
Hana Tihonová |
ŽA Sprint - D21C - Jičín |
2018-04-15 |
Závody |
2018-04-15 22:30 |
Martin Černý |
Sprint Jicin |
2018-04-15 |
Závody |
2018-04-15 22:09 |
Honzík Melišík |
MČR NOB Horní Brusnic P |
2018-04-14 |
Závody |
2018-04-15 20:22 |
Martin Melišík |
Inov-8 Cup Jičín |
2018-04-15 |
Závody |
2018-04-15 19:49 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Jičín - D21A |
2018-04-15 |
Závody |
2018-04-15 19:28 |
Radka Melišíková |
ŽA Jičín, sprint, D45 |
2018-04-15 |
Závody |
2018-04-15 17:50 |
Radka Melišíková |
MČR noční, Horní Brusice, D45 |
2018-04-14 |
Závody |
2018-04-15 17:39 |
Ondra Měšťan |
OŽ Doksy |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-12 22:33 |
Bára Smolková |
2. PŽ |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-11 20:05 |
Klárka Bublíková |
2. PŽ |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-11 20:04 |
Terka Měšťanová |
2. PŽ |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-11 20:02 |
Emča Bulířová |
2. PŽ |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-11 19:51 |
Kuba Smolka |
2. PŽ |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-11 19:50 |
Dominik Sork |
2. PŽ |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-11 19:48 |
Jonáš Pop |
2. PŽ |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-11 19:45 |
Honzík Melišík |
JŽ Doksy H14 |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-10 21:31 |
Radka Melišíková |
Doksy JE OBL, krátká D45 |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-09 17:02 |
Kuba Makovský |
OblŽ JO Doksy H21L |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-09 16:45 |
Jája Makovská |
OblŽ JO Doksy |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-09 16:24 |
Gabča Šimůnková |
OŽ JO - krátká, Doksy |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-08 22:39 |
Martin Melišík |
PŽ Doksy |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-08 20:33 |
Bára Halamová |
Klasika 8.4.2018 |
2018-04-08 |
Závody |
2018-04-08 17:31 |
Kuba Vlášek |
VS-Pomlázkáč |
2018-04-02 |
Tréninky |
2018-04-08 08:18 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh za Ondrou |
2018-04-01 |
Tréninky |
2018-04-08 08:12 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh za Tondou |
2018-04-01 |
Tréninky |
2018-04-08 08:10 |
Kuba Vlášek |
VS-Štafetky přes cestu - finále |
2018-03-31 |
Tréninky |
2018-04-07 22:48 |
Kuba Vlášek |
VS-Štafetky přes cestu - semifinále |
2018-03-31 |
Tréninky |
2018-04-07 22:47 |
Kuba Vlášek |
VS-Shluky |
2018-03-31 |
Tréninky |
2018-04-07 22:45 |
Kuba Vlášek |
VS-Azimuťák |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-07 22:40 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2018 - middle |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-06 21:20 |
Bára Halamová |
Pomlázkáč |
2018-04-02 |
Tréninky |
2018-04-04 18:21 |
Bára Halamová |
Velikonoční azimuťák |
2018-04-01 |
Tréninky |
2018-04-04 18:14 |
Bára Halamová |
Velikonoční vrstevnicovka |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-04 18:03 |
Hana Tihonová |
Velikonoce Sklárna - Pomlázkáč |
2018-04-02 |
Tréninky |
2018-04-04 00:54 |
Hana Tihonová |
Velikonoce Sklárna - Michalovy postupy |
2018-03-31 |
Tréninky |
2018-04-04 00:50 |
Hana Tihonová |
Velikonoce Sklárna - štafety přes cestu B |
2018-03-31 |
Tréninky |
2018-04-04 00:45 |
Hana Tihonová |
Velikonoce Sklárna - štafety přes cestu A |
2018-03-31 |
Tréninky |
2018-04-04 00:41 |
Hana Tihonová |
Velikonoce Sklárna - Kubova krátká |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-04 00:38 |
Hana Tihonová |
Velikonoce Sklárna - Vrstevnicovka |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-04 00:31 |
Tonda Černý |
Middle VS Sklárna 2018 |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-03 17:07 |
Ondra Kuchař |
Middle VS Sklárna 2018 |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-03 17:04 |
Matěj Kuchař |
Middle VS Sklárna 2018 |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-03 17:03 |
Máťa Černý |
Middle VS Sklárna 2018 |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-03 17:01 |
Klárka Bublíková |
Middle VS Sklárna 2018 |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-03 17:00 |
Jáchym Bulíř |
Middle VS Sklárna 2018 |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-03 16:59 |
Emča Bulířová |
Middle VS Sklárna 2018 |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-03 16:58 |
Dominik Sork |
Middle VS Sklárna 2018 |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-03 16:55 |
Máťa Černý |
Předkreslený závod VS Sklárna 2018 |
2018-03-31 |
Tréninky |
2018-04-03 16:52 |
Tonda Černý |
Předkreslený závod VS Sklárna 2018 |
2018-03-31 |
Tréninky |
2018-04-03 16:49 |
Emča Bulířová |
Předkreslený závod VS Sklárna 2018 |
2018-03-31 |
Tréninky |
2018-04-03 16:46 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2018 - vrstevnicovka |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-04-02 18:04 |
Hanka Rosendorfová |
VS Sklárna bez porostů |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-03-30 18:57 |
Ondra Kuchař |
VS Sklárna linie |
2018-03-29 |
Tréninky |
2018-03-30 14:32 |
Honzík Melišík |
VS Sklárna linie |
2018-03-29 |
Tréninky |
2018-03-30 14:13 |
Hanka Rosendorfová |
VS Sklárná linie |
2018-03-29 |
Tréninky |
2018-03-30 14:06 |
Terka Měšťanová |
VS Sklárna bez porostů |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-03-30 13:56 |
Šimon Tůma |
VS Sklárna vrstevnice a kameny |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-03-30 13:54 |
Honzík Melišík |
VS Sklárna vrstevnice a kameny |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-03-30 13:51 |
Tonda Černý |
VS Sklárna C vrstevnice a kameny |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-03-30 13:40 |
Jonáš Pop |
VS Okruh D |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-03-30 13:18 |
Emča Bulířová |
C vrstevnice a kameny |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-03-30 13:12 |
Honzík Melišík |
C okruh bez porostů VS Sklárna |
2018-03-30 |
Tréninky |
2018-03-30 13:08 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Červený Mlýn |
2018-03-25 |
Závody |
2018-03-28 13:10 |
Kuba Vlášek |
OŽ-Rakovník |
2018-03-24 |
Závody |
2018-03-28 13:02 |
Kuba Vlášek |
OŽ-Červený Mlýn |
2018-03-24 |
Závody |
2018-03-28 12:51 |
Jája Makovská |
Jarní pohár D21C |
2018-03-25 |
Závody |
2018-03-26 13:48 |
Kuba Makovský |
Jarní pohár - klása H21E z hromaďáku |
2018-03-25 |
Závody |
2018-03-26 17:14 |
Honzík Melišík |
OB Rakovník H14, neděle |
2018-03-25 |
Závody |
2018-03-25 15:18 |
Radka Melišíková |
OB Rakovník D45L |
2018-03-25 |
Závody |
2018-03-25 14:59 |
Honzík Melišík |
OB Rakovník H14 |
2018-03-24 |
Závody |
2018-03-24 20:08 |
Radka Melišíková |
OB ZC Rakovník D45 |
2018-03-24 |
Závody |
2018-03-27 09:20 |
Martin Melišík |
VT Brno Sprint ve dvojicích |
2018-02-24 |
Tréninky |
2018-03-23 09:07 |
Martin Melišík |
TV Brno I |
2018-02-24 |
Tréninky |
2018-03-23 08:58 |
Martin Melišík |
VT Brno Sprint II |
2018-02-24 |
Tréninky |
2018-03-23 08:52 |
Martin Melišík |
VT Brno Nočák |
2018-02-23 |
Tréninky |
2018-03-23 08:41 |
Ondra Měšťan |
SCM II nočák II |
2018-03-17 |
Tréninky |
2018-03-22 20:41 |
Ondra Měšťan |
SCM II kombotech |
2018-03-17 |
Tréninky |
2018-03-22 20:27 |
Ondra Měšťan |
SCM II nočák I |
2018-03-16 |
Tréninky |
2018-03-22 20:14 |
Ondra Měšťan |
SCM kombotech |
2018-02-25 |
Tréninky |
2018-03-22 20:08 |
Kuba Makovský |
"Jarní skály" H21A |
2018-03-17 |
Závody |
2018-03-19 16:42 |
Jája Makovská |
Jarní skály |
2018-03-17 |
Závody |
2018-03-19 15:59 |
Ondra Měšťan |
SCM sprinty ve dvojicích |
2018-02-24 |
Tréninky |
2018-03-14 22:28 |
Ondra Měšťan |
SCM sprint II |
2018-02-24 |
Tréninky |
2018-03-14 22:17 |
Ondra Měšťan |
SCM sprint I |
2018-02-24 |
Tréninky |
2018-03-14 22:08 |
Ondra Měšťan |
SCM nočák |
2018-02-23 |
Tréninky |
2018-03-14 22:03 |
Kuba Vlášek |
NT-Kroučová |
2018-03-11 |
Tréninky |
2018-03-13 21:26 |
Jája Makovská |
Opět na Kozla C |
2018-03-11 |
Tréninky |
2018-03-13 13:44 |
Kuba Makovský |
PZL Opět na Kozla X |
2018-03-11 |
Tréninky |
2018-03-13 13:36 |
Kuba Makovský |
nedělní mapáč by Ondra |
2018-03-04 |
Tréninky |
2018-03-05 12:34 |
Kuba Vlášek |
NT-Struhařov |
2018-03-04 |
Tréninky |
2018-03-04 17:45 |
Kuba Vlášek |
NT-Klánovice |
2018-02-18 |
Tréninky |
2018-03-04 17:30 |
Honzík Melišík |
Jevany Velká |
2018-03-04 |
Tréninky |
2018-03-04 15:48 |
Kuba Ransdorf |
Nedělní trénink Jevany Klárka Bublíková |
2018-02-25 |
Tréninky |
2018-02-25 17:54 |
Kuba Smolka |
Nedělní trénink Jevany |
2018-02-25 |
Tréninky |
2018-02-25 17:32 |
Máťa Černý |
Míša Ládví malá |
2018-02-04 |
Tréninky |
2018-02-21 18:34 |
Máťa Černý |
Nedělní trénink Klánovice |
2018-02-18 |
Tréninky |
2018-02-18 21:39 |
Tonda Černý |
Nedělní trénink Klánovice |
2018-02-18 |
Tréninky |
2018-02-18 21:35 |
Jája Makovská |
PZL Nad údolím Kocáby |
2018-01-07 |
Závody |
2018-01-09 17:42 |
Kuba Makovský |
PZL Nad údolím Kocáby |
2018-01-07 |
Tréninky |
2018-01-09 17:33 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2017 |
2017-12-17 |
Závody |
2017-12-18 20:30 |
Michal Hodek |
Večerník Praha 2017 |
2017-12-17 |
Tréninky |
2017-12-18 20:28 |
Kuba Makovský |
PZL TdP |
2017-12-09 |
Tréninky |
2017-12-13 11:25 |
Kuba Vlášek |
PZL-Tour de Šárka |
2017-12-09 |
Závody |
2017-12-09 19:28 |
Jája Makovská |
PŽ Velká Černoc D21K |
2017-11-05 |
Závody |
2017-11-08 16:22 |
Ondra Měšťan |
OŽ Velká Černoc |
2017-11-05 |
Závody |
2017-11-08 15:56 |
Kuba Makovský |
PŽ Velká Černoc H21L |
2017-11-05 |
Závody |
2017-11-06 17:11 |
Hana Tihonová |
PŽ Velká Černoc - D21L - krátká |
2017-11-05 |
Závody |
2017-11-05 21:09 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Velká Černoc |
2017-11-05 |
Závody |
2017-11-05 17:14 |
Hana Tihonová |
PŽ Vařetice KAM NE sobota - D21L - krátká |
2017-10-21 |
Závody |
2017-11-04 22:45 |
Gabča Šimůnková |
Nočná bohnický orienťák 2017 |
2017-11-01 |
Tréninky |
2017-11-04 15:39 |
Kuba Vlášek |
Noční bohnický orienťák |
2017-11-01 |
Tréninky |
2017-11-04 13:24 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Vavřetice |
2017-10-22 |
Závody |
2017-10-29 12:02 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Vavřetice |
2017-10-21 |
Závody |
2017-10-29 11:49 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Vavřetice sobota - D21L |
2017-10-21 |
Závody |
2017-10-27 16:17 |
Kuba Makovský |
PŽ Vavřetice H21L neděle |
2017-10-22 |
Závody |
2017-10-23 13:19 |
Kuba Makovský |
PŽ Vavřetice H21L sobota |
2017-10-21 |
Závody |
2017-10-23 12:27 |
Kuba Vlášek |
Středeční trénink-Jevany-Okruh Z |
2017-10-11 |
Tréninky |
2017-10-19 11:49 |
Kuba Vlášek |
Středeční trénink-Jevany-Okruh Y |
2017-10-11 |
Tréninky |
2017-10-19 11:45 |
Kuba Vlášek |
Středeční trénink-Jevany-Okruh X |
2017-10-11 |
Tréninky |
2017-10-19 11:43 |
Kuba Makovský |
OblŽ Nová Ves N.N. H21L |
2017-10-15 |
Závody |
2017-10-16 17:08 |
Honzík Melišík |
MČR štafety DH12 - Červená Voda |
2017-10-07 |
Závody |
2017-10-11 19:55 |
Radka Melišíková |
MČR štafet MIX - Červená Voda |
2017-10-08 |
Závody |
2017-10-10 21:36 |
Radka Melišíková |
MČR štafet D135, Červená Voda |
2017-10-07 |
Závody |
2017-10-10 21:22 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet 2017 |
2017-10-07 |
Závody |
2017-10-09 20:43 |
Kuba Makovský |
OblŽ Bedřichov |
2017-09-30 |
Závody |
2017-10-02 17:36 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Stochov |
2017-10-01 |
Závody |
2017-10-01 16:29 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Jíloviště |
2017-09-30 |
Závody |
2017-09-30 18:32 |
Emča Bulířová |
Soustředění USK open - Testovací trať - Bet |
2017-09-28 |
Tréninky |
2017-09-29 12:36 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2017 - finále |
2017-09-24 |
Závody |
2017-09-25 16:59 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika finále B |
2017-09-24 |
Závody |
2017-09-25 16:41 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2017 - semifinále |
2017-09-23 |
Závody |
2017-09-25 16:38 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika kvalifikace |
2017-09-23 |
Závody |
2017-09-25 16:31 |
Lenka Rosendorfová |
ČPŠ málem jsem přišla VO JICEn |
2017-09-17 |
Závody |
2017-09-20 20:56 |
Lenka Rosendorfová |
ŽA sprint Bělehrad |
2017-09-16 |
Závody |
2017-09-20 20:20 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Vojice |
2017-09-17 |
Závody |
2017-09-19 14:21 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Lázně Bělohrad |
2017-09-16 |
Závody |
2017-09-19 14:02 |
Kuba Makovský |
ČP Lazně Bělohrad H21E sprint |
2017-09-16 |
Závody |
2017-09-18 17:08 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Miletín H21 1.úsek |
2017-09-16 |
Závody |
2017-09-18 16:53 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Vojice H21 1.úsek |
2017-09-17 |
Závody |
2017-09-18 16:25 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Vojice |
2017-09-17 |
Závody |
2017-09-17 22:24 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Lázně Bělohrad |
2017-09-16 |
Závody |
2017-09-17 22:17 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Miletín |
2017-09-16 |
Závody |
2017-09-17 22:09 |
Hana Tihonová |
Český pohár štafet - D21 - 2.úsek - Vojice |
2017-09-17 |
Závody |
2017-09-17 21:57 |
Hana Tihonová |
ŽA sprint - D21A - Lázně Bělohrad |
2017-09-16 |
Závody |
2017-09-17 21:46 |
Hana Tihonová |
Český pohár štafet - D21- 2.úsek - Miletín |
2017-09-16 |
Závody |
2017-09-17 21:44 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Vojice |
2017-09-17 |
Závody |
2017-09-17 19:03 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Lázně Bělohrad |
2017-09-16 |
Závody |
2017-09-17 18:57 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Miletínské Lázně |
2017-09-16 |
Závody |
2017-09-17 18:52 |
Martin Melišík |
ŽB Čechy krátká |
2017-09-10 |
Závody |
2017-09-15 08:38 |
Martin Melišík |
ŽB Čechy klasika |
2017-09-09 |
Závody |
2017-09-15 08:34 |
Honzík Melišík |
Žebříček B - Písek klasika |
2017-09-10 |
Závody |
2017-09-12 19:57 |
Honzík Melišík |
Žebříček B - Písek, klasická H12 |
2017-09-09 |
Závody |
2017-09-12 19:52 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Kluky u Písku - krátká D21A |
2017-09-10 |
Závody |
2017-09-12 11:44 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Kluky u Písku - klasika D21A |
2017-09-09 |
Závody |
2017-09-12 11:30 |
Hana Tihonová |
ŽB čechy - krátká - D21A - Kluky u Písku |
2017-09-10 |
Závody |
2017-09-11 22:35 |
Hana Tihonová |
ŽB čechy - klasika - D21A - Kluky u Písku |
2017-09-09 |
Závody |
2017-09-11 22:22 |
Kuba Makovský |
ŽB Kluky u Písku - H21A middle |
2017-09-10 |
Závody |
2017-09-11 16:49 |
Kuba Makovský |
ŽB Kluky u Písku - H21A klása |
2017-09-09 |
Závody |
2017-09-11 16:11 |
Ondra Měšťan |
ŽA Pustá Polom |
2017-09-10 |
Závody |
2017-09-10 21:39 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Kluky |
2017-09-10 |
Závody |
2017-09-10 21:36 |
Ondra Měšťan |
ŽA Pustá Polom |
2017-09-09 |
Závody |
2017-09-10 21:17 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Kluky u Písku |
2017-09-10 |
Závody |
2017-09-10 20:22 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Kluky u Písku |
2017-09-09 |
Závody |
2017-09-10 19:27 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - štafety |
