Terka Měšťanová |
ŽB Radčice long |
18.06.2023 |
Závody |
19.06.2023 18:48 |
Terka Měšťanová |
ŽB Radčice middle |
17.06.2023 |
Závody |
19.06.2023 18:20 |
Gabča Šimůnková |
JO middle Okna - odpoledne |
06.05.2023 |
Závody |
17.06.2023 23:56 |
Gabča Šimůnková |
JO middle Okna - dopoledne |
06.05.2023 |
Závody |
17.06.2023 23:45 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika Neslovice F |
11.06.2023 |
Závody |
15.06.2023 18:05 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika Neslovice Q |
10.06.2023 |
Závody |
15.06.2023 17:52 |
Honza Pucherna |
ZB Piskove navrsi D10L |
27.05.2023 |
Tréninky |
29.05.2023 11:15 |
Honza Pucherna |
ZB Bukova H10 |
28.05.2023 |
Tréninky |
29.05.2023 11:13 |
Honza Pucherna |
ZB Bukova D10L |
28.05.2023 |
Tréninky |
29.05.2023 11:10 |
Honza Pucherna |
H10 PŽ Lubenec |
13.05.2023 |
Závody |
14.05.2023 20:10 |
Gabča Šimůnková |
ČP sprint - Říčany |
22.04.2023 |
Závody |
28.04.2023 14:28 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Kozlík |
23.04.2023 |
Závody |
28.04.2023 14:06 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Valnovka |
22.04.2023 |
Závody |
28.04.2023 13:43 |
Gabča Šimůnková |
ČP middle - Petrohrad |
16.04.2023 |
Závody |
28.04.2023 13:26 |
Gabča Šimůnková |
MČR NOB |
15.04.2023 |
Závody |
28.04.2023 12:39 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ Kozlíček |
23.04.2023 |
Závody |
23.04.2023 21:05 |
Terka Měšťanová |
ŽA Říčany |
22.04.2023 |
Závody |
23.04.2023 20:45 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ Ládví |
22.04.2023 |
Závody |
23.04.2023 20:21 |
Terka Měšťanová |
ŽA Petrohrad |
16.04.2023 |
Závody |
17.04.2023 08:13 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Černé Voděrady - krátká |
26.03.2023 |
Závody |
27.03.2023 13:01 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E5 - zkrácená |
15.03.2023 |
Závody |
26.03.2023 23:08 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E4 - middle |
14.03.2023 |
Závody |
26.03.2023 22:56 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E3 - middle |
13.03.2023 |
Závody |
26.03.2023 22:41 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E2 - klasika |
12.03.2023 |
Závody |
26.03.2023 20:09 |
Honza Pucherna |
H10 PŽ Černé Voděrady |
26.03.2023 |
Závody |
26.03.2023 20:07 |
Honza Pucherna |
PŽ Černé Voděrady TF |
26.03.2023 |
Závody |
26.03.2023 20:03 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E1 - middle W21E |
11.03.2023 |
Závody |
26.03.2023 19:57 |
Terka Měšťanová |
LO 2023 E5 |
15.03.2023 |
Závody |
19.03.2023 19:34 |
Terka Měšťanová |
LO 2023 E4 |
14.03.2023 |
Závody |
19.03.2023 18:52 |
Terka Měšťanová |
LO 2023 E3 |
13.03.2023 |
Závody |
19.03.2023 18:38 |
Terka Měšťanová |
LO 2023 E2 |
12.03.2023 |
Závody |
19.03.2023 18:07 |
Terka Měšťanová |
Lipica open 2023 E1 |
11.03.2023 |
Závody |
19.03.2023 17:39 |
Terka Měšťanová |
Czech O-Tour E7 Kokořínsko |
30.10.2022 |
Závody |
30.10.2022 17:46 |
Šimon Vyhnis |
PŽ Všenory |
23.10.2022 |
Závody |
23.10.2022 20:42 |
Gabča Šimůnková |
MČR družstev |
09.10.2022 |
Závody |
21.10.2022 21:59 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet |
08.10.2022 |
Závody |
21.10.2022 21:28 |
Terka Měšťanová |
MČR družstev |
09.10.2022 |
Závody |
15.10.2022 09:23 |
Terka Měšťanová |
MČR štafet |
08.10.2022 |
Závody |
15.10.2022 09:01 |
Matěj Kuchař |
MČR štafety |
08.10.2022 |
Tréninky |
09.10.2022 20:47 |
Matěj Kuchař |
MČR družstva |
09.10.2022 |
Závody |
09.10.2022 19:51 |
Šimon Vyhnis |
PZ Svarov |
02.10.2022 |
Tréninky |
02.10.2022 20:51 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Záboří |
25.09.2022 |
Závody |
01.10.2022 17:54 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Tetín |
24.09.2022 |
Závody |
21.10.2022 22:01 |
Gabča Šimůnková |
ČP Dvůr Králové - sprint |
24.09.2022 |
Závody |
01.10.2022 17:30 |
Míša Šimůnková |
ČPŠ Dvůr Králové D18 neděle |
25.09.2022 |
Závody |
01.10.2022 17:18 |
Míša Šimůnková |
ČPŠ Dvůr Králové D18 sobota |
24.09.2022 |
Závody |
01.10.2022 17:05 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika - kvalifikace D21B |
17.09.2022 |
Závody |
01.10.2022 16:50 |
Míša Šimůnková |
ŽBČ Kralovice - klasika |
11.09.2022 |
Závody |
01.10.2022 16:48 |
Míša Šimůnková |
ŽBČ Kralovice - krátká |
10.09.2022 |
Závody |
01.10.2022 16:35 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ neděle |
25.09.2022 |
Závody |
26.09.2022 18:33 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ sobota |
24.09.2022 |
Závody |
26.09.2022 18:09 |
Terka Měšťanová |
ŽA sprint |
24.09.2022 |
Závody |
26.09.2022 17:39 |
Matěj Kuchař |
MČR kvalda |
17.09.2022 |
Tréninky |
18.09.2022 19:30 |
Matěj Kuchař |
MČR finále |
18.09.2022 |
Závody |
18.09.2022 19:17 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika-finále A |
18.09.2022 |
Závody |
18.09.2022 18:20 |
Terka Měšťanová |
MČR klasika-kvalifikace |
17.09.2022 |
Závody |
18.09.2022 17:45 |
Gabča Šimůnková |
ČP Rusava - krátká |
11.09.2022 |
Závody |
15.09.2022 09:23 |
Gabča Šimůnková |
ČP Rusava - klasika |
10.09.2022 |
Závody |
15.09.2022 09:10 |
Šimon Vyhnis |
TSM mapáč Tupadly |
14.09.2022 |
Tréninky |
14.09.2022 23:04 |
Terka Měšťanová |
ŽA Rusava-middle |
11.09.2022 |
Závody |
12.09.2022 16:52 |
Terka Měšťanová |
ŽA Rusava-klasika |
10.09.2022 |
Závody |
12.09.2022 16:06 |
Terka Měšťanová |
O-ringen E5 |
30.07.2022 |
Závody |
19.08.2022 16:46 |
Honza Pucherna |
H10 Rumcajsovy mile 2022 E3 |
14.08.2022 |
Závody |
14.08.2022 20:05 |
Honza Pucherna |
H10 Rumcajsovy mile 2022 E2 |
13.08.2022 |
Závody |
14.08.2022 20:01 |
Honza Pucherna |
H10 Rumcajsovy mile 2022 E1 |
12.08.2022 |
Závody |
14.08.2022 19:58 |
Gabča Šimůnková |
O-Ringen E5 |
30.07.2022 |
Závody |
03.08.2022 18:21 |
Gabča Šimůnková |
O-Ringen E4 |
29.07.2022 |
Závody |
03.08.2022 17:47 |
Gabča Šimůnková |
O-Ringen E3 |
28.07.2022 |
Závody |
03.08.2022 15:49 |
Gabča Šimůnková |
O-Ringen E2 |
26.07.2022 |
Závody |
02.08.2022 22:55 |
Gabča Šimůnková |
O-Ringen E1 |
25.07.2022 |
Závody |
02.08.2022 22:39 |
Gabča Šimůnková |
O-Ringen oficiální trénink |
23.07.2022 |
Tréninky |
02.08.2022 22:01 |
Terka Měšťanová |
O-ringen-E4 |
29.07.2022 |
Závody |
02.08.2022 15:58 |
Terka Měšťanová |
O-ringen-E3 |
28.07.2022 |
Tréninky |
02.08.2022 15:18 |
Terka Měšťanová |
O-ringen-E2 |
26.07.2022 |
Závody |
02.08.2022 15:03 |
Terka Měšťanová |
O-ringen-E1 |
25.07.2022 |
Závody |
02.08.2022 14:43 |
Gabča Šimůnková |
Czech O-Tour Jizerky E3 |
17.07.2022 |
Závody |
01.08.2022 15:35 |
Gabča Šimůnková |
Czech O-Tour Jizerky E2 |
16.07.2022 |
Závody |
01.08.2022 15:10 |
Gabča Šimůnková |
Czech O-Tour Jizerky E1 |
16.07.2022 |
Závody |
01.08.2022 11:38 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-long |
15.07.2022 |
Tréninky |
18.07.2022 10:00 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-middle |
14.07.2022 |
Tréninky |
18.07.2022 09:25 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-sprint |
11.07.2022 |
Tréninky |
17.07.2022 20:00 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-dlouhé postupy |
12.07.2022 |
Tréninky |
17.07.2022 19:33 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-OMR |
10.07.2022 |
Tréninky |
17.07.2022 19:14 |
Terka Měšťanová |
TK Norsko-seznamovák |
09.07.2022 |
Tréninky |
17.07.2022 19:03 |
Honza Pucherna |
O-Pozary 3. etapa HDR |
06.07.2022 |
Závody |
06.07.2022 18:10 |
Honza Pucherna |
OŽ JO H10 |
26.06.2022 |
Závody |
06.07.2022 18:00 |
Ondra Kuchař |
ŽB Číměř |
19.06.2022 |
Závody |
01.07.2022 15:25 |
Ondra Kuchař |
MČR Krátká Finále |
05.06.2022 |
Závody |
01.07.2022 15:12 |
Ondra Kuchař |
MČR Krátká Kvalifikace |
04.06.2022 |
Závody |
01.07.2022 15:01 |
Ondra Kuchař |
JO Břízky |
29.05.2022 |
Závody |
01.07.2022 14:44 |
Jája Makovská |
oblž Sněžník D21K |
26.06.2022 |
Závody |
01.07.2022 14:23 |
Jája Makovská |
MO JO na klasice Sněžník D21K |
25.06.2022 |
Závody |
01.07.2022 14:16 |
Kuba Makovský |
oblž Sněžník H21L |
26.06.2022 |
Závody |
01.07.2022 14:05 |
Kuba Makovský |
MO JO na klasice Sněžník H21L |
25.06.2022 |
Závody |
01.07.2022 14:15 |
Kuba Makovský |
H-open při AMČR Hluboká n. Vlt. |
22.06.2022 |
Závody |
24.06.2022 16:39 |
Kuba Makovský |
ŽB Číměř H21B |
19.06.2022 |
Závody |
24.06.2022 16:28 |
Kuba Makovský |
ŽB Sedlo u Číměře H21B |
18.06.2022 |
Závody |
24.06.2022 16:20 |
Míša Šimůnková |
ŽB Číměř - krátká |
19.06.2022 |
Závody |
20.06.2022 21:01 |
Míša Šimůnková |
ŽB Číměř - klasika |
18.06.2022 |
Závody |
20.06.2022 20:29 |
Terka Měšťanová |
ŽB Čechy KT |
19.06.2022 |
Závody |
19.06.2022 21:07 |
Terka Měšťanová |
ŽB Čechy- klasika |
18.06.2022 |
Závody |
19.06.2022 20:03 |
Gabča Šimůnková |
MČR KT - kvalifikace D21B |
04.06.2022 |
Závody |
17.06.2022 10:03 |
Gabča Šimůnková |
MČR KT - finále A |
05.06.2022 |
Závody |
14.06.2022 13:39 |
Kuba Makovský |
Oblž klasika z Ondřejova H21L |
12.06.2022 |
Závody |
13.06.2022 16:28 |
Kuba Makovský |
MČR KT finále H21C |
05.06.2022 |
Závody |
13.06.2022 16:54 |
Kuba Makovský |
MČR KT kvalifikace H21B |
04.06.2022 |
Závody |
13.06.2022 15:51 |
Terka Měšťanová |
MČR krátká-B finále |
05.06.2022 |
Závody |
05.06.2022 17:28 |
Terka Měšťanová |
MČR krátká kvalifikace |
04.06.2022 |
Závody |
05.06.2022 17:01 |
Kuba Makovský |
oblž Břízky H21L |
29.05.2022 |
Závody |
31.05.2022 11:46 |
Gabča Šimůnková |
OŽ JO Břízky - klasika |
29.05.2022 |
Závody |
31.05.2022 11:52 |
Gabča Šimůnková |
TSM mapáč Požáry |
25.05.2022 |
Tréninky |
30.05.2022 10:31 |
Terka Měšťanová |
OŽ Břízky |
29.05.2022 |
Závody |
29.05.2022 19:23 |
Terka Měšťanová |
MČR SŠ |
15.05.2022 |
Závody |
29.05.2022 18:43 |
Terka Měšťanová |
MČR sprint |
14.05.2022 |
Závody |
29.05.2022 18:11 |
Terka Měšťanová |
OŽ Milý Bor |
27.03.2022 |
Závody |
28.05.2022 18:55 |
Kuba Makovský |
ŽB u Chyňavy |
22.05.2022 |
Závody |
27.05.2022 14:53 |
Šimon Vyhnis |
Model MČR krátká-Požáry |
25.05.2022 |
Tréninky |
26.05.2022 20:14 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ neděle 24.4. |
24.04.2022 |
Závody |
26.05.2022 16:45 |
Terka Měšťanová |
ČPŠ sobota 23.4. |
23.04.2022 |
Závody |
26.05.2022 16:43 |
Terka Měšťanová |
ŽB Chyňava-klasika |
21.05.2022 |
Závody |
26.05.2022 16:41 |
Terka Měšťanová |
ŽB Chyňava-middle |
22.05.2022 |
Závody |
29.05.2022 17:59 |
Gabča Šimůnková |
ČP Nejdek - klasika |
22.05.2022 |
Závody |
25.05.2022 00:00 |
Gabča Šimůnková |
ČP Nejdek - krátká |
21.05.2022 |
Závody |
24.05.2022 23:30 |
Šimon Vyhnis |
ŽB Žlábek(klasika) |
21.05.2022 |
Tréninky |
24.05.2022 22:39 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprintových štafet |
15.05.2022 |
Závody |
24.05.2022 17:57 |
Gabča Šimůnková |
MČR ve sprintu |
14.05.2022 |
Závody |
24.05.2022 17:21 |
Míša Šimůnková |
ŽB Chyňava - krátká |
22.05.2022 |
Závody |
24.05.2022 16:48 |
Míša Šimůnková |
ŽB Chyňava - klasika |
21.05.2022 |
Závody |
24.05.2022 16:32 |
Šimon Vyhnis |
ŽB Žlábek (middle) |
22.05.2022 |
Závody |
23.05.2022 22:57 |
Matěj Kuchař |
MČR sprint |
14.05.2022 |
Závody |
14.05.2022 20:55 |
Šimon Vyhnis |
PŽ Lužná (klasika) |
01.05.2022 |
Závody |
01.05.2022 17:52 |
Šimon Vyhnis |
Oblastní mistrovství KT Lučná |
30.04.2022 |
Tréninky |
30.04.2022 23:27 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ NMnM - neděle H21 |
24.04.2022 |
Závody |
26.04.2022 22:13 |
Matěj Kuchař |
Štafle elita |
24.04.2022 |
Závody |
26.04.2022 21:33 |
Matěj Kuchař |
Štafle |
23.04.2022 |
Závody |
26.04.2022 21:23 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ NMnM - sobota |
23.04.2022 |
Závody |
26.04.2022 22:06 |
Gabča Šimůnková |
ČP sprint NMnM |
23.04.2022 |
Závody |
26.04.2022 22:06 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2022 - Pomlázkáč |
18.04.2022 |
Tréninky |
23.04.2022 18:50 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2022 - Lesní sprint |
17.04.2022 |
Tréninky |
23.04.2022 18:34 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2022 - Chameleon |
16.04.2022 |
Tréninky |
23.04.2022 18:25 |
Ondra Kuchař |
MČR NOB |
09.04.2022 |
Závody |
14.04.2022 08:49 |
Gabča Šimůnková |
ČP middle - Struhařov |
10.04.2022 |
Závody |
11.04.2022 17:38 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Struhařov |
10.04.2022 |
Závody |
10.04.2022 21:07 |
Matěj Kuchař |
Oblast Sprint |
02.04.2022 |
Závody |
02.04.2022 15:25 |
Gabča Šimůnková |
Czech O-Tour Terezín E1 |
26.03.2022 |
Závody |
29.03.2022 16:47 |
Gabča Šimůnková |
Czech O-Tour Terezín E2 |
26.03.2022 |
Závody |
29.03.2022 16:52 |
Míša Šimůnková |
PŽ Milý Bor |
27.03.2022 |
Závody |
29.03.2022 15:43 |
Míša Šimůnková |
Czech O-Tour Terezín E2 |
26.03.2022 |
Závody |
29.03.2022 16:53 |
Míša Šimůnková |
Czech O-Tour Terezín E1 |
26.03.2022 |
Závody |
29.03.2022 15:10 |
Michal Hodek |
Czech O-Tour 2022 - E2 |
26.03.2022 |
Závody |
28.03.2022 23:05 |
Michal Hodek |
Czech O-Tour 2022 - E1 |
26.03.2022 |
Závody |
28.03.2022 22:46 |
Martin Černý |
Bílichov |
27.03.2022 |
Tréninky |
27.03.2022 16:53 |
Martin Černý |
Bílichov |
27.03.2022 |
Tréninky |
27.03.2022 16:52 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E5 - krátká |
16.03.2022 |
Závody |
20.03.2022 14:36 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E4 - zkrácená |
15.03.2022 |
Závody |
20.03.2022 14:24 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E3 - lesní sprint |
14.03.2022 |
Závody |
19.03.2022 22:34 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E2 - krátká |
13.03.2022 |
Závody |
17.03.2022 16:48 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E1 - klasika |
12.03.2022 |
Závody |
17.03.2022 15:37 |
Martin Černý |
Lipica H21A, sprint |
14.03.2022 |
Tréninky |
15.03.2022 21:08 |
Martin Černý |
Lipica H21A, long |
12.03.2022 |
Tréninky |
15.03.2022 21:03 |
Martin Černý |
Lipica H21A, short |
13.03.2022 |
Tréninky |
15.03.2022 18:40 |
Martin Černý |
Lipica H21A, zkracena |
15.03.2022 |
Tréninky |
15.03.2022 18:19 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Klánovice |
06.03.2022 |
Tréninky |
09.03.2022 13:06 |
Gabča Šimůnková |
F1 Kroučová |
23.02.2022 |
Tréninky |
28.02.2022 21:47 |
Šimon Vyhnis |
Nedělní trénink Šárka |
27.02.2022 |
Tréninky |
27.02.2022 22:08 |
Šimon Vyhnis |
Nedělní trénink Mukařov |
20.02.2022 |
Tréninky |
20.02.2022 22:22 |
Míša Šimůnková |
Nedělní trénink Aldašín |
13.02.2022 |
Tréninky |
13.02.2022 17:06 |
Matěj Kuchař |
Vrstevnicovka plus porosty bez cest |
13.02.2022 |
Tréninky |
13.02.2022 14:42 |
Gabča Šimůnková |
F1 Klánovice |
09.02.2022 |
Tréninky |
10.02.2022 22:52 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Selská rokle |
06.02.2022 |
Tréninky |
06.02.2022 14:49 |
Gabča Šimůnková |
F1 Kazatelna |
02.02.2022 |
Tréninky |
06.02.2022 14:06 |
Bára Smolková |
zkrácená klasika |
21.01.2022 |
Tréninky |
28.01.2022 10:27 |
David Elleder |
F1 Kejkol |
19.01.2022 |
Tréninky |
21.01.2022 11:13 |
Gabča Šimůnková |
F1 Kejkol |
19.01.2022 |
Tréninky |
20.01.2022 11:48 |
Emča Černá |
Valy - kombotech |
18.12.2021 |
Tréninky |
18.12.2021 16:36 |
Gabča Šimůnková |
F1 Langusta |
08.12.2021 |
Tréninky |
09.12.2021 19:31 |
Martin Hejna |
0.F1 Vitiška |
20.11.2021 |
Tréninky |
20.11.2021 17:51 |
Gabča Šimůnková |
0.F1 Nové Město - ve dne |
17.11.2021 |
Tréninky |
19.11.2021 12:53 |
Ondra Kuchař |
ŽB Plzeň |
17.10.2021 |
Tréninky |
09.11.2021 17:19 |
Ondra Kuchař |
MČR NOB |
16.10.2021 |
Závody |
09.11.2021 17:11 |
Ondra Kuchař |
MČR Družstva |
10.10.2021 |
Závody |
09.11.2021 16:44 |
Martin Hejna |
Litvínov SP 2 |
16.10.2021 |
Závody |
27.10.2021 14:44 |
Martin Hejna |
Litvínov SP |
16.10.2021 |
Závody |
27.10.2021 14:40 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Babice |
23.10.2021 |
Závody |
23.10.2021 21:07 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Úvaly |
03.10.2021 |
Závody |
23.10.2021 21:03 |
Míša Šimůnková |
PŽ Babice - krátká |
23.10.2021 |
Závody |
23.10.2021 18:35 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Babice - krátká |
23.10.2021 |
Závody |
23.10.2021 16:52 |
Gabča Šimůnková |
ČP Plzeň D21E |
17.10.2021 |
Závody |
23.10.2021 16:39 |
Martin Hejna |
Sychrov KT |
23.10.2021 |
Závody |
23.10.2021 15:39 |
Martin Hejna |
ŽB Plzeň KT |
17.10.2021 |
Závody |
21.10.2021 18:04 |
Martin Hejna |
Plzeň NOB KL |
16.10.2021 |
Závody |
21.10.2021 17:41 |
David Elleder |
NOB model |
13.10.2021 |
Tréninky |
14.10.2021 22:05 |
Emča Černá |
model nob |
13.10.2021 |
Tréninky |
14.10.2021 18:56 |
Emča Černá |
MČR družstev |
10.10.2021 |
Závody |
14.10.2021 18:26 |
Emča Černá |
MČR štafet |
09.10.2021 |
Závody |
14.10.2021 17:51 |
Gabča Šimůnková |
MČR družstev |
10.10.2021 |
Závody |
12.10.2021 17:04 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet |
09.10.2021 |
Závody |
12.10.2021 16:39 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Úvaly |
03.10.2021 |
Závody |
06.10.2021 20:14 |
Martin Hejna |
OŽ Popov u Jáchymova KL |
03.10.2021 |
Závody |
03.10.2021 16:30 |
Martin Hejna |
OŽ Popov u Jáchymova KT |
02.10.2021 |
Závody |
03.10.2021 16:18 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Dolní Olešnice - neděle |
26.09.2021 |
Závody |
02.10.2021 23:47 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Dolní Olešnice - sobota |
25.09.2021 |
Závody |
02.10.2021 23:13 |
Gabča Šimůnková |
ČP sprint Pouchov - D21A |
25.09.2021 |
Závody |
02.10.2021 22:57 |
Míša Šimůnková |
PŽ Žilina |
02.10.2021 |
Závody |
02.10.2021 20:10 |
Míša Šimůnková |
PŽ Ptačí důl |
28.09.2021 |
Závody |
02.10.2021 20:08 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Dolní Olešnice |
26.09.2021 |
Závody |
28.09.2021 11:17 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Dolní Olešnice |
25.09.2021 |
Závody |
28.09.2021 11:14 |
Emča Černá |
ČPŠ neděle |
26.09.2021 |
Závody |
27.09.2021 16:36 |
Emča Černá |
ČPŠ sobota |
25.09.2021 |
Závody |
27.09.2021 14:13 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Pouchov |
25.09.2021 |
Závody |
27.09.2021 12:43 |
Kuba Makovský |
MČR klasika F - H21B |
19.09.2021 |
Závody |
23.09.2021 15:25 |
Kuba Makovský |
MČR klasika SF - H21C |
18.09.2021 |
Závody |
23.09.2021 14:57 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika - finále B |
19.09.2021 |
Závody |
20.09.2021 21:58 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika - semifinále D21A |
18.09.2021 |
Závody |
20.09.2021 13:00 |
Matěj Kuchař |
MČR KLasika |
19.09.2021 |
Tréninky |
19.09.2021 20:13 |
Matěj Kuchař |
MČR Klasika |
18.09.2021 |
Tréninky |
19.09.2021 20:02 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Smilovice - middle |
11.09.2021 |
Závody |
12.09.2021 19:38 |
David Elleder |
OŽ Kazatelna |
12.09.2021 |
Tréninky |
12.09.2021 17:35 |
David Elleder |
OŽ Smilovice |
11.09.2021 |
Tréninky |
12.09.2021 17:30 |
David Elleder |
ŽA middle Valchov |
05.09.2021 |
Závody |
12.09.2021 17:23 |
David Elleder |
ŽA Kladky |
04.09.2021 |
Závody |
12.09.2021 17:14 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Smilovice |
11.09.2021 |
Závody |
11.09.2021 18:53 |
Michal Hodek |
Veřejný závod - Kunratice |
08.09.2021 |
Závody |
11.09.2021 18:49 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2021 - Štafety |
29.08.2021 |
Tréninky |
11.09.2021 18:44 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2021 - Dvoukolák F |
27.08.2021 |
Tréninky |
11.09.2021 18:43 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2021 - Dvoukolák S |
27.08.2021 |
Tréninky |
11.09.2021 18:41 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2021 - Vynechávky |
23.08.2021 |
Tréninky |
11.09.2021 18:39 |
Kuba Makovský |
ŽB Čechy Z. Nové Město, neděle - H21A |
05.09.2021 |
Závody |
07.09.2021 17:20 |
Kuba Makovský |
ŽB Čechy Z. Nové Město, sobota - H21A |
04.09.2021 |
Závody |
07.09.2021 17:20 |
Míša Šimůnková |
ŽB Čechy Černé Vody - krátká |
05.09.2021 |
Závody |
06.09.2021 21:24 |
Míša Šimůnková |
ŽB Čechy Černé Vody - klasika |
04.09.2021 |
Závody |
06.09.2021 21:14 |
Míša Šimůnková |
Rumcajsovy Míle E3 |
15.08.2021 |
Závody |
06.09.2021 21:02 |
Míša Šimůnková |
Rumcajsovy Míle E2 |
14.08.2021 |
Závody |
06.09.2021 20:56 |
Míša Šimůnková |
Rumcajsovy míle E1 |
13.08.2021 |
Závody |
06.09.2021 20:45 |
Gabča Šimůnková |
ČP Valchov - middle D21A |
05.09.2021 |
Závody |
05.09.2021 23:12 |
Gabča Šimůnková |
ČP Kladky - klasika D21E |
04.09.2021 |
Závody |
05.09.2021 21:58 |
Matěj Kuchař |
|
05.09.2021 |
Tréninky |
05.09.2021 19:48 |
Matěj Kuchař |
žebříček B moldava |
04.09.2021 |
Závody |
05.09.2021 18:53 |
Kuba Makovský |
Interkompas 47 E3 H21A |
29.08.2021 |
Závody |
03.09.2021 15:02 |
Kuba Makovský |
Interkomas 47 E2 H21A |
28.08.2021 |
Závody |
03.09.2021 11:03 |
Kuba Makovský |
Interkompas 47 E1 H21A |
27.08.2021 |
Závody |
03.09.2021 10:31 |
David Elleder |
TK Doksy - sprint finále |
18.08.2021 |
Tréninky |
30.08.2021 12:25 |
David Elleder |
TK Doksy - klasika |
17.08.2021 |
Tréninky |
30.08.2021 12:19 |
David Elleder |
TK Doksy - nočák 1 |
15.08.2021 |
Tréninky |
30.08.2021 12:15 |
David Elleder |
TK Doksy - nočák 2 |
17.08.2021 |
Tréninky |
30.08.2021 12:13 |
David Elleder |
TK Doksy - middle finále |
15.08.2021 |
Tréninky |
30.08.2021 12:10 |
David Elleder |
TK Smržovka - kombotech |
29.07.2021 |
Tréninky |
30.08.2021 11:59 |
David Elleder |
TK Smržovka - woc middle |
28.07.2021 |
Tréninky |
30.08.2021 11:56 |
David Elleder |
TK Smržovka - nočák |
26.07.2021 |
Tréninky |
30.08.2021 11:52 |
David Elleder |
TK Švédsko - middle |
15.07.2021 |
Tréninky |
30.08.2021 11:42 |
David Elleder |
TK Švédsko - seznamovák |
11.07.2021 |
Tréninky |
30.08.2021 11:39 |
Martin Hejna |
PP E3 |
22.08.2021 |
Závody |
23.08.2021 12:06 |
Martin Hejna |
PP E2 |
21.08.2021 |
Závody |
23.08.2021 12:06 |
Martin Hejna |
PP E1 |
20.08.2021 |
Závody |
23.08.2021 12:02 |
Gabča Šimůnková |
TSM Doksy - vynechávky |
20.08.2021 |
Tréninky |
21.08.2021 22:17 |
David Elleder |
Letní Velikonoce E3 |
01.08.2021 |
Tréninky |
21.08.2021 13:00 |
David Elleder |
Letní velikonoce E2 |
31.07.2021 |
Tréninky |
21.08.2021 12:57 |
David Elleder |
Letní velikonoce E1 |
30.07.2021 |
Tréninky |
21.08.2021 12:54 |
David Elleder |
ŽB krátká |
19.06.2021 |
Závody |
21.08.2021 12:40 |
David Elleder |
ŽB klasika |
20.06.2021 |
Závody |
21.08.2021 12:34 |
David Elleder |
ŽA zkrácená |
13.06.2021 |
Závody |
21.08.2021 12:28 |
David Elleder |
MČR na krátké trati |
12.06.2021 |
Závody |
21.08.2021 12:25 |
Míša Šimůnková |
TK Smržovka NOB |
26.07.2021 |
Tréninky |
27.07.2021 18:45 |
Míša Šimůnková |
TK Smržovka - seznamovák |
26.07.2021 |
Tréninky |
27.07.2021 18:30 |
Kuba Makovský |
oblasťák u Hostomic H21L |
26.06.2021 |
Závody |
01.07.2021 16:34 |
Martin Hejna |
Hostomice KL |
27.06.2021 |
Závody |
27.06.2021 18:32 |
Martin Hejna |
Hostomice KT |
26.06.2021 |
Závody |
27.06.2021 18:31 |
Gabča Šimůnková |
PŽ krátká - Studený vrch |
26.06.2021 |
Závody |
27.06.2021 10:44 |
Míša Šimůnková |
PŽ krátká - Žilina |
12.06.2021 |
Závody |
26.06.2021 22:01 |
Míša Šimůnková |
ŽB Čechy západ klasika - Bílichov |
20.06.2021 |
Závody |
26.06.2021 21:57 |
Míša Šimůnková |
ŽB Čechy západ krátká - Bílichov |
19.06.2021 |
Závody |
26.06.2021 21:38 |
Míša Šimůnková |
PŽ krátká - Studený vrch |
26.06.2021 |
Závody |
26.06.2021 21:25 |
Emča Černá |
ŽB krátká D21B |
19.06.2021 |
Závody |
24.06.2021 12:08 |
Martin Hejna |
PPŽ Klacky Open |
23.06.2021 |
Závody |
23.06.2021 20:18 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Paseky |
20.06.2021 |
Závody |
22.06.2021 22:03 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Paseky |
19.06.2021 |
Závody |
22.06.2021 21:59 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Paseky - klasika |
20.06.2021 |
Závody |
21.06.2021 12:16 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Paseky - krátká |
19.06.2021 |
Závody |
21.06.2021 11:52 |
Martin Hejna |
Paseky ŽB klasika |
20.06.2021 |
Závody |
20.06.2021 22:33 |
Martin Hejna |
Paseky ŽB krátká |
19.06.2021 |
Závody |
20.06.2021 21:51 |
Emča Černá |
ŽA zkrácená klasika D18 |
13.06.2021 |
Závody |
20.06.2021 20:41 |
Emča Černá |
MČR krátká |
12.06.2021 |
Závody |
20.06.2021 19:57 |
Gabča Šimůnková |
ČP zkrácená klasika - Vojtíškov |
13.06.2021 |
Závody |
15.06.2021 09:36 |
Gabča Šimůnková |
MČR middle - Vojtíškov |
12.06.2021 |
Závody |
14.06.2021 23:46 |
Martin Hejna |
Mníšek pod Brdy |
13.06.2021 |
Závody |
13.06.2021 16:31 |
Martin Hejna |
Oblastní žebříček |
12.06.2021 |
Závody |
13.06.2021 08:11 |
Emča Černá |
Ladění na middle |
09.06.2021 |
Tréninky |
10.06.2021 20:32 |
Emča Černá |
Měřený trénink TJN Dlouhá |
30.05.2021 |
Závody |
06.06.2021 21:39 |
Emča Černá |
OŽ Ortel D18 |
05.06.2021 |
Závody |
06.06.2021 21:23 |
Emča Černá |
OŽ Nový Bor D21L |
06.06.2021 |
Závody |
06.06.2021 21:07 |
David Elleder |
PŽ Staré Hutě |
05.06.2021 |
Závody |
06.06.2021 16:33 |
David Elleder |
Sprintovky Folimanka |
19.05.2021 |
Tréninky |
06.06.2021 16:22 |
Gabča Šimůnková |
PŽ krátká - Stará Huť |
05.06.2021 |
Závody |
05.06.2021 18:13 |
Míša Šimůnková |
PŽ krátká - Stará Huť |
05.06.2021 |
Závody |
05.06.2021 16:23 |
Míša Šimůnková |
ŽB Čechy západ - middle |
30.05.2021 |
Závody |
30.05.2021 21:26 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint |
22.05.2021 |
Tréninky |
26.05.2021 12:34 |
Gabča Šimůnková |
Klasika Řevnice |
15.05.2021 |
Tréninky |
15.05.2021 22:42 |
David Elleder |
PSP 6 Petřiny |
05.05.2021 |
Tréninky |
11.05.2021 21:21 |
Gabča Šimůnková |
ČP middle - Čeřínek |
09.05.2021 |
Závody |
10.05.2021 11:57 |
David Elleder |
ŽA Jihlava |
08.05.2021 |
Závody |
09.05.2021 21:27 |
David Elleder |
ŽA Čeřínek |
09.05.2021 |
Závody |
09.05.2021 21:14 |
Míša Šimůnková |
O-liga Prokopák |
09.05.2021 |
Tréninky |
09.05.2021 21:02 |
Míša Šimůnková |
PRŽOL Nedamov |
08.05.2021 |
Tréninky |
09.05.2021 20:44 |
Gabča Šimůnková |
PSP 6 - Petřiny |
05.05.2021 |
Tréninky |
07.05.2021 12:48 |
Gabča Šimůnková |
PSP 5 - Opatov |
29.04.2021 |
Tréninky |
07.05.2021 12:41 |
Gabča Šimůnková |
PSP 4 - Dolní Chabry |
21.04.2021 |
Tréninky |
07.05.2021 12:27 |
Gabča Šimůnková |
PSP 3 - Dědina |
14.04.2021 |
Tréninky |
07.05.2021 12:21 |
Gabča Šimůnková |
TSM soustředění - OMR |
28.02.2021 |
Tréninky |
07.05.2021 12:14 |
Emča Černá |
TSM Vrstevnicovka |
02.05.2021 |
Tréninky |
03.05.2021 20:18 |
Matěj Kuchař |
Vrstevnicovka |
02.05.2021 |
Tréninky |
03.05.2021 10:56 |
David Elleder |
middle stávek |
01.05.2021 |
Tréninky |
02.05.2021 18:03 |
David Elleder |
Middle vynechávky |
01.05.2021 |
Tréninky |
02.05.2021 17:47 |
David Elleder |
Vrstevnicovka |
02.05.2021 |
Tréninky |
02.05.2021 17:37 |
David Elleder |
TK duben - volby postupů |
02.05.2021 |
Tréninky |
02.05.2021 17:23 |
Míša Šimůnková |
Mapáč Aldašín |
01.05.2021 |
Tréninky |
01.05.2021 21:13 |
Gabča Šimůnková |
Mapáč Aldašín |
01.05.2021 |
Tréninky |
01.05.2021 18:14 |
David Elleder |
PSP #5 Opatov |
29.04.2021 |
Tréninky |
29.04.2021 15:59 |
David Elleder |
Směry Podbořanské rybníčky |
24.04.2021 |
Tréninky |
27.04.2021 08:44 |
David Elleder |
Klasika Rabštejn |
26.04.2021 |
Tréninky |
27.04.2021 08:35 |
David Elleder |
Lidčina vrstevnicovka |
25.04.2021 |
Tréninky |
27.04.2021 08:26 |
David Elleder |
Opakovaný starty |
25.04.2021 |
Tréninky |
27.04.2021 08:04 |
David Elleder |
Volensko middle |
24.04.2021 |
Tréninky |
27.04.2021 07:55 |
Ondra Kuchař |
Švýárna |
24.04.2021 |
Tréninky |
24.04.2021 19:18 |
Gabča Šimůnková |
PSP 2 - Spořilov |
10.04.2021 |
Tréninky |
21.04.2021 10:33 |
Gabča Šimůnková |
PSP 1 - centrum Prahy |
30.03.2021 |
Tréninky |
20.04.2021 14:40 |
Martin Melišík |
BOR CUP pt. 2 |
18.04.2021 |
Tréninky |
19.04.2021 10:18 |
Martin Melišík |
BOR CUP pt. 1 |
18.04.2021 |
Tréninky |
19.04.2021 10:04 |
David Elleder |
middle Bzdinka |
18.04.2021 |
Tréninky |
18.04.2021 16:10 |
David Elleder |
PSP 3 Dědina |
14.04.2021 |
Tréninky |
14.04.2021 20:38 |
Gabča Šimůnková |
2k middle Juliána 2. kolo |
02.04.2021 |
Tréninky |
10.04.2021 15:54 |
Gabča Šimůnková |
2k middle Juliána 1. kolo |
02.04.2021 |
Tréninky |
10.04.2021 15:49 |
David Elleder |
PSP 2 - Starý Spořilov |
09.04.2021 |
Tréninky |
10.04.2021 09:27 |
David Elleder |
Kosoř |
05.04.2021 |
Tréninky |
05.04.2021 20:54 |
David Elleder |
kombotech Klánovice |
04.04.2021 |
Tréninky |
05.04.2021 20:49 |
David Elleder |
štafety Hostivař |
04.04.2021 |
Tréninky |
05.04.2021 20:43 |
Míša Šimůnková |
kombotech Sauna |
02.04.2021 |
Tréninky |
04.04.2021 21:42 |
Míša Šimůnková |
2k middle Juliána 2. kolo |
02.04.2021 |
Tréninky |
04.04.2021 21:31 |
Míša Šimůnková |
2k middle Juliána 1. kolo |
02.04.2021 |
Tréninky |
04.04.2021 21:25 |
Míša Šimůnková |
Lesní sprint Ládví |
03.04.2021 |
Tréninky |
04.04.2021 21:18 |
Míša Šimůnková |
Distanční štafety Hostivař |
04.04.2021 |
Tréninky |
04.04.2021 21:10 |
Gabča Šimůnková |
Pražské Velikonoce - lesní sprint Ládví |
03.04.2021 |
Tréninky |
03.04.2021 21:27 |
David Elleder |
Vrstevnicovka Valy |
03.04.2021 |
Tréninky |
03.04.2021 21:17 |
Gabča Šimůnková |
Pražské Velikonoce - vrstevnicovka Valy |
03.04.2021 |
Tréninky |
03.04.2021 21:14 |
David Elleder |
Lesní sprint Ládví |
03.04.2021 |
Tréninky |
03.04.2021 21:07 |
David Elleder |
middle Juliana 2.kolo |
02.04.2021 |
Tréninky |
02.04.2021 20:49 |
David Elleder |
middle Juliána 1. kolo |
02.04.2021 |
Tréninky |
02.04.2021 20:41 |
David Elleder |
Kombotech Sauna |
02.04.2021 |
Tréninky |
02.04.2021 20:25 |
David Elleder |
City race Dejvice |
27.03.2021 |
Tréninky |
28.03.2021 11:36 |
David Elleder |
F1 Klánovice |
23.03.2021 |
Tréninky |
24.03.2021 08:17 |
David Elleder |
City race Vidoule |
20.03.2021 |
Tréninky |
20.03.2021 18:52 |
David Elleder |
Seběhy Valy |
09.03.2021 |
Tréninky |
