RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

MANUÁL pro členy GPS programu

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Víťa 1 Saxbo 14.06.2015 18.06.2015 19:23
Klárka Bublíková 3 PraŽácká klasika D14 27.09.2020 27.09.2020 17:59
Jáchym Bulíř 5 Přebor Tretry na krátké 28.08.2019 29.08.2019 09:32
Emča Bulířová 13 VT Úpice - offroad klasika 05.08.2020 05.08.2020 20:28
Emča Černá 49 Valy - kombotech 18.12.2021 18.12.2021 16:36
Martin Černý 54 Bílichov 27.03.2022 27.03.2022 16:53
Máťa Černý 12 prdol Slovanka - Klasika 07.06.2020 11.06.2020 12:36
Tonda Černý 15 restarty 11.05.2020 11.05.2020 17:22
Patrik Cichra 1 TIS2020 16.08.2020 01.09.2020 22:55
Iveta Cichrová 0
Tonda Cvrček 0
David Elleder 178 F1 Kejkol 19.01.2022 21.01.2022 11:13
Honzík Elleder 6 pž houpačka 13.09.2020 13.09.2020 18:33
Bára Halamová 21 PŽ 20.10. 20.10.2018 20.10.2018 22:57
Martin Hejna 19 0.F1 Vitiška 20.11.2021 20.11.2021 17:51
Vojta Hlaváček 1 DH12 s cestama Kank 02.10.1999 18.05.2019 21:32
Michal Hodek 222 Velikonoční soustředění 2022 - Pomlázkáč 18.04.2022 23.04.2022 18:50
Matěj Kuchař 22 MČR družstva 09.10.2022 09.10.2022 19:51
Ondra Kuchař 31 ŽB Číměř 19.06.2022 01.07.2022 15:25
Klárka Levrincová 1 Kank bez cest DH12 02.10.1999 18.05.2019 21:30
Jája Makovská 49 oblž Sněžník D21K 26.06.2022 01.07.2022 14:23
Kuba Makovský 335 oblž Sněžník H21L 26.06.2022 01.07.2022 14:05
Vojta Mazánek 1 Vrstevnicovka 19.04.2019 19.04.2019 19:43
Honzík Melišík 72 Vrstevnicovka B 27.08.2019 27.08.2019 18:44
Martin Melišík 76 BOR CUP pt. 2 18.04.2021 19.04.2021 10:18
Radka Melišíková 124 Řepčice 08.11.2020 08.11.2020 15:02
Ondra Měšťan 148 LS2020_prekreslovani_Misa 24.08.2020 24.08.2020 13:55
Terka Měšťanová 36 Czech O-Tour E7 Kokořínsko 30.10.2022 30.10.2022 17:46
Filip Motyčka 2 Offroad D 25.08.2019 25.08.2019 20:43
Marie Pangrácová 13 O-liga 16 30.09.2020 30.09.2020 22:44
Jonáš Pop 4 Žakovské soustředění SEMTAMY 30.04.2018 02.05.2018 10:35
Jana Popová 10 Velikonoce - štafety krátká 20.04.2019 20.04.2019 20:45
Verča Popová 2 ČPŠ Bílá Voda neděle 21.05.2017 21.05.2017 21:30
Honza Pucherna 6 H10 Rumcajsovy mile 2022 E3 14.08.2022 14.08.2022 20:05
Kuba Ransdorf 54 EFOL sprint 07.08.2019 11.08.2019 11:40
Hanka Rosendorfová 8 LS Slovanka klasika 23.08.2020 23.08.2020 19:33
Lenka Rosendorfová 17 Velikonoce - štafety dlouhá s výhledem 20.04.2019 20.04.2019 20:34
Gabča Šimůnková 444 MČR družstev 09.10.2022 21.10.2022 21:59
Míša Šimůnková 62 ČPŠ Dvůr Králové D18 neděle 25.09.2022 01.10.2022 17:18
Kuba Smolka 23 Červená hlína- porovnávací long 26.04.2020 26.04.2020 20:23
Bára Smolková 13 zkrácená klasika 21.01.2022 28.01.2022 10:27
Dominik Sork 12 VT Turnov - vrstevnicovka 14.07.2020 14.07.2020 20:09
Štěpán Tejkl 1 PraŽácká klasika 27.09.2020 27.09.2020 17:52
Hana Tihonová 63 Rumcajs - E3 - D21B - zkrácená 19.07.2020 22.07.2020 23:51
Šimon Tofel 2 Middle - Žákovské soustředění 30.04.2017 30.04.2017 14:09
Linda Tomášková 7 MCR kratka Trutnov D16C finale 23.06.2019 23.06.2019 17:45
Šimon Tůma 16 Mariánské Lázně-krátká 15.06.2019 20.06.2019 15:36
Monika Úlehlová 14 OŽ Malíkovice / KT /D45 28.05.2017 01.06.2017 23:35
Kuba Vlášek 354 Prdol-Slovanka 07.06.2020 09.06.2020 00:15
Šimon Vyhnis 10 PŽ Všenory 23.10.2022 23.10.2022 20:42