2017-09-02 |
Tréninky |
2017-09-04 13:12 |
Kuba Vlášek |
LS-Štafety |
2017-09-02 |
Tréninky |
2017-09-04 12:50 |
Kuba Vlášek |
LS-Odbočovák |
2017-09-01 |
Tréninky |
2017-09-04 12:36 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - směry |
2017-08-28 |
Tréninky |
2017-09-04 12:33 |
Kuba Vlášek |
LS-Middle |
2017-08-30 |
Tréninky |
2017-09-04 12:26 |
Kuba Vlášek |
LS-Paměťák |
2017-08-29 |
Tréninky |
2017-09-04 12:21 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2017 - Směry |
2017-08-28 |
Tréninky |
2017-10-29 01:07 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - paměťák |
2017-08-29 |
Tréninky |
2017-09-03 16:28 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - midlík |
2017-08-30 |
Tréninky |
2017-09-03 16:24 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - odbočovák |
2017-09-01 |
Tréninky |
2017-09-03 15:50 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - seznamovák |
2017-08-26 |
Tréninky |
2017-09-03 15:37 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - seběhy A |
2017-08-27 |
Tréninky |
2017-09-03 16:16 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - seběhy C |
2017-08-27 |
Tréninky |
2017-09-03 15:25 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - seběhy D |
2017-08-27 |
Tréninky |
2017-09-03 15:17 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - seběhy B |
2017-08-27 |
Tréninky |
2017-09-03 15:29 |
Hana Tihonová |
Rumcajsovy míle E3 - D21A - krátká |
2017-08-13 |
Závody |
2017-08-16 17:09 |
Hana Tihonová |
Rumcajsovy míle E2 - D21A - klasika |
2017-08-12 |
Závody |
2017-08-16 17:10 |
Hana Tihonová |
Rumcajsovy míle E1 - D21A - krátká |
2017-08-11 |
Závody |
2017-08-16 16:44 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle 2017 - E3 |
2017-08-13 |
Závody |
2017-08-15 17:13 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle 2017 - E2 |
2017-08-12 |
Závody |
2017-08-15 16:12 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle 2017 - E1 |
2017-08-11 |
Závody |
2017-08-15 15:57 |
Michal Hodek |
Rumcajsovy míle 2017 - E3 |
2017-08-13 |
Závody |
2017-08-13 21:48 |
Michal Hodek |
Rumcajsovy míle 2017 - E2 |
2017-08-12 |
Závody |
2017-08-13 21:42 |
Michal Hodek |
Rumcajsovy míle 2017 - E1 |
2017-08-11 |
Závody |
2017-08-13 21:25 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E3 |
2017-08-13 |
Závody |
2017-08-13 21:08 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E2 |
2017-08-12 |
Závody |
2017-08-13 20:59 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E1 |
2017-08-11 |
Závody |
2017-08-13 20:49 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy míle E3 krátká D45 |
2017-08-13 |
Závody |
2017-08-14 05:57 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy míle E2 klasika D45 |
2017-08-12 |
Závody |
2017-08-14 05:56 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy míle E1 krátká D45 |
2017-08-11 |
Závody |
2017-08-13 17:34 |
Honzík Melišík |
Rumcajsovy míle E3 krátká H12 |
2017-08-13 |
Závody |
2017-08-13 17:16 |
Honzík Melišík |
Rumcajsovy míle E2 klasika H12 |
2017-08-12 |
Závody |
2017-08-13 17:08 |
Honzík Melišík |
Rumcajsovy míle E1 krátká H12 |
2017-08-11 |
Závody |
2017-08-13 17:02 |
Martin Melišík |
Advanta cup E3 |
2017-08-06 |
Závody |
2017-08-11 12:09 |
Martin Melišík |
Advanta cup E2 |
2017-08-05 |
Závody |
2017-08-11 12:06 |
Martin Melišík |
Advanta cup E1 |
2017-08-04 |
Závody |
2017-08-11 12:02 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2017 - E1 |
2017-08-04 |
Závody |
2017-08-08 23:34 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2017 - E2 |
2017-08-05 |
Závody |
2017-08-08 23:24 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2017 - E3 |
2017-08-06 |
Závody |
2017-08-08 22:57 |
Honzík Melišík |
Advanta E3 klasika H12 |
2017-08-06 |
Závody |
2017-08-07 17:01 |
Honzík Melišík |
Advanta E2 krátká H12 |
2017-08-05 |
Závody |
2017-08-07 16:57 |
Honzík Melišík |
Advanta E1 krátká H12 |
2017-08-04 |
Závody |
2017-08-07 16:51 |
Radka Melišíková |
Advanta E3, klasika D45A |
2017-08-06 |
Závody |
2017-08-07 16:42 |
Kuba Vlášek |
Advanta cup-E3 |
2017-08-06 |
Závody |
2017-08-07 16:37 |
Radka Melišíková |
Advanta E2, krátká D45A |
2017-08-05 |
Závody |
2017-08-07 16:29 |
Kuba Vlášek |
Advanta cup-E2 |
2017-08-05 |
Závody |
2017-08-07 16:24 |
Radka Melišíková |
Advanta E1, krátká D45A |
2017-08-04 |
Závody |
2017-08-07 16:20 |
Kuba Vlášek |
Advanta cup-E1 |
2017-08-04 |
Závody |
2017-08-07 16:14 |
Michal Hodek |
Advanta cup 2017 - E2 |
2017-08-05 |
Závody |
2017-08-06 22:04 |
Michal Hodek |
Advanta cup 2017 - E1 |
2017-08-04 |
Závody |
2017-08-06 21:57 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E5 |
2017-07-30 |
Závody |
2017-07-30 23:42 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E4 |
2017-07-29 |
Závody |
2017-07-30 23:30 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E3 |
2017-07-28 |
Závody |
2017-07-30 23:22 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E2 |
2017-07-27 |
Závody |
2017-07-30 23:12 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E1 |
2017-07-26 |
Závody |
2017-07-30 23:02 |
Kuba Vlášek |
Vysočina cup-Řásná-E3 |
2017-07-16 |
Závody |
2017-07-20 14:23 |
Kuba Vlášek |
Vysočina cup-Řásná-E2 |
2017-07-15 |
Závody |
2017-07-20 14:10 |
Kuba Vlášek |
Vysočina cup-Řásná-E1 |
2017-07-14 |
Závody |
2017-07-20 13:57 |
Radka Melišíková |
Selesia E4 D45A, klasika |
2017-07-16 |
Závody |
2017-07-19 20:33 |
Radka Melišíková |
Selesia E3 D45A, klasika |
2017-07-15 |
Závody |
2017-07-19 20:29 |
Radka Melišíková |
Selesia E2 D45A, krátká |
2017-07-14 |
Závody |
2017-07-19 20:23 |
Radka Melišíková |
Selesia E1 D45A |
2017-07-13 |
Závody |
2017-07-19 20:16 |
Jája Makovská |
Oblž Slovanka |
2017-06-25 |
Závody |
2017-07-18 16:47 |
Jája Makovská |
Oblž Slovanka D21K |
2017-06-25 |
Závody |
2017-07-18 16:42 |
Jája Makovská |
HSH Vysočina E3 D21C |
2017-07-16 |
Závody |
2017-07-18 14:01 |
Jája Makovská |
HSH Vysočina E2 D21C |
2017-07-15 |
Závody |
2017-07-18 13:32 |
Jája Makovská |
HSH Vysočina E1 D21C |
2017-07-14 |
Závody |
2017-07-18 11:59 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2017 - E3 |
2017-07-16 |
Závody |
2017-07-17 20:29 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2017 - E2 |
2017-07-15 |
Závody |
2017-07-17 20:27 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2017 - E1 |
2017-07-14 |
Závody |
2017-07-17 20:26 |
Kuba Makovský |
Botas E3 H21E |
2017-07-16 |
Závody |
2017-07-17 17:49 |
Kuba Makovský |
Botas E2 H21E |
2017-07-15 |
Závody |
2017-07-17 17:37 |
Kuba Makovský |
Botas E1 H21E |
2017-07-14 |
Závody |
2017-07-17 17:15 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2017 E3 |
2017-07-16 |
Závody |
2017-07-17 14:26 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2017 E2 |
2017-07-15 |
Závody |
2017-07-17 14:11 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2017 E1 |
2017-07-14 |
Závody |
2017-07-17 13:54 |
Hana Tihonová |
Cena střední Moravy E3 - D21A - zkrácená |
2017-07-02 |
Závody |
2017-07-13 17:07 |
Hana Tihonová |
Cena střední Moravy E1 - D21A - krátká |
2017-06-30 |
Závody |
2017-07-12 13:22 |
Hana Tihonová |
Cena střední Moravy E2 - D21A - klasika |
2017-07-01 |
Závody |
2017-07-12 13:21 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Litošice |
2017-06-18 |
Závody |
2017-07-19 17:58 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Litočice |
2017-06-17 |
Závody |
2017-07-01 22:54 |
Kuba Makovský |
Oblž Slovanka |
2017-06-25 |
Závody |
2017-06-27 12:12 |
Lenka Rosendorfová |
ŽB Řitka (2) |
2017-06-04 |
Tréninky |
2017-06-26 17:50 |
Lenka Rosendorfová |
ŽB Řitka |
2017-06-03 |
Závody |
2017-06-26 17:40 |
Hana Tihonová |
žebříček JE - sprint na Slovance |
2017-06-25 |
Závody |
2017-06-26 10:45 |
Hana Tihonová |
žebříček JE - dlouhá krátká na Slovance |
2017-06-25 |
Závody |
2017-07-12 12:54 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Slovanka |
2017-06-25 |
Závody |
2017-06-25 21:41 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Slovanka |
2017-06-25 |
Závody |
2017-06-25 21:31 |
Martin Černý |
Litošice - ŽB Klasika |
2017-06-18 |
Závody |
2017-06-20 15:52 |
Martin Černý |
Litošice - ŽB - Krátká |
2017-06-17 |
Závody |
2017-06-20 15:43 |
Kuba Makovský |
ŽB Litošice H21A |
2017-06-18 |
Závody |
2017-06-19 13:52 |
Kuba Makovský |
ŽB Litošice H21A |
2017-06-17 |
Závody |
2017-06-19 13:29 |
Ondra Měšťan |
ŽB Litošice |
2017-06-18 |
Závody |
2017-06-18 23:04 |
Ondra Měšťan |
ŽB Litošice |
2017-06-17 |
Závody |
2017-06-18 22:35 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Litošice |
2017-06-18 |
Závody |
2017-06-18 22:22 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Litošice |
2017-06-17 |
Závody |
2017-06-18 22:18 |
Martin Melišík |
ŽB Litošice krátká |
2017-06-18 |
Závody |
2017-06-18 20:02 |
Martin Melišík |
MČR KRÁTKÁ finále C |
2017-06-11 |
Tréninky |
2017-06-18 19:51 |
Martin Melišík |
MČR KRÁTKÁ kvalifikace |
2017-06-10 |
Závody |
2017-06-18 19:45 |
Hana Tihonová |
ŽB krátká D21A - Litošice |
2017-06-18 |
Závody |
2017-07-12 12:54 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Lipnice nad Sázavou |
2017-06-11 |
Závody |
2017-06-13 11:32 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Lipnice nad Sázavou |
2017-06-10 |
Závody |
2017-06-13 11:15 |
Kuba Makovský |
MČR KT Lipnice n. Sázavou F H21C |
2017-06-11 |
Závody |
2017-06-12 15:28 |
Kuba Makovský |
MČR KT Lipnice n. Sázavou SF H21A |
2017-06-10 |
Závody |
2017-06-12 14:43 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2017 - finále |
2017-06-11 |
Závody |
2017-06-11 23:00 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2017 - semifinále |
2017-06-10 |
Závody |
2017-06-11 22:43 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká finále |
2017-06-11 |
Závody |
2017-06-11 22:24 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká kvalifikace |
2017-06-10 |
Závody |
2017-06-11 22:10 |
Ondra Měšťan |
ŽA Řitka |
2017-06-03 |
Závody |
2017-06-11 21:17 |
Michal Hodek |
Přebor Mapy.cz v supersprintu II |
2017-06-08 |
Tréninky |
2017-06-09 22:24 |
Michal Hodek |
Přebor Mapy.cz v supersprintu I |
2017-06-08 |
Tréninky |
2017-06-09 22:23 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Řitka |
2017-06-04 |
Závody |
2017-06-09 22:07 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Řitka |
2017-06-03 |
Závody |
2017-06-09 21:52 |
Kuba Makovský |
ČP Řitka H21A klása |
2017-06-04 |
Závody |
2017-06-05 15:19 |
Kuba Makovský |
ČP Řitka H21E middle |
2017-06-03 |
Závody |
2017-06-05 12:54 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Řitka - klasika |
2017-06-04 |
Závody |
2017-06-05 12:26 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Řitka - krátká |
2017-06-03 |
Závody |
2017-06-04 22:49 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Řitka |
2017-06-04 |
Závody |
2017-06-04 21:14 |
Radka Melišíková |
ŽB - Řitka, klasika, D45B |
2017-06-04 |
Závody |
2017-06-04 21:14 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Řitka |
2017-06-03 |
Závody |
2017-06-04 21:06 |
Martin Melišík |
ŽB Řitka klasika |
2017-06-04 |
Závody |
2017-06-04 20:28 |
Martin Melišík |
ŽB Řitka krátká |
2017-06-03 |
Závody |
2017-06-04 20:22 |
Radka Melišíková |
ŽB - Řitka, krátká D45B |
2017-06-03 |
Závody |
2017-06-04 20:10 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy 4.6. |
2017-06-04 |
Závody |
2017-06-04 20:02 |
Honzík Melišík |
ŽB - Řitka krátká H14B |
2017-06-03 |
Závody |
2017-06-04 19:59 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy 3.6. |
2017-06-03 |
Závody |
2017-06-04 19:53 |
Bára Halamová |
PPŽ Troja |
2017-05-31 |
Závody |
2017-06-04 19:39 |
Michal Hodek |
Pražský pohár žactva - Troja |
2017-05-31 |
Tréninky |
2017-06-02 20:34 |
Monika Úlehlová |
OŽ Malíkovice / KT /D45 |
2017-05-28 |
Závody |
2017-06-01 23:35 |
Monika Úlehlová |
OŽ Dobříš / KL / D45L |
2017-05-27 |
Závody |
2017-06-01 23:27 |
Dominik Sork |
OŽ Malíkovice / KT / H12 |
2017-05-28 |
Závody |
2017-06-01 20:16 |
Dominik Sork |
OŽ Dobříš / KL / H12 |
2017-05-27 |
Závody |
2017-06-01 20:05 |
Kuba Vlášek |
PPŽ-Troja |
2017-05-31 |
Závody |
2017-06-01 11:19 |
Kuba Makovský |
24h OL 7. FF |
2017-05-28 |
Závody |
2017-05-30 15:01 |
Martin Melišík |
ČPŠ Bílá Voda Neděle |
2017-05-21 |
Závody |
2017-05-30 14:30 |
Kuba Makovský |
24h OL 6. SDN |
2017-05-28 |
Závody |
2017-05-30 14:56 |
Martin Melišík |
ČPŠ Bílá Voda |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-30 14:24 |
Kuba Makovský |
24h OL 5. LEN |
2017-05-28 |
Závody |
2017-05-30 14:17 |
Martin Melišík |
ČP Sprint Javorník |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-30 14:16 |
Honzík Melišík |
Malíkovice, oblast krátká |
2017-05-28 |
Závody |
2017-05-30 08:04 |
Honzík Melišík |
Mistr. oblasti krátká, Dobříš |
2017-05-27 |
Závody |
2017-05-30 08:03 |
Kuba Makovský |
24h OL 4. SEN |
2017-05-27 |
Závody |
2017-05-29 17:17 |
Kuba Makovský |
24h OL 3. LD |
2017-05-27 |
Závody |
2017-05-29 17:27 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Malíkovice |
2017-05-28 |
Závody |
2017-05-29 17:09 |
Kuba Makovský |
24h OL 2.SE |
2017-05-27 |
Závody |
2017-05-29 16:58 |
Kuba Vlášek |
OM-Klasika-Dobříš |
2017-05-27 |
Závody |
2017-05-29 16:54 |
Kuba Makovský |
24h OL 1.SF |
2017-05-27 |
Závody |
2017-05-29 16:59 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Malíkovice |
2017-05-28 |
Závody |
2017-05-28 21:56 |
Gabča Šimůnková |
OM klasika - Dobříš |
2017-05-27 |
Závody |
2017-05-28 21:32 |
Gabča Šimůnková |
PPŽ Krčák - World Orienteering day |
2017-05-24 |
Tréninky |
2017-05-28 21:01 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Malíkovice |
2017-05-28 |
Závody |
2017-05-28 17:32 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Dobříš |
2017-05-27 |
Závody |
2017-05-27 22:35 |
Jana Popová |
ČPŠ Bílá Voda sobota |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-26 14:57 |
Jana Popová |
ČPŠ Bílá Voda neděle |
2017-05-21 |
Závody |
2017-05-26 14:57 |
Michal Hodek |
World Orienteering Day 2017 - Krčák |
2017-05-24 |
Tréninky |
2017-05-24 22:55 |
Honzík Melišík |
Jeseníky, štafeta H12, 2, úsek |
2017-05-21 |
Závody |
2017-05-30 08:05 |
Honzík Melišík |
ČPŠ |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-23 19:43 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Bílá Voda |
2017-05-21 |
Závody |
2017-05-23 17:49 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Bílá Voda |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-23 17:33 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Javorník |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-23 17:21 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Bílá Voda neděle |
2017-05-21 |
Závody |
2017-05-22 11:21 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Bílá Voda sobota |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-22 11:08 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Javorník |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-22 10:46 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Bílá Voda II |
2017-05-21 |
Závody |
2017-05-21 21:51 |
Lenka Rosendorfová |
Český pohár štafet (B) Bílá Voda |
2017-05-21 |
Závody |
2017-05-21 21:50 |
Verča Popová |