17.03.2021 13:00 |
David Elleder |
F1 Šárka |
16.03.2021 |
Tréninky |
17.03.2021 12:50 |
David Elleder |
F1 Ládví 2 |
07.03.2021 |
Tréninky |
07.03.2021 20:54 |
David Elleder |
F1 Ládví |
07.03.2021 |
Tréninky |
07.03.2021 20:48 |
David Elleder |
one man relay |
28.02.2021 |
Tréninky |
28.02.2021 22:11 |
David Elleder |
Sprint Mšeno 2/2 |
28.02.2021 |
Tréninky |
28.02.2021 21:50 |
David Elleder |
Sprint Mšeno 1/2 |
28.02.2021 |
Tréninky |
28.02.2021 21:44 |
David Elleder |
Sprintový úseky - 4. úsek |
27.02.2021 |
Tréninky |
27.02.2021 17:49 |
David Elleder |
Sprintový úseky - 3.úsek |
27.02.2021 |
Tréninky |
27.02.2021 17:44 |
David Elleder |
sprintový úseky-2.úsek |
27.02.2021 |
Tréninky |
27.02.2021 17:39 |
David Elleder |
F1 Voznice |
26.02.2021 |
Tréninky |
26.02.2021 21:27 |
Martin Melišík |
F1 - Bor |
17.02.2021 |
Tréninky |
17.02.2021 21:23 |
David Elleder |
F1 Bor |
17.02.2021 |
Tréninky |
17.02.2021 20:46 |
Martin Melišík |
Zkrácená Kost |
16.02.2021 |
Tréninky |
17.02.2021 12:04 |
David Elleder |
LOB Štiřín |
16.02.2021 |
Tréninky |
16.02.2021 20:11 |
David Elleder |
Přebor Prahy v LOB sprint |
15.02.2021 |
Tréninky |
15.02.2021 21:07 |
David Elleder |
Přebor Prahy v LOBu |
09.02.2021 |
Tréninky |
09.02.2021 19:38 |
Martin Melišík |
Vrstevnicovka Sosnová |
07.02.2021 |
Tréninky |
07.02.2021 19:02 |
Emča Černá |
Dlouhé postupy |
07.02.2021 |
Tréninky |
07.02.2021 17:53 |
Emča Černá |
F1 Hlavačov |
05.02.2021 |
Tréninky |
06.02.2021 20:28 |
Gabča Šimůnková |
F1 Hlavačov |
03.02.2021 |
Tréninky |
05.02.2021 22:10 |
Gabča Šimůnková |
F1 Kroučová |
29.01.2021 |
Tréninky |
30.01.2021 20:22 |
Martin Melišík |
F1 - Babí hora |
29.01.2021 |
Tréninky |
29.01.2021 22:13 |
Martin Melišík |
JRD kombo+middle |
23.01.2021 |
Tréninky |
23.01.2021 15:51 |
Martin Melišík |
F1 - Kejkol |
20.01.2021 |
Tréninky |
20.01.2021 21:49 |
David Elleder |
F1 Kejkol |
20.01.2021 |
Tréninky |
20.01.2021 18:00 |
Martin Melišík |
F1 - ostrov |
13.01.2021 |
Tréninky |
14.01.2021 08:57 |
Emča Černá |
2. Bor cup |
13.01.2021 |
Tréninky |
13.01.2021 20:45 |
Martin Melišík |
BOR CUP No.2 |
10.01.2021 |
Tréninky |
12.01.2021 10:16 |
David Elleder |
Lob sprint 1.kolo |
09.01.2021 |
Tréninky |
10.01.2021 18:08 |
David Elleder |
LOB sprint 2.kolo |
09.01.2021 |
Tréninky |
10.01.2021 18:02 |
Emča Černá |
Mental breakdown |
03.01.2021 |
Tréninky |
03.01.2021 21:00 |
David Elleder |
middle na Maliníku |
29.12.2020 |
Tréninky |
03.01.2021 09:59 |
David Elleder |
Middle Hradešín |
23.12.2020 |
Tréninky |
23.12.2020 17:17 |
David Elleder |
Hašlerka T3 |
20.12.2020 |
Tréninky |
22.12.2020 21:34 |
David Elleder |
Hašlerka T2 |
20.12.2020 |
Tréninky |
22.12.2020 21:29 |
David Elleder |
Hašlerka T1 |
20.12.2020 |
Tréninky |
22.12.2020 21:23 |
Emča Černá |
F1 - Aldašín |
19.12.2020 |
Tréninky |
19.12.2020 22:47 |
Emča Černá |
Long Řitka |
13.12.2020 |
Tréninky |
13.12.2020 21:20 |
Gabča Šimůnková |
Tour de Prague |
12.12.2020 |
Tréninky |
12.12.2020 18:11 |
Emča Černá |
Tour de hustníky |
06.12.2020 |
Tréninky |
06.12.2020 16:39 |
Gabča Šimůnková |
Vrstevnicovka Valy |
05.12.2020 |
Tréninky |
05.12.2020 21:51 |
Emča Černá |
F1 Studeňák |
02.12.2020 |
Tréninky |
03.12.2020 14:10 |
Gabča Šimůnková |
F1 Studený vrch |
02.12.2020 |
Tréninky |
03.12.2020 09:59 |
David Elleder |
F1 Valy |
01.12.2020 |
Tréninky |
01.12.2020 20:48 |
Emča Černá |
Vrstevnicovka - Valy |
29.11.2020 |
Tréninky |
29.11.2020 18:15 |
David Elleder |
mapáč Bzdinka |
28.11.2020 |
Tréninky |
28.11.2020 15:06 |
David Elleder |
middle na Bramberku |
22.11.2020 |
Tréninky |
22.11.2020 19:32 |
David Elleder |
Švýcárna |
21.11.2020 |
Tréninky |
22.11.2020 19:11 |
Martin Melišík |
Houpačka |
19.11.2020 |
Tréninky |
19.11.2020 17:35 |
Gabča Šimůnková |
Mapáč Říčany |
15.11.2020 |
Tréninky |
18.11.2020 19:00 |
Emča Černá |
middle skály |
17.11.2020 |
Tréninky |
17.11.2020 16:08 |
David Elleder |
trénink klánovice |
17.11.2020 |
Tréninky |
17.11.2020 14:41 |
Emča Černá |
Kombotech |
15.11.2020 |
Tréninky |
15.11.2020 16:06 |
David Elleder |
trénink Říčany |
15.11.2020 |
Tréninky |
15.11.2020 14:19 |
Míša Šimůnková |
Trénink Tupadly |
08.11.2020 |
Tréninky |
08.11.2020 18:04 |
Martin Melišík |
KAM Řepčice |
08.11.2020 |
Tréninky |
08.11.2020 16:23 |
Radka Melišíková |
Řepčice |
08.11.2020 |
Tréninky |
08.11.2020 15:02 |
David Elleder |
O liga Homolka |
06.11.2020 |
Tréninky |
07.11.2020 09:02 |
Bára Smolková |
F1 Keltská noc |
05.11.2020 |
Tréninky |
15.11.2020 10:43 |
Míša Šimůnková |
O-liga Valy |
31.10.2020 |
Tréninky |
31.10.2020 21:12 |
Gabča Šimůnková |
O-liga Valy |
31.10.2020 |
Tréninky |
31.10.2020 19:05 |
Gabča Šimůnková |
O-liga Krčák, trať AU |
21.10.2020 |
Tréninky |
21.10.2020 18:19 |
Míša Šimůnková |
O-liga Krčák, trať C |
21.10.2020 |
Tréninky |
21.10.2020 18:05 |
Míša Šimůnková |
Žákovské utkání Plzeň |
11.10.2020 |
Závody |
21.10.2020 17:53 |
David Elleder |
O-liga Hrádek |
20.10.2020 |
Tréninky |
20.10.2020 20:10 |
Martin Melišík |
SAXBO |
17.10.2020 |
Tréninky |
19.10.2020 10:52 |
Martin Melišík |
Saské mistrovství middle |
10.10.2020 |
Závody |
13.10.2020 10:50 |
Martin Melišík |
MČR Krátká |
03.10.2020 |
Závody |
13.10.2020 10:43 |
David Elleder |
utkání oblastních výběrů žactva |
11.10.2020 |
Závody |
12.10.2020 17:29 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká |
03.10.2020 |
Závody |
04.10.2020 22:36 |
Radka Melišíková |
Veteraniáda sprint D45 Kynžvart |
04.10.2020 |
Závody |
04.10.2020 18:36 |
Radka Melišíková |
PZ Písek D45 |
03.10.2020 |
Závody |
03.10.2020 20:32 |
Ondra Měšťan |
Nočák Karlov - jen pro modelové účely |
19.08.2020 |
Tréninky |
01.10.2020 23:50 |
David Elleder |
mapáč čertovy hlavy |
30.09.2020 |
Tréninky |
01.10.2020 16:44 |
David Elleder |
pražácký soustředění nočák za světla |
26.09.2020 |
Tréninky |
01.10.2020 16:33 |
David Elleder |
pž middle |
26.09.2020 |
Závody |
01.10.2020 16:29 |
David Elleder |
OMR Klanovice |
23.09.2020 |
Tréninky |
01.10.2020 16:24 |
Marie Pangrácová |
O-liga 16 |
30.09.2020 |
Tréninky |
30.09.2020 22:44 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet |
26.09.2020 |
Závody |
30.09.2020 13:23 |
Radka Melišíková |
Veteraniáda Křížánky D45 |
28.09.2020 |
Závody |
28.09.2020 16:49 |
Klárka Bublíková |
PraŽácká klasika D14 |
27.09.2020 |
Tréninky |
27.09.2020 17:59 |
Míša Šimůnková |
PraŽácká klasika D12 |
27.09.2020 |
Tréninky |
27.09.2020 17:55 |
Štěpán Tejkl |
PraŽácká klasika |
27.09.2020 |
Závody |
27.09.2020 17:52 |
David Elleder |
PraŽácká klasika |
27.09.2020 |
Tréninky |
27.09.2020 17:45 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika |
19.09.2020 |
Závody |
25.09.2020 15:05 |
David Elleder |
mčr klasika |
19.09.2020 |
Závody |
20.09.2020 07:56 |
David Elleder |
žákovské ob štafety |
16.09.2020 |
Tréninky |
17.09.2020 16:32 |
Míša Šimůnková |
PŽ Houpačka |
13.09.2020 |
Závody |
15.09.2020 21:02 |
Míša Šimůnková |
PŽ Aldašín |
12.09.2020 |
Závody |
15.09.2020 20:17 |
Radka Melišíková |
PZ Drasov klasika D45L |
13.09.2020 |
Závody |
14.09.2020 09:07 |
Honzík Elleder |
pž houpačka |
13.09.2020 |
Závody |
13.09.2020 18:33 |
David Elleder |
ož Klasika Houpačka |
13.09.2020 |
Závody |
13.09.2020 15:44 |
David Elleder |
ož Jevany |
12.09.2020 |
Závody |
12.09.2020 16:58 |
David Elleder |
o-běh Folimankou |
10.09.2020 |
Tréninky |
11.09.2020 19:53 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint |
06.09.2020 |
Závody |
10.09.2020 15:58 |
Gabča Šimůnková |
VT Úpice - middle |
07.08.2020 |
Tréninky |
10.09.2020 15:02 |
David Elleder |
mčr sprintových štafet |
06.09.2020 |
Závody |
07.09.2020 19:17 |
David Elleder |
MČR ve sprintu Hradec Kralove |
06.09.2020 |
Závody |
07.09.2020 19:08 |
David Elleder |
Restarty Hamrak 4 |
02.09.2020 |
Tréninky |
03.09.2020 08:29 |
David Elleder |
Restarty Hamrak 3 |
02.09.2020 |
Tréninky |
03.09.2020 08:26 |
David Elleder |
Restarty Hamrak 2 |
02.09.2020 |
Tréninky |
03.09.2020 08:21 |
David Elleder |
Restarty Hamrak 1 |
02.09.2020 |
Tréninky |
03.09.2020 08:18 |
Patrik Cichra |
TIS2020 |
16.08.2020 |
Tréninky |
01.09.2020 22:55 |
David Elleder |
sprintotrénink okruh C |
31.08.2020 |
Tréninky |
31.08.2020 18:29 |
David Elleder |
sprintotrénink okruh B |
31.08.2020 |
Tréninky |
31.08.2020 18:24 |
David Elleder |
sprintotrénink okruh A |
31.08.2020 |
Tréninky |
31.08.2020 18:15 |
David Elleder |
LS Slovanka - pamatovací dvojice |
28.08.2020 |
Tréninky |
30.08.2020 11:53 |
David Elleder |
LS Slovanka - kombotech |
27.08.2020 |
Tréninky |
30.08.2020 11:51 |
David Elleder |
LS Slovanka - nočák |
25.08.2020 |
Tréninky |
30.08.2020 11:48 |
David Elleder |
LS Slovanka - švýcárna |
25.08.2020 |
Tréninky |
30.08.2020 11:45 |
David Elleder |
LS Slovanka - Vrstevnicovka |
24.08.2020 |
Tréninky |
30.08.2020 11:44 |
David Elleder |
LS Slovanka - Klasika |
23.08.2020 |
Tréninky |
30.08.2020 11:40 |
David Elleder |
LS Slovanka - seznamovák |
22.08.2020 |
Tréninky |
30.08.2020 11:37 |
Radka Melišíková |
Vitek D pa 09 |
28.08.2020 |
Tréninky |
28.08.2020 15:19 |
Honzík Elleder |
Kombotech Slovanka |
27.08.2020 |
Tréninky |
27.08.2020 14:26 |
Radka Melišíková |
Vojta E1 ut 04 |
25.08.2020 |
Tréninky |
25.08.2020 18:48 |
Radka Melišíková |
Vojta E3 ut 04 |
25.08.2020 |
Tréninky |
25.08.2020 18:46 |
Radka Melišíková |
Vojta E2 ut 04 |
25.08.2020 |
Tréninky |
25.08.2020 18:42 |
Radka Melišíková |
Honzik Ell D ut 04 |
25.08.2020 |
Tréninky |
25.08.2020 18:28 |
Radka Melišíková |
Honzik Ell D po 03 |
24.08.2020 |
Tréninky |
24.08.2020 18:39 |
Radka Melišíková |
Vojta E po 03 |
24.08.2020 |
Tréninky |
24.08.2020 18:34 |
Ondra Měšťan |
LS2020_prekreslovani_Misa |
24.08.2020 |
Tréninky |
24.08.2020 13:55 |
Hanka Rosendorfová |
LS Slovanka klasika |
23.08.2020 |
Tréninky |
23.08.2020 19:33 |
Gabča Šimůnková |
LS Slovanka - klasika |
23.08.2020 |
Tréninky |
23.08.2020 19:15 |
Radka Melišíková |
Paja D ne 02 |
23.08.2020 |
Tréninky |
23.08.2020 18:00 |
Radka Melišíková |
Slovanka E - Amalka |
22.08.2020 |
Tréninky |
22.08.2020 17:57 |
David Elleder |
middle TK Úpice |
07.08.2020 |
Závody |
17.08.2020 11:36 |
David Elleder |
TK Úpice věšák sběrač |
05.08.2020 |
Tréninky |
17.08.2020 11:32 |
David Elleder |
TK Úpice směry |
04.08.2020 |
Tréninky |
17.08.2020 11:26 |
Radka Melišíková |
Tis D45A E3 |
16.08.2020 |
Závody |
16.08.2020 18:01 |
Radka Melišíková |
Tis D45A E2 |
15.08.2020 |
Závody |
16.08.2020 17:51 |
Radka Melišíková |
Tis D45A E1 |
14.08.2020 |
Závody |
16.08.2020 17:38 |
Matěj Kuchař |
VT-Middle |
07.08.2020 |
Tréninky |
08.08.2020 13:52 |
David Elleder |
VT Úpice vrstevnicovka |
06.08.2020 |
Tréninky |
08.08.2020 09:47 |
David Elleder |
VT Úpice - offroad klasika |
05.08.2020 |
Tréninky |
05.08.2020 20:33 |
Emča Bulířová |
VT Úpice - offroad klasika |
05.08.2020 |
Tréninky |
05.08.2020 20:28 |
Martin Melišík |
VT Úpice - směry |
04.08.2020 |
Tréninky |
04.08.2020 16:11 |
David Elleder |
Rumcajsovi míle E3 |
19.07.2020 |
Závody |
26.07.2020 09:13 |
David Elleder |
Rumcajsovi míle E2 |
18.07.2020 |
Závody |
26.07.2020 09:09 |
David Elleder |
Rumcajsovi míle E1 |
18.07.2020 |
Závody |
26.07.2020 09:00 |
David Elleder |
VT Turnov middle finále A |
16.07.2020 |
Tréninky |
26.07.2020 08:55 |
David Elleder |
VT turnov middle semifinále |
16.07.2020 |
Tréninky |
26.07.2020 08:51 |
David Elleder |
VT Turnov nočák |
13.07.2020 |
Tréninky |
26.07.2020 08:47 |
David Elleder |
VT Turnov plány |
14.07.2020 |
Tréninky |
26.07.2020 08:43 |
Hana Tihonová |
Rumcajs - E3 - D21B - zkrácená |
19.07.2020 |
Závody |
22.07.2020 23:51 |
Hana Tihonová |
Rumcajs - E2 - D21B - skalní sprint |
18.07.2020 |
Závody |
22.07.2020 23:36 |
Hana Tihonová |
Rumcajs - E1 - D21B - krátká |
18.07.2020 |
Závody |
22.07.2020 23:11 |
Marie Pangrácová |
Rumcajsovy míle E3 |
19.07.2020 |
Závody |
20.07.2020 12:01 |
Gabča Šimůnková |
VT Turnov - seběhy C |
15.07.2020 |
Tréninky |
19.07.2020 21:46 |
Gabča Šimůnková |
VT Turnov - seběhy A |
15.07.2020 |
Tréninky |
19.07.2020 21:42 |
Gabča Šimůnková |
VT Turnov - nočák sběr |
13.07.2020 |
Tréninky |
19.07.2020 21:35 |
Gabča Šimůnková |
VT Turnov - 2k middle, finále A |
16.07.2020 |
Tréninky |
19.07.2020 21:15 |
Radka Melišíková |
Rumile E3 D45A |
19.07.2020 |
Závody |
19.07.2020 19:28 |
Radka Melišíková |
Rumile E2 D45A |
18.07.2020 |
Závody |
19.07.2020 19:22 |
Radka Melišíková |
Rumile E1 D45A |
18.07.2020 |
Závody |
19.07.2020 19:12 |
Gabča Šimůnková |
Botas E3 - zkrácená hendikep |
12.07.2020 |
Závody |
18.07.2020 14:50 |
Gabča Šimůnková |
Botas E2 - klasika |
11.07.2020 |
Závody |
18.07.2020 14:05 |
Gabča Šimůnková |
Botas E1 - middle |
10.07.2020 |
Závody |
18.07.2020 13:15 |
David Elleder |
VT Turnov - vrstevnicovka |
14.07.2020 |
Tréninky |
14.07.2020 20:29 |
Dominik Sork |
VT Turnov - vrstevnicovka |
14.07.2020 |
Tréninky |
14.07.2020 20:09 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2020 - E3 |
12.07.2020 |
Závody |
13.07.2020 22:27 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2020 - E2 |
11.07.2020 |
Závody |
13.07.2020 22:24 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2020 - E1 |
10.07.2020 |
Závody |
13.07.2020 22:22 |
David Elleder |
VT Turnov - švýcárna |
13.07.2020 |
Tréninky |
13.07.2020 20:32 |
Gabča Šimůnková |
VT Turnov - švýcárna |
13.07.2020 |
Tréninky |
13.07.2020 20:04 |
David Elleder |
one-man-relay polubný |
28.06.2020 |
Tréninky |
12.07.2020 16:09 |
David Elleder |
middle polubný |
28.06.2020 |
Tréninky |
12.07.2020 16:04 |
David Elleder |
nočak polubný |
27.06.2020 |
Tréninky |
12.07.2020 15:47 |
Martin Melišík |
Hejkal o-cup |
11.07.2020 |
Závody |
11.07.2020 20:59 |
Gabča Šimůnková |
Trénink Sedm Chlebů |
29.06.2020 |
Tréninky |
30.06.2020 12:40 |
Emča Černá |
TSM trojutkání štafety - Studený vrch |
21.06.2020 |
Tréninky |
23.06.2020 10:03 |
Emča Černá |
Trojutkání TSM Studený vrch D16 |
20.06.2020 |
Závody |
20.06.2020 19:16 |
Míša Šimůnková |
Veřejný závod Hostěraz |
14.06.2020 |
Závody |
15.06.2020 15:20 |
David Elleder |
PrDoL Bedřichov klasika |
14.06.2020 |
Závody |
14.06.2020 19:08 |
Emča Černá |
PRDOL Bedřichov D16 |
14.06.2020 |
Závody |
14.06.2020 18:41 |
Radka Melišíková |
Bedrichov klasika 140620 |
14.06.2020 |
Závody |
14.06.2020 17:10 |
Radka Melišíková |
Zelezny Brod middle 130620 |
13.06.2020 |
Závody |
14.06.2020 17:01 |
Emča Černá |
PRDOL Alšovice D16 |
13.06.2020 |
Tréninky |
13.06.2020 20:12 |
Máťa Černý |
prdol Slovanka - Klasika |
07.06.2020 |
Tréninky |
11.06.2020 12:36 |
Máťa Černý |
prdol Slovanka - krátká |
06.06.2020 |
Tréninky |
11.06.2020 12:31 |
Kuba Vlášek |
Prdol-Slovanka |
07.06.2020 |
Závody |
09.06.2020 00:15 |
Kuba Vlášek |
Prdol-Slovanka |
06.06.2020 |
Závody |
08.06.2020 23:51 |
Kuba Vlášek |
Prdol-Mehelník |
24.05.2020 |
Závody |
08.06.2020 23:32 |
Kuba Vlášek |
Prdol-Mehelník |
23.05.2020 |
Závody |
08.06.2020 22:20 |
Kuba Vlášek |
Prdol-Kozelská rokle |
17.05.2020 |
Závody |
08.06.2020 21:55 |
Kuba Vlášek |
Prdol-Kozelská rokle |
16.05.2020 |
Závody |
08.06.2020 21:44 |
Martin Melišík |
Slovanka middle |
06.06.2020 |
Závody |
08.06.2020 19:48 |
Martin Melišík |
Slovanka Klasika |
07.06.2020 |
Závody |
08.06.2020 19:34 |
Emča Černá |
PRDOL Slovanka long |
07.06.2020 |
Závody |
08.06.2020 09:08 |
Emča Černá |
PRDOL Slovanka middle |
06.06.2020 |
Tréninky |
08.06.2020 08:50 |
David Elleder |
PRDOL E6 H16 |
06.06.2020 |
Závody |
08.06.2020 07:42 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E5 |
11.03.2020 |
Závody |
07.06.2020 22:58 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E4 |
10.03.2020 |
Závody |
07.06.2020 22:29 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E3 |
09.03.2020 |
Závody |
07.06.2020 22:14 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E2 |
08.03.2020 |
Závody |
07.06.2020 22:02 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E1 |
07.03.2020 |
Závody |
07.06.2020 21:54 |
David Elleder |
PRDOL E6 H16 |
07.06.2020 |
Závody |
07.06.2020 19:03 |
Ondra Měšťan |
PrDoL Slovanka klasika |
07.06.2020 |
Závody |
07.06.2020 17:42 |
Ondra Měšťan |
PrDoL Slovanka krátká |
06.06.2020 |
Závody |
07.06.2020 17:31 |
Radka Melišíková |
Slovanka klasika 070620 |
07.06.2020 |
Závody |
07.06.2020 17:10 |
Radka Melišíková |
Slovanka middle 060620 |
06.06.2020 |
Závody |
07.06.2020 16:53 |
Gabča Šimůnková |
Dorostenecká liga Slovanka - middle |
06.06.2020 |
Tréninky |
06.06.2020 21:14 |
Emča Černá |
Salesiova výšina 2020 |
31.05.2020 |
Závody |
31.05.2020 18:59 |
Martin Melišík |
Klasika Mehelník |
24.05.2020 |
Závody |
25.05.2020 09:34 |
Martin Melišík |
Middle Mehelník |
23.05.2020 |
Závody |
25.05.2020 09:22 |
Emča Černá |
PRDOL E4_D16 |
24.05.2020 |
Závody |
24.05.2020 20:59 |
David Elleder |
PRDOL E4 H16 |
24.05.2020 |
Závody |
24.05.2020 17:51 |
David Elleder |
PRDOL E3 H16 |
23.05.2020 |
Závody |
24.05.2020 17:48 |
Emča Černá |
PRDOL E3_D16 |
23.05.2020 |
Tréninky |
23.05.2020 19:03 |
Marie Pangrácová |
O-liga 4 Ládví |
21.05.2020 |
Tréninky |
23.05.2020 14:26 |
Marie Pangrácová |
EPO Klánovice |
19.05.2020 |
Tréninky |
23.05.2020 14:11 |
Honzík Elleder |
o liga ládví |
21.05.2020 |
Tréninky |
22.05.2020 15:23 |
David Elleder |
O-liga ládví |
21.05.2020 |
Tréninky |
21.05.2020 19:30 |
Martin Melišík |
Kozelská rokle middle |
16.05.2020 |
Závody |
17.05.2020 21:11 |
Martin Melišík |
Klasika Kozelská rokle |
17.05.2020 |
Závody |
17.05.2020 20:59 |
Emča Černá |
PRDOL2020 - Long |
17.05.2020 |
Tréninky |
17.05.2020 20:41 |
David Elleder |
klasika kozelská rokle H16 |
17.05.2020 |
Závody |
17.05.2020 18:51 |
Radka Melišíková |
Ceská Lípa klasika D16 |
17.05.2020 |
Závody |
17.05.2020 18:16 |
Radka Melišíková |
Česká Lípa middle D16 |
16.05.2020 |
Závody |
17.05.2020 18:07 |
Emča Černá |
TSM middle |
16.05.2020 |
Tréninky |
16.05.2020 21:29 |
David Elleder |
middle skleněný vrch H16 |
16.05.2020 |
Závody |
16.05.2020 18:50 |
Ondra Měšťan |
Pomlázkáč - Tonda |
15.05.2020 |
Tréninky |
15.05.2020 21:33 |
Emča Černá |
Sedm chlebů D16 |
14.05.2020 |
Tréninky |
14.05.2020 21:00 |
Tonda Černý |
restarty |
11.05.2020 |
Tréninky |
11.05.2020 17:22 |
Ondra Měšťan |
Emča Middle |
10.05.2020 |
Tréninky |
09.05.2020 18:41 |
Ondra Měšťan |
Polubný middle |
09.05.2020 |
Tréninky |
09.05.2020 18:18 |
Ondra Měšťan |
HROB Polubný |
08.05.2020 |
Tréninky |
08.05.2020 21:59 |
David Elleder |
tréninkový závod klasika |
30.04.2020 |
Závody |
30.04.2020 19:05 |
Gabča Šimůnková |
Vrstevnicovka Valy |
29.04.2020 |
Tréninky |
30.04.2020 10:22 |
Emča Černá |
Skály (původně kombotech) |
26.04.2020 |
Tréninky |
29.04.2020 12:32 |
Honzík Elleder |
Skalka short cesty |
19.04.2020 |
Tréninky |
26.04.2020 21:29 |
Kuba Smolka |
Červená hlína- porovnávací long |
26.04.2020 |
Tréninky |
26.04.2020 20:23 |
Kuba Smolka |
Skalka- long bez cest |
25.04.2020 |
Tréninky |
26.04.2020 20:11 |
Gabča Šimůnková |
Middle Skalka |
26.04.2020 |
Tréninky |
26.04.2020 19:05 |
Gabča Šimůnková |
Klasika Černolice |
26.04.2020 |
Tréninky |
26.04.2020 18:49 |
Míša Šimůnková |
Klasika Černolice |
26.04.2020 |
Tréninky |
26.04.2020 18:30 |
David Elleder |
Holý vrch middle |
25.04.2020 |
Tréninky |
25.04.2020 20:33 |
David Elleder |
vrabec velka |
24.04.2020 |
Tréninky |
25.04.2020 09:18 |
Honzík Elleder |
Vrabec mala |
24.04.2020 |
Tréninky |
25.04.2020 09:08 |
David Elleder |
Hradešín kombotech |
22.04.2020 |
Tréninky |
22.04.2020 20:22 |
Kuba Vlášek |
NT-Šárka |
26.01.2020 |
Tréninky |
20.04.2020 00:26 |
Kuba Vlášek |
NT-Říčany |
19.01.2020 |
Tréninky |
20.04.2020 00:17 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2019 |
22.12.2019 |
Závody |
20.04.2020 00:06 |
Kuba Vlášek |
HROB 2019 - Radvanice - neděle |
03.11.2019 |
Závody |
19.04.2020 23:49 |
Kuba Vlášek |
HROB 2019 - Radvanice - sobota |
02.11.2019 |
Závody |
19.04.2020 23:39 |
David Elleder |
skalka middle |
19.04.2020 |
Tréninky |
19.04.2020 20:09 |
David Elleder |
Červená Hlína Klasika |
18.04.2020 |
Tréninky |
19.04.2020 20:08 |
David Elleder |
Mnichovice middle |
10.04.2020 |
Tréninky |
19.04.2020 20:06 |
David Elleder |
vrstevnicovka valy |
09.04.2020 |
Tréninky |
19.04.2020 20:03 |
David Elleder |
vrstevnicovka Nový Knín |
05.04.2020 |
Tréninky |
19.04.2020 20:01 |
Gabča Šimůnková |
Trénink Jureček |
10.04.2020 |
Tréninky |
10.04.2020 20:25 |
Hana Tihonová |
trénink - Krátká na Juliáně |
05.04.2020 |
Tréninky |
07.04.2020 00:10 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E5 |
11.03.2020 |
Závody |
14.03.2020 00:14 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E4 |
10.03.2020 |
Závody |
14.03.2020 00:01 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E3 |
09.03.2020 |
Závody |
13.03.2020 23:42 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E2 |
08.03.2020 |
Závody |
13.03.2020 23:32 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E1 |
07.03.2020 |
Závody |
13.03.2020 23:16 |
David Elleder |
Nedělní trénink Kamenice |
01.03.2020 |
Tréninky |
02.03.2020 11:04 |
Emča Černá |
Portugalsko - kochací |
19.02.2020 |
Tréninky |
27.02.2020 20:50 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Kostelec nad Černými lesy |
20.10.2019 |
Závody |
19.02.2020 14:01 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Olešná u Rakovníka |
19.10.2019 |
Závody |
19.02.2020 13:54 |
Kuba Vlášek |
MČRDružstva-Tis u Blatna |
06.10.2019 |
Závody |
19.02.2020 13:35 |
Kuba Vlášek |
MČRŠtafety-Tis u Blatna |
05.10.2019 |
Závody |
19.02.2020 13:19 |
Kuba Makovský |
Šimůnkovic nedělní mapáč |
16.02.2020 |
Tréninky |
17.02.2020 12:18 |
Kuba Vlášek |
VZ-Staré Splavy |
28.09.2019 |
Závody |
16.02.2020 21:48 |
Kuba Vlášek |
OŽ-Staré Splavy |
28.09.2019 |
Závody |
16.02.2020 21:44 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Hraničná |
22.09.2019 |
Závody |
16.02.2020 21:29 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Hraničná |
21.09.2019 |
Závody |
16.02.2020 21:21 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Český Dub |
14.09.2019 |
Závody |
16.02.2020 19:45 |
Kuba Smolka |
mapáč-Aldašín |
16.02.2020 |
Tréninky |
16.02.2020 19:29 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Kořenov |
14.09.2019 |
Závody |
16.02.2020 19:28 |
Marie Pangrácová |
Únor v Ůvalech |
09.02.2020 |
Tréninky |
09.02.2020 19:28 |
Marie Pangrácová |
Mapový trénink |
02.02.2020 |
Tréninky |
02.02.2020 21:23 |
Gabča Šimůnková |
F1 Voznice |
29.01.2020 |
Tréninky |
30.01.2020 13:18 |
Míša Šimůnková |
Nedělní trénink Šárka |
26.01.2020 |
Tréninky |
27.01.2020 16:02 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Říčany |
19.01.2020 |
Tréninky |
25.01.2020 22:52 |
Marie Pangrácová |
Mapový trénink |
19.01.2020 |
Tréninky |
20.01.2020 21:21 |
Marie Pangrácová |
mapový trénink |
18.01.2020 |
Tréninky |
20.01.2020 20:57 |
Marie Pangrácová |
Pražská zimní liga |
05.01.2020 |
Tréninky |
05.01.2020 19:03 |
Marie Pangrácová |
Večerník Praha |
22.12.2019 |
Tréninky |
23.12.2019 16:19 |
Marie Pangrácová |
Vánoční sprint |
22.12.2019 |
Tréninky |
23.12.2019 16:14 |
Marie Pangrácová |
Tour de Prague |
07.12.2019 |
Tréninky |
12.12.2019 22:38 |
Marie Pangrácová |
Orienták pro Madlenku |
03.12.2019 |
Tréninky |
08.12.2019 21:46 |
Ondra Kuchař |
pž kytín |
03.11.2019 |
Tréninky |
07.11.2019 19:10 |
Radka Melišíková |
PZ Kytin D45L |
03.11.2019 |
Závody |
05.11.2019 17:58 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2019 neděle - DD |
03.11.2019 |
Závody |
04.11.2019 21:29 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2019 sobota - DD |
02.11.2019 |
Závody |
04.11.2019 21:08 |
Míša Šimůnková |
PŽ Kostelec nad Černými lesy |
20.10.2019 |
Závody |
04.11.2019 20:46 |
Míša Šimůnková |
PŽ Kytín |
03.11.2019 |
Závody |
04.11.2019 20:34 |
Radka Melišíková |
PZ Kostelec D21L sprint |
20.10.2019 |
Závody |
20.10.2019 16:24 |
Radka Melišíková |
PZ Olesna D21L krátká |
19.10.2019 |
Závody |
20.10.2019 16:16 |
David Elleder |
PŽ Nedamov |
13.10.2019 |
Závody |
19.10.2019 08:48 |
David Elleder |
PŽ Hradešín |
12.10.2019 |
Závody |
19.10.2019 08:44 |
Ondra Kuchař |
Pž Nedamov |
13.10.2019 |
Závody |
15.10.2019 19:24 |
Ondra Kuchař |
PŽ Hradešín |
12.10.2019 |
Závody |
15.10.2019 19:15 |
Míša Šimůnková |
MČR družstev - MIX |
06.10.2019 |
Závody |
11.10.2019 15:11 |
Míša Šimůnková |
MČR štafet |
05.10.2019 |
Závody |
11.10.2019 15:01 |
Gabča Šimůnková |
MČR družstva |
06.10.2019 |
Závody |
09.10.2019 09:00 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet |
05.10.2019 |
Závody |
09.10.2019 08:44 |
Ondra Měšťan |
MČR družstva |
06.10.2019 |
Závody |
07.10.2019 18:07 |
Ondra Měšťan |
MČR štafety |
05.10.2019 |
Závody |
07.10.2019 17:53 |
Radka Melišíková |
MCR druzstev Tisk u Blatna DH175.2 |
06.10.2019 |
Závody |
06.10.2019 19:00 |
Radka Melišíková |
MCR stafet Tisk u Blatna D105.1 |
05.10.2019 |
Závody |
06.10.2019 18:51 |
Míša Šimůnková |
PŽ Ondřejov |
29.09.2019 |
Tréninky |
02.10.2019 21:31 |
Míša Šimůnková |
PraŽácké soustředění: první úsek štafet |
28.09.2019 |
Tréninky |
02.10.2019 21:05 |
Ondra Kuchař |
Pž Ondřejov |
29.09.2019 |
Závody |
01.10.2019 21:18 |
Radka Melišíková |
PZ Ondrejov D45K |
29.09.2019 |
Závody |
30.09.2019 06:23 |
Radka Melišíková |
PZ sprint Nove Straseci |
28.09.2019 |
Závody |
30.09.2019 06:18 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika B finále |
22.09.2019 |
Závody |
27.09.2019 22:09 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika kvalifikace |
21.09.2019 |
Závody |
27.09.2019 22:00 |
Gabča Šimůnková |
MČR na klasice - finále D21B |
22.09.2019 |
Závody |
25.09.2019 22:26 |
Gabča Šimůnková |
MČR na klasice - kvalifikace D21D |
21.09.2019 |
Závody |
25.09.2019 21:55 |
David Elleder |
ČPŠ Kořenov |
14.09.2019 |
Závody |
23.09.2019 18:00 |
Kuba Makovský |
MČR klása - finále H21C |
22.09.2019 |
Závody |
23.09.2019 16:52 |
Kuba Makovský |
MČR klása - kvalda H21B |
21.09.2019 |
Závody |
23.09.2019 16:32 |
Radka Melišíková |
MCR na klasice D45B finale |
22.09.2019 |
Závody |
22.09.2019 18:47 |
Radka Melišíková |
MCR na klasice D45B kvalifikace |
21.09.2019 |
Závody |
22.09.2019 18:42 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Český Dub |
15.09.2019 |
Závody |
17.09.2019 21:38 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Český Dub |
14.09.2019 |
Závody |
17.09.2019 21:31 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Horní Polubný |
14.09.2019 |
Závody |
17.09.2019 21:25 |
Ondra Měšťan |
ŽA Lukoveček krátká |
08.09.2019 |
Závody |
17.09.2019 21:05 |
Ondra Měšťan |
ŽA Lukoveček klasika |
07.09.2019 |
Závody |
17.09.2019 20:53 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Český Dub |
15.09.2019 |
Závody |
15.09.2019 23:05 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Horní Polubný |
14.09.2019 |
Závody |
15.09.2019 21:42 |
Gabča Šimůnková |
ČP Český Dub D21A |
14.09.2019 |
Závody |
15.09.2019 21:16 |
Ondra Kuchař |
Štafety Nědělě |
15.09.2019 |
Závody |
15.09.2019 20:07 |
Míša Šimůnková |
ČPŠ Český Dub |
15.09.2019 |
Závody |
15.09.2019 20:06 |
Radka Melišíková |
Stafety Cesky Dub D135.1 |
15.09.2019 |
Závody |
15.09.2019 20:00 |
Míša Šimůnková |
ČPŠ Horní Polubný |
14.09.2019 |
Závody |
15.09.2019 19:59 |
Ondra Kuchař |
Sprint Dub H14C |
14.09.2019 |
Tréninky |
15.09.2019 19:56 |
Radka Melišíková |
ZA sprint Cesky Dub |
14.09.2019 |
Závody |
15.09.2019 19:53 |
Radka Melišíková |
Stafety Polubny D135,1 |
14.09.2019 |
Závody |
15.09.2019 19:48 |
Míša Šimůnková |
ČP sprint Český Dub |
14.09.2019 |
Závody |
15.09.2019 19:45 |
Ondra Kuchař |
Štafety Sobota |
14.09.2019 |
Tréninky |
15.09.2019 19:25 |
Matěj Kuchař |
|
15.09.2019 |
Závody |
15.09.2019 19:02 |
Jája Makovská |
ŽB Těptín D21C |
08.09.2019 |
Závody |
12.09.2019 16:55 |
Kuba Makovský |
ŽB Těptín H21B |
08.09.2019 |
Závody |
12.09.2019 15:53 |
Kuba Makovský |
ŽB Krhanice H21B |
07.09.2019 |
Závody |
12.09.2019 12:43 |
Gabča Šimůnková |
ČP Lukoveček krátká W21E |
08.09.2019 |
Závody |
10.09.2019 11:25 |
Gabča Šimůnková |
ČP Lukoveček klasika W21E |
07.09.2019 |
Závody |
10.09.2019 10:57 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Těptín |
08.09.2019 |
Závody |
09.09.2019 21:12 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Krhanice |
07.09.2019 |
Závody |
09.09.2019 21:05 |
Kuba Vlášek |
Yo!camp-4 roční období |
07.08.2019 |
Tréninky |
09.09.2019 20:34 |
Kuba Vlášek |
EFOL 2019 sprint |
07.08.2019 |
Závody |
09.09.2019 20:06 |
Kuba Vlášek |
Bohemia 2019-E5 |
28.07.2019 |
Závody |
09.09.2019 19:57 |
Kuba Vlášek |
Bohemia 2019-E4 |
27.07.2019 |
Závody |
09.09.2019 19:48 |
Kuba Vlášek |
Bohemia 2019-E3 |
26.07.2019 |
Závody |
09.09.2019 19:40 |
Kuba Vlášek |
Bohemia 2019-E2 |
25.07.2019 |
Závody |
09.09.2019 19:27 |
Kuba Vlášek |
Bohemia 2019-E1 |
24.07.2019 |
Závody |
09.09.2019 19:19 |
Kuba Vlášek |
O-liga Ládví |
09.07.2019 |
Tréninky |
09.09.2019 19:03 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Markoušovice |
23.06.2019 |
Závody |
09.09.2019 18:58 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Markoušovice |
22.06.2019 |
Závody |
09.09.2019 18:52 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Mariánské Lázně |
16.06.2019 |
Závody |
09.09.2019 18:42 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Mariánské Lázně |
15.06.2019 |
Závody |
09.09.2019 18:25 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Skalka u Dosk |
02.06.2019 |
Závody |
09.09.2019 18:18 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Skalka u Doks |
01.06.2019 |
Závody |
09.09.2019 18:12 |
David Elleder |
ŽB Těptín krátká trať |
08.09.2019 |
Závody |
09.09.2019 16:50 |
David Elleder |