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Terka Měšťanová Czech O-Tour E7 Kokořínsko 30.10.2022 Závody 30.10.2022 17:46
Šimon Vyhnis PŽ Všenory 23.10.2022 Závody 23.10.2022 20:42
Gabča Šimůnková MČR družstev 09.10.2022 Závody 21.10.2022 21:59
Gabča Šimůnková MČR štafet 08.10.2022 Závody 21.10.2022 21:28
Terka Měšťanová MČR družstev 09.10.2022 Závody 15.10.2022 09:23
Terka Měšťanová MČR štafet 08.10.2022 Závody 15.10.2022 09:01
Matěj Kuchař MČR štafety 08.10.2022 Tréninky 09.10.2022 20:47
Matěj Kuchař MČR družstva 09.10.2022 Závody 09.10.2022 19:51
Šimon Vyhnis PZ Svarov 02.10.2022 Tréninky 02.10.2022 20:51
Gabča Šimůnková ČPŠ Záboří 25.09.2022 Závody 01.10.2022 17:54

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Terka Měšťanová MČR klasika-finále A 1 Gabča 24.09.2022 10:10
Terka Měšťanová MČR klasika-kvalifikace 1 Gabča 24.09.2022 00:26
Terka Měšťanová ŽA Rusava-klasika 1 Gabča 13.09.2022 19:26
Terka Měšťanová ŽA Rusava-middle 1 Gabča 13.09.2022 19:09
Terka Měšťanová TK Norsko-long 1 Gabča 01.08.2022 18:59
Terka Měšťanová TK Norsko-seznamovák 1 Kuba V. 20.07.2022 23:12
Terka Měšťanová ŽB Čechy KT 3 Kuba V. 20.06.2022 13:55
Terka Měšťanová ŽB Čechy- klasika 3 Kuba V. 20.06.2022 13:40
Terka Měšťanová MČR krátká-B finále 1 Gabča 06.06.2022 00:01
Terka Měšťanová MČR krátká kvalifikace 1 Gabča 05.06.2022 23:39
Terka Měšťanová OŽ Břízky 1 Gabča Šimůnková 31.05.2022 14:07
Terka Měšťanová ČPŠ neděle 24.4. 1 Gabča 27.05.2022 00:03
Terka Měšťanová ČPŠ sobota 23.4. 1 Gabča 26.05.2022 23:59
Terka Měšťanová ŽB Chyňava-klasika 1 Gabča 26.05.2022 23:54
Terka Měšťanová ŽB Chyňava-middle 1 Gabča 26.05.2022 23:44
Šimon Vyhnis ŽB Žlábek(klasika) 1 Gabča 26.05.2022 23:33
Šimon Vyhnis ŽB Žlábek (middle) 1 Gabča 25.05.2022 01:07
Šimon Vyhnis PŽ Lužná (klasika) 1 Kuba Vlášek 02.05.2022 13:40
Šimon Vyhnis Oblastní mistrovství KT Lučná 1 Kuba Vlášek 02.05.2022 13:33
Matěj Kuchař Oblast Sprint 2 Gabča 04.04.2022 16:33
Šimon Vyhnis Nedělní trénink Šárka 1 Gabča 02.03.2022 10:47
Šimon Vyhnis Nedělní trénink Mukařov 1 Gabča 21.02.2022 13:24
Ondra Kuchař MČR NOB 1 Gabča 10.11.2021 12:23
Ondra Kuchař ŽB Plzeň 1 Gabča 10.11.2021 12:15
Martin Hejna Litvínov SP 2 Martin Hejna 01.11.2021 10:22
Martin Hejna ŽB Plzeň KT 1 Gabča 31.10.2021 18:16
Martin Hejna Plzeň NOB KL 2 Gabča 31.10.2021 17:21
David Elleder NOB model 1 Gabča 16.10.2021 01:37
Emča Černá model nob 1 Gabča 16.10.2021 01:27
Emča Černá MČR družstev 1 Gabča 16.10.2021 00:45
Martin Hejna OŽ Popov u Jáchymova KT 1 Gabča 06.10.2021 20:56
Emča Černá ČPŠ sobota 1 Gabča 03.10.2021 00:12
Martin Hejna PP E2 1 Ondra Měšťan 05.09.2021 18:24
Martin Hejna Hostomice KT 2 CST8902 30.06.2021 13:44
Martin Hejna Hostomice KL 1 Gabča 28.06.2021 01:27
Gabča Šimůnková ŽB Paseky - klasika 2 Gabča 23.06.2021 12:28
Emča Černá ŽA zkrácená klasika D18 1 Gabča 22.06.2021 13:18
Martin Hejna Paseky ŽB klasika 1 Gabča 22.06.2021 13:06
Martin Hejna Paseky ŽB krátká 1 Gabča 22.06.2021 12:43
Gabča Šimůnková ČP zkrácená klasika - Vojtíškov 2 Gabča Šimůnková 15.06.2021 13:37
Martin Hejna Oblastní žebříček 2 martin 14.06.2021 18:42
Martin Hejna Mníšek pod Brdy 1 Gabča 14.06.2021 18:08
Emča Černá OŽ Nový Bor D21L 1 Gabča 08.06.2021 02:12
Emča Černá OŽ Ortel D18 1 Gabča 08.06.2021 01:50
Emča Černá Měřený trénink TJN Dlouhá 1 Gabča 08.06.2021 01:42
David Elleder ŽA Čeřínek 1 Gabča 10.05.2021 14:55
Emča Černá TSM Vrstevnicovka 1 Gabča 04.05.2021 17:25
David Elleder Opakovaný starty 1 Gabča 27.04.2021 19:54
David Elleder Směry Podbořanské rybníčky 1 Gabča 27.04.2021 19:49
Martin Melišík BOR CUP pt. 1 2 Martin 19.04.2021 15:14