ČPŠ Bílá Voda sobota |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-21 21:47 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Bílá Voda |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-21 21:42 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-21 21:31 |
Verča Popová |
ČPŠ Bílá Voda neděle |
2017-05-21 |
Závody |
2017-05-21 21:30 |
Ondra Měšťan |
PPŽ I |
2017-05-17 |
Tréninky |
2017-05-21 21:26 |
Jana Popová |
ŽA sprint Javorník |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-21 21:22 |
Jana Popová |
ŽB Čechy krátká |
2017-05-14 |
Závody |
2017-05-21 21:10 |
Lenka Rosendorfová |
Český pohár štafet (B) |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-21 21:06 |
Jana Popová |
ŽB Čechy klasika |
2017-05-13 |
Závody |
2017-05-21 21:05 |
Ondra Měšťan |
ŽB Křižany |
2017-05-13 |
Závody |
2017-05-21 20:59 |
Ondra Měšťan |
OŽ Mníšek pod Brdy |
2017-05-08 |
Závody |
2017-05-21 20:51 |
Lenka Rosendorfová |
INOV-8 CUP- žebříček A |
2017-05-20 |
Závody |
2017-05-21 20:51 |
Lenka Rosendorfová |
Žebříček B- Čechy |
2017-05-14 |
Závody |
2017-05-21 20:34 |
Lenka Rosendorfová |
Žebříček B- Čechy |
2017-05-13 |
Závody |
2017-05-21 20:26 |
Gabča Šimůnková |
PPŽ Vinoř - T5 |
2017-05-17 |
Tréninky |
2017-05-18 10:15 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Křižany - klasika |
2017-05-13 |
Závody |
2017-05-17 14:32 |
Monika Úlehlová |
OŽ Mníšek / KL / D45 |
2017-05-08 |
Závody |
2017-05-16 21:35 |
Dominik Sork |
OŽ Mníšek / KL / H12 |
2017-05-08 |
Závody |
2017-05-16 21:15 |
Honzík Melišík |
ŽB Liberec kratká |
2017-05-14 |
Závody |
2017-05-16 18:57 |
Dominik Sork |
ŽB Čechy Křižany / KT / H12 |
2017-05-14 |
Závody |
2017-05-16 21:17 |
Monika Úlehlová |
Česko-polské dny E3 / KT / D45 |
2017-05-01 |
Závody |
2017-05-15 23:38 |
Monika Úlehlová |
Česko-polské dny E2 / KT / D45 |
2017-04-30 |
Závody |
2017-05-15 23:17 |
Monika Úlehlová |
Česko-polské dny E1 / S / D45 |
2017-04-29 |
Závody |
2017-05-15 23:17 |
Honzík Melišík |
ŽB - Liberec, klasika |
2017-05-13 |
Závody |
2017-05-15 22:04 |
Honzík Melišík |
PŽ 5-Mníšek pod Brdy |
2017-05-08 |
Závody |
2017-05-15 21:57 |
Martin Melišík |
Žebříček B-Čechy Křižany krátká |
2017-05-14 |
Závody |
2017-05-15 21:52 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy |
2017-05-14 |
Závody |
2017-05-15 21:44 |
Martin Melišík |
Žebříček B-Čechy Křižany |
2017-05-13 |
Tréninky |
2017-05-15 21:40 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy |
2017-05-13 |
Závody |
2017-05-15 21:38 |
Monika Úlehlová |
ŽB Čechy Křižany / KT / D45 |
2017-05-14 |
Závody |
2017-05-14 22:25 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Křižany - krátká |
2017-05-14 |
Závody |
2017-05-14 21:26 |
Dominik Sork |
ŽB Čechy Křižany / KL / H12 |
2017-05-13 |
Závody |
2017-05-16 21:17 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Křižany |
2017-05-14 |
Závody |
2017-05-14 20:17 |
Monika Úlehlová |
ŽB Čechy Křižany / KL / D45 |
2017-05-13 |
Závody |
2017-05-14 22:25 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Křižany |
2017-05-13 |
Závody |
2017-05-14 20:07 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Křižany |
2017-05-14 |
Závody |
2017-05-14 19:30 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Křižany |
2017-05-13 |
Závody |
2017-05-14 19:26 |
Martin Melišík |
PŽ - Mníšek pod Brdy |
2017-05-08 |
Závody |
2017-05-10 14:49 |
Martin Melišík |
MČR Sprint |
2017-05-07 |
Závody |
2017-05-10 14:44 |
Kuba Ransdorf |
MČR ve sprintu |
2017-05-07 |
Závody |
2017-05-10 13:23 |
Ondra Měšťan |
MČR sprint |
2017-05-07 |
Závody |
2017-05-09 21:38 |
Šimon Tůma |
5. PŽ - Mníšek |
2017-05-08 |
Závody |
2017-05-09 20:52 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint Brno |
2017-05-07 |
Závody |
2017-05-09 17:28 |
Gabča Šimůnková |
PŽ klasika - Mníšek pod Brdy |
2017-05-08 |
Závody |
2017-05-08 22:21 |
Hana Tihonová |
PŽ Mníšek pod Brdy klasika D21L |
2017-05-08 |
Závody |
2017-05-08 21:30 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Mňíšek |
2017-05-08 |
Závody |
2017-05-08 19:01 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Brno |
2017-05-07 |
Závody |
2017-05-08 18:40 |
Kuba Ransdorf |
Bára Smolková - žákovské soustředění - middle |
2017-04-30 |
Tréninky |
2017-04-30 19:25 |
Máťa Černý |
Middle - Žákovské soustředění |
2017-04-30 |
Tréninky |
2017-04-30 14:40 |
Dominik Sork |
Middle - Žákovské soustředění |
2017-04-30 |
Tréninky |
2017-04-30 14:22 |
Kuba Smolka |
Middle - Žákovské soustředění |
2017-04-30 |
Tréninky |
2017-04-30 14:15 |
Šimon Tofel |
Middle - Žákovské soustředění |
2017-04-30 |
Tréninky |
2017-04-30 14:09 |
Honzík Melišík |
Middle - Žákovské soustředění |
2017-04-30 |
Tréninky |
2017-04-30 14:04 |
Hanka Rosendorfová |
Middle - Žákovské soustředění |
2017-04-30 |
Tréninky |
2017-04-30 13:59 |
Šimon Tůma |
Middle - Žákovské soustředění |
2017-04-30 |
Tréninky |
2017-04-30 13:53 |
Emča Bulířová |
Middle - Žákovské soustředění |
2017-04-30 |
Tréninky |
2017-04-30 13:46 |
Tonda Černý |
Middle - Žákovské soustředění |
2017-04-30 |
Tréninky |
2017-04-30 13:33 |
Honzík Melišík |
Paměťák 2 - Žákovské soustředění |
2017-04-29 |
Tréninky |
2017-04-30 00:28 |
Máťa Černý |
Paměťák 1 - Žákovské soustředění |
2017-04-29 |
Tréninky |
2017-04-30 00:22 |
Šimon Tůma |
Nočák - Žákovské soustředění |
2017-04-29 |
Tréninky |
2017-04-30 00:11 |
Dominik Sork |
Nočák - Žákovské soustředění |
2017-04-29 |
Tréninky |
2017-04-30 00:05 |
Máťa Černý |
Nočák - Žákovské soustředění |
2017-04-29 |
Tréninky |
2017-04-29 23:57 |
Jonáš Pop |
Nočák - Žákovské soustředění |
2017-04-29 |
Tréninky |
2017-04-29 23:54 |
Šimon Tofel |
Nočák - Žákovské soustředění |
2017-04-29 |
Tréninky |
2017-04-29 23:50 |
Hanka Rosendorfová |
Nočák - Žákovské soustředění |
2017-04-29 |
Tréninky |
2017-04-29 23:46 |
Šimon Tůma |
Paměťák 4 - Žákovské soustředění |
2017-04-29 |
Tréninky |
2017-04-29 23:39 |
Šimon Tůma |
Paměťák 3 - Žákovské soustředění |
2017-04-29 |
Tréninky |
2017-04-29 23:34 |
Dominik Sork |
Paměťák 4 - Žákovské soustředění |
2017-04-29 |
Tréninky |
2017-04-29 23:29 |
Dominik Sork |
Držení linie - žákovské soustředění |
2017-04-29 |
Tréninky |
2017-04-29 11:59 |
Monika Úlehlová |
0Ž / Týnec nad Sázavou / KT / D45 |
2017-04-22 |
Závody |
2017-05-14 22:26 |
Monika Úlehlová |
0Ž Mšeno / S / D45 |
2017-04-02 |
Závody |
2017-05-14 22:26 |
Martin Černý |
Přebor - Krátká trať |
2017-04-22 |
Závody |
2017-04-23 22:46 |
Gabča Šimůnková |
OM krátká - Týnec nad Sázavou |
2017-04-22 |
Závody |
2017-04-23 19:42 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Týnec nad Sázavou |
2017-04-22 |
Závody |
2017-04-23 14:11 |
Bára Halamová |
Saxbo 2017 sobota |
2017-04-22 |
Závody |
2017-04-23 14:02 |
Bára Halamová |
velikonoční nočák |
2017-04-15 |
Tréninky |
2017-04-23 13:47 |
Bára Halamová |
velikonoční kombotech |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-23 13:39 |
Hana Tihonová |
OŽ přebor na krátké trati - Týnec nad Sázavou |
2017-04-22 |
Závody |
2017-04-23 00:48 |
Ondra Měšťan |
OM krátká |
2017-04-22 |
Závody |
2017-04-22 23:23 |
Kuba Makovský |
PŽ Týnec n. Sázavou H21L |
2017-04-22 |
Závody |
2017-04-24 10:05 |
Radka Melišíková |
PŽ 4 |
2017-04-22 |
Závody |
2017-04-22 17:46 |
Honzík Melišík |
PŽ 4 |
2017-04-22 |
Závody |
2017-04-22 17:34 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Týnec nad Sázavou |
2017-04-22 |
Závody |
2017-04-22 17:17 |
Monika Úlehlová |
0Ž Kozmice / KT / D45 |
2017-04-08 |
Závody |
2017-05-14 22:26 |
Monika Úlehlová |
Velikonoce ve skalách E3 |
2017-04-16 |
Závody |
2017-04-20 19:42 |
Monika Úlehlová |
Velikonoce ve skalách E2 |
2017-04-15 |
Závody |
2017-04-20 19:02 |
Monika Úlehlová |
Velikonoce ve skalách E1 |
2017-04-14 |
Závody |
2017-04-20 18:19 |
Radka Melišíková |
3, PŽ |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-19 21:35 |
Radka Melišíková |
Velikonoce ve skalách 17 - E3 |
2017-04-16 |
Závody |
2017-04-19 21:24 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2017 - Pomlázkáč |
2017-04-17 |
Tréninky |
2017-04-19 21:18 |
Radka Melišíková |
Velikonoce ve skalách 17 - E2 |
2017-04-15 |
Závody |
2017-04-19 21:15 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2017 - Middle |
2017-04-16 |
Tréninky |
2017-04-19 21:10 |
Radka Melišíková |
Velikonoce ve skalách 17 - E1 |
2017-04-14 |
Závody |
2017-04-19 21:06 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2017 - Věšák, sběrač |
2017-04-13 |
Tréninky |
2017-04-19 21:05 |
Honzík Melišík |
3. pž |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-19 19:49 |
Kuba Vlášek |
VS-Vyřazovák-finále |
2017-04-16 |
Tréninky |
2017-04-18 21:12 |
Kuba Vlášek |
VS-Vyřazovák-semifinále |
2017-04-16 |
Tréninky |
2017-04-18 21:09 |
Kuba Vlášek |
VS-Vyřazovák-čtvrtfinále |
2017-04-16 |
Tréninky |
2017-04-18 21:06 |
Kuba Vlášek |
VS-Vyřazovák-Kvalifikace |
2017-04-16 |
Tréninky |
2017-04-18 21:03 |
Kuba Vlášek |
VS-Krátká |
2017-04-16 |
Tréninky |
2017-04-18 20:41 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh C-Tonda |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-18 20:26 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh C-Matyáš |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-18 20:12 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh C-Martin M. |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-18 19:31 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh C-Lenka |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-18 19:24 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh C-Bára H. |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-18 19:20 |
Kuba Vlášek |
VS-Věšák sběrač |
2017-04-13 |
Tréninky |
2017-04-18 18:09 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - věšák/sběrač |
2017-04-13 |
Tréninky |
2017-04-18 13:54 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - krátká DH21 |
2017-04-16 |
Tréninky |
2017-04-18 14:22 |
Kuba Makovský |
Velikonoce 2017 pomlázkáč |
2017-04-17 |
Tréninky |
2017-04-18 13:44 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - kombotech |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-18 13:39 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - pomlázkáč |
2017-04-17 |
Tréninky |
2017-04-18 14:23 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - middle Slovanka |
2017-04-16 |
Tréninky |
2017-04-18 13:26 |
Kuba Makovský |
Velikonoce 2017 Nočák |
2017-04-15 |
Tréninky |
2017-04-18 13:31 |
Kuba Makovský |
Velikonoce 2017 - middle Slovanka |
2017-04-16 |
Tréninky |
2017-04-18 12:49 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - pomlázkáč |
2017-04-17 |
Tréninky |
2017-04-17 22:17 |
Kuba Vlášek |
VS-Roznášení pomlázkáče |
2017-04-17 |
Tréninky |
2017-04-17 21:58 |
Kuba Vlášek |
VS-Klasika |
2017-04-15 |
Tréninky |
2017-04-17 21:49 |
Kuba Vlášek |
VS-Kombotech |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-17 21:40 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoce 2017 - krátká - Honzík Melišík |
2017-04-16 |
Tréninky |
2017-04-16 19:35 |
Lenka Rosendorfová |
Velikonoce 2017 - nočák |
2017-04-15 |
Tréninky |
2017-04-16 08:22 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - Klasika B |
2017-04-15 |
Tréninky |
2017-04-15 21:39 |
Kuba Ransdorf |
Klasika - Dominik Sork |
2017-04-15 |
Tréninky |
2017-04-15 19:48 |
Kuba Ransdorf |
Klasika - Honza Melišík |
2017-04-15 |
Tréninky |
2017-04-15 19:33 |
Kuba Ransdorf |
Klasika - Matouš Skripnik |
2017-04-15 |
Tréninky |
2017-04-15 19:26 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - klasika - Bára Smolková |
2017-04-15 |
Tréninky |
2017-04-15 18:20 |
Martin Melišík |
Velikonoce 2017 postupy |
2017-04-15 |
Tréninky |
2017-04-15 18:04 |
Kuba Makovský |
Velikonoce2017 postupy |
2017-04-15 |
Tréninky |
2017-04-15 13:26 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - kombotech |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 20:21 |
Ondra Měšťan |
Velikonoce2017 kombotech |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 14:11 |
Martin Melišík |
Velikonoce2017 kombotech |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 14:05 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Matouš Skripnik |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 14:03 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Dominik Sork |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 13:58 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Honzík Melišík |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 13:56 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Vítek Semecký |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 13:52 |
Lenka Rosendorfová |
Velikonoce2017 kombotech |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 13:52 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Nikola Skripnik |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 13:48 |
Kuba Makovský |
Velikonoce2017 kombotech |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 13:45 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2017 - Kombotech |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-19 21:01 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Eliška Charouzková |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 13:44 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Bára Smolková |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 13:40 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Honza Zmátlo |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 13:35 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Petr Čermák |
2017-04-14 |
Tréninky |
2017-04-14 13:31 |
Kuba Ransdorf |
3. PŽ - Dominik Sork |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-11 09:11 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Rantířov |
2017-04-09 |
Závody |
2017-04-10 22:50 |
Lenka Rosendorfová |
Český pohár štafet - Rantířov |
2017-04-09 |
Závody |
2017-04-09 23:25 |
Gabča Šimůnková |
Český pohár štafet - Rantířov |
2017-04-09 |
Závody |
2017-04-10 06:45 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Rantířov |
2017-04-09 |
Závody |
2017-04-09 22:45 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Rantířov |
2017-04-09 |
Závody |
2017-04-09 18:29 |
Martin Melišík |
ČPŠ Rantířov |
2017-04-09 |
Závody |
2017-04-09 17:16 |
Gabča Šimůnková |
PŽ - Kozmice |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-08 22:43 |
Kuba Ransdorf |
3. PŽ - Honzík Melišík |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-08 22:01 |
Kuba Ransdorf |
3. PŽ - Vítek Semecký |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-08 20:49 |
Kuba Ransdorf |
3. PŽ - Šimon Tůma H14 |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-08 20:45 |
Kuba Ransdorf |
3. PŽ - Kuba Smolka |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-08 20:39 |
Kuba Ransdorf |
3. PŽ - Bára Smolková |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-08 20:36 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Kozmice |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-08 18:35 |
Kuba Makovský |
PŽ Kozmice H21L |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-09 14:36 |
Ondra Měšťan |
OM ve sprintu |
2017-04-02 |
Závody |
2017-04-08 17:22 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček 8.4. |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-08 17:19 |