ŽB Krhanice klasika |
07.09.2019 |
Závody |
09.09.2019 16:46 |
Míša Šimůnková |
ŽB Krhanice D12C |
07.09.2019 |
Závody |
09.09.2019 16:36 |
Míša Šimůnková |
ŽB Těptín D12C |
08.09.2019 |
Závody |
09.09.2019 16:18 |
Kuba Makovský |
Interkompas 45 E3 H21A |
01.09.2019 |
Závody |
02.09.2019 17:57 |
Kuba Makovský |
Interkompas 45 E2 H21A |
31.08.2019 |
Závody |
02.09.2019 17:56 |
Kuba Makovský |
Interkompas 45 E1 H21A |
30.08.2019 |
Závody |
02.09.2019 17:56 |
David Elleder |
štafety LS |
30.08.2019 |
Tréninky |
31.08.2019 18:04 |
David Elleder |
nočák LS |
27.08.2019 |
Tréninky |
31.08.2019 18:00 |
David Elleder |
kombotech LS |
29.08.2019 |
Tréninky |
31.08.2019 17:56 |
Radka Melišíková |
Ctvrtek Emma |
29.08.2019 |
Tréninky |
29.08.2019 21:34 |
Kuba Makovský |
mapáč o-ligy |
27.08.2019 |
Tréninky |
29.08.2019 14:28 |
David Elleder |
sprint Veprikovice |
28.08.2019 |
Tréninky |
29.08.2019 09:38 |
Jáchym Bulíř |
Přebor Tretry na krátké |
28.08.2019 |
Tréninky |
29.08.2019 09:32 |
Radka Melišíková |
Streda Kuba sprint |
28.08.2019 |
Tréninky |
29.08.2019 09:14 |
Radka Melišíková |
Streda Kuba middle |
28.08.2019 |
Tréninky |
28.08.2019 16:20 |
Honzík Melišík |
Vrstevnicovka B |
27.08.2019 |
Tréninky |
27.08.2019 18:44 |
Ondra Měšťan |
Vrstevnicovka A |
27.08.2019 |
Tréninky |
27.08.2019 18:42 |
Honzík Melišík |
Paměťák B |
26.08.2019 |
Tréninky |
26.08.2019 21:29 |
Ondra Měšťan |
Paměťák A |
26.08.2019 |
Tréninky |
26.08.2019 21:26 |
Hanka Rosendorfová |
Kombotech C |
26.08.2019 |
Tréninky |
26.08.2019 21:21 |
Honzík Melišík |
Kombotech B |
26.08.2019 |
Tréninky |
26.08.2019 21:17 |
Ondra Měšťan |
Kombotech A |
26.08.2019 |
Tréninky |
26.08.2019 21:30 |
Radka Melišíková |
Pondeli E Jenik |
26.08.2019 |
Tréninky |
26.08.2019 14:06 |
Filip Motyčka |
Offroad D |
25.08.2019 |
Tréninky |
25.08.2019 20:43 |
David Elleder |
offroad |
25.08.2019 |
Tréninky |
25.08.2019 14:35 |
Ondra Kuchař |
Offroad |
25.08.2019 |
Tréninky |
25.08.2019 13:50 |
Kuba Smolka |
LS azimuťák |
25.08.2019 |
Tréninky |
25.08.2019 13:36 |
Ondra Měšťan |
LS azimuťák |
25.08.2019 |
Tréninky |
25.08.2019 13:30 |
Radka Melišíková |
Nedele Barca E2 |
25.08.2019 |
Tréninky |
25.08.2019 13:47 |
Kuba Makovský |
Rumcajs E3 - H21A |
18.08.2019 |
Závody |
20.08.2019 16:57 |
Kuba Makovský |
Rumcajs E2 - H21A |
17.08.2019 |
Závody |
20.08.2019 16:40 |
Kuba Makovský |
Rumcajs E1 - H21A |
16.08.2019 |
Závody |
20.08.2019 16:18 |
Honzík Melišík |
Rumcajsovy míle E3 H14 |
18.08.2019 |
Závody |
18.08.2019 19:18 |
Honzík Melišík |
Rumcajsovy míle E1 H14 |
16.08.2019 |
Závody |
18.08.2019 19:01 |
Radka Melišíková |
Rumile D45A E3 |
18.08.2019 |
Závody |
19.08.2019 07:33 |
Radka Melišíková |
Rumile D45A E2 |
17.08.2019 |
Závody |
19.08.2019 07:33 |
Radka Melišíková |
Rumile D45A E1 |
16.08.2019 |
Závody |
18.08.2019 18:35 |
Kuba Ransdorf |
EFOL sprint |
07.08.2019 |
Závody |
11.08.2019 11:40 |
Kuba Makovský |
LokoTour - neděle H21L |
04.08.2019 |
Závody |
05.08.2019 16:52 |
Kuba Makovský |
LokoTour - sobota H21L |
03.08.2019 |
Závody |
06.08.2019 09:30 |
Míša Šimůnková |
LokoTour Bedřichov - neděle |
04.08.2019 |
Závody |
04.08.2019 20:16 |
Míša Šimůnková |
LokoTour Bedřichov - sobota |
03.08.2019 |
Závody |
04.08.2019 20:12 |
Gabča Šimůnková |
LokoTour Bedřichov - krátká |
04.08.2019 |
Závody |
04.08.2019 21:34 |
Radka Melišíková |
Bedrichov D45 kratka |
04.08.2019 |
Závody |
04.08.2019 19:41 |
Radka Melišíková |
Bedrichov D45 klasika |
03.08.2019 |
Závody |
04.08.2019 19:35 |
Hana Tihonová |
Bohemia E5 - D21A - long |
28.07.2019 |
Závody |
31.07.2019 22:59 |
Hana Tihonová |
Bohemia E3 - D21A - middle |
26.07.2019 |
Závody |
31.07.2019 22:53 |
Hana Tihonová |
Bohemia E4 - D21A - sklaní middle |
27.07.2019 |
Závody |
31.07.2019 22:48 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2019 E5 |
28.07.2019 |
Závody |
28.07.2019 23:41 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2019 E4 |
27.07.2019 |
Závody |
28.07.2019 23:15 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2019 E3 |
26.07.2019 |
Závody |
28.07.2019 23:01 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2019 E2 |
25.07.2019 |
Závody |
28.07.2019 23:08 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2019 E1 |
24.07.2019 |
Závody |
28.07.2019 22:26 |
Kuba Makovský |
Tatry Orienteering E5 M21B |
07.07.2019 |
Závody |
24.07.2019 17:50 |
Kuba Makovský |
Tatry Orienteering E4 M21B |
06.07.2019 |
Závody |
24.07.2019 15:04 |
Kuba Makovský |
Tatry Orienteering E3 M21B |
06.07.2019 |
Závody |
24.07.2019 14:57 |
Kuba Makovský |
Tatry Orienteering E2 M21B |
05.07.2019 |
Závody |
24.07.2019 11:42 |
Kuba Makovský |
Tatry Orienteering E1 M21B |
04.07.2019 |
Závody |
24.07.2019 11:40 |
Kuba Makovský |
trénink na Tatry Orienteering |
03.07.2019 |
Tréninky |
23.07.2019 16:47 |
Hana Tihonová |
TATRY 5 days - E5 - D21B - long |
07.07.2019 |
Závody |
18.07.2019 00:19 |
Hana Tihonová |
TATRY 5 days - E4 - D21B - sprint |
06.07.2019 |
Závody |
18.07.2019 00:14 |
Hana Tihonová |
TATRY 5 days - E3 - D21B - middle |
06.07.2019 |
Závody |
18.07.2019 00:09 |
Hana Tihonová |
TATRY 5 days - E2 - D21B - middle |
05.07.2019 |
Závody |
18.07.2019 00:04 |
Hana Tihonová |
TATRY 5 days - E1 - D21B - long downhill |
04.07.2019 |
Závody |
17.07.2019 23:59 |
Hana Tihonová |
H.S.H. - E1 - D21E - middle |
12.07.2019 |
Závody |
17.07.2019 23:42 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup E3 |
14.07.2019 |
Závody |
15.07.2019 21:21 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup E2 |
13.07.2019 |
Závody |
15.07.2019 21:09 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup E1 |
12.07.2019 |
Závody |
15.07.2019 20:47 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2019 - E3 |
14.07.2019 |
Závody |
20.09.2019 21:46 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2019 - E2 |
13.07.2019 |
Závody |
20.09.2019 21:47 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2019 - E1 |
12.07.2019 |
Závody |
14.07.2019 21:56 |
Michal Hodek |
O-liga - Ládví |
09.07.2019 |
Tréninky |
14.07.2019 21:44 |
Gabča Šimůnková |
AMČR sprint - Brno |
25.06.2019 |
Závody |
26.06.2019 23:02 |
Emča Černá |
MČR krátká - D16A finále |
23.06.2019 |
Závody |
26.06.2019 13:20 |
Emča Černá |
MČR krátká - D16C kvalifikace |
22.06.2019 |
Závody |
26.06.2019 13:07 |
Honzík Melišík |
MČR krátká trat T3 neděle |
23.06.2019 |
Závody |
24.06.2019 16:14 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká finále D21B |
23.06.2019 |
Závody |
23.06.2019 22:37 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká semifinále D21A |
22.06.2019 |
Závody |
23.06.2019 22:11 |
Linda Tomášková |
MCR kratka Trutnov D16C finale |
23.06.2019 |
Závody |
23.06.2019 17:45 |
Linda Tomášková |
MCR kratka Trutnov D16C kvalifikace |
22.06.2019 |
Závody |
23.06.2019 17:42 |
Radka Melišíková |
MCR kratka Trutnov D45 A finale |
23.06.2019 |
Závody |
23.06.2019 17:39 |
Radka Melišíková |
MCR kratka Trutnov D45 kvalifikace |
22.06.2019 |
Závody |
23.06.2019 17:35 |
Šimon Tůma |
Mariánské Lázně-krátká |
15.06.2019 |
Závody |
20.06.2019 15:36 |
Hana Tihonová |
ŽB Mariánské lázně - klasika - D21A |
16.06.2019 |
Závody |
18.06.2019 22:33 |
Hana Tihonová |
ŽB Mariánské lázně - krátká - D21A |
15.06.2019 |
Závody |
19.06.2019 13:20 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Mariánky - klasika |
16.06.2019 |
Závody |
18.06.2019 11:42 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Mariánky - krátká |
15.06.2019 |
Závody |
18.06.2019 11:25 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Mariánské Lázně |
16.06.2019 |
Závody |
16.06.2019 21:06 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Mariánské Lázně |
15.06.2019 |
Závody |
16.06.2019 21:03 |
Michal Hodek |
Pražský pohár žactva - Máchalka |
12.06.2019 |
Tréninky |
16.06.2019 21:00 |
David Elleder |
ŽB Mariánky klasika |
16.06.2019 |
Tréninky |
16.06.2019 20:37 |
David Elleder |
ŽB mariánky krátká trať |
15.06.2019 |
Závody |
16.06.2019 20:26 |
Honzík Melišík |
Mariánky H14 neděle |
16.06.2019 |
Závody |
16.06.2019 20:20 |
Honzík Melišík |
Mariánky H14 sobota |
15.06.2019 |
Závody |
16.06.2019 20:12 |
Linda Tomášková |
ZB Marianky D16B klasika |
16.06.2019 |
Závody |
16.06.2019 18:30 |
Linda Tomášková |
ZB Marianky D16B kratka |
15.06.2019 |
Závody |
16.06.2019 18:27 |
Radka Melišíková |
ZB Marianky D45B klasika |
16.06.2019 |
Závody |
16.06.2019 18:21 |
Radka Melišíková |
ZB Marianky D45B kratka |
15.06.2019 |
Závody |
16.06.2019 18:12 |
David Elleder |
PPŽ5 |
12.06.2019 |
Závody |
13.06.2019 20:25 |
Ondra Kuchař |
PPŽ 5 |
12.06.2019 |
Závody |
12.06.2019 21:31 |
Šimon Tůma |
doksy-krátká |
02.06.2019 |
Závody |
10.06.2019 19:31 |
Ondra Kuchař |
Pž krátká |
09.06.2019 |
Tréninky |
10.06.2019 19:29 |
Šimon Tůma |
doksy-klasika |
01.06.2019 |
Závody |
10.06.2019 19:16 |
Linda Tomášková |
PZ Potepli D16 kratka |
09.06.2019 |
Závody |
09.06.2019 17:28 |
Radka Melišíková |
Potepli D45 kratka |
09.06.2019 |
Závody |
09.06.2019 17:22 |
Ondra Kuchař |
PPŽ4 |
05.06.2019 |
Závody |
09.06.2019 16:50 |
Ondra Měšťan |
ŽA Skalka krátká |
02.06.2019 |
Závody |
08.06.2019 17:16 |
Ondra Měšťan |
ŽA Skalka klasika |
01.06.2019 |
Závody |
08.06.2019 16:55 |
David Elleder |
PPŽ4 |
05.06.2019 |
Závody |
06.06.2019 20:06 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #9 DN10 |
02.06.2019 |
Závody |
06.06.2019 19:05 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #8 EN4 |
02.06.2019 |
Závody |
06.06.2019 19:47 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #5 E2 |
01.06.2019 |
Závody |
06.06.2019 18:48 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #6 EN7 |
01.06.2019 |
Závody |
06.06.2019 18:42 |
Kuba Smolka |
Skalka u Doks- klasika |
01.06.2019 |
Závody |
06.06.2019 18:40 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #7 EN1 |
02.06.2019 |
Závody |
06.06.2019 18:45 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #4 E6 |
01.06.2019 |
Závody |
06.06.2019 18:29 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #3 E3 |
01.06.2019 |
Závody |
06.06.2019 18:14 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #2 D9 |
01.06.2019 |
Závody |
06.06.2019 18:06 |
Kuba Makovský |
22. Thüringer 24-Stunden OL #1 TH3 |
01.06.2019 |
Závody |
06.06.2019 17:45 |
Martin Melišík |
ŽA Krátka |
02.06.2019 |
Závody |
05.06.2019 21:30 |
Martin Melišík |
ŽA Klasika |
01.06.2019 |
Závody |
05.06.2019 21:22 |
Gabča Šimůnková |
ČP Skalka u Doks - krátká D21E |
02.06.2019 |
Závody |
04.06.2019 16:08 |
Gabča Šimůnková |
ČP Skalka u Doks - klasika D21A |
01.06.2019 |
Závody |
04.06.2019 15:53 |
David Elleder |
ŽB Doksy krátká trať |
02.06.2019 |
Tréninky |
03.06.2019 14:12 |
David Elleder |
ŽB doksy |
01.06.2019 |
Závody |
03.06.2019 14:07 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Skalka u Doks |
02.06.2019 |
Závody |
02.06.2019 21:17 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Skalka u Doks |
01.06.2019 |
Závody |
02.06.2019 21:12 |
Linda Tomášková |
ZB Doksy D16B kratka |
02.06.2019 |
Závody |
02.06.2019 20:01 |
Linda Tomášková |
ZB Doksy D16B klasika |
01.06.2019 |
Závody |
02.06.2019 19:56 |
Míša Šimůnková |
ZB Doksy D12 kratka |
02.06.2019 |
Závody |
02.06.2019 19:51 |
Radka Melišíková |
ZB Doksy D45B kratka |
02.06.2019 |
Závody |
02.06.2019 18:11 |
Radka Melišíková |
ZB Doksy D45B klasika |
01.06.2019 |
Závody |
02.06.2019 18:06 |
Honzík Melišík |
Doksy ŽB H14B neděle |
02.06.2019 |
Závody |
02.06.2019 17:44 |
Honzík Melišík |
Doksy ŽB H14B |
01.06.2019 |
Závody |
02.06.2019 17:16 |
Gabča Šimůnková |
OM klasika Myšlín |
25.05.2019 |
Závody |
30.05.2019 22:14 |
Radka Melišíková |
PPZ Krcak T5U |
29.05.2019 |
Závody |
29.05.2019 20:07 |
Kuba Smolka |
Vlčí Halíř- klasika |
25.05.2019 |
Závody |
29.05.2019 15:41 |
Jája Makovská |
Middle D21L Nový Bor |
26.05.2019 |
Závody |
28.05.2019 13:29 |
Kuba Makovský |
oblasťák z Boru H21L |
26.05.2019 |
Závody |
27.05.2019 17:06 |
Kuba Makovský |
MO na kláse z Třemblatu H21L (2) |
25.05.2019 |
Závody |
27.05.2019 16:58 |
Kuba Makovský |
MO na kláse z Třemblatu H21L (1) |
25.05.2019 |
Závody |
27.05.2019 16:43 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint - Čáslav, D21A |
18.05.2019 |
Závody |
26.05.2019 14:19 |
Ondra Kuchař |
OM na klasice |
25.05.2019 |
Tréninky |
26.05.2019 11:43 |
Honzík Melišík |
Jednočlenné stafety Ždár |
19.05.2019 |
Tréninky |
25.05.2019 19:53 |
Honzík Melišík |
Šíma trénink |
19.05.2019 |
Tréninky |
25.05.2019 19:47 |
Honzík Melišík |
Nočák Ždár |
18.05.2019 |
Tréninky |
25.05.2019 19:40 |
Honzík Melišík |
Duatlon Ždár |
18.05.2019 |
Tréninky |
25.05.2019 19:35 |
Honzík Melišík |
Mnichovice MO H14 |
25.05.2019 |
Závody |
25.05.2019 19:24 |
David Elleder |
OM klasika |
25.05.2019 |
Závody |
25.05.2019 18:56 |
Radka Melišíková |
Mnichovice klasika Linda D16 |
25.05.2019 |
Závody |
25.05.2019 17:44 |
Radka Melišíková |
Mnichovice klasika Kaja D14 |
25.05.2019 |
Závody |
25.05.2019 17:36 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Čáslav |
18.05.2019 |
Závody |
25.05.2019 16:37 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Třemešek |
12.05.2019 |
Závody |
25.05.2019 16:26 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Třemešek |
11.05.2019 |
Závody |
25.05.2019 16:16 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Šumperk |
11.05.2019 |
Závody |
25.05.2019 16:08 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Všenory |
08.05.2019 |
Závody |
25.05.2019 15:59 |
Kuba Vlášek |
TSM-KO Sprint-Hradec Králové-3.kolo |
04.05.2019 |
Tréninky |
25.05.2019 15:59 |
Kuba Vlášek |
TSM-KO Sprint-Hradec Králové-2.kolo |
04.05.2019 |
Tréninky |
25.05.2019 15:59 |
Kuba Vlášek |
TSM-KO Sprint-Hradec Králové-1.kolo |
04.05.2019 |
Tréninky |
25.05.2019 15:59 |
Kuba Vlášek |
TSM-Sprint-Hořice A |
04.05.2019 |
Tréninky |
25.05.2019 12:24 |
Kuba Vlášek |
TSM-Sprint-Hořice B |
04.05.2019 |
Tréninky |
25.05.2019 12:18 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Čelákovice |
01.05.2019 |
Závody |
25.05.2019 12:10 |
Kuba Vlášek |
VS-Middle |
21.04.2019 |
Tréninky |
25.05.2019 11:53 |
Kuba Vlášek |
VS-Starty krátká |
20.04.2019 |
Tréninky |
25.05.2019 11:45 |
Kuba Vlášek |
VS-starty s vyhlídkou |
20.04.2019 |
Tréninky |
25.05.2019 11:40 |
Kuba Vlášek |
VS-Starty přes údolí |
20.04.2019 |
Tréninky |
25.05.2019 11:35 |
Radka Melišíková |
PPZ Troja T3 |
22.05.2019 |
Tréninky |
23.05.2019 16:34 |
Emča Černá |
ČPŠ Šumperk - D18 |
11.05.2019 |
Závody |
22.05.2019 17:59 |
Emča Černá |
ČPŠ Šumperk - D18 |
12.05.2019 |
Závody |
22.05.2019 14:39 |
David Elleder |
první úseky štafet |
19.05.2019 |
Tréninky |
20.05.2019 17:40 |
David Elleder |
Šímův test |
19.05.2019 |
Tréninky |
20.05.2019 17:32 |
David Elleder |
duatlon |
18.05.2019 |
Tréninky |
20.05.2019 17:26 |
Šimon Tůma |
Sobota odpoledne hromadný start |
18.05.2019 |
Tréninky |
20.05.2019 16:52 |
Šimon Tůma |
Nočák sobota večer |
18.05.2019 |
Tréninky |
20.05.2019 16:49 |
Šimon Tůma |
Neděle odpoledne - První úsek štafet |
19.05.2019 |
Tréninky |
20.05.2019 16:45 |
Terka Měšťanová |
Šímův trénink |
19.05.2019 |
Tréninky |
19.05.2019 18:26 |
Michal Hodek |
Mistrovství ČR sprint - Čáslav |
18.05.2019 |
Závody |
19.05.2019 12:38 |
Honzík Elleder |
DH12 Kaňk s cestama |
02.10.1999 |
Tréninky |
18.05.2019 21:34 |
Vojta Hlaváček |
DH12 s cestama Kank |
02.10.1999 |
Tréninky |
18.05.2019 21:32 |
Klárka Levrincová |
Kank bez cest DH12 |
02.10.1999 |
Tréninky |
18.05.2019 21:30 |
Míša Šimůnková |
Kaňk bez cest |
02.10.1999 |
Tréninky |
18.05.2019 21:27 |
Filip Motyčka |
Kaňk DH12 |
18.05.2019 |
Tréninky |
18.05.2019 21:20 |
Honzík Melišík |
Kank bezcest |
18.05.2019 |
Tréninky |
18.05.2019 16:18 |
Ondra Kuchař |
krátká bez cest H14 |
18.05.2019 |
Tréninky |
18.05.2019 16:12 |
Šimon Tůma |
kank bez cest |
18.05.2019 |
Tréninky |
18.05.2019 16:09 |
Kuba Smolka |
bez cest u Kaňku |
18.05.2019 |
Tréninky |
18.05.2019 16:00 |
David Elleder |
krátká trať bez cest |
18.05.2019 |
Tréninky |
18.05.2019 15:51 |
Kuba Smolka |
šumperk štafety 2.0- 1. úsek |
12.05.2019 |
Tréninky |
16.05.2019 17:27 |
Kuba Smolka |
Šumperk štafety- 1. úsek |
11.05.2019 |
Závody |
16.05.2019 17:13 |
David Elleder |
PPŽ1 šárka |
15.05.2019 |
Závody |
15.05.2019 19:52 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Třemešek neděle |
12.05.2019 |
Závody |
15.05.2019 00:51 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Třemešek sobota |
11.05.2019 |
Závody |
17.05.2019 13:22 |
Gabča Šimůnková |
ČP Šumperk - sprint W21E |
11.05.2019 |
Závody |
15.05.2019 00:49 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Třemešek u Šumperka H21 1.úsek - neděle |
12.05.2019 |
Závody |
13.05.2019 17:05 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Třemešek u Šumperka H21 1.úsek - sobota |
11.05.2019 |
Závody |
13.05.2019 16:23 |
David Elleder |
štafety šumperk |
12.05.2019 |
Závody |
13.05.2019 08:23 |
David Elleder |
sprint šumperk |
11.05.2019 |
Závody |
13.05.2019 08:09 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemešná - neděle |
12.05.2019 |
Závody |
12.05.2019 22:01 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemešná sobota |
11.05.2019 |
Závody |
12.05.2019 21:48 |
Honzík Melišík |
Šumperk ČPŠ H14 |
12.05.2019 |
Tréninky |
12.05.2019 21:32 |
Honzík Melišík |
Šumperk ČPŠ H14 |
11.05.2019 |
Závody |
12.05.2019 21:25 |
Honzík Melišík |
Šumperk ŽA H14sprint |
11.05.2019 |
Závody |
12.05.2019 21:17 |
Radka Melišíková |
Stafety Sumperk D105 1 usek nedele |
12.05.2019 |
Závody |
12.05.2019 19:44 |
Radka Melišíková |
Stafety Sumperk D105 1,usek sobota |
11.05.2019 |
Závody |
12.05.2019 19:35 |
Radka Melišíková |
ZA sprint Sumperk D45C |
11.05.2019 |
Závody |
12.05.2019 19:28 |
David Elleder |
OM všenory |
08.05.2019 |
Závody |
10.05.2019 07:05 |
Kuba Makovský |
OM Všenory H21L |
08.05.2019 |
Závody |
09.05.2019 17:21 |
Jája Makovská |
OM Všenory D21L |
08.05.2019 |
Závody |
09.05.2019 16:49 |
Ondra Kuchař |
Mistr. oblasti Na krátké trati |
08.05.2019 |
Závody |
09.05.2019 15:40 |
Ondra Kuchař |
Sprint H14 |
01.05.2019 |
Závody |
09.05.2019 15:34 |
Gabča Šimůnková |
OM krátká Všenory |
08.05.2019 |
Závody |
08.05.2019 21:48 |
Radka Melišíková |
Vsenory D45 kratka |
08.05.2019 |
Závody |
08.05.2019 18:54 |
Radka Melišíková |
Vsechony Emma D10 |
08.05.2019 |
Závody |
08.05.2019 18:46 |
Radka Melišíková |
Vsenory Misa H10F |
08.05.2019 |
Závody |
08.05.2019 18:28 |
Radka Melišíková |
Vsenory Matyas H10F |
08.05.2019 |
Závody |
08.05.2019 18:18 |
Radka Melišíková |
Vsenory Pavlik H12 |
08.05.2019 |
Závody |
08.05.2019 18:03 |
Honzík Melišík |
Všenory OM Krátká H14 |
08.05.2019 |
Závody |
08.05.2019 17:26 |
Gabča Šimůnková |
PŽ sprint Čelákovice |
01.05.2019 |
Závody |
03.05.2019 23:17 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Čelákovice |
01.05.2019 |
Závody |
03.05.2019 18:12 |
Tonda Černý |
Velikonoce - Klasika |
21.04.2019 |
Tréninky |
02.05.2019 20:48 |
Martin Melišík |
Velikonoce - klasika |
21.04.2019 |
Tréninky |
02.05.2019 20:10 |
Honzík Melišík |
Čelákovice H14 Sprint |
01.05.2019 |
Závody |
01.05.2019 22:42 |
Kuba Smolka |
|
01.05.2019 |
Závody |
01.05.2019 21:05 |
Radka Melišíková |
Celakovice Annicka D10 |
01.05.2019 |
Závody |
01.05.2019 17:52 |
Radka Melišíková |
Celakovice Honzik H10 |
01.05.2019 |
Závody |
01.05.2019 16:38 |
David Elleder |
sprint čelákovice |
01.05.2019 |
Závody |
01.05.2019 16:13 |
Radka Melišíková |
Celakovice Tomik H10 |
01.05.2019 |
Závody |
01.05.2019 16:04 |
Radka Melišíková |
Celakovice Evicka D12 |
01.05.2019 |
Závody |
01.05.2019 15:16 |
Honzík Melišík |
Chynava PŽ H14 |
28.04.2019 |
Závody |
30.04.2019 16:04 |
Emča Černá |
MO JE Bramberk - D16 |
28.04.2019 |
Závody |
29.04.2019 18:40 |
Jája Makovská |
PŽ Chyňava D21K |
28.04.2019 |
Závody |
29.04.2019 16:45 |
Radka Melišíková |
Chynava Matyas H10F |
28.04.2019 |
Závody |
28.04.2019 19:19 |
Radka Melišíková |
Chynava Pavlik H10 |
28.04.2019 |
Závody |
28.04.2019 19:07 |
Radka Melišíková |
Chynava Naty D10 |
28.04.2019 |
Závody |
28.04.2019 18:58 |
Radka Melišíková |
Chynava Patrik H10 |
28.04.2019 |
Závody |
28.04.2019 18:13 |
Radka Melišíková |
Chynava Annicka D10 |
28.04.2019 |
Závody |
28.04.2019 17:48 |
Ondra Měšťan |
Velikonoce - klasika |
21.04.2019 |
Tréninky |
27.04.2019 11:28 |
Matěj Kuchař |
klasika |
21.04.2019 |
Tréninky |
27.04.2019 11:28 |
Matěj Kuchař |
Vrstevnicovka |
19.04.2019 |
Tréninky |
27.04.2019 11:06 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2019 - middle |
21.04.2019 |
Tréninky |
26.04.2019 19:48 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2019 - klasika |
21.04.2019 |
Tréninky |
26.04.2019 11:11 |
Emča Černá |
Velikonoce ve skalách E3 - D16 |
21.04.2019 |
Závody |
24.04.2019 20:14 |
Emča Černá |
Velikonoce ve skalách E2 - D16 |
20.04.2019 |
Závody |
24.04.2019 20:01 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2019 - Pomlázkáč |
22.04.2019 |
Tréninky |
23.04.2019 22:18 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2019 - Middle |
21.04.2019 |
Tréninky |
23.04.2019 22:15 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2019 - Vrstevnice |
19.04.2019 |
Tréninky |
23.04.2019 22:11 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2019 - Linie |
18.04.2019 |
Tréninky |
23.04.2019 22:08 |
David Elleder |
krátká trať-Velikonoce |
21.04.2019 |
Tréninky |
22.04.2019 18:52 |
Jana Popová |
Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem |
20.04.2019 |
Tréninky |
20.04.2019 20:47 |
Jana Popová |
Velikonoce - štafety krátká |
20.04.2019 |
Tréninky |
20.04.2019 20:45 |
Šimon Tůma |
Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem |
20.04.2019 |
Tréninky |
20.04.2019 20:43 |
Šimon Tůma |
Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí |
20.04.2019 |
Tréninky |
20.04.2019 20:41 |
Lenka Rosendorfová |
Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem |
20.04.2019 |
Tréninky |
20.04.2019 20:34 |
Emča Bulířová |
Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí |
20.04.2019 |
Tréninky |
20.04.2019 20:28 |
Matěj Kuchař |
Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem |
20.04.2019 |
Tréninky |
20.04.2019 20:26 |
Matěj Kuchař |
Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí |
20.04.2019 |
Tréninky |
20.04.2019 20:24 |
Tonda Černý |
Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem |
20.04.2019 |
Tréninky |
20.04.2019 20:20 |
Tonda Černý |
Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí |
20.04.2019 |
Tréninky |
20.04.2019 20:17 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem |
20.04.2019 |
Tréninky |
20.04.2019 20:13 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce - štafety dlouhá přes údolí |
20.04.2019 |
Tréninky |
20.04.2019 20:09 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce - štafety krátká |
20.04.2019 |
Tréninky |
20.04.2019 20:05 |
Radka Melišíková |
Velikonoce ve skalách D45A E1 |
19.04.2019 |
Závody |
19.04.2019 19:58 |
Jáchym Bulíř |
vrstevnicovka Velikonoce |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 19:48 |
Emča Černá |
Velikonoce ve skalách E1 - D16 |
19.04.2019 |
Závody |
19.04.2019 19:47 |
Vojta Mazánek |
Vrstevnicovka |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 19:43 |
Jana Popová |
Velikonoce vrstevnicovka |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 19:23 |
David Elleder |
vrstevnicovka |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 19:21 |
Máťa Černý |
vrstevnicovka |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 19:19 |
Ondra Měšťan |
Velikonoce - vrstevnicovka |
19.04.2019 |
Tréninky |
27.04.2019 11:31 |
Honzík Melišík |
skokovy ransdorf vrstevnicovka |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 19:11 |
Ondra Kuchař |
vrstevnicovka |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 19:10 |
Ondra Kuchař |
vrstevnicovka |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 19:08 |
Hanka Rosendorfová |
vrstevnicovka |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 19:03 |
Kuba Vlášek |
VS-Vrstevnicovka |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 18:50 |
Kuba Smolka |
Vrstevnicovka |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 18:50 |
Šimon Tůma |
Velikonoce směry B |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 14:49 |
Ondra Měšťan |
Velikonoce směry A |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 14:43 |
Emča Bulířová |
Velikonoce směry B |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 14:36 |
Matěj Kuchař |
Velikonoce směry B |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 14:31 |
Kuba Smolka |
směry B |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 13:50 |
Kuba Vlášek |
VS-Směry |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 13:33 |
Honzík Melišík |
skokovy smery |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 13:28 |
Máťa Černý |
|
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 13:18 |
David Elleder |
smery-skokovy |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 13:05 |
Ondra Kuchař |
směry |
19.04.2019 |
Tréninky |
19.04.2019 12:10 |
Ondra Kuchař |
linie |
18.04.2019 |
Tréninky |
18.04.2019 17:52 |
Jáchym Bulíř |
linie |
18.04.2019 |
Tréninky |
18.04.2019 17:38 |
David Elleder |
linie |
18.04.2019 |
Tréninky |
18.04.2019 17:24 |
Ondra Kuchař |
om štafet |
13.04.2019 |
Závody |
18.04.2019 14:33 |
David Elleder |
OM štafet |
13.04.2019 |
Závody |
18.04.2019 14:20 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Boháňka |
14.04.2019 |
Závody |
15.04.2019 23:14 |
Kuba Vlášek |
OM-Štafety-Košátky |
13.04.2019 |
Závody |
15.04.2019 23:04 |
Kuba Vlášek |
OŽ-Stráž pod Ralskem |
07.04.2019 |
Závody |
15.04.2019 23:14 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Stráž pod Ralskem |
07.04.2019 |
Závody |
15.04.2019 22:42 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Hořice |
06.04.2019 |
Závody |
15.04.2019 22:33 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Boháňka |
14.04.2019 |
Závody |
15.04.2019 22:23 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Vršovice |
06.04.2019 |
Závody |
15.04.2019 22:17 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Kvílice |
31.03.2019 |
Závody |
15.04.2019 21:57 |
Kuba Vlášek |
OM-Štafety-Dobrá Voda u Českých Budějovic |
30.03.2019 |
Závody |
15.04.2019 21:40 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Dobrá Voda u Českých Budějovic |
30.03.2019 |
Závody |
15.04.2019 21:29 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Stříbrný rybník |
23.03.2019 |
Závody |
15.04.2019 20:59 |
Kuba Vlášek |
Jarní skály |
16.03.2019 |
Závody |
15.04.2019 20:46 |
Gabča Šimůnková |
MČR NOB |
13.04.2019 |
Závody |
17.04.2019 10:38 |
Emča Černá |
ŽA krátká - D16A |
14.04.2019 |
Závody |
15.04.2019 19:48 |
Gabča Šimůnková |
ŽA krátká D21A |
14.04.2019 |
Závody |
17.04.2019 10:42 |
Emča Černá |
OM štafet Košátky - D18 |
13.04.2019 |
Závody |
15.04.2019 18:08 |
Gabča Šimůnková |
OM štafet Košátky - H21 |
13.04.2019 |
Závody |
15.04.2019 15:44 |
Honzík Melišík |
ŽA Bohánka H14C |
14.04.2019 |
Závody |
14.04.2019 18:35 |
Radka Melišíková |
Boháňka MČR noční D45 |
13.04.2019 |
Závody |
14.04.2019 18:19 |
Radka Melišíková |
Bohanka ZA D45 |
14.04.2019 |
Závody |
14.04.2019 18:04 |
Kuba Makovský |
MO JO sprint Stráž pod Ralskem |
07.04.2019 |
Závody |
08.04.2019 16:59 |
Kuba Makovský |
OM sprint na Grébovce |
06.04.2019 |
Závody |
08.04.2019 16:45 |
Jája Makovská |
OblŽ JO Stráž pod Ralskem D21K |
07.04.2019 |
Závody |
08.04.2019 16:31 |
Jája Makovská |
MO JO Stráž pod Ralskem D21L |
07.04.2019 |
Závody |
08.04.2019 16:25 |
Jája Makovská |
OM Grébovka D21L |
06.04.2019 |
Závody |
08.04.2019 16:06 |
Honzík Melišík |
PŽ Týnec nad Sázavou H14 |
07.04.2019 |
Závody |
07.04.2019 16:52 |
Radka Melišíková |
PZ Tynec nad Sazavou |
07.04.2019 |
Závody |
07.04.2019 16:21 |
Gabča Šimůnková |
OM sprint Gröbovka |
06.04.2019 |
Závody |
07.04.2019 21:12 |
Gabča Šimůnková |
OM štafety JčO - Dobrá Voda u ČB |
30.03.2019 |
Závody |
07.04.2019 10:28 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Gröbovka |
06.04.2019 |
Závody |
06.04.2019 17:57 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JČ - Dobrá Voda |
30.03.2019 |
Závody |
04.04.2019 22:39 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E5 |
13.03.2019 |
Závody |
03.04.2019 00:00 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E4 |
12.03.2019 |
Závody |
02.04.2019 23:51 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E3 |
11.03.2019 |
Závody |
02.04.2019 23:35 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E2 |
10.03.2019 |
Závody |
02.04.2019 23:25 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-E1 |
09.03.2019 |
Závody |
02.04.2019 23:15 |
Kuba Vlášek |
Lipica Open-trénink |
08.03.2019 |
Tréninky |
02.04.2019 23:06 |
Gabča Šimůnková |
OM sprint VjČ |
30.03.2019 |
Závody |
01.04.2019 22:42 |
Jája Makovská |
PŽ Kvílice D21L |
31.03.2019 |
Závody |
01.04.2019 18:19 |
Kuba Makovský |
oblasťák z Kvílic |
31.03.2019 |
Závody |
05.04.2019 14:03 |
Kuba Vlášek |
NT-Hostomice |
03.03.2019 |
Tréninky |
31.03.2019 21:58 |
Kuba Vlášek |
NT-Jižák |
16.02.2019 |
Tréninky |
31.03.2019 21:49 |
Kuba Vlášek |
NT-Šárka |
03.02.2019 |
Tréninky |
31.03.2019 21:39 |
Radka Melišíková |
PZ Kvilice D45 |
31.03.2019 |
Závody |
31.03.2019 17:48 |
Kuba Makovský |
JP klasika H21E |
24.03.2019 |
Závody |
26.03.2019 12:17 |
Gabča Šimůnková |
Jarní pohár klasika D21A |
24.03.2019 |
Závody |
25.03.2019 22:11 |
Gabča Šimůnková |
Jarní pohár ČPŠ |
23.03.2019 |
Závody |
25.03.2019 21:53 |
Kuba Makovský |
ČPŠ JP H21 1.úsek |
23.03.2019 |
Závody |
25.03.2019 16:53 |
Kuba Smolka |
|
24.03.2019 |
Tréninky |
24.03.2019 20:48 |
Honzík Melišík |
PŽ Travčice H14 |
24.03.2019 |
Závody |
24.03.2019 19:25 |
Radka Melišíková |
PŽ Travčice D45L |
24.03.2019 |
Závody |
24.03.2019 18:34 |
Kuba Makovský |
Lipica open E5 - M21E |
13.03.2019 |
Závody |
19.03.2019 14:12 |
Kuba Makovský |
Lipica open E4 - M21E |
12.03.2019 |
Závody |
18.03.2019 17:31 |
Kuba Makovský |
Lipica open E3 - M21E |
11.03.2019 |
Závody |
18.03.2019 17:15 |
Kuba Makovský |
Lipica open E2 - M21E |
10.03.2019 |
Závody |
18.03.2019 16:47 |
Kuba Makovský |
Lipica open E1 - M21E |
09.03.2019 |
Závody |
18.03.2019 16:14 |
Jája Makovská |
Jarní sprint |
17.03.2019 |
Závody |
18.03.2019 13:48 |
Jája Makovská |
Lipica Open E5 open |
13.03.2019 |
Závody |
18.03.2019 12:43 |
Radka Melišíková |
Jarní skály 2019, D45 |
16.03.2019 |
Závody |
18.03.2019 07:39 |
Jája Makovská |
Lipica Open E4 open |
12.03.2019 |
Závody |
15.03.2019 17:07 |
Jája Makovská |
Lipica Open E3 open |
11.03.2019 |
Závody |
15.03.2019 17:03 |
Jája Makovská |
Lipica Open E2 open |
10.03.2019 |
Závody |
15.03.2019 16:59 |
Jája Makovská |
Lipica Open E1 W21B |
09.03.2019 |
Závody |
15.03.2019 16:55 |
Jája Makovská |
Lipica Open 2019 - Training |
08.03.2019 |
Tréninky |
15.03.2019 16:50 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E5 - W21E |
13.03.2019 |
Závody |
14.03.2019 23:04 |
Kuba Smolka |
Lipica open- E4 |
12.03.2019 |
Závody |
14.03.2019 17:47 |
Kuba Smolka |
Lipica open- E5 |
13.03.2019 |
Závody |
14.03.2019 17:08 |
Kuba Smolka |
Lipica open- E2 |
10.03.2019 |
Tréninky |
14.03.2019 16:54 |
Kuba Smolka |
Lipica open- E1 |
09.03.2019 |
Závody |
14.03.2019 16:35 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E4 - W21E |
12.03.2019 |
Závody |
12.03.2019 17:21 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E3 - W21E |
11.03.2019 |
Závody |
12.03.2019 17:12 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E1 - W21E |
09.03.2019 |
Závody |
10.03.2019 22:36 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E2 - W21E |
10.03.2019 |
Závody |
10.03.2019 20:45 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Studený vrch |
03.03.2019 |
Tréninky |
04.03.2019 23:33 |
Jája Makovská |
nedělní trénink Hostomice |
03.03.2019 |
Tréninky |
04.03.2019 17:13 |
Jája Makovská |
nedělní trénink |
24.02.2019 |
Tréninky |
01.03.2019 11:18 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Aldašín |
24.02.2019 |
Tréninky |
24.02.2019 19:01 |
Gabča Šimůnková |
F1 Bzdinka |
20.02.2019 |
Tréninky |
23.02.2019 22:13 |
Martin Melišík |
Dobříš - noc |
09.02.2019 |
Tréninky |
13.02.2019 21:05 |
Martin Melišík |
Dobříš - vrstevnice |
09.02.2019 |
Tréninky |
13.02.2019 20:55 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - B2 |
10.02.2019 |
Tréninky |
12.02.2019 16:47 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - B1 |
10.02.2019 |
Tréninky |
12.02.2019 16:47 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - A3 |
10.02.2019 |
Tréninky |
12.02.2019 16:46 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - A2 |
10.02.2019 |
Tréninky |
12.02.2019 16:45 |
Tonda Černý |
trenink okruhy - A1 |
10.02.2019 |
Tréninky |
12.02.2019 16:44 |
Kuba Smolka |
nočák |
09.02.2019 |
Tréninky |
10.02.2019 18:49 |
Kuba Smolka |
vrstenicovka |
09.02.2019 |
Tréninky |
10.02.2019 18:26 |
Gabča Šimůnková |
Dobříš - vrstevnicovka |
09.02.2019 |
Tréninky |
10.02.2019 18:19 |
Gabča Šimůnková |
Dobříš - nočák |
09.02.2019 |
Tréninky |
10.02.2019 18:05 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Dobříš - okruh 3 |
10.02.2019 |
Tréninky |
10.02.2019 17:47 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Dobříš - okruh 1 |
10.02.2019 |
Tréninky |
10.02.2019 17:43 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Dobříš - okruh 2 |
10.02.2019 |
Tréninky |
10.02.2019 17:34 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink - Divoká Šárka |
03.02.2019 |
Tréninky |
08.02.2019 11:08 |
Kuba Makovský |
Ondry mapáč v Šárce |
03.02.2019 |
Tréninky |
04.02.2019 16:53 |
Jája Makovská |
Nedělní trénink v Šárce |
03.02.2019 |
Tréninky |
04.02.2019 16:23 |
Jája Makovská |
Opět na Kozla |
27.01.2019 |
Závody |
01.02.2019 14:51 |
Kuba Makovský |
PZL Mosty |
31.01.2019 |
Tréninky |
01.02.2019 10:11 |
Kuba Makovský |
Opět na Kozla 1-X-2 |
27.01.2019 |
Tréninky |
01.02.2019 09:26 |
Honzík Melišík |
Nedělní trénink |
13.01.2019 |
Tréninky |
16.01.2019 15:41 |
Gabča Šimůnková |
1. nedělní trénink - Klánovice |
13.01.2019 |
Tréninky |
15.01.2019 14:51 |
Kuba Vlášek |
NT-Klánovice |
13.01.2019 |
Tréninky |
15.01.2019 14:14 |
Gabča Šimůnková |
F1 Valnovka |
02.01.2019 |
Tréninky |
05.01.2019 13:40 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2018 |
23.12.2018 |
Závody |
24.12.2018 15:16 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Všenory |
04.11.2018 |
Závody |
27.11.2018 18:28 |
Kuba Vlášek |
Noční Bohnický Orienťák |
01.11.2018 |
Závody |
27.11.2018 18:14 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Mladá Boleslav |
07.10.2018 |
Závody |
03.12.2018 19:20 |
Kuba Vlášek |
Valdštejn Open |
06.10.2018 |
Závody |
27.11.2018 17:52 |
Kuba Vlášek |
Petřín Open |
05.10.2018 |
Závody |
27.11.2018 17:44 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Nový Knín |
22.09.2018 |
Závody |
27.11.2018 17:32 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Kladky |
16.09.2018 |
Závody |
27.11.2018 17:25 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Kladky |
15.09.2018 |
Závody |
27.11.2018 17:13 |
Kuba Vlášek |
LS-Kombotech |
26.08.2018 |
Tréninky |
27.11.2018 17:02 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2018 - neděle, DD |
04.11.2018 |
Závody |
13.11.2018 19:35 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2018 - sobota, DD |
03.11.2018 |
Závody |
13.11.2018 19:15 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E3 |
12.08.2018 |
Závody |
06.11.2018 17:54 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E2 |
11.08.2018 |
Závody |
06.11.2018 17:33 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E1 |
11.08.2018 |
Závody |
06.11.2018 17:23 |
Kuba Vlášek |
5Days Italy-E5 |
30.06.2018 |
Závody |
06.11.2018 17:02 |
Kuba Vlášek |
5Days Italy-E4 |
29.06.2018 |
Závody |
06.11.2018 16:40 |
Kuba Vlášek |
5Days Italy-E3 |
28.06.2018 |
Závody |
06.11.2018 16:28 |
Kuba Vlášek |
5Days Italy-E2 |
27.06.2018 |
Závody |
06.11.2018 16:21 |
Kuba Vlášek |
5Days Italy-E1 |
26.06.2018 |
Závody |
06.11.2018 16:14 |
Radka Melišíková |
Vancouver Lynn Valley 9km medium 181022 |
21.10.2018 |
Závody |
30.10.2018 17:52 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Lojovice - klasika D21L |
21.10.2018 |
Závody |
21.10.2018 19:05 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Lojovice - krátká D21L |
20.10.2018 |
Závody |
21.10.2018 18:57 |
Bára Halamová |
PŽ 20.10. |
20.10.2018 |
Závody |
20.10.2018 22:57 |
Bára Halamová |
100x100 kroků ke 100 letům republiky |
17.10.2018 |
Tréninky |
20.10.2018 22:50 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet Krajníčko |
13.10.2018 |
Závody |
17.10.2018 16:02 |
Gabča Šimůnková |
Valdštejn OPEN při SP |
06.10.2018 |
Závody |
16.10.2018 17:56 |
Radka Melišíková |
MČR štafety Krajníčko, DH225.3 |
14.10.2018 |
Závody |
14.10.2018 18:50 |
Radka Melišíková |
MČR štafety Krajníčko D135,1 |
13.10.2018 |
Závody |
14.10.2018 18:41 |
Honzík Melišík |
ČPohárstafety300918 |
30.09.2018 |
Závody |
07.10.2018 17:50 |
Honzík Melišík |
ČPohárZlín290918 |
29.09.2018 |
Závody |
07.10.2018 17:31 |
Radka Melišíková |
Zlín štafety MIX.2 |
30.09.2018 |
Závody |
07.10.2018 16:11 |
Radka Melišíková |
Zlin stafety MIX,2 |
29.09.2018 |
Závody |
07.10.2018 16:04 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Zlín - neděle |
30.09.2018 |
Závody |
05.10.2018 22:18 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Zlín - sobota |
29.09.2018 |
Závody |
05.10.2018 22:08 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprintových štafet - MIX |
28.09.2018 |
Závody |
05.10.2018 21:57 |
Kuba Makovský |
PŽ Krňany H21L |
23.09.2018 |
Závody |
24.09.2018 22:47 |
Kuba Makovský |
PŽ Nový Knín H21L |
22.09.2018 |
Závody |
24.09.2018 17:02 |
Jája Makovská |
PŽ Krňany D21K |
23.09.2018 |
Závody |
24.09.2018 15:09 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika finále D21B |
16.09.2018 |
Závody |
17.09.2018 17:02 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika semifinále D21A |
15.09.2018 |
Závody |
17.09.2018 16:47 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - lesní sprint |
24.08.2018 |
Tréninky |
17.09.2018 16:37 |
Jája Makovská |
T4 Open při MČR |
16.09.2018 |
Závody |
17.09.2018 16:36 |
Jája Makovská |
T4 OPEN při MČR |
15.09.2018 |
Závody |
17.09.2018 16:28 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - nočák na Závoře |
22.08.2018 |
Tréninky |
17.09.2018 16:26 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - dvoučlenné štafety 3. úsek |
22.08.2018 |
Tréninky |
17.09.2018 16:21 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - dvoučlenné štafety 1. úsek |
22.08.2018 |
Tréninky |
17.09.2018 16:17 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - 2k middle 2.kolo |
21.08.2018 |
Tréninky |
17.09.2018 16:11 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - 2k middle 1. kolo |
21.08.2018 |
Tréninky |
17.09.2018 16:05 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - kombotech |
20.08.2018 |
Tréninky |
17.09.2018 15:18 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - nočák bez cest |
19.08.2018 |
Tréninky |
17.09.2018 15:02 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - klasika |
19.08.2018 |
Tréninky |
17.09.2018 14:51 |
Gabča Šimůnková |
SCM Úpice - opakované starty |
18.08.2018 |
Tréninky |
17.09.2018 14:40 |
Kuba Makovský |
MČR klasika Kladky - F H21B |
16.09.2018 |
Závody |
17.09.2018 13:33 |
Kuba Makovský |
MČR klasika Kladky - SF H21D |
15.09.2018 |
Závody |
17.09.2018 12:43 |
Honzík Melišík |
ŽebříčekBRadvanecH14 |
09.09.2018 |
Závody |
12.09.2018 20:51 |
Honzík Melišík |
ŽebříčekBRadvanecH14 |
08.09.2018 |
Závody |
12.09.2018 20:40 |
Radka Melišíková |
Radvanec B D45B, klasika |
09.09.2018 |
Závody |
11.09.2018 17:43 |
Radka Melišíková |
Radvanec B D45B, krátká |
08.09.2018 |
Tréninky |
11.09.2018 17:36 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění - úvodní krátká Kuby R. |
25.08.2018 |
Tréninky |
02.09.2018 23:39 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2018 - Koridor |
01.09.2018 |
Tréninky |
02.09.2018 20:55 |
Jana Popová |
LS koridory |
01.09.2018 |
Tréninky |
01.09.2018 20:18 |
Emča Bulířová |
LS koridory |
01.09.2018 |
Tréninky |
01.09.2018 15:00 |
Emča Bulířová |
LS chameleon |
30.08.2018 |
Tréninky |
31.08.2018 17:25 |
Tonda Černý |
LS dlouhé postupy |
28.08.2018 |
Tréninky |
28.08.2018 15:53 |
Máťa Černý |
Klasika letní soustředění |
27.08.2018 |
Tréninky |
27.08.2018 21:30 |
Jája Makovská |
OblŽ JČ middle Černé Údolí |
26.08.2018 |
Závody |
27.08.2018 13:59 |
Jája Makovská |
JČ klasika Černé Údolí |
25.08.2018 |
Závody |
27.08.2018 13:53 |
Kuba Makovský |
OblŽ JČ H21 Černé Údolí |
26.08.2018 |
Závody |
27.08.2018 12:04 |
Kuba Makovský |
JČ Oblm na kláse H21 - Černé Údolí |
25.08.2018 |
Závody |
27.08.2018 11:38 |
Hana Tihonová |
oblastní žebříček JČ - krátká - D21 |
26.08.2018 |
Závody |
26.08.2018 23:10 |
Hana Tihonová |
Mistovství JČ oblasti na klasice - D21 |
25.08.2018 |
Závody |
26.08.2018 23:02 |
Martin Černý |
Oblastnak JC |
26.08.2018 |
Závody |
26.08.2018 22:14 |
Martin Černý |
Oblastnak JC |
25.08.2018 |
Závody |
26.08.2018 22:04 |
Bára Smolková |
LS kombotech |
23.08.2018 |
Tréninky |
26.08.2018 20:13 |
Emča Bulířová |
Úvodní test krátká |
25.08.2018 |
Tréninky |
25.08.2018 19:40 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle E3 |
12.08.2018 |
Závody |
15.08.2018 17:35 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle E2 |
11.08.2018 |
Závody |
15.08.2018 17:17 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle E1 |
11.08.2018 |
Závody |
15.08.2018 16:11 |
Kuba Makovský |
Rumcajs E3 H21E |
12.08.2018 |
Závody |
13.08.2018 18:58 |
Kuba Makovský |
Rumcajs E2 H21E |
11.08.2018 |
Závody |
14.08.2018 09:12 |
Kuba Makovský |
Rumcajs E1 H21E |
11.08.2018 |
Závody |
13.08.2018 18:31 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy Míle D45 E3 |
12.08.2018 |
Závody |
13.08.2018 07:28 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy Míle D45 E2 |
11.08.2018 |
Závody |
13.08.2018 07:27 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy míle D45 E1 |
11.08.2018 |
Závody |
12.08.2018 19:44 |
Gabča Šimůnková |
Rumpál E3 - krátká |
05.08.2018 |
Závody |
09.08.2018 20:44 |
Gabča Šimůnková |
Rumpál E1 - sprint |
03.08.2018 |
Závody |
09.08.2018 20:27 |
Bára Smolková |
itálie 5.etapa |
07.08.2018 |
Tréninky |
07.08.2018 15:44 |
Bára Smolková |
itálie 4.etapa |
07.08.2018 |
Tréninky |
07.08.2018 15:34 |
Bára Smolková |
itálie 3.etapa |
07.08.2018 |
Závody |
07.08.2018 15:22 |
Bára Smolková |
itálie 2.etapa |
07.08.2018 |
Závody |
07.08.2018 15:10 |
Martin Černý |
Klasika - Bedrichov |
04.08.2018 |
Závody |
06.08.2018 21:16 |
Martin Černý |
Middle - Bedrichov |
05.08.2018 |
Závody |
06.08.2018 21:09 |
Kuba Makovský |
H21L middle z Bedřichova |
05.08.2018 |
Závody |
06.08.2018 16:28 |
Kuba Makovský |
H21L - klása z Bedřichova |
04.08.2018 |
Závody |
06.08.2018 15:41 |
Honzík Melišík |
5Days of Italy E5.etapa |
30.06.2018 |
Závody |
06.08.2018 11:00 |
Radka Melišíková |
Šumperský Divočák E1 D45 |
27.07.2018 |
Závody |
05.08.2018 15:40 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2018 - E3 |
15.07.2018 |
Závody |
01.08.2018 22:27 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2018 - E2 |
14.07.2018 |
Závody |
31.07.2018 14:36 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2018 - E1 |
13.07.2018 |
Závody |
31.07.2018 14:17 |
Honzík Melišík |
5Daysof Italy4.etapa |
29.06.2018 |
Závody |
29.07.2018 19:55 |
Honzík Melišík |
5Days ofItaly3.etapa |
28.06.2018 |
Závody |
29.07.2018 19:45 |
Honzík Melišík |
5DaysofItaly2.etapa |
27.06.2018 |
Závody |
29.07.2018 19:09 |
Honzík Melišík |
5DaysofItaly1.etapa |
26.06.2018 |
Závody |
29.07.2018 18:03 |
Martin Černý |
5 Days of Italy E5 |
30.06.2018 |
Závody |
17.07.2018 22:07 |
Hana Tihonová |
5D of Italy - stage 5 - longsprint - D21long |
30.06.2018 |
Závody |
16.07.2018 23:54 |
Hana Tihonová |
5D of Italy - stage 4 - long - D21long |
29.06.2018 |
Závody |
16.07.2018 23:47 |
Hana Tihonová |
5D of Italy - stage 3 - long - D21long |
28.06.2018 |
Tréninky |
16.07.2018 23:41 |
Hana Tihonová |
5D of Italy - stage 2 - zkrácená - D21long |
27.06.2018 |
Závody |
16.07.2018 23:35 |
Hana Tihonová |
5D of Italy - stage 1 - sprint - D21long |
26.06.2018 |
Závody |
16.07.2018 23:27 |
Kuba Makovský |
Botas E3 - H21E |
15.07.2018 |
Závody |
17.07.2018 08:46 |
Kuba Makovský |
Botas E2 - H21E |
14.07.2018 |
Závody |
16.07.2018 18:13 |
Kuba Makovský |
Botas E1 - H21E |
13.07.2018 |
Závody |
16.07.2018 17:22 |
Jája Makovská |
5D Itálie 5.etapa W21S |
30.06.2018 |
Závody |
16.07.2018 16:54 |
Jája Makovská |
5D Itálie 4.etapa W21S |
29.06.2018 |
Závody |
16.07.2018 16:53 |
Jája Makovská |
5D Itálie 3.etapa W21S |
28.06.2018 |
Závody |
16.07.2018 16:51 |
Jája Makovská |
5D Itálie 2.etapa W21S |
27.06.2018 |
Závody |
16.07.2018 16:49 |
Jája Makovská |
5D Itálie 1.etapa W21S |
26.06.2018 |
Závody |
16.07.2018 16:46 |
Kuba Makovský |
5D of Italy - H21E E5 |
30.06.2018 |
Závody |
16.07.2018 16:43 |
Kuba Makovský |
5D of Italy - H21E E4 2.část |
29.06.2018 |
Závody |
16.07.2018 16:39 |
Ondra Měšťan |
5 Days of Italy E4 - klasika |
29.06.2018 |
Závody |
15.07.2018 13:55 |
Ondra Měšťan |
5 Days of Italy E3 - zkrácená |
28.06.2018 |
Závody |
15.07.2018 13:41 |
Ondra Měšťan |
5 Days of Italy E2 - krátká |
27.06.2018 |
Závody |
15.07.2018 13:30 |
Ondra Měšťan |
5 Days of Italy E1 - sprint |
26.06.2018 |
Závody |
15.07.2018 13:23 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká finále B |
24.06.2018 |
Závody |
15.07.2018 13:10 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká kvalifikace |
23.06.2018 |
Závody |
15.07.2018 13:04 |
Kuba Makovský |
5D of Italy - H21E E4 1.část |
29.06.2018 |
Závody |
13.07.2018 11:10 |
Kuba Makovský |
5D of Italy - H21E E3 |
28.06.2018 |
Závody |
13.07.2018 10:53 |
Kuba Makovský |
5D of Italy - H21E E2 |
27.06.2018 |
Závody |
13.07.2018 10:38 |
Kuba Makovský |
5D of Italy - H21E E1 |
26.06.2018 |
Závody |
13.07.2018 10:28 |
Gabča Šimůnková |
5 days of Italy 2018 - 5. etapa |
30.06.2018 |
Závody |
02.07.2018 12:26 |
Gabča Šimůnková |
5 days of Italy 2018 - 4. etapa |
29.06.2018 |
Závody |
02.07.2018 12:26 |
Gabča Šimůnková |
5 days of Italy 2018 - 3. etapa |
28.06.2018 |
Závody |
02.07.2018 12:25 |
Gabča Šimůnková |
5 days of Italy 2018 - 2. etapa |
27.06.2018 |
Závody |
02.07.2018 12:25 |
Gabča Šimůnková |
5 days of Italy 2018 - 1. etapa |
26.06.2018 |
Závody |
02.07.2018 01:59 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2018 - finále D21B |
24.06.2018 |
Závody |
01.07.2018 23:56 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2018 - semifinále D21C |
23.06.2018 |
Závody |
01.07.2018 23:41 |
Jana Popová |
5 days of Italy - 3. etapa |
28.06.2018 |
Závody |
29.06.2018 22:03 |
Honzík Melišík |
Itálie E2 |
27.06.2018 |
Závody |
27.06.2018 21:36 |
Martin Melišík |
MČR krátká A finále |
24.06.2018 |
Závody |
25.06.2018 20:02 |
Kuba Makovský |
MČR middle - finále H21B |
24.06.2018 |
Závody |
25.06.2018 18:13 |
Kuba Makovský |
MČR middle - kvalifikace H21B |
23.06.2018 |
Závody |
25.06.2018 17:51 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Chlebské |
24.06.2018 |
Závody |
25.06.2018 16:04 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Chlebské |
23.06.2018 |
Závody |
25.06.2018 13:55 |
Radka Melišíková |
ŽB Hluboká u Rabštejna D45, krátká |
10.06.2018 |
Závody |
24.06.2018 09:19 |
Radka Melišíková |
ŽB Hluboká u Rabštejna D45 klasika |
09.06.2018 |
Závody |
24.06.2018 09:19 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Čechy západ-Hluboká u Rabštejna |
10.06.2018 |
Závody |
16.06.2018 16:33 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Čechy západ-Hluboká u Rabštejna |
09.06.2018 |
Závody |
16.06.2018 16:22 |
Ondra Měšťan |
ŽA klasika Hrabová |
10.06.2018 |
Závody |
14.06.2018 22:56 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Hrabová |
09.06.2018 |
Závody |
20.06.2018 14:32 |
Gabča Šimůnková |
ČP Hrabová - klasika D21A |
10.06.2018 |
Závody |
12.06.2018 13:06 |
Gabča Šimůnková |
ČP Hrabová - krátká D21E |
09.06.2018 |
Závody |
12.06.2018 13:07 |
Kuba Makovský |
ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká H21A |
10.06.2018 |
Závody |
12.06.2018 05:19 |
Kuba Makovský |
ŽB Hluboká u Rabštejna - klasika H21A |
09.06.2018 |
Závody |
12.06.2018 18:19 |
Jája Makovská |
ŽB Hluboká u Rabštejna - krátká trať T |
10.06.2018 |
Závody |
11.06.2018 15:24 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Ondřejov krátká |
02.06.2018 |
Závody |
04.06.2018 17:57 |
Jája Makovská |
OblŽ Nová Ves |
03.06.2018 |
Závody |
04.06.2018 16:38 |
Jája Makovská |
OblŽ Slovanka |
02.06.2018 |
Závody |
04.06.2018 16:28 |
Kuba Makovský |
OblŽ Nová Ves |
03.06.2018 |
Závody |
04.06.2018 16:20 |
Kuba Makovský |
OblŽ Slovanka |
02.06.2018 |
Závody |
04.06.2018 15:46 |
Kuba Ransdorf |
Ondřejovo PŽ v Ondřejově |
02.06.2018 |
Závody |
04.06.2018 12:04 |
Hana Tihonová |
PŽ krátká - D21L - Ondřejov |
02.06.2018 |
Závody |
03.06.2018 23:45 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Třemošná |
27.05.2018 |
Závody |
03.06.2018 15:19 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Plzeň |
26.05.2018 |
Závody |
03.06.2018 15:08 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Třemošná |
26.05.2018 |
Závody |
03.06.2018 14:56 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Tábor |
20.05.2018 |
Závody |
02.06.2018 23:51 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Tábor |
19.05.2018 |
Závody |
02.06.2018 23:41 |
Radka Melišíková |
Ondřejov D45, krátká, 2,6,2018 |
02.06.2018 |
Závody |
02.06.2018 17:45 |
Honzík Melišík |
Třemošná H14 Štafety 270518 |
27.05.2018 |
Závody |
02.06.2018 17:35 |
Honzík Melišík |
Třemošná Štafety H14 260518 |
26.05.2018 |
Závody |
02.06.2018 17:22 |
Kuba Ransdorf |
ČPŠ Třemošná neděle |
27.05.2018 |
Závody |
29.05.2018 13:03 |
Kuba Ransdorf |
ČPŠ Třemošná sobota |
26.05.2018 |
Závody |
29.05.2018 12:52 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Třemošná neděle |
27.05.2018 |
Závody |
28.05.2018 21:55 |
Hana Tihonová |
ČP štafet Třemošná D21 3.úsek neděle |
27.05.2018 |
Závody |
28.05.2018 21:50 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Třemošná neděle |
27.05.2018 |
Závody |
28.05.2018 21:39 |
Hana Tihonová |
ČP štafet Třemošná D21 2.úsek sobota |
26.05.2018 |
Závody |
28.05.2018 21:50 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Plzeň |
26.05.2018 |
Závody |
28.05.2018 21:37 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Třemošná sobota |
26.05.2018 |
Závody |
28.05.2018 21:24 |
Gabča Šimůnková |
ČP sprint Plzeň - D21E |
26.05.2018 |
Závody |
28.05.2018 21:23 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Třemošná sobota |
26.05.2018 |
Závody |
28.05.2018 20:53 |
Gabča Šimůnková |
PŽ klasika Kytín |
13.05.2018 |
Závody |
28.05.2018 20:37 |
Kuba Makovský |
ČP Plzeň H21E |
26.05.2018 |
Závody |
28.05.2018 17:01 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Třemošná - neděle 2.úsek H21 |
27.05.2018 |
Závody |
28.05.2018 16:49 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Třemošná - sobota 1.úsek H21 |
26.05.2018 |
Závody |
28.05.2018 16:26 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemošná neděle |
27.05.2018 |
Závody |
27.05.2018 20:50 |
Martin Melišík |
ČPŠ Třemošná sobota |
26.05.2018 |
Závody |
27.05.2018 20:33 |
Bára Smolková |
sprint Plzeň |
26.05.2018 |
Závody |
27.05.2018 19:01 |
Gabča Šimůnková |
ŽA krátká Tábor - D21A |
20.05.2018 |
Závody |
24.05.2018 20:37 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint Tábor - D21A |
19.05.2018 |
Závody |
24.05.2018 20:38 |
Kuba Ransdorf |
ŽA Tábor DISK vol. 2 |
20.05.2018 |
Tréninky |
22.05.2018 09:13 |
Hana Tihonová |
MČR + ŽA sprint - D21A - Tábor |
19.05.2018 |
Závody |
21.05.2018 23:45 |
Hana Tihonová |
ŽA krátká - D21A - Tábor |
20.05.2018 |
Závody |
21.05.2018 23:38 |
Bára Smolková |
MČR ve sprintu |
19.05.2018 |
Závody |
21.05.2018 23:09 |
Bára Smolková |
ŽA krátká u Tábora |
20.05.2018 |
Závody |
21.05.2018 22:58 |
Kuba Ransdorf |
MČR Tábor DISK vol. 1 |
19.05.2018 |
Závody |
21.05.2018 21:49 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Tábor |
20.05.2018 |
Závody |
20.05.2018 20:45 |
Ondra Měšťan |
MČR sprint Tábor |
19.05.2018 |
Závody |
20.05.2018 20:36 |
Martin Melišík |
PŽ Kytín |
13.05.2018 |
Závody |
14.05.2018 20:32 |
Martin Melišík |
ŽA Lštěň klasika |
06.05.2018 |
Závody |
14.05.2018 20:19 |
Martin Melišík |
ŽA Lštěň |
05.05.2018 |
Závody |
14.05.2018 20:08 |
Jája Makovská |
OŽ Hoření Paseky D21K |
12.05.2018 |
Závody |
14.05.2018 17:06 |
Jája Makovská |
OM Kytín D21K |
13.05.2018 |
Závody |
14.05.2018 17:02 |
Kuba Makovský |
OM USK Kytín klása H21L |
13.05.2018 |
Závody |
14.05.2018 17:07 |
Kuba Makovský |
OblŽ VLI Hoření Paseky - H21L dopo |
12.05.2018 |
Závody |
14.05.2018 16:20 |
Honzík Melišík |
PŽ Kytín H14 |
13.05.2018 |
Závody |
13.05.2018 20:48 |
Radka Melišíková |
PŽ Kytín klasika D45K |
13.05.2018 |
Závody |
13.05.2018 20:45 |
Kuba Makovský |
scorelauf na kvadriatlonu |
08.05.2018 |
Závody |
11.05.2018 16:01 |
Ondra Měšťan |
ŽA klasika Hostomice |
06.05.2018 |
Závody |
09.05.2018 22:02 |
Ondra Měšťan |
ŽA krátká Hostomice |
05.05.2018 |
Závody |
09.05.2018 21:44 |
Bára Smolková |
ŽA Hostomice krátká |
08.05.2018 |
Závody |
08.05.2018 19:57 |
Bára Smolková |
ŽA Hostomice klasika |
08.05.2018 |
Závody |
08.05.2018 19:34 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Hostomice - krátká D21A |
05.05.2018 |
Závody |
08.05.2018 13:56 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Hostomice - klasika D21A |
06.05.2018 |
Závody |
08.05.2018 13:07 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Hostomice |
06.05.2018 |
Závody |
08.05.2018 12:07 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Hostomice |
05.05.2018 |
Závody |
08.05.2018 11:12 |
Jája Makovská |
ŽA Hostomice - klasika D21C |
06.05.2018 |
Závody |
07.05.2018 14:31 |
Kuba Makovský |
ŽA Hostomice - klasika H21A |
06.05.2018 |
Závody |
07.05.2018 14:21 |
Kuba Makovský |
ŽA Hostomice - middle H21A |
05.05.2018 |
Závody |
07.05.2018 13:57 |
Martin Černý |
Acka - klasika |
06.05.2018 |
Závody |
06.05.2018 22:37 |
Hana Tihonová |
ŽA dlouhá - D21A - Lštěň |
06.05.2018 |
Závody |
06.05.2018 22:35 |
Martin Černý |
Acka - KT |
05.05.2018 |
Závody |
06.05.2018 22:29 |
Hana Tihonová |
ŽA krátká - D21B - Lštěň |
05.05.2018 |
Závody |
06.05.2018 22:35 |
Honzík Melišík |
ŽB Lštěn H14B |
06.05.2018 |
Závody |
06.05.2018 20:43 |
Honzík Melišík |
ŽB Lštěn krátká H14B |
05.05.2018 |
Závody |
06.05.2018 20:32 |
Radka Melišíková |
ŽB Lštěň klasika D45B |
06.05.2018 |
Závody |
06.05.2018 19:56 |
Radka Melišíková |
ŽB Lštěň krátká D45B |
05.05.2018 |
Závody |
06.05.2018 19:58 |
Jonáš Pop |
Žakovské soustředění SEMTAMY |
30.04.2018 |
Tréninky |
02.05.2018 10:35 |
Kuba Makovský |
OblŽ H. Městec |
28.04.2018 |
Závody |
30.04.2018 14:36 |
Kuba Makovský |
OblŽ Semtěš |
28.04.2018 |
Závody |
30.04.2018 14:03 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Heřmanův Městec |
28.04.2018 |
Závody |
29.04.2018 22:08 |
Kuba Vlášek |
OŽ-Semtěš |
28.04.2018 |
Závody |
29.04.2018 21:48 |
Kuba Vlášek |
ST-Sprint v Podviní-Okruh 1 |
18.04.2018 |
Tréninky |
29.04.2018 21:34 |
Kuba Vlášek |
ST-Sprint v Podviní-Okruh 2B |
18.04.2018 |
Tréninky |
29.04.2018 21:32 |
Kuba Vlášek |
ST-Sprint v Podviní-Okruh 2A |
18.04.2018 |
Tréninky |
29.04.2018 21:30 |
Kuba Vlášek |
ST-Sprint v Podviní-Okruh 3 |
18.04.2018 |
Tréninky |
29.04.2018 21:23 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Jičín |
15.04.2018 |
Závody |
29.04.2018 21:14 |
Kuba Vlášek |
OŽ-Doksy |
08.04.2018 |
Závody |
29.04.2018 20:26 |
Kuba Smolka |
PŽ Pelechovka |
22.04.2018 |
Tréninky |
27.04.2018 23:11 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Chyňava - krátká trať |
22.04.2018 |
Závody |
24.04.2018 21:43 |
Martin Melišík |
PŽ Chyňava |
22.04.2018 |
Závody |
23.04.2018 09:14 |
Martin Melišík |
PŽ Slaný |
21.04.2018 |
Závody |
23.04.2018 09:02 |
Jáchym Bulíř |
OM Konojedy H12 |
14.04.2018 |
Tréninky |
19.04.2018 21:25 |
Martin Černý |
1 PZ Luzna |
25.03.2018 |
Tréninky |
18.04.2018 22:29 |
Emča Bulířová |
Liščí díry |
17.04.2018 |
Závody |
17.04.2018 22:22 |
Hanka Rosendorfová |
OM D14 |
14.04.2018 |
Závody |
17.04.2018 17:49 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Jičín |
15.04.2018 |
Závody |
17.04.2018 09:09 |
Kuba Ransdorf |
ČP, ŽA Jičín H21C |
15.04.2018 |
Závody |
16.04.2018 13:07 |
Jája Makovská |
ČP Jičín D21C |
15.04.2018 |
Závody |
16.04.2018 11:23 |
Kuba Makovský |
ČP Jičín H21E sprint |
15.04.2018 |
Závody |
16.04.2018 10:44 |
Hana Tihonová |
ŽA Sprint - D21C - Jičín |
15.04.2018 |
Závody |
15.04.2018 22:30 |
Martin Černý |
Sprint Jicin |
15.04.2018 |
Závody |
15.04.2018 22:09 |
Honzík Melišík |
MČR NOB Horní Brusnic P |
14.04.2018 |
Závody |
15.04.2018 20:22 |
Martin Melišík |
Inov-8 Cup Jičín |
15.04.2018 |
Závody |
15.04.2018 19:49 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Jičín - D21A |
15.04.2018 |
Závody |
15.04.2018 19:28 |
Radka Melišíková |
ŽA Jičín, sprint, D45 |
15.04.2018 |
Závody |
15.04.2018 17:50 |
Radka Melišíková |
MČR noční, Horní Brusice, D45 |
14.04.2018 |
Závody |
15.04.2018 17:39 |
Ondra Měšťan |
OŽ Doksy |
08.04.2018 |
Závody |
12.04.2018 22:33 |
Bára Smolková |
2. PŽ |
08.04.2018 |
Závody |
11.04.2018 20:05 |
Klárka Bublíková |
2. PŽ |
08.04.2018 |
Závody |
11.04.2018 20:04 |
Terka Měšťanová |
2. PŽ |
08.04.2018 |
Závody |
11.04.2018 20:02 |
Emča Bulířová |
2. PŽ |
08.04.2018 |
Závody |
11.04.2018 19:51 |
Kuba Smolka |
2. PŽ |
08.04.2018 |
Závody |
11.04.2018 19:50 |
Dominik Sork |
2. PŽ |
08.04.2018 |
Závody |
11.04.2018 19:48 |
Jonáš Pop |
2. PŽ |
08.04.2018 |
Závody |
11.04.2018 19:45 |
Honzík Melišík |
JŽ Doksy H14 |
08.04.2018 |
Závody |
10.04.2018 21:31 |
Radka Melišíková |
Doksy JE OBL, krátká D45 |
08.04.2018 |
Závody |
09.04.2018 17:02 |
Kuba Makovský |
OblŽ JO Doksy H21L |
08.04.2018 |
Závody |
09.04.2018 16:45 |
Jája Makovská |
OblŽ JO Doksy |
08.04.2018 |
Závody |
09.04.2018 16:24 |
Gabča Šimůnková |
OŽ JO - krátká, Doksy |
08.04.2018 |
Závody |
08.04.2018 22:39 |
Martin Melišík |
PŽ Doksy |
08.04.2018 |
Závody |
08.04.2018 20:33 |
Bára Halamová |
Klasika 8.4.2018 |
08.04.2018 |
Závody |
08.04.2018 17:31 |
Kuba Vlášek |
VS-Pomlázkáč |
02.04.2018 |
Tréninky |
08.04.2018 08:18 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh za Ondrou |
01.04.2018 |
Tréninky |
08.04.2018 08:12 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh za Tondou |
01.04.2018 |
Tréninky |
08.04.2018 08:10 |
Kuba Vlášek |
VS-Štafetky přes cestu - finále |
31.03.2018 |
Tréninky |
07.04.2018 22:48 |
Kuba Vlášek |
VS-Štafetky přes cestu - semifinále |
31.03.2018 |
Tréninky |
07.04.2018 22:47 |
Kuba Vlášek |
VS-Shluky |
31.03.2018 |
Tréninky |
07.04.2018 22:45 |
Kuba Vlášek |
VS-Azimuťák |
30.03.2018 |
Tréninky |