Lenka Rosendorfová |
PŽ Kozmice |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-08 16:57 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Kozmice |
2017-04-08 |
Závody |
2017-04-08 16:35 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Dominik Sork |
2017-04-02 |
Závody |
2017-04-05 16:42 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Jáchym Bulíř |
2017-04-02 |
Závody |
2017-04-05 16:13 |
Kuba Ransdorf |
1. PŽ - Přední Kopanina - Jáchym Bulíř |
2017-04-01 |
Závody |
2017-04-05 16:09 |
Kuba Ransdorf |
1 PŽ - Bára Smolková |
2017-04-01 |
Závody |
2017-04-05 10:14 |
Hana Tihonová |
PŽ 2 - Přední kopanina - krátká |
2017-04-01 |
Závody |
2017-04-04 10:46 |
Gabča Šimůnková |
PŽ - Přední Kopanina |
2017-04-01 |
Závody |
2017-04-03 15:49 |
Kuba Makovský |
PŽ Mšeno |
2017-04-02 |
Závody |
2017-04-03 11:50 |
Kuba Makovský |
PŽ Přední Kopanina |
2017-04-01 |
Závody |
2017-04-03 16:52 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Mšeno |
2017-04-02 |
Závody |
2017-04-02 21:05 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Přední Kopanina |
2017-04-01 |
Závody |
2017-04-02 20:59 |
Bára Halamová |
nedělní trénink-Vepříkov |
2017-03-26 |
Tréninky |
2017-04-02 20:18 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Bára Smolková D14 |
2017-04-02 |
Závody |
2017-04-02 18:18 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Tonda Černý |
2017-04-02 |
Závody |
2017-04-02 18:09 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Kuba Ransdorf |
2017-04-02 |
Závody |
2017-04-02 17:41 |
Kuba Ransdorf |
1. PŽ - Máťa Černý |
2017-04-01 |
Tréninky |
2017-04-02 17:19 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Máťa Černý |
2017-04-02 |
Závody |
2017-04-02 17:16 |
Kuba Vlášek |
OM.Sprint-Mšeno |
2017-04-02 |
Závody |
2017-04-02 15:38 |
Kuba Ransdorf |
1. PŽ - Vítek Semecký |
2017-04-01 |
Závody |
2017-04-01 23:23 |
Martin Melišík |
Pž Juliána |
2017-04-01 |
Závody |
2017-04-01 17:00 |
Ondra Měšťan |
SCM kombotech |
2017-03-26 |
Tréninky |
2017-03-31 21:02 |
Ondra Měšťan |
SCM nočák II |
2017-03-25 |
Tréninky |
2017-03-31 20:44 |
Ondra Měšťan |
SCM krátké dlouhé postupy |
2017-03-25 |
Tréninky |
2017-03-31 20:37 |
Ondra Měšťan |
SCM nočák |
2017-03-24 |
Tréninky |
2017-03-31 20:34 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Bára Smolková |
2017-03-26 |
Tréninky |
2017-03-30 21:38 |
Hana Tihonová |
Středeční trénink - Ondrův sprintík 2 |
2017-03-29 |
Tréninky |
2017-03-30 17:01 |
Hana Tihonová |
Středeční trénink - Ondrův sprintík 1 |
2017-03-29 |
Tréninky |
2017-03-30 16:55 |
Kuba Makovský |
Ondrův sprintík 2 |
2017-03-29 |
Tréninky |
2017-03-30 10:17 |
Kuba Makovský |
Ondrův sprintík 1 |
2017-03-29 |
Tréninky |
2017-03-30 10:05 |
Kuba Vlášek |
Středeční trénink-Prosek-A2 |
2017-03-29 |
Tréninky |
2017-03-29 21:49 |
Kuba Vlášek |
Středeční trénink-Prosek-A1 |
2017-03-29 |
Tréninky |
2017-03-29 21:35 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Hanka Rosendorfová |
2017-03-26 |
Tréninky |
2017-03-27 09:02 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Jonáš Pop |
2017-03-26 |
Tréninky |
2017-03-27 08:56 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Máťa Černý |
2017-03-26 |
Tréninky |
2017-03-26 22:16 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Honzík Melišík |
2017-03-26 |
Tréninky |
2017-03-26 22:11 |
Martin Černý |
Nedělní trénink |
2017-03-26 |
Tréninky |
2017-03-26 22:04 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Dominik Sork |
2017-03-26 |
Tréninky |
2017-03-26 21:58 |
Hana Tihonová |
Nedělní trénink - přebor Tretry na krátké trati - dlouhá |
2017-03-26 |
Tréninky |
2017-03-26 21:50 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Leškovice |
2017-03-26 |
Tréninky |
2017-03-26 20:39 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink - Leškovice |
2017-03-26 |
Tréninky |
2017-03-26 20:39 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Leškovice |
2017-03-26 |
Tréninky |
2017-03-26 16:31 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na klasické trati - Honzík Melišík |
2017-03-19 |
Tréninky |
2017-03-23 09:53 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Újezd u Přelouče |
2017-03-18 |
Závody |
2017-03-20 17:27 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Újezd u Přelouče 1.úsek H21 |
2017-03-18 |
Závody |
2017-03-20 11:09 |
Ondra Měšťan |
Trénink s TSM JO |
2017-03-04 |
Tréninky |
2017-03-19 22:07 |
Ondra Měšťan |
Nedělní trénink 19.3. |
2017-03-19 |
Tréninky |
2017-03-19 21:53 |
Hana Tihonová |
Český pohár štafet D21 - Újezd u Přelouče |
2017-03-18 |
Závody |
2017-03-20 17:47 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na klasické trati - Tonda Černý |
2017-03-19 |
Tréninky |
2017-03-19 20:55 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na klasické trati - Šimon Tůma |
2017-03-19 |
Tréninky |
2017-03-19 20:52 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na klasické trati - Šimon Tofel |
2017-03-19 |
Tréninky |
2017-03-19 20:48 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na klasické trati - Vítek Semecký |
2017-03-19 |
Tréninky |
2017-03-19 20:45 |
Martin Černý |
Český pohár štafet - Újezd u Přelouče |
2017-03-18 |
Závody |
2017-03-19 20:37 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Halouny |
2017-03-19 |
Tréninky |
2017-03-19 18:40 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Újezd u Přelouče |
2017-03-18 |
Závody |
2017-03-19 18:38 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Halouny |
2017-03-19 |
Tréninky |
2017-03-19 18:03 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Újezd u Přelouče |
2017-03-18 |
Závody |
2017-03-18 21:16 |
Kuba Ransdorf |
Páteční trénink - Tonda Černý - zkouška GPS flashky |
2017-03-17 |
Tréninky |
2017-03-18 20:37 |
Kuba Ransdorf |
Páteční trénink Ládví - Bára Smolková |
2017-03-17 |
Tréninky |
2017-03-18 11:16 |
Kuba Makovský |
Jarní skály H21A |
2017-03-11 |
Závody |
2017-03-15 12:18 |
Kuba Vlášek |
PZL-Praga Magica |
2017-03-05 |
Závody |
2017-03-07 19:07 |
Kuba Vlášek |
Trénink Aldašín (s TSM/SCM JO) |
2017-03-04 |
Tréninky |
2017-03-07 18:41 |
Michal Hodek |
Praga Magica 2017 |
2017-03-05 |
Tréninky |
2017-03-05 18:26 |
Gabča Šimůnková |
Middle s SCM JO Aldašín |
2017-03-04 |
Tréninky |
2017-03-04 16:36 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Ládví |
2017-02-26 |
Tréninky |
2017-02-27 19:27 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink - Divoká Šárka |
2017-02-19 |
Tréninky |
2017-02-21 08:47 |
Kuba Makovský |
PZL Xaverov |
2017-02-18 |
Tréninky |
2017-02-20 15:45 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Divoká Šárka |
2017-02-19 |
Tréninky |
2017-02-19 18:10 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Divoká Šárka |
2017-02-19 |
Tréninky |
2017-03-29 08:54 |
Michal Hodek |
F1 - Ládví |
2017-02-07 |
Tréninky |
2017-02-07 21:52 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Rohožník (sprint) |
2017-01-29 |
Tréninky |
2017-01-29 19:09 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Rohožník |
2017-01-29 |
Tréninky |
2017-01-29 19:06 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Rohožník - sprint |
2017-01-29 |
Tréninky |
2017-01-29 15:59 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Rohožník - Škvorecká obora |
2017-01-29 |
Tréninky |
2017-01-29 15:44 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Rohožník |
2017-01-29 |
Tréninky |
2017-01-29 14:38 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Škvorecká obora |
2017-01-29 |
Tréninky |
2017-01-29 14:28 |
Michal Hodek |
F1 - Vrabec |
2017-01-18 |
Tréninky |
2017-01-22 16:52 |
Kuba Vlášek |
PZL-Opět na Kozla |
2017-01-07 |
Závody |
2017-01-15 22:22 |
Gabča Šimůnková |
F1 - Divoká Šárka |
2017-01-11 |
Tréninky |
2017-01-12 22:10 |
Gabča Šimůnková |
Opět na Kozla 2017 |
2017-01-07 |
Tréninky |
2017-01-12 21:20 |
Michal Hodek |
F1 - Divoká Šárka |
2017-01-11 |
Tréninky |
2017-01-12 20:45 |
Kuba Makovský |
PZL Opět na Kozla 2.část |
2017-01-07 |
Tréninky |
2017-01-09 14:06 |
Kuba Makovský |
PZL Opět na Kozla 1.část |
2017-01-07 |
Tréninky |
2017-01-09 13:51 |
Michal Hodek |
Opět na Kozla 2017 |
2017-01-07 |
Tréninky |
2017-01-08 13:02 |
Kuba Makovský |
Večerník Praha |
2016-12-18 |
Tréninky |
2016-12-20 13:58 |
Michal Hodek |
Večerník Praha 2016 |
2016-12-18 |
Tréninky |
2016-12-19 21:11 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2016 |
2016-12-18 |
Závody |
2016-12-19 17:17 |
Kuba Vlášek |
PZL-Tour de Vypich |
2016-12-10 |
Závody |
2016-12-19 17:05 |
Kuba Vlášek |
HrOB-Klíny |
2016-11-06 |
Závody |
2016-12-19 16:54 |
Kuba Vlášek |
HrOB-Klíny-trať |
2016-11-05 |
Závody |
2016-12-19 16:44 |
Kuba Vlášek |
HrOB-Klíny-skorelauf |
2016-11-05 |
Závody |
2016-12-19 16:32 |
Kuba Vlášek |
Noční bohnický orienťák |
2016-11-02 |
Tréninky |
2016-12-19 16:24 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Ládví |
2016-10-23 |
Závody |
2016-12-19 16:15 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2015 |
2015-12-20 |
Závody |
2016-12-19 15:45 |
Gabča Šimůnková |
Mikulášův kufr 2016 |
2016-12-02 |
Tréninky |
2016-12-02 22:57 |
Michal Hodek |
Mikulášův kufr 2016 |
2016-12-02 |
Tréninky |
2016-12-04 23:13 |
Kuba Makovský |
PZL Kozel z Pyšel |
2016-11-26 |
Tréninky |
2016-11-28 14:10 |
Michal Hodek |
PZL - Pyšely |
2016-11-26 |
Tréninky |
2016-11-27 16:16 |
Michal Hodek |
SMIK 2016 |
2016-11-17 |
Tréninky |
2016-11-18 16:02 |
Gabča Šimůnková |
MČR HROB 2016 - neděle DD20 |
2016-11-06 |
Závody |
2016-11-07 20:37 |
Gabča Šimůnková |
MČR HROB 2016 - sobota 1. část (scorelauf) DD20 |
2016-11-05 |
Závody |
2016-11-07 18:40 |
Gabča Šimůnková |
MČR HROB 2016 - sobota 2. část DD20 |
2016-11-05 |
Závody |
2016-11-07 18:42 |
Kuba Makovský |
MČR HROB Klíny - HH neděle |
2016-11-06 |
Závody |
2016-11-07 15:53 |
Kuba Makovský |
MČR HROB Klíny - HH sobota |
2016-11-05 |
Závody |
2016-11-07 15:27 |
Kuba Makovský |
MČR HROB Klíny - HH sobota skorelauf |
2016-11-05 |
Závody |
2016-11-07 14:50 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Kaňk 2. část |
2016-11-05 |
Závody |
2016-11-05 22:05 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Kaňk 1. část |
2016-11-05 |
Závody |
2016-11-05 21:59 |
Kuba Makovský |
PŽ Ládví H21L |
2016-10-23 |
Závody |
2016-10-24 12:55 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Ládví |
2016-10-23 |
Závody |
2016-10-23 19:36 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Radlík |
2016-10-22 |
Závody |
2016-10-23 19:20 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Ládví |
2016-10-23 |
Závody |
2016-10-23 15:33 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Nechánice |
2016-10-22 |
Závody |
2016-10-23 15:14 |
Gabča Šimůnková |
MČR družstev |
2016-10-09 |
Závody |
2016-10-11 17:53 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet |
2016-10-08 |
Závody |
2016-10-11 16:37 |
Kuba Makovský |
MČR družstva Prysk - dospělí 5.úsek |
2016-10-09 |
Závody |
2016-10-10 15:04 |
Michal Hodek |
Mistrovství ČR družstev - Dolní Prysk |
2016-10-09 |
Závody |
2016-10-09 21:26 |
Michal Hodek |
Mistrovství ČR štafet - Dolní Prysk |
2016-10-08 |
Závody |
2016-10-09 21:00 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2016 - finále D20A |
2016-10-02 |
Závody |
2016-10-07 18:03 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2016 - semifinále D20B |
2016-10-01 |
Závody |
2016-10-07 17:38 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika finále |
2016-10-02 |
Závody |
2016-10-03 20:13 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika semifinále |
2016-10-01 |
Závody |
2016-10-03 20:08 |
Kuba Makovský |
MČR klása Pustá Rybná F H21B |
2016-10-02 |
Závody |
2016-10-03 15:06 |
Kuba Makovský |
MČR klása Pustá Rybná SF H21B |
2016-10-01 |
Závody |
2016-10-03 13:41 |
Kuba Makovský |
PŽ Mšec H21L |
2016-09-25 |
Závody |
2016-09-30 10:22 |
Kuba Makovský |
OblŽ JE Bezděz H21L |
2016-09-24 |
Závody |
2016-09-27 16:22 |
Gabča Šimůnková |
PŽ klasika - Mšec |
2016-09-25 |
Závody |
2016-09-25 22:12 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Brno - Nový Lískovec |
2016-09-17 |
Závody |
2016-09-25 21:48 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Košíkov neděle |
2016-09-18 |
Závody |
2016-09-25 21:21 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Košíkov sobota |
2016-09-17 |
Závody |
2016-09-25 21:07 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Košíkov |
2016-09-18 |
Závody |
2016-09-25 11:29 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Brno |
2016-09-17 |
Závody |
2016-09-25 11:23 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Košíkov |
2016-09-17 |
Závody |
2016-09-25 11:17 |
Martin Melišík |
ČP Štafet 2 |
2016-09-18 |
Závody |
2016-09-23 20:14 |
Martin Melišík |
ČP Štafet |
2016-09-17 |
Závody |
2016-09-23 20:16 |
Kuba Makovský |
ČP Nový Lískovec H21E |
2016-09-17 |
Závody |
2016-09-20 17:43 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Košíkov |
2016-09-18 |
Závody |
2016-09-20 09:15 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Košíkov |
2016-09-17 |
Závody |
2016-09-20 09:07 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Košíkov II |
2016-09-18 |
Závody |
2016-09-18 20:29 |
Ondra Měšťan |
Sprint ŽA |
2016-09-17 |
Závody |
2016-09-18 20:24 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Košíkov |
2016-09-18 |
Závody |
2016-09-18 20:21 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Košíkov I |
2016-09-17 |
Závody |
2016-09-18 20:19 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Nový Lískovec |
2016-09-17 |
Závody |
2016-09-18 20:09 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Košíkov |
2016-09-17 |
Závody |
2016-09-18 19:45 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Hrabětice krátká |
2016-09-11 |
Závody |
2016-09-13 18:50 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Hrabětice klasika |
2016-09-10 |
Závody |
2016-09-14 21:15 |
Kuba Makovský |
ČP Hrabětice H21E |
2016-09-11 |
Závody |
2016-09-13 16:46 |
Kuba Makovský |
ČP Hrabětice H21E (2) |
2016-09-10 |
Závody |
2016-09-13 16:01 |
Kuba Makovský |
ČP Hrabětice H21E (1) |
2016-09-10 |
Závody |
2016-09-13 15:44 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Hrabětice |
2016-09-11 |
Závody |
2016-09-12 18:38 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Vokovice |
2016-09-04 |
Závody |
2016-09-12 18:02 |
Kuba Vlášek |
JŽ-Fojtka |
2016-09-03 |
Závody |
2016-09-12 17:52 |
Kuba Vlášek |
JŽ-Fojtka |
2016-09-03 |
Závody |
2016-09-12 17:40 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B - krátká |
2016-09-11 |
Závody |
2016-09-12 16:52 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B - klasika |
2016-09-10 |
Závody |
2016-09-12 16:42 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Hrabětice |
2016-09-11 |
Závody |
2016-09-11 21:11 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Hrabětice |
2016-09-10 |
Závody |
2016-09-11 21:05 |
Kuba Makovský |
PŽ Červený Vrch H21L |
2016-09-04 |
Závody |
2016-09-06 13:20 |
Kuba Makovský |
OblŽ JE Fojtka sprint H21L |
2016-09-03 |
Závody |
2016-09-05 16:30 |
Kuba Makovský |
OblŽ JE Fojtka krátká H21L |
2016-09-03 |
Závody |
2016-09-05 16:29 |
Gabča Šimůnková |
PŽ sprint - Vokovice |
2016-09-04 |
Závody |
2016-09-04 23:24 |
Gabča Šimůnková |