07.04.2018 22:40 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2018 - middle |
30.03.2018 |
Tréninky |
06.04.2018 21:20 |
Bára Halamová |
Pomlázkáč |
02.04.2018 |
Tréninky |
04.04.2018 18:21 |
Bára Halamová |
Velikonoční azimuťák |
01.04.2018 |
Tréninky |
04.04.2018 18:14 |
Bára Halamová |
Velikonoční vrstevnicovka |
30.03.2018 |
Tréninky |
04.04.2018 18:03 |
Hana Tihonová |
Velikonoce Sklárna - Pomlázkáč |
02.04.2018 |
Tréninky |
04.04.2018 00:54 |
Hana Tihonová |
Velikonoce Sklárna - Michalovy postupy |
31.03.2018 |
Tréninky |
04.04.2018 00:50 |
Hana Tihonová |
Velikonoce Sklárna - štafety přes cestu B |
31.03.2018 |
Tréninky |
04.04.2018 00:45 |
Hana Tihonová |
Velikonoce Sklárna - štafety přes cestu A |
31.03.2018 |
Tréninky |
04.04.2018 00:41 |
Hana Tihonová |
Velikonoce Sklárna - Kubova krátká |
30.03.2018 |
Tréninky |
04.04.2018 00:38 |
Hana Tihonová |
Velikonoce Sklárna - Vrstevnicovka |
30.03.2018 |
Tréninky |
04.04.2018 00:31 |
Tonda Černý |
Middle VS Sklárna 2018 |
30.03.2018 |
Tréninky |
03.04.2018 17:07 |
Ondra Kuchař |
Middle VS Sklárna 2018 |
30.03.2018 |
Tréninky |
03.04.2018 17:04 |
Matěj Kuchař |
Middle VS Sklárna 2018 |
30.03.2018 |
Tréninky |
03.04.2018 17:03 |
Máťa Černý |
Middle VS Sklárna 2018 |
30.03.2018 |
Tréninky |
03.04.2018 17:01 |
Klárka Bublíková |
Middle VS Sklárna 2018 |
30.03.2018 |
Tréninky |
03.04.2018 17:00 |
Jáchym Bulíř |
Middle VS Sklárna 2018 |
30.03.2018 |
Tréninky |
03.04.2018 16:59 |
Emča Bulířová |
Middle VS Sklárna 2018 |
30.03.2018 |
Tréninky |
03.04.2018 16:58 |
Dominik Sork |
Middle VS Sklárna 2018 |
30.03.2018 |
Tréninky |
03.04.2018 16:55 |
Máťa Černý |
Předkreslený závod VS Sklárna 2018 |
31.03.2018 |
Tréninky |
03.04.2018 16:52 |
Tonda Černý |
Předkreslený závod VS Sklárna 2018 |
31.03.2018 |
Tréninky |
03.04.2018 16:49 |
Emča Bulířová |
Předkreslený závod VS Sklárna 2018 |
31.03.2018 |
Tréninky |
03.04.2018 16:46 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2018 - vrstevnicovka |
30.03.2018 |
Tréninky |
02.04.2018 18:04 |
Hanka Rosendorfová |
VS Sklárna bez porostů |
30.03.2018 |
Tréninky |
30.03.2018 18:57 |
Ondra Kuchař |
VS Sklárna linie |
29.03.2018 |
Tréninky |
30.03.2018 14:32 |
Honzík Melišík |
VS Sklárna linie |
29.03.2018 |
Tréninky |
30.03.2018 14:13 |
Hanka Rosendorfová |
VS Sklárná linie |
29.03.2018 |
Tréninky |
30.03.2018 14:06 |
Terka Měšťanová |
VS Sklárna bez porostů |
30.03.2018 |
Tréninky |
30.03.2018 13:56 |
Šimon Tůma |
VS Sklárna vrstevnice a kameny |
30.03.2018 |
Tréninky |
30.03.2018 13:54 |
Honzík Melišík |
VS Sklárna vrstevnice a kameny |
30.03.2018 |
Tréninky |
30.03.2018 13:51 |
Tonda Černý |
VS Sklárna C vrstevnice a kameny |
30.03.2018 |
Tréninky |
30.03.2018 13:40 |
Jonáš Pop |
VS Okruh D |
30.03.2018 |
Tréninky |
30.03.2018 13:18 |
Emča Bulířová |
C vrstevnice a kameny |
30.03.2018 |
Tréninky |
30.03.2018 13:12 |
Honzík Melišík |
C okruh bez porostů VS Sklárna |
30.03.2018 |
Tréninky |
30.03.2018 13:08 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Červený Mlýn |
25.03.2018 |
Závody |
28.03.2018 13:10 |
Kuba Vlášek |
OŽ-Rakovník |
24.03.2018 |
Závody |
28.03.2018 13:02 |
Kuba Vlášek |
OŽ-Červený Mlýn |
24.03.2018 |
Závody |
28.03.2018 12:51 |
Jája Makovská |
Jarní pohár D21C |
25.03.2018 |
Závody |
26.03.2018 13:48 |
Kuba Makovský |
Jarní pohár - klása H21E z hromaďáku |
25.03.2018 |
Závody |
26.03.2018 17:14 |
Honzík Melišík |
OB Rakovník H14, neděle |
25.03.2018 |
Závody |
25.03.2018 15:18 |
Radka Melišíková |
OB Rakovník D45L |
25.03.2018 |
Závody |
25.03.2018 14:59 |
Honzík Melišík |
OB Rakovník H14 |
24.03.2018 |
Závody |
24.03.2018 20:08 |
Radka Melišíková |
OB ZC Rakovník D45 |
24.03.2018 |
Závody |
27.03.2018 09:20 |
Martin Melišík |
VT Brno Sprint ve dvojicích |
24.02.2018 |
Tréninky |
23.03.2018 09:07 |
Martin Melišík |
TV Brno I |
24.02.2018 |
Tréninky |
23.03.2018 08:58 |
Martin Melišík |
VT Brno Sprint II |
24.02.2018 |
Tréninky |
23.03.2018 08:52 |
Martin Melišík |
VT Brno Nočák |
23.02.2018 |
Tréninky |
23.03.2018 08:41 |
Ondra Měšťan |
SCM II nočák II |
17.03.2018 |
Tréninky |
22.03.2018 20:41 |
Ondra Měšťan |
SCM II kombotech |
17.03.2018 |
Tréninky |
22.03.2018 20:27 |
Ondra Měšťan |
SCM II nočák I |
16.03.2018 |
Tréninky |
22.03.2018 20:14 |
Ondra Měšťan |
SCM kombotech |
25.02.2018 |
Tréninky |
22.03.2018 20:08 |
Kuba Makovský |
"Jarní skály" H21A |
17.03.2018 |
Závody |
19.03.2018 16:42 |
Jája Makovská |
Jarní skály |
17.03.2018 |
Závody |
19.03.2018 15:59 |
Ondra Měšťan |
SCM sprinty ve dvojicích |
24.02.2018 |
Tréninky |
14.03.2018 22:28 |
Ondra Měšťan |
SCM sprint II |
24.02.2018 |
Tréninky |
14.03.2018 22:17 |
Ondra Měšťan |
SCM sprint I |
24.02.2018 |
Tréninky |
14.03.2018 22:08 |
Ondra Měšťan |
SCM nočák |
23.02.2018 |
Tréninky |
14.03.2018 22:03 |
Kuba Vlášek |
NT-Kroučová |
11.03.2018 |
Tréninky |
13.03.2018 21:26 |
Jája Makovská |
Opět na Kozla C |
11.03.2018 |
Tréninky |
13.03.2018 13:44 |
Kuba Makovský |
PZL Opět na Kozla X |
11.03.2018 |
Tréninky |
13.03.2018 13:36 |
Kuba Makovský |
nedělní mapáč by Ondra |
04.03.2018 |
Tréninky |
05.03.2018 12:34 |
Kuba Vlášek |
NT-Struhařov |
04.03.2018 |
Tréninky |
04.03.2018 17:45 |
Kuba Vlášek |
NT-Klánovice |
18.02.2018 |
Tréninky |
04.03.2018 17:30 |
Honzík Melišík |
Jevany Velká |
04.03.2018 |
Tréninky |
04.03.2018 15:48 |
Kuba Ransdorf |
Nedělní trénink Jevany Klárka Bublíková |
25.02.2018 |
Tréninky |
25.02.2018 17:54 |
Kuba Smolka |
Nedělní trénink Jevany |
25.02.2018 |
Tréninky |
25.02.2018 17:32 |
Máťa Černý |
Míša Ládví malá |
04.02.2018 |
Tréninky |
21.02.2018 18:34 |
Máťa Černý |
Nedělní trénink Klánovice |
18.02.2018 |
Tréninky |
18.02.2018 21:39 |
Tonda Černý |
Nedělní trénink Klánovice |
18.02.2018 |
Tréninky |
18.02.2018 21:35 |
Jája Makovská |
PZL Nad údolím Kocáby |
07.01.2018 |
Závody |
09.01.2018 17:42 |
Kuba Makovský |
PZL Nad údolím Kocáby |
07.01.2018 |
Tréninky |
09.01.2018 17:33 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2017 |
17.12.2017 |
Závody |
18.12.2017 20:30 |
Michal Hodek |
Večerník Praha 2017 |
17.12.2017 |
Tréninky |
18.12.2017 20:28 |
Kuba Makovský |
PZL TdP |
09.12.2017 |
Tréninky |
13.12.2017 11:25 |
Kuba Vlášek |
PZL-Tour de Šárka |
09.12.2017 |
Závody |
09.12.2017 19:28 |
Jája Makovská |
PŽ Velká Černoc D21K |
05.11.2017 |
Závody |
08.11.2017 16:22 |
Ondra Měšťan |
OŽ Velká Černoc |
05.11.2017 |
Závody |
08.11.2017 15:56 |
Kuba Makovský |
PŽ Velká Černoc H21L |
05.11.2017 |
Závody |
06.11.2017 17:11 |
Hana Tihonová |
PŽ Velká Černoc - D21L - krátká |
05.11.2017 |
Závody |
05.11.2017 21:09 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Velká Černoc |
05.11.2017 |
Závody |
05.11.2017 17:14 |
Hana Tihonová |
PŽ Vařetice KAM NE sobota - D21L - krátká |
21.10.2017 |
Závody |
04.11.2017 22:45 |
Gabča Šimůnková |
Nočná bohnický orienťák 2017 |
01.11.2017 |
Tréninky |
04.11.2017 15:39 |
Kuba Vlášek |
Noční bohnický orienťák |
01.11.2017 |
Tréninky |
04.11.2017 13:24 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Vavřetice |
22.10.2017 |
Závody |
29.10.2017 12:02 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Vavřetice |
21.10.2017 |
Závody |
29.10.2017 11:49 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Vavřetice sobota - D21L |
21.10.2017 |
Závody |
27.10.2017 16:17 |
Kuba Makovský |
PŽ Vavřetice H21L neděle |
22.10.2017 |
Závody |
23.10.2017 13:19 |
Kuba Makovský |
PŽ Vavřetice H21L sobota |
21.10.2017 |
Závody |
23.10.2017 12:27 |
Kuba Vlášek |
Středeční trénink-Jevany-Okruh Z |
11.10.2017 |
Tréninky |
19.10.2017 11:49 |
Kuba Vlášek |
Středeční trénink-Jevany-Okruh Y |
11.10.2017 |
Tréninky |
19.10.2017 11:45 |
Kuba Vlášek |
Středeční trénink-Jevany-Okruh X |
11.10.2017 |
Tréninky |
19.10.2017 11:43 |
Kuba Makovský |
OblŽ Nová Ves N.N. H21L |
15.10.2017 |
Závody |
16.10.2017 17:08 |
Honzík Melišík |
MČR štafety DH12 - Červená Voda |
07.10.2017 |
Závody |
11.10.2017 19:55 |
Radka Melišíková |
MČR štafet MIX - Červená Voda |
08.10.2017 |
Závody |
10.10.2017 21:36 |
Radka Melišíková |
MČR štafet D135, Červená Voda |
07.10.2017 |
Závody |
10.10.2017 21:22 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet 2017 |
07.10.2017 |
Závody |
09.10.2017 20:43 |
Kuba Makovský |
OblŽ Bedřichov |
30.09.2017 |
Závody |
02.10.2017 17:36 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Stochov |
01.10.2017 |
Závody |
01.10.2017 16:29 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Jíloviště |
30.09.2017 |
Závody |
30.09.2017 18:32 |
Emča Bulířová |
Soustředění USK open - Testovací trať - Bet |
28.09.2017 |
Tréninky |
29.09.2017 12:36 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2017 - finále |
24.09.2017 |
Závody |
25.09.2017 16:59 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika finále B |
24.09.2017 |
Závody |
25.09.2017 16:41 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2017 - semifinále |
23.09.2017 |
Závody |
25.09.2017 16:38 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika kvalifikace |
23.09.2017 |
Závody |
25.09.2017 16:31 |
Lenka Rosendorfová |
ČPŠ málem jsem přišla VO JICEn |
17.09.2017 |
Závody |
20.09.2017 20:56 |
Lenka Rosendorfová |
ŽA sprint Bělehrad |
16.09.2017 |
Závody |
20.09.2017 20:20 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Vojice |
17.09.2017 |
Závody |
19.09.2017 14:21 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Lázně Bělohrad |
16.09.2017 |
Závody |
19.09.2017 14:02 |
Kuba Makovský |
ČP Lazně Bělohrad H21E sprint |
16.09.2017 |
Závody |
18.09.2017 17:08 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Miletín H21 1.úsek |
16.09.2017 |
Závody |
18.09.2017 16:53 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Vojice H21 1.úsek |
17.09.2017 |
Závody |
18.09.2017 16:25 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Vojice |
17.09.2017 |
Závody |
17.09.2017 22:24 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint Lázně Bělohrad |
16.09.2017 |
Závody |
17.09.2017 22:17 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Miletín |
16.09.2017 |
Závody |
17.09.2017 22:09 |
Hana Tihonová |
Český pohár štafet - D21 - 2.úsek - Vojice |
17.09.2017 |
Závody |
17.09.2017 21:57 |
Hana Tihonová |
ŽA sprint - D21A - Lázně Bělohrad |
16.09.2017 |
Závody |
17.09.2017 21:46 |
Hana Tihonová |
Český pohár štafet - D21- 2.úsek - Miletín |
16.09.2017 |
Závody |
17.09.2017 21:44 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Vojice |
17.09.2017 |
Závody |
17.09.2017 19:03 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Lázně Bělohrad |
16.09.2017 |
Závody |
17.09.2017 18:57 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Miletínské Lázně |
16.09.2017 |
Závody |
17.09.2017 18:52 |
Martin Melišík |
ŽB Čechy krátká |
10.09.2017 |
Závody |
15.09.2017 08:38 |
Martin Melišík |
ŽB Čechy klasika |
09.09.2017 |
Závody |
15.09.2017 08:34 |
Honzík Melišík |
Žebříček B - Písek klasika |
10.09.2017 |
Závody |
12.09.2017 19:57 |
Honzík Melišík |
Žebříček B - Písek, klasická H12 |
09.09.2017 |
Závody |
12.09.2017 19:52 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Kluky u Písku - krátká D21A |
10.09.2017 |
Závody |
12.09.2017 11:44 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Kluky u Písku - klasika D21A |
09.09.2017 |
Závody |
12.09.2017 11:30 |
Hana Tihonová |
ŽB čechy - krátká - D21A - Kluky u Písku |
10.09.2017 |
Závody |
11.09.2017 22:35 |
Hana Tihonová |
ŽB čechy - klasika - D21A - Kluky u Písku |
09.09.2017 |
Závody |
11.09.2017 22:22 |
Kuba Makovský |
ŽB Kluky u Písku - H21A middle |
10.09.2017 |
Závody |
11.09.2017 16:49 |
Kuba Makovský |
ŽB Kluky u Písku - H21A klása |
09.09.2017 |
Závody |
11.09.2017 16:11 |
Ondra Měšťan |
ŽA Pustá Polom |
10.09.2017 |
Závody |
10.09.2017 21:39 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Kluky |
10.09.2017 |
Závody |
10.09.2017 21:36 |
Ondra Měšťan |
ŽA Pustá Polom |
09.09.2017 |
Závody |
10.09.2017 21:17 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Kluky u Písku |
10.09.2017 |
Závody |
10.09.2017 20:22 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Kluky u Písku |
09.09.2017 |
Závody |
10.09.2017 19:27 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - štafety |
02.09.2017 |
Tréninky |
04.09.2017 13:12 |
Kuba Vlášek |
LS-Štafety |
02.09.2017 |
Tréninky |
04.09.2017 12:50 |
Kuba Vlášek |
LS-Odbočovák |
01.09.2017 |
Tréninky |
04.09.2017 12:36 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - směry |
28.08.2017 |
Tréninky |
04.09.2017 12:33 |
Kuba Vlášek |
LS-Middle |
30.08.2017 |
Tréninky |
04.09.2017 12:26 |
Kuba Vlášek |
LS-Paměťák |
29.08.2017 |
Tréninky |
04.09.2017 12:21 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2017 - Směry |
28.08.2017 |
Tréninky |
29.10.2017 01:07 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - paměťák |
29.08.2017 |
Tréninky |
03.09.2017 16:28 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - midlík |
30.08.2017 |
Tréninky |
03.09.2017 16:24 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - odbočovák |
01.09.2017 |
Tréninky |
03.09.2017 15:50 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - seznamovák |
26.08.2017 |
Tréninky |
03.09.2017 15:37 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - seběhy A |
27.08.2017 |
Tréninky |
03.09.2017 16:16 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - seběhy C |
27.08.2017 |
Tréninky |
03.09.2017 15:25 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - seběhy D |
27.08.2017 |
Tréninky |
03.09.2017 15:17 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2017 - seběhy B |
27.08.2017 |
Tréninky |
03.09.2017 15:29 |
Hana Tihonová |
Rumcajsovy míle E3 - D21A - krátká |
13.08.2017 |
Závody |
16.08.2017 17:09 |
Hana Tihonová |
Rumcajsovy míle E2 - D21A - klasika |
12.08.2017 |
Závody |
16.08.2017 17:10 |
Hana Tihonová |
Rumcajsovy míle E1 - D21A - krátká |
11.08.2017 |
Závody |
16.08.2017 16:44 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle 2017 - E3 |
13.08.2017 |
Závody |
15.08.2017 17:13 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle 2017 - E2 |
12.08.2017 |
Závody |
15.08.2017 16:12 |
Gabča Šimůnková |
Rumcajsovy míle 2017 - E1 |
11.08.2017 |
Závody |
15.08.2017 15:57 |
Michal Hodek |
Rumcajsovy míle 2017 - E3 |
13.08.2017 |
Závody |
13.08.2017 21:48 |
Michal Hodek |
Rumcajsovy míle 2017 - E2 |
12.08.2017 |
Závody |
13.08.2017 21:42 |
Michal Hodek |
Rumcajsovy míle 2017 - E1 |
11.08.2017 |
Závody |
13.08.2017 21:25 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E3 |
13.08.2017 |
Závody |
13.08.2017 21:08 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E2 |
12.08.2017 |
Závody |
13.08.2017 20:59 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E1 |
11.08.2017 |
Závody |
13.08.2017 20:49 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy míle E3 krátká D45 |
13.08.2017 |
Závody |
14.08.2017 05:57 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy míle E2 klasika D45 |
12.08.2017 |
Závody |
14.08.2017 05:56 |
Radka Melišíková |
Rumcajsovy míle E1 krátká D45 |
11.08.2017 |
Závody |
13.08.2017 17:34 |
Honzík Melišík |
Rumcajsovy míle E3 krátká H12 |
13.08.2017 |
Závody |
13.08.2017 17:16 |
Honzík Melišík |
Rumcajsovy míle E2 klasika H12 |
12.08.2017 |
Závody |
13.08.2017 17:08 |
Honzík Melišík |
Rumcajsovy míle E1 krátká H12 |
11.08.2017 |
Závody |
13.08.2017 17:02 |
Martin Melišík |
Advanta cup E3 |
06.08.2017 |
Závody |
11.08.2017 12:09 |
Martin Melišík |
Advanta cup E2 |
05.08.2017 |
Závody |
11.08.2017 12:06 |
Martin Melišík |
Advanta cup E1 |
04.08.2017 |
Závody |
11.08.2017 12:02 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2017 - E1 |
04.08.2017 |
Závody |
08.08.2017 23:34 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2017 - E2 |
05.08.2017 |
Závody |
08.08.2017 23:24 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2017 - E3 |
06.08.2017 |
Závody |
08.08.2017 22:57 |
Honzík Melišík |
Advanta E3 klasika H12 |
06.08.2017 |
Závody |
07.08.2017 17:01 |
Honzík Melišík |
Advanta E2 krátká H12 |
05.08.2017 |
Závody |
07.08.2017 16:57 |
Honzík Melišík |
Advanta E1 krátká H12 |
04.08.2017 |
Závody |
07.08.2017 16:51 |
Radka Melišíková |
Advanta E3, klasika D45A |
06.08.2017 |
Závody |
07.08.2017 16:42 |
Kuba Vlášek |
Advanta cup-E3 |
06.08.2017 |
Závody |
07.08.2017 16:37 |
Radka Melišíková |
Advanta E2, krátká D45A |
05.08.2017 |
Závody |
07.08.2017 16:29 |
Kuba Vlášek |
Advanta cup-E2 |
05.08.2017 |
Závody |
07.08.2017 16:24 |
Radka Melišíková |
Advanta E1, krátká D45A |
04.08.2017 |
Závody |
07.08.2017 16:20 |
Kuba Vlášek |
Advanta cup-E1 |
04.08.2017 |
Závody |
07.08.2017 16:14 |
Michal Hodek |
Advanta cup 2017 - E2 |
05.08.2017 |
Závody |
06.08.2017 22:04 |
Michal Hodek |
Advanta cup 2017 - E1 |
04.08.2017 |
Závody |
06.08.2017 21:57 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E5 |
30.07.2017 |
Závody |
30.07.2017 23:42 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E4 |
29.07.2017 |
Závody |
30.07.2017 23:30 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E3 |
28.07.2017 |
Závody |
30.07.2017 23:22 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E2 |
27.07.2017 |
Závody |
30.07.2017 23:12 |
Gabča Šimůnková |
Bohemia 2017 - E1 |
26.07.2017 |
Závody |
30.07.2017 23:02 |
Kuba Vlášek |
Vysočina cup-Řásná-E3 |
16.07.2017 |
Závody |
20.07.2017 14:23 |
Kuba Vlášek |
Vysočina cup-Řásná-E2 |
15.07.2017 |
Závody |
20.07.2017 14:10 |
Kuba Vlášek |
Vysočina cup-Řásná-E1 |
14.07.2017 |
Závody |
20.07.2017 13:57 |
Radka Melišíková |
Selesia E4 D45A, klasika |
16.07.2017 |
Závody |
19.07.2017 20:33 |
Radka Melišíková |
Selesia E3 D45A, klasika |
15.07.2017 |
Závody |
19.07.2017 20:29 |
Radka Melišíková |
Selesia E2 D45A, krátká |
14.07.2017 |
Závody |
19.07.2017 20:23 |
Radka Melišíková |
Selesia E1 D45A |
13.07.2017 |
Závody |
19.07.2017 20:16 |
Jája Makovská |
Oblž Slovanka |
25.06.2017 |
Závody |
18.07.2017 16:47 |
Jája Makovská |
Oblž Slovanka D21K |
25.06.2017 |
Závody |
18.07.2017 16:42 |
Jája Makovská |
HSH Vysočina E3 D21C |
16.07.2017 |
Závody |
18.07.2017 14:01 |
Jája Makovská |
HSH Vysočina E2 D21C |
15.07.2017 |
Závody |
18.07.2017 13:32 |
Jája Makovská |
HSH Vysočina E1 D21C |
14.07.2017 |
Závody |
18.07.2017 11:59 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2017 - E3 |
16.07.2017 |
Závody |
17.07.2017 20:29 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2017 - E2 |
15.07.2017 |
Závody |
17.07.2017 20:27 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2017 - E1 |
14.07.2017 |
Závody |
17.07.2017 20:26 |
Kuba Makovský |
Botas E3 H21E |
16.07.2017 |
Závody |
17.07.2017 17:49 |
Kuba Makovský |
Botas E2 H21E |
15.07.2017 |
Závody |
17.07.2017 17:37 |
Kuba Makovský |
Botas E1 H21E |
14.07.2017 |
Závody |
17.07.2017 17:15 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2017 E3 |
16.07.2017 |
Závody |
17.07.2017 14:26 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2017 E2 |
15.07.2017 |
Závody |
17.07.2017 14:11 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2017 E1 |
14.07.2017 |
Závody |
17.07.2017 13:54 |
Hana Tihonová |
Cena střední Moravy E3 - D21A - zkrácená |
02.07.2017 |
Závody |
13.07.2017 17:07 |
Hana Tihonová |
Cena střední Moravy E1 - D21A - krátká |
30.06.2017 |
Závody |
12.07.2017 13:22 |
Hana Tihonová |
Cena střední Moravy E2 - D21A - klasika |
01.07.2017 |
Závody |
12.07.2017 13:21 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Litošice |
18.06.2017 |
Závody |
19.07.2017 17:58 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Litočice |
17.06.2017 |
Závody |
01.07.2017 22:54 |
Kuba Makovský |
Oblž Slovanka |
25.06.2017 |
Závody |
27.06.2017 12:12 |
Lenka Rosendorfová |
ŽB Řitka (2) |
04.06.2017 |
Tréninky |
26.06.2017 17:50 |
Lenka Rosendorfová |
ŽB Řitka |
03.06.2017 |
Závody |
26.06.2017 17:40 |
Hana Tihonová |
žebříček JE - sprint na Slovance |
25.06.2017 |
Závody |
26.06.2017 10:45 |
Hana Tihonová |
žebříček JE - dlouhá krátká na Slovance |
25.06.2017 |
Závody |
12.07.2017 12:54 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Slovanka |
25.06.2017 |
Závody |
25.06.2017 21:41 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Slovanka |
25.06.2017 |
Závody |
25.06.2017 21:31 |
Martin Černý |
Litošice - ŽB Klasika |
18.06.2017 |
Závody |
20.06.2017 15:52 |
Martin Černý |
Litošice - ŽB - Krátká |
17.06.2017 |
Závody |
20.06.2017 15:43 |
Kuba Makovský |
ŽB Litošice H21A |
18.06.2017 |
Závody |
19.06.2017 13:52 |
Kuba Makovský |
ŽB Litošice H21A |
17.06.2017 |
Závody |
19.06.2017 13:29 |
Ondra Měšťan |
ŽB Litošice |
18.06.2017 |
Závody |
18.06.2017 23:04 |
Ondra Měšťan |
ŽB Litošice |
17.06.2017 |
Závody |
18.06.2017 22:35 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Litošice |
18.06.2017 |
Závody |
18.06.2017 22:22 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Litošice |
17.06.2017 |
Závody |
18.06.2017 22:18 |
Martin Melišík |
ŽB Litošice krátká |
18.06.2017 |
Závody |
18.06.2017 20:02 |
Martin Melišík |
MČR KRÁTKÁ finále C |
11.06.2017 |
Tréninky |
18.06.2017 19:51 |
Martin Melišík |
MČR KRÁTKÁ kvalifikace |
10.06.2017 |
Závody |
18.06.2017 19:45 |
Hana Tihonová |
ŽB krátká D21A - Litošice |
18.06.2017 |
Závody |
12.07.2017 12:54 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Lipnice nad Sázavou |
11.06.2017 |
Závody |
13.06.2017 11:32 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Lipnice nad Sázavou |
10.06.2017 |
Závody |
13.06.2017 11:15 |
Kuba Makovský |
MČR KT Lipnice n. Sázavou F H21C |
11.06.2017 |
Závody |
12.06.2017 15:28 |
Kuba Makovský |
MČR KT Lipnice n. Sázavou SF H21A |
10.06.2017 |
Závody |
12.06.2017 14:43 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2017 - finále |
11.06.2017 |
Závody |
11.06.2017 23:00 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2017 - semifinále |
10.06.2017 |
Závody |
11.06.2017 22:43 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká finále |
11.06.2017 |
Závody |
11.06.2017 22:24 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká kvalifikace |
10.06.2017 |
Závody |
11.06.2017 22:10 |
Ondra Měšťan |
ŽA Řitka |
03.06.2017 |
Závody |
11.06.2017 21:17 |
Michal Hodek |
Přebor Mapy.cz v supersprintu II |
08.06.2017 |
Tréninky |
09.06.2017 22:24 |
Michal Hodek |
Přebor Mapy.cz v supersprintu I |
08.06.2017 |
Tréninky |
09.06.2017 22:23 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Řitka |
04.06.2017 |
Závody |
09.06.2017 22:07 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Řitka |
03.06.2017 |
Závody |
09.06.2017 21:52 |
Kuba Makovský |
ČP Řitka H21A klása |
04.06.2017 |
Závody |
05.06.2017 15:19 |
Kuba Makovský |
ČP Řitka H21E middle |
03.06.2017 |
Závody |
05.06.2017 12:54 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Řitka - klasika |
04.06.2017 |
Závody |
05.06.2017 12:26 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Řitka - krátká |
03.06.2017 |
Závody |
04.06.2017 22:49 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Řitka |
04.06.2017 |
Závody |
04.06.2017 21:14 |
Radka Melišíková |
ŽB - Řitka, klasika, D45B |
04.06.2017 |
Závody |
04.06.2017 21:14 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Řitka |
03.06.2017 |
Závody |
04.06.2017 21:06 |
Martin Melišík |
ŽB Řitka klasika |
04.06.2017 |
Závody |
04.06.2017 20:28 |
Martin Melišík |
ŽB Řitka krátká |
03.06.2017 |
Závody |
04.06.2017 20:22 |
Radka Melišíková |
ŽB - Řitka, krátká D45B |
03.06.2017 |
Závody |
04.06.2017 20:10 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy 4.6. |
04.06.2017 |
Závody |
04.06.2017 20:02 |
Honzík Melišík |
ŽB - Řitka krátká H14B |
03.06.2017 |
Závody |
04.06.2017 19:59 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy 3.6. |
03.06.2017 |
Závody |
04.06.2017 19:53 |
Bára Halamová |
PPŽ Troja |
31.05.2017 |
Závody |
04.06.2017 19:39 |
Michal Hodek |
Pražský pohár žactva - Troja |
31.05.2017 |
Tréninky |
02.06.2017 20:34 |
Monika Úlehlová |
OŽ Malíkovice / KT /D45 |
28.05.2017 |
Závody |
01.06.2017 23:35 |
Monika Úlehlová |
OŽ Dobříš / KL / D45L |
27.05.2017 |
Závody |
01.06.2017 23:27 |
Dominik Sork |
OŽ Malíkovice / KT / H12 |
28.05.2017 |
Závody |
01.06.2017 20:16 |
Dominik Sork |
OŽ Dobříš / KL / H12 |
27.05.2017 |
Závody |
01.06.2017 20:05 |
Kuba Vlášek |
PPŽ-Troja |
31.05.2017 |
Závody |
01.06.2017 11:19 |
Kuba Makovský |
24h OL 7. FF |
28.05.2017 |
Závody |
30.05.2017 15:01 |
Martin Melišík |
ČPŠ Bílá Voda Neděle |
21.05.2017 |
Závody |
30.05.2017 14:30 |
Kuba Makovský |
24h OL 6. SDN |
28.05.2017 |
Závody |
30.05.2017 14:56 |
Martin Melišík |
ČPŠ Bílá Voda |
20.05.2017 |
Závody |
30.05.2017 14:24 |
Kuba Makovský |
24h OL 5. LEN |
28.05.2017 |
Závody |
30.05.2017 14:17 |
Martin Melišík |
ČP Sprint Javorník |
20.05.2017 |
Závody |
30.05.2017 14:16 |
Honzík Melišík |
Malíkovice, oblast krátká |
28.05.2017 |
Závody |
30.05.2017 08:04 |
Honzík Melišík |
Mistr. oblasti krátká, Dobříš |
27.05.2017 |
Závody |
30.05.2017 08:03 |
Kuba Makovský |
24h OL 4. SEN |
27.05.2017 |
Závody |
29.05.2017 17:17 |
Kuba Makovský |
24h OL 3. LD |
27.05.2017 |
Závody |
29.05.2017 17:27 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Malíkovice |
28.05.2017 |
Závody |
29.05.2017 17:09 |
Kuba Makovský |
24h OL 2.SE |
27.05.2017 |
Závody |
29.05.2017 16:58 |
Kuba Vlášek |
OM-Klasika-Dobříš |
27.05.2017 |
Závody |
29.05.2017 16:54 |
Kuba Makovský |
24h OL 1.SF |
27.05.2017 |
Závody |
29.05.2017 16:59 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Malíkovice |
28.05.2017 |
Závody |
28.05.2017 21:56 |
Gabča Šimůnková |
OM klasika - Dobříš |
27.05.2017 |
Závody |
28.05.2017 21:32 |
Gabča Šimůnková |
PPŽ Krčák - World Orienteering day |
24.05.2017 |
Tréninky |
28.05.2017 21:01 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Malíkovice |
28.05.2017 |
Závody |
28.05.2017 17:32 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Dobříš |
27.05.2017 |
Závody |
27.05.2017 22:35 |
Jana Popová |
ČPŠ Bílá Voda sobota |
20.05.2017 |
Závody |
26.05.2017 14:57 |
Jana Popová |
ČPŠ Bílá Voda neděle |
21.05.2017 |
Závody |
26.05.2017 14:57 |
Michal Hodek |
World Orienteering Day 2017 - Krčák |
24.05.2017 |
Tréninky |
24.05.2017 22:55 |
Honzík Melišík |
Jeseníky, štafeta H12, 2, úsek |
21.05.2017 |
Závody |
30.05.2017 08:05 |
Honzík Melišík |
ČPŠ |
20.05.2017 |
Závody |
23.05.2017 19:43 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Bílá Voda |
21.05.2017 |
Závody |
23.05.2017 17:49 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Bílá Voda |
20.05.2017 |
Závody |
23.05.2017 17:33 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Javorník |
20.05.2017 |
Závody |
23.05.2017 17:21 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Bílá Voda neděle |
21.05.2017 |
Závody |
22.05.2017 11:21 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Bílá Voda sobota |
20.05.2017 |
Závody |
22.05.2017 11:08 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Javorník |
20.05.2017 |
Závody |
22.05.2017 10:46 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Bílá Voda II |
21.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 21:51 |
Lenka Rosendorfová |
Český pohár štafet (B) Bílá Voda |
21.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 21:50 |
Verča Popová |
ČPŠ Bílá Voda sobota |
20.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 21:47 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Bílá Voda |
20.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 21:42 |
Ondra Měšťan |
ŽA sprint |
20.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 21:31 |
Verča Popová |
ČPŠ Bílá Voda neděle |
21.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 21:30 |
Ondra Měšťan |
PPŽ I |
17.05.2017 |
Tréninky |
21.05.2017 21:26 |
Jana Popová |
ŽA sprint Javorník |
20.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 21:22 |
Jana Popová |
ŽB Čechy krátká |
14.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 21:10 |
Lenka Rosendorfová |
Český pohár štafet (B) |
20.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 21:06 |
Jana Popová |
ŽB Čechy klasika |
13.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 21:05 |
Ondra Měšťan |
ŽB Křižany |
13.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 20:59 |
Ondra Měšťan |
OŽ Mníšek pod Brdy |
08.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 20:51 |
Lenka Rosendorfová |
INOV-8 CUP- žebříček A |
20.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 20:51 |
Lenka Rosendorfová |
Žebříček B- Čechy |
14.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 20:34 |
Lenka Rosendorfová |
Žebříček B- Čechy |
13.05.2017 |
Závody |
21.05.2017 20:26 |
Gabča Šimůnková |
PPŽ Vinoř - T5 |
17.05.2017 |
Tréninky |
18.05.2017 10:15 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Křižany - klasika |
13.05.2017 |
Závody |
17.05.2017 14:32 |
Monika Úlehlová |
OŽ Mníšek / KL / D45 |
08.05.2017 |
Závody |
16.05.2017 21:35 |
Dominik Sork |
OŽ Mníšek / KL / H12 |
08.05.2017 |
Závody |
16.05.2017 21:15 |
Honzík Melišík |
ŽB Liberec kratká |
14.05.2017 |
Závody |
16.05.2017 18:57 |
Dominik Sork |
ŽB Čechy Křižany / KT / H12 |
14.05.2017 |
Závody |
16.05.2017 21:17 |
Monika Úlehlová |
Česko-polské dny E3 / KT / D45 |
01.05.2017 |
Závody |
15.05.2017 23:38 |
Monika Úlehlová |
Česko-polské dny E2 / KT / D45 |
30.04.2017 |
Závody |
15.05.2017 23:17 |
Monika Úlehlová |
Česko-polské dny E1 / S / D45 |
29.04.2017 |
Závody |
15.05.2017 23:17 |
Honzík Melišík |
ŽB - Liberec, klasika |
13.05.2017 |
Závody |
15.05.2017 22:04 |
Honzík Melišík |
PŽ 5-Mníšek pod Brdy |
08.05.2017 |
Závody |
15.05.2017 21:57 |
Martin Melišík |
Žebříček B-Čechy Křižany krátká |
14.05.2017 |
Závody |
15.05.2017 21:52 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy |
14.05.2017 |
Závody |
15.05.2017 21:44 |
Martin Melišík |
Žebříček B-Čechy Křižany |
13.05.2017 |
Tréninky |
15.05.2017 21:40 |
Bára Halamová |
ŽB Čechy |
13.05.2017 |
Závody |
15.05.2017 21:38 |
Monika Úlehlová |
ŽB Čechy Křižany / KT / D45 |
14.05.2017 |
Závody |
14.05.2017 22:25 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Křižany - krátká |
14.05.2017 |
Závody |
14.05.2017 21:26 |
Dominik Sork |
ŽB Čechy Křižany / KL / H12 |
13.05.2017 |
Závody |
16.05.2017 21:17 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Křižany |
14.05.2017 |
Závody |
14.05.2017 20:17 |
Monika Úlehlová |
ŽB Čechy Křižany / KL / D45 |
13.05.2017 |
Závody |
14.05.2017 22:25 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Křižany |
13.05.2017 |
Závody |
14.05.2017 20:07 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Křižany |
14.05.2017 |
Závody |
14.05.2017 19:30 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Křižany |
13.05.2017 |
Závody |
14.05.2017 19:26 |
Martin Melišík |
PŽ - Mníšek pod Brdy |
08.05.2017 |
Závody |
10.05.2017 14:49 |
Martin Melišík |
MČR Sprint |
07.05.2017 |
Závody |
10.05.2017 14:44 |
Kuba Ransdorf |
MČR ve sprintu |
07.05.2017 |
Závody |
10.05.2017 13:23 |
Ondra Měšťan |
MČR sprint |
07.05.2017 |
Závody |
09.05.2017 21:38 |
Šimon Tůma |
5. PŽ - Mníšek |
08.05.2017 |
Závody |
09.05.2017 20:52 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint Brno |
07.05.2017 |
Závody |
09.05.2017 17:28 |
Gabča Šimůnková |
PŽ klasika - Mníšek pod Brdy |
08.05.2017 |
Závody |
08.05.2017 22:21 |
Hana Tihonová |
PŽ Mníšek pod Brdy klasika D21L |
08.05.2017 |
Závody |
08.05.2017 21:30 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Mňíšek |
08.05.2017 |
Závody |
08.05.2017 19:01 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Brno |
07.05.2017 |
Závody |
08.05.2017 18:40 |
Kuba Ransdorf |
Bára Smolková - žákovské soustředění - middle |
30.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 19:25 |
Máťa Černý |
Middle - Žákovské soustředění |
30.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 14:40 |
Dominik Sork |
Middle - Žákovské soustředění |
30.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 14:22 |
Kuba Smolka |
Middle - Žákovské soustředění |
30.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 14:15 |
Šimon Tofel |
Middle - Žákovské soustředění |
30.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 14:09 |
Honzík Melišík |
Middle - Žákovské soustředění |
30.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 14:04 |
Hanka Rosendorfová |
Middle - Žákovské soustředění |
30.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 13:59 |
Šimon Tůma |
Middle - Žákovské soustředění |
30.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 13:53 |
Emča Bulířová |
Middle - Žákovské soustředění |
30.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 13:46 |
Tonda Černý |
Middle - Žákovské soustředění |
30.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 13:33 |
Honzík Melišík |
Paměťák 2 - Žákovské soustředění |
29.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 00:28 |
Máťa Černý |
Paměťák 1 - Žákovské soustředění |
29.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 00:22 |
Šimon Tůma |
Nočák - Žákovské soustředění |
29.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 00:11 |
Dominik Sork |
Nočák - Žákovské soustředění |
29.04.2017 |
Tréninky |
30.04.2017 00:05 |
Máťa Černý |
Nočák - Žákovské soustředění |
29.04.2017 |
Tréninky |
29.04.2017 23:57 |
Jonáš Pop |
Nočák - Žákovské soustředění |
29.04.2017 |
Tréninky |
29.04.2017 23:54 |
Šimon Tofel |
Nočák - Žákovské soustředění |
29.04.2017 |
Tréninky |
29.04.2017 23:50 |
Hanka Rosendorfová |
Nočák - Žákovské soustředění |
29.04.2017 |
Tréninky |
29.04.2017 23:46 |
Šimon Tůma |
Paměťák 4 - Žákovské soustředění |
29.04.2017 |
Tréninky |
29.04.2017 23:39 |
Šimon Tůma |
Paměťák 3 - Žákovské soustředění |
29.04.2017 |
Tréninky |
29.04.2017 23:34 |
Dominik Sork |
Paměťák 4 - Žákovské soustředění |
29.04.2017 |
Tréninky |
29.04.2017 23:29 |
Dominik Sork |
Držení linie - žákovské soustředění |
29.04.2017 |
Tréninky |
29.04.2017 11:59 |
Monika Úlehlová |
0Ž / Týnec nad Sázavou / KT / D45 |
22.04.2017 |
Závody |
14.05.2017 22:26 |
Monika Úlehlová |
0Ž Mšeno / S / D45 |
02.04.2017 |
Závody |
14.05.2017 22:26 |
Martin Černý |
Přebor - Krátká trať |
22.04.2017 |
Závody |
23.04.2017 22:46 |
Gabča Šimůnková |
OM krátká - Týnec nad Sázavou |
22.04.2017 |
Závody |
23.04.2017 19:42 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Týnec nad Sázavou |
22.04.2017 |
Závody |
23.04.2017 14:11 |
Bára Halamová |
Saxbo 2017 sobota |
22.04.2017 |
Závody |
23.04.2017 14:02 |
Bára Halamová |
velikonoční nočák |
15.04.2017 |
Tréninky |
23.04.2017 13:47 |
Bára Halamová |
velikonoční kombotech |
14.04.2017 |
Tréninky |
23.04.2017 13:39 |
Hana Tihonová |
OŽ přebor na krátké trati - Týnec nad Sázavou |
22.04.2017 |
Závody |
23.04.2017 00:48 |
Ondra Měšťan |
OM krátká |
22.04.2017 |
Závody |
22.04.2017 23:23 |
Kuba Makovský |
PŽ Týnec n. Sázavou H21L |
22.04.2017 |
Závody |
24.04.2017 10:05 |
Radka Melišíková |
PŽ 4 |
22.04.2017 |
Závody |
22.04.2017 17:46 |
Honzík Melišík |
PŽ 4 |
22.04.2017 |
Závody |
22.04.2017 17:34 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Týnec nad Sázavou |
22.04.2017 |
Závody |
22.04.2017 17:17 |
Monika Úlehlová |
0Ž Kozmice / KT / D45 |
08.04.2017 |
Závody |
14.05.2017 22:26 |
Monika Úlehlová |
Velikonoce ve skalách E3 |
16.04.2017 |
Závody |
20.04.2017 19:42 |
Monika Úlehlová |
Velikonoce ve skalách E2 |
15.04.2017 |
Závody |
20.04.2017 19:02 |
Monika Úlehlová |
Velikonoce ve skalách E1 |
14.04.2017 |
Závody |
20.04.2017 18:19 |
Radka Melišíková |
3, PŽ |
08.04.2017 |
Závody |
19.04.2017 21:35 |
Radka Melišíková |
Velikonoce ve skalách 17 - E3 |
16.04.2017 |
Závody |
19.04.2017 21:24 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2017 - Pomlázkáč |
17.04.2017 |
Tréninky |
19.04.2017 21:18 |
Radka Melišíková |
Velikonoce ve skalách 17 - E2 |
15.04.2017 |
Závody |
19.04.2017 21:15 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2017 - Middle |
16.04.2017 |
Tréninky |
19.04.2017 21:10 |
Radka Melišíková |
Velikonoce ve skalách 17 - E1 |
14.04.2017 |
Závody |
19.04.2017 21:06 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2017 - Věšák, sběrač |
13.04.2017 |
Tréninky |
19.04.2017 21:05 |
Honzík Melišík |
3. pž |
08.04.2017 |
Závody |
19.04.2017 19:49 |
Kuba Vlášek |
VS-Vyřazovák-finále |
16.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 21:12 |
Kuba Vlášek |
VS-Vyřazovák-semifinále |
16.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 21:09 |
Kuba Vlášek |
VS-Vyřazovák-čtvrtfinále |
16.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 21:06 |
Kuba Vlášek |
VS-Vyřazovák-Kvalifikace |
16.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 21:03 |
Kuba Vlášek |
VS-Krátká |
16.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 20:41 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh C-Tonda |
14.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 20:26 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh C-Matyáš |
14.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 20:12 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh C-Martin M. |
14.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 19:31 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh C-Lenka |
14.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 19:24 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh C-Bára H. |
14.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 19:20 |
Kuba Vlášek |
VS-Věšák sběrač |
13.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 18:09 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - věšák/sběrač |
13.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 13:54 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - krátká DH21 |
16.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 14:22 |
Kuba Makovský |
Velikonoce 2017 pomlázkáč |
17.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 13:44 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - kombotech |
14.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 13:39 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - pomlázkáč |
17.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 14:23 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - middle Slovanka |
16.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 13:26 |
Kuba Makovský |
Velikonoce 2017 Nočák |
15.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 13:31 |
Kuba Makovský |
Velikonoce 2017 - middle Slovanka |
16.04.2017 |
Tréninky |
18.04.2017 12:49 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění - pomlázkáč |
17.04.2017 |
Tréninky |
17.04.2017 22:17 |
Kuba Vlášek |
VS-Roznášení pomlázkáče |
17.04.2017 |
Tréninky |
17.04.2017 21:58 |
Kuba Vlášek |
VS-Klasika |
15.04.2017 |
Tréninky |
17.04.2017 21:49 |
Kuba Vlášek |
VS-Kombotech |
14.04.2017 |
Tréninky |
17.04.2017 21:40 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoce 2017 - krátká - Honzík Melišík |
16.04.2017 |
Tréninky |
16.04.2017 19:35 |
Lenka Rosendorfová |
Velikonoce 2017 - nočák |
15.04.2017 |
Tréninky |
16.04.2017 08:22 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - Klasika B |
15.04.2017 |
Tréninky |
15.04.2017 21:39 |
Kuba Ransdorf |
Klasika - Dominik Sork |
15.04.2017 |
Tréninky |
15.04.2017 19:48 |
Kuba Ransdorf |
Klasika - Honza Melišík |
15.04.2017 |
Tréninky |
15.04.2017 19:33 |
Kuba Ransdorf |
Klasika - Matouš Skripnik |
15.04.2017 |
Tréninky |
15.04.2017 19:26 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - klasika - Bára Smolková |
15.04.2017 |
Tréninky |
15.04.2017 18:20 |
Martin Melišík |
Velikonoce 2017 postupy |
15.04.2017 |
Tréninky |
15.04.2017 18:04 |
Kuba Makovský |
Velikonoce2017 postupy |
15.04.2017 |
Tréninky |
15.04.2017 13:26 |
Hana Tihonová |
Velikonoční soustředění - kombotech |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 20:21 |
Ondra Měšťan |
Velikonoce2017 kombotech |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 14:11 |
Martin Melišík |
Velikonoce2017 kombotech |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 14:05 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Matouš Skripnik |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 14:03 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Dominik Sork |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 13:58 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Honzík Melišík |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 13:56 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Vítek Semecký |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 13:52 |
Lenka Rosendorfová |
Velikonoce2017 kombotech |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 13:52 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Nikola Skripnik |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 13:48 |
Kuba Makovský |
Velikonoce2017 kombotech |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 13:45 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2017 - Kombotech |
14.04.2017 |
Tréninky |
19.04.2017 21:01 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Eliška Charouzková |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 13:44 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Bára Smolková |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 13:40 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Honza Zmátlo |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 13:35 |
Kuba Ransdorf |
Velikonoční soustředění - Pátek ráno - Petr Čermák |
14.04.2017 |
Tréninky |
14.04.2017 13:31 |
Kuba Ransdorf |
3. PŽ - Dominik Sork |
08.04.2017 |
Závody |
11.04.2017 09:11 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Rantířov |
09.04.2017 |
Závody |
10.04.2017 22:50 |
Lenka Rosendorfová |
Český pohár štafet - Rantířov |
09.04.2017 |
Závody |
09.04.2017 23:25 |
Gabča Šimůnková |
Český pohár štafet - Rantířov |
09.04.2017 |
Závody |
10.04.2017 06:45 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Rantířov |
09.04.2017 |
Závody |
09.04.2017 22:45 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Rantířov |
09.04.2017 |
Závody |
09.04.2017 18:29 |
Martin Melišík |
ČPŠ Rantířov |
09.04.2017 |
Závody |
09.04.2017 17:16 |
Gabča Šimůnková |
PŽ - Kozmice |
08.04.2017 |
Závody |
08.04.2017 22:43 |
Kuba Ransdorf |
3. PŽ - Honzík Melišík |
08.04.2017 |
Závody |
08.04.2017 22:01 |
Kuba Ransdorf |
3. PŽ - Vítek Semecký |
08.04.2017 |
Závody |
08.04.2017 20:49 |
Kuba Ransdorf |
3. PŽ - Šimon Tůma H14 |
08.04.2017 |
Závody |
08.04.2017 20:45 |
Kuba Ransdorf |
3. PŽ - Kuba Smolka |
08.04.2017 |
Závody |
08.04.2017 20:39 |
Kuba Ransdorf |
3. PŽ - Bára Smolková |
08.04.2017 |
Závody |
08.04.2017 20:36 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Kozmice |
08.04.2017 |
Závody |
08.04.2017 18:35 |
Kuba Makovský |
PŽ Kozmice H21L |
08.04.2017 |
Závody |
09.04.2017 14:36 |
Ondra Měšťan |
OM ve sprintu |
02.04.2017 |
Závody |
08.04.2017 17:22 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček 8.4. |
08.04.2017 |
Závody |
08.04.2017 17:19 |
Lenka Rosendorfová |
PŽ Kozmice |
08.04.2017 |
Závody |
08.04.2017 16:57 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Kozmice |
08.04.2017 |
Závody |
08.04.2017 16:35 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Dominik Sork |
02.04.2017 |
Závody |
05.04.2017 16:42 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Jáchym Bulíř |
02.04.2017 |
Závody |
05.04.2017 16:13 |
Kuba Ransdorf |
1. PŽ - Přední Kopanina - Jáchym Bulíř |
01.04.2017 |
Závody |
05.04.2017 16:09 |
Kuba Ransdorf |
1 PŽ - Bára Smolková |
01.04.2017 |
Závody |
05.04.2017 10:14 |
Hana Tihonová |
PŽ 2 - Přední kopanina - krátká |
01.04.2017 |
Závody |
04.04.2017 10:46 |
Gabča Šimůnková |
PŽ - Přední Kopanina |
01.04.2017 |
Závody |
03.04.2017 15:49 |
Kuba Makovský |
PŽ Mšeno |
02.04.2017 |
Závody |
03.04.2017 11:50 |
Kuba Makovský |
PŽ Přední Kopanina |
01.04.2017 |
Závody |
03.04.2017 16:52 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Mšeno |
02.04.2017 |
Závody |
02.04.2017 21:05 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Přední Kopanina |
01.04.2017 |
Závody |
02.04.2017 20:59 |
Bára Halamová |
nedělní trénink-Vepříkov |
26.03.2017 |
Tréninky |
02.04.2017 20:18 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Bára Smolková D14 |
02.04.2017 |
Závody |
02.04.2017 18:18 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Tonda Černý |
02.04.2017 |
Závody |
02.04.2017 18:09 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Kuba Ransdorf |
02.04.2017 |
Závody |
02.04.2017 17:41 |
Kuba Ransdorf |
1. PŽ - Máťa Černý |
01.04.2017 |
Tréninky |
02.04.2017 17:19 |
Kuba Ransdorf |
2. PŽ - Máťa Černý |
02.04.2017 |
Závody |
02.04.2017 17:16 |
Kuba Vlášek |
OM.Sprint-Mšeno |
02.04.2017 |
Závody |
02.04.2017 15:38 |
Kuba Ransdorf |
1. PŽ - Vítek Semecký |
01.04.2017 |
Závody |
01.04.2017 23:23 |
Martin Melišík |
Pž Juliána |
01.04.2017 |
Závody |
01.04.2017 17:00 |
Ondra Měšťan |
SCM kombotech |
26.03.2017 |
Tréninky |
31.03.2017 21:02 |
Ondra Měšťan |
SCM nočák II |
25.03.2017 |
Tréninky |
31.03.2017 20:44 |
Ondra Měšťan |
SCM krátké dlouhé postupy |
25.03.2017 |
Tréninky |
31.03.2017 20:37 |
Ondra Měšťan |
SCM nočák |
24.03.2017 |
Tréninky |
31.03.2017 20:34 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Bára Smolková |
26.03.2017 |
Tréninky |
30.03.2017 21:38 |
Hana Tihonová |
Středeční trénink - Ondrův sprintík 2 |
29.03.2017 |
Tréninky |
30.03.2017 17:01 |
Hana Tihonová |
Středeční trénink - Ondrův sprintík 1 |
29.03.2017 |
Tréninky |
30.03.2017 16:55 |
Kuba Makovský |
Ondrův sprintík 2 |
29.03.2017 |
Tréninky |
30.03.2017 10:17 |
Kuba Makovský |
Ondrův sprintík 1 |
29.03.2017 |
Tréninky |
30.03.2017 10:05 |
Kuba Vlášek |
Středeční trénink-Prosek-A2 |
29.03.2017 |
Tréninky |
29.03.2017 21:49 |
Kuba Vlášek |
Středeční trénink-Prosek-A1 |
29.03.2017 |
Tréninky |
29.03.2017 21:35 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Hanka Rosendorfová |
26.03.2017 |
Tréninky |
27.03.2017 09:02 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Jonáš Pop |
26.03.2017 |
Tréninky |
27.03.2017 08:56 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Máťa Černý |
26.03.2017 |
Tréninky |
26.03.2017 22:16 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Honzík Melišík |
26.03.2017 |
Tréninky |
26.03.2017 22:11 |
Martin Černý |
Nedělní trénink |
26.03.2017 |
Tréninky |
26.03.2017 22:04 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na krátké trati - Dominik Sork |
26.03.2017 |
Tréninky |
26.03.2017 21:58 |
Hana Tihonová |
Nedělní trénink - přebor Tretry na krátké trati - dlouhá |
26.03.2017 |
Tréninky |
26.03.2017 21:50 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Leškovice |
26.03.2017 |
Tréninky |
26.03.2017 20:39 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink - Leškovice |
26.03.2017 |
Tréninky |
26.03.2017 20:39 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Leškovice |
26.03.2017 |
Tréninky |
26.03.2017 16:31 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na klasické trati - Honzík Melišík |
19.03.2017 |
Tréninky |
23.03.2017 09:53 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Újezd u Přelouče |
18.03.2017 |
Závody |
20.03.2017 17:27 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Újezd u Přelouče 1.úsek H21 |
18.03.2017 |
Závody |
20.03.2017 11:09 |
Ondra Měšťan |
Trénink s TSM JO |
04.03.2017 |
Tréninky |
19.03.2017 22:07 |
Ondra Měšťan |
Nedělní trénink 19.3. |
19.03.2017 |
Tréninky |
19.03.2017 21:53 |
Hana Tihonová |
Český pohár štafet D21 - Újezd u Přelouče |
18.03.2017 |
Závody |
20.03.2017 17:47 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na klasické trati - Tonda Černý |
19.03.2017 |
Tréninky |
19.03.2017 20:55 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na klasické trati - Šimon Tůma |
19.03.2017 |
Tréninky |
19.03.2017 20:52 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na klasické trati - Šimon Tofel |
19.03.2017 |
Tréninky |
19.03.2017 20:48 |
Kuba Ransdorf |
Přebor Tretry na klasické trati - Vítek Semecký |
19.03.2017 |
Tréninky |
19.03.2017 20:45 |
Martin Černý |
Český pohár štafet - Újezd u Přelouče |
18.03.2017 |
Závody |
19.03.2017 20:37 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Halouny |
19.03.2017 |
Tréninky |
19.03.2017 18:40 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Újezd u Přelouče |
18.03.2017 |
Závody |
19.03.2017 18:38 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Halouny |
19.03.2017 |
Tréninky |
19.03.2017 18:03 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Újezd u Přelouče |
18.03.2017 |
Závody |
18.03.2017 21:16 |
Kuba Ransdorf |
Páteční trénink - Tonda Černý - zkouška GPS flashky |
17.03.2017 |
Tréninky |
18.03.2017 20:37 |
Kuba Ransdorf |
Páteční trénink Ládví - Bára Smolková |
17.03.2017 |
Tréninky |
18.03.2017 11:16 |
Kuba Makovský |
Jarní skály H21A |
11.03.2017 |
Závody |
15.03.2017 12:18 |
Kuba Vlášek |
PZL-Praga Magica |
05.03.2017 |
Závody |
07.03.2017 19:07 |
Kuba Vlášek |
Trénink Aldašín (s TSM/SCM JO) |
04.03.2017 |
Tréninky |
07.03.2017 18:41 |
Michal Hodek |
Praga Magica 2017 |
05.03.2017 |
Tréninky |
05.03.2017 18:26 |
Gabča Šimůnková |
Middle s SCM JO Aldašín |
04.03.2017 |
Tréninky |
04.03.2017 16:36 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Ládví |
26.02.2017 |
Tréninky |
27.02.2017 19:27 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink - Divoká Šárka |
19.02.2017 |
Tréninky |
21.02.2017 08:47 |
Kuba Makovský |
PZL Xaverov |
18.02.2017 |
Tréninky |
20.02.2017 15:45 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Divoká Šárka |
19.02.2017 |
Tréninky |
19.02.2017 18:10 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Divoká Šárka |
19.02.2017 |
Tréninky |
29.03.2017 08:54 |
Michal Hodek |
F1 - Ládví |
07.02.2017 |
Tréninky |
07.02.2017 21:52 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Rohožník (sprint) |
29.01.2017 |
Tréninky |
29.01.2017 19:09 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Rohožník |
29.01.2017 |
Tréninky |
29.01.2017 19:06 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Rohožník - sprint |
29.01.2017 |
Tréninky |
29.01.2017 15:59 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink Rohožník - Škvorecká obora |
29.01.2017 |
Tréninky |
29.01.2017 15:44 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Rohožník |
29.01.2017 |
Tréninky |
29.01.2017 14:38 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Škvorecká obora |
29.01.2017 |
Tréninky |
29.01.2017 14:28 |
Michal Hodek |
F1 - Vrabec |
18.01.2017 |
Tréninky |
22.01.2017 16:52 |
Kuba Vlášek |
PZL-Opět na Kozla |
07.01.2017 |
Závody |
15.01.2017 22:22 |
Gabča Šimůnková |
F1 - Divoká Šárka |
11.01.2017 |
Tréninky |
12.01.2017 22:10 |
Gabča Šimůnková |
Opět na Kozla 2017 |
07.01.2017 |
Tréninky |
12.01.2017 21:20 |
Michal Hodek |
F1 - Divoká Šárka |
11.01.2017 |
Tréninky |
12.01.2017 20:45 |
Kuba Makovský |
PZL Opět na Kozla 2.část |
07.01.2017 |
Tréninky |
09.01.2017 14:06 |
Kuba Makovský |
PZL Opět na Kozla 1.část |
07.01.2017 |
Tréninky |
09.01.2017 13:51 |
Michal Hodek |
Opět na Kozla 2017 |
07.01.2017 |
Tréninky |
08.01.2017 13:02 |
Kuba Makovský |
Večerník Praha |
18.12.2016 |
Tréninky |
20.12.2016 13:58 |
Michal Hodek |
Večerník Praha 2016 |
18.12.2016 |
Tréninky |
19.12.2016 21:11 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2016 |
18.12.2016 |
Závody |
19.12.2016 17:17 |
Kuba Vlášek |
PZL-Tour de Vypich |
10.12.2016 |
Závody |
19.12.2016 17:05 |
Kuba Vlášek |
HrOB-Klíny |
06.11.2016 |
Závody |
19.12.2016 16:54 |
Kuba Vlášek |
HrOB-Klíny-trať |
05.11.2016 |
Závody |
19.12.2016 16:44 |
Kuba Vlášek |
HrOB-Klíny-skorelauf |
05.11.2016 |
Závody |
19.12.2016 16:32 |
Kuba Vlášek |
Noční bohnický orienťák |
02.11.2016 |
Tréninky |
19.12.2016 16:24 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Ládví |
23.10.2016 |
Závody |
19.12.2016 16:15 |
Kuba Vlášek |
Večerník 2015 |
20.12.2015 |
Závody |
19.12.2016 15:45 |
Gabča Šimůnková |
Mikulášův kufr 2016 |
02.12.2016 |
Tréninky |
02.12.2016 22:57 |
Michal Hodek |
Mikulášův kufr 2016 |
02.12.2016 |
Tréninky |
04.12.2016 23:13 |
Kuba Makovský |
PZL Kozel z Pyšel |
26.11.2016 |
Tréninky |
28.11.2016 14:10 |
Michal Hodek |
PZL - Pyšely |
26.11.2016 |
Tréninky |
27.11.2016 16:16 |
Michal Hodek |
SMIK 2016 |
17.11.2016 |
Tréninky |
18.11.2016 16:02 |
Gabča Šimůnková |
MČR HROB 2016 - neděle DD20 |
06.11.2016 |
Závody |
07.11.2016 20:37 |
Gabča Šimůnková |
MČR HROB 2016 - sobota 1. část (scorelauf) DD20 |
05.11.2016 |
Závody |
07.11.2016 18:40 |
Gabča Šimůnková |
MČR HROB 2016 - sobota 2. část DD20 |
05.11.2016 |
Závody |
07.11.2016 18:42 |
Kuba Makovský |
MČR HROB Klíny - HH neděle |
06.11.2016 |
Závody |
07.11.2016 15:53 |
Kuba Makovský |
MČR HROB Klíny - HH sobota |
05.11.2016 |
Závody |
07.11.2016 15:27 |
Kuba Makovský |
MČR HROB Klíny - HH sobota skorelauf |
05.11.2016 |
Závody |
07.11.2016 14:50 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Kaňk 2. část |
05.11.2016 |
Závody |
05.11.2016 22:05 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Kaňk 1. část |
05.11.2016 |
Závody |
05.11.2016 21:59 |
Kuba Makovský |
PŽ Ládví H21L |
23.10.2016 |
Závody |
24.10.2016 12:55 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Ládví |
23.10.2016 |
Závody |
23.10.2016 19:36 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Radlík |
22.10.2016 |
Závody |
23.10.2016 19:20 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Ládví |
23.10.2016 |
Závody |
23.10.2016 15:33 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Nechánice |
22.10.2016 |
Závody |
23.10.2016 15:14 |
Gabča Šimůnková |
MČR družstev |
09.10.2016 |
Závody |
11.10.2016 17:53 |
Gabča Šimůnková |
MČR štafet |
08.10.2016 |
Závody |
11.10.2016 16:37 |
Kuba Makovský |
MČR družstva Prysk - dospělí 5.úsek |
09.10.2016 |
Závody |
10.10.2016 15:04 |
Michal Hodek |
Mistrovství ČR družstev - Dolní Prysk |
09.10.2016 |
Závody |
09.10.2016 21:26 |
Michal Hodek |
Mistrovství ČR štafet - Dolní Prysk |
08.10.2016 |
Závody |
09.10.2016 21:00 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2016 - finále D20A |
02.10.2016 |
Závody |
07.10.2016 18:03 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2016 - semifinále D20B |
01.10.2016 |
Závody |
07.10.2016 17:38 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika finále |
02.10.2016 |
Závody |
03.10.2016 20:13 |
Ondra Měšťan |
MČR klasika semifinále |
01.10.2016 |
Závody |
03.10.2016 20:08 |
Kuba Makovský |
MČR klása Pustá Rybná F H21B |
02.10.2016 |
Závody |
03.10.2016 15:06 |
Kuba Makovský |
MČR klása Pustá Rybná SF H21B |
01.10.2016 |
Závody |
03.10.2016 13:41 |
Kuba Makovský |
PŽ Mšec H21L |
25.09.2016 |
Závody |
30.09.2016 10:22 |
Kuba Makovský |
OblŽ JE Bezděz H21L |
24.09.2016 |
Závody |
27.09.2016 16:22 |
Gabča Šimůnková |
PŽ klasika - Mšec |
25.09.2016 |
Závody |
25.09.2016 22:12 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Brno - Nový Lískovec |
17.09.2016 |
Závody |
25.09.2016 21:48 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Košíkov neděle |
18.09.2016 |
Závody |
25.09.2016 21:21 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Košíkov sobota |
17.09.2016 |
Závody |
25.09.2016 21:07 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Košíkov |
18.09.2016 |
Závody |
25.09.2016 11:29 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Brno |
17.09.2016 |
Závody |
25.09.2016 11:23 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Košíkov |
17.09.2016 |
Závody |
25.09.2016 11:17 |
Martin Melišík |
ČP Štafet 2 |
18.09.2016 |
Závody |
23.09.2016 20:14 |
Martin Melišík |
ČP Štafet |
17.09.2016 |
Závody |
23.09.2016 20:16 |
Kuba Makovský |
ČP Nový Lískovec H21E |
17.09.2016 |
Závody |
20.09.2016 17:43 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Košíkov |
18.09.2016 |
Závody |
20.09.2016 09:15 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Košíkov |
17.09.2016 |
Závody |
20.09.2016 09:07 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Košíkov II |
18.09.2016 |
Závody |
18.09.2016 20:29 |
Ondra Měšťan |
Sprint ŽA |
17.09.2016 |
Závody |
18.09.2016 20:24 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Košíkov |
18.09.2016 |
Závody |
18.09.2016 20:21 |
Ondra Měšťan |
ČPŠ Košíkov I |
17.09.2016 |
Závody |
18.09.2016 20:19 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Nový Lískovec |
17.09.2016 |
Závody |
18.09.2016 20:09 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Košíkov |
17.09.2016 |
Závody |
18.09.2016 19:45 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Hrabětice krátká |
11.09.2016 |
Závody |
13.09.2016 18:50 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Hrabětice klasika |
10.09.2016 |
Závody |
14.09.2016 21:15 |
Kuba Makovský |
ČP Hrabětice H21E |
11.09.2016 |
Závody |
13.09.2016 16:46 |
Kuba Makovský |
ČP Hrabětice H21E (2) |
10.09.2016 |
Závody |
13.09.2016 16:01 |
Kuba Makovský |
ČP Hrabětice H21E (1) |
10.09.2016 |
Závody |
13.09.2016 15:44 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Hrabětice |
11.09.2016 |
Závody |
12.09.2016 18:38 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Vokovice |
04.09.2016 |
Závody |
12.09.2016 18:02 |
Kuba Vlášek |
JŽ-Fojtka |
03.09.2016 |
Závody |
12.09.2016 17:52 |
Kuba Vlášek |
JŽ-Fojtka |
03.09.2016 |
Závody |
12.09.2016 17:40 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B - krátká |
11.09.2016 |
Závody |
12.09.2016 16:52 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B - klasika |
10.09.2016 |
Závody |
12.09.2016 16:42 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Hrabětice |
11.09.2016 |
Závody |
11.09.2016 21:11 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Hrabětice |
10.09.2016 |
Závody |
11.09.2016 21:05 |
Kuba Makovský |
PŽ Červený Vrch H21L |
04.09.2016 |
Závody |
06.09.2016 13:20 |
Kuba Makovský |
OblŽ JE Fojtka sprint H21L |
03.09.2016 |
Závody |
05.09.2016 16:30 |
Kuba Makovský |
OblŽ JE Fojtka krátká H21L |
03.09.2016 |
Závody |
05.09.2016 16:29 |
Gabča Šimůnková |
PŽ sprint - Vokovice |
04.09.2016 |
Závody |
04.09.2016 23:24 |
Gabča Šimůnková |
Chrastavský pohárek - lesní sprint |
03.09.2016 |
Závody |
04.09.2016 23:14 |
Gabča Šimůnková |
Chrastavský pohárek - krátká |
03.09.2016 |
Závody |
04.09.2016 23:04 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Vokovice |
04.09.2016 |
Závody |
04.09.2016 20:34 |
Kuba Vlášek |
LS-WOC Metalurg Severodvinsk |
26.08.2016 |
Tréninky |
02.09.2016 18:55 |
Kuba Vlášek |
LS-WOC SK Togo Lomé |
26.08.2016 |
Tréninky |
02.09.2016 18:07 |
Kuba Vlášek |
LS-WOC KOB Maputo |
26.08.2016 |
Tréninky |
02.09.2016 17:59 |
Kuba Vlášek |
LS-WOC SK Gabovřesky |
26.08.2016 |
Tréninky |
02.09.2016 17:10 |
Kuba Vlášek |
LS-WOC KOB Udarnik Neftěgansk |
26.08.2016 |
Tréninky |
02.09.2016 17:04 |
Kuba Vlášek |
LS-Starty C |
25.08.2016 |
Tréninky |
02.09.2016 16:58 |
Kuba Vlášek |
LS-Starty B |
25.08.2016 |
Tréninky |
02.09.2016 16:55 |
Kuba Vlášek |
LS-Starty A |
25.08.2016 |
Tréninky |
02.09.2016 16:45 |
Kuba Vlášek |
LS-Starty F |
25.08.2016 |
Tréninky |
02.09.2016 16:42 |
Kuba Vlášek |
LS-Starty E |
25.08.2016 |
Tréninky |
02.09.2016 16:45 |
Kuba Vlášek |
LS-Starty D |
25.08.2016 |
Tréninky |