Chrastavský pohárek - lesní sprint |
2016-09-03 |
Závody |
2016-09-04 23:14 |
Gabča Šimůnková |
Chrastavský pohárek - krátká |
2016-09-03 |
Závody |
2016-09-04 23:04 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Vokovice |
2016-09-04 |
Závody |
2016-09-04 20:34 |
Kuba Vlášek |
LS-WOC Metalurg Severodvinsk |
2016-08-26 |
Tréninky |
2016-09-02 18:55 |
Kuba Vlášek |
LS-WOC SK Togo Lomé |
2016-08-26 |
Tréninky |
2016-09-02 18:07 |
Kuba Vlášek |
LS-WOC KOB Maputo |
2016-08-26 |
Tréninky |
2016-09-02 17:59 |
Kuba Vlášek |
LS-WOC SK Gabovřesky |
2016-08-26 |
Tréninky |
2016-09-02 17:10 |
Kuba Vlášek |
LS-WOC KOB Udarnik Neftěgansk |
2016-08-26 |
Tréninky |
2016-09-02 17:04 |
Kuba Vlášek |
LS-Starty C |
2016-08-25 |
Tréninky |
2016-09-02 16:58 |
Kuba Vlášek |
LS-Starty B |
2016-08-25 |
Tréninky |
2016-09-02 16:55 |
Kuba Vlášek |
LS-Starty A |
2016-08-25 |
Tréninky |
2016-09-02 16:45 |
Kuba Vlášek |
LS-Starty F |
2016-08-25 |
Tréninky |
2016-09-02 16:42 |
Kuba Vlášek |
LS-Starty E |
2016-08-25 |
Tréninky |
2016-09-02 16:45 |
Kuba Vlášek |
LS-Starty D |
2016-08-25 |
Tréninky |
2016-09-02 16:35 |
Martin Černý |
LS - Vodotece |
2016-08-23 |
Tréninky |
2016-08-31 16:26 |
Martin Černý |
Soustredeni - porosty |
2016-08-21 |
Tréninky |
2016-08-31 11:24 |
Kuba Makovský |
soustřeďko zelená + vrstevnice |
2016-08-21 |
Tréninky |
2016-08-31 10:43 |
Kuba Makovský |
soustřeďko linie |
2016-08-20 |
Tréninky |
2016-08-31 10:18 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: SK Gabovřesky |
2016-08-26 |
Tréninky |
2016-08-29 18:55 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: SK Togo Lomé |
2016-08-26 |
Tréninky |
2016-08-29 18:28 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: KOB Maputo |
2016-08-26 |
Tréninky |
2016-08-29 18:22 |
Kuba Vlášek |
LS-Potoky |
2016-08-23 |
Tréninky |
2016-08-29 18:11 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: Metalurg Severodvinsk |
2016-08-26 |
Tréninky |
2016-08-29 18:10 |
Kuba Vlášek |
LS-Middle finále |
2016-08-22 |
Tréninky |
2016-08-29 18:03 |
Kuba Vlášek |
LS-Middle semifinále |
2016-08-22 |
Tréninky |
2016-08-29 17:56 |
Kuba Vlášek |
LS-Porosty |
2016-08-21 |
Tréninky |
2016-08-29 17:49 |
Kuba Vlášek |
LS-Linie |
2016-08-20 |
Tréninky |
2016-08-29 17:43 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - štafety přes cestu rozběh |
2016-08-27 |
Tréninky |
2016-08-29 10:43 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty C |
2016-08-25 |
Tréninky |
2016-08-29 10:38 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty B |
2016-08-25 |
Tréninky |
2016-08-29 10:32 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty D |
2016-08-25 |
Tréninky |
2016-08-29 10:46 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty A |
2016-08-25 |
Tréninky |
2016-08-29 10:26 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty F |
2016-08-25 |
Tréninky |
2016-08-29 10:23 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty E |
2016-08-25 |
Tréninky |
2016-08-29 10:18 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - potoky |
2016-08-23 |
Tréninky |
2016-08-29 10:14 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - middle finále |
2016-08-22 |
Tréninky |
2016-08-29 10:55 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - middle semifinále |
2016-08-22 |
Tréninky |
2016-08-29 09:57 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - seznamovák/linie |
2016-08-20 |
Tréninky |
2016-08-29 09:49 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - porosty |
2016-08-21 |
Tréninky |
2016-08-29 09:37 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - HROB |
2016-08-24 |
Tréninky |
2016-08-28 23:22 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2016 - Potoky |
2016-08-23 |
Tréninky |
2016-08-28 21:44 |
Gabča Šimůnková |
Česká Kanada 2016 E5 |
2016-08-14 |
Závody |
2016-08-17 00:34 |
Gabča Šimůnková |
Česká Kanada 2016 E4 |
2016-08-13 |
Závody |
2016-08-17 00:17 |
Gabča Šimůnková |
Česká Kanada 2016 E3 |
2016-08-12 |
Závody |
2016-08-17 00:07 |
Gabča Šimůnková |
Česká Kanada 2016 E2 |
2016-08-11 |
Závody |
2016-08-16 23:57 |
Gabča Šimůnková |
Česká Kanada 2016 E1 |
2016-08-10 |
Závody |
2016-08-16 23:39 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy Míle E4 H21A |
2016-08-07 |
Závody |
2016-08-08 16:59 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy Míle E3 H21A |
2016-08-06 |
Závody |
2016-08-08 16:50 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy Míle E2 H21A |
2016-08-06 |
Závody |
2016-08-08 16:40 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy Míle E1 H21A |
2016-08-05 |
Závody |
2016-08-08 16:28 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E4 |
2016-08-07 |
Závody |
2016-08-08 15:59 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E3 |
2016-08-06 |
Závody |
2016-08-08 15:42 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E2 |
2016-08-06 |
Závody |
2016-08-08 15:25 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E1 |
2016-08-05 |
Závody |
2016-08-08 15:09 |
Kuba Makovský |
Eduard E3 H21A |
2016-07-31 |
Závody |
2016-08-03 09:04 |
Kuba Makovský |
Eduard E2 H21A |
2016-07-30 |
Závody |
2016-08-02 17:10 |
Kuba Makovský |
Eduard E1 H21A |
2016-07-29 |
Závody |
2016-08-02 16:58 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Hojná Voda |
2016-06-26 |
Závody |
2016-08-04 15:09 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Hojná Voda |
2016-06-25 |
Závody |
2016-08-02 11:08 |
Martin Melišík |
Eduard 3. etapa |
2016-07-31 |
Závody |
2016-08-01 18:33 |
Martin Melišík |
Eduard 2. etapa |
2016-07-30 |
Závody |
2016-08-01 18:24 |
Martin Melišík |
Eduard 1. etapa |
2016-07-29 |
Závody |
2016-08-01 18:17 |
Martin Černý |
HSH Vysočina E1 |
2016-07-08 |
Závody |
2016-07-13 16:59 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2016 - E3 |
2016-07-10 |
Závody |
2016-07-11 21:05 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2016 - E2 |
2016-07-09 |
Závody |
2016-07-11 20:53 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2016 - E1 |
2016-07-08 |
Závody |
2016-07-11 20:40 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2016 E3 |
2016-07-10 |
Závody |
2016-07-10 23:44 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2016 E2 |
2016-07-09 |
Závody |
2016-07-10 23:35 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2016 E1 |
2016-07-08 |
Závody |
2016-07-10 23:17 |
Kuba Makovský |
3 dny OB na Šindelové 3.etapa H21 |
2016-07-03 |
Závody |
2016-07-07 17:55 |
Kuba Makovský |
3 dny OB na Šindelové 2.etapa H21 |
2016-07-02 |
Závody |
2016-07-07 17:34 |
Kuba Makovský |
3 dny OB na Šindelové 1.etapa H21 |
2016-07-01 |
Závody |
2016-07-07 16:04 |
Michal Hodek |
Šindelová 2016 - E3 |
2016-07-03 |
Závody |
2016-07-04 20:57 |
Michal Hodek |
Šindelová 2016 - Štafety |
2016-07-02 |
Závody |
2016-07-04 20:51 |
Michal Hodek |
Šindelová 2016 - Štafety |
2016-07-02 |
Závody |
2016-07-04 20:48 |
Michal Hodek |
Šindelová 2016 - Štafety |
2016-07-02 |
Závody |
2016-07-04 20:47 |
Michal Hodek |
Šindelová 2016 - E2 |
2016-07-02 |
Závody |
2016-07-04 20:43 |
Michal Hodek |
Šindelová 2016 - E1 |
2016-07-01 |
Závody |
2016-07-04 20:36 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká finále |
2016-06-26 |
Závody |
2016-06-27 19:04 |
Kuba Makovský |
MČR KT F H21B Hojná Voda |
2016-06-26 |
Závody |
2016-06-27 17:58 |
Kuba Makovský |
MČR KT SF H21D Hojná Voda |
2016-06-25 |
Závody |
2016-06-27 17:58 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká kvalifikace |
2016-06-25 |
Závody |
2016-06-26 21:23 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Chvojkovský mlýn |
2016-06-19 |
Závody |
2016-06-20 18:20 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Chvojkovský mlýn |
2016-06-18 |
Závody |
2016-06-20 17:45 |
Kuba Makovský |
ŽB H21A |
2016-06-19 |
Závody |
2016-06-20 17:38 |
Kuba Makovský |
ŽB H21A 2.část |
2016-06-18 |
Závody |
2016-06-20 17:23 |
Kuba Makovský |
ŽB Čechy H21A 1.část |
2016-06-18 |
Závody |
2016-06-20 17:18 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy - krátká D21A |
2016-06-19 |
Závody |
2016-06-19 23:25 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2016-06-19 |
Závody |
2016-06-19 19:21 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2016-06-18 |
Závody |
2016-06-19 19:14 |
Kuba Makovský |
Oblž JE |
2016-06-11 |
Závody |
2016-06-14 17:54 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Ivančice |
2016-06-05 |
Závody |
2016-06-08 17:29 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Ivančice |
2016-06-04 |
Závody |
2016-06-08 17:15 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Sentice |
2016-06-04 |
Závody |
2016-06-08 16:59 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Ivančice |
2016-06-05 |
Závody |
2016-06-06 16:58 |
Kuba Makovský |
ČP Ivančice H21A |
2016-06-04 |
Závody |
2016-06-06 16:14 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Sentice |
2016-06-04 |
Závody |
2016-06-06 16:58 |
Ondra Měšťan |
Český pohár štafet |
2016-06-05 |
Závody |
2016-06-05 19:03 |
Ondra Měšťan |
Sprint ŽA |
2016-06-04 |
Závody |
2016-06-05 18:56 |
Ondra Měšťan |
Český pohár štafet |
2016-06-04 |
Závody |
2016-06-05 18:52 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Černá Voda |
2016-05-29 |
Závody |
2016-05-30 22:15 |
Martin Černý |
ŽA Černá Voda - KT |
2016-05-28 |
Závody |
2016-05-30 21:44 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Černá Voda klasika |
2016-05-29 |
Závody |
2016-05-30 22:18 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Černá Voda |
2016-05-28 |
Závody |
2016-05-30 21:20 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Černá Voda krátká |
2016-05-28 |
Závody |
2016-05-30 22:18 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Černá Voda |
2016-05-29 |
Závody |
2016-05-30 18:44 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Černá Voda |
2016-05-28 |
Závody |
2016-05-30 18:08 |
Kuba Makovský |
ČP Černá Voda H21A |
2016-05-29 |
Závody |
2016-05-30 17:22 |
Kuba Makovský |
ČP Černá Voda H21A |
2016-05-28 |
Závody |
2016-05-30 16:48 |
Kuba Makovský |
PPŽ |
2016-05-25 |
Závody |
2016-05-30 16:20 |
Gabča Šimůnková |
PPŽ Vrabec |
2016-05-25 |
Tréninky |
2016-05-26 17:33 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Halouny - krátká D21B |
2016-05-15 |
Závody |
2016-05-26 17:23 |
Ondra Měšťan |
3. PPŽ |
2016-05-25 |
Tréninky |
2016-05-25 20:44 |
Martin Melišík |
Saxbo 2016 klasika |
2016-05-21 |
Závody |
2016-05-22 17:24 |
Martin Melišík |
Saxbo 2016 krátká |
2016-05-22 |
Tréninky |
2016-05-22 17:12 |
Bára Halamová |
Saxbo 21.5. |
2016-05-21 |
Závody |
2016-05-21 20:51 |
Bára Halamová |
Ládví off-road |
2016-05-20 |
Tréninky |
2016-05-21 20:35 |
Ondra Měšťan |
2. PPŽ |
2016-05-18 |
Tréninky |
2016-05-18 20:02 |
Kuba Ransdorf |
Šíma Miličák H12 |
2016-05-18 |
Závody |
2016-05-18 19:21 |
Kuba Makovský |
ŽB Halouny H21B krátká |
2016-05-15 |
Závody |
2016-05-16 12:59 |
Kuba Makovský |
ŽB Halouny H21B klasika |
2016-05-14 |
Závody |
2016-05-16 12:10 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Halouny - klasika D21B |
2016-05-14 |
Závody |
2016-05-15 21:33 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2016-05-15 |
Závody |
2016-05-15 17:53 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Halouny |
2016-05-15 |
Závody |
2016-05-15 17:11 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2016-05-14 |
Závody |
2016-05-14 18:31 |
Ondra Měšťan |
1. PPŽ |
2016-05-11 |
Tréninky |
2016-05-14 10:17 |
Martin Melišík |
Soustředění výběru Prahy |
2016-05-07 |
Tréninky |
2016-05-13 19:33 |
Gabča Šimůnková |
Krajské kolo přeboru škol 2016 |
2016-05-10 |
Závody |
2016-05-10 16:57 |
Ondra Měšťan |
MČR ve sprintu |
2016-05-07 |
Závody |
2016-05-08 20:02 |
Gabča Šimůnková |
MČR Sprint 2016 |
2016-05-07 |
Závody |
2016-05-08 15:15 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Uherský Brod |
2016-05-07 |
Závody |
2016-05-08 12:26 |
Lenka Rosendorfová |
žebříček B- Trutnov |
2016-05-01 |
Závody |
2016-05-04 16:36 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Trutnov |
2016-05-01 |
Závody |
2016-05-03 16:03 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Trutnov |
2016-04-30 |
Závody |
2016-05-03 13:47 |
Kuba Makovský |
ČP Trutnov H21A |
2016-05-01 |
Závody |
2016-05-02 17:15 |
Kuba Makovský |
ČP Trutnov H21E |
2016-04-30 |
Závody |
2016-05-02 16:57 |
Martin Melišík |
Lepší kvalita |
2016-04-30 |
Závody |
2016-05-01 21:40 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Trutnov |
2016-05-01 |
Závody |
2016-05-01 21:26 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Trutnov |
2016-04-30 |
Závody |
2016-05-01 21:16 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Trutnov |
2016-05-01 |
Závody |
2016-05-01 19:41 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Trutnov |
2016-04-30 |
Závody |
2016-05-01 19:25 |
Martin Černý |
Pražský žebříček - Jíloviště |
2016-04-23 |
Závody |
2016-05-01 18:25 |
Martin Melišík |
B-Trutnov |
2016-05-01 |
Závody |
2016-05-01 18:01 |
Martin Černý |
Áčka - Turnov |
2016-04-30 |
Závody |
2016-05-01 17:49 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2016-05-01 |
Závody |
2016-05-01 17:36 |
Martin Černý |
Áčka Trutnov |
2016-05-01 |
Závody |
2016-05-01 17:34 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2016-04-30 |
Závody |
2016-05-01 17:31 |
Kuba Makovský |
OM Jíloviště H21L |
2016-04-23 |
Závody |
2016-04-25 15:35 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Brno |
2016-04-24 |
Závody |
2016-04-24 22:41 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Jíloviště |
2016-04-23 |
Závody |
2016-04-24 12:40 |
Ondra Měšťan |
Oblastní mistrovství |
2016-04-23 |
Závody |
2016-04-24 10:01 |
Gabča Šimůnková |
OM krátká Jíloviště D21L |
2016-04-23 |
Závody |
2016-04-23 18:45 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Jabloneček H21 1.úsek |
2016-04-17 |
Závody |
2016-04-19 11:40 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Jabloneček |
2016-04-17 |
Závody |
2016-04-18 14:36 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Jabloneček |
2016-04-17 |
Závody |
2016-04-17 22:44 |
Gabča Šimůnková |
MČR NOB 2016 |
2016-04-16 |
Závody |
2016-04-17 22:33 |
Bára Halamová |
páteční trénink 15.4. |
2016-04-15 |
Tréninky |
2016-04-15 20:54 |
Bára Halamová |
krátká 10.4. |
2016-04-10 |
Závody |
2016-04-15 20:43 |
Bára Halamová |
misrovství v NOB |
2016-04-09 |
Závody |
2016-04-15 20:36 |
Bára Halamová |
sprint v Benátkách |
2016-04-09 |
Závody |
2016-04-15 19:37 |
Martin Melišík |
Stará Huť, krátká |
2016-04-10 |
Tréninky |
2016-04-12 21:42 |
Lenka Rosendorfová |
Oblastní žebříček (Stará Huť) |
2016-04-10 |
Závody |
2016-04-12 17:54 |
Lenka Rosendorfová |
Mistrovství oblasti ve sprintu |
2016-04-09 |
Závody |
2016-04-11 20:43 |
Kuba Makovský |
PŽ Benátky H21L |
2016-04-09 |
Závody |
2016-04-11 14:34 |
Martin Černý |
Žebříček - Přebor ve sprintu |
2016-04-09 |
Závody |
2016-04-11 08:52 |
Martin Černý |
Žebříček - Stará Huť |
2016-04-10 |
Závody |
2016-04-11 08:36 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Ježibaba |
2016-04-10 |
Závody |
2016-04-11 19:29 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Jarní pohár |
2016-03-19 |
Závody |
2016-04-10 19:26 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