02.09.2016 16:35 |
Martin Černý |
LS - Vodotece |
23.08.2016 |
Tréninky |
31.08.2016 16:26 |
Martin Černý |
Soustredeni - porosty |
21.08.2016 |
Tréninky |
31.08.2016 11:24 |
Kuba Makovský |
soustřeďko zelená + vrstevnice |
21.08.2016 |
Tréninky |
31.08.2016 10:43 |
Kuba Makovský |
soustřeďko linie |
20.08.2016 |
Tréninky |
31.08.2016 10:18 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: SK Gabovřesky |
26.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 18:55 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: SK Togo Lomé |
26.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 18:28 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: KOB Maputo |
26.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 18:22 |
Kuba Vlášek |
LS-Potoky |
23.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 18:11 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - pořádání WOC: Metalurg Severodvinsk |
26.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 18:10 |
Kuba Vlášek |
LS-Middle finále |
22.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 18:03 |
Kuba Vlášek |
LS-Middle semifinále |
22.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 17:56 |
Kuba Vlášek |
LS-Porosty |
21.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 17:49 |
Kuba Vlášek |
LS-Linie |
20.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 17:43 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - štafety přes cestu rozběh |
27.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 10:43 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty C |
25.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 10:38 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty B |
25.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 10:32 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty D |
25.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 10:46 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty A |
25.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 10:26 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty F |
25.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 10:23 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - starty E |
25.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 10:18 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - potoky |
23.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 10:14 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - middle finále |
22.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 10:55 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - middle semifinále |
22.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 09:57 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - seznamovák/linie |
20.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 09:49 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - porosty |
21.08.2016 |
Tréninky |
29.08.2016 09:37 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2016 - HROB |
24.08.2016 |
Tréninky |
28.08.2016 23:22 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2016 - Potoky |
23.08.2016 |
Tréninky |
28.08.2016 21:44 |
Gabča Šimůnková |
Česká Kanada 2016 E5 |
14.08.2016 |
Závody |
17.08.2016 00:34 |
Gabča Šimůnková |
Česká Kanada 2016 E4 |
13.08.2016 |
Závody |
17.08.2016 00:17 |
Gabča Šimůnková |
Česká Kanada 2016 E3 |
12.08.2016 |
Závody |
17.08.2016 00:07 |
Gabča Šimůnková |
Česká Kanada 2016 E2 |
11.08.2016 |
Závody |
16.08.2016 23:57 |
Gabča Šimůnková |
Česká Kanada 2016 E1 |
10.08.2016 |
Závody |
16.08.2016 23:39 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy Míle E4 H21A |
07.08.2016 |
Závody |
08.08.2016 16:59 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy Míle E3 H21A |
06.08.2016 |
Závody |
08.08.2016 16:50 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy Míle E2 H21A |
06.08.2016 |
Závody |
08.08.2016 16:40 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy Míle E1 H21A |
05.08.2016 |
Závody |
08.08.2016 16:28 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E4 |
07.08.2016 |
Závody |
08.08.2016 15:59 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E3 |
06.08.2016 |
Závody |
08.08.2016 15:42 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E2 |
06.08.2016 |
Závody |
08.08.2016 15:25 |
Kuba Vlášek |
Rumcajsovy míle-E1 |
05.08.2016 |
Závody |
08.08.2016 15:09 |
Kuba Makovský |
Eduard E3 H21A |
31.07.2016 |
Závody |
03.08.2016 09:04 |
Kuba Makovský |
Eduard E2 H21A |
30.07.2016 |
Závody |
02.08.2016 17:10 |
Kuba Makovský |
Eduard E1 H21A |
29.07.2016 |
Závody |
02.08.2016 16:58 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Hojná Voda |
26.06.2016 |
Závody |
04.08.2016 15:09 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Hojná Voda |
25.06.2016 |
Závody |
02.08.2016 11:08 |
Martin Melišík |
Eduard 3. etapa |
31.07.2016 |
Závody |
01.08.2016 18:33 |
Martin Melišík |
Eduard 2. etapa |
30.07.2016 |
Závody |
01.08.2016 18:24 |
Martin Melišík |
Eduard 1. etapa |
29.07.2016 |
Závody |
01.08.2016 18:17 |
Martin Černý |
HSH Vysočina E1 |
08.07.2016 |
Závody |
13.07.2016 16:59 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2016 - E3 |
10.07.2016 |
Závody |
11.07.2016 21:05 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2016 - E2 |
09.07.2016 |
Závody |
11.07.2016 20:53 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2016 - E1 |
08.07.2016 |
Závody |
11.07.2016 20:40 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2016 E3 |
10.07.2016 |
Závody |
10.07.2016 23:44 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2016 E2 |
09.07.2016 |
Závody |
10.07.2016 23:35 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2016 E1 |
08.07.2016 |
Závody |
10.07.2016 23:17 |
Kuba Makovský |
3 dny OB na Šindelové 3.etapa H21 |
03.07.2016 |
Závody |
07.07.2016 17:55 |
Kuba Makovský |
3 dny OB na Šindelové 2.etapa H21 |
02.07.2016 |
Závody |
07.07.2016 17:34 |
Kuba Makovský |
3 dny OB na Šindelové 1.etapa H21 |
01.07.2016 |
Závody |
07.07.2016 16:04 |
Michal Hodek |
Šindelová 2016 - E3 |
03.07.2016 |
Závody |
04.07.2016 20:57 |
Michal Hodek |
Šindelová 2016 - Štafety |
02.07.2016 |
Závody |
04.07.2016 20:51 |
Michal Hodek |
Šindelová 2016 - Štafety |
02.07.2016 |
Závody |
04.07.2016 20:48 |
Michal Hodek |
Šindelová 2016 - Štafety |
02.07.2016 |
Závody |
04.07.2016 20:47 |
Michal Hodek |
Šindelová 2016 - E2 |
02.07.2016 |
Závody |
04.07.2016 20:43 |
Michal Hodek |
Šindelová 2016 - E1 |
01.07.2016 |
Závody |
04.07.2016 20:36 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká finále |
26.06.2016 |
Závody |
27.06.2016 19:04 |
Kuba Makovský |
MČR KT F H21B Hojná Voda |
26.06.2016 |
Závody |
27.06.2016 17:58 |
Kuba Makovský |
MČR KT SF H21D Hojná Voda |
25.06.2016 |
Závody |
27.06.2016 17:58 |
Ondra Měšťan |
MČR krátká kvalifikace |
25.06.2016 |
Závody |
26.06.2016 21:23 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Chvojkovský mlýn |
19.06.2016 |
Závody |
20.06.2016 18:20 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Chvojkovský mlýn |
18.06.2016 |
Závody |
20.06.2016 17:45 |
Kuba Makovský |
ŽB H21A |
19.06.2016 |
Závody |
20.06.2016 17:38 |
Kuba Makovský |
ŽB H21A 2.část |
18.06.2016 |
Závody |
20.06.2016 17:23 |
Kuba Makovský |
ŽB Čechy H21A 1.část |
18.06.2016 |
Závody |
20.06.2016 17:18 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy - krátká D21A |
19.06.2016 |
Závody |
19.06.2016 23:25 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
19.06.2016 |
Závody |
19.06.2016 19:21 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
18.06.2016 |
Závody |
19.06.2016 19:14 |
Kuba Makovský |
Oblž JE |
11.06.2016 |
Závody |
14.06.2016 17:54 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Ivančice |
05.06.2016 |
Závody |
08.06.2016 17:29 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Ivančice |
04.06.2016 |
Závody |
08.06.2016 17:15 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Sentice |
04.06.2016 |
Závody |
08.06.2016 16:59 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Ivančice |
05.06.2016 |
Závody |
06.06.2016 16:58 |
Kuba Makovský |
ČP Ivančice H21A |
04.06.2016 |
Závody |
06.06.2016 16:14 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Sentice |
04.06.2016 |
Závody |
06.06.2016 16:58 |
Ondra Měšťan |
Český pohár štafet |
05.06.2016 |
Závody |
05.06.2016 19:03 |
Ondra Měšťan |
Sprint ŽA |
04.06.2016 |
Závody |
05.06.2016 18:56 |
Ondra Měšťan |
Český pohár štafet |
04.06.2016 |
Závody |
05.06.2016 18:52 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Černá Voda |
29.05.2016 |
Závody |
30.05.2016 22:15 |
Martin Černý |
ŽA Černá Voda - KT |
28.05.2016 |
Závody |
30.05.2016 21:44 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Černá Voda klasika |
29.05.2016 |
Závody |
30.05.2016 22:18 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Černá Voda |
28.05.2016 |
Závody |
30.05.2016 21:20 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Černá Voda krátká |
28.05.2016 |
Závody |
30.05.2016 22:18 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Černá Voda |
29.05.2016 |
Závody |
30.05.2016 18:44 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Černá Voda |
28.05.2016 |
Závody |
30.05.2016 18:08 |
Kuba Makovský |
ČP Černá Voda H21A |
29.05.2016 |
Závody |
30.05.2016 17:22 |
Kuba Makovský |
ČP Černá Voda H21A |
28.05.2016 |
Závody |
30.05.2016 16:48 |
Kuba Makovský |
PPŽ |
25.05.2016 |
Závody |
30.05.2016 16:20 |
Gabča Šimůnková |
PPŽ Vrabec |
25.05.2016 |
Tréninky |
26.05.2016 17:33 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Halouny - krátká D21B |
15.05.2016 |
Závody |
26.05.2016 17:23 |
Ondra Měšťan |
3. PPŽ |
25.05.2016 |
Tréninky |
25.05.2016 20:44 |
Martin Melišík |
Saxbo 2016 klasika |
21.05.2016 |
Závody |
22.05.2016 17:24 |
Martin Melišík |
Saxbo 2016 krátká |
22.05.2016 |
Tréninky |
22.05.2016 17:12 |
Bára Halamová |
Saxbo 21.5. |
21.05.2016 |
Závody |
21.05.2016 20:51 |
Bára Halamová |
Ládví off-road |
20.05.2016 |
Tréninky |
21.05.2016 20:35 |
Ondra Měšťan |
2. PPŽ |
18.05.2016 |
Tréninky |
18.05.2016 20:02 |
Kuba Ransdorf |
Šíma Miličák H12 |
18.05.2016 |
Závody |
18.05.2016 19:21 |
Kuba Makovský |
ŽB Halouny H21B krátká |
15.05.2016 |
Závody |
16.05.2016 12:59 |
Kuba Makovský |
ŽB Halouny H21B klasika |
14.05.2016 |
Závody |
16.05.2016 12:10 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Halouny - klasika D21B |
14.05.2016 |
Závody |
15.05.2016 21:33 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
15.05.2016 |
Závody |
15.05.2016 17:53 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Halouny |
15.05.2016 |
Závody |
15.05.2016 17:11 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
14.05.2016 |
Závody |
14.05.2016 18:31 |
Ondra Měšťan |
1. PPŽ |
11.05.2016 |
Tréninky |
14.05.2016 10:17 |
Martin Melišík |
Soustředění výběru Prahy |
07.05.2016 |
Tréninky |
13.05.2016 19:33 |
Gabča Šimůnková |
Krajské kolo přeboru škol 2016 |
10.05.2016 |
Závody |
10.05.2016 16:57 |
Ondra Měšťan |
MČR ve sprintu |
07.05.2016 |
Závody |
08.05.2016 20:02 |
Gabča Šimůnková |
MČR Sprint 2016 |
07.05.2016 |
Závody |
08.05.2016 15:15 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Uherský Brod |
07.05.2016 |
Závody |
08.05.2016 12:26 |
Lenka Rosendorfová |
žebříček B- Trutnov |
01.05.2016 |
Závody |
04.05.2016 16:36 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Trutnov |
01.05.2016 |
Závody |
03.05.2016 16:03 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Trutnov |
30.04.2016 |
Závody |
03.05.2016 13:47 |
Kuba Makovský |
ČP Trutnov H21A |
01.05.2016 |
Závody |
02.05.2016 17:15 |
Kuba Makovský |
ČP Trutnov H21E |
30.04.2016 |
Závody |
02.05.2016 16:57 |
Martin Melišík |
Lepší kvalita |
30.04.2016 |
Závody |
01.05.2016 21:40 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Trutnov |
01.05.2016 |
Závody |
01.05.2016 21:26 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Trutnov |
30.04.2016 |
Závody |
01.05.2016 21:16 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Trutnov |
01.05.2016 |
Závody |
01.05.2016 19:41 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Trutnov |
30.04.2016 |
Závody |
01.05.2016 19:25 |
Martin Černý |
Pražský žebříček - Jíloviště |
23.04.2016 |
Závody |
01.05.2016 18:25 |
Martin Melišík |
B-Trutnov |
01.05.2016 |
Závody |
01.05.2016 18:01 |
Martin Černý |
Áčka - Turnov |
30.04.2016 |
Závody |
01.05.2016 17:49 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
01.05.2016 |
Závody |
01.05.2016 17:36 |
Martin Černý |
Áčka Trutnov |
01.05.2016 |
Závody |
01.05.2016 17:34 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
30.04.2016 |
Závody |
01.05.2016 17:31 |
Kuba Makovský |
OM Jíloviště H21L |
23.04.2016 |
Závody |
25.04.2016 15:35 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Brno |
24.04.2016 |
Závody |
24.04.2016 22:41 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Jíloviště |
23.04.2016 |
Závody |
24.04.2016 12:40 |
Ondra Měšťan |
Oblastní mistrovství |
23.04.2016 |
Závody |
24.04.2016 10:01 |
Gabča Šimůnková |
OM krátká Jíloviště D21L |
23.04.2016 |
Závody |
23.04.2016 18:45 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Jabloneček H21 1.úsek |
17.04.2016 |
Závody |
19.04.2016 11:40 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Jabloneček |
17.04.2016 |
Závody |
18.04.2016 14:36 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Jabloneček |
17.04.2016 |
Závody |
17.04.2016 22:44 |
Gabča Šimůnková |
MČR NOB 2016 |
16.04.2016 |
Závody |
17.04.2016 22:33 |
Bára Halamová |
páteční trénink 15.4. |
15.04.2016 |
Tréninky |
15.04.2016 20:54 |
Bára Halamová |
krátká 10.4. |
10.04.2016 |
Závody |
15.04.2016 20:43 |
Bára Halamová |
misrovství v NOB |
09.04.2016 |
Závody |
15.04.2016 20:36 |
Bára Halamová |
sprint v Benátkách |
09.04.2016 |
Závody |
15.04.2016 19:37 |
Martin Melišík |
Stará Huť, krátká |
10.04.2016 |
Tréninky |
12.04.2016 21:42 |
Lenka Rosendorfová |
Oblastní žebříček (Stará Huť) |
10.04.2016 |
Závody |
12.04.2016 17:54 |
Lenka Rosendorfová |
Mistrovství oblasti ve sprintu |
09.04.2016 |
Závody |
11.04.2016 20:43 |
Kuba Makovský |
PŽ Benátky H21L |
09.04.2016 |
Závody |
11.04.2016 14:34 |
Martin Černý |
Žebříček - Přebor ve sprintu |
09.04.2016 |
Závody |
11.04.2016 08:52 |
Martin Černý |
Žebříček - Stará Huť |
10.04.2016 |
Závody |
11.04.2016 08:36 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Ježibaba |
10.04.2016 |
Závody |
11.04.2016 19:29 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Jarní pohár |
19.03.2016 |
Závody |
10.04.2016 19:26 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
10.04.2016 |
Závody |
10.04.2016 17:55 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Stará Huť |
10.04.2016 |
Závody |
10.04.2016 17:53 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Benátky nad Jizerou |
09.04.2016 |
Závody |
10.04.2016 17:48 |
Gabča Šimůnková |
OM sprint Benátky - D21L |
09.04.2016 |
Závody |
09.04.2016 20:53 |
Ondra Měšťan |
Oblastní mistrovství |
09.04.2016 |
Závody |
09.04.2016 15:23 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Benátky nad Jizerou |
09.04.2016 |
Závody |
09.04.2016 15:12 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - plánování postupů |
27.03.2016 |
Tréninky |
06.04.2016 16:07 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - okruh B |
26.03.2016 |
Tréninky |
06.04.2016 16:00 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - pomlázkáč |
28.03.2016 |
Tréninky |
06.04.2016 15:50 |
Ondra Měšťan |
6. PPŽ |
17.06.2015 |
Tréninky |
04.04.2016 16:50 |
Ondra Měšťan |
5. PPŽ |
10.06.2015 |
Tréninky |
04.04.2016 16:50 |
Ondra Měšťan |
4. PPŽ |
03.06.2015 |
Tréninky |
04.04.2016 16:49 |
Ondra Měšťan |
2. PPŽ |
20.05.2015 |
Tréninky |
04.04.2016 16:47 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
06.09.2015 |
Závody |
04.04.2016 16:44 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
05.09.2015 |
Závody |
04.04.2016 16:45 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
17.05.2015 |
Závody |
04.04.2016 16:42 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
16.05.2015 |
Závody |
04.04.2016 16:42 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
03.04.2016 |
Závody |
04.04.2016 16:39 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
02.04.2016 |
Závody |
04.04.2016 16:37 |
Ondra Měšťan |
Oblastní žebříček |
20.03.2016 |
Závody |
04.04.2016 16:36 |
Kuba Makovský |
OŽ JE H21L sprint |
02.04.2016 |
Závody |
05.04.2016 09:13 |
Kuba Makovský |
OŽ JE H21L krátká |
02.04.2016 |
Závody |
05.04.2016 09:13 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Rakovník |
03.04.2016 |
Závody |
04.04.2016 12:48 |
Kuba Makovský |
PŽ Rakovník H21L |
03.04.2016 |
Závody |
05.04.2016 09:13 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Rakovník |
02.04.2016 |
Závody |
04.04.2016 12:30 |
Kuba Makovský |
nočák |
27.03.2016 |
Tréninky |
04.04.2016 11:12 |
Kuba Makovský |
Okruhy |
26.03.2016 |
Tréninky |
03.04.2016 20:48 |
Kuba Makovský |
pomlázkáč |
28.03.2016 |
Tréninky |
03.04.2016 20:33 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Hodkovice nad Mohelkou |
02.04.2016 |
Závody |
02.04.2016 21:53 |
Kuba Vlášek |
VS-Postupy |
27.03.2016 |
Tréninky |
02.04.2016 20:10 |
Kuba Vlášek |
VS-Krátká |
26.03.2016 |
Tréninky |
02.04.2016 20:02 |
Kuba Vlášek |
VS-Farstované okruhy-D |
26.03.2016 |
Tréninky |
02.04.2016 19:56 |
Kuba Vlášek |
VS-Farstované okruhy-C |
26.03.2016 |
Tréninky |
02.04.2016 19:52 |
Kuba Vlášek |
VS-Farstované okruhy-B |
26.03.2016 |
Tréninky |
02.04.2016 19:48 |
Kuba Vlášek |
VS-Farstované okruhy-A |
26.03.2016 |
Tréninky |
02.04.2016 19:44 |
Kuba Vlášek |
VS-Lotyšské štafety |
25.03.2016 |
Tréninky |
01.04.2016 23:28 |
Kuba Vlášek |
VS-Chameleon |
25.03.2016 |
Tréninky |
01.04.2016 23:22 |
Kuba Vlášek |
VS-Paměťák |
24.03.2016 |
Tréninky |
01.04.2016 23:15 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - middle |
26.03.2016 |
Tréninky |
01.04.2016 23:09 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Jarní pohár |
19.03.2016 |
Závody |
01.04.2016 16:47 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Pomlázkáč |
28.03.2016 |
Tréninky |
30.03.2016 22:40 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Plán postupů 2 |
27.03.2016 |
Tréninky |
30.03.2016 22:35 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Plán postupů 1 |
27.03.2016 |
Tréninky |
30.03.2016 22:30 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Krátká |
26.03.2016 |
Tréninky |
30.03.2016 22:23 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Farstované okruhy D |
26.03.2016 |
Tréninky |
30.03.2016 22:16 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Farstované okruhy C |
26.03.2016 |
Tréninky |
30.03.2016 22:12 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Farstované okruhy B |
26.03.2016 |
Tréninky |
30.03.2016 22:07 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Farstované okruhy A |
26.03.2016 |
Tréninky |
30.03.2016 22:02 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Chameleon |
25.03.2016 |
Tréninky |
30.03.2016 21:21 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Paměťák dvojic |
24.03.2016 |
Tréninky |
30.03.2016 21:12 |
Kuba Makovský |
trénink Káji |
26.03.2016 |
Tréninky |
29.03.2016 16:29 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoce 2016 - chameleon |
25.03.2016 |
Tréninky |
25.03.2016 14:33 |
Martin Černý |
Velikonoční soustředění - Chameleon |
25.03.2016 |
Tréninky |
25.03.2016 14:05 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E5 |
16.03.2016 |
Závody |
19.03.2016 17:07 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E4 |
15.03.2016 |
Závody |
19.03.2016 16:51 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E3 |
14.03.2016 |
Závody |
19.03.2016 16:21 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E2 |
13.03.2016 |
Závody |
19.03.2016 15:53 |
Michal Hodek |
Lipica open 2016 - E1 |
12.03.2016 |
Závody |
19.03.2016 15:20 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E5 |
16.03.2016 |
Závody |
18.03.2016 21:02 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E4 |
15.03.2016 |
Závody |
18.03.2016 20:52 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E3 |
14.03.2016 |
Závody |
18.03.2016 20:41 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E2 |
13.03.2016 |
Závody |
18.03.2016 20:22 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open W21A E1 |
12.03.2016 |
Závody |
18.03.2016 19:54 |
Kuba Makovský |
Lipica open M21E 5.etapa |
16.03.2016 |
Závody |
17.03.2016 18:18 |
Kuba Makovský |
Lipica open M21E 4.etapa |
15.03.2016 |
Závody |
17.03.2016 18:07 |
Kuba Makovský |
Lipica open M21E 3.etapa |
14.03.2016 |
Závody |
17.03.2016 17:54 |
Kuba Makovský |
Lipica open M21E 2.etapa |
13.03.2016 |
Závody |
17.03.2016 17:43 |
Kuba Makovský |
Lipica open M21E 1.etapa |
12.03.2016 |
Závody |
17.03.2016 17:29 |
Kuba Makovský |
TAP trénink Aldašín sprintík |
28.02.2016 |
Tréninky |
02.03.2016 10:22 |
Kuba Makovský |
TAP nedělní trénink Aldašín "dlouhá" |
28.02.2016 |
Tréninky |
02.03.2016 10:22 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Aldašín (lesní sprint) |
28.02.2016 |
Tréninky |
28.02.2016 20:47 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Aldašín |
28.02.2016 |
Tréninky |
28.02.2016 20:38 |
Michal Hodek |
PZL - Chodovská tvrz + divočina |
27.02.2016 |
Tréninky |
28.02.2016 20:09 |
Michal Hodek |
PZL - Chodovská tvrz + divočina |
27.02.2016 |
Tréninky |
28.02.2016 19:52 |
Kuba Makovský |
TAP trénink |
21.02.2016 |
Tréninky |
22.02.2016 10:54 |
Kuba Makovský |
nedělní trénink 2.kolo |
14.02.2016 |
Tréninky |
16.02.2016 14:22 |
Kuba Makovský |
nedělní trénink 1.kolo |
14.02.2016 |
Tréninky |
16.02.2016 14:10 |
Kuba Makovský |
PZL Babice |
13.02.2016 |
Závody |
16.02.2016 13:52 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Ďábličák |
14.02.2016 |
Tréninky |
14.02.2016 15:17 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Ďábličák |
14.02.2016 |
Tréninky |
14.02.2016 15:05 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Valy |
07.02.2016 |
Tréninky |
13.02.2016 18:50 |
Kuba Makovský |
PZL |
10.01.2016 |
Závody |
12.02.2016 16:13 |
Kuba Makovský |
F1 |
10.02.2016 |
Závody |
12.02.2016 15:51 |
Gabča Šimůnková |
1. nedělní trénink Valy |
07.02.2016 |
Tréninky |
09.02.2016 17:02 |
Michal Hodek |
PZL - Dolní Chabry |
06.02.2016 |
Tréninky |
06.02.2016 16:18 |
Michal Hodek |
Vánoční sprintík |
21.12.2015 |
Tréninky |
22.12.2015 16:20 |
Michal Hodek |
Večerník Praha 2015 |
20.12.2015 |
Tréninky |
21.12.2015 13:29 |
Kuba Vlášek |
HULK-cup_2015 |
06.11.2015 |
Závody |
21.11.2015 14:49 |
Michal Hodek |
SMIK 2015 |
17.11.2015 |
Tréninky |
17.11.2015 17:01 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2015 Potštejn - neděle |
08.11.2015 |
Závody |
11.11.2015 20:32 |
Gabča Šimůnková |
HROB 2015 Potštejn - sobota |
07.11.2015 |
Závody |
11.11.2015 14:34 |
Gabča Šimůnková |
HULK cup 2015 |
06.11.2015 |
Závody |
11.11.2015 14:18 |
Kuba Makovský |
MČR Hrob HH |
08.11.2015 |
Závody |
09.11.2015 17:05 |
Kuba Makovský |
MČR Hrob HH |
07.11.2015 |
Závody |
09.11.2015 16:57 |
Kuba Makovský |
HULK |
06.11.2015 |
Závody |
09.11.2015 16:46 |
Kuba Makovský |
Oblž Liberec |
31.10.2015 |
Závody |
09.11.2015 16:41 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Horní Bezděkov - D21L |
25.10.2015 |
Závody |
27.10.2015 18:02 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Řevnice neděle |
04.10.2015 |
Závody |
27.10.2015 17:49 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Řevnice |
04.10.2015 |
Závody |
12.10.2015 19:06 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Řevnice |
03.10.2015 |
Závody |
12.10.2015 19:01 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Klepáčov |
27.09.2015 |
Závody |
12.10.2015 18:54 |
Kuba Makovský |
MČR klása F H21C |
27.09.2015 |
Závody |
07.10.2015 16:04 |
Kuba Makovský |
MČR klása SF H21A |
26.09.2015 |
Závody |
07.10.2015 15:06 |
Kuba Makovský |
Oblž JČ |
04.10.2015 |
Závody |
06.10.2015 17:48 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2015 - finále B |
27.09.2015 |
Závody |
30.09.2015 18:30 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika 2015 - semifinále |
26.09.2015 |
Závody |
30.09.2015 14:39 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Krňany |
20.09.2015 |
Závody |
23.09.2015 20:30 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Libušín |
19.09.2015 |
Závody |
23.09.2015 19:57 |
Kuba Makovský |
PŽ Krňany |
20.09.2015 |
Závody |
22.09.2015 17:52 |
Kuba Makovský |
PŽ Libušín |
19.09.2015 |
Závody |
22.09.2015 17:54 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Libušín |
19.09.2015 |
Závody |
21.09.2015 21:12 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Řásná sobota - D21 |
12.09.2015 |
Závody |
21.09.2015 20:44 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Řásná neděle - MIX |
13.09.2015 |
Závody |
21.09.2015 20:23 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Telč |
12.09.2015 |
Závody |
21.09.2015 20:10 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Řásná |
13.09.2015 |
Závody |
18.09.2015 23:22 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Telč |
12.09.2015 |
Závody |
18.09.2015 23:13 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Řásná |
12.09.2015 |
Závody |
18.09.2015 23:04 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Maršovy_Chody |
06.09.2015 |
Závody |
16.09.2015 22:56 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Maršovy_Chody |
05.09.2015 |
Závody |
16.09.2015 22:44 |
Kuba Makovský |
ČP Telč H21A |
12.09.2015 |
Závody |
15.09.2015 17:32 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Řásná H21 |
13.09.2015 |
Závody |
15.09.2015 17:34 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Řásná - H21 |
12.09.2015 |
Závody |
15.09.2015 17:18 |
Kuba Makovský |
ČP Částkov - H21A |
06.09.2015 |
Závody |
15.09.2015 17:12 |
Kuba Makovský |
ČP Částkov - H21A |
05.09.2015 |
Závody |
15.09.2015 17:05 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Maršovy Chody - krátká |
06.09.2015 |
Závody |
13.09.2015 20:45 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Maršovy Chody - klasika |
05.09.2015 |
Závody |
13.09.2015 19:11 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2015 - Kombotech |
19.08.2015 |
Tréninky |
23.08.2015 21:47 |
Gabča Šimůnková |
Letní soustředění 2015 - "Velmi výživná klasika Kuby Vláška" |
17.08.2015 |
Tréninky |
23.08.2015 21:36 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E5 |
19.07.2015 |
Závody |
23.08.2015 20:02 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E4 |
18.07.2015 |
Závody |
23.08.2015 19:47 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E2 |
17.07.2015 |
Závody |
23.08.2015 19:34 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E3 |
17.07.2015 |
Závody |
23.08.2015 21:49 |
Gabča Šimůnková |
Advanta cup 2015 E1 |
16.07.2015 |
Závody |
23.08.2015 19:07 |
Kuba Vlášek |
AdvantaCup-E5 |
19.07.2015 |
Závody |
11.08.2015 13:20 |
Kuba Vlášek |
AdvantaCup-E4 |
18.07.2015 |
Závody |
11.08.2015 13:08 |
Kuba Vlášek |
AdvantaCup-E3 |
17.07.2015 |
Závody |
11.08.2015 12:57 |
Kuba Vlášek |
AdvantaCup-E2 |
17.07.2015 |
Závody |
11.08.2015 11:33 |
Kuba Vlášek |
AdvantaCup-E1 |
16.07.2015 |
Závody |
11.08.2015 11:22 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2015 E3 |
12.07.2015 |
Závody |
13.07.2015 13:49 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2015 E2 |
11.07.2015 |
Závody |
13.07.2015 13:27 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2015 E1 |
10.07.2015 |
Závody |
13.07.2015 13:08 |
Michal Hodek |
Klacky [6] OPEN - Újezd nad Lesy |
24.06.2015 |
Závody |
25.06.2015 22:12 |
Kuba Makovský |
MČR KT F H21B |
21.06.2015 |
Závody |
23.06.2015 11:34 |
Kuba Makovský |
MČR KT SF H21D |
20.06.2015 |
Závody |
22.06.2015 16:49 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2015 - finále |
21.06.2015 |
Závody |
21.06.2015 20:38 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká 2015 - semifinále |
20.06.2015 |
Závody |
21.06.2015 20:25 |
Víťa |
Saxbo |
14.06.2015 |
|
18.06.2015 19:23 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Pekloves |
07.06.2015 |
Závody |
18.06.2015 18:32 |
Kuba Makovský |
Oblastní mistrovství Březina H21L |
13.06.2015 |
Závody |
16.06.2015 17:50 |
Kuba Makovský |
PPŽ Roztoky |
10.06.2015 |
Tréninky |
15.06.2015 15:41 |
Kuba Makovský |
ČP sprint Žatec H21A |
30.05.2015 |
Závody |
15.06.2015 15:46 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Kroučová |
30.05.2015 |
Závody |
15.06.2015 14:52 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Pekloves |
07.06.2015 |
Závody |
11.06.2015 20:46 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Pekloves |
06.06.2015 |
Závody |
11.06.2015 20:27 |
Kuba Makovský |
ŽB Čechy Pekloves H21A |
07.06.2015 |
Závody |
11.06.2015 14:40 |
Kuba Makovský |
ŽB Čechy Pekloves H21A |
06.06.2015 |
Závody |
11.06.2015 14:23 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Pekloves |
07.06.2015 |
Závody |
07.06.2015 21:42 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Pekloves |
06.06.2015 |
Závody |
07.06.2015 21:30 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Kroučová |
30.05.2015 |
Závody |
07.06.2015 21:10 |
Martin Černý |
Béčka - Pekloves, Klasika |
06.06.2015 |
Tréninky |
07.06.2015 17:21 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Kroučová neděle |
31.05.2015 |
Závody |
02.06.2015 17:34 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Kroučová sobota |
30.05.2015 |
Závody |
02.06.2015 16:49 |
Gabča Šimůnková |
ŽA sprint Žatec |
30.05.2015 |
Závody |
02.06.2015 16:39 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Kroučová |
31.05.2015 |
Závody |
31.05.2015 17:08 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Žatec |
30.05.2015 |
Závody |
31.05.2015 16:53 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Kroučová |
30.05.2015 |
Závody |
10.04.2016 17:43 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint 2015 |
23.05.2015 |
Závody |
26.05.2015 17:44 |
Kuba Vlášek |
MČRSprint-Valašské Meziříčí |
23.05.2015 |
Závody |
24.05.2015 19:48 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Albrechtice |
17.05.2015 |
Závody |
24.05.2015 19:25 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Albrechtice |
16.05.2015 |
Závody |
24.05.2015 19:19 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Vranov |
03.05.2015 |
Závody |
24.05.2015 19:05 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Vranov |
02.05.2015 |
Závody |
24.05.2015 18:55 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Jablonec nad Nisou |
25.04.2015 |
Závody |
19.05.2015 21:13 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Jablonec nad Nisou |
25.04.2015 |
Závody |
19.05.2015 21:03 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Albrechtice u Sušice |
16.05.2015 |
Závody |
19.05.2015 19:11 |
Kuba Makovský |
24hOL FF2 |
17.05.2015 |
Závody |
19.05.2015 19:07 |
Kuba Makovský |
24hOL SEN5 |
17.05.2015 |
Závody |
19.05.2015 18:54 |
Gabča Šimůnková |
ŽA Albrechtice u Sušice |
17.05.2015 |
Závody |
19.05.2015 18:48 |
Kuba Makovský |
24hOL LEN3 |
17.05.2015 |
Závody |
19.05.2015 18:45 |
Kuba Makovský |
24hOL LT |
16.05.2015 |
Závody |
21.05.2015 13:39 |
Kuba Makovský |
24hOL SE4 |
16.05.2015 |
Závody |
19.05.2015 18:23 |
Kuba Makovský |
24hOL LD3 |
16.05.2015 |
Závody |
19.05.2015 18:19 |
Kuba Makovský |
24hOL SF6 |
16.05.2015 |
Závody |
19.05.2015 18:08 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Albrechtice u Sušice |
17.05.2015 |
Závody |
17.05.2015 22:17 |
Kuba Vlášek |
OM-Sprint-Buštěhrad |
18.04.2015 |
Závody |
11.05.2015 16:56 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Velká Černoc |
12.04.2015 |
Závody |
11.05.2015 16:49 |
Kuba Makovský |
ŽB Vranov H21A |
03.05.2015 |
Závody |
04.05.2015 23:09 |
Kuba Makovský |
ŽB Vranov H21A |
02.05.2015 |
Závody |
04.05.2015 21:40 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Vranov |
02.05.2015 |
Závody |
03.05.2015 18:23 |
Kuba Makovský |
ČPŠ Bukovinka H21 3.úsek |
26.04.2015 |
Závody |
28.04.2015 17:36 |
Gabča Šimůnková |
ČPŠ Bukovinka |
26.04.2015 |
Závody |
27.04.2015 23:05 |
Gabča Šimůnková |
MČR NOB 2015 |
25.04.2015 |
Závody |
27.04.2015 22:51 |
Gabča Šimůnková |
SCM soustřeďko - kombotech |
25.04.2015 |
Tréninky |
27.04.2015 22:32 |
Gabča Šimůnková |
SCM soustřeďko Brno - trénink nočák |
24.04.2015 |
Tréninky |
27.04.2015 22:23 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Rýnovice |
25.04.2015 |
Závody |
26.04.2015 12:58 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Rýnovice |
25.04.2015 |
Závody |
26.04.2015 12:51 |
Kuba Makovský |
Mistrovství oblasti ve sprintu H21L |
18.04.2015 |
Závody |
20.04.2015 16:49 |
Kuba Vlášek |
OM-Štafety-Chuchelský háj |
11.04.2015 |
Závody |
19.04.2015 21:30 |
Kuba Vlášek |
VS-Bezporostovka |
05.04.2015 |
Tréninky |
29.08.2016 17:36 |
Kuba Vlášek |
VS-Klasika |
04.04.2015 |
Tréninky |
29.08.2016 17:36 |
Kuba Vlášek |
VS-Okruh B |
03.04.2015 |
Tréninky |
29.08.2016 17:36 |
Kuba Vlášek |
VS-Výběh |
03.04.2015 |
Tréninky |
29.08.2016 17:36 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Oseček |
28.03.2015 |
Závody |
19.04.2015 20:07 |
Gabča Šimůnková |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
18.04.2015 |
Závody |
18.04.2015 23:05 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Buštěhrad |
18.04.2015 |
Závody |
18.04.2015 20:11 |
Martin Černý |
Mistrovství Prahy ve sprintu |
18.04.2015 |
Tréninky |
18.04.2015 19:36 |
Kuba Makovský |
Přebor Prahy štafle H21 3.úsek |
11.04.2015 |
Závody |
16.04.2015 14:41 |
Kuba Makovský |
nočák Bramberk |
05.04.2015 |
Tréninky |
16.04.2015 13:58 |
Kuba Makovský |
"klása" Bramberk |
04.04.2015 |
Tréninky |
16.04.2015 13:52 |
Kuba Makovský |
Sprint Bramberk |
02.04.2015 |
Tréninky |
16.04.2015 13:42 |
Martin Černý |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
12.04.2015 |
Závody |
12.04.2015 21:27 |
Martin Černý |
Mistrovství čtafet pražské oblasti |
11.04.2015 |
Závody |
12.04.2015 21:21 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Velká Černoc |
12.04.2015 |
Závody |
12.04.2015 18:27 |
Michal Hodek |
Přebor Prahy štafet - Velká Chuchle |
11.04.2015 |
Závody |
12.04.2015 17:39 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění 2015 - úvodní sprint |
02.04.2015 |
Tréninky |
09.04.2015 16:48 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění 2015 - okruh 2 |
03.04.2015 |
Tréninky |
09.04.2015 16:39 |
Gabča Šimůnková |
Velikonoční soustředění 2015 - Víťova klasika |
04.04.2015 |
Tréninky |
09.04.2015 16:32 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2015 - Hnědá |
05.04.2015 |
Tréninky |
05.04.2015 18:13 |
Martin Černý |
Víťova klasika |
04.04.2015 |
Tréninky |
04.04.2015 18:17 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2015 - Klasika |
04.04.2015 |
Tréninky |
04.04.2015 18:02 |
Kuba Makovský |
2. PŽ Oseček H21A/2 |
28.03.2015 |
Závody |
29.03.2015 22:25 |
Kuba Makovský |
2. PŽ Oseček H21A/1 |
28.03.2015 |
Závody |
30.03.2015 09:22 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Oseček - část 2. |
28.03.2015 |
Závody |
28.03.2015 23:50 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Oseček - část 1. |
28.03.2015 |
Závody |
28.03.2015 23:25 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Oseček 2. část |
28.03.2015 |
Závody |
28.03.2015 18:08 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Oseček 1. část |
28.03.2015 |
Závody |
28.03.2015 17:56 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Přední Kopanina |
22.03.2015 |
Závody |
22.03.2015 18:01 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Přední Kopanina |
22.03.2015 |
Závody |
22.03.2015 16:14 |
Kuba Makovský |
Jarní pohár klasika HE |
21.03.2015 |
Závody |
22.03.2015 00:47 |
Kuba Makovský |
Lipica trénink 3 |
10.03.2015 |
Tréninky |
15.03.2015 10:00 |
Kuba Makovský |
Lipica trénink 3 |
10.03.2015 |
Tréninky |
15.03.2015 09:52 |
Kuba Makovský |
Lipica trénink 2 |
09.03.2015 |
Tréninky |
15.03.2015 09:41 |
Kuba Makovský |
Lipica trénink 1 |
07.03.2015 |
Tréninky |
15.03.2015 09:29 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E5 - M21E |
11.03.2015 |
Závody |
15.03.2015 00:33 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E4 - M21E |
10.03.2015 |
Závody |
15.03.2015 00:10 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E2 - M21E |
08.03.2015 |
Závody |
14.03.2015 23:38 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E3 - M21E |
09.03.2015 |
Závody |
14.03.2015 23:45 |
Kuba Makovský |
Lipica Open 2015 E1 - M21E |
07.03.2015 |
Závody |
15.03.2015 01:00 |
Michal Hodek |
Lipica open 2015 - E5 |
11.03.2015 |
Závody |
12.03.2015 23:58 |
Michal Hodek |
Slovinsko 2015 - Vrstevnice |
10.03.2015 |
Tréninky |
12.03.2015 23:36 |
Michal Hodek |
Slovinsko 2015 - Koridor |
10.03.2015 |
Tréninky |
12.03.2015 23:29 |
Michal Hodek |
Slovinsko 2015 - Řetěz |
10.03.2015 |
Tréninky |
12.03.2015 23:20 |
Michal Hodek |
Lipica open 2015 - E4 |
10.03.2015 |
Závody |
12.03.2015 22:23 |
Michal Hodek |
Lipica open 2015 - E3 |
09.03.2015 |
Závody |
12.03.2015 22:10 |
Michal Hodek |
Lipica open 2015 - E2 |
08.03.2015 |
Závody |
12.03.2015 21:46 |
Gabča Šimůnková |
Trénink sprint |
09.03.2015 |
Tréninky |
12.03.2015 21:03 |
Michal Hodek |
Slovinsko 2015 - Azimuty |
07.03.2015 |
Tréninky |
12.03.2015 20:53 |
Gabča Šimůnková |
Trénink control picking |
10.03.2015 |
Tréninky |
12.03.2015 20:42 |
Michal Hodek |
Lipica open 2015 - E1 |
07.03.2015 |
Závody |
12.03.2015 20:41 |
Gabča Šimůnková |
Trénink vrstevnicovka |
10.03.2015 |
Tréninky |
12.03.2015 20:38 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E3 |
09.03.2015 |
Závody |
12.03.2015 21:21 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E4 |
10.03.2015 |
Závody |
12.03.2015 21:22 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E5 |
11.03.2015 |
Závody |
12.03.2015 19:50 |
Gabča Šimůnková |
Lipica Open E2 |
08.03.2015 |
Závody |
12.03.2015 19:33 |
Martin Černý |
Lipica Open E1 |
07.03.2015 |
Závody |
07.03.2015 18:41 |
Kuba Vlášek |
Nedělní trénink-Hrádek |
22.02.2015 |
Tréninky |
22.02.2015 17:38 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Hrádek |
22.02.2015 |
Tréninky |
22.02.2015 17:19 |
Michal Hodek |
PZL - Chodovská tvrz - 2. kolo |
21.02.2015 |
Tréninky |
22.02.2015 17:06 |
Michal Hodek |
PZL - Chodovská tvrz - 1. kolo |
21.02.2015 |
Tréninky |
22.02.2015 16:59 |
Kuba Makovský |
Nedělní trénink |
15.02.2015 |
Tréninky |
16.02.2015 14:04 |
Kuba Makovský |
PZL Černý Most |
14.02.2015 |
Tréninky |
16.02.2015 13:55 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Ďábličák |
15.02.2015 |
Tréninky |
15.02.2015 16:35 |
Gabča Šimůnková |
Nedělní trénink |
01.02.2015 |
Tréninky |
01.02.2015 22:33 |
Michal Hodek |
Nedělní trénink - Podvinný mlýn |
01.02.2015 |
Tréninky |
01.02.2015 14:41 |
Michal Hodek |
Opět na Kozla 2015 |
10.01.2015 |
Tréninky |
10.01.2015 20:31 |
Martin Černý |
PZL - Zpátky na Kozla |
10.01.2015 |
Tréninky |
10.01.2015 16:58 |
Michal Hodek |
Kufrování s Krakonošem 2014 |
27.12.2014 |
Tréninky |
01.01.2015 22:40 |
Michal Hodek |
Večerník Praha 2014 |
21.12.2014 |
Tréninky |
22.12.2014 17:49 |
Kuba Vlášek |
Večerník Praha |
21.12.2014 |
Závody |
22.12.2014 15:27 |
Kuba Vlášek |
HrOB-Ostašov |
02.11.2014 |
Závody |
15.11.2014 18:22 |
Kuba Vlášek |
HrOB-Ostašov |
01.11.2014 |
Závody |
15.11.2014 16:33 |
Michal Hodek |
Ďáblická Bludička 2014 |
29.10.2014 |
Závody |
30.10.2014 20:12 |
Kuba Makovský |
PŽ Kamenice H21L |
19.10.2014 |
Závody |
20.10.2014 17:11 |
Kuba Makovský |
PŽ Sulice H21L |
18.10.2014 |
Závody |
20.10.2014 16:54 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Kamenice |
19.10.2014 |
Závody |
19.10.2014 21:11 |
Kuba Vlášek |
MČRDružstva-Starý Plzenec |
12.10.2014 |
Závody |
19.10.2014 20:59 |
Kuba Vlášek |
MČRŠtafety-Starý Plzenec |
11.10.2014 |
Závody |
19.10.2014 20:49 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
07.09.2014 |
Závody |
19.10.2014 11:02 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
06.09.2014 |
Závody |
19.10.2014 11:00 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
18.10.2014 |
Závody |
19.10.2014 10:56 |
Ondra Měšťan |
MČR Družstev |
12.10.2014 |
Závody |
19.10.2014 10:54 |
Ondra Měšťan |
MČR Štafet |
11.10.2014 |
Závody |
19.10.2014 10:51 |
Martin Černý |
Mistrovství ČR Štafet - MIX |
11.10.2014 |
Závody |
15.10.2014 16:31 |
Kuba Makovský |
MČR klubů |
12.10.2014 |
Závody |
14.10.2014 17:40 |
Michal Hodek |
Mistrovství ČR družstev - Starý Plzenec |
12.10.2014 |
Závody |
13.10.2014 19:51 |
Michal Hodek |
Mistrovství ČR Štafet - Starý Plzenec |
11.10.2014 |
Závody |
13.10.2014 19:36 |
Kuba Vlášek |
JŽ-Šemanovice |
05.10.2014 |
Závody |
05.10.2014 17:41 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
04.10.2014 |
Závody |
04.10.2014 16:27 |
Kuba Vlášek |
Pondělní_trénink-Sprint_v_Počernicích |
29.09.2014 |
Tréninky |
30.09.2014 21:32 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Holičky-Finále |
28.09.2014 |
Závody |
30.09.2014 21:22 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Holičky-Kvalifikace |
27.09.2014 |
Závody |
30.09.2014 20:59 |
Kuba Makovský |
MČR klasika - F H21C |
28.09.2014 |
Závody |
30.09.2014 17:37 |
Kuba Makovský |
MČR Klasika - SF H21A |
27.09.2014 |
Závody |
30.09.2014 17:19 |
Kuba Makovský |
Botas H21E - 3.etapa |
20.07.2014 |
Závody |
25.09.2014 09:06 |
Kuba Makovský |
Botas H21E - 2.etapa |
19.07.2014 |
Závody |
03.10.2014 15:07 |
Kuba Makovský |
Botas H21E - 1.etapa |
18.07.2014 |
Závody |
24.09.2014 17:13 |
Kuba Makovský |
PŽ Krňany - H21L |
20.09.2014 |
Závody |
23.09.2014 14:42 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Opatov |
21.09.2014 |
Závody |
21.09.2014 16:29 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Krňany |
20.09.2014 |
Závody |
21.09.2014 16:15 |
Kuba Makovský |
ČP Hostinné - sprint H21E |
13.09.2014 |
Závody |
19.09.2014 16:28 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Hostinné |
13.09.2014 |
Závody |
19.09.2014 15:58 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Libín |
13.09.2014 |
Závody |
19.09.2014 15:50 |
Kuba Vlášek |
VZ-Pražačka |
03.09.2014 |
Závody |
19.09.2014 14:17 |
Kuba Makovský |
ČPŠ - Šárovcova Lhota |
13.09.2014 |
Závody |
18.09.2014 17:20 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy míle E4 - H21A |
17.08.2014 |
Závody |
18.09.2014 16:25 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy míle E3 - H21A |
17.08.2014 |
Závody |
18.09.2014 16:04 |
Martin Černý |
Oblastní žebříček - Krátká trať |
14.09.2014 |
Závody |
15.09.2014 22:19 |
Martin Černý |
Sprint Hostinné |
13.09.2014 |
Závody |
15.09.2014 22:10 |
Martin Černý |
Český pohár štafet - MIX |
13.09.2014 |
Závody |
15.09.2014 22:00 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Hostinné |
13.09.2014 |
Závody |
14.09.2014 11:31 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Libín |
13.09.2014 |
Závody |
14.09.2014 11:19 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy míle E2 - H21A |
16.08.2014 |
Závody |
12.09.2014 17:23 |
Kuba Makovský |
Rumcajsovy míle E1 - H21A |
16.08.2014 |
Závody |
12.09.2014 17:04 |
Kuba Makovský |
ŽB Proseč - krátká H21A |
07.09.2014 |
Závody |
09.09.2014 16:52 |
Kuba Makovský |
ŽB Proseč - klasika H21A |
06.09.2014 |
Závody |
09.09.2014 16:31 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Proseč |
07.09.2014 |
Závody |
07.09.2014 19:18 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Proseč |
06.09.2014 |
Závody |
07.09.2014 19:07 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Proseč |
07.09.2014 |
Závody |
07.09.2014 18:58 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Proseč |
06.09.2014 |
Závody |
07.09.2014 18:44 |
Martin Černý |
Béčka - Maštale, Krátká |
07.09.2014 |
Závody |
07.09.2014 17:52 |
Martin Černý |
Béčka - Maštale, Klasika |
06.09.2014 |
Závody |
07.09.2014 17:44 |
Martin Černý |
Pražačka - Sprint |
03.09.2014 |
Závody |
07.09.2014 17:37 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Pražačka |
03.09.2014 |
Závody |
03.09.2014 20:35 |
Kuba Vlášek |
Sedmihoří E3 |
06.07.2014 |
Závody |
27.08.2014 15:39 |
Kuba Vlášek |
Sedmihoří E1 |
04.07.2014 |
Závody |
27.08.2014 15:05 |
Kuba Vlášek |
LS-Klasika |
22.08.2014 |
Tréninky |
27.08.2014 14:33 |
Kuba Vlášek |
LS-Nakresli si sám |
21.08.2014 |
Tréninky |
27.08.2014 14:10 |
Kuba Vlášek |
VS-Krátká/Seběh |
20.08.2014 |
Tréninky |
27.08.2014 14:03 |
Kuba Vlášek |
LS-Zelená |
19.08.2014 |
Tréninky |
27.08.2014 13:54 |
Kuba Vlášek |
LS-Řetěz |
18.08.2014 |
Tréninky |
27.08.2014 13:47 |
Kuba Vlášek |
LS-Okruh C |
17.08.2014 |
Tréninky |
27.08.2014 13:39 |
Kuba Vlášek |
LS-Okruh B |
17.08.2014 |
Tréninky |
27.08.2014 12:40 |
Kuba Vlášek |
LS-Okruh A |
17.08.2014 |
Tréninky |
27.08.2014 12:33 |
Kuba Vlášek |
LS-Linie |
16.08.2014 |
Tréninky |
27.08.2014 12:23 |
Martin Černý |
Letní Soustředění 2014 - Klasika |
22.08.2014 |
Tréninky |
22.08.2014 15:06 |
Martin Černý |
"Nakresli si svoji mapu" |
21.08.2014 |
Tréninky |
21.08.2014 20:31 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Nakresli si sám |
21.08.2014 |
Tréninky |
21.08.2014 20:19 |
Martin Černý |
Letní soustředění - Seběh |
20.08.2014 |
Tréninky |
20.08.2014 14:24 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Seběh |
20.08.2014 |
Tréninky |
20.08.2014 14:23 |
Martin Černý |
Zelená |
19.08.2014 |
Tréninky |
19.08.2014 14:45 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Zelená |
19.08.2014 |
Tréninky |
19.08.2014 12:45 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Řetěz |
18.08.2014 |
Tréninky |
18.08.2014 17:31 |
Martin Černý |
Okruh C |
17.08.2014 |
Tréninky |
17.08.2014 15:16 |
Martin Černý |
Okruh A |
17.08.2014 |
Tréninky |
17.08.2014 15:13 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Okruhy C |
17.08.2014 |
Tréninky |
18.08.2014 17:30 |
Martin Černý |
Okruh B |
17.08.2014 |
Tréninky |
17.08.2014 14:54 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Okruhy B |
17.08.2014 |
Tréninky |
18.08.2014 17:29 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Okruhy A |
17.08.2014 |
Tréninky |
18.08.2014 17:29 |
Michal Hodek |
Letní soustředění 2014 - Linie |
16.08.2014 |
Tréninky |
17.08.2014 14:01 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2014 - E3 |
20.07.2014 |
Závody |
24.07.2014 13:42 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2014 - E2 |
19.07.2014 |
Závody |
24.07.2014 13:07 |
Gabča Šimůnková |
HSH Vysočina cup 2014 - E1 |
18.07.2014 |
Závody |
24.07.2014 12:41 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2014 - E3 |
20.07.2014 |
Závody |
21.07.2014 21:03 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2014 - E2 |
19.07.2014 |
Závody |
21.07.2014 20:58 |
Michal Hodek |
Vysočina cup 2014 - E1 |
18.07.2014 |
Závody |
21.07.2014 20:53 |
Michal Hodek |
Sedmihoří 2014 - E2 |
05.07.2014 |
Závody |
07.07.2014 20:27 |
Michal Hodek |
Sedmihoří 2014 - E1 |
04.07.2014 |
Závody |
07.07.2014 20:22 |
Kuba Makovský |
MČR krátka finále H21B 2.část |
22.06.2014 |
Závody |
01.07.2014 17:04 |
Kuba Makovský |
MČR krátka finále H21B 1.část |
22.06.2014 |
Závody |
01.07.2014 16:56 |
Kuba Makovský |
MČR krátká - kvalifikace |
21.06.2014 |
Závody |
26.06.2014 23:40 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká finále |
22.06.2014 |
Závody |
23.06.2014 13:16 |
Gabča Šimůnková |
MČR krátká semifinále |
21.06.2014 |
Závody |
25.06.2014 08:47 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy Mníšek |
07.06.2014 |
Závody |
22.06.2014 23:07 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Teplice_n_Met.-Finále |
22.06.2014 |
Závody |
22.06.2014 20:24 |
Kuba Vlášek |
MČRKrátká-Teplice_n_Met.-Kvalifikace |
21.06.2014 |
Závody |
22.06.2014 20:13 |
Kuba Vlášek |
PPŽ-Stromovka |
18.06.2014 |
Závody |
20.06.2014 14:52 |
Michal Hodek |
Pražský pohár žactva - Stromovka |
18.06.2014 |
Tréninky |
18.06.2014 21:26 |
Kuba Makovský |
MTBO liga Čelákovice |
12.06.2014 |
Závody |
12.06.2014 22:51 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
11.06.2014 |
Závody |
12.06.2014 20:36 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Fojtka |
09.06.2014 |
Závody |
09.06.2014 19:36 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Fojtka |
07.06.2014 |
Závody |
09.06.2014 19:21 |
Kuba Makovský |
ŽB Fojtka |
08.06.2014 |
Závody |
09.06.2014 17:20 |
Kuba Makovský |
ŽB Fojtka |
07.06.2014 |
Závody |
10.06.2014 13:32 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Odranec |
08.06.2014 |
Závody |
08.06.2014 23:05 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Odranec |
07.06.2014 |
Závody |
08.06.2014 22:57 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
08.06.2014 |
Závody |
08.06.2014 20:32 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
07.06.2014 |
Závody |
08.06.2014 20:29 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
04.06.2014 |
Závody |
08.06.2014 20:26 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
28.05.2014 |
Závody |
08.06.2014 20:24 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
21.05.2014 |
Závody |
08.06.2014 20:23 |
Ondra Měšťan |
PPŽ |
14.05.2014 |
Závody |
08.06.2014 20:21 |
Ondra Měšťan |
Mistrovství oblasti na klasice |
01.06.2014 |
Závody |
01.06.2014 20:50 |
Ondra Měšťan |
Veřejný závod |
31.05.2014 |
Závody |
01.06.2014 20:50 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
31.05.2014 |
Závody |
08.06.2014 20:17 |
Kuba Vlášek |
OM-Klasika-Janov |
01.06.2014 |
Závody |
01.06.2014 19:52 |
Kuba Vlášek |
VZ-Janov |
31.05.2014 |
Závody |
01.06.2014 19:43 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Janov |
31.05.2014 |
Závody |
01.06.2014 19:35 |
Gabča Šimůnková |
Český pohár štafet |
25.05.2014 |
Závody |
28.05.2014 22:14 |
Gabča Šimůnková |
Žebříček A sprint |
24.05.2014 |
Závody |
28.05.2014 21:55 |
Gabča Šimůnková |
Český pohár štafet |
24.05.2014 |
Závody |
28.05.2014 21:47 |
Kuba Makovský |
ČP Česká Třebová |
24.05.2014 |
Závody |
27.05.2014 12:22 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Mikuleč |
25.05.2014 |
Závody |
26.05.2014 20:48 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Česká Třebová |
24.05.2014 |
Závody |
26.05.2014 20:35 |
Michal Hodek |
Český pohár štafet - Mikuleč |
24.05.2014 |
Závody |
26.05.2014 20:22 |
Kuba Makovský |
5. ČPŠ Mikuleč |
25.05.2014 |
Závody |
26.05.2014 17:09 |
Kuba Makovský |
4.ČPŠ Mikuleč |
24.05.2014 |
Závody |
26.05.2014 16:44 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Česká Třebová |
24.05.2014 |
Závody |
25.05.2014 19:42 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Mikuleč |
25.05.2014 |
Závody |
25.05.2014 19:38 |
Kuba Vlášek |
ČPŠ-Mikuleč |
24.05.2014 |
Závody |
25.05.2014 18:30 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
17.05.2014 |
Závody |
20.05.2014 21:12 |
Kuba Makovský |
ŽA Rokytá - krátká |
18.05.2014 |
Závody |
20.05.2014 16:42 |
Kuba Makovský |
ŽA Rokytá - klasika |
17.05.2014 |
Závody |
20.05.2014 16:44 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Rokytá |
18.05.2014 |
Závody |
19.05.2014 22:28 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Rokytá |
17.05.2014 |
Závody |
19.05.2014 22:31 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Rokytá |
18.05.2014 |
Závody |
18.05.2014 20:22 |
Kuba Vlášek |
ŽA-Rokytá |
17.05.2014 |
Závody |
18.05.2014 20:01 |
Gabča Šimůnková |
Žebříček A |
18.05.2014 |
Závody |
18.05.2014 19:41 |
Gabča Šimůnková |
Žebříček A |
17.05.2014 |
Závody |
18.05.2014 19:10 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Landštejn |
11.05.2014 |
Závody |
16.05.2014 22:52 |
Kuba Vlášek |
MČR-Znojmo |
08.05.2014 |
Závody |
16.05.2014 22:20 |
Kuba Makovský |
Kvadriatlon |
08.05.2014 |
Závody |
15.05.2014 11:10 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
11.05.2014 |
Závody |
13.05.2014 20:10 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
10.05.2014 |
Závody |
13.05.2014 20:07 |
Kuba Makovský |
ŽB Landštejn |
11.05.2014 |
Závody |
13.05.2014 11:14 |
Kuba Makovský |
ŽB Landštejn |
10.05.2014 |
Závody |
13.05.2014 10:39 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Landštejn |
11.05.2014 |
Závody |
12.05.2014 19:55 |
Michal Hodek |
Žebříček B - Landštejn |
10.05.2014 |
Závody |
12.05.2014 19:48 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy |
11.05.2014 |
Závody |
12.05.2014 15:08 |
Gabča Šimůnková |
ŽB Čechy |
10.05.2014 |
Závody |
12.05.2014 14:54 |
Gabča Šimůnková |
MČR sprint 2014 |
08.05.2014 |
Závody |
12.05.2014 14:38 |
Kuba Makovský |
PZL |
01.02.2012 |
Tréninky |
04.05.2014 22:34 |
Kuba Makovský |
PZL |
19.11.2011 |
Tréninky |
04.05.2014 22:26 |
Kuba Makovský |
Sparťanská klouzačka |
04.11.2011 |
Tréninky |
04.05.2014 20:57 |
Kuba Makovský |
MČR HROB |
06.11.2011 |
Závody |
04.05.2014 20:50 |
Kuba Makovský |
MČR HROB |
05.11.2011 |
Závody |
04.05.2014 20:51 |
Kuba Makovský |
PZL |
01.01.2011 |
Tréninky |
04.05.2014 20:29 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Háje |
01.05.2014 |
Závody |
02.05.2014 17:23 |
Gabča Šimůnková |
Pražský žebříček |
01.05.2014 |
Závody |
01.05.2014 22:03 |
Kuba Vlášek |
OM-Krátká-Želízy |
26.04.2014 |
Závody |
01.05.2014 18:37 |
Kuba Makovský |
nočák F1 |
04.12.2013 |
Tréninky |
30.04.2014 15:44 |
Kuba Makovský |
Mistrovství Prahy na krátké trati |
29.04.2012 |
Závody |
30.04.2014 15:40 |
Kuba Makovský |
oblasťák |
31.03.2012 |
Závody |
30.04.2014 15:32 |
Kuba Makovský |
oblasťák JO |
28.04.2012 |
Závody |
30.04.2014 15:28 |
Kuba Makovský |
oblasťák |
25.03.2012 |
Závody |
30.04.2014 15:16 |
Kuba Makovský |
Mistrovství JO na klasice |
27.04.2014 |
Závody |
28.04.2014 16:21 |
Ondra Měšťan |
Západočeský žebříček |
05.04.2014 |
Závody |
27.04.2014 19:49 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
13.04.2014 |
Závody |
08.06.2014 20:19 |
Ondra Měšťan |
Mistrovství oblasti ve sprintu |
12.04.2014 |
Závody |
27.04.2014 19:36 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
06.04.2014 |
Závody |
08.06.2014 20:18 |
Ondra Měšťan |
Mistrovství oblasti štafet |
05.04.2014 |
Závody |
27.04.2014 19:37 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Chodov |
12.04.2014 |
Závody |
27.04.2014 18:15 |
Martin Černý |
Přebor na krátké trati |
26.04.2014 |
Závody |
26.04.2014 22:43 |
Kuba Makovský |
Mistrovství Prahy na krátké trati |
26.04.2014 |
Závody |
26.04.2014 22:38 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Želízy |
26.04.2014 |
Závody |
26.04.2014 20:08 |
Gabča Šimůnková |
Mistrovství Prahy na krátké |
26.04.2014 |
Závody |
26.04.2014 17:52 |
Gabča Šimůnková |
Pražský žebříček |
30.03.2014 |
Závody |
25.04.2014 22:06 |
Gabča Šimůnková |
Pražský žebříček |
22.03.2014 |
Závody |
25.04.2014 22:04 |
Gabča Šimůnková |
Mistrovství Prahy štafet |
05.04.2014 |
Závody |
01.05.2014 22:03 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček - Libotenice |
22.03.2014 |
Závody |
25.04.2014 21:56 |
Gabča Šimůnková |
Západočeský žebříček |
05.04.2014 |
Závody |
01.05.2014 22:03 |
Gabča Šimůnková |
Mistrovství Prahy ve sprintu |
12.04.2014 |
Závody |
25.04.2014 22:17 |
Gabča Šimůnková |
Pražský žebříček |
06.04.2014 |
Závody |
25.04.2014 21:35 |
Kuba Makovský |
oblasťák JO |
24.03.2012 |
Závody |
29.04.2014 17:09 |
Kuba Makovský |
oblastní mistrovství JO |
23.03.2012 |
Závody |
29.04.2014 17:09 |
Kuba Makovský |
pohár štafet |
18.03.2012 |
Závody |
29.04.2014 17:08 |
Kuba Makovský |
Jarní skály |
17.03.2012 |
Závody |
29.04.2014 17:11 |
Kuba Makovský |
Pražský žebříček |
15.04.2012 |
Závody |
29.04.2014 17:08 |
Kuba Makovský |
Pražský žebříček |
01.05.2012 |
Závody |
29.04.2014 11:07 |
Kuba Makovský |
Pražský žebříček |
01.04.2012 |
Závody |
29.04.2014 17:08 |
Kuba Makovský |
Výřezy soustřeďko Pá - odpo |
18.04.2014 |
Tréninky |
15.05.2014 15:08 |
Kuba Makovský |
Paměťák soustřeďko Pá - dopo |
18.04.2014 |
Tréninky |
15.05.2014 15:19 |
Kuba Makovský |
Orienťák soustřeďko Pá - dopo |
18.04.2014 |
Tréninky |
15.05.2014 15:19 |
Kuba Makovský |
Linie soustřeďko Pá - dopo |
18.04.2014 |
Tréninky |
15.05.2014 15:19 |
Kuba Makovský |
Pražský žebříček |
06.04.2014 |
Závody |
23.04.2014 17:16 |
Kuba Makovský |
Mistrovství západačeské oblasti ve sprintu |
05.04.2014 |
Závody |
23.04.2014 17:10 |
Kuba Makovský |
Mistrovství Prahy štafet |
05.04.2014 |
Závody |
23.04.2014 17:04 |
Kuba Makovský |
Mistrovství Prahy ve sprintu |
12.04.2014 |
Závody |
23.04.2014 16:18 |
Martin Černý |
Soustřeďko - Půlnul |
19.04.2014 |
Tréninky |
22.04.2014 22:51 |
Michal Hodek |
Tak jsem to půlnul |
19.04.2014 |
Tréninky |
22.04.2014 21:31 |
Gabča Šimůnková |
MČR klasika - finále D21A |
18.09.2022 |
Závody |
01.10.2022 17:17 |
Honza Pucherna |
OŽ Jablonec - Břízky H10 |
29.05.2022 |
Závody |
29.05.2022 22:36 |
Martin Hejna |
PPŽ Malešice |
16.06.2021 |
Závody |
16.06.2021 22:59 |
Gabča Šimůnková |
Měřený trénink při ŽB v Jablonci |
30.05.2021 |
Tréninky |
02.06.2021 12:25 |
David Elleder |
MČR middle |
03.10.2020 |
Závody |
05.10.2020 17:27 |
Míša Šimůnková |
Běhej s mapou Vrchbělá |
06.06.2020 |
Závody |
15.06.2020 14:27 |
David Elleder |
PRDOL Alšovice middle |
13.06.2020 |
Závody |
14.06.2020 18:36 |
Kuba Vlášek |
NT-Grybla |
01.03.2020 |
Tréninky |
07.06.2020 21:45 |
Kuba Vlášek |
NT-Aldašín |
16.02.2020 |
Tréninky |
07.06.2020 21:38 |
Kuba Vlášek |
NT-Vrabec |
02.02.2020 |
Tréninky |
07.06.2020 21:27 |
Gabča Šimůnková |
Rumpál E2 - zkrácená |
04.08.2018 |
Závody |
09.08.2018 20:37 |
Michal Hodek |
Oblastní žebříček JE - Hodkovice nad Mohelkou |
02.04.2016 |
Závody |
02.04.2016 22:08 |
Michal Hodek |
Velikonoční soustředění 2016 - Lotyšské štafety |
25.03.2016 |
Tréninky |
30.03.2016 21:49 |
Kuba Vlášek |
MČRKlasika-Klepáčov |
26.09.2015 |
Závody |
12.10.2015 18:49 |
Gabča Šimůnková |
PŽ Krňany - krátká |
20.09.2015 |
Závody |
21.09.2015 21:31 |
Kuba Vlášek |
OM-Klasika-Březnice |
13.06.2015 |
Závody |
18.06.2015 18:46 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Pekloves |
06.06.2015 |
Závody |
18.06.2015 18:22 |
Michal Hodek |
Žebříček A - Albrechtice u Sušice |
16.05.2015 |
Závody |
17.05.2015 21:30 |
Gabča Šimůnková |
Lipica open E1 |
07.03.2015 |
Závody |
12.03.2015 21:21 |
Kuba Vlášek |
PZL-Tour de Braník |
13.12.2014 |
Závody |
26.07.2020 18:48 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Šemanovice |
04.10.2014 |
Závody |
05.10.2014 17:34 |
Kuba Vlášek |
Sedmihoří E2 |
05.07.2014 |
Závody |
27.08.2014 15:42 |
Martin Černý |
Linie |
16.08.2014 |
Tréninky |
16.08.2014 18:13 |
Michal Hodek |
Sedmihoří 2014 - E3 |
06.07.2014 |
Závody |
07.07.2014 20:33 |
Ondra Měšťan |
Vyzývací pohár III |
25.05.2014 |
Závody |
26.05.2014 21:40 |
Ondra Měšťan |
Vyzývací pohár II |
24.05.2014 |
Tréninky |
26.05.2014 21:42 |
Ondra Měšťan |
Vyzývací pohár I |
24.05.2014 |
Závody |
26.05.2014 21:39 |
Ondra Měšťan |
Žebříček B |
18.05.2014 |
Závody |
20.05.2014 21:15 |
Kuba Vlášek |
ŽB-Landštejn |
10.05.2014 |
Závody |
18.05.2014 19:50 |
Kuba Vlášek |
PŽ-Háje |
01.05.2014 |
Závody |
01.05.2014 19:12 |
Ondra Měšťan |
Pražský žebříček |
01.05.2014 |
Závody |
08.06.2014 20:18 |