2016-04-10 |
Závody |
2016-04-10 17:55 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Stará Huť |
2016-04-10 |
Závody |
2016-04-10 17:53 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Benátky nad Jizerou |
2016-04-09 |
Závody |
2016-04-10 17:48 |
Gabča Šimůnková |
OM sprint Benátky - D21L |
2016-04-09 |
Závody |
2016-04-09 20:53 |
Ondra Měšťan |
Oblastní mistrovství |
2016-04-09 |
Závody |
2016-04-09 15:23 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Benátky nad Jizerou |
2016-04-09 |
Závody |
2016-04-09 15:12 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - plánování postupů |
2016-03-27 |
Tréninky |
2016-04-06 16:07 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - okruh B |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-04-06 16:00 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - pomlázkáč |
2016-03-28 |
Tréninky |
2016-04-06 15:50 |
Ondra Měšťan |
6. PPŽ |
2015-06-17 |
Tréninky |
2016-04-04 16:50 |
Ondra Měšťan |
5. PPŽ |
2015-06-10 |
Tréninky |
2016-04-04 16:50 |
Ondra Měšťan |
4. PPŽ |
2015-06-03 |
Tréninky |
2016-04-04 16:49 |
Ondra Měšťan |
2. PPŽ |
2015-05-20 |
Tréninky |
2016-04-04 16:47 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2015-09-06 |
Závody |
2016-04-04 16:44 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2015-09-05 |
Závody |
2016-04-04 16:45 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2015-05-17 |
Závody |
2016-04-04 16:42 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2015-05-16 |
Závody |
2016-04-04 16:42 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
2016-04-03 |
Závody |
2016-04-04 16:39 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
2016-04-02 |
Závody |
2016-04-04 16:37 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
2016-03-20 |
Závody |
2016-04-04 16:36 |
Kuba Makovský |
OŽ JE H21L sprint |
2016-04-02 |
Závody |
2016-04-05 09:13 |
Kuba Makovský |
OŽ JE H21L krátká |
2016-04-02 |
Závody |
2016-04-05 09:13 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Rakovník |
2016-04-03 |
Závody |
2016-04-04 12:48 |
Kuba Makovský |
PŽ Rakovník H21L |
2016-04-03 |
Závody |
2016-04-05 09:13 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Rakovník |
2016-04-02 |
Závody |
2016-04-04 12:30 |
Kuba Makovský |
nočák |
2016-03-27 |
Tréninky |
2016-04-04 11:12 |
Kuba Makovský |
Okruhy |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-04-03 20:48 |
Kuba Makovský |
pomlázkáč |
2016-03-28 |
Tréninky |
2016-04-03 20:33 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Hodkovice nad Mohelkou |
2016-04-02 |
Závody |
2016-04-02 21:53 |
Kuba Vlášek |
VS-Postupy |
2016-03-27 |
Tréninky |
2016-04-02 20:10 |
Kuba Vlášek |
VS-Krátká |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-04-02 20:02 |
Kuba Vlášek |
VS-Farstované okruhy-D |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-04-02 19:56 |
Kuba Vlášek |
VS-Farstované okruhy-C |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-04-02 19:52 |
Kuba Vlášek |
VS-Farstované okruhy-B |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-04-02 19:48 |
Kuba Vlášek |
VS-Farstované okruhy-A |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-04-02 19:44 |
Kuba Vlášek |
VS-Lotyšské štafety |
2016-03-25 |
Tréninky |
2016-04-01 23:28 |
Kuba Vlášek |
VS-Chameleon |
2016-03-25 |
Tréninky |
2016-04-01 23:22 |
Kuba Vlášek |
VS-Paměťák |
2016-03-24 |
Tréninky |
2016-04-01 23:15 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - middle |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-04-01 23:09 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Jarní pohár |
2016-03-19 |
Závody |
2016-04-01 16:47 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Pomlázkáč |
2016-03-28 |
Tréninky |
2016-03-30 22:40 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Plán postupů 2 |
2016-03-27 |
Tréninky |
2016-03-30 22:35 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Plán postupů 1 |
2016-03-27 |
Tréninky |
2016-03-30 22:30 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Krátká |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-03-30 22:23 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Farstované okruhy D |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-03-30 22:16 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Farstované okruhy C |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-03-30 22:12 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Farstované okruhy B |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-03-30 22:07 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Farstované okruhy A |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-03-30 22:02 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Chameleon |
2016-03-25 |
Tréninky |
2016-03-30 21:21 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Paměťák dvojic |
2016-03-24 |
Tréninky |
2016-03-30 21:12 |
Kuba Makovský |
trénink Káji |
2016-03-26 |
Tréninky |
2016-03-29 16:29 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - chameleon |
2016-03-25 |
Tréninky |
2016-03-25 14:33 |
Martin Černý |
Velikonoční soustředění - Chameleon |
2016-03-25 |
Tréninky |
2016-03-25 14:05 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E5 |
2016-03-16 |
Závody |
2016-03-19 17:07 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E4 |
2016-03-15 |
Závody |
2016-03-19 16:51 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E3 |
2016-03-14 |
Závody |
2016-03-19 16:21 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E2 |
2016-03-13 |
Závody |
2016-03-19 15:53 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E1 |
2016-03-12 |
Závody |
2016-03-19 15:20 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E5 |
2016-03-16 |
Závody |
2016-03-18 21:02 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E4 |
2016-03-15 |
Závody |
2016-03-18 20:52 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E3 |
2016-03-14 |
Závody |
2016-03-18 20:41 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E2 |
2016-03-13 |
Závody |
2016-03-18 20:22 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E1 |
2016-03-12 |
Závody |
2016-03-18 19:54 |
Kuba Makovský |
Lipica open M21E 5.etapa |
2016-03-16 |
Závody |
2016-03-17 18:18 |
Kuba Makovský |
Lipica open M21E 4.etapa |
2016-03-15 |
Závody |
2016-03-17 18:07 |
Kuba Makovský |
Lipica open M21E 3.etapa |
2016-03-14 |
Závody |
2016-03-17 17:54 |
Kuba Makovský |
Lipica open M21E 2.etapa |
2016-03-13 |
Závody |
2016-03-17 17:43 |
Kuba Makovský |
Lipica open M21E 1.etapa |
2016-03-12 |
Závody |
2016-03-17 17:29 |
Kuba Makovský |
TAP trénink Aldašín sprintík |
2016-02-28 |
Tréninky |
2016-03-02 10:22 |
Kuba Makovský |
TAP nedělní trénink Aldašín "dlouhá" |
2016-02-28 |
Tréninky |
2016-03-02 10:22 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Aldašín (lesní sprint) |
2016-02-28 |
Tréninky |
2016-02-28 20:47 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Aldašín |
2016-02-28 |
Tréninky |
2016-02-28 20:38 |
Michal Hodek |
PZL - Chodovská tvrz + divočina |
2016-02-27 |
Tréninky |
2016-02-28 20:09 |
Michal Hodek |
PZL - Chodovská tvrz + divočina |
2016-02-27 |
Tréninky |
2016-02-28 19:52 |
Kuba Makovský |
TAP trénink |
2016-02-21 |
Tréninky |
2016-02-22 10:54 |
Kuba Makovský |
nedělní trénink 2.kolo |
2016-02-14 |
Tréninky |
2016-02-16 14:22 |
Kuba Makovský |
nedělní trénink 1.kolo |
2016-02-14 |
Tréninky |
2016-02-16 14:10 |
Kuba Makovský |
PZL Babice |
2016-02-13 |
Závody |
2016-02-16 13:52 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Ďábličák |
2016-02-14 |
Tréninky |
2016-02-14 15:17 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Ďábličák |
2016-02-14 |
Tréninky |
2016-02-14 15:05 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Valy |
2016-02-07 |
Tréninky |
2016-02-13 18:50 |
Kuba Makovský |
PZL |
2016-01-10 |
Závody |
2016-02-12 16:13 |
Kuba Makovský |
F1 |
2016-02-10 |
Závody |
2016-02-12 15:51 |
Gabča Šimůnková |
1. nedělní trénink Valy |
2016-02-07 |
Tréninky |
2016-02-09 17:02 |
Michal Hodek |
PZL - Dolní Chabry |
2016-02-06 |
Tréninky |
2016-02-06 16:18 |
Michal Hodek |
Vánoční sprintík |
2015-12-21 |
Tréninky |
2015-12-22 16:20 |
Michal Hodek |
Večerník Praha 2015 |
2015-12-20 |
Tréninky |
2015-12-21 13:29 |
Kuba Vlášek |
HULK-cup_2015 |
2015-11-06 |
Závody |
2015-11-21 14:49 |
Michal Hodek |
SMIK 2015 |
2015-11-17 |
Tréninky |
2015-11-17 17:01 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2015 Potštejn - neděle |
2015-11-08 |
Závody |
2015-11-11 20:32 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2015 Potštejn - sobota |
2015-11-07 |
Závody |
2015-11-11 14:34 |
Gabča Šimůnková |
HULK cup 2015 |
2015-11-06 |
Závody |
2015-11-11 14:18 |
Kuba Makovský |
MČR Hrob HH |
2015-11-08 |
Závody |
2015-11-09 17:05 |
Kuba Makovský |
MČR Hrob HH |
2015-11-07 |
Závody |
2015-11-09 16:57 |
Kuba Makovský |
HULK |
2015-11-06 |
Závody |
2015-11-09 16:46 |
Kuba Makovský |
Oblž Liberec |
2015-10-31 |
Závody |
2015-11-09 16:41 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Horní Bezděkov - D21L |
2015-10-25 |
Závody |
2015-10-27 18:02 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Řevnice neděle |
2015-10-04 |
Závody |
2015-10-27 17:49 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Řevnice |
2015-10-04 |
Závody |
2015-10-12 19:06 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Řevnice |
2015-10-03 |
Závody |
2015-10-12 19:01 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Klepáčov |
2015-09-27 |
Závody |
2015-10-12 18:54 |
Kuba Makovský |
MČR klása F H21C |
2015-09-27 |
Závody |
2015-10-07 16:04 |
Kuba Makovský |
MČR klása SF H21A |
2015-09-26 |
Závody |
2015-10-07 15:06 |
Kuba Makovský |
Oblž JČ |
2015-10-04 |
Závody |
2015-10-06 17:48 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2015 - finále B |
2015-09-27 |
Závody |
2015-09-30 18:30 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2015 - semifinále |
2015-09-26 |
Závody |
2015-09-30 14:39 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Krňany |
2015-09-20 |
Závody |
2015-09-23 20:30 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Libušín |
2015-09-19 |
Závody |
2015-09-23 19:57 |
Kuba Makovský |
PŽ Krňany |
2015-09-20 |
Závody |
2015-09-22 17:52 |
Kuba Makovský |
PŽ Libušín |
2015-09-19 |
Závody |
2015-09-22 17:54 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Libušín |
2015-09-19 |
Závody |
2015-09-21 21:12 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Řásná sobota - D21 |
2015-09-12 |
Závody |
2015-09-21 20:44 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Řásná neděle - MIX |
2015-09-13 |
Závody |
2015-09-21 20:23 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Telč |
2015-09-12 |
Závody |
2015-09-21 20:10 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Řásná |
2015-09-13 |
Závody |
2015-09-18 23:22 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Telč |
2015-09-12 |
Závody |
2015-09-18 23:13 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Řásná |
2015-09-12 |
Závody |
2015-09-18 23:04 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Maršovy_Chody |
2015-09-06 |
Závody |
2015-09-16 22:56 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Maršovy_Chody |
2015-09-05 |
Závody |
2015-09-16 22:44 |
Kuba Makovský |
ČP Telč H21A |
2015-09-12 |
Závody |
2015-09-15 17:32 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Řásná H21 |
2015-09-13 |
Závody |
2015-09-15 17:34 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Řásná - H21 |
2015-09-12 |
Závody |
2015-09-15 17:18 |
Kuba Makovský |
ČP Částkov - H21A |
2015-09-06 |
Závody |
2015-09-15 17:12 |
Kuba Makovský |
ČP Částkov - H21A |
2015-09-05 |
Závody |
2015-09-15 17:05 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Maršovy Chody - krátká |
2015-09-06 |
Závody |
2015-09-13 20:45 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Maršovy Chody - klasika |
2015-09-05 |
Závody |
2015-09-13 19:11 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2015 - Kombotech |
2015-08-19 |
Tréninky |
2015-08-23 21:47 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2015 - "Velmi výživná klasika Kuby Vláška" |
2015-08-17 |
Tréninky |
2015-08-23 21:36 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E5 |
2015-07-19 |
Závody |
2015-08-23 20:02 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E4 |
2015-07-18 |
Závody |
2015-08-23 19:47 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E2 |
2015-07-17 |
Závody |
2015-08-23 19:34 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E3 |
2015-07-17 |
Závody |
2015-08-23 21:49 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E1 |
2015-07-16 |
Závody |
2015-08-23 19:07 |
Kuba Vlášek |
AdvantaCup-E5 |
2015-07-19 |
Závody |
2015-08-11 13:20 |
Kuba Vlášek |
AdvantaCup-E4 |
2015-07-18 |
Závody |
2015-08-11 13:08 |
Kuba Vlášek |
AdvantaCup-E3 |
2015-07-17 |
Závody |
2015-08-11 12:57 |
Kuba Vlášek |
AdvantaCup-E2 |
2015-07-17 |
Závody |
2015-08-11 11:33 |
Kuba Vlášek |
AdvantaCup-E1 |
2015-07-16 |
Závody |
2015-08-11 11:22 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2015 E3 |
2015-07-12 |
Závody |
2015-07-13 13:49 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2015 E2 |
2015-07-11 |
Závody |
2015-07-13 13:27 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2015 E1 |
2015-07-10 |
Závody |
2015-07-13 13:08 |
Michal Hodek |
Klacky [6] OPEN - Újezd nad Lesy |
2015-06-24 |
Závody |
2015-06-25 22:12 |
Kuba Makovský |
MČR KT F H21B |
2015-06-21 |
Závody |
2015-06-23 11:34 |
Kuba Makovský |
MČR KT SF H21D |
2015-06-20 |
Závody |
2015-06-22 16:49 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2015 - finále |
2015-06-21 |
Závody |
2015-06-21 20:38 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2015 - semifinále |
2015-06-20 |
Závody |
2015-06-21 20:25 |
Víťa |
Saxbo |
2015-06-14 |
|
2015-06-18 19:23 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Pekloves |
2015-06-07 |
Závody |
2015-06-18 18:32 |
Kuba Makovský |
Oblastní mistrovství Březina H21L |
2015-06-13 |
Závody |
2015-06-16 17:50 |
Kuba Makovský |
PPŽ Roztoky |
2015-06-10 |
Tréninky |
2015-06-15 15:41 |
Kuba Makovský |
ČP sprint Žatec H21A |
2015-05-30 |
Závody |
2015-06-15 15:46 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Kroučová |
2015-05-30 |
Závody |
2015-06-15 14:52 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Pekloves |
2015-06-07 |
Závody |
2015-06-11 20:46 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Pekloves |
2015-06-06 |
Závody |
2015-06-11 20:27 |
Kuba Makovský |
ŽB Čechy Pekloves H21A |
2015-06-07 |
Závody |
2015-06-11 14:40 |
Kuba Makovský |
ŽB Čechy Pekloves H21A |
2015-06-06 |
Závody |
2015-06-11 14:23 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Pekloves |
2015-06-07 |
Závody |
2015-06-07 21:42 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Pekloves |
2015-06-06 |
Závody |
2015-06-07 21:30 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Kroučová |
2015-05-30 |
Závody |
2015-06-07 21:10 |
Martin Černý |
Béčka - Pekloves, Klasika |
2015-06-06 |
Tréninky |
2015-06-07 17:21 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Kroučová neděle |
2015-05-31 |
Závody |
2015-06-02 17:34 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Kroučová sobota |
2015-05-30 |
Závody |
2015-06-02 16:49 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Žatec |
2015-05-30 |
Závody |
2015-06-02 16:39 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Kroučová |
2015-05-31 |
Závody |
2015-05-31 17:08 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Žatec |
2015-05-30 |
Závody |
2015-05-31 16:53 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Kroučová |
2015-05-30 |
Závody |
2016-04-10 17:43 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint 2015 |
2015-05-23 |
Závody |
2015-05-26 17:44 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Valašské Meziříčí |
2015-05-23 |
Závody |
2015-05-24 19:48 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Albrechtice |
2015-05-17 |
Závody |
2015-05-24 19:25 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Albrechtice |
2015-05-16 |
Závody |
2015-05-24 19:19 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Vranov |
2015-05-03 |
Závody |
2015-05-24 19:05 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Vranov |
2015-05-02 |
Závody |
2015-05-24 18:55 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Jablonec nad Nisou |
2015-04-25 |
Závody |
2015-05-19 21:13 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Jablonec nad Nisou |
2015-04-25 |
Závody |
2015-05-19 21:03 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Albrechtice u Sušice |
2015-05-16 |
Závody |
2015-05-19 19:11 |
Kuba Makovský |
24hOL FF2 |
2015-05-17 |
Závody |
2015-05-19 19:07 |
Kuba Makovský |
24hOL SEN5 |
2015-05-17 |
Závody |
2015-05-19 18:54 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Albrechtice u Sušice |
2015-05-17 |
Závody |
2015-05-19 18:48 |
Kuba Makovský |
24hOL LEN3 |
2015-05-17 |
Závody |
2015-05-19 18:45 |
Kuba Makovský |
24hOL LT |
2015-05-16 |
Závody |
2015-05-21 13:39 |
Kuba Makovský |
24hOL SE4 |
2015-05-16 |
Závody |
2015-05-19 18:23 |
Kuba Makovský |
24hOL LD3 |
2015-05-16 |
Závody |
2015-05-19 18:19 |
Kuba Makovský |
24hOL SF6 |
2015-05-16 |
Závody |
2015-05-19 18:08 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Albrechtice u Sušice |
2015-05-17 |
Závody |
2015-05-17 22:17 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Buštěhrad |
2015-04-18 |
Závody |
2015-05-11 16:56 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Velká Černoc |
2015-04-12 |
Závody |
2015-05-11 16:49 |
Kuba Makovský |
ŽB Vranov H21A |
2015-05-03 |
Závody |
2015-05-04 23:09 |
Kuba Makovský |
ŽB Vranov H21A |
2015-05-02 |
Závody |
2015-05-04 21:40 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Vranov |
2015-05-02 |
Závody |
2015-05-03 18:23 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Bukovinka H21 3.úsek |
2015-04-26 |
Závody |
2015-04-28 17:36 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Bukovinka |
2015-04-26 |
Závody |
2015-04-27 23:05 |
Gabča Šimůnková |
MČR NOB 2015 |
2015-04-25 |
Závody |
2015-04-27 22:51 |
Gabča Šimůnková |
SCM soustřeďko - kombotech |
2015-04-25 |
Tréninky |
2015-04-27 22:32 |
Gabča Šimůnková |
SCM soustřeďko Brno - trénink nočák |
2015-04-24 |
Tréninky |
2015-04-27 22:23 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Rýnovice |
2015-04-25 |
Závody |
2015-04-26 12:58 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Rýnovice |
2015-04-25 |
Závody |
2015-04-26 12:51 |
Kuba Makovský |
Mistrovství oblasti ve sprintu H21L |
2015-04-18 |
Závody |
2015-04-20 16:49 |
Kuba Vlášek |
OM-Štafety-Chuchelský háj |
2015-04-11 |
Závody |
2015-04-19 21:30 |
Kuba Vlášek |
VS-Bezporostovka |
2015-04-05 |
Tréninky |
2016-08-29 17:36 |
Kuba Vlášek |
VS-Klasika |
2015-04-04 |
Tréninky |
2016-08-29 17:36 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh B |
2015-04-03 |
Tréninky |
2016-08-29 17:36 |
Kuba Vlášek |
VS-Výběh |
2015-04-03 |
Tréninky |
2016-08-29 17:36 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Oseček |
2015-03-28 |
Závody |
2015-04-19 20:07 |
Gabča Šimůnková |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
2015-04-18 |
Závody |
2015-04-18 23:05 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Buštěhrad |
2015-04-18 |
Závody |
2015-04-18 20:11 |
Martin Černý |
Mistrovství Prahy ve sprintu |
2015-04-18 |
Tréninky |
2015-04-18 19:36 |
Kuba Makovský |
Přebor Prahy štafle H21 3.úsek |
2015-04-11 |
Závody |
2015-04-16 14:41 |
Kuba Makovský |
nočák Bramberk |
2015-04-05 |
Tréninky |
2015-04-16 13:58 |
Kuba Makovský |
"klása" Bramberk |
2015-04-04 |
Tréninky |
2015-04-16 13:52 |
Kuba Makovský |
Sprint Bramberk |
2015-04-02 |
Tréninky |
2015-04-16 13:42 |
Martin Černý |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
2015-04-12 |
Závody |
2015-04-12 21:27 |
Martin Černý |
Mistrovství čtafet pražské oblasti |
2015-04-11 |
Závody |
2015-04-12 21:21 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Velká Černoc |
2015-04-12 |
Závody |
2015-04-12 18:27 |
Michal Hodek |
Přebor Prahy štafet - Velká Chuchle |
2015-04-11 |
Závody |
2015-04-12 17:39 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění 2015 - úvodní sprint |
2015-04-02 |
Tréninky |
2015-04-09 16:48 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění 2015 - okruh 2 |
2015-04-03 |
Tréninky |
2015-04-09 16:39 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění 2015 - Víťova klasika |
2015-04-04 |
Tréninky |
2015-04-09 16:32 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2015 - Hnědá |
2015-04-05 |
Tréninky |
2015-04-05 18:13 |
Martin Černý |
Víťova klasika |
2015-04-04 |
Tréninky |
2015-04-04 18:17 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2015 - Klasika |
2015-04-04 |
Tréninky |
2015-04-04 18:02 |
Kuba Makovský |
2. PŽ Oseček H21A/2 |
2015-03-28 |
Závody |
2015-03-29 22:25 |
Kuba Makovský |
2. PŽ Oseček H21A/1 |
2015-03-28 |
Závody |
2015-03-30 09:22 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Oseček - část 2. |
2015-03-28 |
Závody |
2015-03-28 23:50 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Oseček - část 1. |
2015-03-28 |
Závody |
2015-03-28 23:25 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Oseček 2. část |
2015-03-28 |
Závody |
2015-03-28 18:08 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Oseček 1. část |
2015-03-28 |
Závody |
2015-03-28 17:56 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Přední Kopanina |
2015-03-22 |
Závody |
2015-03-22 18:01 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Přední Kopanina |
2015-03-22 |
Závody |
2015-03-22 16:14 |
Kuba Makovský |
Jarní pohár klasika HE |
2015-03-21 |
Závody |
2015-03-22 00:47 |
Kuba Makovský |
Lipica trénink 3 |
2015-03-10 |
Tréninky |
2015-03-15 10:00 |
Kuba Makovský |
Lipica trénink 3 |
2015-03-10 |
Tréninky |
2015-03-15 09:52 |
Kuba Makovský |
Lipica trénink 2 |
2015-03-09 |
Tréninky |
2015-03-15 09:41 |
Kuba Makovský |
Lipica trénink 1 |
2015-03-07 |
Tréninky |
2015-03-15 09:29 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E5 - M21E |
2015-03-11 |
Závody |
2015-03-15 00:33 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E4 - M21E |
2015-03-10 |
Závody |
2015-03-15 00:10 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E2 - M21E |
2015-03-08 |
Závody |
2015-03-14 23:38 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E3 - M21E |
2015-03-09 |
Závody |
2015-03-14 23:45 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E1 - M21E |
2015-03-07 |
Závody |
2015-03-15 01:00 |
Michal Hodek |
Lipica open 2015 - E5 |
2015-03-11 |
Závody |
2015-03-12 23:58 |
Michal Hodek |
Slovinsko 2015 - Vrstevnice |
2015-03-10 |
Tréninky |
2015-03-12 23:36 |
Michal Hodek |
Slovinsko 2015 - Koridor |
2015-03-10 |
Tréninky |
2015-03-12 23:29 |
Michal Hodek |
Slovinsko 2015 - Řetěz |
2015-03-10 |
Tréninky |
2015-03-12 23:20 |
Michal Hodek |
Lipica open 2015 - E4 |
2015-03-10 |
Závody |
2015-03-12 22:23 |
Michal Hodek |
Lipica open 2015 - E3 |
2015-03-09 |
Závody |
2015-03-12 22:10 |
Michal Hodek |
Lipica open 2015 - E2 |
2015-03-08 |
Závody |
2015-03-12 21:46 |
Gabča Šimůnková |
Trénink sprint |
2015-03-09 |
Tréninky |
2015-03-12 21:03 |
Michal Hodek |
Slovinsko 2015 - Azimuty |
2015-03-07 |
Tréninky |
2015-03-12 20:53 |
Gabča Šimůnková |
Trénink control picking |
2015-03-10 |
Tréninky |
2015-03-12 20:42 |
Michal Hodek |
Lipica open 2015 - E1 |
2015-03-07 |
Závody |
2015-03-12 20:41 |
Gabča Šimůnková |
Trénink vrstevnicovka |
2015-03-10 |
Tréninky |
2015-03-12 20:38 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E3 |
2015-03-09 |
Závody |
2015-03-12 21:21 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E4 |
2015-03-10 |
Závody |
2015-03-12 21:22 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E5 |
2015-03-11 |
Závody |
2015-03-12 19:50 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E2 |
2015-03-08 |
Závody |
2015-03-12 19:33 |
Martin Černý |
Lipica Open E1 |
2015-03-07 |
Závody |
2015-03-07 18:41 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Hrádek |
2015-02-22 |
Tréninky |
2015-02-22 17:38 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Hrádek |
2015-02-22 |
Tréninky |
2015-02-22 17:19 |
Michal Hodek |
PZL - Chodovská tvrz - 2. kolo |
2015-02-21 |
Tréninky |
2015-02-22 17:06 |
Michal Hodek |
PZL - Chodovská tvrz - 1. kolo |
2015-02-21 |
Tréninky |
2015-02-22 16:59 |
Kuba Makovský |
Nedělní trénink |
2015-02-15 |
Tréninky |
2015-02-16 14:04 |
Kuba Makovský |
PZL Černý Most |
2015-02-14 |
Tréninky |
2015-02-16 13:55 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Ďábličák |
2015-02-15 |
Tréninky |
2015-02-15 16:35 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink |
2015-02-01 |
Tréninky |
2015-02-01 22:33 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Podvinný mlýn |
2015-02-01 |
Tréninky |
2015-02-01 14:41 |
Michal Hodek |
Opět na Kozla 2015 |
2015-01-10 |
Tréninky |
2015-01-10 20:31 |
Martin Černý |
PZL - Zpátky na Kozla |
2015-01-10 |
Tréninky |
2015-01-10 16:58 |
Michal Hodek |
Kufrování s Krakonošem 2014 |
2014-12-27 |
Tréninky |
2015-01-01 22:40 |
Michal Hodek |
Večerník Praha 2014 |
2014-12-21 |
Tréninky |
2014-12-22 17:49 |
Kuba Vlášek |
Večerník Praha |
2014-12-21 |
Závody |
2014-12-22 15:27 |
Kuba Vlášek |
HrOB-Ostašov |
2014-11-02 |
Závody |
2014-11-15 18:22 |
Kuba Vlášek |
HrOB-Ostašov |
2014-11-01 |
Závody |
2014-11-15 16:33 |
Michal Hodek |
Ďáblická Bludička 2014 |
2014-10-29 |
Závody |
2014-10-30 20:12 |
Kuba Makovský |
PŽ Kamenice H21L |
2014-10-19 |
Závody |
2014-10-20 17:11 |
Kuba Makovský |
PŽ Sulice H21L |
2014-10-18 |
Závody |
2014-10-20 16:54 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Kamenice |
2014-10-19 |
Závody |
2014-10-19 21:11 |
Kuba Vlášek |
MČRDružstva-Starý Plzenec |
2014-10-12 |
Závody |
2014-10-19 20:59 |
Kuba Vlášek |
MČRŠtafety-Starý Plzenec |
2014-10-11 |
Závody |
2014-10-19 20:49 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2014-09-07 |
Závody |
2014-10-19 11:02 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2014-09-06 |
Závody |
2014-10-19 11:00 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
2014-10-18 |
Závody |
2014-10-19 10:56 |
Ondra Měšťan |
MČR Družstev |
2014-10-12 |
Závody |
2014-10-19 10:54 |
Ondra Měšťan |
MČR Štafet |
2014-10-11 |
Závody |
2014-10-19 10:51 |
Martin Černý |
Mistrovství ČR Štafet - MIX |
2014-10-11 |
Závody |
2014-10-15 16:31 |
Kuba Makovský |
MČR klubů |
2014-10-12 |
Závody |
2014-10-14 17:40 |
Michal Hodek |
Mistrovství ČR družstev - Starý Plzenec |
2014-10-12 |
Závody |
2014-10-13 19:51 |
Michal Hodek |
Mistrovství ČR Štafet - Starý Plzenec |
2014-10-11 |
Závody |
2014-10-13 19:36 |
Kuba Vlášek |
JŽ-Šemanovice |
2014-10-05 |
Závody |
2014-10-05 17:41 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
2014-10-04 |
Závody |
2014-10-04 16:27 |
Kuba Vlášek |
Pondělní_trénink-Sprint_v_Počernicích |
2014-09-29 |
Tréninky |
2014-09-30 21:32 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Holičky-Finále |
2014-09-28 |
Závody |
2014-09-30 21:22 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Holičky-Kvalifikace |
2014-09-27 |
Závody |
2014-09-30 20:59 |
Kuba Makovský |
MČR klasika - F H21C |
2014-09-28 |
Závody |
2014-09-30 17:37 |
Kuba Makovský |
MČR Klasika - SF H21A |
2014-09-27 |
Závody |
2014-09-30 17:19 |
Kuba Makovský |
Botas H21E - 3.etapa |
2014-07-20 |
Závody |
2014-09-25 09:06 |
Kuba Makovský |
Botas H21E - 2.etapa |
2014-07-19 |
Závody |
2014-10-03 15:07 |
Kuba Makovský |
Botas H21E - 1.etapa |
2014-07-18 |
Závody |
2014-09-24 17:13 |
Kuba Makovský |
PŽ Krňany - H21L |
2014-09-20 |
Závody |
2014-09-23 14:42 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Opatov |
2014-09-21 |
Závody |
2014-09-21 16:29 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Krňany |
2014-09-20 |
Závody |
2014-09-21 16:15 |
Kuba Makovský |
ČP Hostinné - sprint H21E |
2014-09-13 |
Závody |
2014-09-19 16:28 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Hostinné |
2014-09-13 |
Závody |
2014-09-19 15:58 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Libín |
2014-09-13 |
Závody |
2014-09-19 15:50 |
Kuba Vlášek |
VZ-Pražačka |
2014-09-03 |
Závody |
2014-09-19 14:17 |
Kuba Makovský |
ČPŠ - Šárovcova Lhota |
2014-09-13 |
Závody |
2014-09-18 17:20 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy míle E4 - H21A |
2014-08-17 |
Závody |
2014-09-18 16:25 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy míle E3 - H21A |
2014-08-17 |
Závody |
2014-09-18 16:04 |
Martin Černý |
Oblastní žebříček - Krátká trať |
2014-09-14 |
Závody |
2014-09-15 22:19 |
Martin Černý |
Sprint Hostinné |
2014-09-13 |
Závody |
2014-09-15 22:10 |
Martin Černý |
Český pohár štafet - MIX |
2014-09-13 |
Závody |
2014-09-15 22:00 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Hostinné |
2014-09-13 |
Závody |
2014-09-14 11:31 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Libín |
2014-09-13 |
Závody |
2014-09-14 11:19 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy míle E2 - H21A |
2014-08-16 |
Závody |
2014-09-12 17:23 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy míle E1 - H21A |
2014-08-16 |
Závody |
2014-09-12 17:04 |
Kuba Makovský |
ŽB Proseč - krátká H21A |
2014-09-07 |
Závody |
2014-09-09 16:52 |
Kuba Makovský |
ŽB Proseč - klasika H21A |
2014-09-06 |
Závody |
2014-09-09 16:31 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Proseč |
2014-09-07 |
Závody |
2014-09-07 19:18 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Proseč |
2014-09-06 |
Závody |
2014-09-07 19:07 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Proseč |
2014-09-07 |
Závody |
2014-09-07 18:58 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Proseč |
2014-09-06 |
Závody |
2014-09-07 18:44 |
Martin Černý |
Béčka - Maštale, Krátká |
2014-09-07 |
Závody |
2014-09-07 17:52 |
Martin Černý |
Béčka - Maštale, Klasika |
2014-09-06 |
Závody |
2014-09-07 17:44 |
Martin Černý |
Pražačka - Sprint |
2014-09-03 |
Závody |
2014-09-07 17:37 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Pražačka |
2014-09-03 |
Závody |
2014-09-03 20:35 |
Kuba Vlášek |
Sedmihoří E3 |
2014-07-06 |
Závody |
2014-08-27 15:39 |
Kuba Vlášek |
Sedmihoří E1 |
2014-07-04 |
Závody |
2014-08-27 15:05 |
Kuba Vlášek |
LS-Klasika |
2014-08-22 |
Tréninky |
2014-08-27 14:33 |
Kuba Vlášek |
LS-Nakresli si sám |
2014-08-21 |
Tréninky |
2014-08-27 14:10 |
Kuba Vlášek |
VS-Krátká/Seběh |
2014-08-20 |
Tréninky |
2014-08-27 14:03 |
Kuba Vlášek |
LS-Zelená |
2014-08-19 |
Tréninky |
2014-08-27 13:54 |
Kuba Vlášek |
LS-Řetěz |
2014-08-18 |
Tréninky |
2014-08-27 13:47 |
Kuba Vlášek |
LS-Okruh C |
2014-08-17 |
Tréninky |
2014-08-27 13:39 |
Kuba Vlášek |
LS-Okruh B |
2014-08-17 |
Tréninky |
2014-08-27 12:40 |
Kuba Vlášek |
LS-Okruh A |
2014-08-17 |
Tréninky |
2014-08-27 12:33 |
Kuba Vlášek |
LS-Linie |
2014-08-16 |
Tréninky |
2014-08-27 12:23 |
Martin Černý |
Letní Soustředění 2014 - Klasika |
2014-08-22 |
Tréninky |
2014-08-22 15:06 |
Martin Černý |
"Nakresli si svoji mapu" |
2014-08-21 |
Tréninky |
2014-08-21 20:31 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Nakresli si sám |
2014-08-21 |
Tréninky |
2014-08-21 20:19 |
Martin Černý |
Letní soustředění - Seběh |
2014-08-20 |
Tréninky |
2014-08-20 14:24 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Seběh |
2014-08-20 |
Tréninky |
2014-08-20 14:23 |
Martin Černý |
Zelená |
2014-08-19 |
Tréninky |
2014-08-19 14:45 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Zelená |
2014-08-19 |
Tréninky |
2014-08-19 12:45 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Řetěz |
2014-08-18 |
Tréninky |
2014-08-18 17:31 |
Martin Černý |
Okruh C |
2014-08-17 |
Tréninky |
2014-08-17 15:16 |
Martin Černý |
Okruh A |
2014-08-17 |
Tréninky |
2014-08-17 15:13 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Okruhy C |
2014-08-17 |
Tréninky |
2014-08-18 17:30 |
Martin Černý |
Okruh B |
2014-08-17 |
Tréninky |
2014-08-17 14:54 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Okruhy B |
2014-08-17 |
Tréninky |
2014-08-18 17:29 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Okruhy A |
2014-08-17 |
Tréninky |
2014-08-18 17:29 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Linie |
2014-08-16 |
Tréninky |
2014-08-17 14:01 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2014 - E3 |
2014-07-20 |
Závody |
2014-07-24 13:42 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2014 - E2 |
2014-07-19 |
Závody |
2014-07-24 13:07 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2014 - E1 |
2014-07-18 |
Závody |
2014-07-24 12:41 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2014 - E3 |
2014-07-20 |
Závody |
2014-07-21 21:03 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2014 - E2 |
2014-07-19 |
Závody |
2014-07-21 20:58 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2014 - E1 |
2014-07-18 |
Závody |
2014-07-21 20:53 |
Michal Hodek |
Sedmihoří 2014 - E2 |
2014-07-05 |
Závody |
2014-07-07 20:27 |
Michal Hodek |
Sedmihoří 2014 - E1 |
2014-07-04 |
Závody |
2014-07-07 20:22 |
Kuba Makovský |
MČR krátka finále H21B 2.část |
2014-06-22 |
Závody |
2014-07-01 17:04 |
Kuba Makovský |
MČR krátka finále H21B 1.část |
2014-06-22 |
Závody |
2014-07-01 16:56 |
Kuba Makovský |
MČR krátká - kvalifikace |
2014-06-21 |
Závody |
2014-06-26 23:40 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká finále |
2014-06-22 |
Závody |
2014-06-23 13:16 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká semifinále |
2014-06-21 |
Závody |
2014-06-25 08:47 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Mníšek |
2014-06-07 |
Závody |
2014-06-22 23:07 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Teplice_n_Met.-Finále |
2014-06-22 |
Závody |
2014-06-22 20:24 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Teplice_n_Met.-Kvalifikace |
2014-06-21 |
Závody |
2014-06-22 20:13 |
Kuba Vlášek |
PPŽ-Stromovka |
2014-06-18 |
Závody |
2014-06-20 14:52 |
Michal Hodek |
Pražský pohár žactva - Stromovka |
2014-06-18 |
Tréninky |
2014-06-18 21:26 |
Kuba Makovský |
MTBO liga Čelákovice |
2014-06-12 |
Závody |
2014-06-12 22:51 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
2014-06-11 |
Závody |
2014-06-12 20:36 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Fojtka |
2014-06-09 |
Závody |
2014-06-09 19:36 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Fojtka |
2014-06-07 |
Závody |
2014-06-09 19:21 |
Kuba Makovský |
ŽB Fojtka |
2014-06-08 |
Závody |
2014-06-09 17:20 |
Kuba Makovský |
ŽB Fojtka |
2014-06-07 |
Závody |
2014-06-10 13:32 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Odranec |
2014-06-08 |
Závody |
2014-06-08 23:05 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Odranec |
2014-06-07 |
Závody |
2014-06-08 22:57 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2014-06-08 |
Závody |
2014-06-08 20:32 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2014-06-07 |
Závody |
2014-06-08 20:29 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
2014-06-04 |
Závody |
2014-06-08 20:26 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
2014-05-28 |
Závody |
2014-06-08 20:24 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
2014-05-21 |
Závody |
2014-06-08 20:23 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
2014-05-14 |
Závody |
2014-06-08 20:21 |
Ondra Měšťan |
Mistrovství oblasti na klasice |
2014-06-01 |
Závody |
2014-06-01 20:50 |
Ondra Měšťan |
Veřejný závod |
2014-05-31 |
Závody |
2014-06-01 20:50 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
2014-05-31 |
Závody |
2014-06-08 20:17 |
Kuba Vlášek |
OM-Klasika-Janov |
2014-06-01 |
Závody |
2014-06-01 19:52 |
Kuba Vlášek |
VZ-Janov |
2014-05-31 |
Závody |
2014-06-01 19:43 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Janov |
2014-05-31 |
Závody |
2014-06-01 19:35 |
Gabča Šimůnková |
Český pohár štafet |
2014-05-25 |
Závody |
2014-05-28 22:14 |
Gabča Šimůnková |
Žebříček A sprint |
2014-05-24 |
Závody |
2014-05-28 21:55 |
Gabča Šimůnková |
Český pohár štafet |
2014-05-24 |
Závody |
2014-05-28 21:47 |
Kuba Makovský |
ČP Česká Třebová |
2014-05-24 |
Závody |
2014-05-27 12:22 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Mikuleč |
2014-05-25 |
Závody |
2014-05-26 20:48 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Česká Třebová |
2014-05-24 |
Závody |
2014-05-26 20:35 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Mikuleč |
2014-05-24 |
Závody |
2014-05-26 20:22 |
Kuba Makovský |
5. ČPŠ Mikuleč |
2014-05-25 |
Závody |
2014-05-26 17:09 |
Kuba Makovský |
4.ČPŠ Mikuleč |
2014-05-24 |
Závody |
2014-05-26 16:44 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Česká Třebová |
2014-05-24 |
Závody |
2014-05-25 19:42 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Mikuleč |
2014-05-25 |
Závody |
2014-05-25 19:38 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Mikuleč |
2014-05-24 |
Závody |
2014-05-25 18:30 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2014-05-17 |
Závody |
2014-05-20 21:12 |
Kuba Makovský |
ŽA Rokytá - krátká |
2014-05-18 |
Závody |
2014-05-20 16:42 |
Kuba Makovský |
ŽA Rokytá - klasika |
2014-05-17 |
Závody |
2014-05-20 16:44 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Rokytá |
2014-05-18 |
Závody |
2014-05-19 22:28 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Rokytá |
2014-05-17 |
Závody |
2014-05-19 22:31 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Rokytá |
2014-05-18 |
Závody |
2014-05-18 20:22 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Rokytá |
2014-05-17 |
Závody |
2014-05-18 20:01 |
Gabča Šimůnková |
Žebříček A |
2014-05-18 |
Závody |
2014-05-18 19:41 |
Gabča Šimůnková |
Žebříček A |
2014-05-17 |
Závody |
2014-05-18 19:10 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Landštejn |
2014-05-11 |
Závody |
2014-05-16 22:52 |
Kuba Vlášek |
MČR-Znojmo |
2014-05-08 |
Závody |
2014-05-16 22:20 |
Kuba Makovský |
Kvadriatlon |
2014-05-08 |
Závody |
2014-05-15 11:10 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2014-05-11 |
Závody |
2014-05-13 20:10 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2014-05-10 |
Závody |
2014-05-13 20:07 |
Kuba Makovský |
ŽB Landštejn |
2014-05-11 |
Závody |
2014-05-13 11:14 |
Kuba Makovský |
ŽB Landštejn |
2014-05-10 |
Závody |
2014-05-13 10:39 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Landštejn |
2014-05-11 |
Závody |
2014-05-12 19:55 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Landštejn |
2014-05-10 |
Závody |
2014-05-12 19:48 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy |
2014-05-11 |
Závody |
2014-05-12 15:08 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy |
2014-05-10 |
Závody |
2014-05-12 14:54 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint 2014 |
2014-05-08 |
Závody |
2014-05-12 14:38 |
Kuba Makovský |
PZL |
2012-02-01 |
Tréninky |
2014-05-04 22:34 |
Kuba Makovský |
PZL |
2011-11-19 |
Tréninky |
2014-05-04 22:26 |
Kuba Makovský |
Sparťanská klouzačka |
2011-11-04 |
Tréninky |
2014-05-04 20:57 |
Kuba Makovský |
MČR HROB |
2011-11-06 |
Závody |
2014-05-04 20:50 |
Kuba Makovský |
MČR HROB |
2011-11-05 |
Závody |
2014-05-04 20:51 |
Kuba Makovský |
PZL |
2011-01-01 |
Tréninky |
2014-05-04 20:29 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Háje |
2014-05-01 |
Závody |
2014-05-02 17:23 |
Gabča Šimůnková |
Pražský žebříček |
2014-05-01 |
Závody |
2014-05-01 22:03 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Želízy |
2014-04-26 |
Závody |
2014-05-01 18:37 |
Kuba Makovský |
nočák F1 |
2013-12-04 |
Tréninky |
2014-04-30 15:44 |
Kuba Makovský |
Mistrovství Prahy na krátké trati |
2012-04-29 |
Závody |
2014-04-30 15:40 |
Kuba Makovský |
oblasťák |
2012-03-31 |
Závody |
2014-04-30 15:32 |
Kuba Makovský |
oblasťák JO |
2012-04-28 |
Závody |
2014-04-30 15:28 |
Kuba Makovský |
oblasťák |
2012-03-25 |
Závody |
2014-04-30 15:16 |
Kuba Makovský |
Mistrovství JO na klasice |
2014-04-27 |
Závody |
2014-04-28 16:21 |
Ondra Měšťan |
Západočeský žebříček |
2014-04-05 |
Závody |
2014-04-27 19:49 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
2014-04-13 |
Závody |
2014-06-08 20:19 |
Ondra Měšťan |
Mistrovství oblasti ve sprintu |
2014-04-12 |
Závody |
2014-04-27 19:36 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
2014-04-06 |
Závody |
2014-06-08 20:18 |
Ondra Měšťan |
Mistrovství oblasti štafet |
2014-04-05 |
Závody |
2014-04-27 19:37 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Chodov |
2014-04-12 |
Závody |
2014-04-27 18:15 |
Martin Černý |
Přebor na krátké trati |
2014-04-26 |
Závody |
2014-04-26 22:43 |
Kuba Makovský |
Mistrovství Prahy na krátké trati |
2014-04-26 |
Závody |
2014-04-26 22:38 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Želízy |
2014-04-26 |
Závody |
2014-04-26 20:08 |
Gabča Šimůnková |
Mistrovství Prahy na krátké |
2014-04-26 |
Závody |
2014-04-26 17:52 |
Gabča Šimůnková |
Pražský žebříček |
2014-03-30 |
Závody |
2014-04-25 22:06 |
Gabča Šimůnková |
Pražský žebříček |
2014-03-22 |
Závody |
2014-04-25 22:04 |
Gabča Šimůnková |
Mistrovství Prahy štafet |
2014-04-05 |
Závody |
2014-05-01 22:03 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Libotenice |
2014-03-22 |
Závody |
2014-04-25 21:56 |
Gabča Šimůnková |
Západočeský žebříček |
2014-04-05 |
Závody |
2014-05-01 22:03 |
Gabča Šimůnková |
Mistrovství Prahy ve sprintu |
2014-04-12 |
Závody |
2014-04-25 22:17 |
Gabča Šimůnková |
Pražský žebříček |
2014-04-06 |
Závody |
2014-04-25 21:35 |
Kuba Makovský |
oblasťák JO |
2012-03-24 |
Závody |
2014-04-29 17:09 |
Kuba Makovský |
oblastní mistrovství JO |
2012-03-23 |
Závody |
2014-04-29 17:09 |
Kuba Makovský |
pohár štafet |
2012-03-18 |
Závody |
2014-04-29 17:08 |
Kuba Makovský |
Jarní skály |
2012-03-17 |
Závody |
2014-04-29 17:11 |
Kuba Makovský |
Pražský žebříček |
2012-04-15 |
Závody |
2014-04-29 17:08 |
Kuba Makovský |
Pražský žebříček |
2012-05-01 |
Závody |
2014-04-29 11:07 |
Kuba Makovský |
Pražský žebříček |
2012-04-01 |
Závody |
2014-04-29 17:08 |
Kuba Makovský |
Výřezy soustřeďko Pá - odpo |
2014-04-18 |
Tréninky |
2014-05-15 15:08 |
Kuba Makovský |
Paměťák soustřeďko Pá - dopo |
2014-04-18 |
Tréninky |
2014-05-15 15:19 |
Kuba Makovský |
Orienťák soustřeďko Pá - dopo |
2014-04-18 |
Tréninky |
2014-05-15 15:19 |
Kuba Makovský |
Linie soustřeďko Pá - dopo |
2014-04-18 |
Tréninky |
2014-05-15 15:19 |
Kuba Makovský |
Pražský žebříček |
2014-04-06 |
Závody |
2014-04-23 17:16 |
Kuba Makovský |
Mistrovství západačeské oblasti ve sprintu |
2014-04-05 |
Závody |
2014-04-23 17:10 |
Kuba Makovský |
Mistrovství Prahy štafet |
2014-04-05 |
Závody |
2014-04-23 17:04 |
Kuba Makovský |
Mistrovství Prahy ve sprintu |
2014-04-12 |
Závody |
2014-04-23 16:18 |
Martin Černý |
Soustřeďko - Půlnul |
2014-04-19 |
Tréninky |
2014-04-22 22:51 |
Michal Hodek |
Tak jsem to půlnul |
2014-04-19 |
Tréninky |
2014-04-22 21:31 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika - finále D21A |
2022-09-18 |
Závody |
2022-10-01 17:17 |
Honza Pucherna |
OŽ Jablonec - Břízky H10 |
2022-05-29 |
Závody |
2022-05-29 22:36 |
Martin Hejna |
PPŽ Malešice |
2021-06-16 |
Závody |
2021-06-16 22:59 |
Gabča Šimůnková |
Měřený trénink při ŽB v Jablonci |
2021-05-30 |
Tréninky |
2021-06-02 12:25 |
David Elleder |
MČR middle |
2020-10-03 |
Závody |
2020-10-05 17:27 |
Míša Šimůnková |
Běhej s mapou Vrchbělá |
2020-06-06 |
Závody |
2020-06-15 14:27 |
David Elleder |
PRDOL Alšovice middle |
2020-06-13 |
Závody |
2020-06-14 18:36 |
Kuba Vlášek |
NT-Grybla |
2020-03-01 |
Tréninky |
2020-06-07 21:45 |
Kuba Vlášek |
NT-Aldašín |
2020-02-16 |
Tréninky |
2020-06-07 21:38 |
Kuba Vlášek |
NT-Vrabec |
2020-02-02 |
Tréninky |
2020-06-07 21:27 |
Gabča Šimůnková |
Rumpál E2 - zkrácená |
2018-08-04 |
Závody |
2018-08-09 20:37 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Hodkovice nad Mohelkou |
2016-04-02 |
Závody |
2016-04-02 22:08 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Lotyšské štafety |
2016-03-25 |
Tréninky |
2016-03-30 21:49 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Klepáčov |
2015-09-26 |
Závody |
2015-10-12 18:49 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Krňany - krátká |
2015-09-20 |
Závody |
2015-09-21 21:31 |
Kuba Vlášek |
OM-Klasika-Březnice |
2015-06-13 |
Závody |
2015-06-18 18:46 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Pekloves |
2015-06-06 |
Závody |
2015-06-18 18:22 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Albrechtice u Sušice |
2015-05-16 |
Závody |
2015-05-17 21:30 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E1 |
2015-03-07 |
Závody |
2015-03-12 21:21 |
Kuba Vlášek |
PZL-Tour de Braník |
2014-12-13 |
Závody |
2020-07-26 18:48 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Šemanovice |
2014-10-04 |
Závody |
2014-10-05 17:34 |
Kuba Vlášek |
Sedmihoří E2 |
2014-07-05 |
Závody |
2014-08-27 15:42 |
Martin Černý |
Linie |
2014-08-16 |
Tréninky |
2014-08-16 18:13 |
Michal Hodek |
Sedmihoří 2014 - E3 |
2014-07-06 |
Závody |
2014-07-07 20:33 |
Ondra Měšťan |
Vyzývací pohár III |
2014-05-25 |
Závody |
2014-05-26 21:40 |
Ondra Měšťan |
Vyzývací pohár II |
2014-05-24 |
Tréninky |
2014-05-26 21:42 |
Ondra Měšťan |
Vyzývací pohár I |
2014-05-24 |
Závody |
2014-05-26 21:39 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
2014-05-18 |
Závody |
2014-05-20 21:15 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Landštejn |
2014-05-10 |
Závody |
2014-05-18 19:50 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Háje |
2014-05-01 |
Závody |
2014-05-01 19:12 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
2014-05-01 |
Závody |
2014-06-08 20:18 |